Koopkrachtbinding van inwoners Tholen hoog Thoolse detailhandel: te veel kleine winkels O Diamanten bruiloft in 's-Heer Abtskerke WiSSEL SCHOUWEN PZC/ Raad Sint-Philipsland bezocht Philipsdam Nieuwe accommodatie sportveld Goes open a Kledingmagazijn Den Engelsman en Van Driel KOM BESLIST KIJKEN! autobedrijf w. j. sonke Nu ook Pine Shop Korendijk 34 Middelburg WOENSDAG 9 APRIL 1980 ONDERZOEK KOOPGEWOONTENTOONT AAN: SINT MAARTENSDIJK - Op Tholen doen de meeste eilanders hun boodschap pen bij de plaatselijke winkeliers. De koopkrachtbinding iser relatief vrij hoog. Ongeveer 80 procent van de Tholenaars koopt zijn fles melk en zijn rokertje fmèt andere woorden de artikelen in de voedings- en genotsmiddelensector) bij de ondernemer in zijn woonplaats. Bij de overige en duurzame goederen ligt dit percentage aanmerkelijk lager (45). maar is landelijk gezien nog relatief hoog. Uitschieters in positieve en negatieve zin zijn respectievelijk Sint Annaland en Tholen. Het stadje heeft duidelijk de laagste koopkrachtbinding van alle kemen van het eiland. Tholen ondervindt veel concurrentie van winkelvoorzieningen in Halsteren en Bergen op Zoom. Het distributie- planologische onderzoek, dat dinsdag na een bijzonder lange periode met veel geharrewwar eindelijk op tafel kwam. noemt onder meer als reden de toegeno men mobiliteit van de eilandbewoners. Daarenboven hebben de nieuwkomers (grotendeels gevestigd in de kernen Sint Maartensdijk en Tholen) weining binding met het eiland en als - logisch - voortvloeisel daarvan met de winkels ter plaatse. Cijfers tonen aan dat de af gelopen jaren 12 van de inwoners meer in Bergen op Zoom is gaan winkelen en 11 procent in Halsteren. Vertraging In april 1978 kreeg het Centraal Insti tuut voor Midden- en Kleinbedriji (CIMK) de officiële opdracht om een distributie-planologisch onderzoek op Tholen uit te voeren. De middenstand hoopte met de gegevens in de hand te kunnen sleutelen aan het herstel van de eilandeiijke detailhandel. Want die Paaswijdiiig NCVB ANNA J ACOBAPOLDER - De afdeling Anna Jacobapolder van de NCVB hield in 'Ons Dorpshuis' te Anna Jacobapol der een paaswijding. De presidente ging voor in gebed en besprak enkele huishoudelijke zaken. Daarna werd on der leiding van een aantal leden een paasliturgie afgewerkt Het koortje stondonder leiding van mevrouw De Kok. De presidente besloot de paaswij ding met een dankgebed. Avond Oosterse keuken dorpshuis Nieuwerkerk NIEUWERKERK - De afdeling Duive- land van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt donderdag 24 april een avond over 'de Oosterse keuken' in het Dorpshuis te Nieuwer kerk. De bijeenkomst begint om acht uur. Nieuwe indeling werk kruisvereniging Schouwen-Duiveland ZIERIKZEE - De kruisvereniging 'Schouwen-Duiveland' heeft, zoals ge meld. per 8 april een herindeling van de wijken in het werkgebied doorge voerd. Eén en ander is met name het gevolg van een stijging van het aantal inwoners van Zierikzee, waardoor er in deze gemeente teveel werk voor twee wijkverpleegkundigen is. Gere kend naar het aantal op inwoners Schouwen per wijkverpleegkundige, is daar éen wijkverpleegkundige 'overtollig'. In het kader van de herin deling gaat deze wijkverpleegkundige in Zierikzee werken. De wijkverpleegkundigen en wijkzie kenverzorgenden van de kruisvereni ging gaan. voor wat betreft de weekein de-regeling. met ingang van het week einde van 12 en 13 april aanstaande, in drie groepen werken. Tot nu toe waren er twee groepen. De wijken zijn na de herindeling als volgt verdeeld: groep Schouwen, met de wijkverpleegkundi gen W. C. Stuetel te Haamstede (werk gebied Burg-Haamstede). C. v.d. Ha- ven-Eykelenboom te Haamstede (werk gebied Renesse, Noordwelle. Ellemeet en Serooskerke). A.C. v.d. Schelde-Bos te Brouwershaven (werkgebied Brou