Programma braderie Middelburg Braderie Middelburg LUSTRUM Donderdag 21 juni Zaterdag 23 juni Donderdag 21 juni om lien uur is het weer zover: dan geven de bur gemeesters van Middelburg. Fol kestone en Vilvoorde tijdens een vlaggenceremonie voor het Mid delburgse stadhuis het officiële startsien voor de vijfde Middel burgse braderie. Het evenement is bij het publiek zo aangeslagen dat dit jaar het lustrum kan worden gevierd. De braderiecommissie is er traditiegetrouw weer in ge slaagd een bijzonder gevarieerd programma samen te stellen. Naast het kraampjesgebeuren is er weer veel muziek, toneel en pop pentheater en komen ook de so ciaal-culturele instellingen weer goed aan hun trekken. Het vol ledige programma van deze lus trumbraderie ziet er als volgt uit: 10.00 uur. Met zijn collega's uit Middelburgs' zustersteden Vil voorde en Folkestone hijst bur gemeester drs. P. A. Wolters de vlag als startsein. Daarna volgt een rondgang door braderiecommissie en genodigden over het brade rieterrein. die tot half twaalf duurt Het braderiegebeuren duurt tot half tien 's avonds, 's Avonds is er in de speciaal opgerichte muziektent voor het stadhuis een concert, door de Big Band van 'Juliana' uit Mid delburg. De looporkesten De Juunzaaiers uit Vlissingen en de Boerenkapel uit Serooskerke houden donderdagavond van ze ven tot half tien de braderiebe zoekers muzikaal bezig Vrijdag 22 juni 14 uur. Opening van het nieuwe VW-kantoor aan de Lammeren- steeg door burgemeester Wolters. (Zie elders in deze Braderiekrant). Op de Markt is de gehele dag een show van artikelen van Middel burgse autodealers, ditmaal met het accent op het recreatieve ge beuren. Ook nu weer veel muziek er zijn de looporkesten Windkracht Negen uit Kloosterzande en De Dubbelklutsers uit Breda. Om ze ven uur treedt de toneelgroep Par lando op met het spel 'Verdwazing' bij de Nieuwstraat-Lange Delft. La ter op de avond wordt dit spel weer opgevoerd bij de Langeviele-Bin- nenbrug. Van 7 tot 9 uur vrijdag avond treedt de Lazy River Jazz Band op Ook deze tweede dag van de braderie begint om tien uur en eindigt om half tien 's avonds. De laatste braderiedag. Opening om 10 uur, sluiting 's middags om vijf uur. Ook deze zaterdag weer de show van de autodealers op de Markt, 's Middags van 2 tot 4 uur treedt het poppentheater Parcival op op Lange Delft, Lange Viele, Burgpromenade en Kromme Weele. Het programma speelt zich af rond Reintje de Vos. 's Ochtends treedt van 10 tot 12 het bras sensemble 'Brass-O-matic' op in de muziektent op de Markt, 's Mid dags van twee tot half vijf is het de beurt aan het looporkest New Or leans Music Company en aan de Steelband The Invaders, die met een dansgroep muziek van de Ca- raibische Eilanden zal brengen. Om vijf uur 's middags wordt de braderie gesloten. WOENSDAG 20 JUNI 1979

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 17