directrice 16 gestichtswachter HERCULES BV de bevelanden polikliniekassistente/ secretaresse streekziekenhuis goes 'STICHTING VERPLEEG EN RUSTHUIZEN ZEELAND MUSEUMASSISTENT S! all round monteur/pijpfitter ^PECHINEY NEDERLAND^ onderhoudsmonteur voertuigen drogist(e) Drogisterij Luitwieler, Opleiding tot Psychiatrisch Verpleegkundige technisch- administratief assistent II I a fe B !i I I [EPj gevraagd: mensen die met de nmis willen meegroeien 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 FEBRUARI 1$ 'Stichting Gereformeerde Bejaardenzorg in Zeeuws-Vlaanderen'. Het bestuur van bovengenoemde stichting roept sollicitanten op voor de functie van Voor het bejaardentehuis 'Ruschevliet' te Schoondijke. In dit tehuis wonen ruim 40 bejaarden. Geboden wordt: •een zelfstandige, leidinggevende functie salaris en overige arbeidsvoorwaar den volgens de C.A.O.-Bejaarden tehuizen •opname in het P.G.G.M.- pensioenfonds mogelijkheid intern te wonen Gevraagd wordt: •verpleegkundige opleiding leidinggevende en organisatorische capaciteiten positief christelijke beginselen zo mogelijk ervaring in soortgelijke functie Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van de stichting, Noordwal 49, 4501 JT Oostburg. GEMEENTE DOMBURG Op de afdeling financiën c.a. ter secreta rie wordt gevraagd EEN MEDEWERKER in de rang van adjunct-commies. Functie-informatie: de te benoemen functionaris zal worden belast met werkzaamheden van uit eenlopende aard. Functie-eisen: diploma MEAO, HAVO of MAVO, studie voor het diploma BA, enige ervaring met op een afd. financiën voorkomende werkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salarisgrenzen: 2.283,- tot 2.690,- bruto per maand (normen 1 juli 1979). Inschaling zal plaatsvinden afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Alle bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Sollicitaties binnen 10 dcLgen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders van Domburg, Markt 1, 4357 BG Domburg. In ons ziekenhuis hebben wij t.b.v. de praktijk van een van onze kin derartsen plaats voor een Vereiste opleiding: H.A.V.O. Enige kennis van de medische ter minologie Het diploma doktersassistente strekt tot aanbeveling. Salariëring:Van 1701,21 tot max. 2.397,33 bruto per maand, afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen worden u gaarne ver strekt door dokter H. Verwey, kin derarts of door de afdeling per soneelszaken van het ziekenhuis. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken van het ziekenhuis. Postbus 106 4460 BB Goes. GEMEENTE VLISSINGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen roe pen sollicitanten op voor de vacant komende be trekking van HOOFDLEIDSTER aan de tweeklassige openbare kleuterschool 'De drie turven', Troelstraweg 475 te Vlissingen. De school werkt samen met de o.l. Theo Thijssen- school aan een schoolwerkplan en ontvangt be geleiding van het regionaal pedagogisch centrum. Naast de formele vereisten betreffende leeftijd en ervaring, dienen kandidaten bereid te zijn zich actief in te zetten voor de toegroei naar één basis school. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de huidige hoofdleidster, mevr. J. Borgs-Bootsgezel (tel. 01184 - 6 53 21/6 72 58) en/of bij de afdeling onderwijs c.a (tel. 01184 - 1 51 00)! Sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan bur gemeester en wethouders van Vlissingen, pla bu reau ondencys c.a., Stadhuisplein 2,4382 LG Vlis singen, onder vermelding van vacaturenummer 80-1 in de linkerbovenhoek van de envelop. Voor onze Centrale Opleidings school voor Ziekenverzorgenden te Koudekerke, waar 180 leerlingen worden opgeleid en waarin een 3-tal instellingen participeert, w.o. twee verpleeghuizen en een kinderrevali datiecentrum, zoeken wij een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Functie-inhoud: het verrichten van alle voorko mende administratieve werk zaamheden, waaronder type werk; het nu en dan notuleren van ver gaderingen. Voor een goede taakvervulling den ken wij aan kandidaten, die: zelfstandig te werk kunnen gaan; in het bezit zijn van een HAVO- of MAVO-diploma, alsmede van een type-diploma. Inlichtingen omtrent bovengenoem de vakature worden gaarne verstrekt door mevr. Van Heuven, bereikbaar onder telefoonnummer (01185) 1862. