Onderzoek naar gevolgen van uitbreiding 'Othene' Subsidie emancipatiewerk Axel TENTOONSTELLING OVEi UNIFORMEN TERNEUZEN Dow Chemical mag boerderij ombouwen Wissel Zeeuws-Vlaanderen LANDBOUW MOET 130 HECTARE AFSTAAN Samenwerkingsproject scholen iv. weekenddiensten VOORSTEL COMMISSIE FINANCIEN: FAMILIEBERICHTEN VAKANTIEWERK .8 u Cfl bfl cS t VRIJDAG 14 MAART 1980 TERNEUZEN - Er komt een uitvoerig onderzoek naar de gevolgen van het plan Otheense Kreek bij Terneuzen voor de landbouw. Aan de oostzijde van de wordt in de loop van '83 een begin gemaakt met de bouw van vele honderden woningen. De plannenmakers hebben berekend dat er in 1995 maximaal 18.000 mensen mogen wonen. De bestuurders houden het op een heel wat minder omvangrijk aantal: zo'n 12.000. Langs de kreek moet bovendien een recreatiegebied worden aangelegd. Donderdagmiddag besprak de raads commissie voor openbare werken en ruimtelijke ordemng van Terneuzen twee lijvige rapporten over de uitbrei ding van de kem Terneuzen over de Otheense Kreek heen. De rapporten be vatten de visie van b en w op de vorm waarin die uitbreiding moet worden ge goten. WethouderdrsR. C. E Barbé liet weten dat bij de verdere uitwerking van de plannen uitvoerig zal worden stilge- Uit het zakenleven RIJWIELZAAK FAAS TERNEUZEN IN NIEUW PAND TERNEUZEN - De Terneuzense zaken man J. F. Rouw opende donderdag de nieuwe rijwielzaak van B. Faas aan de Axelsestraat 19 in Terneuzen. Rouw fietste, gezeten op een cross-fiets, dwars door een papieren deur heen. Vele genodigden, onder wie mensen uil de wielcrwereld, collega's, vrienden en bekenden sloegen deze handelingen gade, alsmede leden van de Terneuzen se brandweer, die met enkele brand weerauto's inclusief de hoogwerker aanwezig waren. De oppervlakte van het nieuwe pand is vele malen groter dan de ruimte waar grootvader Faas 60 jaar geleden over beschikte toen hij begpn met een rij wielzaakje in de Terneuzense D'jk- straat. Ook de huisvesting op de Axel sestraat 2 werd door de steeds toene mende belangstelling voor het fietsen te klein. Achter de nieuwe winkel bevin den zich een grote werkplaats, een kan toor, wasgelegenheid en een kantine. Emancipatiewerkgroep Hulst definitief HULST - De emancipatiewerkgroep Hulst heeft zich in een doenderdagoch- tend gehouden vergadering een defini tief karakter toegemeten. De definitie ve samenstelling is als volgt: één \er- tegenwoordigster van de VOS-werk- groep, twee van de PvdA-vrouwen. twee van het VJV, één van de NKV vrouwen en vijf ongeorganiseerde vrouwen. De Katholieke Vrouwenor ganisatie en het Katholiek Vrouwen gilde hadden per brief laten weten r.iet voor deelname aan de werkgroep te voelen. De werkgroep heeft zich voorgesteld een adviserende rol te spelen in het sub sidiebeleid van het Hulster gemeente bestuur. althans waar het zaken betreft die met emancipatie te maken hebben. Wethouder mr E N. J. H. de Rechter van welzijnszorg in Hulst ging daarmee wel akkoord, op voorwaarde dat de werkgroep een zeer representatief ka rakter zou hebben. Zoals de werkgroep nu is samengesteld acht de wethouder dat niet het geval. Om nu toch allerlei vrouwen de kans te geven met de wethouder van gedachten te wisselen over de al dan niet te verde len subsidie (die overigens in het kader van een speciale rijksbijdrageregeling door het rijk wordt betaald) is een bij eenkomst uitgeschreven, waarvoor alle vrouwenorganisaties (ook de emanci patiewerkgroep) zijn uitgenodigd. De werkgroep vindt dat een uitstekend ini tiatief: „Eigenlijk is het precies wat we willen, alleen heet de groep vrouwen daar geen emancipatiewerkgroep", liet Annelies van Waes van de werkgroep daarover weten. Het was reeds van be gin af aan de bedoeling de werkgroep