Fabriek 'De Schelde' weg uit de binnenstad f SÈ Raad Goes achter overeenkomst experiment specifiek welzijn PvdA en VVD in Goes willen opnieuw praten over verhoging salarissen van directiehoofden li J -YAMAHA- Welke kleur gebruikte auto u ook kiest, de voordelen krijgt u zwart op wit. PZC/streek Raad Kortgene stemt in met welzijnsproef Duitse film in vrouwencafé te Goes Raad Goes kiest smalle sluis aan Goese Sas Raad Goes akkoord met rondweg-oost Orgelconcert VOLVO db Automobielbedrijf De Groene B.V. alfa autobedrijf w. j. sonke r Gemeentewerken Goes i VRIJDAG 18 MEI 1979 WISSEL BEVEL AN DE1* OVEREENSTEMMING MET DE GEMEENTE GOES PROJECT BEVELANDSE GEMEENTEN GELUKWENSEN VOOR WETHOUDER DE LEEUW GOES - Dc gymnastiekwerktuigen- fabriek 'De Schelde' vertrekt uit de Goese binnenstad. Het dagelijks be stuur van de gemeente Goes heeft met de directie van het bedrijf overeen stemming bereikt over de verplaat sing van de fabriek naar het industrie terrein 'De Poel' in Goes-zuid. Daar door komt de weg vrij voor een verdere sanering van de Goese binnenstad, met name in het noordelijke stadsdeel. Een verheugde wethouder L. H. de Leeuw (pvda. ruimtelijke ontwikkeling) deelde dit donderdagavond mee aan het slot van de maandelijkse raadsvergadering. Hij kon van ver schillende kanten gelukwensen en GOES - In het vrouwencafé van Goes in wjjkgebouw 'De Pit te Goes-Zuid wordt woensdag 23 mei e en donderdag 24 mei de film „Die Macht der Manner ist die geduld der Frauen" vertoond. Deze film is gemaakt samen met vrouwen uit het Berlijnse Blijf van m'n Lijf Huis. De film laat de geschiedenis zien van Addi, een marktkoopvrouw die jarenlang door haar man mishandeld is. Toevallig hoort ze via de televisie over het be staan van het Huis en vlucht daarheen. Ze krijgt ondersteuning om tot het be sluit te komen zich van haar man te laten scheiden." Samen met andere vrouwen en him kinderen gaat ze in een woongemeenschap leven. Het vrouwencafé in 'De Pit' is open op woensdag van 9.00 tot 11.30 uur en don derdags van 20.00 tot 24.00 uur Zolder brandt uit in Heinkenszand heinkenszand - Donderdagavond heeft een brand een deel van een woning aan de Westersraat in Heinkenszand in de as gelegd. De brand ontstond op de zol derverdieping van het pand.waar de inboedel en een grote hoeveelheid kle ding in vlammen opging. De brandweer van Heinkenszand be streed het vuur met vier nevelspuiten en had het vuur binnen enkele minuten onder controle. De brand bleef tot de bovenste verdieping beperkt Het ove rige gedeelte van het huis liep echter veelroetsschade op. De oorzaak van de brand is onbekend. Raad Goes geeft geld voor tweede pc-school in de Goese Polder GOES - De gemeenteraad van Goes heeft donderdagavond met algemene stemmen een bedrag van ruim 1,2 mil joen gulden beschikbaar gesteld voor de bouw van een nieuwe protes tants-christelijke school (Zowel lager- als kleuteronderwijs) in de niwu- bouwwijk Goese Polder (tweede ge deelte). Dat gebeurde met grote tegen zin van de kant van de PvdA en VVD. Deze fracties vonden dat de nieuwbouwplannen een te groot te kort voor de gemeente zullen opleve ren: zo'n 58.000 gulden. Zij drongen aan op bezuinigingen. Van de kant van de CDA-fractie werd betoogd dat er al ge kozen is voor de meest eenvoudige en goedkoopste oplossing. GOES - De huidige museumsluis aan het Goese Sas (gebouwd in de 19e eeuw) moet worden vervangen door een nieuw exemplaar met een nuttige schutlengte van 100 meter, een kolkb- reedte van 12 meter en een drem- peldicpte van -4,50 meter NAP. Zo mo gelijk moet de nieuwe sluis circa 300 meter uit de Oosterschelde-zeedijk worden gebouwd. Eén en ander be