De nieuwste Qalont nu bij uw denier ^Mitsubishi. De Gestaalde Perfektie. medewerker bedrijfsadministratie operatie-assistent mr Jonge managers zetten vaart achter hun carrière. lirand randstad uitzendburei KRUISWERK c.v.-iiulpmonteurs hulploodgieters Fa. Zuidweg Zwartepoorte Electron Breda BV gasthuis middelburg RSV APPARATEN- EN KETELFABRIEK AKF ervaren apparatenlassers en plaatwerkers 10 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 OKTOBER CA 14.998,- 1600 cc balansasmotor, stil en trillingvrij als geen ander S3 4 deurs, europese styling S3afm. 1 xbxh4.30 x 1.65s x 1.35s mtr. dubbele koplampen getint glas rondom gelaagde veiligheidsvoorruit elektrische ruitesproeier met wis-was ruitewisser met twee snelheden kantelbare bestuurdersstoel met Iendesteun in de hoogte verstelbaar stuur D automatische 3-punts rolgordels verwerkt in de deurstijlen verklikkerlichtjes voor open portier en handrem elektrisch klokje kilometer dagteller Q verlichte asbak □perfekt ventilatiesysteem □vloertapijt □verwarmbare achterruit □afsluitbare tankklep twee achteruitrijlampen □schijfremmen vóór □gescheiden remsysteem rembekrachtiging □staalgordel radiaalbanden □schroefveren rondom □caravantrekker bij uitstek Gasinstallatie leverbaar tegen meerprijs. Prijs incl. BTW af Sassenheim. DE VIJF VAN MITSUBISHI CttESTE SAPPORO Fleet Leasing. Inlichtingen over open calculatie, tarieven e.d. bij uw dealer of bij de importeur, ma. t/m vr. tel. 02522 -19000. Aardenburg Garage ..De Kaaipoon". Peurssenstraat 54, tel. 01177 -1280 Coliinsplaat Fa. A. Tramper en Zn. Havelaarstraat 1, tel. 01199 - 287 's-Gravenpolder Fa. A. Tramper en Zn. 's-Gravenstraat 9, tel. 01103 -14 51 Temeuzen Automobiel Garagebedrijf ..'t Centrum". Axelsestraat 59, tel. 01150 -12321 Hulst Beestenmarkt 19.' tel. 01140 - 40 10 Vlissingen Autobedrijf ..Paauwenburg" B.V.Gerbrandystraat 4, tel. 01184 - 6 54 96 Randstad is een uitzendorganisatie die zich bezighoudt met het tot elkaar brengen van vraag naar en aanbod van tijdelijk personeel. Een materie die met de economische en sociale raakvlakken meer vraagt dan een standaard-aanpak Op grond hiervan kunnen de basis-eisen worden gesteld waaraan de jonge manager moet voldoen: veelzildige belangstelling voor personeelsvraagstukken, interesse in de veelheid van bedrijts- strukturen en de specifieke problemen op dit gebied en hel vermogen om adequate oplossingen te presenteren Hij zal immers het kontakt moeten onderhouden met bestaande relaties voor wat betreft plaatsingsmogelijkheden voor tijdelijk personeel en tegelijk zorgen voor een goede dienstverlening naar de uitzendkracht Een en ander in goede samenwerking met het vaste personeel van de vestiging, alsook met zijn branche manager, waaraan hij rechtstreeks rapporteert Wagens uitbreiding van het vestigingsnet zoeken wij voor de provincie Zeeland kontakt met gegadigden voor de funktie van manager, Verdere eisen voor de man die ons voor ogen staat, zijn een opleiding op HBS/HAVO-niveau (met einddiploma), eventueel een voortgezette opleiding, bij voorkeur ervaring in een commercieel organisatorische funktie, leeftijd 24 tot 30 jaar. Daar stellen wij tegenover een aantrekkelijk salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, een goede onkostenvergoeding, studiekostenvergoeding, gratificatie, een gunstige autoregeling èn reële carrièrekansen Vanzelfsprekend dragen wij zorg voor een gedegen bedrijfs opleiding Als dit signalement met het uwe overeenkomt, dan is een brief, voorzien van uw