Turnbond ontkent omkopingsaffaire NAC-NEC (1-0) bleef beneden alle peil TERUGKEER KOPPELAAR NIET ONWAARSCHIJNLIJK Wim Rijsbergen wellicht hulptrainer bij DS'79 Judo Clinge succesvol verlopen UITSLAGEN Rentree van Jan Peters ISRAËLISCHE ATLETEN IN MOSKOU BEVEILIGD NHV WEER ZONDER TRAINER KNVB-centrum nu met zwembad Twee debutanten in Duitse selectie PZC/ sport MAANDAG 12 NOVEMBER 1979 UTRECHT - Het dagelijks bestuur van het Koninklijk Nederlands Gymnastiek Verbond (KNGV) heeft zaterdag op de jaarlijkse bondsvergadering in Utrecht een motie van w antrouwen overleeft. De voorzitters van zes van de 2" turnkrin gen die het KNGV telt, stelden in een verklaring dat de laatste jaren een grote onrust in het verbond heerst en dat vele goede krachten in die tijd hun functie hebben neergelegd. De zes kringen zijn van mening dat dit vooral te wijten is aan de w ijze waarop de leden van het dagelijks bestuur en met name de voorzitter John Tielrooy hun taak uitvoeren Omhaal van Martin Vreijsen in de wedstrijd NAC-NEC. De bal miste het Nijmeegse doel. BREDA - NEC moet er troost uit hebben geput. De noodlijdende Nijmeegse eredivisionist heeft zaterdag in Breda kunnen con stateren dat ook NAC op dit moment nauwelijks recht kan doen gelden op bestaanszekerheid. Welgeteld 3940 toeschouwers- een triest diepterecord - waren afgekomen op een ontmoeting tussen twee ploegen die geen enkel moment konden aantonen ten on rechte zo laag geklasseerd te staan. Met name de failliete in boedel van NEC bleef ver onder eredivisie-niveau. Daarnaast tekende het de zwakte van NAC, dat de winst uiteindelijk zo benepen uitviel: 1-0. De vraag wierp zich zaterdagavond op in hoeverre de verontrusting over het dreigende bankroet van invloed is ge weest op de wanprestatie van NEC. De meningen daarover waren verdeeld, Trainer Leen Looyen gaf te kennen zich niets van die hele geldkwestie te heb ben aangetrokken: ,,Ik bemoei me slechts met de technische kant van de zaak. Dat we slecht gespeeld hebben, hoef ik niet te benadrukken Het leek wel een flipperkast. In geen enkele fase hebben we een kans gehad op een overwinning". NEC-bestuurslid Kuypers daarentegen wenste wel degelijk het slechte optre- ,den van de Nijmegenaren af te schuiven op de alarmerende berichten die de laatste dagen over die club de ronde doen. „De jongens zijn mentaal be hoorlijk aangeslagen". Voor NAC was de magere overwinning het enige dat echt van belang was. De opluchting in hef Bredase kamp over het behalen van die twee broodnodige punten was zo groot, dat het weinig verheven spel van de thuisclub en de slecht gevulde tribunes naar de achter grond werden geschoven. Niet geheel ten onrechte, een oude voetbalwet im mers toont de relatie aan tussen rang lijststand en toeschouwersaantallen. Zodat, wanneer NAC nog even door- alkmaar - Jan Peters, de door blessures geplaagde AZ-speler, hoopt over twee weken weer te kunnen voetballen. Als AZ dan legen Roda JC in Limburg speelt, zal hij zijn rentree moeten ma ken. Jan Peters „Ik heb donderdag jL weer voluit getraind, maar kreeg toen weer last van mijn knie Het betreft een botvliesontsteking en die kan slechts door rust genezen. Geruchten dat ik vanwege mijn knie voor het betaalde voetbal zou worden afgekeurd, berusten louter op fantasie. Ik moet ge woon rust houden en kan dan weer voetballen". Hugo Hovenkamp van AZ. voor wie onder meer Ajax belangstel- ling heeft, praat dinsdagavond met de AZ-leidlng over een even tuele verlenging van zijn con tract. gaat met het verzamelen van punten, de mensen de gang naar het stadion wellicht wel weer zullen weten te vin den. Daar hoopt NAC dan maar op. Trainer Jo Jansen heeft zich ten doel gesteld de winterpauze met een punt of dertien in te gaan. Zaterdagavond werd daartoe de eerste stap gezet. De gelatenheid waarmee de twee ploe gen zich in het eerste half uur over het veld voortbewogen, deed vreemd aan. In plaats van de te verwachten keihar de inzet en de jacht op punten, over heerste de angst Zowel NAC als NEC had zich ten doel gesteld een snelle te gentreffer te voorkomen. Vandaar dat de teams elkaar weinig ruimte gunden MOSKOU - Tijdens de Olympische Spelen in Moskou 1980 zullen de Is raëlische atleten in het Olympische dorp worden ondergebracht in het best beveiligde gebouw, dal beschikbaar is. Bovendien zullen de Israëliërs onder permanente bewaking staan. Daarmee komen de autoriteiten van de Sowjet- Unie tegemoet aan de wnes van Israël, dat hun deelnemers in Moskou opti maal zullen worden beveiligd. De Is raëlische autoriteiten hadden Moskou oorsronkelijk gevraagd eigen veilig heidsmensen mee te mogen sturen naar het Olympische dorp. dat even buiten Moskou ligt. De Nederlandse ambassade in Moskou diende tijdens onderhandelingen tus sen de 8owJetrUnie en Israël, als 'be middelingsbureau' omdat beide landen geen diplomatieke betrekkingen on derhouden. De Russische autoriteiten zijn be vreesd voor een herhaling van het dra ma in München. tijdens de Olympische spelen van 1972. Destijds drongen Ara bische terroristen het Israëlische kamp binnen en doodden elf atleten „De ge beurtenissen in München zullen zich hier niet herhalen" aldus een woordvoerder van de organisatie. en de strijd zich in de openingsfase voornamelijk op het middenveld af speelde. Van een behoorlijke opbouw was geen sprake. Zoals te verwachten was NAC vanaf het begin de meer offensief ingestelde ploeg. Zonder Ton Sprangers. die later als vervanger voor De Schepper zou worden ingezet, kon de Bredase ploeg zich echter nauwelijks een kans scheppen. Integendeel. NEC stichtte in de eerste fase nog het meeste gevaar, ofschoon het slechts met twee spitsen speelde: Frans Jansen en Albert Hei sper. Gebruik makend van hun snel heid ontpopten beiden zich al gauw als handenbindertjes voor hun directe te genspelers Joore en Krijnen. Terwijl NEC zich bewust beperkte tot de counter, vocht NAC vooral tegen zichzelf. Pas een kwartier voorde pauze kwam de ploeg van Jo Jansen enigszins in zijn normale doen en wist