JUBILEUMCONCERT GOES GESLAAGD L'UOMO VOLANTE Marinus Boezem Fanfare Sint-Caecilia vierde 30-jarig bestaan Zeeuwse Koorschool in het zilver maandag 17 september 1979 Wtttfl- SCHOUWEN yftSSEL BEVELANDEN GOES - RK-KERK Promenadeconcert ter gelegenheid van het li-jarig jubileum van de Zeeuwse Koor- k)m>1&oot het fanfareorkest 'Euphonia'het latholiek Mannenkoor, het Jongenskoor MS de koorschool en Peter Priem, orgel. De haar 25-jarig jubileum vierende Zeeuwse Koorschool zette zaterdag de reeks van feestelijke optrendens in met een 'promenade-concert' in de Rooms-Katholieke kerk te Goes. De (alrijke toehoorders, die de kerk niet geheel, maar toch vrij goed bezetten, konden luisteren naar het jongenskoor van de koorschool en het Rooms-Ka- tholiek Mannenkoor, die in combina tie zongen, gedirigeerd door Evert Heijblok. en aan het orgel begeleid door Peter Priem. Gastorkest was de Afscheidsdienst ds. L. de Wit in Renesse RENESSE - Zondagmiddag werd in de hervormde kerk van Renesse een ge zamenlijke dienst gehouden van de hervormde gemeenten Renesse en Nodrdwelle waarin ds L. de Wit af scheid nam. Aan de dienst werd medewerking ver leend door het hervormd kerkkoor on der leiding van mevrouw J. Lemson- Daane en een kopergroep uit het fan farekorps 'Luctor et Emergo' onder lei ding van de heer J. H. Blom. Aan het slot van de dienst werd ds De Wit toege sproken. Loco-burgemeester J. C. de Feiter sprak namens het gemeentebe stuurvan Westerschouwen. Namens de kerk sprak ds J. Seeleman, waarna de heer J. C. Braber het woord voerde na mens de hervormde gemeenten van Renesse, Noordwelle en Serooskerke en de gereformeerde kerk van Haamstede. Ds de Wit dankte voor de vriendelijke woorden en stelde dat zijn werk een succes was geworden dankzij de mede werking van velen. Bij de uitgang van de kerk nam ds De Wit en zijn echtgeno te met een handdruk van iedereen per soonlijk afscheid. Oud papieractie Sint Annalarid SINT-ANN ALAND - Morgen, dinsdag, haalt de zendingscommissie van de ge reformeerde gemeente in Sint-Anna- land oud papier op. De oud papier-actie begint om 18.30 uur de opbrengst komt ten goede aan de zending van de gere formeerde gemeente. Goese fanfare 'Euphonia' onder lei ding van Peter de Rooy. Om maar met de jubilaresse, de koor school. te beginnen: dit bekende jon genskoor was wel bijzonder goed in vorm. Samen met het mannenkoor was er een ensemble gevormd, dat over een goede balans tussen de stemmen be schikte. Vooral de techniek van het jongenskoor is weer verbeterd, vergele ken meteen aantal jaren geleden. In de gezongen werken gaf dit koor blijk van een grote trefzekerheid en zuiverheid, met name in het hoge register en in vrij moeilijke modulaties. Evert Heijblok is er ook in geslaagd zijn zangertjes ien zangers) nog meer gevoel voor muzikale beleving bij te brengen. Hoogtepunt van het optreden van de gecombineerde koren was naar onze mening het a capella uitgevoerde Lo cus iste' van Anton Bruckner en het 'Ave Maria' van dezelfde componist. Niet alleen de reeds eerder genoemde technische eigenschappen van de vo calisten vielen hierbij op, ook de dyna mische nuances kwamen hier goed tot hun recht. De koren waren hun optre den begonnen met het 'Alleluja van Gabrieli - met overtuiging gezongen - en het ontroerend gebrachte 'Kyrie' en 'Gloria' van Schubert. Peter Priem be geleidde de zangers hierbij aan het or gel. Eveneens met orgelbegeleiding zongen de jeugdige en oudere zangers het "Magnificat' van Andriessen en het in drukwekkende, majestueuze 'Rejoice' van Rathbome: werken, die 'de koor school' al wat langer op haar program ma heeft, maar die het door hun frisse, muzikale aanpak het nu ook weer 'de den'. bij GOES - Ziekenhuis De Bevelanden. 