vertegenwoordiger PERSONEEL schoolverlaters r bon 1 schelde international zeelandia bakkerijgrondstoffen administratief medewerker de rijksoverheid vraagt kantoorbeheerders ZEEUWSE BONDSSPAARBANK ADMINISTRATEUR grondwerkers Zet zeil 'n Kleintje indePZC. salaris- administrateur/trice archiefassistent(e) ^PECHINET NEDERLAND—ALLM IN IIN^ onze mechanische onderhoudsdienst zoekt die dit jaar hun diploma lts (minimaal b-niveau) of mavo behalen. 14 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 15 MAART '3 Fabriek van Gymnastiektoestellen en Sportinstallaties vraagt, wegens uitbreiding van de werkzaamheden, voor haar verkoopkantoor te Goes een: A. Administratief/commercieel medewerker Deze in onze verkooporganisatie zelfstandige functionaris zal o.a. tot taak krijgen o De administratieve begeleiding van onze medewerkers in de buitendienst o Kartotheekwerkzaamheden inzake nieuwe en in bewerking zijnde projecten o Het onderhouden van telf. en schriftelijke kontakten met onze afnemers o Het uitwerken van de verkoopgegevens van onze Servo Dienst o Diverse controlewerkzaamheden o T.z.t. de verantwoordelijkheid over ons documentatie centrum Vereisten: o Opleiding op middelbaar niveau, terwijl een aanvullende technische scholing tot aanbeveling strekt o Goede uitdrukkingsvaardigheid, zowel in woord als in ge schrift o Organisatorische kwaliteiten o Goede kontaktuele eigenschappen o Kandidaat moet bereid zijn zich in Goes of direkte omgeving te vestigen. B. Medewerker verkoopadministratie welke als assistent van het hoofd verkoop o.a. de volgende werkzaamheden tot zijn taak zal krijgen: o Uitwerken van offertes, orderbevestigingen en verdere corres pondentie o Het onderhouden van telf. kontakten met onze afnemers. Vereisten: o Minimaal MAVO of gelijkwaardig niveau o Technisch inzicht o Goede kontaktuele eigenschappen. Uitgebreide schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Schelde International B.V., Postbus 21, 4460 AA Goes t.a.v. de heer H. Zomer. I KONINKLIJKE ZEELANDIA H. J. DOELEMAN B.V. fabriek van bakkerijgrondstoffen vraagt ten behoeve van haar debiteurenadministratie een betrokkene zal worden belast met het debiteurenbeheer zowel wat betreft binnenlandse als buitenlandse relaties. een belangrijk onderdeel van de funktie is het regelmatige kontakt met onze afnemers. een opleiding op havo-niveau en ervaring op administratief gebied is een voorwaarde voor een goede vervulling van deze funktie. leeftijd: ca 30 jaar. uw schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan de afdeling personeelszaken koninklijke zeelandia poststraat 11 4301 AA zierikzee, terwijl tevens telefonisch inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen onder nummer 01110-2351 (toestel 117 de heer j. lagrouw). ziekenhuis lievensberg bergen op zoom Per 1 september 1980 bestaat de mogelijkheid als leerling operatie-assistent(e) opgeleid te worden voor het diploma "Operatie assistent". Kandidaten dienen bij aanvang van de opleiding minimaal 17 jaar oud te zijn en een HAVO-diploma te bezitten, bij voorkeur met exacte vakken in het examenpakket. De opleiding duurt 3 jaar. De theorielessen worden gegeven in Dordrecht, de praktijkervaring wordt opgedaan in het eigen ziekenhuis, waarbij ook buiten de operatie-afdeling stage wordt gemaakt. Voor Inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling personeelzaken. Schriftelijke sollicitatie kunt u voor 31 maart 1980 richten aan afdeling personeelzaken. bergflojjoroo^ Boerhaaveploin i tel (01640137960 schipper (mnl./vrl.) Loodsafhaalvaartuigdienst voor het Ministerie van Verkeer en Waterstaat t.b.v. het Directoraat-Generaal Scheepvaarten Mari tieme Zaken. District Scheldemond Functie-informatie: verzorgen van de loodsafhaal- dienst; verantwoordelijk zijn voor het onderhoud van schip, tuig en uitrusting; zorg dragen voor de scheepsadministratie. Vereist: diploma schipper loodsafhaalvaartuigen; nautische ervaring. Standplaats: Vlissingen. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring max f 2818.