Havenwedstrijd (40e) voor Zeeuwse zwemmers VEEL KANSRIJKE ZEEUWEN BIJ ATLETIEKKAMPIOENSCHAPPEN Sprintster Els Vader: Ik mis het wedstrijdritme Autorallycross-topcoureur Dam demonstreert in Rilland ELK JAAR VERRASSINGEN IN HAVENZWEMWEDSTRIJD TIMMAN WON GEEN BESLISSING OVER KEES KIST PZC/sPort 11 VLISSINGEN - De kans is niet gering dat Zeeland dit jaar tijdens de nationale atletiekkampioen- schappen voor senioren in Nijmegen een forse greep zal doen in de doos met medailles. Een omvangrijke afvaardiging van zeventien atleten en atletes uit Zeeland komt aanstaand weekein de op het sportpark Brakkenstein in actie. Onder hen Els Vader, Marjan Olyslager, Karin- en Brigit de Nijs, Piet Vonck en Henk Lindner. Stuk voor stuk zeker niet kansloos voor eremetaal. voorbereiden, maar ik dacht toch wel dat ik redelijk in vorm zat," meent ze Enige nadeel is het gebrek aan comep- title. ,,Ik mis het wedstrijdritme, maar omdat er in de afgelopen periode niet veel te doen is geweest hebben die an deren dat ook. Het is dus afwachten, maar ik denk niet dat het slecht zal gaan". Een tikje onverwacht is het feit dat één van de tegenstandsters op de seniorenkampioenschappen Maijan Olyslager van Scheldesport uit Ter- neuzen is. Een week voordat het A- meisje naar de Europese jeugdkam pioenschappen in Praag gaat wil ze zich kennelijk nog eens testen. Els Vader acht het Zeeuws Vlaamse sprinttalent zeker niet kansloos voor een medaille op de 100 meter vlak en horden. De 200 meter zal aanzienlijk moeilijk worden, omdat je voor een ereplaats dan toch wel onder de 24 seconden moet duiken en daartoe lijkt Marjan Olyslager (nog) niet in staat Eén Zeeuws sprintster ontbreekt hoogstwaarschijnlijk op het appèl. Li lian Gillissen van Dynamo '70 uit Mid delburg kampt nog steeds met een hin derlijke blessure aan haar linker ach terbeen, die ze tijdens de halve finale Europa Cup voor dames in Sittarri heeft opgelopen. Voorts is ook de inschrij ving te laat binnengekomen, zodat het nog niet zeker was of ze zou worden geaccepteerd. Zelfs wanneer dat wel gebeurt schat haar trainer Kees de Grave de kans gering dat zijn pupil start. In dat geval heeft Dynamo geen vertegenwoordiger in Nijmegen. Want voor John Vermeulen is geen inschrijf formulier verstuurd. „Hij is nog te jong", meent De Grave, „dat zou roof bouw zijn." Overschrijving Karin de Nijs komt zaterdag en zondag in Nijmegen uit voor haar nieuwe ver eniging, Sparta Den Haag. Van die club is ook haar oudere zus Brigit de Nijs. die in Den Haag studeert, al lid. Karin de Nijs zegt RKHAV te hebben verla ten omdat ze bij Sparta meer moge lijkheden ziet „Er is een betere wed- strijdgelegenheid en een betere bege leiding. De afstand maakt niet veel verschil. Ik studeer in Vlissingen en bij RKHAV kwam ik ook niet veel". BRESKENS - In de 1800 meter lange Havenwedstrijd van Breskens vallen elk jaar opnieuw verrassingen in deze door de stroom en de golfslag zware wedstrijd. Bij velen is ook de conditie door de lange vakantie aardig aange tast. Bij de heren kunnen Edwin de Causmaeker en Wim den Engelsman respectievelijk op de vrije slag en de schoolslag wel een stootje verdragen. De strijd zal zich hier vooral toespitsen op de 'volgers'. Bepaald spannend kan het worden bij het onderdeel schoolslag dames. Het verschil tussen Sandra Verdonck en Jeanet Hietbrink be draagt slechts 28 seconden. Er kan dus nog van alles gebeuren. Jolanda Spruijt moet in staat worden geacht deze wed- Karin de Nijs acht zich in staat een me daille te pakken op de 800 meter. „Elly van Hulst is favoriete voor de eerste plaats, maar achter haar is de strijd helemaal open", iaat de Temeuzense, die