Afscheid van Hulsterse volleybalpionier Provoost Volvo is in uw buurt Belgische trimmers kregen een wandbord van gemeente Oostburg H. F. van Oosterhout. IVOLVOI FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 17 SEPTEMBER 1979 Wbsel eeuw. 1//., '"Je iii WAS 24 JAAR VOORZITTER HULST - Na 24 jaar heeft L. Provoost uit Kuitaart afscheid genomen als voorzitter van de volleybalvereniging Morres uit Hulst. In een zeer druk be- iocbte receptie afgelopen zaterdag in hfl Gemeenschapscentrum Den Dul- laerl kwam Louis Provoost handen te kort. De receptie was het sluitstuk van een hele dag volleybal in de Hulsterse sporthal. De heer R. Thomas, de nieuw gekozen voorzitter van de Hulsterse volleybal vereniging en daarmee de. heer Pro voost opvolgend prees deze in zijn toe spraak voor zijn jarenlange inspannin gen die hij heeft geleverd voor de Hul sterse volleybalvereniging. In de hul- deoetuigingen betrok bij de heer J. Everaert. de technisch leider van Mor res Hulst Htj noemde hen het tweeluik van de Hulsterse volleybalvereniging. Namens de vereniging bood Thomas aan Provoost een oorkonde aan met daarbij de titel ere-voorzitter van Vol leybalvereniging Morres. Namens de mensen van het eerste uur van de Hul sterse volleybalvereniging sprak me vrouw T van der Veeken. zij gaf in rijm vorm een kort geschiedkundig over zicht en bood daarna de heer Provoost een draagbare radio aan Mevrouw Provoost kreeg bloemen aangeboden Technisch leider van Morres Hulst. J Everaert ging in zijn rede uitvoerig in op het ontstaan van het volleybal in Zeeuwsch-Vlaanderen. Hij schilderde Provoost af als iemand, die ondanks zijn gemis aan volleybalkwaliteiten juist de andere kant van de medaille in de volleybalsport volledig beheerst. In 1954 stond Provoost aan de wieg van de volleybalsport in Zeeuwsch-Vlaande ren. De volleybalvereniging heette toen Sportclub Terhole. De vereniging was toen ingedeeld in de regio Zuid-Beve land. In 1966 ontstond de regio Zeeuwsch-Vlaanderen. Provoost werd secretaris van de afdeling en tevens voorzitter van Sportclub Terhole In 1971 werd de naam Sportclub Terhole veranderd in Taktika en de plaats van vestiging werd de gemeente Hulst In 1974 werd het dan uiteindelijk Morres Hulst Dat de volleybalvereniging Mor res tot een vereniging van een dergelij ke omvang is uitgegroeid is mede te danken aan de inspanningen van Pro voost, zo zei hij Een van de vele sprekers was de heer Morres.sponsor van de vereniging. Hij noemde de volleybalvereniging een waardig ambassadeur die ver buiten de gemeentegrenzen zyn sporen heeft ver diend Ook namens de gemeenten Hulst en Hontenisse waren vertegen: woordigers aanwezig GOES - Ziekenhuis De Bevelanden. 15 30-16.30 uur: uitzending Nomen Nes- cio MIDDELBURG - Gasthuis. 20-21.15 uur uitzending Rawa. VUSSINGEN - Bethesda/St-Joseph- ziekenhuis. 20-21.30 uur uitzending Rawa. Strandhotel. 20 uur: modeshow, ZAAMSLAG - 'De Poort'. 20 uur: mo deshow. BIOSCOPEN BERGEN OP ZOOM - Roxy20 uur: El kaar. 12 jaar. GOES - Grand. 20 uur: Moonraker. a.l. HULST - 'De Koning van Engeland'. 14 30 uur: l'Acte d'amour. 18 jaar. 14.30 uur: Intieme pronospelletjes. 18 jaar: 20 uur Moonraker. a.l. 20 uur: Uit elkaar. 12jaar: 20.15 uur: Usa de wolvin van de S.S., 16 jaar. MIDDELBURG - City. 20 uur: Nosfera- iu de vampier. OOSTBURG - Ledel. 20 uur: Moonra ker, a.l. TERNEUZEN - Luxor. 20 uur' Moon raker. al. 20 uur: The silent partner. 12 jaar VUSSINGEN - Alhambra 120 uur: Uit elkaar. 