Na Terneuzen Oostburg een krijgt ook avondschool Axels raadslid wil afstoting 'De Halle' Terneuzense commissies achter gedragsregelaanbestedingen Winkeliersverenigingen Hulst richten Hulst Promotion9 op Bibliotheek Axel ingrijpend heringedeeld en uitgebreid STICHTING BREIDT ACTIVITEITEN UIT DOEL: 'LEVEN IN BROUWERIJ BRENGEN' B. en w. in Hontenisse: telefooncellen in kleine kernen TENTOONSTELLING OVER VLAAMSE SCHRIJVER FELIX TIMMERMANS TOT 3,5 TON DELEGEREN AAN B. EN W. Vijftigjarig huwelijk in Clinge Sammy Rimington in Terneuzen Guy Coiffure ■part-time kapper {ster) le kapper (ster). Coiffure Guy VRIJDAG 18 MEI 1979 Wissel Zeeuws-Vlaandemn MEER AANDACHT BEGELEIDING VAN STUDIE TERNEUZEN De Stichting Avond- scholengemeenschap Zeeuwsch- Vlaanderen gaat de activiteiten uit breiden. Met ingang van het komende schoolseizoen ('79/'80) wordt, wanneer zich voldoende deelnemers melden, behalve in Terneuzen ook in Oostburg gestart met een avondschool. De stich ting werkt op dit moment met ruim zeshonderd leerlingen. Die volgen hun lessen in Terneuzen, Oostburg en Hulst. In Oostburg beperken de activi teiten zich echter nog tot de 'moeder mavo' Daarin wordt nu verandering gebracht. De Stichting Avondscholengemeen schap ging in '72 van start. De han delsavondschool was doodgebloed en de nieuwe stichting blies het avondon derwijs nieuw leven in. Die vorm van onderwijs concentreerde zich tot nu toe in Terneuzen; de leerlingen zijn dan ook vooral alkomstig uit Midden- Zeeuwsch-Vlaanderen; terwijl slechts een enkeling uit het westen of het oos ten de lessen in Terneuzen (in de loka len van de rijksscholengemeenschap "Petrus Hondius') volgt. De avondschool (Mavo en Havo) telt zo'n 300 leerlingen. Daarnaast volgen nog zo'n 100 leerlingen een cursus Frans of Engels. De 'moedermavo' in Terneuzen. Hulst en Oostburg tellen TTiim 200 leerlingen. Adjunctrdirecteur H. S. A. Veraart van de Stichting Avondscholengemeen schap: „Het leerlingenbestand van de avondschool concentreerde zich de af gelopen jaren vooral op Midden- Zeeuwsch-Vlaanderen. Maar wij gaan er vanuit dat er ook elders belangstel ling bestaat voor deze vorm van onder wijs. Ik kan niet zeggen dat we een echt onderzoek hebben gehouden, maar uit opmerkingen - bijvoorbeeld van men sen in het dagonderwijs - is gebleken dat er heel wat belangstelling bestaat voor een avondschool in Oostburg". Om de avondschool in Oostburg zonder veel problemen van de grond te krijgen is bij de start een minimumaantal van 50 tot 60 leerlingen nodig. Om de bevol king te informeren over de mogelijkhe den, die het avondonderwijs biedt, wordt binnenkort in heel Zeeuwsch- Vlaanderen een aantal voorlichtingsa vonden belegd. De data: maandag 28 mei in het gebouw van de rijksscholen gemeenschap 'Petrus Hondius' in Ter neuzen, dinsdag 29 mei in de Levens school in Hulst en donderdag 31 mei in de raadszaal van het gemeentehuis in Oostburg. De bijeenkomsten beginnen om acht uur. Directeur A. Verdonk van de Stichting Avondscholengemeen schap houdt tijdens de voorlich tingsbijeenkomsten een inleidend praatje. Daarnaast worden de belang stellenden geïnterneerd door een aan tal cursisten (verenigd in een werk groep). Begeleiding Het komend schooljaar gaat de stich ting ook meer aandacht besteden aan de studiobegeleiding. Adjunct-direc teur Veraart: „We hebben in dit on