Grote belangstelling afscheid groepscommandant politie Veere uw GENS Vz prifzeis PZC/ Jeugdige inbrekers aangehouden Afscheid brandweerman Kalkman in Middelburg De PZC 'n Dijk van een krant vrm jeugdmode VRIJDAG 1 FEBRUARI 1980 streek FUNCTIONEEL LEEFTIJDSONTSLAG J. P. VAN VLIET VEERE - Onder zeer grote belangstelling heeft adjudant J. P. N. van Vliet, commandant der rijkspolitie groep Veere, donderdagmiddag afscheid genomen van zijn functie en van zijn colle ga's. De gebeurtenis vond plaats in het gemeentehuis van Veere. De adjudant gaat, zoals dat in politiekringen heet, met functioneel leeftijdsontslag. Burgemeester A. Hack van Veere sprak namens zijn. aanwezige, collega's J. de Jonge van Arnemuiden en P. A. Diepen horst van Domburg, de woensdag zes tigjaar geworden heer Van Vliet als eer ste toe. „De groep Veere is een zeer drukke groep, zeker in het toeristische seizoen. U moest dikwijls opereren met een onderbezette groep, maar die is nu gelukkig bijna op organieke sterkte. Ik schat dat erin het hoogseizoen wel tien- School met de Bijbel te Sint Laurens bestaat 75 jaar SINT LAURENS - De Vereniging tot Stichting en Instandhouding van een School met de Bijbel te Sint Laurens herdenkt zaterdag 23 februari op feeste lijke wijze het 75-jarig bestaan. De her denking wordt gehouden in de her vormde kerk en begint om 14.30 uur. Spreker is drs T. M. Gilhuis uit Amster dam. bestuurslid van de Unie School en Evangelie. Na deze herdenking wordt in de hal van de Prins Willem Alexander- school aan de Noordweg een receptie gehouden, alsmede een reünie. W. Littooy nieuwe directeur Oranje- Nassau-mavo MIDDELBURG - Tot nieuwe directeur van de Oranje-Nassauschool voor christelijke MAVO in Middelburg heeft het bestuur van de plaatselijke Vereni ging voor Protestants-Christelijk Voortgezet Onderwijs de heer W- Lit tooy benoemd. Deze volgt de heer S. Rhebergen op. die per 1 oktober - ge bruikmakend van de VUT-regellng - zijn functie neerlegt. De heer Littooy (32) is reeds tien jaar aan de Oranje- Nassauschool verbonden als leraar wis kunde. Dia-avond in 'De Zwaan' te Oost-Souburg OOST-SOUBURG - In politiek cafe 'De Zwaan' te Oost-Souburg wordt vrijdag 8 februari een dia-serie vertoond over het leven in de Volksrepubliek China. De dia-serie geeft een verslag van een oriëntatiereis door de Volksrepubliek, waarbij onder meer bezoeken werden gebracht aan fabrieken, scholen, uni versiteiten en werknemers uit ver schillende sectoren. De bijeenkomst begint om 20.30 uur. VLISSINGEN - De Vlissingse politie heeft in de loop van de vorige week drie jongens aangehouden, die in de nacht van 8 op 9 december in een huis aan de Irislaan hebben ingebroken en daarbij aan geld en juwelen wegna men tot een waarde van tussen de tien en twintigduizend gulden. Het zijn de 12-jarige H. S.de 13-jarige P. C. S. en de 17-jarige D. B. uit Vlissingen. Tegen hen is proces-verbaal opgemaakt. De Vlissingse politie heeft ook proces verbaal opgemaakt tegen drie mannen, die in de wetenschap dat het gestolen was. het geld hebben helpen opmaken. Dat zijn de Vlissingers J. J.L. (25). M H. 19) en de Middelburger M. B. (211 M. H. bleek overigens in het bezit te zijn van een pistool. De juwelen, die deel uitmaakten van de buit, zijn door de drie jongens in een watergang nabij de Adriaan Coortelaan in Vlissingen gegooid. De Vlissingse brandweer heeft er zonder resultaat naar gezocht. Het ging onder meer om Zeeuwse knopjes en kettingen. Medische Associatie Middelburg start cursus 'Sociale Driegeleding' MIDDELBURG - Woensdag 6 februari start in het gebouw Dam 69 de cursus 'Sociale Driegeleding' van de Medi sche Associatie Middelburg (MAM). De cursus omvat in totaal zes studieavon den. die verder om