15 30-16.30 uur: uitzending Nomen Nes- do. MIDDELBURG - Gasthuis, 20-21.15 uur: uitzending Rawa. MISSINGEN - Bethesda/St.-Joseph- öekenhuis, 20-21.30 uur: uitzending Rawa. Strandhotel, 20 uur modeshow. ZAAMSLAG - 'De Poort'. 20 uur: mo- Spanjaarden betrapt rooien van aardappelen KORTGENE - Zondagmorgen om streeks elf uur zijn twee Spanjaarden die verdacht werden van het rooien van aardappelen door de politie gear resteerd. De twee mannen. F B. uit Anderlecht [België) en J. M. uit Brussel hadden van een open veld in Kortgene een hoeveel heid aardappelen meegenomen. Aan de hand van het kenteken van hun auto achterhaalde de politie het tweetal, dat op een camping op Noord-Beveland verblijft. Bij de aanhouding ontdekte de politie zo'n 60 kilo aardappelen in de kofferbak van hun auto. De Spanjaar den verklaarden tegenover de politie de na het rooien achtergebleven aardap pelen verzameld te hebben. De Spanjaarden verklaarden, dat zij aardappelen hadden willen 'lezen', dat wil zeggen, die aardappelen rapen, die na het rooien nog op het land liggen. Omdat het hier om een nog niet gerooid stuk land gaat is er echter geen sprake van 'stropen van te veld staande vruch ten'. Bijeenkomst tuinders SINT-ANN ALAND - De glastuinders, afdeling studieclub, houden vandaag, maandag, een bijeenkomst in hotel 'De Gouden Leeuw' te Sint-Annaland. De bijeenkomst begint om 19.30 uur. Zoals gezegd kon men ook luisteren naar het fanfareorkest Euphonia dat onder leiding van zijn dirigent Peter de Rooy in afwisseling met de koren op trad. Bi] elk optreden speelde het or kest een compositie met een 'gedragen karakter en een meer marciaal gestruc tureerd werk. ïïet orkest begon met een klankvolle vertolking van het koraal uit de 'Suite Gotique' van de Franse componist Boellmann. Oorspronkelijk werd dit werk voor orgel geschreven. 'Eupho nia' wist goed raad met het vermoede lijk door Eric Ball geschreven ar rangement voor blaasorkest. Het or kest bracht ook een frisse, goed in tem po gehouden versie van de 'Trumpet tune and Air' van Purcell. De cornet- en bugelsectie kon men vanwege hun fraaie heldere klank be donderen in een stemmingsstukje van de Engelse brassbandcomponist Wil liam Rimmer. 'Sunday' getiteld, en op gebouwd rond het bekende koraal 'Oh, du Fröhliche'. Handel s Where everyou walk' klonk fraai ais trombone-solo met orkestbegeleiding.' Het fanfareorkest speelde ook een werk van Nederlandse bodem: Henk van Lijnschooten's Cho ral Figuré' (niet zijn sterkste composi tie) en besloot zijn optreden met een ritmisch en dynamisch pittige weerga ve van Verdi's 'Triomfmars' uit 'Aida'. Een aardige climax vormde het slot van dit promenadeconcert: het gezamenlijk optreden van koren en blaasorkest on der leiding van Peter de Rooy. Het 'Ave Verum' van Mozart beleefde een zeer aanvaardbare vertolking met een goe de balans tussen zangers en instrumen taal ensemble. Een aardige vondst was hetspelen van de 'Graf Waldersee Mars' door 'Euphonia'. De koren zongen daarbij unisone het trio - het bekende koraal 'U zij de glorie' - mee. De dirigent slaagde er zelfs in het publiek het laatste couplet te laten meezingen. Na de ovatie, die de uitvoerenden - te recht - van het publiek kregen, schre den de koren plechtig en onder muziek de kerk uit. Ze waren bij het begin de kerk binnen gekomen onder orgelspel. 