12 jaar. n 20 uur: Moonraker. al. TENTOONSTELLINGEN AXEL - Jeugdherberg Bleye Haghe: werken Luik Wilem. DOMBURG - Zeeuws biologisch mu seum. 10-18 uur: 'Oosterschelde'. GOES - Magdalenakerk. 14 uur: mani festatie missie en zending. HEILLE-Landbouwmuseum. 10-12 en 13-17 uur: oude landbouwwerktuigen. MIDDELBURG - Zeeuws Museum. 10- 17 uur. 'Over de Zeeuwse wandtapij ten' Artshop Six and Six. 10-18 uur: oliever ven Gera Dauvillier en Wim Vader. MSSE- Galerie 'De mooie staak'. 9-20 uur: werken Messemaker. OOSTBURG - Gemeentehuis. 9-12 en 14-16 uur: werken cursisten kunst zinnige vorming. 00STKAPELLE - 'Molenwijk'. 10-12 uur fossielen TERNEUZEN - "Artikof 8-18 uur: wer ken Anny Blf""inus VEERE-Grc^ Kerk. 10-17uur: 'Eron der en er op. om een beveiligd bestaan in Zeeland'. HULPCENTRA Noord- en Midden-Zeeland - Goes, tel. 01100-14444, (ook voor milieuklachten). Zeeuwsch-Vlaanderen - Terneuzen, tel. 01150-94444, (ook voor milieuklach- tem. Telefonische hulpdienst Zeeland, tel. 01180-15551, dag en nacht bereikbaar. Chr. hulpdienst Zeeland voor mensen rnnood. tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur, weekends van 20.00-24,00 uur. Zeeuwsch-Vlaanderen - Hulpgroep bij drankprobleem (AA), tel. 01172-2168. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland, tel- 01184-14645. dag en nacht be reikbaar. De heer R. Thomas biedt de heer L. Provoost de oorkonde aan. Verkoopactie te Sas van Gent voor missiepaters SAS VAN GENT - In zaal Planetarium te Sas van Gent werd een verkoopactie gehouden van zelfgemaakte werkstuk ken. De opbrengst (ƒ250.-) is bestemd voor twee Sas van Gentse missie-paters in Zuid-Amerika. Pater Sameel. die in Brazilië opereert en pater Hamerlinck. die zijn werkgebied in Bolivia had. Ouderen Nieuw-Namen bezoeken Monschau NIEUW-NAMEN' - De afdeling Nieuw- Namen van de bond van bejaarden en gepensioneerden houdt dinsdag voor haar leden een busreis naar Monschau in Duitsland. De leden vertrekken om 8.00 uur bij de kerk te Nieuw-Namen. waarna om streeks half elf in Eupen de eerste kof- fiestop volgt. Rond het midaguur ar riveert het gezelschap op de plaats van bestemming, waarna de ouderen een warme lunch gebruiken. Daarna volgt een bezichtiging van de vele beziens waardigheden in Monschau. Op de te rugreis bezoeken de bejaarden en ge pensioneerden een dancing Collecte SINT-JANSTEEN - De collecte ten ba te van het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijdidng bracht in de buurtschap Absdale 230.79 en 120 Belgische franken op. 'Open huis' van winkelcentrum 'Zuidpolder' Terneuzen TERNEUZEN - Het 'open huis' van het Terneuzense winkelcentrum Zuidpol der is ook zaterdag, op de tweede en laatste dag, een succes geworden. De activiteiten van de winkeliers en het buurthuis 'De Soete Inval' (present met informatie materiaal over zijn programma en verantwoordelijk voor de organisatie van de kinderspelen) trokken vele honderden bezoekers. Hoogtepunt van de dag was een behen digheidswedstrijd van de motorclub Zeeuwsch-Vlaanderen. Tussendoor trad de Terneuzense boerenkapel 'Ei gen Kweek' op en waren er een mode show van de foirma Marlé. een (ex tra (poppenkastvoorstelling en een paardetram. waarmee de jeugd rond- ritjes kon maken. AUTOMOBIELBEDRIJF Stationsweg 6, rgs; HULST. J Tel. 01140 - 31 917 ■H LS3 Hollandia Kloos ontkent schuld aan vertraging sluis Terneuzen TERNEUZEN - De directie van Hol landia Kloos nv in Krimpen aan den IJssel. het constructiebedrijf dat de reparatie van de beschadigde Sluisburg in Terneuzen uitvoert, is 'hoogst