de twee weken op dezelfde plaats en -tijd (20.00. tot 22.00 uur) worden gehouden. Als handleiding zal bij deze cursus het boek 'De kernpunten van het sociale vraagstuk' van de anthroposoof Rudolf Steiner dienen. Deze ondernam in de jaren 1917 - 1922 een poging om aan de Europese samenleving een nieuwe grondslag te geven. Deze baseerde hij daarbij op een drieledige structuur de zogenaamde sociale driegeleding. Hier in houden een vrij geestesleven, een de mocratisch rechtsleven en een associa tief economisch leven elkaar in even wicht. Aan de cursus zal worden meege werkt door de heren M. Broecke en H Sandhövel, die ieder een ayond één en ander zullen toelichten en vragen beantwoorden. duizenden mensen extra op de been zijn in onze gemeenten. En om dan alles in het gareel te houden, met een kleine bezetting, datfvraagt vaak het onmoge lijke van de mensen en er wordt dan ook vaak roofbouw op hen gepleegd. Daar om wil ik u en uw 'politiegroep' namens de drie gemeentebesturen van harte danken." aldus Veeres burgemeester. De heer Hack haalde verder aan dat een van de belangrijkste wensen van de scheidende groepscommandant, he laas niet in vervulling is gegaan, name lijk het betrekken van een nieuw groepsgebouw in Serooskerke. De heer Hack: ,,De plaats waar het nieuwe ge bouw moet komen is wel bekend, name lijk aan de Burgemeester Dregmans- straat, maar ik ben bang gelet op de gevolgen van het Bestek'81-beleid. dat de bouw nog wel even, zelfs nog wel en kele jaren, op zich zal laten wachten." Namens zijn twee collega's bood burge meester Hack. de adjudant (die aan vankelijk een opleiding tot bakker volgde) een cadeaubon aan ter waarde van 150.-. Daarna kwam majoor A. M. Haers, namens het districtscommando Middelburg aan het woord. Hij noemde zijn collega een ijverig, hardwerkend en consciëntieus man, met wie het plezie rig werken was. U stond niet altijd direct met uw mening klaar, maar als die kwam dan was hij ook raak," aldus majoor Haers. Vervangend groepscommandant Jan sen was de volgende spreker: „Van Vliets rustige en besliste manier van op treden dwong ons respect af. Wij von den bij hem altijd een geopend oor." De heer Jansen bood namens de groep Vee re een werphengel met molen, speciaal geschikt voor de zeevisserij aan. Me vrouw Van Vliet-Roggeveen kreeg een bos bloemen. Overige sprekers waren De groepscom mandant van Kortgene, de heer Van Giessen. die de heer Van Vliet een bor relglaasje met zilveren voet aanbood. De heer Meijer, secretaris van de Bond van Christelijke Politieambtenaren, af deling Middelburg, overhandigde de adjudant een boekenbon en zijn vrouw een plant. En majoor L. A. Provily, van het districtscornmando Middelburg, verraste de zestigjarige met een ingelij ste tekening die het dorpshuis van Vergadering commissie gemeentewerken in Middelburg MIDDELBURG - De raadscommissie voor gemeentewerken in Middelburg vergadert maandag 4 februari in het stadhuis, aanvang 19.30 uur. Aan de or de komen onder meer de aan- en ver koop van (enkele stukken grond aan de Schroeweg en de Arnesteinweg), een voorstel om een bedrag van negendui zend gulden uit te trekken voor verbe tering van de Burgpromenade en de verkoop van het pand Segeersingel 58. Expositie in openbare bibliotheek Souburg OOST-SOUBURG - In de openbare bi bliotheek te Oost-Souburg exposeert binnenkort Yvonne Duance van den Boog met een serie 'kralerijen'. Met haar werk geeft zij een beeld van de mythologie van de oorspronkelijke Australische bevolking. De expositie duurt van 5 februari tot en met 1 maart en is te bezichtigen tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek. Woensdag 13 februari houdt Yvonne van den Boog van 14.00-15.00 uur een filmmiddag voor de