een zo breed mogelijke samenstelling te geven. De bijeenkomst wordt gehouden woensdagavond 19 maart in de trouw zaal van het Hulster gemeentehuis. staan bij de 'agrarische aspecten'. Hij was het helemaal met de CDA'er J. Ver schelling eens dat de verwezenlijking van de plannen flinke consequenties heeft voor de landbouw. Barbé: ..We hebben in een eerder stadium al laten weten dat we daaraan aandacht zouden besteden. We hebben over de gevolgen voor de landbouw een gesprek gehad met de Provinciale Planologische Delrst (PPD) en mt het Landbouw schap Toen is een aantal richtlijnen op - gesteld voor een onderzoek naar de ge volgen. De landbouwbelangen zullen nog uitgebreid aan de orde komen". De wethouder gaf toe: „We halen natuur lijk een hele hap göede landbouwgrond weg. Ruimt 130 hectare is niet niks. Daarom herhaal ik: we doen dit niet graag, maar helaas moeten we de stap in oostelijke richting maken". Commissielid Verschelling vond met name de recreatieplannen nogal over dreven. „Vooral daarmee heb ik het - maar u kent mijn achtergrond als land bouwer - moeilijk. Dat je zoveel grond moet spenderen aan een groenzone Ik vind het teveel van het goede". TRAININGS- EN VERGADERRUIMTE COMMISSIE AARZELT TERNEUZEN Dow Chemical mag een boerderij aan de Herbert Dowweg bij Terneuzen ombouwen tot trainings- en vergadercen trum. In het woonhuis van de boer derij kunnen werknemers worden ondergebracht, die tijdelijk bij Dow in Terneuzen werkzaam zijn en in de schuur kunnen naast ver gaderingen ook feestelijkheden plaatsgrijpen. Die activiteiten in de Dow-boerde- rij worden mogelijk door een wijzi ging van het bestemmingsplan 'Buitengebied' van de gemeente Terneuzen. De raadscommissie voor openbare werken ging donder dagmiddag (erg aarzelend) ak koord met die wijziging. Het D'66- raadslid J. de Zeeuw: „Ik geloof dat we ons hiermee op glad ijs begeven. Zijn we wel op de goede weg?". De PvdA'er P. Remijnsen: „Ik zet ook vraagtekens Ik vind het bovendien niet elegant om je werknemers on der te brengen óp het bedrijfster rein. Doe je de plaatselijke hotels daarmee trouwens geen concurren tie aan?". En de CDA'er J. Verschelling was bang voor precedenten. Wethou der drs R. C. E. Barbé verzekerde de commissie dat de zaak uitvoe rig was doorgesproken met Dow. „Wij juichen het toe dat het bedrijf obstakels in de directe omgeving opkoopt en zo een buffer creeèrt, waardoor je minder problemen met overlast krijgt. Je kunt je af vragen wat er moet gebeuren. Moet Dow een bestemming zoeken voor die boerderij of moet-ie ge sloopt worden? Het is een mooie boerderij, die volgens ons moet worden gehandhaafd". Barbé wees erop dat er niets veran dert aan de bestemming van het woonhuis. „Dat blijft een woning. En wat de schuur betreft, er wordt nu gesproken over feesten, maar Dow is van plan er vooral te gaan vergaderen en er personeelstrai- ningen in te houden. Dat is een zui ver interne zaak". De wethouder voegde er aan toe: „En ik geloof niet dat je hiermee precedenten schept. We zouden op z'n hoogst ooit eens een verzoek van een boer kunnen krijgen of hij z'n schuur mag ombouwen voor training van zijn personeel, maar die kans is wel erg klein". Glimlachend stemden de commissieleden vervolgens met het voorstel in. In grote lijnen ging de voltallige com missie akkoord met de 'sprong over de kreek' én de wijze waarop die uitbrei ding gestalte moet krijgen. Verschil lend werd nog gedacht over bijvoor beeld de omvang van het recreatiege bied („Ik vind datje dat gebied niet tot aan de Provinciale Weg moet laten doorlopen", liet de PvdA'er P. Remijn sen bijvoorbeeld weten), maar ook over verschillende voorzieningen op wel- zijnsgebied en over de 'bewinkeling'. Weg Algemeen