derwijs nog te maken met een aantal 'afvallers'. Wanneer je de zaak op een rij zet, constateren we dat zo'n 60 pro cent van de cursisten de opleiding af maakt en dat vinden we eigenlijk nog te weinig. Door wat meer aandacht te H.S.A. VERAART „Veel belangstelling" besteden aan zaken als studiebegelei ding hopen we daarin verandering te kunnen brengen. Voor veel mensen blijkt het inderdaad nog een probleem te zijn hoe te studeren". Dit jaar worden, voor wat betreft de 'moedermavo's' in Terneuzen en Hulst, de eerste eindexamens afgelegd. Ad junct-directeur Veraart is erg benieuwd naar de resultaten, maar stelt nu al vast: „Als ik de prestaties van de leer lingen moet kwalificeren noem ik ze 'akelig goed'. In het kader van de begeleiding, vooral ook gericht op de 'moedermavo's' gaat de Stichting Avondscholengemeen schap binnenkort ook onderzoeken of er mogelijkheden bestaan, in samen werking met het sociaal-cultureel werk. gebruik te maken van crèches of derge lijke opvangcentra op te richten. En tenslotte gaat men ook meer voorlich ting geven over de mogelijkheden die het dag- en avondonderwijs biedt. Ver aart: „Het is nog steeds te weinig be kend dat er bij ons ook gewerkt wordt met deelcertificaten. Je mag natuurlijk in één jaar examen doen in de zes vak ken, maar wanneer je dat teveel wordt, kun je ook examen doep in bijvoorbeeld drie of twee vakken of zelfs één vak. Daarvoor krijg je dan deelcertificaten en het volgend jaar of in de jaren daarpa ga Je gewoon op voor die andere vak ken. Ook dat is weer een van de aan trekkelijke kanten van het onderwijs aan de Avondscholengemeenschap". En tenslotte werkt de directie van de Avondscholengemeenschap ook aan cursussen Frans en Engels in Hulst en Oostburg. Of die cursussen worden ge start hangt af van de belangstelling. HULST - De samenwerkende, win keliersverenigingen in Hulst zijn bezig zich te verenigen in een stichting 'Hulst Promotion', die zich ten doel stelt 'leven in de Hulster brouwerij te brengen', zoals stichtingsvoorzitter R. d'Hondt tot donderdag bij de presenta tie uitdrukte. Hoewel de statuten nog niet geheel gereed zijn, is het de bedoe ling de stichtingsakte voor 1 juli door de notaris te laten passeren. Het bestuur van de stichting bestaat uit leden van de winkeliersverenigin gen Gentsestraat, Hartje Hulst, Bierkaaistraat en Trefpunt. Om te ko men tot een organisatie met rechts persoonlijkheid besloot men het sa menwerkingsverband om te zetten in een stichting, waardoor bestuursleden niet langer aansprakelijk zijn voor eventuele tekorten. Het bestuur achtte dat noodzakelijk, omdat vorig jaar al „CENTRUM GAAT ALLEEN MAAR MEER KOSTEN" Axel - Het Axels gemeenteraadslid H. P. Cijsouw (vvd) vindt, dat de gemeen te zo snel mogelijk moet overgaan tot het afstoten van het cultureel centrum 'De Halle'. „De Halle kan de gemeente de komende jaren alleen maar méér gaan kosten", zei de heer Cijsouw don derdag in een vergadering van de fi nanciële commissie. De WD-er maakte zijn opmerking naar aanleiding van een voorstel van b. en w., waarin vaststelling werd gevraagd van enkele begrotingswijzigingen be treffende de Stichting Cultureel Cen trum Axel. Na moeilijkheden met de vorige pachter besloot de stichting de exploitatie van 'De Halle' zelf ter hand te nemen. Dat levert echter een geschat tekort op van 80.000 gulden, wat