jeugd. Vrijdag 15 februari houdt zij een lezing voor vol wassenen, waarbij de film 'Desert Peop le' wordt vertoond. De lezing begint om 20.00 uur. Examen Aan de nationale verkeersacademie te Tilburg slaagde voor het ingenieurse xamen de heer Hans Verhaar, voorheen wonende te Oost-Souburg. Nieuwe Tonge voorstelde, een van de gemeenten waar de heer Van Vliet tij dens zijn loopbaan bij de rijkspolitie ge stationeerd was. Adjudant Van Vliet heeft bijna 35 jaar bij de rijkspolitie 'gezeten'. Hij begon op 20 augustus 1945 in Mlddclharnis, en kwam via Nieuwe Tonge, Strijen en Meerkerk op 1 september 1974 als com mandant in dienst van de groep Veere. In zijn dankwoord herinnerde Van Vliet zich dat wanneer je aan een baan be gint. je je niet realiseert dat zo n baan ook een einde heeft. ..En dat einde dat komt ineens als een flits op je af. Maar ik heb wel altijd met zeer veel plezier ge werkt en daarvoor wil ik alle collega's bedanken, maar ook mijn vrouw, die al tijd een grote steun is geweest." De heer Van Vliet is niet van plan zich na zijn pensionering te gaan vervelen. „Oh. nee, ik ga fietsen, wandelen en veel lezen en natuurlijk wormen steken en vissen," aldus de man die in het Bra bantse Willemstad werd geboren, maar in het Walcherse Serooskerke blijft wo nen. Ds.Pettinga herkozen als praeses classis Walcheren Nh-kerk MIDDELBURG - Tijdens de woensdag in de Middelburgse Getuigeniskerk ge houden classis-vergadering van de hervormde kerk is ds. P. C. Pettinga uit Vlissingen herkozen tot praeses (voor zitter). Dit gebeurde conform de voor dracht van het algemeen bestuur, evenals de verkiezing van ds. A. Fox uit St. Laurens tot vice-voorzitter (ac cessor). Het meer huishoudelijke gedeelte van de agenda werd 's middags afgewerkt. Tijdens de behandeling van de ingeko men stukken kwam onder meer het voorstel aan de orde van de classis Edarn om een bijzondere zitting van de generale synode uit te schrijven. Dit ten behoeve van de 'invulling' van de vaca ture die is ontstaan na het vertrek van prof. dr. K. Strijd als kerkelijk hoogle raar aan de Universiteit van Amster dam. Deze kwestie speelt al sinds 1976. De classis Walcheren besloot aan dit voorstel haar adhesie te betuigen. Tijdens het avondgedeelte van de goed bezochte bijeenkomst werd het rapport van de synodale commissie over het functioneren van de visitatie (periodiek bezoek vanuit de classis aan de plaatse lijke gemeenten) besproken. De voor stellen uit dit rapport werden door de classis in grote lijnen overgenomen. ket bloemen en haar echtgenoot een ets van Middelburg. Namens de (beroeps)collega's werd verder nog het woord gevoerd door de heer J. Antheunissen. De heer G. van der Mast sprak als voorzitter van de brandweerpersoneelsvcrcniging en de heer C. van der Guchten als voorzitter van de brandweersportvereniging. Tot slot ging de heer Kalkman in een dankwoord nog in op de goede en fijne samenwerking binnen het korps. TWINTIG JAAR IN BEROEPSKERN INITIATIEFNEMER JEUGDBRANDWEER MIDDELBURG - Na twintig jaar deel te hebben uitgemaakt van de beroeps- kern van de Middelburgse brandweer heeft de heer G. E. Kalkman om ge zondheidsredenen zijn functie als om derbrandmeester en opzichter van de jeugdbrandweer neergelegd. Als waar dering voor het vele werk door hem verricht, in het bijzonder voor de jeugdbrandweer waartoe hij in 1964 het initiatief nam, werd hem in de brandweerkazerne door het gemeente bestuur een afscheidsreceptie aange boden. Tevens werd hij bevorderd tot titulair brandmeester. Op de drukbezochte receptie werd de familie Kalkman als eerste toegespro ken door burgemeester P. A. Wolters. Deze schetste in grote lijnen de loop baan van de heer Kalkman (51). In to taal diende hij de