ook heeft ingeschreven voor de 1500 meter, weten. Haar zus Brigit komt al leen uit op de 1500 meter. Vorig jaar werd ze op die afstand vierde, na een BREDA - Jan Timman heeft woensdag in Breda zijn tweede overwinning be haald in de 'geheime' tweekamp tegen de Rus Lev Poloegajevski. Timman speelde in de zesde partij met zwart en was uiteindelijk in het eindspel de sterkste De partij duurde 63 zetten. Door dit resultaat heeft Timman met nog twee partijen te spelen de leiding met 4-2. BE VEREN - Jk denk. dat het van West Ham United een reclamestunt is. Kees Kist blijft gewoon bij ons", vertelde dinsdagavond AZ-voorzitter Arie Ligthart na afloop van het grimmige oefenduel tussen Bevercn Waas en AZ in België. Financieel expert Gerrit Pe ters denkt er anders over. „Inderdaad, Kist is nog niet vertrokken naar Enge land. Donderdag gaat hij gewoon met de AZ-ploeg mee naar Spanje. Maar de kansen, dat Kees Kist blijft, zijn mo menteel 50 procent De Engelsen gaan erg hoog met hun bod. Donderdag aan staande weten wij het precies". West Ham United is in principe gene gen een transfersom van erica twee miljoen gulden te betalen voor Kist, die zelf een miljoen gulden vraagt. Totaal zal de Engelse tweede-divisieclub drie miljoen gulden op tafel moeten brengen om de Europese topscorer te strikken. Donderdag zal de hoogste leiding van West Ham United definitief beslissen of men dit bedrag wel wil betalen voor dt blonde schutter strijd op de vrije slag op haar naam ie schrijven Het klassement luidt na twee wedstrijden Vrije slag heren 1 Edwin de Causemaeker, Bruinvis 1.09.19. 2 Arco Wagenvoort, Ganzc 1.13 47; 3 Peter Bek. Zeelandla 1.14.50; 4 Er- win Blaauw, Stormvogel 1.16.47; 5 Eddie de Smit, Scheldestr 1 16.47; Schoolslag heren-1 Wim den Engelsman. Otters 1 34 13. 2 Willy Mooljer. Braakman 1 37.33; 3 Cees Ingelse, Luctor 1.38.08; 4 Peter Boekhorst. Braakman 1.39.53; 5 Jos Luteijn, Zeelandia 1.40 38. Vrije slag dames: 1 Jolanda Spruijt, Luctor 1.16.19, 2 Carolien Slneke. Ganze 1.21.28. 3 Margreta Kuipers, Ganze 1.22 52, 4 Marjan LeiJnse. 8tormvogel 1.33.41; 5 Carolien van 81uUs, Stormvogel 1,39 00. Schoolslag dames: 1 Sandra Verdonck, ZVS 1.37.01; 2 Jeanet Hietbrink, Zuidwester 1.37.29; 3 Angellque Hietbrink. Zuidwester 1 38.33; 4 Mleke Verdonck. ZVS 1.39.12; 5 Sandra Schauvllege, Bruinvis 1 41.05. 4 DONDERDAG 9 AUGUSTUS 1979 )l BRESKENS - Met een ontwapenende eenvoud maakt Seheldestroomvoor zitter Piet van den Heuvel duidelijk, waarom hij ook in de veertigste (za terdag te venweramen) Havenwed strijd bleef streven om alleen Zeeu wen aan de start te laten komen. Hij betoogt: „Er is me al vaker geadvi seerd om de Havenzwemwedstrijd open te stellen voor niet-Zeeuwen, maar ik vind de publiciteit belangrijk rond de Zeeuwen, die werkelijk eer sten zijn geworden, niet die rond de eerste Zeeuw, die pas op de tiende plaats geëindigd is na alle Hollandse cracks", En als er dan Zeeuwen zijn, die zo graag tegen de rest van de Ne derlandse en buitenlandse lange af standszwemmers willen uitkomen, dan zijn daar volgens Piet van den Heuvel mogelijkheden voldoende voor. Het ls zeker, dat Scheldestroom Bres kens over twee jaar zijn halve eeuwfeest viert, maar wat het aantal Havenwedstrijden betreft moet voor zitter Van den Heuvel een kleine veiligheid inbouwen. „Voor zover we konden nagaan is het zaterdag de veertigste. De onzekerheid over het J-f1* aantal is het gevolg van het feit, pat alle archiefstukken van voor de tweede wereldoorlog tijdens die oorlog door een brand na een bombardement verloren zijn gegaan. In die donkere oorlogsjaren was Scheldestroom overigens een bloeien de club. want