n/\ H.G.Frerikshv 01114 -1710 EI Rk nijverheidsschool op in de stichting voortgezet onderwijs van dijk Vroegste duiven in Krabbendijke Raad Kortgene wil subsidie verlenen Welzijn Ouderen Goes li :i 1 PZC/streek DUIVENRUBRIEK ZUID BEVELANj Zaterdagvlieger Van Oosten wint vanuit Quievrain 1 y Voor al uw Jr bouwmaterialen f Van Schilt Oud Gastel VAN SCHILT HYPOTHEEK RENTE V.A. 8,4% ZATERDAG 19 MEI 1979 AANLEIDING TERUGLOOP AANTAL LEERLINGEN PER 1 AUGUSTUS IN GOES GOES - De r.k. nijverheidsschool voor meisjes aan de J. P. Coenstraat in Goes gaat per 1 augustus op in de stichting voortgezet onderwijs Goes. Deze stich ting bestuurt thans de vakschool voor meisjes en de lagere technische school, beide aan de Bergweg. Deze scholen gaan, eveneens per 1 augustus, samen een scholengemeenschap voor lager beroepsonderwijs (LBO) vormen. Aan leiding voor het bestuur van de r.k. nijverheidsschool, de Noord-Brabant se christelijke boerenbond (NCB), om de schol te laten fuseren met de stich ting voortgezet onderwijs Goes is het teruglopen van het aantal leerlingen. Hoewel de r.k. nijverheidsschool per 1 augustus formeel ophoudt te bestaan, zullen de leerlingen die nu in de eerste, tweede en derde klas van de school zit ten hun opleiding in het gebouw aan de J. P. Coenstraat voltooien. De nieuwe leerlingen die bij de r.k nijverheids school zyn aangemeld zullen naar de brugklassen van de scholengemeen schap voor LBO in het lokalencomplex aan de De Graaffstraat gaan. De fusie besprekingen tussen de NCB en de stichting voortgezet onderwijs Goes zijn vlot verlopen Het eerste ge sprek vond plaats op 28 maart en eind vorige week was de zaak beklonken. Het punt waarover het langst gepraat werd was de regeling van de rechtsposi tie van de 9 personeelsleden van de r.k. nijverheidsschool. "Het kon zo snel gaan omdat beide partijen heel goed wisten wat ze wilden en wat ze in te brengen hadden", vertelt directeur J. C. G. Moisen van de katholieke schooL "Voor ons was het gaan haalbare kaart om op de langere duur nog zelfstandig te blijven bestaan. We hebben nu nog maar 93 leerlingen en in totaal vier klassen. We zagen wel aankomen dat het leerlingenaantal in de toekomst nog verder gaat dalen als gevolg van de zuigkarcht die van het Mavo en straks ook van de scholengemeenschap voor LBO uitgaat. Wanneer we zouden blij ven bestaan, dan zouden we op den duur gaan vegeteren. Dat betekent een school die de leerlingen minder kan bieden dan andere scholen in Goes en dat gaat op den duur toch ook weer leerlingen kosten. Het bestuur onder tekende dat allemaal en vond dat voor komen moet worden dat de school langzaam doodbloedt". De NCB heeft Bejaardenschieting te 's Heerenhoek •S-HEERENHOEK - Bij de heer C. Raats werd een schieting voor bejaar den gegeven. De uitslag is: eerste hoofdvogel H v.d. Dries van Concordia uit 's-Heerenhoek, tweede hoofdvogel: J. Rijk van Vrije Schutters uit 's Heerenhoek; eerste zijvogel B v.d. Dries van Eensgezindheid; tweede zyvogel M Nijsten van Vrije Schutters allen uit 's Heerenhoek, derde zij vogel; C. Wouterse van Victoria uit Kwaden- damme; vierde zijvogel M. Nijsten van Vrije Schutters uit 's Heerenhoek. eerste kal J. Rentmeester van Vios uit 's Heerenhoek; tweede kal C Remijn van Spes-Nostra