brandweer 29 jaar: de eerste negen jaar als vrijwillig lid van het Vlaardingse korps en vanaf 1960 bij het Middelburgse, waar hij begon als brandwacht tweede klas. Zijn voorlief de voor jongere mensen, zoals de burge meester het uitdrukte, bracht hem tot de oprichting van de jeugdbrandweer. „Voor deze organisatievorm", zo stelde drs. Wolters, „wist U zowel in binnen- als buitenland veel waardering te oog sten". Burgemeester Wolters memo reerde daarbij het werk dat de heer Kalkman als voorzitter van de landelij ke organisatie voor de jeugdbrandweer heeft verricht. Mede hiervoor ontving de Middelburgse brandmeester vorig jaar een zilveren legpenning van de Ne derlandse Vereniging van Brandweer commandanten. „Maar ik vermoed dat voor u de grootste onderscheiding het in 1979 behaalde landskampioenschap van 'onze' jeugdbrandweer is geweest", zo besloot de eerste burger. Hij had voor de heer Kalkman diverse geschenken. De volgende spreker was de comman dant van de gemeentebrandweer, de heer J. de Klerk. Ook hij bedankte de heer Kalkman voor diens inzet en colle gialiteit. Namens het korps overhan digde hij mevrouw Kalkman een boe- L.Minderhoud nam afscheid als hoofdkantonnier MIUDKLBL'KG - Tijdens een goedbe zochte receptie in het Polderhuis in Middelburg heeft de heer L. Minder- houd uit Domburg afscheid genomen als hoofdkantonnier in de noordwate ring van het Waterschap Walcheren. Hij gaat, gebruikmakend van de VUT- regeling. met vervroegd pensioen. De heer Minderhoud is sinds 1943 onafge broken in dienst geweest bij het water schap. Namens het bestuur daarvan sprak waarnemend dijkgraaf J Francke. Hij toonde veel waardering voor de toege wijde manier van werken van de oud- hoofdltentonnier. Als afscheidsge schenk overhandigde hij de heer Min derhoud een Delftsblauw bord, met daarop een afbeelding van Walcheren. Ir. H. Visser, hoofd van de technische dienst, voerde het woord namens het gezamenlijke personeel. Ook hij roem de de manier van werken en de collegia liteit van de heer Minderhoud. Deze ontving uit handen van ir. Visser een horloge met inscriptie en een. speciaal voor deze door de oud-waterschapsme dewerker A. Rotier vervaardigde, teke ning van een dorpsgezicht van Dom burg. De heer Minderhoud sprak tot slot nog een kort dankwoord. De recep tie werd bijgewoond door een groot aantal medewerkers van het water schap en verschillende 'oud-gedien- den'. Optreden van The Stevedore Jazz Bam in Middelburg MIDDELBURG - Zondagmiddag 10 fe bruari treedt in de Middelburgse Con cert- en gehoorzaal 'The Stevedore Jazz Band' op. Dit sextet is te beluiste ren vanaf drie uur. Ook kinderen kun nen worden meegenomen naar dit con cert, dat wordt georganiseerd door de Scaldis Swing Society. 'The Stevedore Jazz Band' werd nog niet zo lang geleden opgericht en be staat uit musici die kunnen bogen op een jarenlange ervaring in andere orkesten. De leden van dit orkest zijn Siem Briefiïes (drums), Marcel Dege- ljng (banjo), José Baars (stringbas), Ruude Peerdeman (trompet, zang er leider). Jan van Deursen (klarinet en sa xofoon) en Henk van der Veen (trombo ne). Film in Bachten Kom- me VLISSINGEN - De stichting Welzijri voor Ouderen te Vlissingen geeft dins dag 12 februari een fimvoorstelling ii het dienstencentrum Bachten Komme te Vlissingen. De film tracht een beeld te geven van de rol die de natuur voor de bewoners van Indonesië heeft ge speeld. De voorstelling begint om 13.30 uur. Foikzanger Derek Brimstone in Midgard MIDDELBURG - Vandaag, vrijdag, treedt in het jongerencentrum 'Mid gard' in de Kuiperspoort in Middel burg de Engelse folkzanger/gitarist Derek Brimstone op. Het concert be gint 's avonds om negen uur. Het repertoire van Brimstone omvat blues, traditionele Engelse-en moderne zelfgeschreven liedjes. De teksten daar van zijn. evenals de 'verhaaltjes tussen door". 