wershaven. Scharendijke. Eikerzee). H. C. Adriaanse-de Stigter te Drieschor (werkgebied Zonnemaire. Drieschor, Noordgouwe. Schuddebeurs en Kerk- werve) en als wijkziekenverzorgende voor de groep Schouwen T. van Duren te Zierikzeegroep Zierikzee: T. de Ron de te Bruinisse. T du Croo te Haamste de. L. Navis-Huis te Ouwerkerk (allen werkgebied Zierikzee) en als wijkzie kenverzorgende voor Zierikzee en Dui- veland J Kooman-de Kok te Zierikzee; groep Duiveland: J. Dekker te Nieuwer kerk (werkgebied Ouwerkerk en Nieu werkerk). F. v.d. Velde-Berrevoets te Oosterland (werkgebied Oosterland en Sirjansland). A Padmos-Risseeuw te Bruinisse (werkgebied Bruinisse). Zondagsschool Oosterland vierde het paasfeest OOSTERLAND - De hervormde zon dagsschool te Oosterland vierde het paasfeest in de avondgodsdienstoefe ning In de hervormde kerk, waarin ds J. Plante voorging. Organist was Marco van 'tHoff; verder werkten mee: leiders en kinderen van de zondagsschool. Pe ter Beije. Rianda Dalebout. Anne de Valk, Margriet Schoof, Wilma van den Bos. Corien van Damme. Marja de Ron de. Betsy Poelman, Jacqueline Klaas- sen en Erwin Ista. Godsdienstoefening in kerk te Oosterland OOSTERLAND - Op donderdag 10 april houdt dominee J. van der Poel predikant te Ede. een godsdienstoefe ning voor de oud gereformeerde ge meente in Oosterland De godsdien stoefening wordt gehouden in het kerk gebouw aan de Burgemeester van der Havestraat en begint om halfacht SINT-ANNALAND - De bejaarden uit het bejaardencentrum 'De Schutse' te Sint-Annaland hebben een bedrag ge geven van 144.- voor de voorjaarszen- dlngscollecte ten bate van de gerefor meerde zendingsbond in de hervormde kerk. was de laatste jaren door een complex van factoren (vergrijzing, mobiliteit, concurrentiepositie, assortiment etce tera) aan een inzinking onderhevig. Er werd een draaiboek opgesteld dat er van uitging dat de gegevens augustus '78 de computer zouden ingaa. Een paar maanden daarna zou het resul taat kant en klaar op tafel moeten lig gen. Die datum werd. dat is duidelijk, bij lange na niet gehaaid. Het DPO werd voor de middenstand en de gemeente (die een garantiesubsidie van 45 procent van de kosten had ver- Stavenisse niet in finale Brabants afdelingsvoetbal POORTVLIET - Geheel tegen de ver wachting in heeft Sportclub Stavenis se geen kans gezien om zich via een overwinning op DVO '60 te plaatsen bij de laatste vier voor de Brabantse afde lingsbeker. Op het veld van Tholense Boys trok de eilandploeg nogal teleur stellend met 1-3 aan het kortste eind. De eerste 45 minuten gaven een gelijk- opgaande wedstrijd te zien. waarin de gradatiekandidaat DVO (een week eer der nog door het Poortvlietse SPS ge klopt) weliswaar via Albert van Wan- rooij de leiding nam. maar waarin SC Stavenisse vlak voor rust ook weer op gelijke hoogte kwam. Plm Potappel te kende voor de Thoolse treffer In de tweede speelhelft echter speelde DVO zich geleidelijk naar een licht veldover- wicht, dat na een halfuur resulteerde in een tweede Brabants doelpunt, nu van Frank de Wijs. Een drietal minuten voor het einde tenslotte bepaalde Sjaak van Ree de eindstand enigszins geflat- teerd op 3-1 in het voordeel van DVO '60. Samen met Kogelvangers. FCH en Fc Vestingboys zal DVO nu uit gaan maken wie de beker voor 1980 in zijn bezit gaat krijgen. Op tweede paasdag speelde SC Stave nisse op eigen veld een inhaalwedstrijd voor de competitie tegen het op dat mo ment op gelijke hoogte staande DSE. Na een rustige, maar voornamelijk door Stavenisse beheerste wedstrijd hield de Thoolse ploeg de punten in eigen huis. Doelpunten van Kees Smits en Peter van de Jagt zorgden voor een 2-0 zege. Met nog drie wedstrijden te spelen staat SC Stavenisse nu op een gedeelde vyfde plaats in de eerste klas. met zelfs nog een redelijke kans op een uiteinde lijke vierde klassering, hetgeen voor