v: J Rabobank HERCULES BV proces-operators vertegenwoordiger voor Zeeland INDELER/VOORRAADAMINISTRATEUR Bungalowpark Burghstede heeft af wisselend werk vooreen receptioniste. PERSONEEL? KIJK IN DE KRANT. baliemedewerk(st)er architekt Huishoudelijke hulp Vereeniging Kinderzorg EEN GROEPSLEIDSTER houthandel den bouwmeester Een leuke baan. Interesse? VERKOPER CHEF ADMINISTRATIE 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 27 OKTOBER rEf AUTOMONTEURS bent u een all-round automonteur die zelfstandig kan werken? Dan zitten wij om u te springen! Wij bieden u een goede baan, een best loon en een stevig bedrijf met een paar prima automerken. Bel 01184-12008, vraag naar dhr. C. Koole en maak een afspraak voor een vrijblijvend informatief gesprek. (Dat kan nooit kwaad, nietwaar?) Dat mag ook 's avonds, bel dan 01184-64933. Autobedrijf Paul Kruger Peugeot en Talbotdealer. Pres. Rooseveltlaan 745, Vlissingen, tel. (01184) 12008. Rabobank Middelburg De Rabobank Middelburg vraagt voor spoedige indiensttreding een De eerste taak van onze nieuwe baliemedewerk(st)er is de serviceverlening bij alle spaar- aangelegenheden en geld handelingen. Verder informeert hij/zij onze cliënten over andere dienst verleningen, zoals eenvoudige verzekeringen. Van kandidaten verwachten wij: - een vooropleiding op HAVO/MEAO-niveau - goede contactuele eigenschappen - grote accuratesse en commercieel inzicht - de bereidheid tot verder studeren. Het betreft hier een startfunctie. Aan kandidaten wordt de mogelijkheid geboden zich via interne en externe opleidingen verder in het bankvak te bekwamen. De Rabobank biedt naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een premiespaarregeling en een dertiende maand salaris. Sollicitaties, vergezeld van een recente pasfoto, worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 91, 4330 AB Middelburg. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geid en goede raad Voor ons bedrijf te Middelburg zoeken wij De werkzaamheden worden in volkontinudienst verricht binnen het systeem van een 5-ploegenstelsel. Dit houdt in dat de vier weken durende kontinudienst wordt afgewisseld door een week reservedienst gedurende de dag. De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in een voor ons bedrijf geldende CAO. Daarnaast kennen wij nog een goede spaar-, reis- en studiesubsidieregeling, terwijl een 13e maand gebruikelijk is. Belangstellenden met een passende vooropleiding (b.v. MTS-, Scheeps-wtk vd of a, MAVO of LTS) met bij voorkeur enige ervaring in de chemische industrie, nodigen wij uit schriftelijk of telefonisch kontakt op te nemen met Hercules BV, Postbus 81,4330 AB Middelburg. Telefoon (01180) 275 51. Hercules BV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Hercules B V, de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated, U.S.A. is in Den Haag gevestigd. Produktiebednjven bevinden HERCULES zich in Zwtjndrecht en Middelburg. Architektenburo Steen en Tuinhof te Vlissingen is een maatschap van twee architekten met achttien personeelsleden. Omdat één van de maatschapsleden over een aantal jaren wil uittreden, zoekt men thans kontakt met een die na een inwerkperiode tot de maatschap zal toetreden. Hij moet dan ook niet alleen een goede ontwerper zijn, maar ook beschikken over een ondernemende, dynamische instelling en het organisatorisch vermogen hebben het buro (mede) te kunnen leiden en richting te geven aan de aktiviteiten. Vereisten: Een voltooide architektenopleiding (bijv. Akademie van Bouwkunst), aangevuld met enkele jaren praktijk. Leeftijd ca. 35 jaar. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 4 weken schriftelijk te reageren. Zij kunnen hun brief met uitvoerige gegevens over opleiding en werk ervaring, onder letters DAA, zenden aan drs. W.J. Doornen, GITP/Bedrijfspsychologie, Sophiastraat 22, 4811 EK Breda. adviseurs voor personeelbeleiden organisatie U bent een dynamisch man van 23-26 jaar. U weet uit ervaring, dat het beroep van vertegenwoordiger in de levens middelenbranche een vak is. U kent daarom distributiestrukturen en het belang van presentatie, argumentatie en informatie. U hebt een opleiding gehad op middel baar nivo en woont centraal in het rayon of bent genegen zich daar te vestigen. Uw wil om vooruit te komen geeft u aanleiding bij een vooruitstrevend bedrijf als Oetker b.v. te solliciteren. Oetker b.v. is een marketing- en verkoop organisatie en begeleidt met een team enthousiaste vertegenwoordigers de verkoop en distributie van 'Oetker' merkartikelen in de bak- en dessertsfeer. In dit geval gaat het om het rayon Zeeland en West-Brabant (t/m Roosendaal). Wij bieden een salariëring in overeen stemming met opleiding en ervaring en goede secundaire voorwaarden, waar onder een 13e maand salaris (50/50 uit te keren in maart en november), 8 vakantietoeslag en tenminste 21 dagen vakantie. Meer weten? De heer H. Rosier is graag bereid u nadere inlichtingen te verstrekken. Telefoon (08389) 91 13. Sollicitaties voorzien van recente pasfoto te richten aan Oetker b.v.. Dorpsstraat 39, 6721JJ Bennekom, Postbus 89. 