zich mid dels Martin Vreysen en Ton Lokhof en kele mogelijkheden te scheppen. De dadendrang van de Bredanaars groeide daarna snel, maar werd nogal eens ge temperd door het zwakke optreden van Ad Krijnen, De Schepper en Wannie van Gils. Toch was het de slungelachtig ogende Van Gils die NAC over de streep hielp. Juist op het moment dat Sprangers zich langs de zijlijn warm liep om de nogal eens verguisde spits te vervan gen. zette Van Gils de Brabanders op een voorsprong. Hij verzilverde twintig minuten na de pauze een voorzet van Martin Vreysen, die in eerste instantie bedoeld was om De Schepper te berei ken. De beste kansen waren ook in de laatste minuten voor NAC, dat zodoen de volledig verdiend aanspraak maakte op de uiteindelijke overwinning. De kringen vroegen de voorzitter -om dat vooral hij sterk ter discussie staat- dan ook zijn functie ter beschikking te stellen om daarmee een begin te maken met een geleldeiy ke vervanging van het ^ondsbestuur "Toen de motie later in stemming werd gebracht, bleken tachtig stemmen het met de motie eens. 144 stemmen wer den tegen de motie uitgebracht. Er wa ren zes blanco-stemmen en één bleek ongeldig. Daarna werd Tielrooy herko zen als voorzitter. Hij herhaalde toen echter wat hij al in zijn openingswoord had gezegd, bij de eertkomende jaar lijkse bondsvergadering (15 november 1980) zijn functie te zullen neerleggen. In de rondvraag kwam ook uitvoerig de z.g omkopingsaffaire aan de orde. In zijn openingswoord had Tielrooy daar over al gezegd dat het KNGV nimmer SITTARD - Slechts enkele weken na dat het Nederlands Handbal Verbond de principe-overeenkomst bekend maakte met Jo Maas, die de nationale A-ploeg onder zijn hoede zou nemen, heeft de oefenmeester uit Limburg zich teruggetrokken. Bondsvoorzitter Hans Stitzinger na dit plotselinge besluit „Ik heb van Jo Maas begrepen dat het twee weken du rende WK-toernooi voor de Junioren voor hem en zijn gezin een geweldige belasting is geweest. Meer dan ver wacht. Bovendien heeft hij niet veel hoop op een goede samenwerking met zijn collega-trainers Het NHV zal zich voor de toekomst hu op het buitenland oriënteren, terwijl Loek Kielhom - bondsbestuurslid ver antwoordelijk voor de nationale selec ties - zo snel mogelijk met de trainers van de ere-divisieteams rond de tafel zal gaan zitten om na te gaan hoe de zaak voor de komende interlands tegen Noorwegen en Bulgarije geregeld kan worden. ZEIST - Bijna vier jaar nadat het be stuur van de Stichting Nationale Sporttotalisator besloot fondsen be schikbaar te stellen voor de bouw van drie zwembaden, twee trainings- en recreatiebaden op het sportcentrum Papendal bij Arnhem en dat van de KNVB te Zeist, alsmede een alleszins representatief wedstrijdbad dat aan de hoogste eisen voldoet te Am sterdam, zijn twee van de drie objecten thans verwezenlijkt. Nadat eerder het bad op het nationaal sportcentrum Papendal in gebruik was genomen, had zaterdag jl. de officiële opening plaats van het eveneens overdekte zwembad op het