de heer Cijsouw veel te veel vond: „De raad stond vorig jaar al op zijn achterste be nen toen het tekort opliep tot 45.000 gulden. Nu zouden we 80.000 zo maar moeten goedkeuren. Ik vind dat het be stuur van De Halle te lichtvaardig denkt over het geld dat dit de gemeente gaat kosten. Laten we het gebouw ver kopen. aan een brouwer bijvoorbeeld", aldus de WD-er. Commissievoorzitter wethouder J. M. van Schaik ipvda). die tevens voorzitter is van het bestuur vam'De Halle', pro beerde de heer Cijsouw tot andere ge dachten te brengen, maar dat lukte niet erg. Hij wees er op, dat het bestuur be slist niet lichtvaardig met Axels geld omspringt, maar eigenlijk een noodsprong maakt. „We kunnen niet anders, er van uitgaande dat we de con tinuïteit van 'De Halle' willen waarbor gen", zei de wethouder. Hij vroeg verder nog aandacht voor het feit, dat de ge meente voor vemagende ruimte zal moeten zorgen, mocht 'De Halle' wor den afgestoten. Commissielid D. J. Og- gel (gpv) was afwezig. De twee andere leden, PvdA-er G. L. M. van Goethem en CDA-er H. R. A. de Mul, zijn lid van het bestuur van 'De Halle'. Zij ad viseerden positief. Woningbouw De Regionale Woningbouwvereniging Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen blijkt er nog steeds niet in geslaagd te zijn een juist bouwplan in te dienen voor een complex van 43 woningwetwoningen. De commissie besloot, met oog voor de haast die Axel met woningbouw wil maken, toch financiële medewerking van gemeentezijde te adviseren. De wethouder constateerde triest, dat het ingediende bouwplan afwijkt van het bestemmingsplan („Dat zullen we dan maar aanpassen", kondigde hij aan), dat het niet voldeed aan de bouwverordening (buitentrappen zijn verboden; de woningbouwvereniging zal dit aspect aanpassen) en dat de golfplaten daken die de vereniging wil gebruuiken in het college van b. en w. op nogal wat problemen zijn gestoten. „Dit welstandsprobleem bespreken we in b. en w. nog wel", zei wethouder Van Schaik er over. WD-er Cijsouw, die wel financiële steun wilde verlenen, noem de de woningbouwvereniging beslist 'incapabel'. meer dan 30.000 gulden werd uitgege ven. Voor 1979 rekent men op een be groting van 50.000 gulden. Voorzitter d'Hondt: „Stichting Hulst Promotion is dus zeker geen loze kreet". De voorzitter is zeer tevreden over de manier, waarop de winkeliersvereni gingen in de stichting samenwerken. „Vier jaar geleden was er nog geen sprake van samenwerking, en nu al loopt alles van een leien dakje", meent de heer d'Hondt. De stichting in oprich ting beschikt al over een vignet, dat bij alle activiteiten gebruikt zal worden. Men heeft reeds plastic tassen laten vervaardigen en binnenkort zullen on geveer twee miljoen bierviltjes met het vignet er op worden verspreid in Zuid- Nederland en in Vlaanderen. Het be stuur van de stichting bestaat uit de herenR. d'Hondt (voorzitter), W. van Overmeir (secretaris), T. Heynderickx (penningmeester), A. Reyns (namens de Hulster bankinstellingen; hij zal de penningmeester assisteren) en de leden J. Schillemans, W Vermorken, J. de Booy, A. Janssens en A. van Rensen. Bijdrage De eerste activiteit van de stichting is geweest het verstrekken van een fi nanciële bijdrage aan de stichting Hulst 800 jaar stad, die de viering van dat feit zal coördineren. De bijdrage bestaat er uit, dat de opbrengsten