sloot de gemeenteraad van Goes eens gezind tijdens de donderdag gehouden raadsvergadering. De raad corrigeer de een eerder genomen besluit, waarin sprake was van een bredere sluis. Het raadslid drs. G. R Heerebout (pvda) vond het plezierig dat er duide lijkheid komt over de definitieve afme tingen van de nieuwe sluis. De SGP-er A. Maljaars was blij met het voorstel van het dagelijks gemeentebestuur. Hij noemde het vooralbélangrijk dat de drempelhoogte op -4,50 NAP komt. zo dat er nauwelijks schutbelemmeringen voor de scheepvaart optreden. De heer Maljaars wilde weten of de nieuwe sluis ongeveer gelijktijdig met een nieuwe brug over het kanaal Goes-Ooster- schelde bij Wllhelminadorp opgeleverd kan worden De raadsleden D Tanis (cda) en B Buurke (vvd) spraken zich eveneens in gunstige zin uit over het voorstel. Wethouder L H. de Leeuw (pvda, ruimtelijke ontwikkeling) zei dat er over de nieuwe burg bij Wilhelmina- dorp nog geen vastomlijnde plannen gereed liggen. „Er is op dit moment nog weinig over te zeggen", aldus de heer De Leeuw. Zijn collega J de Graag (vvd, gemeentewerken i vertelde dat het plan voor de nieuwe brug in ieder geval tijdig aan de bevolking ter beoordeling zal worden voorgelegd. complimenten in ontvangst nemen met het bereikte onderhandelingsre sultaat. Over de verplaatsing van 'De Schelde' is ongeveer vijf jaar lang onderhandeld tussen gemeente (gesteund door het rijk) en de directie van het bedrijf. Grootste knelpunt was steeds de hoog te van de saneringsbijdrage die 'De Schelde' voor het vertrek uit de bin nenstad en herbouw elders krijgt. De heer De Leeuw maakte duidelijk dat het bedrijf kan rekenen op een bijdrage van ongeveer 2,4 miljoen gulden, onder meer afkomstig van de ministeries van volkshuisvesting/ruimtelijke ordening en economische zaken. In zijn mededeling aan de raad vestigde wethouder De Leeuw er de aandacht op dat de overeenstemming betrekking heeft op de hoofdpunten van de ver plaatsing van 'De Schelde'. Hij ver klaarde dat het bedrijf de bedoeling heeft om in de gemeente Goes zélf nieuwbouw te plegen, waaribj tegelij kertijd een uitbreiding van de werkge legenheid (momenteel werken er bij de fabriek zo'n honderd mensen) tot de mogelijkheden behoort. „Er is een stuk SAMENWERKING BEVELANDSE GEMEENTEN GOES - Het bestuurlijk experiment op grond van de toekomstige kaderwet specifiek welzijn, waarvoor de Beve- landse gemeenten zich hebben aange meld, kan van start gaan. Dc gemeen teraad van Goes verklaarde zich don derdagavond akkoord met de over eenkomst door middel waarvan de samenwerking tussen de zes gemeen ten in het experiment zal worden gere geld. Alleen wethouder drs. J dijkgraaf verklaarde zich ertegen. Aan het raadsbesluit is heel wat gehar rewar tussen Goes enerzijds en de ove rige Bevelandse gemeenten aan de an dere kant voorafgegaan. Het dagelijks bestuur van Goes vond dat samenwerking tussen gemeenten waarbij bestuurlijke bevoegdheden worden overgedragen (en dat is de be doeling in het bestuurlijk experiment) door middel van een gemeenschappe lijke regeling vastgelegd moet worden. De andere gemeenten stelden zich op het standpunt dat een bestuurlijk ex periment juist de mogelijkheid biedt om naar andere vormen van samen werking tussen gemeenten te zoeken en daaroip voelden ze wel voor de over eenkomst. Uiteindelijk is een compromis uit de bus gekomen: er zal een samen werkingsovereenkomst worden aange gaan totdat blijkt dat een gemeen schappelijke regeling een betere vorm van samenwekmg is. De tevredenheid over het feit dat de zes gemeenten er toch uitgekomen zijn, was donderdagavond vrijwel algemeen in de Goese