- per maand. Sollicitaties inzenden vóór 15 april 1980 Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0-5300/0111 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Maurit9laan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. De ZEEUWSE BONDSSPAARBANK heeft haar werkterrein op Walche ren, de Bevelanden en in Zeeuws- Vlaanderen met meer dan 20 vesti gingen en ruim 100 medewerk(st)ers. Op onze kantoren is een duidelijke accentverschuiving naar een ge richte verkoopfunctie gaande. Naast diverse spaaractiviteiten ne men hypotheken, consumptieve kredieten, assurantiën en vakan tiereizen binnen ons producten pakket een steeds belangrijker plaats in. De Zeeuwse Bondsspaarbank zoekt voor diverse bestaande en nog te openen kantoren in haar werkgebied: die na een inwerkperiode de dagelijkse leiding van een kantoor op zich kunnen nemen. Naast een middelbare schoolopleiding is praktische ervaring en theoretische vakkennis voor deze functie onmisbaar. Wij denken hierbij aan (spaar)bank- en/of NIBE-kursussen en/of een assurantie - opleiding. Commerciële ervaring, opgedaan binnen het bankbedrijf of bij een verzekeringsmaatschappij en gevoel voor serviceverle ning zijn eveneens belangrijke aanknopingspunten. Voor ambitieuze krachten zijn goede promotiemogelijkheden aanwezig. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie schriftelijk en vi recente pasfoto binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. te richten aan Directie Zeeuwse Bondsspaarbank, postbus 88. 4330 AB Middelburg. De heer Groen. afd. personeelszaken is desgewenst bereid telefonisch nadere in formatie te verstrekken. 01180-28751 toestel 14. Wij zijn een technische groothandel op het gebied van uitsluitend goed ingevoerde merken konsumentenelektronica, huishoudelij ke apparatuur en elektrotechnische installatiematerialen. Voor het voeren van onze administratie zouden wij graag in kontakt willen komen met een ervaren Functieomschrijving: - leiding geven aan de dagelijkse administratie. - periodiek opstellen van resultatenoverzichten. - behartiging personeelszaken. Wij vragen - opleiding op MBA-niveau - ervaring in bedrijfsadministratie, met enige kennis van automatisering. Wij bieden u - een zelfstandige, afwisselende en aantrekkelijke functie. - goede ontplooiingsmogelijkheden. - salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. - opname in pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten binnen een week aan de direktie van de technische groothandel J. Polderman B.V., Postbus 17 4460 AA Goes. Voor de afdeling Distributie Gas, rayon Noord-Midden-West zoeken wij met standplaatsen te Goes, Zierikzee en Tholen. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het graven en dichten van sleuven, het uitbreken en herstellen van bestra ting en beplanting en het behulpzaam zijn bij eenvoudig fitwerk ten behoeve van de aanleg van hoofd- en dienstleidingen. Ervaring in grondwerk is vereist. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. P.Z.E.M., postbus 48, 4330 AA Middelburg, onder vermelding van "functie grondwerker" en de stand plaats die de voorkeur heeft. n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij Tricot- en Kousenindustrie L. ten Cate b.u. is een modern en dynamisch bedrijf, dat zowel bij de handel als bij de consument een bijzonder goede reputatie heeft voor wat betreft de modieuze en kwalitatieve eigenschappen van haar produkten. Als fabrikant van panties, ondergoed, nacht- en vrijetijdskleding nemen wij een belangrijke positie in. Ter versterking van de buitendienst zoeken wij een voor het rayon West-Brabant/Zeeland. Bij textieldetail- en speciaalzaken van een gemiddeld zeer goed niveau zal hij, onder de directe leiding van een verkoop leider de verkoop van onze zeer goed bekend staande merk artikelen moeten stimuleren en adviseren. Hij zal hierin worden ondersteund door een gedegen en beproefd marketingconcept en een actieve reklamesteun. Een ruime inwerk- en opleidingsperiode