Kennismaking met de nieuwe Volkswagen Transporter De verbeteringen zijn duidelijk £7 Mercktoch hoeaterek. Elke branche zijn eigen Volkswagen louwerse de priester dactylo Op het vlak van laadvermogen Op het gebied van wegligging Op't terrein van comfort Administratief meüewerker(ster) 2 sensaties: 2 fantastische Suzuki s RECREATIE ZEELAND B.V. Een open haard hoeft niet duur te zijn. Taxi 'Vrouwenpolder' B.v. bekwaam offsetdrukker ELEKTROMONTEURS HTSer ONGESCHOOLDE KRACHTEN MAGAZIJNBEDIENDEN uitzendburo 26 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1979 Hèt grote nieuws in de sector van de lichte bedrijfswagens is stellig de nieuwe Volkswagen Transporter, waarvan de levering nu op gang begint te komen. Comfortabel als een luxe personenauto, praktisch als een lichte vrachtwagen. Snel en veilig op de grote weg, met een voortreffelijke wegligging. Wendbaar en zuinig in smalle winkelstraten. Zijn draaicirkel is teruggebracht tot 10,7 meter. De nieuwe Transporter is tot en met berekend op vlot en makkelijk laden en lossen. Hij is optimaal toegankelijk via de grote zij-schuifdeur èn de grote wagenbrede achterklep, die bijna tot de bumper doorloopt. De nieuwe Transporter is geconstrueerd op het al 30 jaar beproefde principe van gelijkmatige verdeling van de belasting op voor- en achteras. Anders gezegd: bestuurder voorin, motor achterin, lading in het midden. Maar de constructeurs zijn erin geslaagd de hoogte van de laadvloer boven het motorcompartiment omlaag te brengen tot 82,5 cm boven het wegdek. Door een zeer gunstig zwaartepunt heeft de Transporter een optimaal rijgedrag in bochten en bij zijwind. Een spoorbreedte van 1,57 m voor en achter en een wielbasis van 2,46 m geven hem meer nuttige ruimte; met een laadoppervlak van 4,36 m2 heeft hij een laadvolume van 5,7 m3 en ca 1000 kg laadvermogen. En zo zijn er tal van technische verbeteringen en geraffineerde vondsten toegepast. Zij maken deze compleet nieuwe Volkswagen Transporter tot het aantrekkelijkste aanbod in de markt van lichte bedrijfswagens. Zeker wanneer u zijn gunstige km-prijs in aanmerking neemt. Van Oeveren B.V. dealer Mercedes-Benz heeft plaats voor een die na een inwerkperiode zelfstandig een aantal taken moet kunnen verrich ten. Leeftijd tot plm. 22 jaar. De administratie welke thans nog gevestigd is te Yerseke zal begin 1980 verplaatst worden naar ons nieuwe pand te Goes. Vereiste opleiding leao, mavo of havo en type diploma. Sollicitaties schriftelijk aan: Van Oeveren B V., Oude Torenstraat27, Yerseke. Nu bij Recreatie Zeeland B.V. de complete snelle sportcoupe De bekende japanse compleetheid, radio, toerenteller etc.. etc echt raspaardje, flitsende acceleratie. 1000 cc motor LJ80 een echte terreinwagen 2/4-wielaandnjving hoge en lage geanng, open of gesloten. Veelzijdig en handig SUZUKI Kuijerdamseweg 31 ELLEMEET Tel. 01117-1595. Uw dealer voor Schouwen-Duiveland en Goeree-Overflakkee. Want een geprefabriceerde open haard van Bellfires wordt in series gemaakt. Dus is hij goedkoper. Bovendien bestaat hij uit slecht*! enkele delen. Daardoor kunt u hem snel en zonder problemen laten inbouwen. Dat spaart tijd en geld. En bovendien bent