uit Ovezande. derde kal A van den Bulck. vierde kal B. v d. Dries beiden van Eensgezindheid uit "s-Heerenhoek. Meeste kleine vogels A A Geense van Zorgvliet uit Ellewoutsdijk. twaalf vogels De vliegende vogelprijzen wa ren voor W Geys van Soranus uit Heynkens- zand en A J van den Bulck van Eensgezind heid uit 's Heerenhoek De volgende schie ting is op dinsdag 29 mei. NCVB kwam bijeen in Kruiningen KRUININGEN - De afdeling Kruinin gen van de Nederlandse Christen- Vrouwenbond (NCVB) hield haar maandelijkse ledenvergadering Op de bijeenkomst sprak de heer A. P. Cornet uit Goes over het onderwerp 'Leven met de dood'. De algemene leiding van de avond berustte bij de presidente van de afdeling, mevrouw Quaak-Butein er aanvankelijk naar gestreefd de r.k. nijverheidsschool te laten samensmel ten met het Goese St.-Wlllebrordcolle- ge (voor Mavo. Havo en Atheneum), maar het bestuur van deze school voel de niet voor een fusie In 1974 had de r k. nijverheidsschool in' Goes nog 150 leerlingen en er waren toen 22 leraren aan de school verbon den Toen had de school nog een oplei ding verzorgende beroepen op het ni veau van het middelbaar huishoud- en nijverheidsonderwijs.' Die opleiding werd in 1974 beëindigd en daarna ging het leerlingetal dalen Vrijwel alle leer lingen van de r.k. nijverheidsschool komen uit Goes en uit de katholieke dorpen in de Zak van Zuid-Beveland De laatste jaren is echter gebleken dat nogal wat katholieke ouders hun kin deren liever naar de vakschool of naar de christelijke nijverheidsschool in Goes laten gaan omdat die groter zijn. Logisch Naar de mening van de heer Moison is het een logische zaak om de r.k. nijver heidsschool op te laten gaan in de NCVB Oostelijk kwam bijeen OOSTDIJK - De NCVB afdeling Oost- dijk hield woensdag haar maandelijkse bijeenkomst onder leiding van me vrouw C. Harthoorn-Bolier die ook de meditatie hield, gericht op de komende hemelvaartsdag en pinksteren. Ds. Blauw uit Krabbendyke hield een boekbespreking van ..In gesprek met de tijden" door dr. Boerwinkel. Ds. Blauw ging ook voor in het dankgebed De volgende vergadering is op 13 juni. stichting voortgezet onderwijs Goes. "Katholieke jongens gaan immers naar de lts die onder dezelfde stichting ressorteert. Door de vorming van de scholengemeenschap voor LBO komen jongens en meisjes, die bij elkaar op de lagere school zaten, ook weer in de brugklassen van het LBO terecht. Dat is beter dan de scheiding tussen lts en nijverheidsschool'. Een voorname re den voor aansluiting bij de stichting voortgezet onderwijs is ook het feit dat de scholengemeenschap voor LBO in de toekomst een afdeling voor lager economisch en administratief onder wijs (Leao) krijgt, waardoor de keuze mogelijkheden voor de leerlingen nog toe zullen nemen. De scholen van de stichting voortgezet onderwijs hebben een bijzonder neutraal karakter. De heer Moison is van mening dat daarin voldoende aanknopingpunten met het katholiek onderwijs z-tten. De scholengemeenschap voor LBO gaat ongeveer 2400 leerlingen tellen. Dat is een heel verschil met de nog geen 100 leerlingen die de r.k. nijverheids school momenteel telt. "Je kent hier alle leerlingen en hun persoonlijke om standigheden". aldus directeur Moison, die per 1 augustus de functie van ad