'Euphonia' begeleidde hun uittocht met de Britse hymne 'Blaenwem'. Een waardig slot van een alleszins geslaagd promenade-concert door ensembles, die uitstekend in vorm waren. G. van L. Met de performance 'L'uotno volante' heeft Marinus Boezem zaterdagmiddag in de Middelburgse Vleeshal zijn tentoonstelling van installaties ingeleid en aangevuld. L' Uomo volante', de vliegende mens Boezem, bleek een man die grotere waarden hecht aan het punt van vertrek, het spanningsvolle moment van balans vóór het vrijkomen van de grond, dan aan het vliegen zélf. Dat vliegen, de droom van de vogelman, viel aan stukken. De scherven leiden - in het geheel van de tentoon stelling - hun eigen leven. Voorlichter Kan van Goes gaat weg GOES - #e voorlichtingsambtenaar van de gemeente Goes, de heer J. S. Kan, vertrekt in verband met een be noeming tot hoofd voorlichting van de gemeente Roosendaal en Nispen. In verband hiermede wordt hem door het gemeentebestuur van Goes een recep tie aangeboden op woensdag 26 sep tember. aanvang 16-30 uur in het stad huis aan de Grote Markt in Goes. Plattelandsvrouwen bekeken antiek WOLPHAARTSDIJK - De afdeling Wolphaartsdijk van de Nederlandse bond van plattelandsvrouwen is het nieuwe verenigingsseizoen weer be gonnen. Dat winterprogramma werd ingeluid met een bezoek aan een an tiekhal te Goes. De geschiedenis kent veel verhalen van vogelmensen die in hun drang naar 'de volkomen vrijheid', het zweven boven de dingen die van de aarde zijn, steeds driester vliegpogingen ondernamen. Een 'vlucht' voor de soms drukkende werkelijkheid van alledag? Een com petitie met de natuur, de wetten van de zwaartekracht? Een poging wellicht om tot een v.olmaakt evenwicht te ko men. en een ontkenning van de tUd in de ruimte te genieten. Gelukkig heeft het in de natuurlijke voorzieningen nimmer aan voldoende rotspieken ontbroken die de vogel mannen tot springplank konden die- nen. Zo af en toe richtte de mensheid bovendien hoge bouwsels op die ook al konden fungeren als startpunten voor de haast vrije val. We hebben er fraaie verhalen aan over gehouden. Zo fladderde Daedalus, wat jaren gele den. keurigjes boven zijn eigen Laby rinth en bracht zijn eveneens beveder de zoon Icarus het in zijn drang naar zonnige hoogten niet verder dan een doodsmak nabij het wijnrankenrijke eiland Samos. Koning Bladud, de Brit, stortte neer op de tempel van Apollo en zelfs sinds men alles weet van de theorieën van Borelli, springen nog hier en daar met doeken en latten getooide personen van torens naar de roem die niet zelden de totale afgang blijkt te zijn. INJen vindt deze kennelijk diep-men- selijke drang naar vliegen op zeer ver- BIOSCOPEN BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: El kaar, 12 jaar. goes-Grand. 20 uur: Moonraker, al. HULST - 'De Koning van Engeland'. 14.30 uur l'Acte d'amour. 18 jaar. 14.30 uur.Intieme pronospelletjes, 18 jaar; 20 uur Moonraker. a.l. 20 uur: Uit elkaar, 12 jaar 20.15 uur: nsa de wolvin van de 8.S., 16 jaar. MIDDELBURG - City, 20 uur: Nosfera- tu de vampier. OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Moonra ker, a.l. TERNEUZEN - Luxor, 20 uur: Moon raker. a.l„ 20 uur: The silent partner, 12 laar. MISSINGEN - Alhambra 120 uur: Uit dkaar, 12 jaar, n 20 uur: Moonraker, al. TENTOONSTELLINGEN axel - Jeugdherberg Bleye Haghe: werken Luik Wilem. DOMBURG - Zeeuws biologisch mu seum, 10-18 uur: 'Oosterschelcle'. GOES - Magdalenakerk, 14 uur: mani festatie missie en zending. HE1LLE- Landbouwmuseum, 10-12 en 13-17 uur: oude landbouwwerktuigen MIDDELBURG - Zeeuws Museum. 10- 11 uur 'Over de Zeeuwse wandtapij ten'. Artshop Six and Six, 10-18 uur: oliever ven Gera Dauvillier en Wim Vader. MSSE - Galerie 'De mooie staak', 9-20 uur: werken Messemaker. OOSTBURG - Gemeentehuls, 9-12 en 14-16 uur: werken cursisten kunst ige vorming. 