was men van mening dat met de woningbouw gestart dient te worden in de Nieuwe Othenepolder. direct achter de Wcsterscheldedijk. Daar moet ook de belangrijkste ont- sluitingsweg worden aangelegd. Die weg sluit ter hoogte van verpleeghuis 'Ter Schorre' aan op de ringbaan. De WD'er W. de Zeeuw vroeg zich overi gens af of het wel zo zinvol is die weg direct al aan te leggen. Hij vreesde een al te grote aanslag op het budget. Voor wat betreft de winkelvoorzienin gen zullen de bewoners van 'Otheense Kreek-oost' overigens vooral aangewe zen zijn op de binnenstad van Terneu zen. op de winkelcentra 'Serlippens' en 'Zuidpolder' én op de naburige kem Zaamslag. Op welzijnsgebied wordt mogelijk gezocht naar een 'koppeling' met de woonwijk 'Serlippens'. De financiële kant van de zaak moet nog verder worden uitgewerkt. Bij de verdere uitwerking van de plannen zal trouwens de gehele Terneuzense ge meenteraad worden betrokken. Over de financiering van de plannen zei de D'66'er J. de Zeeuw: „Als ik bijvoor beeld kijk naar dat recreatieplan dan zeg ik: het lijkt te mooi om waar te zijn. We hebben natuurlijk weieens meer een nogal ambitieus plan voor onze neus ge kregen. Daarom, zo lang de zaak niet is voorzien van financiële fundamenten sta ik er nog sceptisch tegenover De Zeeuw én de GVP'er P K. Hamelink vonen de maximumgrens van 18.000 be woners wat al te fors „Dan praat je wel over een aantal, vergelijkbaar met 75 procent van de huidige kem Terneuzen. Ik vind het - vooral ook gezien de bevol kingsprognoses - nogal een sprong in het duister". De PvdA'er J. M. Hamelink deed de wethouder wat suggesties aan de hand met het oog op de verdere uitwerking van de plannen. Hij had bij nadere be studering van de boekwerken nogag wat 'merkwaardige zaken' aan getrof fen en vond vooral het gegoochel met 'modellen' top welke wijze de verschil lende voorzieningen moeten worden in gevuld) verwarrend. Over twee zaken waren de commissie leden én de wethouder het roerend eens: van Othene moet men afblijven en een pontje over de Otheense Kreek is overbodig. Kinderen bezig aan 'hun' project voorde tentoonstelling over 'Uniformen in de maatschappij' in de klculerschoolii Welpjes' in Terneuzen. a IN LOKALEN KLEUTERSCHOOL 'DE WELPJES' TERNEUZEN - In de lokalen van de christelijke kleuterschool 'De Welpjes' aan de Leeuwenlaan in Terneuzen is gisteren in het kader van een samenwerkingsproject, waarbij het thema 'Uniformen in de Maatschappij' centraal stond, een tentoonstelling gehouden. De tentoonstelling omvatte een aan tal onderwerpen, waaraan scho lieren door middel van handenar beid gestalte hadden gegeven. Het project kwam tot stand dankzij de inspanningen van leerkrachten en leerlingen van 'De Welpjes', het kleuterschooltje aan de School- weg en het Schippersklasje van deze school in samenwerking met de leerlingen en leerkrachten van de christelijke lagere school 'De Terp' en de Prins Willem van Oran je School in de Lecuwenlaan. De bedoeling van het project is: kin deren van 4 tot 12 jaar beter kennis te laten maken met de bezigheden van mensen die hun werk in een uniform uitoefenen. Tevens is het bedoeld om de ouders van de leer lingen een indruk te geven van het leerprogramma en om de samen werking tussen leerlingen van de diverse scholen te bevorderen. De kinderen van 4 tot 8 jaar hebben zich met het onderwerp 'politie' be ziggehouden. Hiervoor is de politie speciaal op school geweest en zijn de kinderen voorgelicht over het politiewerk. Zij konden experimen teren met allerlei attributen zoals handboeien en ongeladen pistolen. De groep van 9- en 10-jarigen heeft het doen en laten van de brandweer gevolgd. Hieronder viel een bezwï aan de brandweerkazerne en t alarmcentrale en het zelf uitprobr- ren van enkele brandspuiten. 