van de uit te geven herdenkingsmunten (een initiatief van Hulst Promotion) ten goede zal komen aan Hulst 800 jaar stad. Voor komende zaterdag heeft de stich ting een optreden gearrangeerd van de Julianaband uit Terneuzen samen met het Hulster majorettenpeleton De Vos sen. Het optreden, dat om vier uur be gint, zal bestaan uit twee rondwande lingen door het centrum en twee shows (op de Vismarkt en op de Grote Markt). Zaterdag 16 junivolgt een optreden van het tamboer- en fanfarekorps Helicon uit Berkel-Rodenrijs. Op 30 juni komt de Red Hackle Pipeband (een Ant werps korps van doedelzakspelers) naar Hulst. De eerstvolgende activiteit van de stichting Hulst Promotion is de braderie op 24, 25 en 26 augustus. Soos Altern houdt in Sluiskil fondue-avond SLUISKIL - Dc soos voor alleenstaan den, 'Altern' houdt zaterdag om 20.00 uur een fondneavond in het Gildehuis in Sluiskil. Aan de fondue-avond kun nen alleen mensen deelnemen, die vooraf zijn ingeschreven. Na 22.00 uur zijn ook andere belang stellenden welkom. Dan wordt de film vertoond die is gemaakt tijdens de vie ring van het 4-jarig bestaan, waarna hel mogelijk is om te dansen KLOOSTERZANDE - Het college van b. en w. in Hontenisse heeft de PTT verzocht telefooncellen te plaatsen in de dorpen Ossenisse, Terhole en Lam- swaarde. Deze drie kleine kernen heb ben sinds de sluiting van de plaatse lijke postagentschappen (1 april 1979) niet meer de beschikking over een openbare gelegenheid tot telefoneren. De inwoners zonder telefoon zijn nu ge dwongen buren lastig te vallen dan wel een café binnen te gaan. Het college is het klaarblijkelijk met de bevolking eens, dat de leefbaarheid binnen de kleine kernen met de komst van tele fooncellen zal worden bevorderd. Volksdansciirsiis Sas van Gent SAS VAN GENT - Sinds kort krijgt een aantal 'gastouders in Sas van Gent volksdanslessen. Het initiatief hiertoe is genomen door de heer J. Stock uit Sas van Gent. De 'gastouders' zijn de mensen die jaarlijks leden herbergen van buitenlandse volksdansgroepen die in Sas van Gent optreden. Foto- Medewerksters van de bibliotheek zijn bezig met de categorie-aanduida-, van de boeken, na de herindeling. OSSENISSE - In het verenigingsge bouw te Ossenisse wordt zaterdag 19 mei een bingo-avond gehouden, waar van de opbrengst geheel ten goede komt aan het onderhoud van het ver enigingsgebouw. De aanvang is om 20.00 uur. UITLEENDIENST VOOR BEWONERS 'DE VURSSCHE' AXEL - De Axelse christelijke openba re bibliotheek is donderdag ingrijpend heringedeeld en uitgebreid. De voor malige bestuursruimte is bij de eigen lijke bibliotheek getrokken. De herin deling is zo ingrijpend, dat ook de re gelmatige bezoeker de eerste keer moeite zal hebben met het vlot vinden van een boek van zijn gading. „Ik voorspel een enorme ontreddering voor lezers die vrijdag (vandaag, red) naar hun vertrouwd plekje lopen om het boek van hun keuze 'even' te ha len", vertelde bibliothecaris Kees Ha- mann donderdag. Hij is er niettemin van overtuigfl. dat de nieuwe indeling beter zal voldben dan de vorige, waarbij de studieboeken gegroepeerd stonden langs de wanden, rondom de romans. Daarvoor zijn dan wel alle 15.000 aan wezige boeken van hun plaats geweest. Bij binnenkomst links vooraan in de bibliotheek staan nu de Nederlandse en in het Nederlands vertaalde romans opgesteld, uiteraard