Leen verstandig geld bij de Finata Banb. L J1 Finata Bank Kreymborg SLAGERIJ BLANKENBUR6H Jeter openbaar vervoer voor Vlissingse bejaarden bepleit Kreymborg's Komfortabele Broeken! Geopend FRABERG LEDER INTERNATIONAL B.V. Iedere koper ontvangt een aardige attentie. Speciaal in relatiegeschenken. lliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.'iiiiniiiiniiiuiiiiniiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiLf Wees prijsbewust, koop eerste kwaliteit voor messcherpe prijzeo io Korte Noordstraat 49-51 Middelburg Tel. 12914 extra voordelig deze week: 1 kilo bieflappen 15.00 1 kilo schouderkarbooade6.00 1 kilo magere varkensrollade .12,50 1 kilo mager gerookt spek .6,50 500 gram bietstuk 9,00 500 gram bacbeevlees5,40 500 gram nasivlees4,00 500 gram klapstuk 4,60 150 gram gebraden gebakt.1,29 150 gram schouderham1,69 150 gram ontbijtspek1,09 Blankenburgers 4 balen/3 betalen Mnniiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiil speciale reklame voor uw diepvriezer: 10 kilo magere runderlappen .135,00 10 kilo hamlappen108,00 10 kilo dikke riblappen .110,00 10 kilo tljne riblappen85,00 1 hele kilo schouderlappen .8,80 1 hele kilo mager spek5,20 1 hele kilo verse worst6,20 1 hele kilo saucijsjes6,60 1 hele kilo varkensschenkel .4,80 1 hele kilo doorregen rookspek .3,00 1 hele kilo bladreuzel 1,60 1 hele kilo varkenspoten 0,90 Voor woningverbetering bijvoorbeeld. Je hele huis lekker opknappen. Nieuw behangetje, eindelijk een ligbad en een centrale verwarming installeren. Dat is pas wonen. Maar... geld heb je niet of niet voldoende. Dus ga je lenen, op verstandige wijze. Samen met de mensen van de Finata Bank kun je daar rustig over praten. Die adviseren je welke vorm van lenen 't beste uitkomt. Ze zijn betrouwbaar' en bieden een soepele service. Bovendien zijn ze realistisch; ze zullen je nooit adviseren te veel verplichtingen aan te gaan. Vraag 'ns advies bij een van de vele kantoren van de Finata Bank. Want de Finata Bank is er om verstandig geld van te lenen. Dc Finata Bank verzorgt o .a. dc volgende leningen: Persoonlijke leningen, die ie m t een vast bedrag afbetaalt, zodat jc op een gegeven mom nt weer helemaal schuldcn-vni bent Bijvoorbeeld: 48 mnd 60 mnd 96 mnd. f 5000,- f 145,65 f 124,65 f 10000.- f 278,51 f 256,56 f 173,65 f 15000,- f411.59 f 548,48 f254,13 f 20000,- f 544.27 f460,41 f 334,63 C.ontinu Credieten waarbij ie telkens naar eigen behoefte geld kunt opnemen en weer all Bijvoorbeeld: rente per maand (berekend over af! 2'/.~ an 5% het uitstaande fmcl rente) find, rente) saldo) f 5000.- f 125,- f 150.- f 10000,- f 250.- f 500.- 1.25% f 15000.- f 575.- f 450.- 1.19% f 20000.- f 500,- f600.- 1.15% f 25000.- f625,- f 750.- 1 10% Rentewijzigingen voorbehouden Bedragen per maand zijn inclusief alle kosten Rente is aftrekbaax Overlijdensrisico gedekt tot f 20000,- Andere bedragen mogelijk Om verstandig geld van te lenen. Vlissingcn, C. Buskenstraat 184-186, tel. 01184-16220 Oostburg, Nieuwstraat 3, tel. 01170-4059 Bergen op Zoom, van Dedemstraat 3, tel. 01640-41450 NDERDAG 1 NOVEMBER 1979 LONDEN - SYDNEY - FRANKFURT - DEN HAAG Walstraat 52, Vlissingen, tel. 01184-17084. {•PENSIONEERDENBOND WENDT ZICH TOT B. EN W. Beroepen KOUDEKERKE - De gereformeerde kerk te Koudekerke heeft kandidaat A N Verheul uit Woerden beroepen in de vacature die sinds het vertrek van ds F P van Stam naar Leidschendam In augustus 1978 ontstond De heer Verheul, zal eind dit jaar ziin theologische studie aan de Vrije Uni versiteit te Amsterdam beëindigen Omstreeks maart 1980 zal hij als predi kant van de gereformeerde kerk te Koudekerke worden bevestigd Lezing over Anamla Marga in Vlissingen VLISSINGEN - Vrijdag 2 november wordt boven 'De Rozcbottel' Nieuwen- di.jk 51 te Vlissingen een lezing gegeven over Ananda Marga Dit betekent Pad