KNVB-sportcentrum. Deze opening gescheidde door mr. Maarten-Vrolijk, voorzitter van het stichtingsbestuur van de Nationale Sporttotalisator. LEIDEN - Wim Rijsbergen voelt er veel voor als hulp-jeugdtrainer te gaan fungeren bij de eerste-divisieclub DS'79. De voetballer van New York Cosmos, dat hem eerder geen toe stemming verleende te gaan spelen voor de Dordtse vereniging, heeft daarover in Amerika al een gesprek gehad met geldschieter Nico de Vries Rijsbergen. die tot volgend jaar febru ari vry is: ..Bij Frans de Munck, die de jeugdafdeling onder zijn hoede heeft, wil ik graag wat ervaring opdoen voor later, want als ik uitgespeeld ben. wil ik eventueel voetbaljeugd gaan opleiden in Amerika. Dat is de toekomst daar Als je dan wat rond kunt kijken bij De Munck. kun je toch het een en ander leren en misschien vind ik in Nederland ook nog jonge talenten voor Cosmos. udi wil met meer anten vuetucuiciS met grote namen aantrekken, maar wil in eerste instantie jonge Amerikanen op leiden en jeugdige buitenlanders aan trekken voor een langere termijn" Rijsbergen zelf heeft nog een contract voor twee jaar lopen inde VS. De voor- stopper (pas in New York geopereerd aan zijn linker polsi hoeft echter pas over dne maanden terug te keren naar de States Tot het stijdstip van zijn ver trek wil hfj zijn conditie op peil houden bij DS'79 „Daarna gaan we met Cos- mos in trainingskamp: maken we nog een drie weken durende trip door Zuid- Ameri.ca en dan begint de competitie weer Volgend jaar september kom ik terug. Met Cosmos, dat in die tijd zes weken door Europa gaat toeren, waar bij waarschijnlijk ook Nederland zal worden aangedaan" DÜSSELDORF - De Westduitse bond- coach Jupp Derwall heeft twee debu tanten in de selectie van het nationale elftal, dat op 21 november in Tiflis aantreedt voor een vriendschappelij ke wedstrijd tegen de Sovjet Unie. Het zijn Mroslav Votava van Borussia Dortmund en Harald Nickel van Bo russia Mönchengladbach. De selectie bestaat uit- Doel- Burdenskl (Werder Bremen, en Nlgbur (Schalke): ver dediging- Briegel (Kaiserslautem). Cullmann (Köln). Dletz (MSV Duisburg), Harl-Helnz Fórster (8tuttgart), Kaltz (Hamburger SV), Zlmmermann (Kóln), aanval. Bemd Fórster (Stuttgarti. Muller (Stuttgart), Schuster (Köln), Rummenlgge (Bayem München). Fi scher (Schalke), Votava (Borussia Dort mund), Nickel (Borussia Münchengladbach). Allofe (Fortuna Düsseldorf). UTRECHT - Met de boodschap vanuit de Unieraad - het KNAU-arplement, dat zaterdag in Utrecht bijeen was - dat alles in het werk gesteld moet worden om Kees Koppelaar te behouden als bondstrainer, gaat de voorzitter van KNAU's sectie wedstrijdsport, John Derks, donderdagmid dag praten met de midden- en lange afstandstrainer uit Akersloot. De kans dat Koppelaar, die vorige week zijn functie neerlegde, op zijn besluit terugkomt lijkt door deze ontwikkeling vergroot. Vooral ook omdat zaterdag, tijdens de door Haico Scharn op Papendal geleide centrale trai ning, bleek dat Koppelaars atleten, onder