u, mits hij goed is geïnstalleerd, zeker \an een goede trek. Vraag ons om inlichtingen. BELLFIRES Ovetrtje vesuatnaer.; 8r«J*. Ciogldtj" SS Tilburg. Piusplaln Koningsotein T»in«uien, Mr F J Haarmanwbg 61 TAXI NODIG? BEL Secretarisweg 5 Vrouwenpolder Telefoon 01189-1495. dag en nacht service. Uw taxi voor geheel Walcheren Groepsvervoer Vakantievervoer Zittend ziekenvervoer Wij rijden tegen scherp concurrerende prijzen! Vraag vrijblijvend inlichtingen op bovenstaand adres. In ons bedrijf komt een plaats vrij voor een die in staat is op onze Heidelberger SOR-machines kwaliteitswerk te ver vaardigen. Bij gebleken geschiktheid kan hij als voorman van de offsetdrukkerij aange steld worden. Een belangrijk facet hiervan is kwali teitscontrole en opleiding van leerlin gen. Wij vragen daarom een vakman die ge motiveerd kan werken en daardoor an deren kan motiveren. Een diploma leermeestergezel kan een pluspunt zijn, maar is geen vereiste. Wy zijn een zelfstandige onderneming met ca. 50 medewerkers en hechten veel waarde aan betrouwbaarheid, een goe de inzet en een goede werksfeer. Wanneer u meer wil weten over deze be slist interessante functie dan zullen wij u gaarne nader informeren. Sollicitatie en informatie. Oosterbaan&Le Cointre b.v. drukkers uitgevers ƒ7) Westwal 45 - 4461 CM Goes, tel. 01100-27555 na 18.00 uur 01100-14831 t.a.v. dhr. A. W. van der Helden. KAMPERLAND Landelijk gelegen boerde rijtje, met grote bloementuin en moestuin met vruchtbo men. Zowel geschikt voor permanente als weekend- bewoning. Dicht bij Veerse Meer en strand. Kamperland Halfvrijstaande woning, ge heel gerenoveerd, met hardhouten kozijnen en deu ren. Dichtbij jachthaven en Veerse Meer Rodelko B.V. Veere, 01181-555, 's avonds 01186-1578. Ouwcrkerk (bij Zierikzee), Den Domp 21. Te koop: In mooi krekengebied zeer luxe ruime 2-onder-1-kap wo ning met grote tuin en blij vend vrij uitzicht, met garage, dubb. glas, natuurstenen vloer, open haard, massief eiken inbouwkeuken, veel schoonmetselwerk en gra- nol, 4 slaapkamers, balkon, luxe badk. met ligbad, douche, 2e toilet. Bouwjaar 1978. Vraagprijs 229.000,-. Zaterdags open huis van 10.00-18.00 uur. Tel. 01114-2601. Gevraagd met spoed: bij voorkeur met ervaring, voor een bedrijf in Vlissingen Elektro, voor Terneuzen leeftijd van 18 t/m 21 jaar, bedrijf Goes voor Bergen op Zoom tijdelijk werk serieuze zaak Goes, Middelburgsestraat 5, tel. 01100-28219. Vlissingen, Wijenburg 6, tel. 01184-66391. Al meer dan 60 jaar bouwt Fiat trekkers. Een ervaring die u in elke Fiat trekker terug vindt De motoren hebben ingebouwde krachtreserve. Dat maakt ze niet alleen sterk als beren, maar vooral zeer duurzaam. Kijk maar naar de 80 serie van Fiat Stuk' voor stuk sterke, fraaie en vooral geluidsarme kabinetrekkers met motoren van 42.6 kW (58 pk) tot 64.6 kW (88 pk). Voor de maximale inzetbaarheid staat de grote organisatie van de importeur en onze vakkundige service garant Vraag ons gerust om informatie of een demonstratie. Wij staan vooru klaar De Braakman b.v. Biervliet 01152-1283 Fa. Leenpoel Kamperland 01107-659 Fa. Th. Kindt en Zn. Lamswaarde 01142-262

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 26