Naast een eend is de Peugeot 104 een zwaan. §2 a lb !0 P a z Z Denkt u op de dag van aanschaf ook aan de dag van inruil? S H n) Wissel Zeeuws-Vlaanderen PZC/streek GEMEENTE HULST Kies het zekere voorhet onzekere... kies Mercedes-Benz DONDERDAG 1 MEI 1980 Met dankbaarheid voor wat hy met liefde voor ons gedaan heeft, en geweest is, delen wij u met droefheid mede. dat na een kortstondige ziekte, zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwdvader en opa, de heer JACOBUS CORNELIS LEUNIS echtgenoot van Leuntje Loof op de leeftijd van 83 jaar. Zaamslag: L Leums-Loof Terneuzen: T. Stoffïjn-Leunis J F Stoffijn Frans en Jacky Amsterdam: F Leunis Middelburg: R. W. Leunis M. Leunis-Langerak Ronald, Ilse en Vem Zaamslag, 30 april 1980. Molenstraat 3. Correspondentieadres: J. P Stoffijn Margrietstraat 5. 4532 BJ Terneuzen. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 3 mei a s. om 14.30 uur op de Zuiderbegraafplaats te Terneuzen, na voorafgaande rouwdienst in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74, welke aan vangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk, na de begrafenis. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zoda nig te beschouwen. POSTBUS 124, 4330 AC MIDDELBURG. TEL. (01180) 15256 I 03 zaterdag 3 mei 14.00 uur jm-terneuzen Noordstraat Terneuzen straatoptreden 'onk-theater' Toegang gratis zondag 4 mei 11.30 uur uit-oost Den Dullaert Hulst koffiekonsert: het saxofonia ensemble Werken van Bach, Debussy, Legley, Scarlatti e.a. Kaarten f 7,50 a/d zaal; jeugd t/m 12 jaar gratis maandag 5 mei 20.00 uur j'uit-terneuzen Zuidlandtheater Terneuzen white honey - nederlandse popgroep (in het voorprogramma: Mawkish) Kaarten f 7,50 zaterdag 10 mei 20.00 uur j'uit-west Vismijn Breskens sweet D'buster - nederlandse popgroep Kaarten f7,50 KASSAREGEL (tenzij «nders vermeld) Voor alle evenementen geldt: keertenvenef 5 werk degen vöór de vooretelling van 14.00-16.00 uur uitsluitend te lefonisch te bestellen op het Uit-buro, Merkt 11 te Ter neuzen onder nr. (01150) 95555 GEMEENTE HONTENISSE HUISVUILROUTE Burgemeester en wethouders van Hon- tenisse maken bekend dat: - in verband met de bevrijdingsdag op maandag 5 mei 1980 alle huisvuilrou- tes in de gemeente Hontenisse wor den gereden op dinsdag 6 mei 1980; - in verband met 2e pinksterdag op maandag 26 mei 1980 alle huisvuil- routes in de gemeente Hontenisse worden gereden op dinsdag 27 mei 1980. Burgemeester en wethouders van Hontenisse, de burgemeester, Mr. M. Somers. De secretaris, B. A. de Schepper. Goedkeuring Ie herziening bestemmingsplan Buitengebied (Absdaalseweg) De burgemeester van Hulst maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, Se lid van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat gedeputeerde sta ten van Zeeland bij besluit van 15 april 1980, nr. 2019/246, 4e bur. r.o., goedkeu ring hebben verleend aan de bij raads besluit van 27 september 1979 vastge stelde le herziening van het bestem mingsplan Buitengebied, planonder deel Absdaalseweg. Met ingang van 2 mei 1980 liggen gedu rende één maand het goedkeuringsbe sluit en het plan met de bijbehorende voorschriften en toelichting ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken, ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen zij die zich tijdig met bezwaren tegen het planonderdeel Absdaalseweg zowel tot de gemeenteraad als tot gede puteerde staten van Zeeland hebben gewend, alsmede de gemeenteraad en de inspecteur van de ruimtelijke orde ning, tegen de beslissing van gedepu teerde staten beroep instellen bij de kroon. De beroepschriften moeten worden ge richt aan hare majesteit de koningin en worden ingediend bij de afdeling voor geschillen van bestuur van de raad van state, Binnenhof 1, 2513 AA 's-Graven- hage. Hulst, 1 mei 1980 De burgemeester van Hulst, P Molthoff Reden is van mij heengegaan, na een moedig gedragen lijden, mijn lieve moeder SARA JOZINA RISSEEUW op de leeftijd van 80 jaar. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 3 mei a.s. om 11.30 uur op de Algemene begraaf plaats te Breskens. Moegestreden is op 74-jarige leeftijd van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame va der en grootvader KAREL GEERNAERT echtgenoot van Martha IJsebaert Sas van Gent: M. Geernaert-IJsebaert Terneuzen: Lizy en Henk Stad aan het Haringvliet: Marga en Simon Terneuzen: Henk en Chan tal Familie Geernaert Familie IJsebaert Familie Ranschaert. 4551 HT Sas van Gent, 30 april 1980. 'De Redoute', Rijsenburg 2. De crematie zal plaatshebben op vrijdag 2 mei a.s. om 14.00 uur in het crematorium te Middel burg. gemeente OOSTBURG BEKENDMAKING De burgemeester van Oostburg maakt ingevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 17 april 1980 heeft besloten te verklaren, dat wijzigingen van de geldende4 be stemmingsplannen worden voorbereid voor: 1. een perceel grond in en bij de zeewe ring bij de buurtschap Nummer Een; 2. het perceel Koninginnestraat 45 te IJzendijke, een en ander zoals is aan gegeven op de bij de besluiten beho rende tekeningen. Genoemde besluiten en de daarbij be horende tekeningen liggen vanaf 2 mei 1980 ter gemeentesecretarie (Schouw burgstraat 2, sectie r.o.) te Oostburg voor een ieder ter inzage. Oostburg, 1 mei 1980 De burgemeester voor noemd, Mr. C. T. Spijkerboer Vergeleken met andere Peugeotsis onze 104 het enfant terrible van de familie. Ter wijl hij veel minder kost dan zijn grote broers, wedijvert hij met hun zitcomfort. Hij wedijvert ook met hun compleet heid. Vanaf f 13.275,- is hij toegerust met rol- autogordels, kindersloten, electrische ruitesproeier, 2 ruitewissersnelheden en noem maar op. Hij heeft 5 deuren en biedt plaats aan evenveel personen. Als u de achterbank neer klapt, ontstaat er 1 nT bagageruim te. Twee keer zo groot als de koffer ruimte van onze nieuwe Peugeot 505! Of is dat een oneerlijke vergelijking? Enfin, hij wacht vol ongeduld op een eigenaar of eigenaresse die 'm mee uit rijden neemt. Waarna wij 'm elke 15.000 km nog eens lekker hopen te verwennen. Peugeot 104. L'enfant terrible. Autobedrijf Walther de Block Hulst Oude Zoutdijk 2-4 Tel 01 140-2058/3081 A.PJ. v.d. Sande AutobedrijfCappendijkC.V. I|zcnt)ijky Lindpoortstraat 4 Tel. 01176-1409 Terneuzen Mr F.J. Haarman weg 49 Tel. 01150-97455 Openingstijden: ma t/m vnj: 8.30-18.00 za: 9.00-17.00 koopavond: vnp tot 21.00 uur Een niet onaanzienlijk aantal ondernemers gaat bi| de aanschaf van een bedrijfswagen nog steeds uit van de aanschafprijs. Nu is deze misvatting gemakkelijk af te doen met: "alle waar is naar zijn geld." Zinvoller is het om het prijsverschil dat russen een Mercedes-Benz en andere merken bestaat, eens in zijn juiste perspektief te stellen. Nog afgezien van het feit, dat u met een Mercedes- Benz bedrijfswagen een kwaliteitsprodukt koopt dat nog steeds niet wordt geevenaard, mag een verschil in aanschafprijs nooit als kriterium gelden. Want waar gaat het om? Om te beginnen: om de totale exploitatiekosten. Als u weet, dat de aanschafprijs van een bedrijfswagen slechts 15% uitmaakt op de totale exploitatiekosten over pakweg 4 iaar, dan is het duidelijk dat een paar duizend borg. Met grote kennis van zaken wtfrden de gulden méér voor een bedrijfswagen bij aanschaf in cliënten