'D; posterijen' was het ondenveij waarmee de 11-jarigen zich be hielden. Op het hoofdpostkantooi in Terneuzen hebben zij zich ee: middag beziggehouden met sortr ren, stempelen en alles wat metu lefoon en telegraaf te maken htó De 12-jarigen hebben zoveel mes- lijk informatie over hun onderweg de oorlog, met alle uniformen ds daarbij te pas komen, uit boete: Q£ gehaald. Met deze gegevens hé. ben zij door middel van discussie geprobeerd een eigen mening ove oorlogvoeren te vormen. Dankzij de optimale samenwet- kingtussen de leerkrachtenenlee- lingen van de diverse scholen ishei project een succes geworden. Belastingservice van FNV HULST - De afdeling Groot Hulst van de FNV verleent haar leden ook dit jaar weer assistentie bij het invullen van de belastingformulieren over 1979. Van daag. donderdag, kunnen zij terecht in café Centrum in Hulst, waar een belas tingdeskundige klaar zit om alle moge lijke vragen te beantwoorden. De zit ting duurt vpi zeven tot tien uur. MITS OOK CRM SUBSIDIEERT AXEL - De meerderheid van de Axelse commissie voor de gcmeentefinancièn zal het voorstel van b en w 1000 subsi die te verlenen aan de werkgroep Praat-in Axel en de Vrouwensoos Koe wacht steunen. Dat bleek donderdag avond tijdens de vergadering van de commissie in het Axelse stadhuis. Er werd tijdens de vergadering uitvoerig gepraat over wat nu eigenlijk 'emanci patorische activiteiten' zijn. Voor hel ministerie van CRM is het namelijk van doorslaggevend belang dat de groepen zich inderdaad bezighouden met activiteiten die gericht zijn op de emancipatie van de vrouw. In het ge val van de twee Axelse groepen twij felt CRM daar aan. Dat zou weieens kunnen betekenen dat er geen subsidie gegeven wordt, in dat geval zal ook de gemeente geen subsidie geven. In het voorstel van b en w is het voorbehoud gemaakt dat CR ook over de brug komt met een subsidie. Vooral het raadslid D. J. Oggel (gpv) liet duidelijk naar voren komen dat hij niets voelde voor een subsidie. „Al die groepen komen uit één richting ipvda) en niemand weet trouwens wat 'eman cipatorisch' nu eigenlijk precies is. Bo vendien moet een subsidie aanvullend zijn en in dit geval gaan die gToepen er helemaal op drijven. Dat is een ver keerd principe", vond de heer Oggel. De heer H. P. Cijsouw ivvd) steunde het betoog van de heer Oggel en wees er verder nog op dat hij het standpunt van CRM deelde: de groepen moeten eerst maar eens bewijzen dat ze inderdaad emancipatie-activiteiten bedrijven, dan kunnen ze alsnog subsidie krijgen. De heer G. L. M van Goethem (pvpai trok het nut van de subsidie niet in twij fel. Hij zei ervan overtuigd te zijn dat zowel de Praat-in als de Vrouwensoos activiteiten bedrijven die bijdragen tot de emancipatie van de vrouw. Hij trok nogal fel van leer tegen de heer Oggel over diens opmerking dat de belang stelling voor de beide Axelsb vrouwen groepen uit één richting zou komen. „Meneer Oggel verzint ze waar we bij zitten. er is wel degelijk sprake van een gevarieerde vertegenwoordiging. In Koewacht bijvoorbeeld doen zowel PvdA-vrouwen als CDA- en WD-vrou- wen en ook vrouwen uit de katholieke hoek mee aan de soos", verweerde de heer Van Goethem zich. „Maar op dat punt zullen we het wel nooit eens wor den, hé meneer Oggel", besluit Van Goethem zijn betoog. De heer H. R. A. de Mul icda) was kort en krachtig in zijn mening: „Ik ben gewoon voor". Wethouder J. M. van Schaik bestreed eveneens de opmerking van de heer Og gel dat er geen sprake zou zijn van een gevarieerde vertegenwoordiging. „Het is juist een doelstelling van de groepen dat iedereen, ongeacht politieke rich ting of afkomst er terecht kan", zo moti veerde hij het