'doorspekt' met humor. Derek Brimstone heeft opgetreden met onder andere de folkgroepen Steeleye Span en The Strawbs. Creatieve dag van Rheumafonds in Der Boede KOUDEKERKE - Het Nationaal Rheu mafonds houdt dinsdag 4 maart een creatieve dag in het verpleeghuis Der Boede te Koudekerke. Van 14.00 tot 16.00 uur zijn creatieve medewerkers van het Rheumafonds dan in het ver pleeghuis en betrekken de patiënten zoveel als het kan bij him activiteiten. Mevrouw Kat demonstreert het koek- vergulden, de heer Laan het glasblazen, de heer Van Donkelaar het houtbran- den en mevrouw Van Donkelaar het emailleren. Openbare Commissievergaderingen. In het stadhuis vergaderen komende week de vol gende commissies: - maandag 4 februari om 19.30 uur commissie gemeentewerken; - commissie volksgezondheid/milieubeheer op donderdag 7 februari om 16.30 uur. Belangstellenden zijn welkom bij deze vergade ringen. De agenda's zijn in te zien bij het bureau voorlich ting in het stadhuis. GEMEENTE VLISSINGEN Voorbereidingsbesluiten. De burgemeester van Vlissingen; maakt ingevolge artikel 22 van de wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat ingaande 1 fe bruari 1980 voor een ieder ter gemeentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, ter inzage liggen de door de gemeenteraad op 25 januari 1980 onder de nummer II-l. II-2. n-4 en II-6 vastgestelde voor bereidingsbesluiten Beschermd Stadsgezicht (ged). Boulevard (C. Buskensstraat 51-55), Ener gieweg en Papegaaienburg I (ged). Vlissingen, 25 januari 1980. De burgemeester .voornoemd,. Th. J. Westerhout. GEMEENTE VLISSINGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen, gelet op de wet autovervoer personen en op het uitvoeringsbesluit autovervoer personen 1939. brengen ter openbare kennis: dat bij hun besluit van 29 januari 1980 onder nummer 12.292 de geldigheidsduur van de aan de heer L. Geense, Nieuwstraat 52-54 te Vlissingen verleende vergunning voor het vervoer van per sonen met een taxi verlengd is tot en met 31 de cember 1980, dat bij hun besluit van 29 januari 1980 onder nummer 14.680 afwijzend is beschikt op het geza menlijk. verzoek van de heer L. Geense, Nieuw straat 52-54 en de heer J. van Oosten, Westerzicht 268 belden te Vlissingen, betreffende de over schrijving van de bedrijfsvergunning van eerstgenoemde naar de laatstgenoemde, dat belanghebbenden, ingevolge artikel 55 van de wet autovervoer personen, binnen dertig dagen na de openbaarmaking van deze besluiten in be roep kunnen komen bij gedeputeerde staten van Zeeland te Middelburg. Vlissingen, 1 februari 1980. burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris. J. W. Peters Dë burgemeester. Th. J. Westerhout. GEMEENTE VLISSINGEN De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis, dat bij het college van bur gemeester en wethouders van deze gemeente is ingekomen een verzoek van de Coöperatieve Ver eniging 'Centraal Wonen' tot het plaatsen van een proefmodel piramidewoning op een perceel grond, kadastraal bekend gemeente Vlissingen sectie T, nummer 410 gedeeltelijk, plaatselijk be kend Kleiweg Het bouwplan waarvoor de ge vraagde vergunning moet dienen is niet in over eenstemming met het ter plaatse geldende be stemmingsplan 'Papegaaienburg Wijkcentrum' Burgemeester en wethouders zijn, op grond van artikel 17 van de wet op de ruimtelijke ordening, voornemens voor een termijn van twee jaar vrij stelling te verlenen van de bepalingen van ge noemd bestemmingsplan. De bouw- en situatietekeningen liggen vanaf vrij dag, 1 februari 1980 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling ruimtelijke orde ning. kamer 147. Gedurende bovengenoemde termijn hebben rechthebbenden op aangrenzende en nabijgele gen gronden gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van deze vrijstelling bij bur gemeester en wethouders in te dienen. Vlissingen, 29 januari 1980. De burgemeester voornoemd. Th. J. Westerhout 3 Maanden volledige garantie: zowel op onderdelen als ar beidsloon. 