raad. PvdA-woordvoerder W. E. H. Sloots begon zijn betoog zelfs met 'Hoi, daar is-ie dan1' Er werden al leen wat opmerkingen gemaakt over het feit dat de andere gemeenten Goes ertoe genoopt hebben heel wat water in de wijn te doen en de vrees werd uitge sproken dat het bestuurlijk experiment op zijn minst vertraging zal opleveren in de manier waarop Goes de welzijns planning aan het aanpakken is. Wethouder Dijkgraaf was de enige die vond dat de hele gang van zaken te ver was gegaan. „Je moet ook eens een keer grond van ongeveer 9000 vierkante me ter gereserveerd op het industrieterrein in de Poel", aldus de heer De Leeuw. Hij benadrukte dat met de ministeries van volkshuisvesting/ruimtelijke ontwik keling en economische zaken door de gemeente al 'bij voorbaat' een overeen stemming is bereikt. De wethouder zegde toe dat zo spoedig mogelijk - hij dacht aan de raadsvergadering van juli - definitieve voorstellen aan de ge meenteraad zullen worden voorgelegd. De her De Leeuw onstreepte dat van de kant van de bedrijfsdirectie er vooral het afgelopen jaar een grote bereidheid tot het bereiken van een oplossing is getoond. Hij was daar erg blij over. ..Voor de binnenstad van Goes kan de voltooiing van de stadsvernieuwing een stuk dichterbij komen. Dat is erg be langrijk". stelde de wethouder. Burgemeester mr F G. A Huber wees erop dat de heer De Leeuw 'vaak moei lijke onderhandelingen' tot een positief resultaat heeft gebracht. Hij wenste hem daarmee geluk. Ook de PvdA-frac- tievoorzitter P. Duinkerke feliciteerde de wethouder en CDA-raadslid D. Ta- nis sprak 'alle lof uit. neen durven zeggen", merkte hij op. „De solidariteitsgedachte heeft bij ons de doorslag gegeven. Ik hoop dat het wat die solidariteit betreft niet allemaal van één kant hóeft te komen. De wijze waarop deze samenwerking tot stand is gekomen geeft me echter niet veel hoop". Haventje Ook bij het voorstel om het sportvis sershaventje in Kattendijke voor een gulden van het waterschap Brede wa tering van Zuid-Beveland over te ne men stemde de wethouder tegen. Nu was het ing. J. dc Graag (gemeente werken). Hij zei te vrezen dat het on derhoud van het haventje, de inning van de liggelden en de controle op de gang van zaken teveel gaan kosten. Over dat onderhoud maakten ook ver scheidene fractiewoordvoerders zich bezorgd. Het waterschap had opgege ven dat het gewone onderhoud jaar lijks ongeveer 500 gulden kost, maar een berekenigg van de directie ge meentewerken kwam er ongeveer op 4000 gulden uit. Daarnaast is er nog achterstallig onderhoud dat nog eens ongeveer 60.000 gulden zal vergen. Wethouder J. H. Roose wees erop dat behoud van het haventje (als de ge meente het niet overneemt dan gaat het verdwijnen) van belang is voor Goes om in het kader van de inrichting van de Oosterschelde een aanspraak te kunnen maken op ligplaatsenac commodatie voor jachten. Zoals be kend zijn er plannen om nabij de nieuwe sluis in het Goese Sas een jachthaven aan te leggen. „Medewer king daarvoor kunnen we wel vergeten als we nu zouden besluiten de ligplaat sen in Kattendijke, ook al zijn het er maar weinig, op te heffen", aldus de heer Roose. „We moeten iedere reserve aan ligplaatsen in stand houden". Veel waardering kreeg het dagelijks be stuur van de gemeente toegezwaaid voor het rehabilitatie-uitvoeringsplan St. Jacobsstr'aat en omgeving. Dit plan bestaat uit een inventarisatie vap de panden in dit gebied en een voorschets voor een bestemmingsplan. PvdA- raadslid drs. G. R. Heerebout con stateerde dat in dit gebied tot nu toe meer is gegaan door de instelling maat schappelijke belangen. „Het wordt tijd dat we nu eens wat als gemeente