verbaasd' over mededelingen van ing J. A. de Roos. hoofd van de dienstkring Kanaal van Terneuzen van rijkswaterstaat, over de vertra ging bij het uitvoeren van deze op dracht Ing De Roos weet deze vertraging (ge schat op twee maandem aan Hollandia Kloos Hij verklaarde tegenover de PZC dat het constructiebedrijf geen kans zou zien een aantal onderdelen voor het werk zelf te construeren omdat het momenteel nog twee bruggen in aan bouw heeft. Hollandia Kloos zegt in een reactie op deze mening onder meer het volgende ..Toen de brug over de zee sluis in Temeuzen werd aangevaren hebben wij ons onmiddellijk ingesteld op een spoed-procedure. Deze hield in. dat de reparatie meteen op de demon tage zou volgen Rykswaterstaat be sloot echter, de werkzaamheden te stoppen totdat er overeenstemming zou zUn bereikt over de schade-omvang en de assuradeuren hiermee hadden in gestemd Dit omdat er nog een brug over de sluis beschikbaar was. Met deze procedure, aldus het bedrijf, is zoveel tijd verloren gegaan dat de oplevering verschoof tot december 1979 TT ijzigin gen „Eenmaal in die situatie, zo vervolgt Hollandia Kloos, besloot onze op drachtgever van de gelegenheid ge bruik te maken om een aantal wijzi gingen in de bouw door te voeren. Voor deze wijzigingen waren wij voor een belangrijk deel afhankelijk geworden van informatie en goedkeuring door rijkswaterstaat. Toen eind juki-begin augustus de definitieve goedkeuring was ontvangen, hebben wij een nieuw leveringsprogramma opgesteld met de door ing De Roos genoemde oplever ingsdatum." De directie van Hollandia Kloos besluit haar reactie als volgt:Wij zijn hoogst verbaasd, dat onmiddellijk na de aan varing van de brug een reparatie in het hoogste tempo van de hand werd gewe zen en dat men een reparatie-termijn van 10 to 12 maanden geen probleem vond. Des te meer verbaast het ons. dat de verdere vertraging die thans optree dt op deze wijze in de publiciteit wordt gebracht," Alcoholcontrole in Sluis, Oostburg en Aardenburg AARDENBURG - Bij een alcohol controle in Sluis. Aardenburg en Oost- burg door de groep Oostburg en de groep Aardenburg van de rijkspolitie, zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag 80 auto's aangehouden Er werden geen bloedproeven afgeno men. Drie automobilisten werden ge verbaliseerd wegens gebrekkige ver lichting aan hun voertuig en een we gens een verkeersovertreding Bejaardentehuis Aardenburg vierde 10-jarig bestaan AARDENBURG - Zondag vierde be jaardentehuis 'Coensdike' in Aarden- burg het 10-jarig bestaan. De dag be gon met een oecumenische dienst in de katholieke kerk van Aardenburg waaraan medew erking verleend werd door dc kantcrij van dc hervormde kerk van Aardenburg. Na afloop werd een feestelijke koffie- bijeenkomst gehouden voor bejaarden, bestuur en personeel van het tehuis Tijdens deze bijeenkomst bood het be- jaardencomité. een vertegenwoordi ging van de bewoners, aan het tehuis een cadeau aan Het betrof een schilde rij van Aardenburg's Kaaipoort. dat ge schilderd is door èên van de bewoners van het tehuis de heer A. Paridaen. 