2 Weken zelf testen - bent u niet tevreden, ruil hem in. Elke OK-inruilwagen is kerngezond en voldoet 100% aan strenge General Motors eisen. Opel Kadett special caravan 1976 Commodore Berlina Autom. 1979 Opel Kaden special en luxe 1977 Audi 100 L 1975 Opel Kadett special en City special 1978 Austin 1750 Maxi HL 1977 Ascona 16 N 1976 BMW 525 1978 Ascona 19S luxe 4-drs 1977 Citroen 2CV6 1978 Ascona 16S, 19 N 2-drs. 1978 Fiat 126 1977 Ascona 19 N 4 drs 1978 Ford Taunus 2.0 GL 6 cyl. 1978 Ascona 19 S luxe 2-drs 1978 Honda Civic 1977 Manta 16 S luxe autom. 1975 Toyota Corolla 1976 Manta 16 N 1977 Toyota Corona MK II 1976 Manta Berlinetia 19 E 1977 VW Golf Extra 1978 Commodore 25 S special autom. 1978 Kalverstraat 1, Middelburg. Tel. 01180-25851 donderdagavond koopavond van 19-21 uur De burgemeester van Vlissingen maakt bekend, dat het bestuur van de Woningbouwvereniging St. Willibrord bij burgemeester en wethouders een bouwaanvraag heeft ingediend voor de bouw van 226 woningen, op het perceel, kadastraal be kend gemeente Vlissingen. sectie T nummer 393 ged., plaatselijk bekend Papegaaienburg. Het bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan Papegaaien- burg I. Wél voldoet het bouwplan aan de in voor bereiding zijnde herziening van dit bestem mingsplan De gemeenteraad heeft in zijn verga dering van 25 januari 1980 verklaard, dat deze herziening wordt voorbereid. Burgemeester en wethouders overwegen de ge vraagde bouwvergunning te verlenen, waartoe de artikelen 19 van de wetop de ruimtelijke ordening en 50. lid 8, van de woningwet de mogelijkheid openen. Alvorens een beslissing wordt genomen liggen de bouw- en situatietekeningen met ingang van vrij dag, 1 februari 1980 gedurende 14" dagen ter ge meentesecretarie, afdeling ruimtelijke ordening, voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn even tuele bezwaren tegen het verlenen van de bouwvergunning schriftelijk bij burgemeester en wethouders indienen. Vlissingen, 1 februari 1980. BEKENDMAKING OPENBARE VERGADERING De vaste commissie van advies en bijstand voor economische zaken vergadert woensdag 6 febru ari 1980 om 17.00 uur in het stadhuis. De vergadering is voor iedereen vrij toegankelijk De agenda en de stukken liggen op de volgende plaatsen ter inzage: stadhuis Vlissingen, op werkdagen van 8.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur (Infor- matiehoek 'Onder de Trap') openbare leeszaal en bibliotheek. Spuistraat 22- 24, 's maandags van 13.30 tot 21.00 uur. ove rige werkdagen van 10.00 tot 21.00 uur en zaterdags van 10.00 tot 12.30 uur. wijkcentrum 'Middenhof, Kanaalstraat 64, Oost-Souburg, maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 11.00 uur, t/m donderdag bovendien nog van 19.30 tot 21.00 uur. Tijdens de schoolvakanties is het centrum gesloten, wijkcentrum 'Open Hof, Alexander Gogelweg 59, maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur en van 19.00 tot 23.00 uur. Tijdens de zomervakantie is het centrum gesloten, wijkcentrum 'Aldegonde', Westerzicht 386, 's maandags van 11.00 tot 13.00 uur, dinsdags van 13.30-17.30 uur en voorts tijdens activi teiten in het wijkcentrum. PZC een krant om te stelen AL Ofsfxe ^eOEKEN, PÜLLOUeBö, ÖA66EN, JACK6, ÖUG2^e>s| ÊN bLOUó66. OOK VAM ONxe EDEATE Met2K£N KRIOÖT U N1U vooe IDIOOT KLGHIM

Provinciale Zeeuwse Courant | 1980 | | pagina 4