maakt ervaring in de textielsector niet beslist noodzakelijk, maar wel stellen wij ervaring met consumentenmerkartikelen als een strikte vereiste. Het niveau van onze relatiekring maakt een opleiding op middelbaar niveau, aangevuld met een commerciële en/of marketing studie uitermate wenselijk. De uiterste leeftijdsgrens is 35 jaar. Een goed inkomen, dat is samengesteld uit een vast basis-salaris met omzetpremies en een goede onkostenregeling, kan onmiddellijk in het vooruitzicht worden gesteld. Een uitstekende auto wordt door het bedrijf verschaft. Directe opname in het pensioenfonds, 22 vakantiedagen en 8 0/0 vakantietoeslag, behoren onder meer tot de uitstekende sociale voorzieningen. Indien u belangstelling heeft voor een levendige en afwisselende werkkring in een dynamisch bedrijf verwachten wij gaarne uw sollicitaties met vermelding van levensloop, ervaring, leeftijd, opleiding en een recente pasfoto aan ons adres: L. ten Cate B.V., afdeling Personeelszaken, Fabrieksstraat 40, 7311 GP Apeldoorn. Uiteraard wordt uw sollicitatie vertrouwelijk behandeld. Stichting Ziekenzorg Midden-Zeeuwsch-Vlaanderen In onze ziekenhuizen is de functie vacant van in full-time dienstverband, die voor onze 450 mede werkers de salarisadministratie zelfstandig kan ver zorgen, in samenwerking met eert computer-service bureau. Wij zoeken hiervoor iemand die ervaring heeft op dit terrein, bij voorkeur in de gezondheidszorg en die goed op de hoogte is met sociale en belastingwetge ving. Salariëring nader overeen te komen. De c.a.o. voor het ziekenhuiswezen is van toepassing. Bij het vinden van huisvesting kan eventueel worden bemiddeld. Verzoeken om nadere inlichtingen en sollicitaties bin nen 14 dagen te richten tot de afdeling personeelsza ken (de heer L. P. Heijdens), tel. 01157-1451. Elisabethziekenhuis Nieuwe Kerkstraat 17 4541 EC Sluiskil. Voor de dienst Nieuwbouw en Projecten te Borssele zoeken wij een Functie-inhoud: Het verrichten van archiefwerkzaam heden en het mede beheren van enkele van de afdelingsarchieven. Dit houdt o.a. in: het administreren, coderen en uit lenen van archiefstukken, het verzorgen van lichtdrukwerk en administratieve werkzaamheden. Gevraagd wordt: LEAO een korte bedrijfsopleiding. Degenen die in het bezit zijn van een MAVO-diploma kunnen ook reflecteren Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, postbus 48, 4330 AA Middelburg, onder vermelding van "functie archiefassistent(e)". n.v. provinciale zeeuwse n7C|U| energie-maatschappij fcCm Het is de gewoonte om elk jaar een aantal van hen een plaats aan te bieden in onze bedrijfsschool, die half augustus weer start met volledig dagonderwijs. Er wordt in 2 jaar tijd opgeleid tot onderhoudsbankwerker (primair Bemetel-dlploma) Het dienstverband berust op een leerovereenkomst (met uw ouders) en een arbeidsovereenkomst. U gaat tijdens het eerste jaar twee dagen per week naar de streek school in Middelburg voor vak technische en maatschappelijke vorming; het tweede jaar één dag per week. De rest van de week wordt u praktisch opgeleid in de bedrijfs school, waarvan één dag stage in de mechanische onderhoudsdienst. Indien alles goed gaat kunt u na het behalen van het diploma bij ons doorgroeien in de mechanische onderhoudsdienst. Vervoer van en naar het bedrijf en de streekschool wordt geregeld of vergoed door Pechiney Nederland. Werkkleding gratis. PECHINEY NEDERLAND N.V. Postbus 49,4380 AA Vlissingen. Tel. 01196-16651. Buiten een 13e maand en 8% vakan tietoeslag, bedraagt het brutoloon voor b.v. een 17-jarige ca. f1500,- per maand. Wilt u meer weten? Vul dan de onderstaande bon in en stuur deze in een envelop zonder postzegel aan Pechiney Nederland N.V., Antwoordnummer 4, 4380 VB Vlissingen. Ik wil graag meer weten over de I bedrijfsschool van Pechiney. I I Ik hoop dit jaar het diploma LTS MAVO* te behalen. Naam: Adres: I Woonplaats: I Leeftijd:jf doorhalen wat niet van 1 toepassing is. fizc/s-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 14