's Middags was er een diner voor bewo ners en t.stuur van 'Coensdike' en de feestdag werd besloten met een druk bezochte receptie voor genodigden WAARSCHUWENDE WOORDEN VAN WETHOUDER J. VERGOUWE UITGEREIKT in BRESKENS BRESKENS - „Als we niet oppassen an lopen de trimkoersen uit dc 'lauw". Djt waarschuwende geluid ne heer J. Vergouwe, wethouder an sportzaken van de gemeente Oost- nrg, zaterdagmiddag horen tijdens bijeenkomst in cafë 'Du Com- °erce in Breskens. De wethouder was 'Dethon' neemt vrijdag afscheid van directeur Personeelszaken JBTOUZEN Directeur per. neeiszaken P J. Dingemanse van het laai werkvoorzieningsschap ««uwsch-viaanderen (Dethon) neemt hJ ®gmlcldaB afscheid in verband met «A ,ereiken van de pensioengerech- De afscheidsbijeenkomst e kantine van de werkplaats aan de uur Haarmanweg begint om drie in Breskens om daar aan trimvrienden uit het Belgische Horebeke een wan dbord van de gemeente Oostburg uit te reiken. De Belgische trimmers waren naar Breskens gekomen op uitnodiging van de trimploeg van transport 'Vooruit' uit Breskens. Eerder dit jaar hadden de BreSkense trimmers een bezoek ge bracht aan Horebeke waar zij een aan denken van-het gemeentebestuur van Horebeke kregen. De heer Vergouwe doelde met zijn op merking op de vele trimcoursen die momenteel worden verreden. Deze koersen krijgen steeds meer het karak ter van echte wielerwedstrijden, met sprints en premies. „Het echte trim men, het voor de gezondheid fietsen, lopen of zwemmen, in een ontspannen de sfeer hjkt bij deze gebeurtenissen steeds meer op de achtergrond te ko men Volgens Hans van Eijk. voorzit ter van de Breskense trimploeg. is het zo dat m de provincie Limburg gedepu teerde staten aan de gemeenten heeft laten weten er geen prijs op te stellen dat vergunningen voor het houden van dergelijke trlmkoersenworden afgege ven. Van Eijk:..Wat onze ploeg betreft gaat het«cht nog om het trimmen Zaterdagmiddag werd dit trimmen nog beoefend voordat de Belgische gasten het gemeente-aandenken in ontvangst namen. Samen met de Bres- B. en w. Terneuzen: geen subsidie aan 'Kind en ziekenhuis' TERNEUZEN - B en w van Terneuzen vinden niet. dat hun gemeente subsi die moet verlenen aan de vereniging 'Kind en Ziekenhuis Zeeuwsch-Vlaan deren'. Volgens het college is het doel dal de vereniging zich stelt (het bevor deren van het welzijn van het kind, vóór. tijdens en na een ziekenhuisop- namei op zichzelf sympathiek, maar hoort deze zaak niettemin principieel thuis bij de ziekenhuizen zelf en de ouders. De ziekenhuizen hebben bovendien vaak zelf maatschappelijk werk De in Temeuzen geldende subsidieverorde ningen (jeugd- en jongerenwerk cul turele zaken en sport i zijn niet op de aanvraag van toepassing. Het verzoek van 'Kind en Ziekenhuis' komt donderdag aan de orde in de raadscommissie voor sociale zaken, die om 19.30 uur vergadert. Het standpunt van Temeuzen wordt gedeeld door de andere gemeentebe sturen in Zeeuwsch-Vlaanderen SAS VAN GENT - Op 56-jarige leeftijd is vrijdag 14 september in Bolivia overleden pater Gerardus E. M. Ha merlinck van de Orde van Augustij nen. Pater Hamerlinck. geboren in Sas van Gent. overleed aan een hartaan val. Pater Hamerlinck werd op 11 februari 1923 te Sas van Gent geboren Hij be haalde zijn gymnasium-B diploma in 1942 In 1949 werd hij tot priester gewijd in de Orde van de Augustijner, Op 5 augustus 1949 vertrok hij naar Ameri ka waar hij mechanica! engineering studeerde aan het Villa Nova College Hij behaalde daar zijn Bachelors degree in 1952. Deze studie was bedoeld als voorbereiding van zijn uitzending naar Bolivia, waar hij les zou gaan geven aan een pas opgerichte technische hoge school. Alvorens hij naar Zuid-Amerika vertrok, ging hij in september 1953 voor 5 jaar naar Cuba. waar hij als leraar aan de universiteit van Havanna was ver bonden Tijdens de omwenteling in Cu ba in 1958 werd hij teruggestuurd naar Nederland, vanwaar hij in december 