wie een aantal Olympische kandidaten, er niets voor voelen te breken met de Noordhollander. Door deze recente ontwikkelingen wachten de KNAU span nende dagen. Zelfs moet niet uitgesloten geacht worden dat geld aan een buitenlandse bond of Ju ryleden heeft betaald om een hogere waardering te krijgen. Toen enkele af gevaardigden dan wilden weten wat rulmn drie jaar geleden in Boekarest is gebeurd bij de interlandwedstnjde Roemeniè-Nederland (damse). een wedstrijd die meetelde voor de overi gens later achterhaalde kwalificatie voor de Olympische Spelen van Mon treal, stond Ank Wickel op, De Rot terdamse. die bij de 'betrokken wed strijd chef d'equipe was. „Er was lang van tevoren met Roemenië afgespro ken dat wij de A-ploeg als tegenstander zouden krijgen. Bij aankomst in Boeka rest kregen wij te horen dat enkele top- tumsters zoals Nadla Comaneci, Teodora Ungureanu en Anca Grigoras, die net terug waren van een vri) lange toemee door West-Duitsland, weinig voelden voor de wedstrijd. Men gaf ons van Roemeense zijde echter te verstaan dat als wij wat zouden doen voor de be trokken turnsters en de trainer dat de Stumsters wel zouden uitkomen Een bedrag van 500 gulden zou dat 'iets' echter niet te boven gaan. Wij hebben toen overleg gepleegd maar er ls in Boekarest mets uitbetaald Een feit is echter wel dat de betrokkentumsters hebben meegedaan. „Na die verklaring was de vergadering nog niet tevreden John Tielrooy herhaalde daarna „Dat het KNGV nooit geld aan een nationale bond, juryleden of turnsters voor het beoefenen van hun sport heeft uitbe taald." Hij voegde er aan toe.„Er weinig voor te voelen in dit grote gezelschap verder op de affaire in te gaan." Na bijna cht uur vergaderen voelde de afgevaardigden er kennelijk weinig meer voor verder door te graven er een vroegtijdig einde komt aan de periode waarin Bob Boverman, met wie Kees Koppelaar in de clinch ligt, als part-time trainingscoördinator optreedt. Bob Boverman voelt zich verraden door Koppelaar, die hem gepasseerd zou hebben met zijn klachtenlijst. Deze was voor Koppelaar aanleiding om ontslag te nemen. Een klach tenlijst waarop ook Boverman voorkomt, die te autoritair zou zijn en te veel als controleur zou optreden. De klachtenlijst is echter duidelijk veel omvattender: het binnen de KNAU ontbreken van beslissingskracht door het bestaan van maar liefst 30 commissies; de onduidelijke rol van de commissle-opliedingen: de behandeling van de sol licitaties v an kandidaat-vakgroeptrainers; de te grote hoeveelheid taken die een vakgroeptrainer moet vervullen; het slecht functioneren van het bondsbureau, enzovoorts. C.INGE - Ondnaks een zeer teleurstel lend aantal deelnemers is het tweede individuele seniorenjudotoernooi voor dames en heren afgelopen zater te Clinge succesvol verlopen. De organi satie, die in handen was van de Clingse Judo vereniging, had ongeveer twee honderd deelnemers verwacht, maar slechts 63 mensen hadden zich laten inschrijven. In de categorie dames hadden zich 9 