Weinig wedstrijden in het zondag amateur-voetbal varen na winst op weg naar prolongatie titel SMEETS Sombere uitzichten Hontenisse 9een heer in de sport9 brengt Attack succes Volleybal topper in bekerstrijd Oostburg RWS loopt uit E23S extiA Tussen Schelde en Grens (zondagvoetbal) Hoek krijgt het morgen zwaar tegen Oostkapelle ZEEUWSCH-VLAANDEREN 9 TERNEUZEN - Even heeft het er in de Terneuzense bedrijfs volleybalcompetitie naar uit gezien dat Roelofs met een sterke formatie een eind zou kunnen maken aan de hege monie van een Leraren-team, vorig jaar al onbedreigd kam pioen ge<vorden en ook nu weer met een knappe ploeg in de hal. Tijdens de voorbije speeldag sneuvelde Roelofs in een directe confrontatie Nu ziet niemand, wie Leraren in Beeld uit de wedstrijd Leraren-Roelofs. feite van titelprolongatie af kan houden. Geen verrassing, dat verlies van Roelofs, derhalve. Hoewel, na een eerste set waarin Leraren duidelijk het heft in handen nam. kwamen er kansen voor de tegenstander. Roelofs prikte naar 14-13 maar liet het op het cruciale moment afweten en 15-17 betekende toen 2-0 voor Leraren. De regerend kampioenen moesten overigens attent blijven omdat Roelofs in het derde be drijf vlot wegliep en in bliksemtempo naar een vierde set toewerkte. Op tijd kwam Leraren terug in de wedstrijd en 12-9 was toen goed voor een 2-1 zege. Eddy Roelofs na afloop: „Die mannen waren beter...". Dat waren ook Dow en Promenade die respectievelijk Prome nade 11 en Gemeente gemakkelijk opzij konden schuiven met een 3-0 winnende score. PSV kreeg de punten cadeau nu Simca Dees met voldoende manschap pen in kon zetten. Politie verliezer In de tweede klas begint zich een inte ressante ontwikkeling af te spelen. Oorzaak daarvan is PSV 3 dat na een sterke opening nu terug begint te val len. Na het gelijke spel tegen de Meyer van vorige week werd nu tegen Lera ren helemaal geen punt gehaald. De aanval bij PSV is zoek en na een 15-11 in de eerste set waren de krachten uit het offensief weggevloeid. Leraren 2 pakte toen met 11-15 en 9-13 de partij. PSV gaat zeker praten, een wat andere opstelling lijkt logisch. Het recreatievolleybal leeft vooral in de omgeving van de Rosegracht Nu moesten Belastingen en ABN een 'burengevechf leveren ABN won, niet helemaal verrassend, 'alsdeploeo noohleetot komt draven bezit ze een sterk collectief. Dat was nu voldoende voor een 3-1 zege. Na politie sportver eniging de kracht van De Meyer onder vinden Het ging weliswaar erg lang ge lijk op. In de finale van de eerste twee sets kon De Meyer wat meer overleg in brengen. Resultaat 17-15 en 15-10 en daarna nog 6-4. Maar dat laatste was enkel leuk voor de statistiek. PZEM kwam tegen Philips daverend uit het startschot, nam een grote voor sprong. maar kon toch niet verhinderen dat de tegenstander steeds dichterbij kwam. En zelfs naar winst toeging toen de selectie eenmaal warm gedraaid was. De tweede set verliep identiek en na 12-15 en 11-15 kon PZEM het hele maal vergeten. Het werd 0-3 nanog4-12. Sjakie Hokke was de grote man bij Phi lips. de rest van het team speelde, even als de nieuwe lamp. zuinig. De derde divisie leverde weinig schokkens: De Meyer 2 klopte Roelofs 2 (1-3), Gemeente 2 pakte 'het derde' (3-0) en Dow 2 haalde verrassend winst op Promenade 3 (3-1). Daar kan de com- petitie nog alle kanten uit. Standen: Eersteklas Lerarep 14,Promenade 12; Roelofs 11. Dow 9. PSV ö.Slmca Deesö; De Hoop 3; Gemeente 3. Promenade 2 0. Tweede klas: Douane 12, PSV 3 11; Philips 8; ABN 7; Leraren 2 7; De Meyer 7; Belastingen 6: PSV 2 5; PZEM 1. Derde klas; Gemeente 2 8. Bravenboer Scheers 6, Verstraeten en Verbruggeö; 81mca Dees 2 6; Juliana 6; Promenade 3 4>Gemeen- te 3 3; De Meyer 2 3. Dow 2 2 Philips 2 2, Roelofs 2 1. Kon. Marechaussee o. gaii HT-Als hij ziet dat de set verkeerd dreigt te lopen en aanvraagt, komt hij kalm van de bank. 