C C C Zonnebloem Groot- Terneuzen maakte reis met 150 zieken Hoogste punt multifunctionele centrum Eede bereikt m) m PZC/ streek MET ONDER MEER RONDRIT DOOR BELGIE 'Leefbaar is anders': expositie techniek in MTS/MEAO Terneuzen Echtpaar Rouw Biervliet vierde 60-jarig huwelijk Open huis Drogisterij Van Overbeeke Donderdag, vrijdag en zaterdag 1, 2 en 3 november '79 SPECIALE CHATEAU-CARAVANSHOW VfxXi van de LAATSTE TYPES 1979 met HOGE EINDSEIZOENKORTINGü! BQNECn CaravanbedrijfVANDER LINDEN - Kanaalkade 66, AXEL VRACHTWAGEN CHAUFFEUR BEZORGER OMNIDRINK/ NEDERLAND B.V. Jlïï woensdag 31 oktober 1979 Wtuml Zeeuws-Vlaanderen TERNEL'ZEN - 'De Zonnebloem' Groot-Terneuzen heeft dinsdag honderdvijflig zieken en gehandicapten mee op reis genomen. Om tien uur vewrtrokken drie bussen met deelnemers aan het reisje vanuit Terneuzen richting Sint Niklaas. Daar werd koffie met gebak ge nuttigd. terwijl er ook gelegenheid was te windelen in het 'Waasland'-winkelcentrum. Iets na het middaguur werd de reis voortgezet. Via Bel- zele. Lokeren. Lochristie en Gent werd het Kanaal Gent- Terneuzen overgestoken Vervolgens voerde de tocht langs Ert velde. Oost-Eeklo. Eeklo. Maldeghem. Damme. Sluis. Oostburg en IJzendijke naar 'De Braakman'. Daar wachtte omstreeks half vier een warme maaltijd m res taurant De Braakman'. De organisatie kostte 'De Zon nebloem' duizenden guldens: de deelnemers leverden een kleine financiële bijdrage De tientallen vrijwilligers van 'De Zonnebloem" Groot Terneuzen maken zich nu op voor de Sinterklaas- en Kerstviering Foto: de reizigers'van 'De Zonnebloem aan de maaltijd in De Braakman'. CRM AMBTENAREN HESEN VLAG IN TOP EEDE - Twee ambtenaren van het mi nisterie van CRM (Cultuur, recreatie en maatschappelijk werk) hebben dinsdagmiddag de vlag in top gehesen bij het multifunctionele centrum in Eede. Bij de bouw werd het hoogste punt bereikt en dat was voor het ge meentebestuur van Aardenburg (de opdrachtgever voor de bouw) reden voor het vlagvertoon. Dat burgemees ter drs W. L. A. Lockefeer de eer aan de heren A. van Hoepen en H. Verdiessen van CRM gunde, heeft te maken met het feit dat de bouw van het centrum in Eede alleen met een aanzienlijke sub sidie van CRM mogelijk was. In het door Vernaeve bv uit Sas van Gent in aanbouw genomen multifunc tionele centrum is plaats voor een kleuterschool, een lagere school met gemeenschapsruimte. een gym nastieklokaal annex dorpshuis en een mortuarium. Na het hijsen van de vlag en het bezich tigen van het gebouw bekeken de ge nodigden een film van de heer J. van Belleghe, lid van de bouwcommissie van het centrum, dat de naam 'Hof van Eede' krijgt. Hij maakte vanaf het begin van de werkzaamheden een filmver slag. Die werkzaamheden begonnen vorig jaar op 1 november. De heer Van Belleghe verwacht dat in de paasvakantie 1980 de scholen kun nen verhuizen naar hun nieuwe onder komen De heer Verdiessen kreeg de eer om uiteindelijk de vlag in de top te hij sen. Daarvoor had de heer Van Hoepen de vlag ontknoopt'. TERNEUZEN - De MTS/MEAO in Terneuzen heeft de komende weken een (reizende) tentoonstelling van de Technische Hogeschool Eindhoven in huis over de nadelen van de huidige technologie en eventuele alternatie ven. zowel in onze samenleving als in de derde wereld. De expositie heet 'Leefbaar is anders' en kan zondagmiddag tussen 14 en 17 uur worden bezichtigd door het pu bliek Met deze tentoonstelling vraagt de Eindhovense TH aandacht voor een aantal aspecten van 'harde' en zachte' techniek, onze huidige maatschappij en levensstijl en de gevolgen van onze systemen voor de ontwikkelingslan den Op diverse terreinen (landbouw, ener gie. industrie) worden alternatieven aangedragen, die de ongunstige ont- wikkeling zouden kunnen ombuigen Dat gebeurt aan de hand van fotomate riaa!. kaarten en statistieken 