personalia en uw voorgeschiedenis, onder bijsluiting van een recente pasfoto en gericht aan Randstad Uitzendbureau bv, t.a.v. Roofd Personeelszaken, Postbus 12600,1100 AP Amsterdam, de start van de procedure. Die procedure wordt door Randstad in de volgende fasen verwerkt: - binnen 2 dagen krijgt u bevestiging van de goede - ontvangst van uw brief; - binnen 2 weken na bevestiging verneemt u de uitslag van de selektie op grond van de binnengekomen brieven en al of niet een uitnodiging voor een gesprek; - binnen 2 weken na die uitnodiging volgt dat gesprek met gelegenheid voor het verstrekken van nadere informatie van beide kanten en dokumentatiemateriaal en worden eventueel afspraken gemaakt voor een psychotechnische test; - binnen 2 weken na deze test wordt dan de sollicitatie procedure definitief afgehandeld. jei ELISABETH ZIEKENHUIS Stichting ziekenzorg Midden-Zeeuwsch-Vlaan deren In het Elïsabethziekenhuis te Sluiskil In het'Julianaziekenhuis te Terneuzen zijn functies in full-time dienstverband vacant voor verpleegkundigen in het bezit Van diploma A. Salariëring volgens de salarisschaal van verpleeg kundigen. De cao voor het ziekenhuiswezen is van toepassing Inlichtingen voor tiet Elisabethziekenhuls worden verstrekt door zuster Agathe van Ham, directrice, tel. 01157-1451 Sollicitaties te richten aan de afd. personeelszaken. Julianaziekenhuis v. Steenbergenlaan 25a 4531 HL Terneuzen. Elisabethziekenhuls Nieuwe Kerkstraat 17, 4551 EC Sluiskil JULIANA ZIEKENHUIS ADMINISTRATIEKANTOOR PAPEGAAY Dam 32 te Middelburg, vraagt: administratief medewerkster (Leeftijd circa 18 jaar). Zij zal zich onder andere bezig houden met typewerk, bediening boekhoudma chine en archiefwerkzaamheden. Van haar wordt verwacht, dat zij in het bezit is van mavo/havo-diploma, als mede typediploma en dat zij interesse toont in administratieve werkzaamhe den. Sollicitaties schriftelijk te richten aan boven staand adres. GEVRAAGD MET SPOED Niet boven 21 jaar! Industrieterrein Eigen Erf, Heinkens- zand, tel. 01106-1386. (Na 18.00 uur 01106-22 23 of 01103-1536). Electron Breda BV ontwerpt, fabriceert en installeert voor opdrachtgevers in binnen- en buitenland licht- en krachtinstallaties, bovengrondse hoogspanningsnetten en railsystemen voor hoge stroomsterkten. Eveneens zijn wij aktief op het gebied van meet- en regeltechniek en besturingen uitgevoerd in relais of elektronika. Wij hebben plaa'tsingsmogelijkheden voor een Zijn taak zal zijn: het assisteren bij en zelfstandig uitvoeren van werkzaam heden ten behoeve van de kosten- budgettering en de periodieke analyse en rapportering van de bedrijfs resultaten. Voor een goede funktievervulling achten wij een MBA-opleiding en enige jaren ervaring m een soortgelijke funktie, bij voorkeur opgedaan bij een installatie- of aannemingsbedrijf, vereist. Minimum leeftijd 25 jaar Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de chef personeelszaken van Electron Breda BV. Postbus 2265, 4800 CG Breda, telefoon 076-879241toestel 441 Provinciale Vereniging Het Zeeuws© Kruis De.Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis vraagt voor het kraamcentrum Rondom de Oosterschelde te Goes een adjunkt-leidster- docente Verpleegkundigen met kraamspeclallsatle, M.G.Z. of H.B.O.V. genieten de voorkeur. De rechtspositieregeling voor personeel in dienst van kruisorganisaties is van toepassing. Inlichtingen kunnen worden Ingewonnen bij de leidster-docente, mevrouw M.Th. Franken, tel. 01100-16703 of bij'de Provinciaal Verpleeg kundige voor de Kraamzorg, mevrouw K Eversdijk, tel. 01100-15892 Sollicitatjes binnen 14 dagen te richten aan de Direktie van de Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis, Beatrixlaan 24, Postbus 79, 4460 AB Goes. Het bestuur van de vereniging voor Prot. Chr. Onderwijs te Middelburg, vraagt wegens uitbreiding voor haar kleuterschool 'Modderoord', Hannie Schaftstr. 