'Doceert' imazijn aanwijzingen. Jacques Smeets, de 31-jarige rop'DeEikelaar', praat zijn Attack-ploeg naar de top lier die de leraar typeert... overtuigend, begrip vra- itsiiuatie, niet met grote kreten. Een heer, ze zijn er Hoewel... se je tegenwoordig in dg. meent een van de i iesker fel - zijn favorie- pijke duel naar een pi prestatie probeert op B heeft het kennelijk ind. Jacques Smeets men sportieve, bijna Hiernaar dat is slechts i Banier, bezig in pfegop te bouwen die i irenin de regio ont- Kernen. Hij ziet het in Bjielijk helemaal zit^ geleden het besluit lit volleybal te gaan i lm de Sterre op een it van dienst terugge- itwam dieVolley bal- cht' maar schoorvoe- snd. Maar die 'meneer wat losgewoeld. Hij tU|k toen al een oud, srept voor succes mee- inliap en waardering hitelten. Met indivi- luiin staat zijn de ster- die spelen, maar men- Rtsbaarzijn en het wer- ücluber niet gemakke- bs!t Smeets geen moei- üiln het collectief pas te niet in gevaar bren- tete dogma's voorhan- „trouwens, de oude 5 Een daarvan is dat O.s voor elkaar over re! vertaald een zwak- nn een ploegmakker risen op te vangen. Ik strijd geen beschuldi- een bepaald h heelt de ploeg als Ondanks hun ouder- friien voor Attack. Begrippen ook waarmee de ploeg ken nelijk goed uit de voeten kan. Na een eerste verkenningsjaar was het twee jaar na de oprichting (en meteen aan het eind van het eerste 'Attack-jaar') wel raak: Promotie. Injectie Met de onvermijdelijke zuigkracht vandien als het goed gaat. „Ja, er kwamen een paar erg bruikbare jon gens bij", herinnert Jacques Smeets zich, „een erg welkome injectie om op ccn hoger niveau mee le kunnen draai en. Hier in Koewacht moet beslist een sterke club kunnen groeien. We zijn op de goede weg, dc groep is fanatiek, moet uiteraard nog veel leren, maar doet daar alle mogelijke moeite voor en staat in elk geval stevig op poten. Het is natuurlijk niet ideaal dat we maar ëen keer per week kunnen trai nen, maar het gebruikelijke verhaal van studenten en jongens in militaire dienst valt niet enkel bij ons te be luisteren. Ik kom daardoor zelf ook nog wel eens in de basisploeg aan de bak, maar ook dat is niet zo gelukkig, in feite hoor ik daar niet meer thuis. Ik vind in de reserve mijn draai wel. Maar dit coachen doe ik nog wel graag". Later, als de ploeg op onverklaarbare manier ineens wegzakt en moeite heeft met de arbitrage komt de time-out op het juiste moment, houdt Smeets de manschappen onder ogen dat de scheidsrechter ook niet onfeilbaar is. maar dat zijn beslissingen de con centratie niet uit de formatie mogen halen: „Er liggen kansen mensen, houdt de zaak in de hand. til je boven dat andere uit Positief, schoolmees terachtig in de goede zin van het woord. Dames Koewacht is overigens nog niet klaar met Jacques Smeets. Het mag ook an dersom. Volgend jaar komt er weer (de derde) poging om ook damesvolleybal onder de vleugels van Attack te krij gen. „Drempelvrees vermoed ik, ais ze eenmaal de stap gezet hebben weet ik zeker dat ze (de dames) laaiend en thousiast zuilen zijn. Daarnaast, al die jonge mensen in de sport. Koewacht kan dat best gebruiken. Daar wil ik graag nog aan mee helpen werken". Met een laatste wens gaat Jacques Smeets zijn coaching voorbereiden: „Graag wat. meer publiek. Het komt zo zoetjes aan en eenmaal binnen zien we de vaste club iedere keer weer terug, toch een bewijs dat het best aantrekke lijk is. Maar de Eikelaar heeft een over dekte, verwarmde tribune voor zeker vijftig supporters. Ze zijn van harte welkom...". van het bekergebeuren. De van Hontenisse-Steen komt overigens op 23 december op eigen veld uit tegen TERNEUZEN - Het programma voor