in alfabethische volgorde. Daarna volgen de studieboe ken, opgesteld volgens het zogenaamde SISO (Schema voor indeling van de Systematische catalogus in Openbare bibliotheken). Het SISO (dat overigens Pupillensportdag TERNEUZEN - De pupillencommissie van de voetbalvereniging Terneuzen houdt morgen (Zaterdag) de jaarlijkse sportdag voor D, E en F-pupillen. Van af 9.30 uur zullen de jeugdige voetbal lertjes actief zijn in het Zuider sportpark in Terneuzen. Tevens zal de verenigingssportman van het jaar worden gekozen. CLINGE - Comelis Schijvenaars (74) en Bertha van Boven (72) uit de Polen straat te Clinge herdenken vrijdag 18 mei dat ze 50 jaar geleden in het huwe lijksbootje zijn gestapt Voor het gou den bruidspaar zal deze dag niet onop gemerkt voorbij gaan. Een buurtcomi- té, bestaande uit bewoners van het buurtschap 'De Grens' zullen de straat waarin het gouden bruidspaar woont voorzien van de nodige versieringen. Om drie uur 's middags wordt in de pa rochiekerk van Clinge een Eucharistie viering opgedragen. Tussen zeven uur en half negen 's avonds zal ln zaal 'De Snelle Duif gelegenheid worden gege ven het gouden bruidspaar te felicite- VAN PVDA-ZIJDE TOCH NOG WEL BEDENKINGEN TERNEUZEN - Er komt wat lijn in het aanbestedingsbeleid van de gemeente Terneuzen. In het verleden werd in raads- en commissievergaderingen re gelmatig gebakkeleid over het onder- TERNEUZEN - Het kwintet Sammy Rimington geeft zondag 20 mei een concert in 'Porgy and Bess' in Terneu zen. Het optreden begint om 14.30 uur. Rimington staat bekend als één van de betere New-Orleans rietblazers. Als fluitist imponeert hij vooral door een sublieme en zuivere toonvoering. Naast Sammy Rimington bestaat het .kwintet uit de twee oudgedienden An dy Finch (piano) en Alan Shïpton (bas). Nieuw in de samenstelling van de groep zijn de banjospeler John Coles, die voorheen onder meer optrad met George Lewis. Louis Nelson en Kid Thomas, en Colin Strickland (drums), die van vele revival-band deel uitmaak- Feestavond w Hoek HOEK - De voetbalvereniging Hoek houdt zaterdag 19 mei voor alle leden van de club een feestavond in de ge hoorzaal in Hoek. Voor de muzikale opluistering van het feest draagt de band 'El Celino' zorg. die onder leiding hands- dan wel openbaar aanbesteden. Vooral van PvdA-zijde wrd bij tijd en wijle krachtig beprotesteerd tegen 'eweer een onderhandse aanbeste ding'. Vorige week stpraken b. en w. zich uit voor het onderhands aanbe steden, als het gaat om kleinere wer ken. De grens wilde het college trekken bij 350.000 gulden. Donderdagavond bleken de raadscommissies voor openbare werken en voor financiën zich daarmee (in meerderheid) te kun nen verenigigen. Maar opnieuw kwamen vooral van PvdA-zijde bedenkingen, al werden die in de commissie voor openbare werken wat nadrukkelijker naar voren ge bracht dan in de commissie voor finan ciën. Bij 'openbare werken' noemde de heer P. Remijnsen het voorstel van b. en w. (het college te machtien tot een bedrag van 350.000 gulden onderhands te mogen aanbesteden) 'erg teleurstel lend'. „Het enige concrete dat we af spraken is bet bedrag, waar we de grens trekken Ik had meer verwacht, vooral vergelijkingen met andere gemeenten", aldus de PvdA-er. Zijn fractiegenoot J. Hamelink had vooral moeite met het delegeren aan het college, al voegde hij er direct