32, m.i.v. 1 jan. 1980 een kleuterleidster in tijdelijke dienst. Inlichtingen bij en sollicitaties aan: M. H. de Vlieger-Hoevers, hoofdl., Gerbrandylaan 55, 4333 BH Middel burg, tel. 01180 2 69 39 (huis) 1 35 08 (school). Bij de meterdienst te Middelburg bestaat de vakature van revisiemonteur telemeet-apparatuur Zijn werk bestaat in hoofdzaak uit het verrichten van onderhoud aan fijnmecha- nische en elektrotechnische telemeet-appa ratuur, het afregelen van deze appara tuur, het opheffen van storingen en het uitwisselen c.q. installeren in de meetin- richtingen. Door de toenemende invloed van de elektronica in deze momenteel hoofdza kelijk fijnmechanische apparatuur zoe ken wij een electronicus met belangstel ling voor fijnmechanische te.chnieken. Gevraagd wordt de opleiding: L.T.S.-E en de cursus technicus indus triële elektronica (TIE) of de cursus meet-en regelinstrumentatiemonteur. •Sollicitaties te richten tot de N.V. PZEM, afdeling Personeelsbeheer en Organisatie, postbus 48, 4330 AA Middelburg. n.v. provinciale zeeuwse DVCBUB energie-maatschappij Op korte termijn komt op de afdeling OK een funktie vakant voor een (full-Jime). In aanmerking komen zij die in het bezit zijn van het diploma -Operatie-assistent (chirurgie en anaesthesie). Informatie wordt verstrekt door Mevr. R. de Groot, adj. direktrice-verpleegkundige en Zr. C. Sturm, hoofd OK. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de heer A. Schoute, hoofd personeelszaken, vóór 1 november 1979. Noordpoortplsin 2 4331 RN Middelburg Tel. (01180) 37000 GEMEENTE -?•" MIDDELBURG; Ten behoeve van het onderwijs aan de niet-Nederlandstalige on Zuid-Moluk se kleuters van de openbare kleuter school 'De Woelige Werf, Rijnstraat 12, wordt gevraagd een kleuterleidster voor drie schooltijden per week. Aanstelling zal geschieden in tijdelijke dienst tot uiterlijk 1 augustus 1980. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw W. Legrand-Smit, tele foon 01180-12181. Sollicitaties binnen zeven dagen na het verschijnen van dit blad in te zenden aan burgemeester en wethouders, post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Bouwcombinatie 'De Krammer' vraagt vooi het project nieuwbouw sluizencomplex Philipsdam timmerlieden ervaren beton- afwerkers en betonwerkers De duur van dit project is circa jaar. Sollicitaties en inlichtingen zijnve krijgbaar op het project en telefo nisch' te verkrijgen op nummi 01677-750 of 01820-23460 en 0182Q 18065. Houtkade 60 te Goes, tel. 01100-21040. vraagt voor spoedige indiensttreding (Elektrisch - Co2 - Argon Are) RSV Apparaten- en Ketelfabriek AKF B. V. vervaardigt apparaten en ketels voor de chemische en petrochemische industrie van on- en /aagge/egeer c koolstofstalen, hooggelegeerde chroom- en chroomnikkel stalen en nikkel-en nikkellegeringen. Voor ervaren vaklieden bieden wij gunstige arbeidsvoorwaarden en sociale voorzieningen. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van opleiding en/of ervaring kunt u richten aan: RSV Apparaten- en Ketelfabriek AKF B.V. Houtkade 60, postbus 69.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 10