1958 vertrok naar Bolivia Daar bleef hij tot 1962 in de Boliviaanse stad Co- chabamba als leraar Eind december 1962 vertrok hij naar Santiago in Chili, waar hij tot eind 1970 onder meer be stuurslid van Provinciale groep Augus- tij was Daarnaast was hij conrector aan de universiteit van Santiago. In 1970 werd pater Hamerlinck naar Boli via teruggeroepen om overste te wor den van de groep Nederlandse Augus tijnen. Hij was toen Vicaris-Provinciaal van de viceprovincie Bolivia. De groep Augustijnen in Bolivia viel jundisch onder Nederland Na twee ambtsperio den moest hij periodiek aftreden in sep tember 1978 als Vicaris Provinciaal. Hij bleef we! lid van het dagelijks bestuur van de vice provincie. DaarbU kwam hij veel in contact met de bisschoppen van Bolivia en vervulde hij de functie van secretaris van de Boliviaanse bisdom men. Pater Hamerlinck is zaterdag in de hoofdstad van Bolivia. La Paz. ter aar de besteld. De plechtige uitvaartdienst m Nederland wordt woensdag 19 sep tember in de Augustijner kerk aan de Tramstraat te Eindhoven gehouden kense trimmers legden zij een zestig kilometer lang traject door West- Zeeuwsch-Vlaanderen. Foto: Wethouder Vergouwe overhandigt het wandbord van de gemeente Oost- burg. Bedroefd delen wij u mede dat geheel onver wacht is overleden onze lieve broer en oom GERRIT HAMERLINCK O.S.A. te La Paz (Bolivia) op de leeftijd van 56 jaar. Ulft: Willy en Jeanny Hamerlinck-Neijzen Ward Sas van Gent: Lizy Hamerlinck Gemma Hamerlinck Hlngene (B.): Henk Hamerlinck jr. De H. Missen van requiem zullen gehouden wor den: woensdag 19 september om 15.30 uur in de kerk van het klooster Mariënhage te Eindhoven. Zaterdag 22 september om 10.30 uur in de paro chiekerk St Stefaan te Hingene (B Tot onze diepe droefheid werd vrij onverwachts van onze zijde weggenomen onze geliefde zorg zame vader, behuwdvader en lieve opa KAREL HAMELINK weduwnaar van Pieternella Suzanna Cornelia Dobbelaar in de ouderdom van 74 jaar. Oostburg: M. Hamelink C J. Hamelink van de Luvster Karl Raino Temeuzen: S. M de Vries-Hamelink W J.de Vries Erwin. Hoek. 16 september 1979. Vremdleke, Irrisstraat 30. Correspondentieadres' M. Hamelink. De Blikken 13. 4501 AC Oostburg. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 20 september a s. om 14.00 uur op de Algemene be graafplaats te Hoek na voorafgaande rouwdienst vanuit de aula van Vremdieke aan vangende om 13.30 uur ■Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Vremdleke Zij. die geen rouwbrief hebben ontvangen gelie ven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, mijn lieve man en onze zorgzame vader en opa JAN SONNEVIJLLE echtgenoot van Suzanna Christina Bouwens in de ouderdom van bijna 83 jaar Groede: S. Ch. Sonnevijlle-Bouwens Groede J Sonnevijlle J M Sonnevyile-Vanhulle Breskens J. Sonnevijlle M. W. Sonnevijlle- van de Luijster en kleinkinderen. Groede. 16 september 1979. Jonkheer de Braustraat 20 De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 19 september a s om 15.00 uur op de algemene be graafplaats te Groede In diepe vrede met een groot geloof in het eeuwi ge leven, is na voorzien van de Heilige Sa- kramenten der zieken, zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve vader en opa SERAPHINUS VERMEIRE weduwnaar van Veneranda M. J. Groothaert in de ouderdom van 84 jaar Philippine: A A E Vermeire Temeuzen A E M Vermeire C L Vermeire-E Nuytinck Philippine: A P Vermeire L. A M. Vermeire-Roegiest en kleinkinderen. Sluiskil. 