het Zeeuws-Vlaamse zondagvoetbal ver meldt voor het komende weekend slechts een vijftal wedstrijden: twee achter stallige wedstrijden voor de eerste bekerronde van de KNVB (dc begin oktober wegens de slechte terreinsgesteldheid afgelaste duels Breskens-VIisslngen en Hontenisse-Steen), twee wedstrijden voor de tweede bekerronde (Temeuzen- Biervliet en Zeeland Sport-Vogelwaarde) en de competitie-inhaalwedstrijd Hoofdplaat-Aardcnburg. De bekerwedstrijden beginnen overigens al om 14.00 uur. Aardenburg krijgt zondag in en tegen Hoofdplaat de gelegenheid om de ach terstand op koploper Sluiskil terug te brengen tot twee punten. Het heeft er alle schijn van dat Aardenburg zich die kans niet zal laten ontnemen. De sterk gestarte formatie van Ko Leenhouts lijkt na een lichte terugval op weg terug naar het niveau, dat bij de ploeg past. De bewijzen daarvoor werden geleverd in de confrontaties met Breskens (toen een 3-2 voorsprong in de allerlaatste minuut nog verloren ging) en Biervliet, dat tegen Aardenburg zijn eerste ne derlaag van deze competitie te slikken kreeg (2-1). Omdat bij Hoofdplaat de prestatiecur ve zich Juist in omgekeerde richting beweegt (een uitermate zwak begin werd gevolgd door een aantal winstr gevende wedstrijden, waarna vervol gens van Patrijzen en Zeelandia verlo ren werd) gaat Aardenburg sterk als fa voriet van start. Maar beter dan wie dan ook weet Hoofdplaat dat verlies verstrekkende gevolgen kan hebben. Gaat Aarden burg er met de volle winst vandoor, dan rest de thuisclub vermoedelijk niet meer dan wéér een seizoen vechten te gen degradatie. het al voor de tweede ronde geplaatste RIA W. Terneuzen-liiervliet Temeuzen speelt zondag voor de tweede ronde tegen vierde klasser Biervliet, dat negen wedstrijden ach tereen ongeslagen wist te blijven, maar uiteindelijk zijn meerdere moest erkennen in Aardenburg. Gezien de STREEKRIVALEN HUNKEREN NAAR DE WEDSTRIJD Dë Beker Een interessant bekertreffen is Bres- kens-Vlissingen, een vierdeklasser te gen een tweede klasser. Ondanks de twee klassen verschil lijkt het of fensief sterke Breskens de beste kan sen om door te dringen tot de tweede ronde (en daarin op 23 december uit te komen tegen HW'24). De formatie van Wies van Avermaete heeft immers een sterk competitie be gin achter de rug. waarin het zich aan diende als een topper. Vlisslngen daar entegen is tot nu toe nauwelijks nog tot opzienbarende prestaties in staat ge bleken en leidt als gevolg daarvan een zieltogend bestaan in de onderste re gionen van de tweede klas. Het thuisvoordeel van Breskens zou de doorslag wel eens kunnen geven. Hontenisse-Steen is een regelrechte derby tussen twee ploegen, die ieder in hun klas tot de mindere goden gere kend worden. Het sterk veijongde Hon tenisse staat derde van onderen in de vierde klas.terwijl Steen in de derde klas een even zorgenrijke positie in neemt. Het bekerduel zou door Benni- ePauwels en Walter van Duysse wel eens samengegrepen kunnen worden voor een aantal experimenten, want zolang de zaken in de competitie nog niet voor de wind gaan, zal men niet al te veel trek hebben in een verlenging OOSTBURG/ZUIDZANDE topper in de NeVoBo-bekerstrijd dit weekeinde wordt ongetwijfeld de confrontatie tussen de beide streekri- valen Even Kijken en Verdegem/Oost- burg. Dat deze wedstrijd meer is dan 'zo maar een bekerwedstrijd' blijkt wel uit het feit dat dit treffen bij beide ploegen reeds sinds een aantal dagen leeft. Deze hunkering naar de wedstrijd en de on derlinge rivaliteit, die al jaren bestaat, moeten borg staan voor een zeer inte ressante ontmoeting. Normaliter zou het vorig jaar gedeg radeerde Even Kijken favoriet moeten zijn voor de zege. Temeer omdat de ploeg uit Zuidzande vorige week, in een van hun kant zeer sterke