aan toe dat er in dit geval geen sprake was van enig wantrouwen „De commissie ziet hier om te advise ren en ik vind dat we dat ook in de toe komst moeten kunnen doen, vooral ook omdat hier de werkgelegenheid in het geding is De D'66-er J. de Zeeuw was er niet van overtuigd dat met het aanvaarden van het collegevoorstel in de toekomst iedere discussie kan worden vermeden. Hij vroeg zich bovendien af of het niet zinvol zou zijn een scheiding aan te brengen tussen cultuur-technische en a H. de Rijsscher staat. Vanaf 20.00 civieltechnische werken, uur kan men in de gehoorzaal terecht. Zowel de D'66-er als zijn WD-collega W. de Zeeuw spraken zich uibvoor in formeren van de commissie in een zo vroeg mogelijk stadium Weinig begrip Wethouder drs. R. C. E. Barbe had weinig begrip voor de opmerkingen van de Pvd A-ers in de commissie. „Het is duidelijk, wij hebben er een jaar over gediscussieerd, daar wilden we vanaf en daarom komt het college nu met een gedragsregel", aldus de wet houder. Hij kon zich wél indenken dat de commissie uitgebreid op de hoogte wil worden gehouden van de ontwik kelingen rond de aanbesteding. „Het er. volgens mij, dan ook geen enkel be zwaar tegen hebben dat de aanbeste dingen ter kennisname aan de com- missileden worden voorgelegd. Wan neer u dat nodig vindt, kunt u dan al tijd bijsturen. Maar die discussie moe ten we in de toekomst wel vermijden", meende drs. Barbe. De PvdA-ers Hamelink en Remijnsen reageerden (byna in koor): „Wij willen best delegeren, maar we willen er ook over blijven meepraten." Waarop wet houder Barbé herhaalde: „Wij presen teren de stukken en u kunt bijsturen, maar zonder discussie." De PvdA gaat zich nu nog even intern beraden. Ook in de commissie voor financiën bleek dat de raad de zegeenschap over de aanbestedingen met helemaal kwijt wil. De PvdA-er J. Strijbos vond dat de commissie voor openbare werken steeds moet worden gepolst over de keuze van de annemer „Het college weet op dat gebied ook niet alles", meende hij. Zijn fractiegenoot J van de Velde vule hem aan: „Het gaat dan na tuurlijk alleen om werken van beteke nis." Ook het commissielid M. M Cos- ter-deKrijger (wd) wilde een vinger in de pap houden. Zij vond dat de raad zelf nog iets moeten kunnen beslissen als het om aanbesteden gaat. in heel Nederland wordt gebruikt) deelt de boeken door middel van nummers in naar onderwerp. De volgorde in onder werpen is zo logisch mogelijk gemaakt, bijvoorbeeld na wijsbegeerte volgt godsdienst, na geschiedenis aardrijks kunde Tot nu toe hield men in de Axel- se bibliotheek geen rekening met de lo gische volgorde in de onerwerpen, maar na de reorganisatie is dat nu wel het geval. De romans in vreemde talen zijn te vinden achterin de bibliotheek, evenals de naslagwerken, die zijn opge steld in de voormalige bestuursruimte. De jeugdafdeling is boven gebleven, maar verliest de eigen balie. De bibliothecaris hoopt daarmee per soneel uit te sparen, dat dan kan wor den ingezet voor de voorgenomen boekuitleen in het bejaardencentrum 'De Vurssche'. De bewoners daarvan kunnen van te voren een boek aanvra gen, maar ook kunnen zij kiezen uit een EXPOSITIE OVER SAS VAN GENT IN BAILLEUL SAS VAN GENT - De burgemeester van Bailleul (Frankrijk), Jean Delobel, opende samen met de Sasse wethouder W. Golsen een verbroederingstentoon stelling in het