'Leefbaar is anders' staat opgesteld in de hal van de MTS/MEAO Wie als be langstellende van buiten de school een kijkje wil nemen en daarvoor zondag niet in de gelegenheid is. kan contact opnemen met de heer J ten Berge Bijeenkomst oudheidkundige kring Hulst HULST 'De Hulster oudheidkundige kring 'De vier ambachten' houdt don derdagavond 8 november de eerste bijeenkomst van het winterseizoen. Op het programma staat onder meer een diavoorstelling door de Hul stenaar George Sponselee, die zal spreken over 'Hulster ambacht en zijn oude boerderijen.' Voorafgaand aan de diavertoning schets de heerJ. W. Gremmen. secreta ris van de oudheidkundige kring, de ontwikkeling van het landschap in de streek rond Hulst De bijeenkomst, die wordt gehouden in 'Het bonte hert' in Hulst, begint om acht uur. Dinsdagavond 20 november geeft de Gentenaar Gustaaf van Damme een klank- en lichtbeeld over 'De drie Gent se begijnhoven'. De dia's tonen het Sint-Elisabethbegijnhof te Sint- Amandsberg. het begijnhof aan de Lange Violetstraat en het hof nabij het Rabot. Via de geluidsband vertellen begijnen en een 'grootjuffer' over hun dagelijks leven en waarom ze begijntje geworden zijn. In het oude begijnhof komen de huidige bewoners en de kun stenaars aan het woord. Deze avond wordt gehouden in hotel Rotterdam in Terneuzen en begint om acht uur. BIERVLIET - Het echtpaar C. Rouw- Jansen vierde dinsdag in de verzor gingsflat 'Ter Walle' te Biervliet zijn 60-jarig huwelijksfeest. Tijdens een gecombineerd koffie- en borreluurtje overhandigde burgemeester C. Oc- keloen van Terneuzen het diamanten paar een fraaie ruiker. Het echtpaar ontving ook geluksteleg rammen van de koningin en de com missaris van de koningin dr C. Boertien. De heer Rouw werd 16 de cember 1894 in Axel geboren Hij heeft lange tijd gewerkt als landarbeider en woonde in Driewegen. Gedurende kor te perioden was hij onder meer betrok ken bij de Zuiderzeewerken en later werkte hij in Biervliet in de bouw. De heer Rouw is nog steeds een verwoed kaarter Mevrouw J. J. Rouw-Jansen, die 3 april 1898 in Biervliet werd gebo ren. heeft altijd voor het huishouden gezorgd. Het echtpaar kreeg acht kin deren De festiviteiten rond de diaman ten bruiloft werden 's avonds in de ver zorgingsflat voortgezet ZIEKENFONDS OAZ TERNEUZEN Wï| vragen voor ons kantoor Terneuzen voor spoedige indiensttreding: 2 administratieve medewerkers/sters Kandidaten dienen in het bezit te zijn van een havo-diploma. De salariëring geschiedt op basis van de zieken fonds-cao, met goede secundaire arbeidsvoor waarden. Wij bieden u een prettige baan op een modern Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het fonds. Oostelijk Bolwerk 1, Terneuzen, met vermelding op de enveloppe 'sollicitatie'. ZIEKENFONDS O.A.Z. Oostelijkbolwerk 1 - Terneuzen (voorheen Koster) Axelsestraat 59a Terneuzen. tel. 17769. Ter gelegenheid van de opening van onze ver nieuwde en vergrote drogisterij houden wij don derdag 1 nov. vanaf 10 uur v.m. OPEN HUIS Komt u eens een kijkje nemen en profiteer tevens van de aanbiedingen. 250 gram drop naar keuze 1,75 bij een produkt van Ellen Betrix een nagellak cadeau! Voorwaarde: géén inruil - snelle afwikkeling. ERKEND B EOR'JF Met droefheid maar toch dankbaar dat we tierr zolang in ons midden mochten hebben is nog vrij onverwachts zacht en kalm van ons heengegaar na voorzien te zijn van het H. Oliesel onze zorg zame vader, grootvader en overgrootvader ie heer JAN BAPTISTA DE ROCKER weduwnaar van mevrouw Maria Angelina Hamerlinck eerder weduwnaar van mevrouw Sulema Stephanie Hoornaert geboren te Laame (B op 26 mei 18911 n overle den in het bejaardencentrum Lmdenhof te Zuiddorpe op 30 oktober 1979 wy bevelen de ziel van de dierbare overledene In uwer gebeden aan IJzendijke. M de Rocker G de Rocker-Hamelink en kinderen Sluiskil G Raas-<ie Rocker P Raas Kinderen en kleinkind Sluiskil Fr de Rocker M de Rocker-Vanhyfte en kinderen Zuiddorpe. 