wedstrijd, het Hulsterse Morres 2 niet 3-1 versloeg. Dat deze competitiezege toch niet het nodige zelfvertrouwen heeft opgele verd. blijkt wel uit de voorzichtige woorden van speler/trainer Arjen Leyte. ..Nee. ik geloof toch dat Verdegem za terdag iets sterker dan ons zal zijn", laat hij desgevraagd weten. „Ik denk dat zij aanvallend meer in hun mars hebben dan Even Kijken. Dit. gevoegd bij het thuisvoordeel, zal toch van door slaggevende betekenis worden. Zeker bij Verdegem zaterdag vanwege VANA VOND STRIJD ROLLEN KAMPIOENSCHAP PHILIPPINE - Het kampioenschap op de rollen in cafë Marinet wordt niet, zoals eerder deze week bericht, op za terdagavond afgewerkt. De twee for maties van Marinet en Paul Aardewerk ontmoeten elkaar vanavond De wed strijd start wel om 20.00 uur. Jo Hame link en Willy van de Kant zijn de grote troeven in deze sportmanifestatie. tagen van de Huzavo- itttBlauwe Hoeve 0-3 te Burger 2x) De Linde- lfe Sutler. 0-2 Veldhoven. 1-3 Veldhoven). Vervaet- Itn Arend 3-5 (0-1 John :Kort. 1-2 Huub Buysse. Uvoir, 2-3 Gerard van ilJoziassen, 3-4 Leo de JCentra n-Neckermann sun, 3-0 A. van de Voor man), Monkey Bar-Kle- teBooy i-o. i-i eigen Booy, 2-2 eigen doelpun t). M-Hl-OJ. van de Velde, If vande Broecke. 3-1 A. "naikt - Etienne/Ouwe- H1.2-0K Koekkoek, 3-0 §fatl KLOOSTERZANDE - Voor zon dagvierdeklasser Hontenisse gaat het er steeds somberder uitzien. Door het eigen verlies van afgelopen zondag te gen buurman Vogelwaarde (1-3) en de overwinningen van Zeelandia op Koewacht (0-1) en van Patrijzen op Hoofdplaat (2-3) wordt voor het eerst sinds jaren de laatste plaats ingeno men, al heeft Patrijzen uit 's-Heeren- hoek de mannen van trainer Bennie Pauwels nog niet in de steek gelaten. Toch ziet Frans van Meele de toekomst niet al te duister in. „We redden het wel; als we maar blijven knokken, dan spelen we ons wel in veiligheid", meent de middenvelder uit de blauw witte formatie. Het knokken voor een goed resultaat; dat is nu juist wat er bij Hontenisse momenteel niet inzit. Er wordt duide- - lijk met te weinig inzet gespeeld en dat was tegen Vogelwaarde nu precies'het grote verschil met de tegenstander. De groen-witten van trainer Guust Voet legden die felheid wel aan de dag. Dat is iets wat Frans van Meele onmiddellijk wil toegeven. „Wij misten gewoon fel heid vandaag tegen Vogelwaarde: zij hadden dat wel en bovendien hebben zij een bijzonder beweeglijke voorhoe de, waarin je Ronald Bun geen moment uit het oog mag verliezen. Daar lag nu juist de kneep en daardoor is de over winning van Vogelwaarde volkomen verdiend. Zij waren gewoon de betere ploeg, al vond ik de defensie niet al te sterk. Maar ja, hun voorhoede hè...", verklaart Frans van Meele de nederlaag van zijn team onmiddellijk na afloop van het duel. Een wedstrijd ook waaraan Frans van Meele minder prettige herinneringen overhoudt, want een tiental minuten voor het rustsignaal kreeg hij van scheidsrechter De Greef uit Steenber gen een officiële waarschuwing. De blonde middenvelder legt uit wat er precies gebeurde: „Ik moet wel toege ven dat ik een overtreding maakte, maar ik poogde de bal te spelen. Ik sprong er naar. maar omdat ik te laat was raakte ik de tegenstander in plaats van de bal. Het was niet opzettelijk, maar toch schreef hij mij op wegens on besuisd spel. Ik denk overigens wel dat het konsekwenties zal hebben, want ook tegen RIA ben ik tegen een boeking aangelopen". Goede sfeer Ondanks alle tegenslagen voor zijn ploeg is hij er van overtuigd dat Hon tenisse zich nog in veiligheid zal spe len. „De opgaande lijn zat er al min of meer in. want uit de drie voorgaande wedstrijden haalden wij toch ook vier punten. Maar vandaag dan die dreun tegen Vogelwaarde; maar ja, het wordt Frans van Meele. uiteraard