15 september 1979 Corr adres Weststraat 14 4553 AJ Philippine De plechtige uitvaartdienst, waarbti u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op donderdag 20 september a s. om 10 00 uur in de parochiekerk van de H Maria Hemelvaart te Philippine Samenkomst aan de kerk. Rozenkrans woensdagavond om 7.00 uur in de kerk. In het Elisabeth ziekenhuis te Sluiskil overleed tot onze diepe droefheid, voorzien van het H. Sacrament der zieken, onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder CLARA ELISA JOHANNA DE LESSINE weduwe van Petrus Bernard Wijne op de leeffijd van 89 jaar Philippine: J. P. Segers-Wijne kinderen en kleinkinderen Grave: A. S. Wyne C. Wijne-Verbeeth kinderen en kleinkinderen Philippine: A. Wijne D. Wijne-de Wit kinderen en kleinkinderen Hulst' S. A. Wijne-Breepoel J. A. J. Breepoel kinderen en kleinkind de familie Wijne de familie Lessine. Philippine. 14 september 1979. Corr. adres: Laureijnestraat 18. Philippine. De plechtige uitvaartdienst waarbij u beleefd wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 19 september a s om 10.00 uur in de parochiekerk van O L Vrouw Hemelvaart te Philippine, waarna de begrafenis op het R.K kerkhof aldaar. Rozenkransgebed, in voornoemde kerk op dins dag 18 september om 19 00 uur. Samenkomst aan de kerk De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Elisabeth ziekenhuis te Sluiskil. Gebedsdienst maandag 17 september om 15.00 uur in het bejaardenhuis 'De Blide' te Temeu zen. Wij willen je rust gunnen, al is vol droefheid ons hart. je lijden zien. niet kunnen helpen, dat was onze smart. Met grote droefheid In het hart en met dank baarheid voor alles wat zij voor ons is geweest en altijd zal blijven, delen wij u mede. dat na een geduldig gedragen lijden, van ons is heenge gaan. na voorzien van de H. Sakramenten der zieken, onze zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, behuwd zuster, tante en nicht, mevrouw LOUISA CATHARINA DOENS weduwe van de heer Theophiel van Rattingen geboren te Biervliet 30 juli 1908, en overleden te Oostburg in het St. Antonius ziekenhuis op 14 september 1979. Wij bevelen de ziel van de dierbare overledene in uwe gebeden aan. Watervliet (B.): I Verbeke-van Rattingen W. Verbeke Kinderen- en kleinkinderen IJzendijke: E. de Jaeger-van Rattingen F1 de Jaeger en kind Biervliet: S. de Dobbelaere-van Rattingen M. de Dobbelaere en kinderen Biervliet'. A. van Rattingen Biervliet: M. Neve-van Rattingen A. Neve en kinderen Sluiskil: C. van Rattingen R. van Rattingen-de Buele en kinderen Temeuzen V Wijffels-van Rattingen P. Wijffels en kinderen Hoek: J. Gillis-van Rattingen R. Gillis en kinderen Biervliet' Th. van Rattingen en kind Biervliet: R. van Rattingen R. van Rattingen- van Steenberge en kind Oostburg: F. van Rattingen Biervliet. C. van Rattingen I. van Rattingen- de Vilder en kind F am. van Rattingen Fam, Doens. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de teraardebestelling, waartoe u beleefd wordt uit genodigd zal plaatshebben op dinsdag 18 sep tember a s om 10 00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet. Voor haar zielerust zal er hedenavond om 19.00 uur een Vigilledienst worden ODeedraeen m bo vengenoemde kerk, waarna bezoek aan het mor tuarium van het St. Antoniusziekenhuis te Oostburg, alwaar onze dierbare overledene is opgebaard. Bezoek aldaar van 20 00-20.30 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in cafe Doens. Weststraat 1Biervliet. Zij. die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 21