der Gelukzaligheid en is gebaseerd op de eeuwenoude wetenschap van Tan tra Tantra isdatgene dat ons bevrijden kan van slavernij of ruwheid De lezing wordt gegeven door Acarya Hiranmaya Avt en begint om 20.00 uur Jongereiidienet in Weetkapelle WESTKAPELLE - In de hervormde kerk te Westkapelle wordt zondag 4 no vember een oecumenische jongeren- dienst gehouden Spreker is de ds Bergwerff over het onderwerp: .Waar om Jona." Muzikale medewerking ver leent het koor Ichthus uit Goes De dienst begint om 19 00 uur Vlissingse commissie financiën vergadert VLISSINGEN - De Vlissingse commis sie voor de financiën vergadert dinsdag 13 november in het stadhuis van Vlis singen. Aan de orde komen de ontwerp- raadsvoorstellen. die worden behan deld in de begrotingsvergadering van 23 november De aanvang van deze commissievergadering is 19 00 uur. Nieuwe collectie lederen tassen, portemonnees RDWIJNEN HALTE EDEHOFLAAN |AS AANLEIDING (SSINGEN - De afdeling Walcheren I de Nederlandse Bond van Gcpen- peerden zal zich tot hel college van pw van Vlissingen wenden met het poek de voorzieningen voor het iobaar vervoer in de omgeving van pardcncentrum Ter Reedc aan te 6cn aan de behoeftes van de bevvo- pvan Ter Reedc en Bachten Reede. je toezegging deed de heer H. Cor- aal. voorzitter van de Walchersc (ling van de NBG, tijdens de dins- Igehouden najaarsvergadering van bond in wijkgebouw "t Anker' te pingen. Mevrouw M. Krijger, bo lster van de verzorgingsflat ebten Reede' had om een dergelijke je gevraagd met als directe aanlci- g het verdwijnen van de bushalte jde Vredehoflaan te Vlissingen. feens mevrouw Krijger zijn de bewo- fcvan Bachten Reede sinds de invoe- van de nieuwe busdiensten ge- jngen grote afstanden van en naar halte te lopen. De meeste bewoners de verzorgingsflat moeten van het. Officiële publikatie GEMEENTE MIDDELBURG EERSTE PLANVERANDERING I BESTEMMINGSPLAN STROMENWIJK I burgemeester van Middelburg 8kt ingevolge het bepaalde in ar- j| 28 van de wet op de ruimtelijke ping bekend, dat bij besluit van |epu teerde staten van Zeeland van [ktober 1979, nr. 1045/295,4e afd. r.o. pedgekeurd het door de raad dezer neen te in zijn vergadering van 23 jl 1979 vastgestelde bestem- jgsplan 'lc planverandering Stro- nwijk.' noemd besluit van gedeputeerde len ligt met het bestemmingsplan (arende een maand ter gemeentese- larie fkamer 15), ingaande 5 novem- (1979 voor een ieder ter inzage, zien niemand zich tijdig met be- zowel tot de gemeenteraad als eputeerde staten heeft gewend vaststelling van de planverande- door de gemeenteraad heeft tsgevonden overeenkomstig het ie gelegde ontwerp-plan. zijn in- lge artikel 29 van de wet op de telijke ordening alleen de genieen en de inspecteur van de ruimte ordening bevoegd tot het instellen beroep bij de kroon gedurende de ven genoemde termijn, pschriften. zo mogelijk in twee- moeten worden gericht aan H. M. oningin en kunnen worden inge- bij de afdeling voor de geschillen bestuur van de raad van state, Bin- lhof 1 te 's-Gravenhage jdelburg, 1 november 1979 De burgemeester voornoemd, drs. P. A Wolters openbaar vervoer gebruik maken om hun boodschappen te doen ..Vooral voor mensen die slecht ter been zijn is het byna ondoenlijk de afstand naar de bushalte af te leggen." aldus mevrouw Krijger. Het station van de Nederlandse Spoor wegen te Vlissingen blijkt eveneens moeilijk te bereiken te zijn voor deze groep bewoners. Zij moeten dan een maal overstappen. Dit is voor de mees ten bezwaarlijk, vooral als zij zware ba gage bij zich hebben. In een reactie op eerder geuite klachten omtrent de ont stane situatie zei de Vlissingse wethou der van onder meer openbaar vervoer ing. G. J. A. M. Adan met betrekking tot Wijk vereniging Zuid houdt kinderbingo in Middelburg MIDDELBURG - De wijkveremging 'Zuid' te houdt vrijdagavond 2 