deelneemsters laten Inschrijven. In de leeftijdsgroep tot 17 jaar waren er vier in de gewichtsklasse tot 56 kg en 5 bo ven de 56 kg. Marina de Moor jlt Clinge wist in haar klasse de eerste prijs te be halen. In de klasse alle categorieën wa ren acht deelneemsters verdeeld over twee poules van vier In de finale ston den Corine Rentmeester van sport school Yerseke en Marianne Adrlaan- sen van sportschool Hara uit Nieuw- en Sint Joosland tegenover elkaar. Na een zeer enerverende strijd kwam uiteinde lijk Corine Rentmeester als winnares uit de bus. Zij was ook al winnares ge worden in de gewichtsklasse boven de 56 kilo. Bij de heren waren de aanwezigen in de diverse leeftijdsgroepen vooral verte genwoordigd in de hogere gewichts klassen. De deelnemers van Sportschool Felix Jansen uit Koudekerke gingen met de meeste ereplaatsen strijken, niet min der dan 5 eerste, 1 tweede en 2 derde plaatsen. In de leeftijdsgroep boven 21 jaar tot 65 kilo behaalde de Clingenaar Frank Smits een tweede plaats, terwijl Josef Moenssens, eveeens van de Clingse Ju dovereniging, een derde behaalde in zijn categorie. De ultslagentn de diverse categorieën zijn Heren 16-17 Jaar, tot 67 kilo. 1 Gert-Jan Bommeljé. sportschool Feüx Jansen Koude kerke. Tot 75 kilo: 1 Martin van der Week, Sportschool Fellx Jansen Joudekerke; 2 Ma rio de Buck, sportschool Felix Jansen Koudekerke; 3 Frans de Boevere. sport school Delta Axel Tot 85 kilo Johnny Heiboer, sportschool Fellx Jansen Koude kerke: 2 Kees de Leeuw, sportschool Yerseke. 3 Peter Nleuwland. sportschool KIAI Oost- Souburg. 18-20 Jaar. tot 68 kilo 1 Sal Cracau. sport school Felix Jansen, Koudekerke. 2 Rene Bogaarts. sportschool Shi-Shuüg Bieda 3 Henk Kokke; sportschool Fellx Jansen Koudekerke Tot 78 kilo: 1 Iwan Muntslag, sportschool Shi-Shung Breda: 2 Willy CoUé, sportschool Anton Geeslnk Culemborg, 3 Rene van Stee. sportschool Yerseke Boven 79 kilo: 1 Anton van Gorp. sportschool Sht- Shung Breda: 2 Peter Hout. sportschool Yerseke. Vanaf 21 jaar tot 65 kilo: 1 Johan Kokke. sportschool Felix Jansen Koudekerke. 2 Frank Smits, Clingse Judovereniging 3 Co Volimüller, psortschool Anton Geesink; Cu lemborg. Tot 71 kilo: 1 Simon van der Linde, sportschool Klal, Oost-Souburg, 2 Tonny Wisse, sportschool Delta Axel, 3 Jozef Moenssens, CUngse Judovereniging Tot 79 kilo: 1 Iwan Muntslag, sportschool Shl-Shun Breda. 2 Brian de Man, sportschool Anton Geeslnk, Culemborg, 3 Simon Koolstra. sportschool Delta Axel Tot 92 kilo k 1 Jan Mol, sportschool Fellx Jansen Koudekerke, 2 Jan de Leeuw, sportschool Anton Geeslnk, Culemborg, 3 Anton van Oorp, sportschool Shl-8hung Breda. Alle categorlën. 