Franse stadje. Wethou der Golsen en zijn echtgenote waren namens de gemeente Sas van Gent in Bailleul aanwezig. Het is de bedoeling dat ook burgemeester drs. W. R. van Dusarduyn naar Frankrijk afreist om van zijn belangstelling blijk te geven. De tentoonstelling in Bailleul, die tot 22 mei duurt is verzorgd door Sas van Gent. Bailleul is verbroederd met Sas van Gent. Veel verenigingen uit Sas zijn op deze middenstandstentoonstelling vertegenwoordigd. Foto's, dia's en der gelijke geven informatie over Sas van Gent en de activiteiten van de vereni gingen. Ook de gemeente, het recrea tieschap 'De Braakman' en de midden- standsverenigingel middenstandver eniging uit Philippine zijn vertegen woordigd. verzameling van 200 boeken die reeds naar 'De Vurssche' zijn gebracht. Me; de hulp van vrijwilligers wie Hamen een uitleendienst beginnen voor l*. jaarden die wel zelfstandig woke. maar die niet in staat zijn regelmaügte bibliotheek te bezoeken Tentoonstelling Met ingang van vandaag is in de Axet se bibliotheek een tentoonstelling (t bezichtigen over de Vlaamse schrijra Felix Timmermans. Deze tentoon stelling is ingericht door de onderwij zer Peter Everaers uit Terhole, die van het verzamelen van boeken en curiosa over de Vlaamse schrijvers Streuvels, Boon, Geeraerts en Timmermans ziis hobby heeft gemaakt. Met de keuze van Timmermans enigs tijd geleden heeft de bibliotheek -i der dat te kunnen weten - een kans mist. Everaers zelf gaf namelijk voorkeur aan een tentoonstelling o de vorige week overleden Louis Pad Boon, maar hij wilde daarbij de por nografische en somtijds banale aspec ten van Boon niet achterwege laten. Om moeilijkheden met het bestuur vss de bibliotheek te voorkomen besloten Hamann en Everaers te kiezen voor Timmermans Rommelmarkt TERHOLE - De muziekvereniging'Ex celsior' in Terhole houdt zaterdag 15 mei een fancy-fair en rommelmarkt in het dorpscentrum te Terhole. De op brengst komt ten goede aan heturi- formenfonds. De rommelmarkt begint om 9.30 uur. Nieuwe dirigent "Apollo' in Sluis SLUIS - Na een paar weken zonderdiii- gent te hebben gezeten heeft ziekvereniging 'Apollo' uit Sluis nieuwe dirigent gevonden ln de persoon van de heer J. van Meurs uit Terneuzen. Op 15 mei is overleden na een langdurig lijden, voorzien van de H. Sacramenten der Zieken, on ze steeds bezorgde moeder en oma JOSEPHA MARIA MATHILDA FASSAERT weduwe van Aloys de Maat in de leeftijd van 74 jaar. Kapelle: Guido en Thea Anneke, Joost Oostkapelle: Miriam en Gerard Geerthe, Silvester Correspondentieadres Cederlaan 12. 4421 BZ Kapelle Het was de uitdrukkelijke wens van moeder, dat slechts in het bijzijn van haar kinderen, kleinkinderen, broers en zusters de uit vaartdienst en de crematie zouden plaatsvin den. PLAATS UW FAMILIEBERICHTEN IN DE PZC In. ons medewerkersteam is plaats voor: Wat wij van u vragen: modem werk en inte resse voor uw vak. Wat wij bieden: gezellige werksfeer en teamwork, Cursus in binnen- en buiten land. De modernste technieken op gebied van haarverzorging. Wij halen de mode ook bui ten onze grenzen zoals: New York. Parijs, Los Angeles, Londen. München, Brussel Als u interesse heeft, solliciteer dan bij: Kapsalon Wim van den Berge Coiffure Guy Winkelcentrum Zuidpolder Terneuzen, 01150 - 9 57 08. Coiffeur-demonstrateur

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 30