'Ten Anker' bejaardenhuis te Tholen heeft plaats voor een in full-time dienstverband. Kandidaten dienen bereid te zijn bij toerbeurt weekenddiensten te verrichten. Het dienstverband is van tijdelijke aard. Aanstelling voor onbepaalde tijd behoort t.z.t. tot de mogelijkheden. Leeftijd bij voorkeur vanaf 25 jaar. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw P. de Korte-Uyl, tel. (01660) 2950. Schriftelijke sollicitaties te rich ten aan het hoofd personeelsza ken van de In HET BAKEN te Middelburg wonen 12 jongens van 13 tot 17 jaar. Met het team van 4 groepsleiders en 1 groepsleidster bereiden we ons voor op een verhuizing van deze groep naar 2x2 eengëzinswoningen. We verwachten dan dat alle taken die horen bij het wonen in een tehuis door de groepsleiding worden vervuld, dus ook de huishoudelijke. Ter aanvulling van ons team te Goes zoeken wij daarom op korte termijn die - 23 jaar of ouder is; - zo mogelijk ervaring heeft in deze werk soort; - wil meewerken aan de realisering van on ze plannen; - een positief christelijke levensovertuiging heeft; - een opleiding M.B.O.-I.W. heeft voltooid of voldoende vooropleiding heeft om deze te volgen. Inlichtingen over dit werk kunt u krijgen bij de groepsleiding van Huize HET BAKEN, telefoon: 01180-25112. Schriftelijkesollicitaties zien wij gaarne op korte termijn te gemoet, gericht aan de direc tie van de Vereeniging Kin derzorg, Nieuwstraat 47, 4331 JK Middelburg. O naaldhout-hardhout-plaatmaterialen-deuren zagerij/schaverij/drogen/kant-en-klaar In ons bedrijf is binnen afzienbare tijd plaats voor een aktieve en inventieve medewerker als: Vakgerichte opleiding en ervaring, zo mogelijk opgedaan in onze bran che, of daaraan verwant, zijn belangrijke voorwaarden. Uw schriftelijke sollicitaties te zenden naar: Postbus 30,4330 AA Mid delburg. Tel. informatie: A. Bosman-kantoor-01180-26851, 's-avonds-01180- 28481 BV Houthandel den Bouwmeester is een dochteronderneming van de Koninklijke Houthandel William Pont NV te Zaandam Bungalowpark Burghstede bij Burgh-Haamstede is één van de luxe Bohemen Bungalowparken. Het gehele jaar ge opend en voorzien van o.a. overdekt verwarmd zwembad, sauna met zonnebank, tennisbanen, restaurant/bar, kinder boerderij, wasserette, supermarkt. De bungalows zijn bijzon der komfortabel ingericht. De vrouw die wij zoeken ontvangt de bezoekers, gee mondeling en telefonisch inlichtingen en verzorgt de bijbeho- 1 rende administratie. Zij wordt daarbij geassisteerd door een part-time medewerkster en heeft afwisselend weekenddienst, De "vakantie"-werksfeer is uitstekend. Voor woonruimte kan gezorgd worden. I Ga dan even na of u voldoet aan deze beschrijving: representatief, 20 tot 30 jaar, MAVO-opleiding, behendig mei de schrijfmachine, administratieve ervaring en redelijke kennis van de Duitse taal. Ervaring in een soortgelijke funktie is wel kom maar niet noodzakelijk. Voor meer informatie of een afspraak kunt u de bedrijfsleider, de heer Ph.H. Kleingeld, bellen: 01115-2110 of b.g.g. 2151Of schrijf een brief aan Bungalowpark Burgh stede, Daleboutsweg 4, 4328 PP Burgh-Haamstede. Gevraagd: Spéciaal voor onze ijzerwaren en dhz- zaak te Vlissingen. Een jongeman tot 25 jaar met ver koopervaring of kennis van onze branche, bieden wij een afwisselende baan. Schriftelijke sollicitaties aan: fa. Konraad, postbus 79, Middelburg, t.a.v. J. Adriaans- Sint-Niklaas wordt j steeds duurder, i Mevrouw, zorg vow l een geldreserve En die Is vlugaangele met de serieuze bijve 1 dienste die wij u vooi stellen Een bezighw velgen buurt wilt u er meer over« i ten' Stuur bijgaandt bon op of bel evenr i Mevrouw van dewa Hugo De Crootstra t 2613 TZ Delft. I tel015-125701. NAAM IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIIIIIIIIIIMIMIIIIIIIIIIIHIII Aug. de Meyer B.V. is een cargadoors- en stuwadoorsbedrijf, hetwelk zijn activitei ten heeft in de haven van Terneuzen, met daarnaast een vestiging in Vlissingen Voor ons hoofdkantoor te Terneuzen zoeken wij liefst op korte termijn een: Taak Hij zal leiding geven aan een aantal administratieve afdelir- gen. Voorts zal hij de reeds gevorderde administratieve auic- matisering gaan begeleiden. Plaats in de organisatie: De chef administratie rapporteert aan het hoofd administratis financiën. 1 Kwaliteiten Bij voorkeur afgestudeerden met SPD 1 en 2. Daarnaast bij voorkeur kennis en ervaring op het gebied vandi automatisering. Go^de contactuele vaardigheden. Leeftijd'30-35 jaar. Een psychologisch onderzoek, waarvan de resultaten vanzelfsprekend zullen den besproken en ter hand kunnen worden gesteld, kan deel uitmaken va procedure. Indien u belangstelling hebt voor deze functie, kunt u uw sollicitatie vergezela volledige persoonsgegevens, zenden aan Aug. de Meyer B. V„ postbus 5,4530M Terneuzen, t.a.v. de heer H. Kastelein. Voor nadere informaties; 01150-17930 tst. 240. SllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllMIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIH"'!11"11

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 32