gaan Goes ongerust over uitbreiding opslag radioactief afval GOES - Het gemeentebestuur van Goes gaat een brief schrijven aan de minis ter van economische zaken waarin uitdrukking wordt gegeven aan onge rustheid over de aangevraagde uit breiding van de mogelijkheden om in en bij de kerncentrale Borssele ra dioactief afval en splijtstofelementen op te slaan. Dit besluit nam de gemeen teraad donderdagavond bij de bespre- King van het standpunt dat het dage lijks bestsuur van de gemeente heeft ingenomen over de uitbreiding van de kerncentrale. De meerderheid van de raad (cda. sgp en wd) was het eens met de meerder heid van het dagelijks bestuur van de gemeenre (de CDA-wethouders J. H. Roose en drs. J. Dijkgraaf en WD-wet- houder ing. J. de Graag) dat gezien het ontvreken van alternatieve op slagmogelijkheden voor radioactief materiaal geen bezwaaar moet worden ingediend tegen de aangevraagde uit breiding. De PvdA-fractie schaarde zich achter de opvatting van bur gemeester mr. F. G. A. Huber en wet houder L. H. de Leeuw dat pas mag worden overgegaan tgot uitbreiding van de opslagmogelijkheden als er meer duidelijkheid is over de verwer king van radioactief materiaal. Het had overigens geen zin meer om te praten over de vraag of er al dan niet bezwaar tegen de voorgenomen uitbreiding moet worden ingediend, want de ter mijn die daar voor stond is inmiddels al gesloten. doen", zei hij. „Laten we de twee foei lelijke panden op de beide hoeken van de St. Jacobstraat-Blaauwesteen maar weghalen". GOES - De gemeenteraad van Goes heeft donderdagavond met algemene stemmen een bedrag van zeshonderd duizend gulden beschikbaar gesteld voor de aanleg van de oostelijke bin- nenstadsontsluitingsweg vanaf de Ringbaan-oost tot de Anjelierstraat (door het waardevolle groengebied langs de Oude Singel). Tegelijkertijd stemde de raad in met de uitbreiding van het parkeerterrein Oostwal, door de huidige doorgaande verbinding (langs het Gasthuis) op te hebben en bij het parkeerterrein te trekken. Het geld voor de aanleg van de snelweg (waartoe de raad al enkele jaren gele den in beginsel besloot) is afkomstig van het gunstige overschot op de ge meentelijke rekening over 1976 In to taal heeft Goes over dat Jaar een bedrag van 1,1 miljoen gulden overgehouden. Naast de aanleg van de oostelijke tan gent. stemde de raad in met het uit trekken van een bedrag van bijna vijf honderdduizend gulden voor de verbe tering van de Ringbaan-west (waaron der asfaltering). Verschillende raadsleden plaatsten enkele kanttekeningen bij de voorstel len van het dagelijks gemeentebestuur. De heer D. Tanis (cda) zei dat zijn frac tie met betrekking tot de oostelijke verkeerstangent niet meer wilde terug komen op een eerder genomen meer derheidsbesluit van de raad. Hij vroeg inspraak bij de uitwerking van het plan en de CDA%ER maakte daarbij duide lijk geen liefhebber te zijn van een (la- waaivriendelijke) asfaltbestrating. De heer B. Buurke (vvd) merkte op dat er aan het rekeningoverscot een ietwat eenzijdige bestemming wordt gegeven namelijk de sector openbare werken Hij had liever ook een besteding in de culturele sfeer (opknappen vervallen stadsschuur, bijdrage bibliotheek) ge zien. GOES - Het tweede orgelconcert van dit seizoen in Goes is op zaterdag 19 mei in de Grote Kerk. De Haagse cantor-or ganist Folkert Grondsma speelt dan werken van Franse componisten. Deze nog jonge organist behaalde na zijn conservatoriumstudie diverse prijzen, waaronder in Den Haag de prijs van uitnemendheid en in Parijs een prijs voor 'virtuositeit en improvisatie'. Het programma bestaat uit 3 kleine com posities van Guillain; de