een debutant zonder enige twijfel een prima prestatie genoemd mag worden. Extra kerkdienst in Nieuwerkerk NIEUWERKERK - De gereformeerde gemeente te Nieuwerkerk houdt vrij dagmiddag 18 april een extra kerk dienst met huwelijksbevestiging. Voor ganger is ds J. Karens uit Opheusden. De aanvang is 13.45 uur. strekt) uiteindelijk een oefening in ge duld. Herhaaldelijk trok men bij het CIMK aan de bel Oorzaak van het lang durige uitstel: personele problemen bij het instituut Enkele maanden geleden kwamen de eerste gegevens in de openbaarheid. Het gemeentebestuur had aan de hand van enkele tussentijdse rapportages een en ander verwerkt in de komplan- nen van Tholen en Sint-Anaaland. Be langrijkste advies op het gebied van de planologie het aanwijzen van zoge naamde concentratiegebieden. streek Optimistisch Het rapport schildert geen optimis tisch beeld voor de Thoolse onderne mers: ..Het consumentendraagvlak is zo gering dat ten hoogste voor éen ves tiging per branche bestaansmogelijk heden aanwezig zijn. Voor vele bran ches is zelfs dit niet meer mogelijk; al leen een combinatie van branches biedt nog mogelijkheden. Dit geldt vooral voor vestigingen in de duurza me en overige goederensector". Het echtpaar Van Gilst 'S-HEER ABTSKERKE - Ze zaten er dinsdagmiddag feestelijk bij. de heer en mevrouw Van Gilst uit s-Heer Abtskerke Nielzonder reden, het gebeurt ook niet iedere dag dat er een 60-jarig huwelijk te vieren is Een hele gebeu r- tenis voor de familie Van Gilst die een flinke drukte met zich meebracht in het huis aan de Kerkring. De heer J. van Gilst is op 18 juli 1895 geboren in Hoedekenskerke en huwde 60 jaar geleden met T. D. Schout die op 30 november 1897 in Domburg werd geboren. Uil dat huwelijk werden een zoon en een dochter geboren. De heer Van Gilst is van beroep landbouwer-veehouder geweest. SINT-MAARTENSDIJK - .J>e midden stand op Tholen is ziek. De diagnose is nu gesteld. Maar voor genezing is heel wat meer nodig. Wellicht zal er hier en daar wat gesneden moeten worden; om een patiënt te genezen is het wel eens onvermijdelijk dat er pijnlijke ingre pen gedaan moeten worden". Dit zei voorzitter J. K. Elenbaas van de bege leidingscommissie DPO-ThoIen dins dag in Sint-Maartensdijk tijdens de presentatie van het distributicplano- logisch onderzoek (DPO) voor het ei land Tholen. Grootste kwaal van de ei- landelijke patiënt: overbewinkeling, er zijn teveel kleine winkels van één en dezelfde soort. De begeleidingscommissie komt in haar aanbeveling bij het rapport, dat volgens velen té lang op zich heeft laten wachtendan ook tot de slotsom dat het winkelbestand in de gemeente Tholen broodnodig aan sanering toe is. Maar dat moet volgens de begeleidingscom missie niet al te drastisch gebeuren- Zij is een voorstander van een zogenoemde passieve sanering Het gemeentebe stuur moet. zo vertelt de commissie de DPO-gegevens. alleen vestigingen toe staan die bij kunnen dragen tot een ver groting van het assortiment. Dat werkt namelijk koopkrachtbindend. Ander zijds kan schaalvergroting, waarvan de noodzaak overigens niet. door de bege leidingscommissie wordt getwijfeld. ..alleen plaatsvinden mdien uitbrei dingsmogelijkheden in eerste instantie ter beschikking komen voor de uitbrei ding van bestaande bedrijven" Tholen kent vele middenstandsbedrij- BIJ BEGIN ZOMERAVONDCOMPETITIE ven die kleiner zijn dan 50 vierkante meter. Door de bank genomen is dit de minimum oppervlakte waarbij spe ciaalzaken (dat zijn winkels die slechts één branche voeren) rendabel kunnen functioneren. Normaliter zouden deze kleine winkeltjes, mede omdat vooral in de kleine plaatsen het consumenten draagvlak gering is. het hoofd niet bo ven water kunnen houden, zij het dat een groot aantal van deze kleine vesti gingen de eigenaar slechts nevenin komsten opbrengt. De begeleidingscommissie