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van de letters C.O richten aan de afdeling per soneelszaken van bovengenoemde stichting, postbus 100,4330 AC Mid delburg. <MU2. Het bestuur van de Stichting 'De Schotse Huizen' te Veere roept gega digden (mnl./vrl.) op voor de functie van: voor de periode van 1 april tot 1 oktober 1980. Van deze functionaris wordt ver wacht, dat hij/zij geheel zelfstandig de hem/haar opgedragen werk zaamheden uitvoert. Het museum is voor het publiek toeganke lijk van maandag t/m zaterdag van 10 tot 17 uur; op zondag is het museum gesloten. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, nader overeen te komen. Sollicitaties vóór 23 februari 1980 in te die nen bij de secretaris van het bestuur, p/a Golsteynseweg 24 te Veere. In ons bedrijf te Middelburg is plaats voor een 0 in dagdienst. Voor het vervullen van deze funktie is minimaal een LTS- diploma en ruime ervaring vereist. Heeft u belangstelling? Dan nodigen wij u uit een sollicitatie brief-met vermelding van de funktie- te richten aan de afde ling Personeelszaken van Hercules BV, Herculesweg 35, 4338 PL Middelburg, telefoon (01180) 2 75 51 HERCULES Herculei BV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules BV, de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated, U.S.A is in Den Haag gevestigd. Produktiebedrijven bevinden :ich m Zteijndreeht en Middelburg Voor de technische dienst van onze Aluminium- fabriek aan de Quarleshaven te Vlissingen-Oost vragen wij een in dagdienst. Opleiding: L.T.S. BOVAG - Dieselmonteur of gelijkwaardig en bovendien ervaring in een soort gelijke functie. Er is voor het vervoer op Walcheren en Zuid - Beveland een gunstige regeling van kracht. Inlichtingen kunt u dagelijks krijgen bij onze afdeling Personeelszaken, ook telefonisch 01196 - 16651, toestel 135. Wij sturen u graag een sollicitatieformulier en een informatiefolder. PECHINEY NEDERLAND N.V. Postbus 49, 4380 AA Vlissingen. Gevraagd: voor ons filiaal te Oost-Souburg een jonge energieke die zelfstandig moet kunnen werken en ervaring heeft in cosmetika en re form. Schriftelijk sollicitaties richten aan: Lange Zelke 50, tel. 12431, Vlissingen. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestichtswacht medewerkers/medewerksters van 20 t/m 24 jaar, die opgeleid willen worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Tijdens de opleiding te Veenhuizen die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en geniet je het volle salaris. Na de opleiding doe je de eerste jaren dienst bij één der detachementen in Nederland. Gedurende deze jaren worden beveiligingstaken verricht in en om Huizen van Bewaring, Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden. Daarna kun je in de functie van bewaarder of bewaarster worden benoemd. Bij de selectie wordt hiermee al rekening gehouden Een MAVO- of lagere beroepsopleiding biedt hier voor een goede basis. Het aanvangssalaris is f 1940,- bruto per maand. Daar komt nog bij een eventuele onregelmatig heidstoelage en 8% vakantie-uitkering. Na een voltooide opleiding is er een uitloop- mogelijkheid aanwezig tot max. f 2545,- bruto per maand. Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput. Wil je alles weten over dit beroep, kom dan op een informatiedag. Te Breda worden informatiedagen georganiseerd zaterdag 23 februari zaterdag 1 maart Reiskosten 2e klas NS en/of buskosten naar en van de plaats van voorlichting worden vergoed. Om In het bezit te komen van een uitnodiging voor één van de bovengenoemde informatiedagen, behoef je slechts onderstaande bon in te vullen en op te sturen naar het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut. Laan van Meerdervoort 84. 