novem ber in het Zuiderbaken te Middelburg een kinderbingo. Aan dit evenement, dat ook vorige seizoen met. succes enkele malen is ge houden. kunnen alle kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar deelnemen. Voor iedereen is een prijs beschikbaar. De kinderbingo die door de jeugdac- tiviteitengroep van de wijkvereniging is georganiseerd, begint om half zeven en wordt omstreeks half negen beëindigd. kwamen bijeen WESTKAPELLE - De Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen hield een bijeenkomst waarbij leden van de kring Walcheren te Westkapelle. Deze contactavond werd geopend door mevr. Kaland-Maas. waarna de to neelgroep uit Westkapelle de klucht 'Zo n heerlijk huisje buiten' opvoerde. In de pauze was er een verloting en wer den koffie en een glaasje genuttigd De presidente van de afdeling Koude kerke. mevrouw Flipse. sprak een dankwoord, ook namens de afdeling Middelburg. Tot slot werd gezamenlijk het Zeeuwse volkslied gezongen Voorlichtingsavond werkgroep 'Laat leven Walcheren VLISSINGEN - De werkgroep 'Laat le- 'ven Walcheren' houdt dinsdag 6 no vember een voorlichtingsavond over '1979. het jaar van het (ongeboren) kind'. De avond, die om 20.00 uur be gint. wordt gehouden in Open Hof te Vlissingen. Naast de vertoning van een film over zwangerschap, zal dokter E Klapwijk een lezing houden. Na de pauze is er gelegenheid tot vragen stel len aan een forum, bestaande uit dokter Klapwijk, ds A. Bac en mevrouw G. B Solinger-Padding Plattelandsvrouwen kring Walcheren de bereikbaarheid van het station dat het station te Middelburg zonder over stappen is te bereiken Volgens de aan wezigen op de vergadering van de NBG is het probleem daarmee niet opgelost. Eenmaal aangekomen op het Middel burgse station worden de reizigers ge confronteerd met een tunnel onder de sporen, waarbij enige hindernissen in de vorm van trappen genomen moeten worden. Ook hier kiezen de bewoners vaak voor vervoer per taxi naar het sta tion te Vlissingen Belangen In een tijdens de vergadering gehouden causerie benadrukte de heer N. V. Eekman, rayonleider van Zeeland van de NBG. het belang voor de gepensio neerden om lid te worden van deze bond. Volgens hem komen de vak bewegingen nauwelijks toe aan het be hartigen van de belangen van de ge pensioneerden. ..In veel gevallen kun nen na pensionering geen functies bin nen het bestuur van de vakbeweging vervuld worden. Dat is het beste bewijs dat de vakbeweging niet zo zwaar tilt aan het behartigen van de belangen van de gepensioneerden "aldus de heer Eekman, „Vooral nu de commissie Bosman zich bezig houdt met een stu die over de pensioenen is het zaak dat de gepensioneerden zich verenigen. Wfj moeten zorgen een flinke vinger in de pap te krijgen en wel voordat er beslis singen genomen zyn. Volgens de heer Eekman wil de rijksoverheid zeggen schap over de investeringen die gedaan worden door het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Dit is voor de NBG on aanvaardbaar en de heer Eekman riep de leden van de bond op bij elke gele genheid die zich voordoet krachtig te protesteren. 'Savage Island Band" speelt in Middelburg MIDDELBURG - De 'Savage Island Band' treedt vrijdagavond op in bar Americain te Middelburg. De band. die ook aanwezig was op het Bru-pop-fes- tival 1979. speelt eigen composities. De groep bestaat uit Bert Hoogerheijde ("bas-gitaar en zang). Peter Schipper (gi taar) en Peter Dommisse (drums). Voor de komende maanden heeft de groep verschillende optredens in Zeeland en in de randstad op het programma staan. Flannel broek van 45% wol/55% Tergal Riem. Achterzak. Grijs, lever, brum, marine of groen. 90. LANGE DELFT MIDDELBURG Tweedachtige mêle broek van 45% wol 55%Diolen Jukstuk achter Omslag Groen, brum, roest of blauw IOO.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 19