00STKAPELLE - 'Molenwijk', 10-12 uur fossielen. TERNEUZEN - 'Artikof 8-18 uur: wer ken Anny Blf-mus. MERE-Grc„ Kerk, 10-17 uur: 'Er on deren er op, om een beveiligd bestaan ui Zeeland'. HULPCENTRA niul?"en Midden-Zeeland - Goes, tel. ,100-14444, (ook voor mllieuklachten). iwscb-Vlaanderen - Terneuzen, )H50-94444, (ook voor milieuklach- JWonlsche hulpdienst Zeeland, tel. «180-15551. dag en nacht bereikbaar, ut- hulpdienst Zeeland voor mensen "nood. tel. 01180-36251. van 10.00-24.00 uur, weekends van 20.00-24.00 uur. «euwsch-Vlaanderen - Hulpgroep bij «futprobleem (AA), tel. 01172-2168. Mtchting 'Blijf van m'n lijf Zeeland. foü-u daB en nacht be- ratkbaar. MUZIEKFEEST 'S-HEERENHOEK 's-H^ERENHOEK - De fanfare Sint- Caecilia' uit 's-Heerenhoek vierde za terdag haar 30-jarig bestaan. Dit ge beurde op toepasselijke wijze met een muziekfeest in 's-Heerenhoek. Tijdens de officiële receptie in 'De Jeugdhoeve' kwamen ruim 200 genodigden het be stuur van de fanfare feliciteren. Voorzitter H. H. M. Zwartelé heette de gasten wejkom. „30 jaar is misschien niet zo'n heel lange tijd. maar als men beziet wat er in de afgelopen 5 jaar al lemaal met Sint-Caecilia is gebeurd, d at is er wel reden om eens een feestje te houden. We hebben de laatste jaren nieuwe uniformen en nieuwe instru menten aangeschaft, terwijl we vorig jaar tijdens het concours van de Ko ninklijke Nederlandse Federatie van Muziekverenigingen iKNF) de eerste prijs mochten ontvangen en daarmee promoveerden naar de tweede afdeling. Bovendien staat in onze statuten dat we zoveel mogelijk muziek moeten ma ken, vandaar dus dit muziekfeest,'' al dus voorzitter Zwartelé. Namens de afdeling Zeeland van de KNF sprak de heer C. Schout. Drie fanfareleden mochten wegens 25-jarig lidmaatschap uit zijn handen de zilve ren KNF-speld in ontvangst nemen. Dit waren secretaris L. G. Traas, de heer J. Geijs en de heer H. Grim. die met 72 jaren ook nog het oudste lid van de fanfare is. Voorts werden nog twee mu zikanten van het eerste uur gehuldigd. Vice-voorzitter F. A. Traas en de heer B. Geys zijn beide vanaf de oprichting lid van Sint-Caecilia Uit heel Zuid-Beveland waren mu ziekkorpsen gekomen om deel te ne men aan het feestelijke muziekfestival. De fanfares 'De Echo' uit Wilhelmina- dorpCon Amore uit Hoedekens- kerke. 'De Schelde Galm' uit Hans- weert. 'Prinses Juliana uit Baarland. 'De Fazant uit Ovezande. Euterpe uit Heinkenszand en Con Affezione uit Kwadendamme liepen mee In een pa rade door het dorp Daarna volgde een show en concertprogramma. 's Avonds verzorgde de fanfare Sintr Caecilia in samenwerking met de drumband en het majorettenpeloton 'De Showgirls' uit s-Heerenhoek eeri taptoe. De dag werd besloten met een bal In de Jeugdhoeve waar The old comrades uit Hoogerheide de muzikale leiding hadden schillende plaatsen en manieren weerspiegeld in de kunst, vanaf de vroegste tijden via Da Vinei tot Pan- amarenko en verder. Boezem hoort bij 'verder'. Hij heeft in zijn performance niet aan de werkelijkheid van het 'vliegen of vallen' gedokterd, hij heeft gebouwd aan de illusie. De vogelman die - gelukkig - op geen enkel moment een acteur werd, heeft met zijn spiegelbeeld als contrage wicht. de balans gezocht en - even. èén moment - gevonden. Op dat moment waarop de inmiddels verbruikte eigen krachten overgingen op en in het spiegelbeeld, ontsteeg dat alter ego aan zichzelf en waren spanning en illusie gebroken. Boezem heeft met geen andere midde len dan twee touwen, een grote spiegel (gelijk aan het eigen lichaamsgewicht) en een lichtbepluimde outfit naar dat uiterste moment toegewerkt. Zijn vliegende mens is opgegaan in brokken en splinters die met elkaar een prachtig verspringend beeld opleveren van het gewelfde plafond van de