vele Bresslaanders zoch ten er hun toevlucht, omdat ze nergens anders heen konden. Uit die oorlogs vereniging ls na de bevrijding de ster ke club tevoorschijn gekomen, die ge leid werd door voorzitter Thomas Cambier, waarvam ook onder andere Cor Westdorp een stimulerende kracht was en die getraind werd door Henk Bondewel. beter bekend onder zUn troetelnaam Bonnie, tijdens zijn leven al een legendarische figuur ln het Bresslaanse zwemwereldje. Gunstig tij Als je Bondewel noemt kun Je niet zonder de naam van badmeester/ Scheldestroombestuurslid Hcijdens, die ook na zijn pensionering de belan gen bleef behartigen van de club cn het oude Wilhelminabad, waaraan ieder volgens Piet van den Heuvel zulke prettige herinneringen heeft, ook al moest je in het zoude water tus sen de garnalen en krabben door zwemmen...Samen met Bondewel zat Heijdens vele nachten bij het sluisje in het bad op gunstig tij te wachten om het water te verversen... vrije tijd heeft hij in Scheldestroom gestopt ".weet Plet van den Heuvel. Uit eigen ervaring vertelt de Sehelde stroomvoorzitter „Dankzij Bonnie behaalden we onder meer onze succes sen op de lange baan. want Henk Bon dewel is een specialist in het opleiden van zwemmers op de lange afstand. Als de kwaliteit er maar is", riep hij volgens Van den Heuvel aldoor Overvloed Die kwaliteit was er in de jaren na 1960 in overvloed: naast Piet van den Heuvel, specialist op de schoolslag, zijn zusje Theunie, Gertie Hoogerhei- de (uit Aardenburg afkomstig), Carita Salome, Paula Donze, de meisjes meermalen winnares van de Haven wedstrijd. In de eerste jaren van het zestiger decennium waren de Bres- siaanders ook op de korte baan ge vreesd: „We hadden slechts een groep van 25 wedstrijdzwemmers", herin nert Piet van den Heuvel zich over die periode, „maar we hebben drie keer achter elkaar en vijf maal in totaal het Zeeuws clubkampioenschap ge wonnen. In een jaar wonnen we tij dens een korte baankampioenschap 24 van de 28 nummers". Met de geringere inzet van de huidige (zwemijeugd daalde ook het suc- cespell van Scheldestroom. „Toen ik voorzitter werd", zegt Piet van den Heuvel.„heb ik de leden duidelijk ge maakt. dat de club zich meer op het recreatief gebeuren dan op het wed- strijdzwemmen moest richten, tenzij er jongelui zijn, die werkelijk iets ex tra's willen presteren" Geen toppositie De Seheldestroomvoorzitter heeft moeten Inzien. „We kunnen voorlopig niet meer massaal meedingen naar een Zeeuwse toppositie. We hebbejj. geprobeerddatwel te doen via eën startgemeenschap met de andere kleine clubs uit west Zeeuwseh- Vlaanderen, zodat het voor de topjon- gelui mogelijk was om de hele week te trainen". Het lukte de club met Paula Buijsse (die echter weer vertrok naar de Braakman en nu op non-actief staat) en met de zusJesVerdonck, die bij de Bresslaanse club voor inciden tele succesjes zorgenMaar voorlo pig zijn we aan vijf magere jaren be zig", oordeelt Piet van den Heuvel. Toch blijft hij zoeken naar mogelijk heden om van Scheldestroom een sterke club te maken van tussen de 200 en 300 leden. „Een club", betoogt de voorzitter, „die weerstand kan bieden aan de Zeeuwse topclubs in de competitie. Want met meer clubs op goed niveau is de zwemsport ge diend". Leden uit 'groot-Oostburg' trekt Scheldestroom momenteel ech ter nauwelijks. „Terwijl we in Oost burg volop trainen in de winter, le vert de stad amper een lid op. Dat komt bij mij wrang over. Terwijl we daarentegen uit Cadzand twaalf le den hebben". Direct terug Hij ls nog slechts de vierde voorzitter van Scheldestroom hij volgende Thomas Cambier (ruim negentien jaar eerste man van de club op en heeft