1 Jan Mol, sportschool Fellx Jansen Koudekerke, 2 Tonny Sijs, sportschool Delta Axel, 3 Stef van Halden, sportschool Delta Axel Dames tot 17 Jaar, tot 56 kilo: 1 Marina de Moor, Clinge Judovereniging; 2 Mary Mak- kelie, sportschool KIAI Oost-Souburg; 3 Emmle Blesbroeck, Clingse Judovereniging, Boven 56 kilo: 1 Corine Rentmeester, sport school Yerseke: 2 Alexandra van der Peijl, sportschool Delta Axel; 3 Heieen Everse, sportschool Yerseke Alle categorieën 1 Co rine Rentmeester, sportschool Yerseke; 2 Marianne Adriaansen, sportschool HARA. Nieuw en Slnt-Joosland EREDIVISIE TOTO FC Utrecht-WlUem n 2-2, AZ'67- Feyenoord 0-0, Haarlem-Roda JC 1-3; Vltesse-FC Twente 1-3: GA Eagles-PEC Zwolle 0-0. NAC-NEC 1-0. AJax-PSV 4-1, Excelslor-MW 0-0, Sparta-FC Den Haag 2-2. AZ'67-Eeyenoord Haarlem-Roda 1, Ajax Feyenoord AZ '67 PSV Utrecht Twente Roda JC Den Haag G A Eagles Excelsior PEC Zwolle MVV Sparta Willem n Haarlem Vitesse NEC NAC 12 9 2 1 20 28-14 0 18 23- 9 3 18 26-13 3 16 26-17 2 16 21-13 4 14 18-19 5 14 20-20 3 14 15-17 5 13 20-16 4 13 21-21 6 11 14-16 5 10 15-18 7 10 16-19 5 10 13-22 7 9 15-25 7 9 17-28 9 8 15-24 7 7 8-20 Excelsior-MVV Vlaardingen-Telstu Groningcn-Heereni EERSTE DIVISIE FC Den Bosch-Veendam 4-1; Elndho- ven-De Oraafschap 0-2, Helmond Sjiort- SW 2-2; Fortuna SC-SC Amersfoort 1-2; FC WV-FC Amsterdam 2-3, Heracles- Wageningen 2-2; Vlaardingen-Telstar 2-4; DS'79-Volendam 1-0; Gronlngen- Heerenveen 5-0 13 6 6 1 18 21- 3 2 17 29- 9 3 17 11- 8 3 16 28-14 3 16 22-15 2 15 18- 9 3 15 20- 9 2 15 19-13 3 15 23-14 3 14 18-19 4 13 13-12 5 11 20-23 6 11 18-20 7 7 11-19 7 7 10-22 7 7 11-26 8 7 14-30 7 6 8-27 8 5 14-36 4 2 2 0 6 4 3 0 1 6 Groningen Cambuur Graafschap Volendam wv Den Bosch Fortuna S Wageningen DS '79 Telstar Eindhoven Amsterdam Vldingen Heracles Heerenveen Veendanj SVV Helmond Sp Amersfoort Groningen Fortuna WV Telstar DS'79 Wageningen Cambuur Vlaardlngen Eindhoven Amsterdam Helmond Sp Volendam Graafschap Amersfoort SW Den Bosch Heracles Heerenveen Veendam Zondag a s: SC Amersfoort-De Graaf schap; FC Amsterdam-Veendam; Wa- geningen-8C Cambuur; Telstar-FC Den Bosch, Volendam-Eindhoven; Heeren veen-Helmond Sport; Groningen-For- tuna SC; DS'79-FC WV; Vlaardlngen- Heracles. uit: 3- 3-2-2-3 -1-i.j, Aantal deelnemen - 593.112,00. PrijzMiV »rfl' Beschikbaar uit jacj 45n Eerste prfjs- 152.942,21. Tweedjp Derde prys; 98 604JT TOTO GELUI u De Juist ingevulde kob ,ni kenkundlge volgorde 1 - 9 - 16 - 17 - 20-23" strijd 29. Aantal deelnemers ƒ70.532,00. Prljzenbsë [VOC Beschikbaar uit jtd r Eerste prijs tod 15.241,52 Tweede Derde prijs; 5.86JJ! ƒ8.375,67, Vijfde pros LOTTO 8- 0 8- 2 10- 4 4 3 0 1 6 8-6 4 2 1 1 5 5-4 4 1 3 0 5 5-4 2 2 0 0 4 8-0 4 2 0 2 4 9-8 4 2 0 2 4 6-7 4 2 0 2 4 8-9 4 12 14 3-7 3 1113 2-2 4 1 1 2 3 2-5 Aantal deelnemen ƒ3.615.049.50 ƒ1.717.148.51 Eeutej Tweede prijs: 171' ƒ257.572,28. Vierde - Vijfde prijs: 343421 4 112 3 2 10 12 4 0 2 2 2 3 0 0 3 0 4 0 0 4 0 5- 4 5- 8 3- 9 2-10 SUPERTRIö Het supertrto werd gelopen in de derde koers (Walter HoUandia-priJs) te Hll- Juiste volgorde 8-14-7 Uitslag: 1 nummer 8 (Onno van Assum met B. Dapper), 2 nummer 14 (Pearl Heather met S.A. Hartman). 