TE KOOP IN VLISSINGEN: Er is maar één hypotheek die de hele schuld kwijt scheldt bij overlijden èn arbeidsongeschiktheid. O KOOP ZONDER RISICO UW FAVORIETE BUNGALOW Westland/Utrecht Hypotheekbank. 3 premiewoningen voorzien van eigentijds komfort zoals een ruime tuin*, dubbele beglazing,c.v. en een centraal antennesysteem voor nog geen 130.000gulden. Hopman Makelaardij B.V. TE HUUR j Stuur mij per omgaande nadere informatie I over de No-Risk Hypotheek. in een bestaande omgeving Sinke Komejan Makelaars o.g. Middelburg. RODELKO B.V. HibhuhiuhhuII Adverteren doet verkopen nieuwe huizen In envelop zenden aan I nterbouw-Zeeland Verkoop bv, Antwoordnr. 99, 4330 WB Middelburg (zonder postzegel) Naam Uw adres voor isolerende beglazing is GLASHANDEL "MOERSTEE" Nieuwe Kerkstraat 29, 4427 JX Biezelinge, tel. 01102-7688. Met 30% rijkssubsidie en 10 jaar schriftelijke garantie. De isolerende beglazing wordt geleverd in verschillende diktes van glas wat a. interverentie weerspiegeling voor komt: b. nog beter geluiddempend is. Tevens vele overmaten in dubbel glas. Ook alle soorten figuur-, draad- en blank glas. Dit alles tegen zeer scherpe prijzen. Ook 's zaterdags en 's avonds geopend. In samenwerking met Meyer's schildersbedrijf. Vijverstraat 13, 4421 Al/V Kapelle, tel. 01102-1360. Luxe bestaat nog. In Zoutelande, de bekende Zeeuwse badplaats aan het zuiderstrand, hebben wij nog een aantal zeer luxe bungalows te koop. Deze bungalows zijn zeer gunstig gesitueerd, geheel vrijstaand, in een exclusief projekt van 9 stuks met een keuzemogelijkheid uit 3 verschillende typen. De 3 bungalow-typen beschikken alle over o.a. een garage en c v.-gas, een ruime living met open haardpartij, royale ouderslaapkamer met aangren zende komplete luxe badkamer, aparte douchege legenheid en een aantal per type variërende overige slaapkamers. Koopsommen vanaf 347.000,-vrij op naam, dus inclusief 18% B.T.W. en notariSKosten. KOPERS ZIJN GEEN MAKELAARSCOURTAGE VERSCHULDIGD. BEZOEK ZATERDAGMIDDAG DE MODELWONING aan de Swaalingestraat Deze kompleet ingerichte modelwoning laat u zien wat wij met luxe bedoelen. U bent 's zaterdags welkom van 13,30 tot 16 00 uur (eventueel ook op andere tijden na telefonische afspraak) NIEUW PROBLEEMLOOS KOPEN II! U bent enthousiast over onze bungalows (dat kunnen wij ons heel goed voorstellen!), maar u durft niet te kopen omdat u niet het risiko wilt lopen straks de ongelukkige bezitter van 2 woningen te zijn omdat uw huidige woning niet tijdig verkocht is (ook dat kunnen wij ons heel goed voorstellen!). Hopman maakt het kopen echter probleemloos voor u. In de koopovereenkomst wordt vastgelegd dat, indien uw huidige woning met is verkocht na een tussen u en ons overeengekomen termijn, u van alle verplichtingen ontslagen bent! En dat zonder enige kosten uwerzijds. Houtkaai 5a, Postbus 326, 4331 JR Middelburg. Telefoon 01180 - 29053* Hoofdkantoor Zoetermeer, telex 33363. Kantoren in Alkmaar, Lelystad en Oegstgeest. TERNEUZEN ruim luxe appartement in eerste Scheldeflat. Blijvend goed uitzicht. Telf. 01150-94063. 40 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 OKTOBER 197$- Coupon voor informatie. r _Woonplaats jNaam I Adres Postcode. I Tel. nr j (Voor algemene informatie over andere hypotheek- vormen kunt u ook gebruik I maken van deze coupon. Maak daar- I toe dit hokje zwart). Invullen en onge- ffankeerd opsturen aan Wesdand/Utrecht Hypotheekbank N.V. I Antwoordnr. 7738,1000 RA Amsterdam.;, Vervelend maar waar: ook tijdens uw leven kunnen uw hypotheeklasten een probleem vormen. Bijvoorbeeld wanneer u onverhoopt arbeidsongeschikt raakt. Daarom heeft de Westland/Utrecht Hypotheekbank, als enige, een hypotheek- vorm die de hele schuld kwijtscheldt bij overlijden èn arbeidsongeschiktheid. Dat kost u maar 0,4% meer dan een gewone hypotheek en dat is vaak zelfs nog goedkoper dan een verzekering die alleen het overlijdensrisico dekt. Denk er eens over na. Dat is niet leuk maar wel verstandig. Elke makelaar of verzekeringsadviseur kan er het fijne van vertellen. Informeren bij een van