junct-directeur bij de scholengemeen schap voor LBO wordt, "en dat zal straks natuurlijk anders worden. Je zult op zo n grote school speciale voor zieningen tot stand moeten brengen om te voorkomen dat leerlingen alleen maar namen zijn en om het contact met hun ouders te leggen. De schooldirectie kan dat niet en een klasseleraar vaak ook niet Je zult er misschien speciale mensen voor aan moeten trekken". De r k nijverheidsschool is in 1968 van uit Ovezande naar Goes gekomen toen de r.k. school voor voortgezte lager on derwijs, die tot dan in het gebouw aan de J P Coenstraat gehuisvest was. oph-eld te bestaan. De nijverheids school is in 1947 gesticht Het is de be doeling dat in verband met de fusie het bestuur van de stichting voortgezet onderwijs Goes met twee leden namens de NCB wordt uitgebreid. NCVB Wissenkerke vergaderde WISSENKERKE - De afdeling Wis- senkerke van de NCVB hield haar maandelijkse vergadering in 'Het Dorpshuis' te Wissenkerke. Mevrouw Leendertse-De Lange opende de bij eenkomst met schriftlezing en gebed waarna zij een korte meditatie hield Ds. Hekstra uit Nieuwdorp was deze avond te gast en hield een lezing over ..Wat is het antwoord op het waarom De volgende bijeenkomst is op 29 augustus Mevrouw Balkenende-San- dee uit Biezelinge spreekt dan over ontmoetingen in Oost-Europa PROVINCIALE DUIVENRUBRIEK MIDDELBURG - Terwijl het geluk op de lossingsdag de zondagvliegers elke week toelacht, komen de zater dagvliegers. door de weersomstandig heden gedwongen, maar niet op gang. Reeds eerder moest men de duiven uit Roermond terugbrengen naar de loka len. Zaterdag was het onmogelijk om in Marbehan te lossen; men besloot de duiven terug te brengen naar Quievrain, voor een klein trainings- vlucht voor de midfondvlucht uit St. Dizier. Op deze vlucht was een enorm aantal duiven in concours en ondanks de noordwestenwind stonden op alle plaatsen de concoursen 12 minuten open. In het rayon Schouwen, waar men gehoopt had op triomfen via de oostelijke vlieglijn, ging het vanuit Quievrain het langzaamst. Winnaar werd J. Jumelet met 1082 meter. Deze bleef G. Bakker en de combinatie Ijze- lenberg voor. Het was tevens te voor zien dat met deze wind Walcheren pro vinciaal niet vroeg zou zitten; slechts één duif van de 1700 ingekorfde haalt meer dan 1100 meter. GOES MOET MEEBETALEN KORTGENÈ - De gemeenteraad van Kortgene is bereid een subsidie te ver lenen aan de stichting welzijn voor ouderen te Goes. Dit onder voorwaar de dat ook de gemeenten Goes en Wis senkerke een bedrag per inwoner be schikbaar zullen stellen. De stichting heeft deze subsidie nodig in verband met het aanstellen van een coördina tor. De raad nam deze beslissing tij dens de donderdag gehouden raadsvergadering in het gemeentehuis te Korttgene. Aanvankelijk had de VVD, bij monde van mevrouw I. van Oeveren-de Rijke, moeite met het voorstel van het dage lijks bestuur van de gemeente. Met na me de vele activiteiten die al in de ge meente plaatsvinden voor de ouderen waren voor mevrouw Van Oeveren een reden tot het niet verlenen van deze subsidie: ..Het loopt hier allemaal heel soepel en wanneer zich problemen Ypordoen kunnen de mensen die in deze gemeente kwijt". Bovendien twijfelde zij aan de aparte plaats die oudéren in het