voorstel. Van Schaik zei dat ook hij niet twijfelde aan het eman cipatiekarakter van de activiteiten. „En dat de vrouw vandaag de dag nog steeds een achterstand heeft op de man in de maatschappij is natuurlijk hele maal een feit. keiharde cijfers bewijzen dat", voegde de wethouder er aan toe. Wethouder Van Schaik stelde verder met name de heer Cijsouw gerust door er nog eens op te wijzen dat het voor stel een voorbehoud maakt indien CRM geen subsidie geeft, dan zal ook Axel geen geld geven. „We kunnen er ons dus geen buil aan vallen", zei hij. Tot slot merkte hij op dat de welzijns- commissie akkoord is gegaan met het voorstel. De heren Oggel en Cijsouw bleven on danks de heftige betogen van de ande re commissieleden volharden in hun mening. Met droefheid geven wij u kennis van het overlij den door een noodlottig ongeval van onze lieve broer, zwager en oom JAAP PIETER DE MAREE op de leeftijd van 47 jaar. Oostkapelle: Piet de Maree Zaamslag: Corry IJsebaert-de Maree FonsIJsebaert Jeroen Liesbeth Hulst. 13 maart 1980 'De Blaauwe Hoeve' Correspondentieadres: A. IJsebaert. Gerard van de Nissestraat 87, 4543 AH Zaamslag De teraardebestelling, waarbij u wordt uitgeno digd zal plaatsvinden op maandag 17 maart a.s. om 14.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Hulst. Vooraf wordt een korte dienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk die aanvangt om 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in het restaurant van 'De Blaauwe Hoeve' na de teraardebestel ling. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Heden overleed, na voorzien van de Heilige Sa cramenten der Zieken, de heer EMILE PIERRE ASPESLAGH weduwnaar van Adriaantje Maatje Fonse in de ouderdom van 88 jaar. Familie Aspeslagh Familie Fonse Temeuzen, 12 maart 1980 Correspondentieadres: E. Ghuijs. Jeroen Boschstraat 35, 4532 HL Terneuzen De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag 15 maart a.s.. om 10.00 uur in de Triniteitskerk te Terneuzen, waarna de begrafenis om 12.00 uur op de R.-K. begraafplaats te Vlissingen. Samenkomst aan de kerk. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van 'Ter Schorre'. Gelegenheid tot afscheid nemen: hedenavond van 19.00 tot 19.30 uur. Paasvakantie en 2 weken in augustus Aardige bijverdienste tijdens de vakantie is: de bezorging van een kran tenwijk. Wilt u in aanmerking komen voor een P.Z.C.-vakantiewijk te Oostburg? U kunt zich nu reeds opgeven bij mevr. Span haak Jupiter 40, tel. 3506 of via PZC, Terneuzen, tel. 01150-94457. c ♦n Cfl •M WEEKENDDIENSTEN ZEEUWSCH-VLAANDEREN 15 en 16 maart 1980 Centraal alarmnummer: 01150-12200 WEEKENDDIENST VOOR EERSTE HULP ZIEKENHUIS KANAALZONE: Vr. 16.30- ma. 8.00 uur: Elisabeth Ziekenhuis te Sluiskil Artsen: Terneuzen: zat. 08.00 - zon. 08.00 uur:P. R. L. Vercauteren. Jac. v. Lennepstraat 87. praktijk Beethovenhof 3b, tel. 13768. Zon. 08.00 - ma. 08.00 uur: H. J. W. A. Meijerink, Serlippensstraat 11. praktijk Beethovenhof 3b. teL 13768. Oostburg en Aardenburg: vrij. 19- ma. 8 uur: W. C. Jongsma, Oudekerkstraat 2. Aardenburg. tel. 01177-1466. Cadzand, Retranchement, Sluis en Zuidzande: J. W. Beck, Zuidzande, tel. 01170-2424. Biervliet, Hoofdplaat en IJzendijke: H. van der Pas, IJzendijke, tel. 01176-1366. Breskens, Groede en Schoondijke: Dr. Davits. Molenstraat 16. Groede, tel. 01171-1825. Axel: vr. 18.00 - ma. 08.00 uur: Dr. Klop. Bastionstraat 36, tel. 01155-1777. Sas van Gent en omstreken: vrij. 18- ma. 8 uur: M. Dierick, Graaf Jansdijk A185. Westdorpe. tel. 1366. Spreekuur zat. 10.30 uur op Bolwerk Oranje 2. Uit het zakenleven JEANSCENTRE AXEL GEOPEND AXEL- Met ccn receptie heeft de fami lie Groosman haar nieuwe 'Jeanscen- tre' in Axel donderdagavond