vier-delige so nate van Alexandre Guilmant; van Louis Vierne een prélude en ouverture en ten slotte van Jean Langlais twee dedeelten uit de 'Trois Implorations Het concert begint om 20.00 uur Fietstoertoch Goes GOES - De Goese Politie Sport- en Ontspanningsvereniging houdt mor gen zaterdag, een fietstoertoch waar aan iedereen kan meedoen. Men kan naar keuze deelnemen aan een tocht van 25 kilometer of van een route van ongeveer 50 kilometer. De start voor beide tochten is tussen 13.00 uur en 14.00 uur vanaf het poli tiebureau aan de Valckeslotlaan 6 te Goes. Inschrigingen nen worden gedaan bij de start. Iedere deelnemen ster) ontvangt na afloop een herinnering KOlRTGENE - Dc gemeenteraad van Kortgene is donderdagavond ak- koordgegaan met het voorstel van het dagelijks bestuur om de samen werkingsovereenkomst specifiek wel zijn aan te gaan. Dit houdt in dat de kosten van dit proefproject naar rato over de zes deelnemende gemeenten (Noord- en Zuid-Beveland) verdeeld «orden. Verder zal de aan te stellen coördinator betrokken worden in het bepalen van zijn standplaats. De over eenkomst, die voor de raad weinig problemen opleverde, zal worden aan gegaan totdat blijkt dat een gemeen schappelijke regeling een betere vorm van samenwerking voor dit project is. Naar aanleiding van een vraag van me vrouw L van Oeveren-de Rijke (WD) over het verschil tussen een zogenaam de gemeenschappelijke regeling en de ze samenwerkingsovereenkomst, zei burgemeester JL. D- van der Linde dat dit met name lag op het gebied van de bevoegdheden „Bij een samen werkingsovereenkomst blijven alle be voegdheden bij de gemeenten Daar naast is een gemeenschappelijke rege ling veel ingewikkelder. Deze moet na melijk goedgekeurd worden door Ge- deputeerde Staten. Mevrouw van Oeveren meende verder dat de aan tê stellen coördinator veel papieren weri te doen krijgt, en vreesde dat veelweg 'rond en achter het bureau' zal gebeü. ren. Ook de heer G Boot icdai deelc? deze mening en vond verder dat een te drag van vijftien a twintig cent per in- woner acceptabel was. De heer M. de Smit zette nog wel enkele vraagtekens bij de procedure die men wil volgen om een beroepskracht aan te stellen ker in een tijd met grote werkloosheid had sollicitatie opgezet kunnen wor den. De burgemeester antwoordde hierop dat gezien het lopend contract van de man die men op het oog heeftin juli van dit jaar afloopt er weinig pro. biemen op dit gebied zijn. Na enige in. formatie over het op elkaar afstemmen van de deelnemende gemeenten werd het voorstel door de raad aangenomen ALLEEN WETHOUDER DRS. J. DIJKGRAAF TEGEN „BESLUIT GENOMEN OP ONJUISTE GEGEVENS" BRIEVEN NAAR MINISTER EN GS GOES - De Goese raadsfracties van PvdA en VVD willen dat de gemeente raad opnieuw gaat praten over de ver hoging van dc bezoldiging die de hoof den van de vier directies in het ge meentelijk apparaat krijgen. De beide fracties zijn van mening dat hierover in de raadsvergadering van april op grond van onjuiste gegevens een be sluit is genomen. Zowel gelet op wet telijke bepalingen als procedureel zouden ernstige fouten zijn gemaakt. De PvdA- en de WD-fractie in Goes hebben over de kwestie brieven ge schreven aan de minister van bin nenlandse zaken en gedeputeerde sta ten van Zeeland. In de brief aan de minister schrijven de fracties dat ze hem aanvankelyk had den willen verzoeken het door de ge meenteraad goedgekeurde besluit van het dagelijks bestuur van de gemeente om de vier gemeentelijke directeuren een extra toelage toe te kennen voor schorsing voor te dragen. Daar is voor lopig van afgezien. En wel omdat de fracties menen dat ze bij het onderzoe ken van