geheel van welzijn hierdoor gaan innemen. Het PvdA-raadshd J. van Noort betoogde dat de vele activiteiten die al op dit gebied ondernomen wor den. juist een aanleiding zijn om te ko men tot de aanstelling van een coördi nator Wethouder N Filius achtte het van groot belang dat de stichting' deze sub side krijgt ..Destijds heeft de raad in gestemd met deze stichting Nu het geld gaat kosten moeten we ook deze stap nemen", aldus de wethouder. Het was het wel eens met de heer M. de Smit dat particulier initiatief erg belangrijk blijft en eventueel verder gestimuleerd dient te worden „Juist een coördinator kan in dit opzicht belangrijk werk leve ren". meende de heer Filius. Het SGF-raadslid G Blankenstijn vond dat overlapping met het pro ject specifiek welzijn voor komen dient te worden. Verder had hij goede ervaring met de opzet zoals b. en w. voorstelden. Na deze dis cussie besloot ook de WD met het voorstel in te stemmen. Het verlenen van een subsidie van 357 gulden aan Landelijke Rijvereniging en Ponyclub Noord-Beveland stuitte op weerstand bij de PvdA-fractie. Het raadslid Van Noort beweerde dat de vereniging ook zonder deze subsidie haar activiteiten kon voortzetten. Ook de heer Blan kenstijn wilde aanvankelijk niet met het voorstel meegaan. ..In het kader van bestek '81 dient er bezuinigd te worden. Aangezien het hier om een par ticuliere hobby gaat moeten de pony eigenaars hier zelf de kosten dekken", zo meende het SGP-raadshd. Verder zei hij dat reeds eerder aan de vereniging een subsidie is verleend en dat dit niet kan blijven doorgaan. Wethouder Fi lius stelde dat deze subsidie als een verlengde start-subsidie gezien moest worden In dit kader was de SGP bereid tot ver lening van de subsidie. Het voorstel werd aangenomen met drie stemmen van de PvdA tegen. Gezien de plannen van de gemeente om te komen tot een vernieuwing van de 'Tonnenbuurt' te Colijnsplaat besloot de raad twee panden aan de Havelaar- straat aan te kopen Naar de mening van de burgemeester is de aankoop een eerste stap in de richting van de ge noemde renovatie. Voorts besloot de raad een krediet te verstrekken van 560.000 gulden voor de aanleg van een riolering in de Kerk straat te Kats. Dit werk zal de eerste fase vormen van een totaalplan voor deze kern. Tevens zullen b. en w. onder zoeken in hoeverre andere werken, zoals het aanbrengen van enkele trot toirs. meegenomen kunnen worden. Naar aanleiding van een vraag van de heer De Smit over isolatie van wonin gen zei de burgemeester dat het college met van plan is nog grote investeringen in het woningbezit te doen ..Waar schijnlijk zal de woningbouwstichting de woningen overnemen en zijn zij beter in staat tot het nemen van dergelijke maatregelen", aldus burgemeester Van der Linde. Op 23 mei a s. hopen onze geliefde ouders en grootouders M. EVERSDIJK en C. EVERSDIJK-VLEUGEL •jij hun 50-Jarig huwelijk te gedenken jij: Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard ijij mogen blijven is de wens van hun dankbare kin- jij: deren en kleinkinderen. ijij Gelegenheid tot feliciteren op woensdag 23 mei jiji vanaf 20.00 uur in 'De Vroone' te Kapelle Nico en At tie jjjj Marco-Kees en Niek ijij Leen en Janny jiji Eric en Martine Piet en Ria iji Martin en Bart 5 Kapelle. mei 1979. jij: Postweg 25 STRIK Om handig en snel een bestaande muur te verfraaien Kinderlijk eenvoudig en zo klaar. Bij Van Dijk kiest u uit een assortiment van maar liefst meer dan 50 uitvoeringen De mooiste steenstnps ooit bij elkaar gebracht. Moet u echt eens op uw gemak komen bekijken en bewonderen Onze specialisten vertellen u er graag alles van. Ook hoe de strips het beste kunnen worden toegepast. Welkom' li n I li'... 