3 nummer 7 (Henry Buitenzorg met J. de Leeuw). Omzet: 248.463.00. Uitbetaling: 597,20 TOPSCORER DEN HAAG - scherpschutters Feyenoord en i kwamen in het tot scoren, waardoor» Pierre Vermeulen terbij te kruiper, I tegen Haarlem en w zijn achterstand Kist en vier op leidtr Stand: 1 Kist (AZ'67) 11; 9; 4 Van KooteniOi ga (Roda JCO 7; (J lander 1 Excelsior),Sd Bleyenberg en Gerd* 6; 11 Jensen (Ajui Schouwenaar (AZ6T, (belden PSV), Böckij vens (Sparta), RletiSI Posthuma (PSV)5. MIDDELBURG - De uitslagen in de eerste klassen van het landelijk zaterdagvoetbal zijn. IA: Zwart Wit '28-OWIOS afgDETO- Kozakken Boys 1-0, Nunspeet-RCL 2-3. Alte- na-Spakenburg 2-2, WHC-Barendrecht 0-3. Rest afgelast. IE klas B:Quick Boys-IJmui- den 4-1, IJsselmeervogels-Volendam 1-1, SDCP-Harkcmase Boys 2-0; Rijnsburgse Boys-Huizen 2-0. MIDDELBURG - De uitslagen in de eerste klas E luiden. RKTW Schijndel 0-2; Sarto- Sparta 0-3. RBC-De Valk 2-0; Gemert-Sint Mlchelsgest el 3-0; BW-Baronie en TSC - Berkdijk afgelast MIDDELBURG - De uitslagen van de reser veklassen in Zuid I luiden als volgt: Res. le klasse: TSC 2-DESK 2 AfLonga 2tBW 2 af ;PSV 3-Vllssingen 2 2-1; Geldrop 2-TOP 2 1-0, Madese Boys 2-Schijndel 2 af UNA 2-Rood Wit 2 3-3. Res. 2e klasse B: Ter- neuzen 2-Veerese Boys 2 2-1; SC Gastel 2- Steenbergen 2 2-1. RBC 2-Zld. Sport 2 2-2, Gemert 3-Axel 2 2-3. RKC 2-Mlddelburg 2 G N.O Baronie 2-Intenios2 2-1. Res. 3e klas se D: Middelburg 3-Ooes 0-2; Roosendaal 2-Hontenlsse 2 4-3. yilssingen 3-Zeelandia 2 2-2; Vogelwaarde 2-HW 24 0-0; Steen 2-RCS 2 1-2; Dosko 2-MOC17 2 af. Hockey-ultslagen zondag 11 november 1979: Heren, derde klasse D: Tempo-Krimpen, 3-1; Middelburg -Hoekse Waard, 0-3; vierde klas se E, Raplde- HSD,2-1Vlisslngen - Olympia, 2-0; Reserve derde klas A: Middelburg 2 - Pe likaan 2,1-1 Reserve vierde klasse A: Rapide 2 - Etten-Leur 2, 2-1; Prinsenbeek 2 - Vlissln gen 2. 2-1. Afdeling 1G: Etten-Leur 3 - Olypla 4,1-1; Olympia 3 - Prinsenbeek 3,3-1Afdeling 2A Warande 8 - Goes 2, 0-5. Afdeling 1 (vete ranen): Olympia A - Middelburg A. 5-3; Push B - Vlisslngen A, 2-3 Dames derde klasse A. Tempo Hopbel, 0-0. Vierde klasse AJB: Olympia - Hercules, 8-0. Afdeling P. Push 8 - Middelburg 2,0-7; Etten-Leur 3 - Zwart-Wlt 3. 0-2. VHSSINGEN De rugbyultslagen v afgelopen weekeinde: le klas Zuid Oemoemenoe - Elephants 28-13 Afd. Zuid le klas: rc Eindhoven - TovbbI 4-14 Afd Zuid 2e klas: Oemoemenoe 2 - RC Hel mond 1 10-6. Olympus 2 11-4; GBCi nado 5-10; Volt-Ha Avant-Marathon 25-13; Walcheren-Bo Break Out 13-15; OEi Sporthal Ylissinfti Ing-, Zeeland Sp. l-Hosz (nc 2-Hontenisse 2 810 5) eheren-EMM 2 10-5. Marathon 1-EMM3* t 33-11 Sporthal MIÜ basketbal De uitslagen v weekeinde zijn Heren hoofdklas: R topus 63-53. Raak MB pomuk - BraggartstH 104-42. Almonte-Ri# field 63-84. Maratlw Dames hoofdklus: Ai Jongenjunioren M f EBBC 48-102. PSV Meisjesjuniorenhod Black Eagles 48-61.3 "nji 23; Akros - Raak M( klas: Matador-Djm" - B.V. Souburg 2 5M harding 19-66, Gere Jf Valkenlsse - Eastwt Hulst - VossenbeiuK* ta Dunkers - Dytó kelhoek - Marathon! No Goods - J. CrflW Delta Dunkers 234.' lig Souburg 3 47-21; Voofl pgek Dames lie klas."

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 12