Vlees hal. Hoe mooi zou het, trouw aan deze en andere illusies, zijn als men er de lucht in kon vangen. Juist op dat punt sluiten de per formance en dat wat er van resteert - videoband, fotoreportage én het spiegelmateriaal zelf - nauw aan bij de tentoonstelling. Ook de expositie houdt illusies gevangen. Boezem bedient er zich van hetzelfde basismateriaal: touw en spiegels. In zijn 'Space Sculpture' touw en spiegels In zijn 'Space Sculpture' <1978) houden de inanïllatrossen, in de vloer van de Vleeshal verankerd, twee grote spiegels in evenwicht De spiegelkanten zijn te gen elkaar gedrukt, zodat de illusie van het opheffen van de ruimte wordt ver kregen: een illusoir soort nulpunt, een getuigenis van de aanwezigheid van 'niets', immaterieel Het is en blijft een droombeeld want het materiële aspect van dat al is zeer do minant.' brutaal zelfs, aanwezig in de achterkanten van de spiegels die als een onoverkoombare en niet te door breken scheidsmuur tastbaar midden in een ruimte staan die door het project geëlimineerd, althans ontkend, wordt. Het is - in tegenstelling tot wat Veca in zijn inleiding bij de expositie zegt - be paald wèl zo dat de twee binnenvlakken elkaar tot in het eeuwige weerspiege len We kunnen - en dat is juist het spanningsmoment van deze construc tie - slechts vermoeden hoe immens groot en diep die tot nul verklaarde ruimte is. Space Sculpture' vervult in zijn 'ge slotenheid' in het totaal van de ten toonstelling de rol van het negatief. 'II Canto deU'Allodola' (1979), de Leeuwe rikszang, staat daar - als positief - te genover. Boezem bedient zich in een groot deel van zijn werk dat sterk met vervreem ding. nieuwe en andere grenzen aan conceptie, gedachte én beeld te maken heeft, gedurig van die twee polen Het positief levert een beeld op dat veel meer eist. Opnieuw als basismateriaal manillatouw en spiegels met als aan vulling landelijk-rustiek aandoende takken en - op tape - het gezang van de leeuwerik op zijn wondervolle vlucht De spiegels zijn hier open. de lucht is groots en weids, de vogel kan tot duize lingwekkende hoogten stijgen en er van het voorjaar gewagen De leeuwerik, de vogelman Alauda Arvensis, krijgt bo vendien met het 'verruimde' bodem- vlak alle kans op zijn 'vrije val', met het versterven van de jubel naar de stille laatste meters. Boezem doorbreekt met dit project de grenzen van ruimte, op- en neerwaarts in repetities van beeld en geluid de op gaande lijn van de vogel aan de u-and tin foto ten het geluid op band) met - in en door de spiegels -hef openbreken van het gewelf en de tegelvloer, een di rect verruimend spel met de architec tuur en de omgeving. Wie er zich in begeeft, zal ook hier con cluderen dat het ruimtelijk avontuur in wezen begoocheling en droom beeld is. Voordat er sorake is van die conclusie. Marinus Boezem, Installaties in de Middelburgse Vleeshal (foto's Wim Riemensj. heeft men - in negatief en positief - méègekeken Achter de werkelijkheid van alle dag en kunnen ervaren dat de grenzen anders mogen liggen dan die zichtbare werkelijkheid gewoonlijk aangeeft. Geslaagd optreden muziekkorpsen uit Zierikzee in Hatfield Van een verslaggever) HATFIELD (ENGELAND) - De Zierik- zeese muziekgezelschappen 'Kunst en Eer' en 'Rust Roest' kunnen terugblik ken op een uiterst plezierig en tevens bijzonder succesvol verblijf in het En gelse stadje Hatfield. De Zeeuwse mu zikanten hadden zaterdag een zwaar programma af te werken, s Morgen srondll.00 uur traden 'Kunst en Eer' en 'Rust Roest' op in het win kelcentrum van Hatfield, waar zij erg veel succes oogstten. Hoogtepunt van de trip naar Engeland vormden echter de shows, die Kunst en