onze 35 kantoren kan ook. Hyp^g^ fe Middelburg, Markt 65, 01180-38000 De Walcherseweg: bepaald géén nieuwbouwstraat. Daar gaat Interbouw binnenkort twee voluit eigentijdse woningen bouwen (onder één kap). Op royale kavels grond en met een flinke garage. Beneden o.m.: 'n ruime living met open haard, 'n open keuken met ontbijtbar èn een bijkeuken.. En boven: 4 slaapkamers en een komplete badkamer met ligbad, doucheruimte en 2e toilet. Maar liefst ca. 400 m3 vollédig benutte leefruimte, nog afgezien van de (ruim 7,5 m lange) garage. Nu tot kopen besluiten, betekent nog volop mogelijkheid tot inspraak over de uitvoering van allerlei details en voor wat betreft de afwerking. In ons infocentrum Korte Delft 2 in Middelburg, tel. 01180-27158, ligt dokumentatiemateriaal gereed dat wij u op aanvraag (telefonisch of d.m.v, de bon) graag vrijblijvend toezenden (buiten kantoortijd bereikbaar via 01102-2292). De prijs? Afhankelijk van het grondoppervlak, vanaf f 285.000,- vrij op naam Adres K°de -tel.: plaats ontvangt graag nadere inlichtingen over woningen Walcherseweg 0m precies te zijn, de meest goedkope woning van dit in opdracht van het Algemeen burgerlijk pensioenfonds gebouwde complex kost f 124.000,- en de duurste kost 1128.000,-. Uw maximale premie bedraagt f 6.475,-. De omgeving? Wijk „Bossenburgh" ligt vlakbij een groot gemeenteplantsoen. Het is een woongebied met beperkt autoverkeer. Dan de huizen zelf. Er zijn twee types: A en D. Type A heeft, naast de woonkamer en de keuken, drie slaapkamers en een grote douche. Type D heeft, naast woonkamer en keuken, een slaapkamer, een werk kamer, een riant overdekt balkon en een badkamer. Beide types zijn voorzien van dubbele beglazing. Ziezo. U weet nu genoeg om eens een bezoek te brengen aan de modelwoning. Die is iedere zaterdagmiddag geopend tussen 14,00 en 16.00 uur. Neemt u van te voren even kontakt op met de makelaar: Makelaars in onroerende goederen en assurantiën. Taxateurs. Beheer. Hypotheken. Damplein 34,4331 GD Middelburg, Postbus 82, 4330 AB Middelburg, tel. 01180 - 26455 Als u besluit om hier een huis te kopen, dan krijgt u van ons de volledige tuinaanleg erbij. Gratis en voor niets! Bij die tuinaanleg hoort ook een rustieke tuinafperkmg bestaande uit schaaldelen, u weet wel, die ruw gezaagde boomstamplanken. Dit is een publikatie van het Algemeen burgerlijk pensioenfonds. Te koop: Vlissingen Glacisstraat 135. Ruime geheel verbouwde een gezinswoning. Vraagprijs 78.000,- k.k. Vlissingen Leliënlaan 2/Rozengracht 2a Ruime hoekwoning (dubbel woonhuis) met achtertuin. O.a. spouwmuur- en da kisolatie. Vraagprijs 135.000,- k.k. Vlissingen Boulevard de Ruyter 84. In prima staat zijnde ap partement op de- 3e étage met vrij uitzicht op zee. Vraagprijs 155.000,-k.k. Vlissingen Van Reenenstraat 16. Gunstig gelegen multini- veauwoning met tuin op het zuiden. O.a. living met open haard, badkamer met ligbad, 4 slaapka mers. Koopsom n.o.t.k. Vlissingen Mendelsohnlaan 10. Niuewbouw semi-bunga- low (type landhuis) met rondom tuin. Op korte termijn te aanvaarden. Koopsom n.o.t.k. Hypotheek op gunstige voorwaarden beschik baar. 'Van der Maas' B.V. Badhuisstraat 23, Vlissingen. Tel. 01184-18310 Na kantooruren: 01188 Wonen in het hartje van de stad op loopafstand van winkelcentrum, markt en alle diensten. Temidden van uiterst fraai gerestaureerde monumenten. In eenfraai huis metc.v.,tuin ophetzuiden en garage. En dat voor een redelijke prijs. Vraag snel even nadere informatie. Tel. 01180-26029, Kade 23, Veere. Wilt u uw woning verkopen? Neem dan kontakt op met een bekend en deskundig kantoor: 'Van der Maas'|B.V. Wij hebben op ons kantoor een computer staan waarin uw woning direkt wordt op genomen. Zodra u uw woning bij ons in opdracht geeft, worden uit de adspirant-kopers diegenen geselekteerd die vooruwwoning in aanmerking komen. Loopt u eens vrijblijvend bij ons binnen of bekijkt u onze etalages. 'VAN DER MAAS' B.V. Badhuisstraat 23, Vlissingen. Tel. 01184-18310. Na kantooruren: 01188-2349.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 40