nu ruim vijfjaar het 'heft' in handen). De eerste Seheldestroomvoorzitter was Heine Kouwe, die samen met (secreta ris) Krijn Maas de club oprichtte. Een van de daarop volgende stimulerende figuren was secretaris Theo van Mee- nen en ln de tijd. dat -volgens de over levering dan- het overzwemmen van de Westerschelde pas ln zwang was overbrugde Van Meenen de afstand tweemaal eerst naar Vlissingen en di rect weer terug Van den Heuvel „Mijn vader, toen vis sersjongen. heeft me verteld, dat hij met Kees Erasmus de eerste was. die de Westerschelde overzwom. Ze deden er 3,5 uur over en werden na aankomst met muziek en champagne ontvan gen". De huidige voorzitter eindigde tijdens een van de Scheldebekerwed- strijden als eerste Zeeuw en had daar- by veel gemak van het feit. dat zijn va vader het Scheldewatcr met zijn ver raderlijk stromen als zijn broekzak kende. Geen vakantie Piet van den Heuvel (41-jarige be drijfsleider op de jachtwerf van Frans Maas en behalve Seheldestroomvoor zitter enthousiast Looperzetler, een een boot.die hij hielp bouwen) nam het zwemmen toendertyd serieus op „Ik ging niet met vakantie, terwijl ik toch schitterende vaartochten had kunnen maken. Ik bleef echter trainen. Ik voftd het het naarste voor Bonnie als ik er niet in slaagde om sneller te gaan. Ik hield me voor de wedstrijd ook streng aan een dieet. iets. dat vele sportlieden momenteel niet meer doen" Uiteraard besteedt Scheldestroom in 1981 ruime aandacht aan het 50-jarig bestaatn. Piet van den Heuvel heeft de leiding van de organisatie opge dragen gekregen. Hij denkt onder meer aan een feeslweck. waarin ui teraard de zwemsport in het Zeeuws- Naamse vissersstadje sterk gepropa geerd zal worden. De afgelopen bijna dertig jaar is de club dankzij dergelijke figuren gewor den wat ze nu is. Bondewel staat be kend als de zwemtrainer van de ontel bare kwinkslagen, maar uiterst se rieus als zijn pupillen bereid bleken om er hard aan te trekken. „Al zijn Henk I Bonnie) Bondewel. sterke man achter de prestaties van Schelde stroom. felle strijd met Marga Wiegman Moge lijk dat ze dit jaar het beetje kracht en geluk heeft dat haar vorig jaar ontbrak. Een hoofdstuk apart vormt Piet Vonck. De Hulsterse automonteur ontpopte zich vorig jaar op de 10 000 en 5000 me ter tot een stuntman. Op de langste af stand greep hij brons. Na de vijf kilome ter liet hij echter weten een punt te zet ten achter zijn atletiekloopbaan Daar is hy van teruggekomen Opnieuw is hij kanshebber, zeker nu Jos Hermens de zekere winnaar van voorgaande jaren, ontbreekt. Vonck start op de twee lang ste baanafstanden Henk Lindner Th-student Henk Lindner van Mara thon uit Vlissingen is in een blakende KARIN DE NIJS TENNISTITELSTRIJD BIJ MLTC MIDDELBURG GRAVE - Gisteren zijn in Grave de na tionale jeugdkampioenschappen ten nis tlm 12 jaar begonnen. Het district Zeeland is, voor zover het de meisjes beteft, vertegenwoordigd door Bar bara du Fossé (Sluis), terwijl bij de jongens Tim van Dijk en Mare Albers, beiden lid van Animo, strijden om een hoge klassering. Op het park van MLTC uit Middelburg wordt vrijdag 10 augustus een begin gemaakt met het gevecht om de titels in de categorie t/m 14 Jaar. een gebeu ren dat evenals de andere toernooien drie dagen duurt. Conny Baarends (Luctor et Emergo) en Menno van der Hout (Axel) houden hier de Zeeuwse eer hoog. Aan het Nederlands kampioenschap t/m 16 jaar dat 7 augustüs ln Goirle van start gaat, vandaag dus. nemen twee MLTC-ers deel: Marjan Pletersz en .Joost Thorenaar Clubgenoot Eric Pletersz ten slotte mengt zich in de strijd om de overwinning in de oudste leeftijdsgroep, die t/m 18 Jaar. die 9 