wel steeds moeilijker. We staan nu onderaan en dan is de kon- sekwentie dat er iedere week gewon nen moet worden. Maar cèn ding is ze ker, de sfeer inde groep is goed en op de training doet iedereen voor de volle honderd procent zijn best. Daarom vind ik het voor Ben Pauwels dubbel rottig. Die man doet werkelijk zijn uiterste best; tot aan de taktische bespreking voor de wedstrijd, maar dan moeten wij het in het veld waar gaan maken en dan blijkt het ineens niet meer te gaan", merkt Frans van Meele op. Bovendien wjjst hij er nog op dat Hontenisse vorig seizoen na de win terstop ook zo'n slechte periode heeft doorgemaakt, maar dat de mannen uit het Klorianendorp toen toch ook goed zijn teruggekomen. „Dus waarom nu niet", zegt hij. Verder denkt Frans van Meele dat de bekerwedstrijd van over morgen (zondag) tegen Steen na de ne derlaag tegen Vogelwaarde op een ge schikt moment komt. „Steen is een leuke tegenstander. Nu een weekje ontspannen is waarschijn lijk erg goed. want volgende week wacht dan voor ons de wedstrijd tegen Breskens en dan zal er toch weer met de volle inzet geknokt moeten wor den", besluit de ondanks alles toch wel optimistische Frans van Meele. het late aanvangsuur Kees Korsten zal meedoen. Met hem in de basis vormt de ploeg nog meer een eenheid". Toch laat Arjen Leyte wel doorscheme ren dat de zege op Morres goed is ge weest voor heel het team. „De beste wedstrijd die we in 1,5 jaar hebben ge speeld", vindthij. Hij hoopt dan ook dat deze overwinning door zal werken. Als de ploeg net zo gemotiveerd en en thousiast als tegen Morres zal aantre den tegen de Oostburgse rivaal ziet Leyte toch wel kansen. Bepaald pech heeft hij echter dat hij zaterdag zijn spelverdeler Abe Kramer niet kan op stellen. omdat deze zijn militaire dienstplicht in West-Duitsland vervult. „Ik vrees dat zijn absentie ten koste van de variatie in ons spel zal gaan en dat zou ons weieens kunnen opbreken", zegt de speler/trainer, die ondanks het feit dat hij nog onder behandeling is bij een fysiotherapeut zaterdag hoogstwaarschijnlijk in het team zal aantreden. Verdegem-trainer Jasper Heijnsdijk is het niet eens met de mening van zijn collega uit Zuidzande. Hij schat de teams van gelijke sterkte en volgens zijn opinie wordt het een geheel open wedstrijd met een niet te voorspellen winnaar. „Ik hoop op een overwin ning", zegt hij aarzelend, „maar ik moet erbij zeggen dat ik Even Kijken deze competitie nog niet aan het werk heb gezien. Alleen een paar weken ge leden heb ik ze in Goes even zien spelen maar dat was tekort om er een oordeel aan te verbinden". Jasper Heijnsdijk vreest het meespelen van Arjen Leyte bij Even Kijken. Zon der hem acht hij het team wel te ver slaan. Aangezien dat echter waar schijnlijk niet het geval is houdt hij zich liever op de vlakteNadrukkelijk noemt hij daarom de sterke punten bij Even Kijken: de gevariëerde aanval en het sterke blok. Problemen voor de opstelling heeft de trainer, die woonachtig is in Temeuzen. niet voor de derby. Compleet, dus met Kees Kosten, kan hij zaterdag zijn ploeg laten aantreden. „Ik verwacht een spannende strijd", laat hij tot slot nog weten. „Het is uiteindelijk een streekderby en er zullen twee optimaal gemotiveerde ploegen in het veld ko men die beide met veel inzet voor de winst zullen strijden". vorm van de Terneuzenarcn en het feit dat het duel zich afspeelt in Temeuzen lijkt Biervliet zich weinig illusies te mogen maken om tot de derde ronde door te dringen. Vogelwaarde, dat via een knappe 3-2 overwinning op de huidige koploper in de derde klas. Halsteren, de tweede ronde bereikte, komt daarin uit tegen Zeeland Sport (in Vlissingen). Een twee- of drietal weken terug zou Vogel waarde uitermate kansrijk zijn ge weest. nu liggen de