stelt in haar commentaar op de DPO-gegevens dat kleine winkels zowel een positief als ne gatief effect hebben. Zo verhoogt de aanwezigheid van een groot assorti ment. dus van kleine winkels, de koop krachtbinding. Daarentegen hebben kleine vestigingen weinig waarborgen voor wat betreft continuïteit. De com missie beschouwt de wat kleinere on dernemingen wel degelijk als een steun pilaar van de Thoolse middenstand Maar willen deze ondernemingen in de toekomst niet verliesgevend worden, dan is een zekere schaalvergroting 'ge wenst'. Volgens de begeleidingscom missie van de Thoolse 'winkeldoorlich ting' zou het gemeentebestuur bij het opstellen van bestemmingspalnnen moeten bepalen dat een vergroting van het bedrijf tot 50 vierkante meter toe laatbaar is Bestaande vestigingen zou den in de ogen van de commissie met 20 procent van het bedrijfsvloeroppervlak uitgebreid mogen worden. In geval van grotere uitbreidingen, zo luidt het ad vies aan burgemeester en wethouders, dient een en ander via een wijzigingsbe voegdheid plaats te vinden Die 'wijzi- gingsbevoegdheid' heeft het grote voor deel dat er veel sneller gewerkt kan wor den dan bij een wijziging van het be stemmingsplan nu eenmaal noodzake lijk is. De begeleidingscommissie van het DPO stelt eenzelfde handelwijze ook voor bij het al of niet. toelaten van nieuwe detailhandelvestigingen. Voor zitter Elenbaas erkende dat de comrnis sie eerder tot een strakkere reglemente ring was gekomen, maar mede op aan dringen van de zijde van het gemeente bestuur een soepelere houding heeft aangenomen. Burgemeester E. Bae- rends liet dinsdag bij de presentatie van het DPO-rapport trouwens door schemeren dat het dagelijks bestuur van Tholen nogsteeds zijn twijfels heeft over de - naar de mening van b en w - te geringe speelruimte, die het rapport voor uitbreidingen van ondernemingen openlaat. Een ander belangrijk beleidsadvies van het rapport is het aanwijzen van concentratiegebieden. Binnen deze ge bieden zou de detailhandel (en horeca) gehuisvest moeten worden. Het is een bewezen feit dat het concentreren van winkelvoorzieningen het kopen er aantrekkelijker op maakt, het verbe tert de sfeer, bijvoorbeeld door de plaatsing van bloembakken. Bij het opstellen van de komplannen voor Tholen, Stavenisse en Sint-Annaland is al uitgegaan van het creëren van concentratie-gebieden. De begeleidingscommissie raadt het gemeentebestuur voorts aan om 'selec tief te werk te gaan' bij het afgeven van standplaatsvergunningen. Deze be drijfstak mag alleen toegestaan worden als zij een aanvullende functie hebben op de aanwezige detailhandel, anders zouden zij een bedreiging voor het ge vestigde winkelapparaat vormen. Het distributie-planologisch onderzoek verstrekt ook adviezen aan de onderne mers zelf Samenwerking, dat is het pa rool. Er moeten afspraken komen over de te voeren assortimenten en gemeen schappelijke acties SINT-PHILIPSLAND - Erg nuttig, zo omschreef burgemeester G. van den Berg van Sint-Philipsland het 'werk bezoek' dat de Fliplandse raad dins dagavond aan de Philipsdam bracht. Deze dam, die in het kader van de Del- Nieuw clubhuis van 'Smerdiek' geopend SINT-MAARTENSDIJK - Door het tappen van twee schuimrijke glazen bier - hetgeen de lachspieren van de talrijke bezoekers in werking bracht- verrichtte ere-voorzitter Toon Hage de officiële openingshandeling van de nieuwe clubaccomodatie van voetbal vereniging Smerdiek uit Sint-Maar tensdijk. De in de zomer van 1978 be gonnen werkzaamheden aan deze ac- comodatie vonden zo op jongstleden tweede paasdag hun bekroning. Smerdiek-voorzitter J. Kloet toonde in zijn openingswoord bijzonder veel be wondering voor de inzet van alle mede werkers aan deze ook voor het eiland Tholen schitterende gelegenheid. Hij stak met duidelijke bewoordingen geenszins onder