30 oktober 1979 Hoofdweg Noordweg 54 Bejaardencentrum Lindenhof Correspondentieadres: M de Rocker. Doel Bastion 3 4515 BL IJzendijke De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatshebben op vrijdag 2 november a s om 10.00 uur in de parochiekerk van O-L Vrouw ten Hemelopneming te IJzen dijke waama begrafenis op het R -K. kerkhof De vïgiiiedienst zal plaatsvinden op donderdag avond 1 november om 19.00 uur in bejaarden centrum Lmdenhof te Zuiddorpe. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. gevraagd goede secundaire arbeWsvoorwBardBn Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter algemene kennis, dat vanaf heden ge durende drie maanden ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inage ligt de door de gemeente raad in zijn vergadering van 25 oktober 1979 vast gestelde 'Routeringsverordering vervoer gevaar lijke stoffen' alsmede de verordening tot wijziging (lie) van de algemene politieverordening voor de gemeente Terneuzen met. betrekking tot de routes voor het vervoer van gevaarlijke stoffen. Deze verordeningen worden tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar gesteld. Terneuzen. 31 oktober 1979 Burgemeester en wethouders voornoemd C. Ockeioen. burgemeester. A. J. van Pagee. secretaris. ~7 HINDERWET gemeente Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese cretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van L. C. Hamelink B.V.. p/a Axelsestraat 2 te Terneuzen om vergunning ingevolge de hin derwet tot het uitbreiden van een werkplaats voor de verwerking van staaldraad annex magazijn, kantoor en winkel met gasopslagplaats op het perceel plaatselijk bekend Schependijk 9. kada straal bekend gemeente Terneuzen. sectie L no 2612 Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegen heid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebe stuur Voorts zal op dinsdag 20 november 1979. des vóonmddags 10.30 uur in het stadhuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit ver zoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, kennis nemen van de ter zake in gekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zijn indien zij in persoon of bij gemachtigde op de bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tydig indienen van schriftelijke bezwaren Terneuzen. 31 oktober 1979 Burgemeester wethouders voornoemd. C. Ockeloen. burgemeester. A J van Pagee. secretaris. In plaats van kaarte.. Daar het ons met mogelijk is om eenieder per- i soonlijk te bedanken voor de blijken van deelne ming die we mochten ontvangen na het overladen van onze moeder en oma I MARIA PIETERNELLA TELLIER weduwe van Jan van Kerkvoort i betuigen wy langs deze weg eenieder die hiervan blijk heeft gegeven onze hartelijke dank. Fam. v. d Luvster-van Kerkvoort -31 gemeentel' HINDERWET m Burgemeester en wethouders van Terneuzen tjc brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese-1 cretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen r van Aug. de Meyer B B Zwedenweg 1 te Temeu- Pa zen. om vergunning ingevolge de hinderwet totfal het uitbreiden van een inrichting voor de op- en»01 overslag van bulk- en stukgoederen met een tril-fis- zeefvoeder. op het perceel plaatselijk bekend En- gelandweg (Zuidelijke Kanaalhaveni kadastraal »ie bekend gemeente Terneuzen. sectie F no 1260 jee gedeeltelyk. rei Gedurende 4 weken na de dagtekening van dezePe bekendmaking bestaat voor een ieder de gele-t>e: genheid schriflelyk bezwaren tegen het verlenen me der vergunning in te brengen by het gemeentebe- Bei stuur. hoi Voorts zal op dinsdag. 