1 1 ir n TTJCT-1 1:nnt —1 1 -Ai II Tim JZZT 1 o--r Albert Joachimikade 52.4463 AA Goes Telefoon 01100 27304 Showroom: Groene Weegje 15. Zierikzee Toch boekte M. de Nooyer de overwin ning waar iedereen op hoopte. De Nooyer. lid van 'Voorwaarts Arnemui- den' zag kans om op zo'n aantal duiven ook de tweede plaats te behalen De overige prijzen gingen naar de Tele- graaf-leden C. Beeke en M. van Ginkel. Kobus Siereveld werd vierde. In zyn vereniging 'De Rode Doffer' uit Goes is J van Es uit 's-Heer Arendskerke onge naakbaar want ook in zijn rayon West- Noord- en Zuid-Beveland werd hy win naar voor zijn clubgenoot L. Schipper. W. Leenpoel uit Kamperland, de win naar van 'De Blauwe Doffer' te KorL gene. werd derde, terwijl J. Houteka mer van 'De Kleine Vereniging' in Wol- phaartsdijk op de vierde plaats eindig de voor W. Barentsen uit Goes In het rayon Tholen is de uitslag van het rayon een copie van de vereni- gingsmtslag van 'De Trouwe Duif in Tholen. C. Moeliker behaalde de eerste plaats met een snelheid van 1149 meter, voor zijn clubgenoten L. van de Klein Jz. C. van Luyk, P. Laban en J. Deurloo. In Zeeuwsch-Vlaanderen, .waar met het oog op de Frankrykvluchten meer dui ven in het concours worden gebracht, won M. Scheele uit Zaamslag, voor de kampioen van het vorig seizoen H. de Feyter uit Axel, die tweede en vierde werd. Gebroeders Zegers, die in Terneuzen wonnen, werden met een snelheid van 1156 meter derde en hun clubgenoot J. van de Graaf eindigde als vijfde. Al deze duiven zitten in het provinciaal con cours vooraan. Toch zitten de vroegste duiven weer in het rayon Oost-Zuid- Beveland waai- A. van Oosten met slechts één centimeter verschil eerste werd met een snelheid van 1189 meter Tevens werd hy ook provinciaal winnar met 5356 duiven. Gebroeders Clement werden tweede en derde, A. van Oosten behaalde ook de vierde prijs. M. Moer land uit Rilland werd vijfde met 1182 meter. Het provinciale concours sloot op 965 meter. Uitslagen: rayon A 1 J. Jumelet. 2 G. Bak ker; 3 comb. IJzelenberg; 4 en 5 L. d'Hooge. Rayon B: 1 C MoeUker, 2 L. v.d. Klein Jz; 3 C. van Luyk; 4 P. Laban; 5 J. Deurloo. Rayon C 1 en 2 M. de Nooyer. Chr. Beeke, K Siereveld; 5 M. van Ginkel. Rayon D: 1 J. van Es; 2 L. Schipper; 3 W. Leenpoel; 4 J. Houtekamer; 5 W. Barentsen. Rayon E 1 en 4 A van Oosten; 2 en 3 Ge broeders Clement; 5 M Moerland. Rayon F. 1 M. Scheele. 2 en 4 H de Feyter. 3 Gebroeders Zeegers: 5 J. van de Graaf Van onze medewerker) MIDDELBURG - Het zit de zater dagvliegerij beslist niet mee: eerst werd Roermond teruggebracht, daar na kon met moeite Maastricht gelost worden en van dc geplande aanloop naar de midfond-vlucht uit St.