stoelen of banken, dat het bestuur bijzonder trots is op wat er door hen was verricht. Secretaris J. Moerland raakte in zijn toespraak zon der enige twijfel een gevoelige snaar door op te merken, dat hij hoopte, dat er naast deze nieuwe accomodatie ook ge sproken zou kunnen gaan worden van een verhoging van het spelpeil van de diverse teams. Als afgevaardigde van de KNVB voerde de heer L. Havermans het woord, waar in hij de vereniging Smerdiek van harte feliciteerde met de nieuwe clubaccomo datie, die ..voor iedere zichzelf respecte rende vereniging onontbeerlijk is." Naast de genoemde vooraanstaande fi guren werden er nog gelukwensen uit gesproken door spelers en leiders van de diverse elftallen. De Semrdiek-jeugd verraste het bestuur en kantinebeheer der A. Kloet door het aanbieden van een nieuwe geluidsinstallatie voor de juist geopende kantine. Naast de kantine bestaat de nieuwe ac comodatie uit een bestuurskamer, vier kleedlokalen met douches en diverse opslagruimten en bergingen. Na de officiële opening speelde Smer diek een huldigingswedstrijd tegen de Rotterdamse eerste klasser HION. die na een interessant duel een voor de thuisclub alleszins acceptabel 1-1 ge lijkspel opleverde. Een en ander werd omlijst door muziekvereniging Euter pe. Zevibel houdt jaarvergadering BRUINISSE - De Vereniging tot Bevor dering der Zeeuwse Visserij Belangen „Zevibel" houdt op zaterdag 19 april zijn jaarvergadering in het Dorpshuis te Bruinisse Spreker is de directeur van de visserijen ir Th. J. Tienstra. Verder zal op deze jaarvergadering een nieuw bestuur worden gekozen en het jaarver slag 1979 en de begroting voor 1980 ter discussie worden gesteld. De vergade ring begint om 10.30 uur. J tawerken tussen Sint-Philli de Grevelingendam wordt, moet eind 1985 gereed zijn. De bouw ervan heeft voorde Sint-Philipsland nogal wat v« aarde. Vooral voorde agrariërs; wezige raadsleden, alleen wethj Kosten was wegens verplicht ders afwezig, spitsten hun-veitl dan ook vooral op deze proble toe. Wat voor effecten heeftdeè maling voor het waterpeil opfe wilden zij bijvoorbeeld weten.Vi ters van rijkswaterstaat,dled» sie over het project heeft, vera dat mogelijke gevolgen van j bemaling nauwlettend Inde ga den gehouden. Ook het al olm worden van de Greveliiigeruha raadsleden nogal de nodige ra Een zoet Grevelingenbekfet krachtdadig door de agrarisch^ satie bepleit. Een ander punt dat aan de oeft was het werkgelegenheidsajpe bouw van de Philipsdam verscii de eilandbewoners werk. Endari een categorie die toch al moeflj markt' ligt: gehuwde vrouwea De raadsleden kregen uitvooj lichting over de historische ij van de bouw van de Philipsflc techniek die daarbij komt ksjfe Daarna werden de werkzaam met name aan het laatste stuk; schouw genomen. Om half i*g den de raadsleden, na twee er, J uur praten kijken en luisteren,m wat nieuwe kennis over de Pha huiswaarts keren. Plattelandsvrouwen houden lezing in Zierikzee ZIERIKZEE - De commissie van de Bond van Plattelandn afdeling Duiveland houdt da april een lezing in Zierikzee Di in samenwerking met de ZVT gehouden in 'De ZeeuwscheH: en heeft als onderwerp: de sé;. mon Vestdijk en zijn boek DeK*"3 de levenden'. Sprekers zijn det?3 he Brandebarg en E. Plette. Dei bestemd voor leeskringen en cv'" langstellenden en duurt van .IJ8"1 15.30 uur. topic Gezamenlijke diensle^trai kerken Nieuwerkerk NIEUWERKERK - De hem gereformeerde kerken m Niets houden zondag 20 april gezaa kerkdiensten in de gereformeei te Nieuwerkerk. Om 1 Kolkert en ds Moet voor ir menlijke dienst. Om 17.00 uural gereformeerde kerk een zangd) als voorganger de heer M JD, L\ Ouwerkerk. Medewerking verifind combo-koor 'Joy' uit Zierikzee in Nieuwerkerk /eet NIEUWERKERK - De gerefeij gemeente te Nieuwerkerk hoA (je derdag 17 april een extra Voorganger is ds J. S. van deNfc