kaarten iets anders, want Zeeland Sport lijkt zich eindelijk aan het derde klas-niveau te hebben aangepast en behaalden de afgelopen weken overwinningen op DIOZ (6-2) en Steen (3-0). Het wordt moeilijk voor de Bossche equipe, al lijkt een overwin ning toch niet geheel uitgesloten. ZAALVOETBAL TERNEUZEN - In de Terneuzense zaalvoetbalcompetitie beperkte het strijdgebeuren zich deze week tot de derde klas. Daarin ging met name de aandacht uit naar de confrontatie tus sen de nummers éèn en twee op de ranglijst, RWS en Belastingen, een duel waarbij de eerste plaats inzet was. RWS won met 1-0 en vergrootte daarmee de voorsprong op de con currentie tot drie punten, ook al omdat Scheidsrechters tegen Dow 3 bleef ste ken op 1-1. Ovet won met 2-0 van NSM 2 en Excelsior en Atoom Boys deelden de punten: 2-2. Belastingen-RWS werd een gelijkop- gaande wedstrijd, waarin Belastingen weliswaar iets meer in balbezit was. maar waarin koploper RWS gepast ge bruik maakte van de ruimte en zich de beste kansen schiep. Halverwege de tweede helft besliste Luc Dehulsters de strijd ten voordele van RWS 1-0. Scheidsrechters profiteerde slechts ten dele van de nederlaag van Belastingen, doordat het tegen Dow 3 niet verder kwam dan een 1-1 gelijkspel. De eind stand was overigens al bij de rust be reikt. Leen Dey scoorde aanvankelijk voor Dow 3. waarna Miel Asselman de ploegen weer op gelijke hoogte schoot. Ovet behaalde een regelmatige 2-0 overwinning op het onderaanstaande NSM 2. Voor rust doelpuntte Jo Pica- vet, na rust Eddy Platjouw. Excelsior-Atoom Boys werd 2-2, nadat Atoom Boys bij de rust nog met 1-0 (dankzij een doelpunt van André Er- kelens) geleid had. Na de hervatting bogen Henny Minnaert en Jan Oele de achterstand om in een 2-1 vooeprong, waarna Sjaak Boekhout vijf minuten voor tijd de eindcijfers vastlegde: 2-2. De stand in de derde klas ziet er momenteel als volgt uit: 1 RWS 8 14. 2 Scheidsrechters 8 11.3 Belas tingen 8 11. 4 SV Ovet 8 8; 5 Dow 3 8 7; 6 Excelsior8 6.7 Atoom Boys 7 4:8 NSM 2 7 0 (twee punten in mindering). Het programma voor de eerstkomende wed strijddag ziet als volgt uit Maandag 19 november 1979: 20.00 uur: Mist- rappers-Instuif; 20 45 uur HKC 2-Phllips; 21.30 uur PZEM-ABN. 22.15 uur Dow 2-NSM TUSSEN SCHELDE EN GRENS TERNEUZEN-Voetbal in competitie- of bekerverband is morgen (zaterdag) op Zeeuwsch-VIaams grondgebied uit den boze. Zoals bekend sneuvelden Zaamslag, Sluis en Terneuzensc'Boys al in de eerste bekerronde, terwijl Hoek en AZW wél tot de tweede ronde zijn doorgedrongen, maar daarin uit moeten komen op vreemde bodem: Hoek moet naar derde klasser Oostka pelle en AZW wacht de uitwedstrijd tegen vierde klasser Wolphaartsdijk. De Axelse tweede klasser heeft onge twijfeld een aanmerkelijk minder moeilijk karwei te klaren dan Hoek," Wolphaartsdijk is lmmers"een beschei den vierde klasser, die momenteel wel iswaar een redelijke middenmootposi- tie inneemt, maar daarmee ook aan zijn top lijkt te zitten. Een normaal geïnspireerd AZW moet morgen zonder problemen door kunnen dringen tot de derde bekerronde. Voor het aan de beterende hand zijnde Hoek liggen de zaken morgen wat pro blematischer. want na het kampioen schap in de vierde klas regelrecht naar» de top van de derde klas doorgestoten Oostkapelle is een tegenstander, die niet te onderschatten valt. Dat wil ech ter niet zeggen, dat Hoek met een oven- dreven angst voor Oostkapelle aan het duel moet beginnen, want ontegenzeg gelijk heeft de formatie van Willy Broekhoven meer klasse in huis dan de opponent, die het voornamelijk moet hebben van de bevliegingen van Ge rard Schipper. Weet Hoek dat gevaar te bezweren, dan staat het al met ëén been in de derde bekerronde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 45