-Dizier kwam ook nu niet veel terecht, omdat men noodgedwongen moest besluiten de duiven terug te trekken naar Quievrain. Met noord-westenwind werden de duiven aldaar gelost om 14.15 uur en ondanks het minder fraaie eer had het geheel een redelijk goed verloop. Te Wemeldinge gingen de ereprijzen L. W. Schipper, J Wilderom en H van Stel, die alle drie nog een tweede duif in de eerste tien klokten. Bij 'De Rode Doffer' in Goes bleef J. van Es domineren; hij werd winnaar met zeven prijzen in de eerste twintig. W L. Ba rentsen behaalde de tweede plaats. In Borssele zien we wekelijks een andere winnaar. M. Welleman deed dïtmet vier in de eerste tien. Een goede uitslag ook voor W. Wigman, die de tweede en vier de plaats bereikte. Joh. Janse werd hier derde. By 'De Trouwe Duif in Tholen gelukte het C. Moeliker voor de tweede maal achtereen als overwinnaar te voor schijn te komen, maar de prestatie van L. van de Klein Jz met 2. 6 en 7 was ook bijzonder goed. Hier haalde C. van Luyk de derde plaats. Bij 'De Noordster' in Yerseke waren 634 duiven in concours, licht afgetekend won hier H. Paauwe, terwijl C. Hoebeke naast zyn tweede plaats ook nog de ne gende prijs klokte J S. de Koeyer won de derde prijs. Rein Mol zag kans op dit aantal duiven er drie in de eerste tien en zelfs vijf bij de eerste twintig te draaien. Dat met een deelname van 24 duiven ook nog zyn eerstgetekende voorop kwam, zal de betreffende liefhebber een tevreden gevoel gegeven hebben. Ook bij 'De Blauwe Doffer' in Kortgene was een groot aantal duiven, namelijk 413. Hier werd W. Leenpoel uit Kamperland winnaar, maar ook schitterende presta ties leverde S. Branderhorst met de derde en de vierde prijs en 70 procent prijs. En nog beter was de geheel terug gekeerde combinatie L. de Fouw en Zn, die 2.5 en 8 wonnen en er zelfs vijf bij de eerste vijftien hadden 'Ook M. van Bel- zen en Zn. J. Brouwer en G. Eikenhout klokten hoge prijspercentages In Riliand-Bath was ook dit weekeinde weer een vroege duif: M. Moerland won met 1182 meter, zijn tweede prijs win nende duif klokte hij met 1151 meter, terwijl F. Hillebrand met 3 ,en 10 goed voor de dag kwam. Eveneens een knap pe prestatie leverde J. Nagelkerke met drie in de eerste tien. De allervroegste duiven in de regio, waarschynlijk ook in heel Zeeland, zaten bij 'De Luchtbode' in Krabbendijke. A. van Oosten won met één centimeter verschil van Ge broeders Clement en deze liefhebbers pakten samen de eerste zes prijzen, vlak daarachter had H. van de Veeke er twee. De winnaars maakten 1189 meter en als men bekijkt dat de tiende prys- winnaar nog 1140 meter maakt zal het duidelijk zijn dat hier provinciaal de vroege duiven zitten en 6L scrapper, z en 4 J. wuderom. 3 Goes 221 duiven, 1125 meter 1,3 Es, 2 W. Barentsen; 4 L Schipperij Borssele 246 duiven. 1097 meter 1-1 M Welleman; 2 en 4 W Wigman, 3 H Mondeel; 6 G Capello. 9 W MoJ? Tholen 249 duiven. 1149 meter 1 c V» 2.6 en 7 L van de Klein Jz. 3 C van to? Laban. 5 J. Deurloo. 8 M. Laban, 9j w M Korsman Yerseke 634 duiven1163 meter 1 a ft, 2 en 9 C Hoebeke, 3 J. S de Koeyeru M Mol; 5 Jac. Oele, 7 J Duinkerk?mi' Neels Kortgene 412 duiven, snelheid 1103, W. Leenpoel; 2,5 en 8 L de Fouw en Zn 1 S Branderhorst; 6 W. Bouwense-7 um! poel. 9 A. HoUesteUe; 10 H. vanderMi? Rilland 231 duiven. 1182 meter 1h Moerland; 3 en 10 F Hillebrand, 4 j land.5 J van de Vrede;6,8en9J Na») 7 Geerts. Krabbendijke 365 duiven. 