augustus ln Eindhoven aanvangt. Trainer Jan Willem Visser maakt na mens het district een rondreis langs de ze toernooien die elkaar min of meer overlappen, ten einde de prestaties van zijn pupillen nauwgezet te kunnen vol gen vorm. De vertegenwoordiger van de vereniging Marathon verbeterde afge lopen weekeinde het Zeeuws record op de 1500 meter en bracht het op 3.47.1. Op die afstand hoopt hij komend weekeinde een bronzen medaille te ha len. Marathon-bestuurslid Wim Hofman heeft daar een zwaar hoofd in.Jk denk dat het iets te hoog gegrepen is. Aan de andere kant heeft hij intensief getraind op de laatste 700 meter. Tijdens een kampioenschap wordt er nog al eens op plaats gelopen en wanneer de eerste 800 meter langzaam gaan. heeft hij natuur lijk weer wel een kans", meent Hofman. Verder hebben voor het Nederlands atletiekkampioenschap ingeschreven; Peter Havermans (Marathon) 5000 me ter: Jan de Waard. 800 meter. Gerard Verhulst. 400 meter, en Paul Sturm - wiens deelname als gevolg van een voetblessure zeer twijfelachtig is - (al len van Zeeland Sport); Jan Eversdijk (AV'56) 800 meter en 400 meter horden; Simon Blom, 5000 en 10.000 meter, Kees Verkerk, 400 meter en 800 meter, (bei den van Delta Sport); Wies van Houte, 10.000 meter. Hugo var. Duysse, 10.000 meter, en Jan van Laarhoven10.000 en 5 000 meter, (allen van RKHAV). boot een beetje af op de vraag 'of hij nu bijvoorbeeld een loopje neemt Bres- siaander Jaap de Jonge, die zaterdag met zijn VW met Porschemotor tegen stander is van de topcoureur „We zul len wel zien", houdt Dam het verras singselement mogelijk nog even in pet to. Geen bedreiging In de strijd om de punten is Jaap de Jonge in de zwaarste klasse (in Rilland van 1401 cc en hoger) uiteraard de voornaamste favoriet, want al komen de renners van het Siacoriteam (Siem van Hoeve, Gerda en Rinus Dekker en Jan Piet de Feijter) uit Axel steeds dichter bij, een bedreiging vormen ze toch nog niet In de kleinste klasse, tot 1150 cc. is Piet Hazen uit Lewedorp zonder twijfel opnieuw alleenheersen, al kon Bas van Gilst uit Colijnsplaat hem bij een eerdere gelegenheid uitste kend partij geven. In de middenklasse. 1150 tot 1400 cc, is Bram van de Wege uit Axel favoriet, temeer daar Stoffel van Iwaarden uit Goes onlangs geope reerd is aan een enkel op foto's, die gemaakt werden toen Van Iwaarden een beenbreuk had opgelopen, werd aan 'het gewricht een oudekwetsuur ontdekt... Wel of niet KNAC Ondertussen is het bestuur van de stichting autosport-evenementen West-Brabant momenteel aan het on derzoeken of de huidige situatie ge handhaafd moet blijven (rijden zonder bondsvlag) of dat de stichting zich moet aansluiten bij de overkoepelende organisatie, de KNAC. Het stich tingsbestuur heeft eind vorige maand een eerste bespreking gehad met de heer J.P.G.F. Corsmit, de directeur au tosport van de koninklijke Nederland se automobielclub.Inmiddels is een nieuwe bespreking vastgesteld en aan de hand van de resultaten daarvan zal het AEWB-bestuur een voorstel aan de leden doen, waarschijnlijk tijdens de aanstaande jaarvergadering. In de komende periode tot die jaarver gadering. wanneer er nog twee wed strijden van de AEWB op het pro gramma staan, namelijk aanstaande zaterdag en op 6 oktober, heeft de club dispensatie gekregen om ook de leden van de Axelse autorallycrossclub, die wel lid van de KNAC zijn, mee te laten doen. De wedstrijd van zaterdag begint om 13.00 uur. De Zeeuwse atletiek staat er aan de vooravond van dit kampioenschap in leder geval florissanter voor dan vorig Jaar ln Groningen Toen ontbraken Ka rin de Nijs en Henk Lindner door bles sures, was Els Vader nauwelijks