Eer' en 'Rust Roest' gaven ln het Scarborough Park waar een Water Carnival' werd gehou den. Dat is een jaarlijks terugkerend volksfeest met kermisattracties, para chutespringen. surf-wedstrijden, speedboat-races en stuntvliegers. Het Water Carnival trok zaterdag enkele duizenden toeschouwers Het optreden van Kunst en Eer' in het gigantische Scarborough Park vormde de opening van het festival s Avonds rond half acht moesten beide korpsen opnieuw opdraven om de finale van het festival te verzorgen. Een daverend applaus van de duizenden toeschouwers achter de dranghekken was de verdiende be loning voor dc ongeveer 100 Zeeuwse muzikanten en majorettes. Zondag werd van het aanvankelijke programma afgeweken. In plaats vai» een bezoek aan Windsor Castle maakte het gezelschap een rondrit door Lon den Vandaag, maandag, om zeven uur aanvaarden Rust Roest en 'Kunsten Eer' de thuisreis. Rond zeven uur van avond worden de muzikanten weer in Zierikzee verwacht. BRANDJE IN ZOMERWONING IN RENESSE RENESSE - In een zomerwoning in het bungalowpark De Bongerd te Renesse ontstond zaterdagmiddag omstreeks half twee een begin van brand. Dak- bedekkers ontdekten plotseling vuur tjes in het dak en plafond van de wo ning. Zij waarschuwden de brandweer, maar toen deze arriveerde hadden de dakbedekkers het vuur zelf al geblust. De schade viel mee. Collecte OVEZANDE - De collecte ten bate van het Koningin Wilhelminafonds heeft in Ovezande 887.30 opgebracht. COLLECTE - De in Oudelande gehou den collecte ten bate van het Koningin Wilhelminafonds heeft opgebracht ƒ852.42. Conclusies öp de grond en toch éven vrij van die grond: de vliegende mens? Andrè Oosthoek t De Vleeshal. Middelburg-stadhuis, Markt. Dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 17 uur. zondag 14 tot 17 uur. maandag gesloten, tot 8 oktober, met catalogus i. Twee personenauto's ontvreemd in Goes GOES - Bij de gemeentepolitie van Goes is zondag tweemaal aangifte ge daan van de vermissing van een per sonenauto Van een parkeerterrein aan de Oostsingel verdween de auto van A. M. van B uit Goes. Van een parkeer- strook bij een benzinestation te Kioetinge werd een auto van hetzelfde merk ontvreemd, eigendom van J de J. uit Goes. De recherchegroep van de Goese gemeentepolitie onderzoekt de vermissingen. Auto over de kop: bestuurder gewond GOES - De automobilist L. P. A. B. uit Middelburg is zondagmorgen bij een ongeval op rijksweg A-58 gewond ge raakt. Hij is opgenomen in het Gasthuis te Middelburg. B reed met zijn auto op de noordelijke rijbaan van de rijksweg, in de richting van Middelburg Nabij Le- wedorp raakte zijn auto door onver klaarbare oorzaak ln een slip. Het voer tuig sloeg over de kop en kwam aan de andere kant van de vangrails in de middenberm tot stilstand. De auto moest worden weggesleept. Fietser gewond bij botsing met tractor GOES - De fietser P. dc B. uit Goes Is zaterdagmiddag bij een botsing met een landbouwtractor in de Brugstraat te Wilhelminadorp gewond geraakt. Hij kreeg een wiel van de tractor over zijn linker onderbeen en moest w orden opgenomen in het streekziekenhuis 'De Bevelanden' te Goes. De B. kreeg geen voorrang van de landbouw tractor, bestuurd door J. N. K. uit Wol phaartsdijk en een botsing was het ge volg. Nieuwe kerk Vrije Evangelische Gemeente Goes GOES - De Vrije Evangelische Ge meente te Goes heefl de beschikking gekregen over een ander kerkgebouw Deze kerk. 'Bethel-kerk genaamd, wordt dinsdag 25 september officieel in gebruik genomen, tijdens een dienst waarin ds H. Raven voorgaat. De dienst in het kerkgebouw aan de Beatrtxlaan begint om 19.30 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 19