1189 meter A. van Oosten. 2. 3, 5 en 6 Gebroed»^ ment. 7 en 8 H. van de Veeke. 9 J. 10 M. Mlnnaard ïc GEMEENTEDAG GEREFORMEERDE KERK IN GOES GOES - Morgen, zondag 20 mei 1 de gereformeerde gemeente In een gemeente-zondag voor oudtn. kinderen, waaraan ongeveer iWia sen zullen deelnemen. Het themn deze ontmoetings- en bezinning is:'Leef voor elkaar en geef omelku Het doel is, om tot een betert standhouding te komen. De dag begint om 10.30 mettweei;] diensten in de Oosterkerk, waarop kes zal voorgaan en in de Westtfc met ds Stolte als voorganger. Naat; van de diensten is er een gezameil koffiemaaltyd in het gebouw vandti Vervolgens worden er gespreksgreeg georganiseerd. Voor de kinderen zr:: speelmogelykheden, films en w pekastvoorstellingen. Na de m»;» worden wandel- en fietsroutes afgtlts er wordt een schaak-simultaan gth den en een levend ganzenbordspel; speeld. Een zanggroep van degeié meerde kerk brengt vervolgens isi ren ten gehore in 'Schild en Goes. De slotdienst van de geir.ee> dag wordt om 17.00 uur gehoudenni Oosterkerk. waar ds Kakes zal gaan. Voor de kleine kinderen is re opvangmogelykheid in een Voorts is er een EHBO-Dloeeaanrca Plattelandsvrouwen Yerseke maakten reisje YERSEKE - De plattelandsvrouw van de afdeling Yerseke gingendlij>» op reis naar het landgoed 'Schaluiw' in de Brabantse Kempen. Onderis ding van een boswachter maata3 daar een wandeling. Na de lunchginj de trip naar Tongerlo in Belgiè Da bezichtigden de dames de abdij s brachten een bezoek aan het musec waar onder meer een kopie vaifc laatste Avondmaal' van Leonardo ii Vinei hangt. Het diner werd inBsi> c Nassau gebruikt waarna de damac II half tien in Yerseke terug waren. «speciaal- GEVELSTEEN WAND- EN VLOERTEGELS COMPLETE KEUKENS OPEN HAARDEN SANITAIR Overesselijksestraat 3 - Oud Gastel Tel. (01651) 1457-2035 Gevestigd a d. Rijksweg B.o.Zoom-Rotterdam Concurrerende prijzen en gratis thuisbezorgd Kompleet assorti ment Uitsluitend top kwaliteit Deskundig advies Goede service Scherp konkur rerende priizen Parkeren voor de deur. Bel de vakkundige Carrier dealer snelle levering vakkundig advies gunstige prijs ruim assortiment vrijblijvend begroting Van den Abeelestraat 7,4307 BM Oosterland (Z) VOOR DE JUISTE In het financieren huizen is onze afdeling kredieten gespecialiseerd. Alvorens u een hypotheek afsluit wilt u eerst uitvoerige informatie Belt u gerust voor een afspraak bij ons op kantoor of bij u thuis. In overleg met u kan worden bepaald, welke hypotheekvorm het beste aansluit op uw persoonlijke omstandigheden. VOOR DESKUNDIG EN VRIJBLIJVEND ADVIES ÉÉN TELEFOONTJE VOLDOENDE 70% Bestaande bouw of nieuwbouw Hypotheek tot 70% van de taxatie Rente tot 10 jaar vast of variabel. Afsluitkosten tot het minimum beperkt. Taxatiekosten voor onze rekening. 125% Bestaande bouw of nieuwbouw Hypotheek tot 125% van de taxatie Rente tot 10 jaar vast. Uw aanvraag voor evt gemeentegarantie wordt door ons geregeld en verzorgd Mogelijkheden zonder afsluitkosten 125% Voor verbouwing, woonverbetering enz 2e hypotheek tot 125% van de taxatie op een bestaand pand Looptijd max. 20 jaar Uiteraard vrije besteding van het geld. IS RIEMENS ASSURANTIËN B.V. Vlasmarkt 4 - Goes. Tel. 01100-21520.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 46