GOES - Met de opening van de nieuwe kleedaccommodatie bij het sportveld aan de Willem Barentszstraat in Goes is dinsdagavond het startsein gegeven voor de Goese zomeravondvoetbal competitie. Wethouder J. H. Roose van sportzaken stelde het gebouw, dat be staat uit twee kleedruimten met dou ches en toiletten voor de elftallen, een aparte kleedgelegenheid voor de scheidsrechter en een berging, offi cieel in gebruik. Het zomeravondvoet balveld is bovendien voorzien van nieuwe doelen en netten. Al deze ver beteringen hebben ongeveer een ton gekost. Wethouder Roose liet blijken tevreden te zijn met het nieuwe kleedgebouw. „De tfid van het kippenhok dat hier eerst stond is nu voorgoed ten einde", zei hij. De sportwethouder onderstreep te dat het sportveld aan de Willem Ba rentszstraat het wedstrijdveld voor de zomeravondvoetbalcompetitie is. Het is niet de bedoeling dat erop wordt ge traind De elftallen die aan de competi tie deelnemen zullen elders trainings- mogelijkheden moeten zien te vinden. De heer Roose sprak ook de hoop uit dat jongelui het veld niet als een cros- sterrein zullen gaan gebruiken met hun crossbrommers Want dan zou het voet balveld al gauw onbespeelbaar worden Nadat de wethouder wat Jank tonen had ontlokt aan een handsirene kwamen de Sportwethouder J. H. Roose stelt met een zwaai aan de handsirene de nieuwe accommodatie op het zomeravondvoet balveld aan de Willem Barentszstraat in Goes in gebruik. elftallen uit het kleedgebouw die de ver nieuwde accommodatie zouden gaan inwijden het eerste elftal van Roburen een ploeg bestaande uit vertegenwoor digers van de verschillende zomer avondclubs. De heer Roose vertelde blij te zijn dat Robur bereid was gevonden tegen het zomeravondelftal te spelen. Hij vond dit een erkenning voor het zo meravondvoetbal. Hij kenschetste deze tak van sport als een van de beste op het gebied van de recreatieve sport beoefening. Vanavond i woensdag) worden de eerste wedstrijden m de zomeravondvoetbal competitie gesp>eeld. Er doen 15 elftal len aan mee 7 in de eerste klas en 8 in de tweede Het aantal elftallen neemt nug steeds toe Twee ploegen moeten zelfs nog een jaar wachten omdat ze zich te laat hadden laten inschrijven. Opval lend is ook dat sommige zomeravond clubs met steeds meer elftallen mee doen. In de zomeravondcompetitie spe len de deelnemers anderhalve competi tie De wedstrijden duren twee keer een half uur. Iedere avond worden er twee gespeeld. Tegen half augustus is de competitie afgelopen. Voorstraat 15, Sint-Annaland, tel. 01665-2490 of 2721 hoopt op donderdag 10 april te Krab- bendijke in cultureel centrum en op vrijdag 11 april te Kruiningen in het Dorpshuisen op woensdag 16 april te Oosterland in het Dorpshuis haar mooie collectie in mantels, japon nen, pakjes, blazers, blouses, overgooiers, rokken, regenman tels, herenkostuums en combina ties te tonen. Tevens een prachtige collectie da mes- en meisjeshoeden in verschil lende kleuren en kwaliteiten, waar van de gedekte kleuren een grote plaats innemen. De zaken zijn open van 's morgens 10-17.00 uur! SUZUKI Industriestraat 8-10 - Goes Tel. 01100-15415-14987 JeOt Deze prachtige stoel komt uit Finland, lebeic massief blank grenen, staat op u te wach»iorps de PINE-SHOP, Wijngaardstraat 33-34 teGJcrofc tel. 01100-28747 Ook voor matrassen ija kanten, enz. kunt u hier terecht. Voor tapijten en gordijnen is ook uw juist'e a-C, dt TAPIJTCENTRUM ZEELAND. Wijngaard^ c 5, Goes, telefoon 01100-13525 en Burg frijde, baasstraat 29, Kruiningen, telefoon Oijl 2626. VOOR UW COMPLETE WONING* TING UW VERTROUWDE ADRES!KAR^Ptiio TEN. klassiek en modern. NU met 10%*T®e PiirfifTiCHnfffcn NEEMKORïING. Voor groot en klein. moe:.g^ de Pine-Shop zijn! Telefoon 01180-23632 Komt u gerust eens een kijkje nemen!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 24