fit en deed Marjan Olyslager niet mee. De kleine Piet Vonck was de enige die een plak mee naar huis nam. Hij kondigde toen trouwens tevens aan dat het zijn laatste kampioenschap was geweest, maar Wat is veranderlijker dan mensen en in het bijzonder atleten. Vooral van Els Vader wordt tijdens de Nederlandse kampioenschappen veel verwacht. Na verbluffende prestaties, onder meer tijdens de halve finale Europa Cup in Sittard. is het even stil geweest rond de Souburgse sprintster van de vereniging Zeeland Sport. Zeker de 200 meter moet een scherpe tijd kunnen opleveren Dit seizoen heeft ze haar persoonlijk beste tijd telkens ver beterd en gebracht op 23.33 seconden. „Onder ideale omstandigheden zou ze hier het record van Wilma van Gooi (23.22) al hebben verbeterd", oordeelde haar trainer Cees van Oosten tijdens het eerste weekeinde van juli te Sittard. Sprong In duister Els Vader ziet de nationale kampioen schappen vooralsnog als een sprong in het duister. Ze is op vakantie geweest en heeft de laatste weken geen wed strijden gelopen. ,Jk heb in de Arden nen en iu Luxemburg wel getraind, maar er is weinig accommodatie. Je kunt je hier natuurlijk wel optimaler PIET VONCK RILLAND-BATH - De nationaal en in ternationaal gelauwerde autoral lycross-coureur Piet Dam uit Maas dam geeft zaterdag a_s. een demonstra tie tijdens een wedstrijd van de stich ting autosport-evenementen West- Brabant op het Scheldecircuit nabij Rilland-Bath. Het initiatief deze 'ral lycrossvedette' uit te nodigen is eigen lijk een noodgreep van het AEWB-be stuur; het is een poging om meer pu bliek aan te trekken dan het handjevol, dat meestal vanaf de 'dijktribune' de spectaculaire wedstrijden op dit fraai geworden circuit volgt. Henk Hirdes, de uit RillandBath af komstige voorzitter van AEWB, stelt: „We begrijpen maar niet, waarom er niet meer toeschouwers naar onze wed strijden komen. Het publiek heeft op de hoge dijk langs het parkoers een schitterend overzicht van wat er ge beurt Voor de laatst gehouden wed strijd hebben we een grote advertentie geplaatst, maar er kwam niet een toe schouwer meer. Misschien wordt het voor de wedstrijd van zaterdag Iets be ter. want een kennis van me heeft wat aanplakbiljetten meegenomen naar Walcheren en daar kwamen toch wel gunstige reacties op". Van de winsten van het autorallycros- sgebeuren in Rllland-Bath hoeft de stichting niet te denken aan spectacu laire extra evenementen (zoals de de monstratie van Piet Dam) want de en kele weken geleden gehouden wed strijd leverde een batig saldo van zegge en schrijve een dubbeltje op... De komst van Plet Dam is echter mogelijk gewor den dankzij de bemiddeling van de Rillandse zakenman W.Meeuwsen. Spectaculairste Internationaal rijder Piet Dam is in derdaad niet de eerste de beste, die de in de AEWB verenigde Zeeuwse en Westbrabantse autorallycrossers uit genodigd hebben. In 1977 kreeg de Zuidhollander de prijs voor de spec taculairste rijder in Nederland, in 1978 werd hij tweede in de strijd om het Nederlands kampioenschap en derde in de Europese titelstrijd, en dit jaar werd Piel Dam derde in de nationale kampioensraces. Dam rijdt in een BMW 320 met een ver mogen van 260 pk. Toch weegt deze ka pitale wagen maar 880 kilogram. De BMW is uitgerust met een Snitzermotor met zestien kleppen. Rijders met de kwaliteiten van deze fors gesponsorde topamateur beschikken ontegenzeg gelijk over meer stuurmanskunst dan bijvoorbeeld de driftig met geringe steun sleutelende Zeeuwse amateurs, maar niettemin houdt Plet Dam de Piet Dam vooraanin actie op het Eurocircuit in Valkenswaard

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 11