2517 AP Den Haag. De heer/mevr./mej. Straat: geb.datum: brilsterkte: (s.v.p. postcode invullen) Wil graag een uitnodiging ontvangen voor de Informatiedag op te Breda. Elk jaar in maart en september start in ons ziekenhuis de opleiding voor het verkrijgen van het diploma B-ziekenverpleging. Deze 3 jaar durende "in-service"-opleiding begint met een introduktieperiode van 8 weken, die dient om kennis te maken met het werkterrein. Tijdens de verdere opleiding zal de leerling-verpleegkundige toegerust worden om met psychiatrische patiënten om te gaan en om vanuit een persoonlijke relatie een bijdrage te geven aan het zo goed mogelijk funktioneren van de psychisch zieke mens. Jonge mensen in het bezit van de diploma's MAVO-4 ziekenverzorging of een diploma HAVO/VWO of die dit binnenkort zullen behalen en die interesse hebben voor deze tak van de gezondheidszorg kunnen solliciteren. De C.A.O.-ziekenhuiswezen is van toepassing. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selectieprocedure. Gezien het karakter van ons ziekenhuis wordt een algemeen christelijke levensovertuiging op prijs gesteld. Wilt U meer weten? Neem telefonisch kontakt op met de afdeling personeelszaken, telefoon 01640-36900, toestel 141 of 134 of schrijf zelf een brief. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren. Postadres: Postbus 371, 4600 AJ Bergen op Zoom. Bij onze dienst Nieuwbouw en Projecten te Borssele is de func tie vacant van Onder leiding van de planner/stafmedewerker wordt deze func tionaris belast met: het behartigen van de administratieve voortgang van techni sche projecten; het verschaffen van voortgangsinformatie aan de project leiders; het voorbereiden van technische overdrachtdossiers; het administratief organiseren van de projecten- en teke ningenarchieven. Gevraagd wordt: MAVO en de cursus Bedrijfskundig assistent PBNA 30.106. Verder zijn inzicht en ervaring in een systematische aanpak van administratieve werkzaamheden vereist. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te zenden aan de N.V. PZEM, postbus 48,4330 AA Middelburg, onder vermelding van "functie Technisch Administratief Assistent". I Bv I: st H* ■bi f» ti n.v. provinciale zeeuwse energie-maatschappij PZEM! Ons kantoor Goes vertegenwoordigt de bank op Zuid- en Noord-Beveland en heeft een zeer gevarieerde cliëntenkring. Dit maakt het werken op dit kantoor interessant voor mensen die een carrière willen opbouwen in het bankwezen. i 14 Dc NMB is de derde handelsbank van Nederland. Op de 460 kantoren in ons land werken momenteel zo'n 9100 mensen. En wij blijven groeien, met als gevolg dal wij regelmatig nieuwe mensen nodig hebben. Ons kantoor in Goes heeft op het ogenblik de volgende functies aan ie bieden. kantoorbeheerder in Krabbendijke, een dynamische baan Het kantoor Krabbendijke is een bijkan toor van ons kantoor in Goes. De plaats lelt ongeveer 3500 inwoners. Als beheer der gaat u dit kantoor verder uitbouwen. Uiteraard krijgt u eerst een gedegen oplei ding. Daarna wacht u een zelfstandige, veelzijdige functie waarbij vooral het be zoeken van cliënten en het leggen van contacten met nieuwe relaties van belang zijn. Óok de omliggende gemeenten beho ren tol uw werkterrein. Verder geeft u lei ding aan twee medewerkers. U bent 25 tot 35 jaar en u heeft minimaal MAVO plus aanvullende boekhoud kundige opleidingen. Als u ervaring heeft NEDERLANDSCHE MID0ENSTAN0S8ANK in een commerciële bankfunctie geeft u dat een belangrijke voorsprong. aankomend medewerker op de Kredietenafdeling, een baan met toekomst Het verlenen van kredieten aan bedrijven is een belangrijk onderdeel van ons dienstenpakket. Op onze groeiende Krc- dietenafdeling is momenteel een interes sante functie voor een aankomend •medewerker. U begint met het leren van de kredietadministratie en later het be- heren van onderdelen van de kredieten portefeuille. Op deze manier leert u het kredietenvak van de grond af aan. U bent 20 tot 25 jaar, u heeft HAVO, aangevuld met het Praktijkdiploma Boek houden of MEAO. U bent accuraat en beschikt over goede contactuele eigen schappen. wat wij u te bieden hebben Behalve op een goed salaris kunt u reke- I ncn op uitstekende secundaire arbeids- 1 voorwaarden. Tenminste 23 werkdagen j vakantie, 8% vakantietoeslag, 13e maand, winstdelingsuitkering, premievrij pensioen, reiskostenvergoeding en een aantrekkelijke spaarregeling. U kunt uw sollicitatie richten aan dc directie van de NMB, kantoor Goes, Dam 9-11, 4161 RVGoes. Als u eerst wat meer wiit weten kunt u I bellen met de heer M.C. Vcerhoek, tele- I loon: 01100-21030. 2104

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 18