geopend. Het bedrijf in Axel is het vierde van de familie. De Groosman's hebben verder nog zaken in Sluis. Oostburg en Burg- ge. In de vestiging in Axel, in het voor malige pand van Albert Heijn in de Noordstraat, is een ruime sortering aan jeans van alle merken te vinden, maar ook kinderkleding (voor kinde ren vanaf vier jaar) en allerlei vrije- tijdskleding (bloesjes en hemden) be horen tot het assortiment. Eind vorig jaar vatten de Groosman's het plan op ook in Axel een vestiging te beginnen, en men besloot tot vestiging in het voormalige AH-pand. In nnuawelijks vier weken is de zaak verbouwd. De zaak heeft een helder ui terlijk gekregen met rustgevende blau we wanden. De kleding is overzichtelijk opgesteld; het grootste deel van het as sortiment hangt aan rekken die langs de muren en als een soort ganpaden zijn opgesteld. De receptie donderdagavond werd door een groot aantal mensen bezocht. Van gemeentewege waren burgemeester A. de Kam en echtgenote mevrouw E. de Kam-de Feijter, wethouder P. Apers en raadslid D. J. Oggel aanwezig. Vader Leendert Groosman en zoon Paul (die de zaak in Axel zal gaan behren) nam verder gelukwensen in ontvangst van vertegenwoordigers vande Axelse win keliersvereniging en de Zeeuws-Vlaam- se Kamer van Koophandel en familiele den. vrienden en belangstedllenden. Groosman Jeanscentre opent vandaag (vrijdag) om negen uur 's ochtends zijn deuren voor het publiek. Hulst: vrij. 18- zo. 24 uur: W.iz Grote Markt, 11, Hulst, tel. 0114S f J. G. M. Niesten Grote Bagijnestê Hulst, tel. 01140-13373, spreekisi j 9.30-10 en 17.30-18 uur en zon. II alting je boo Hoek, Sluiskil en Philippine:KGt r Haelst, Spoorstraat 44, Sluiskil 01157-1955. Kloosterzande en Hontenisse:v^ pjj ma. 8 uur: R. G. Buwalda, straat 72. tel. 01148-1277. Zaamslag: W. L. Fraanje, Plein41 01153-1244. Clinge, St.-Jansteen en Koewacht" 18- ma. 8.00 uur: L. Adriaansens,E« straat 34, St.-J ansteen, teL 01140-lS Apotheken: Terneuzen: zo. 11.30-12.30en 17.30-1U |JBC uur: A. F. J. Hamann, Noordstrait! peghe tel. 12060. Axel: za. 10.00-11.00 en 16.00-17.00(3 Apotheek Axel. Oranjestraat 6, 01155-2888. Hulst: za. 11-12 en 15-17 enzon.Ü.' 16.30 uur: Apotheek Hulst, Steensvi 35. tel. 01140-14255 (spoediecc? telefonisch). opd Ket las Dierenartsen: Zaamslag en Hulst: J. F. de 1- Axeisestraat 108, Zaamslag. teL GIS 1366. en R. T. Versol. Plevierstraa:: Hengstdijk, tel. 01148-2365. Terneuzen en Axel: C. J. Cysouw.Eï tionstraat 3, Axel, tel. 01155-1488ecl P. Schaub, W. de Zwijgerlaan 21),K neuzen, tel. 01150-95017. Spreefc zat.: Terneuzen, W. de Zwijgeriaan. van 13.30-14.30 uur. Axel, dierenkbr' van 11-12 uur. IJzendijke: K. G. M. v. d. Vijver 01176-1388 b.g.g. 01174-424 W endspreekuur zat. 13enzon.l2uu:ri «55 dierenkliniek te IJzendijke. Terneuzen: J. P. de Vos, Snelliusszii 14, tel. 01150-19628. spreekuur zat Op! 8.30-9.30 en 13.00-14.00 uur. Sluis en Oostburg: W. H. Kapsente Novemberstraat 1, Sluis, tel. 01" 1225, weekendspreekuren zat. en» 13.00 uur. Tandartsen: Zeeuwsch-Vlaanderen: za. 10-10.30 18-18.30 en zon. 12-12.30 uur: J.A* Nesten, Hondiusstraat 2, Teraf-* tel. 01150-13780. Grot Klaj Wijkverpleegkundigen: West-Zeeuwch-Vlaanderen: Zr. Damme, Roskamhoeve Hl, IJzenp-| tel. 01176-1481. Terneuzen: Telefoon no. 13360, ufo» hierop het telefoonnummer vac dienstdoende verpleegkundige. Hoek, Sluiskil. Philippine, West» en Sas van Gent: Zr. A. ClaeyssensJ-' taanstraat 8, Sas van Gent, tel. 01-* 1608. Hulst en Hontenlsse: Telefoon- 01140-12191, u krijgt hierop hel foonnummer van de dienstdoen®* pleegkundige. Groot Axel, Zaamslag, Koe»*-; Overslag en Zuiddorpe: Zr. G-^~ï Nieuwstraat 102, Koewacht, tel 897. tarn

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 30