20 november 1979, des F1' voorrruddags 10.10 uur. in het stadhuis een*31 openbare zitting worden gehouden, waarbij mon-fcu deling bezwaren tegen de Inwilliging van dit ver-flei zoek kunnen worden ingebracht. poi Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling ai-^ gemene zaken, kennis nemen van de terzake gekomen schrifturen. r11 )wi De aandacht wordt er op gevestigd dat inwonersba van de gemeente Temeuzen of van een aangren-Lg zende gemeente waar openbare kennisgeving^ wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd L, zyn indien zy in persoon of by gemachtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft p1 volstaan met het tydig indienen van schriftelyke I*11 bezwaren. Temeuzen. 31 oktober 1979 Burgmeester en wethouders voor-bp noemd C Ockeloen. burgemeester. A. J. van Pagee. secretaris. Sta üe X3EZ i^ï/e gemeente HINDERWET op Burgemeester en wethouders van Temeuzen brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese cretarie ter inzage ligt een verzoek met bylagen van garage Kerckhaert B.V. p/a Absdaalseweg 41 te Hulst, om vergunning Ingevolge de hinderwet tot het uitbreiden van een herstelinrichting voor motorvoertuigen annex benzinepompinstallatie met een afzuiginstallatie, waarin één elektromo tor met een vermogen van 1.2 Kw gebezigd zal m worden op het perceel plaatselijk bekend Roos- eveltlaan 2. kadastraal bekend gemeente Temeu zen, sectie N no. 378. ita B Gedurende 4 weken na de dagtekening van deze bekendmaing bestaat voor een ieder de gelegen heid schrifteiyk bezwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen by het gemeentebe stuur Voorts zal op dinsdag 20 november 1979. des vóórmiddags 10.20 uur, in het stadhuis een openbare zitting worden gehouden, waarbij mon deling bezwaren tegen de inwilliging van dit ver zoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al- Q gemene zaken, kennis nemen van de terzake in gekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoner: van de gemeente Terneuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zyn indien zij in persoon of by gemachtigde op de C bovenbedoelde zitting zyn verschenen Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft volstaan met het tydig indienen van schriftelyke J bezwaren. Temeuzen, 31 oktober 1979 C. Ockeloen, burgemeester A. J. van Pagee, secretaris. \~7 l HINDERWET Burgemeester en wethouders van Terncuzerftn brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentese p cretarie ter inzage ligt een verzoek met bylagen ia van Aue. de Meijer b v Zwedenweg 1 te Temeu la zen, om vergunning ingevolge de hinderwet tol xi het uitbreiden van een inrichting voor het lossen laden, overladen en opslaan van stukgoederer met een houtopslagloods, op het perceel plaat seiyk bekend Zwedenweg (Zevenaarhaveni kada straal bekend gemeente Temeuzen, sectie F no 1207 gedeeltelijk. Gedurende 4 weken na de dagtekening van dez< bekendmaking bestaat voor een ieder de gele :i( genheid schnftelyk bezwaren tegen het verlener der vergunning in te brengen by het gemeentebe O' stuur. Voorts zal op dinsdag. 20 november 1979. de: 'F vóormiddags 10 00 uur, in het stadhuis cei openbare zitting worden gehouden, waarby mon deling bezw aren tegen de inwilliging van dit ver zoek kunnen worden ingebracht- Een ieder kan ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken, kennis nemen van de terzake in gekomen schrifturen. De aandacht wordt er op gevestigd dat inwoners van de gemeente Temeuzen of van een aangren zende gemeente waar openbare kennisgeving wordt gedaan, later slechts tot beroep gerechtigd zyn indien zy in persoon of by gemachtigde op der bovenbedoelde zitting zyn verschenen. r' Andere belanghebbenden kunnen wat dit betreft! volstaan met het tydig indienen van schriftelijke^ bezwaren. Temeuzen, 31 oktober 1979 Burgemeester en neomd. C. Ockeloen. burgemeester A. J. van Pagee. secretaris ethouders voor-f"

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 26