in alle facetten van hun transportproblematiek geadviseerd en optimaal begeleid. feite een onbeduidend bedrag vormen. De beste bedrijfswagens krijgen ook de beste Als Mercedes-Benz dealer voor alle typen bedrijfswagens is ROGAM in Axel bijzonder goed centraal in het rayon Zeeuws-Vlaanderen, gesitueerd. Reden dat 'men er steeds meer 'sterren' tegenkomt. In een zeer modern bedrijf staat een team uitstekende, door Mercedes-Benz geschoolde monteurs voor een punctuele service ROGAM B.V. Vaartstraat 3 4571 LS AXEL Tel.: (01155) 13 53. Telex: 55022 Dealer voor de categorie 1,2,3,4/6. m m V) O m ■o N o i H Voetbalwedstrijd A-elftal en junioren te Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - Op het gemeente lijk sportterrein in Sint-Jansteen wordt maandag een voetbalwedstrijd ge speeld tussen het A-elftal van Steen, dat in 1977 kampioen van Zeeland werd, en een elftal bestaande uit spelers die in de periode 1967-1970 A-junior wa ren. Van het elftal, dat in 1977 kampioen werd, maken onder anderen deel uit: Peter van de Boogert. Mark Triest. Freddy Boussen, Camiel Bosman en Theo de Bodt. Bij de tegenstander spe len onder anderen Adrie de Bodt. Edy de Wit, Jan Pleunie en Louis de Rijcke mee. Automobilist reed Junioren HW '24 speelden tegen jeugdleiders in bocht te Hulst rechtdoor AXEL - De automobilist T. H. D. uit Hoek is woensdagochtend in botsing gekomen met een lantaarnpaal en een bord van de ANWB, toen hij te laat be merkte dat de Hulsterweg waarop hij reed. een scherpe bocht naar rechts maakte. De man reed rechtdoor, vol gens de politie doordat zijn snelheid, mede gezien de mist. aan de hoge kant was. De inwoner van Hoek kwam met de schrik vrij. auto. lantaarnpaal en ANWB-bord werden beschadigd HULST - Het A 1-juniorenelftal van de Hulster voetbalvereniging HW'24 speelde woensdagmorgen, koningin nedag, op het Hulster gemeentelijk sportpark een vriendschappelijke wedstrijd tegen een elftal dat was sa mengesteld uit jeugdleiders van HVV'24. Het duel had een aantrekkelijk en spor tlef verloop. Na een 3-1 voorsprong voor de Jeugdleiders bij de rust. eindigde dit trefTen in een 4-4 gelijkspel. A-jumoren- speler Luc Leenkneght was bijzonder goed op dreef, hij scoorde niet minder dan drie van de vier doelpunten voor 2ijn team. Het andere doelpunt kwam op naam van Rob Thoma. Iman van Dam, Maurice van de Broeck. Eric Verstraeten en Hans van de Kloos ter troffen doel voor de jeugdleiders. De wedstrijd werd geleid door scheids rechter Loek Zaman uit Hulst. Om toch een overwinnaar te hebben van dit jaar lijks terugkerend evenement werden strafschoppen genomen, die beslissing brachten. In het nemen van strafschop pen bleken de A-Junioren de sterksten. GOES - De Nederlandse popgroep The Meteors' geeft morgen ivrijdag) een concert in de 'Prins van Oranje' te Goes. Het optreden, dat door een tech nische fout voor woensdag was aange kondigd, begint om 20.00 uur. Het voor programma wordt verzorgd door de Vlissingse popgroep 'Chips'. Afscheidswedstrijd voor spelers voetbalclub Axel u" en AXEL - Maandag (5 mei) wordt in AlR(. een voetbalwedstrijd gespeeld tu%' AZW en een elftal bestaande uit Iers van Zeeuws-Vlaamsc clubs. Het duel geldt als afscheidswedstjr voor Jan 't Gilde en Jan Roose, die bj/A- den tot voor kort nog deel uitmaaktjji: van AZW 1. Zoals bekend werdb/n plaats van Jan Roose als doelverdf»r ger aan het begin van dit seizoen nomen door Frans Riekwel, terwijl krt 't Gilde halverwege de competitie n wege een ernstige schedelblessure dwongen werd te stoppen. 0_ Het duel begint om 16.00 uur Ia„

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 36