de zaak zoveel nieuwe aspecten hebben ontdekt dat de raad zich er in eerste aanleg opnieuw over moet bui gen. Wel vragen ze de minister en gede puteerde staten om het besluit van het dagelijks bestuur van Goes voorlopig aan te houden.Als uitvloeisel van de op 1 januari van dit jaar van kracht gewor den reorganisatie van het gemeentelijk apparaat in Goes wilde het dagelijks bestuur van de gemeente de bezoldi ging van de vier directeuren bepalen op 90 percent van de wedde die de gemeen tesecretaris geniet. Om dat te bereiken is hen een extra toelage toegekend. Die toelage levert een salarisverhoging op van - afhankelijk van de hoogte van de bezoldiging die de betreffende amb tenaren al ontvingen - van 10 tot ruim 23 percent. Naar het oordeel van de PvdA en de VVD in de Goese raad is er geen sprake van dat uit de reorganisatie van het ambtelijk apparaat een zwaardere taak voor de vier betreffende functionaris sen is voortgevloeid. Ze wijzen er ook op in de bnef aan de minister dat voordat de reorganisatie van kracht werd na drukkelijk door het dagelijks bestuur van de gemeente is verklaard dat een en ander geen financiële consequenties zou hebben. De fracties hebben ontdekt dat de functieclassificatie, die vóór de reorganisatie heeft plaatsgevonden, niet van toepassing is geweest voor de vier directeuren. Ze vragen zich al waarom niet en ze vinden dit feit des te schijnender omdat de uit de classifica tie voortgekomen functiewaardering bij sommige ambtenaren problemen heeft teweeg gebracht „Het toekennen van een toelage hierboven, omdat men min of meer gevoelsmatig een functie zo belangrijk vindt, achten wij dan niet meer op zijn plaats," aldus de PvdA en de VVD. Overigens wijzen ze erop dat in de vorige raadsvergadering van de zijde van het dagelijks bestuur van de ge meente meegedeeld is dat de toelage volgens het systeem van functiewaar dering is getoetst De fracties vinden de salarisverhoging buiten proporties, onjuist gezien de be zuinigingen en niet passend in het ka der van de mogelijkheden die de bezol digingsverordening van Goes biedt. Bovendien hebben ze vastgesteld dat dc commissie voor georganiseerd overleg niet over de zaak is gehoord. De PvdA- en de VVD-fractie benadrukken verder dat volgens de landelijk gang bare normen de eerste ambtenaar ter secretarie 80 percent van de secreta- riswedde als salaris ontvangt. PvdA-fractievoorzitter P. Duinkerke bood donderdagavond tijdens de ge meenteraadsvergadering mede na mens VVD-fraadslid B. Buurke bur gemeester mr. F. G. A. Huber een af schrift van de brief aan de minister aan. Het verzoek daarbij was de zaak op 21 juni opnieuw in de raad te brengen. I.Strenge keuring nu op41 vitale punten. Elke gebruikte amowordl door on» let.hnim.lieslid op4l vii.de 2. BOVAG garantiebewijs. Gcbnukle jnlovvan nicer dan 11000.- verkopen wij nicl dc 3. Veilig Verkeer Nederland vignet. krijgl ook Veilig Veil gchVtiLil Wij bieden aan: 4. Volvo Touring .Service. ervictdïe u een jaar lang uilgehn liii aitnnjdmg,ziekle.ongeval.pech i Bovendien ivo» bagage i „van I 2000 -per pervoon hevt hiidigmp alt gevolg van opgelopen schade 5. IOOO km. Inspectiebeurt. leden- knpervan een gcbnukle atno krijgi bij 01 retlil geen opeen 1000kin.inspetljcberirLGr.i Al deze zekerheden krijgt u Volvo 245 DL stationcar 1978 1977 Volvo 244 DL Ipg-installatie 1977 Volvo 244 DL Ipg-installatie 1976 1976 1977 Volvo 343 DL 1976 Volvo 66 DL stationcar 1976 Mazda 1000 bruin 1975 Mazda 818 rood 1976 Mazda 616 groen 1977 Mazda 929 silver 1977 Citroen club 1220 break 1978 Ford Fiësta 1100 L 1978 Peugeot 304 GLD 1978 VW Polo 1976 van ons zwart op uit in het Volvo Paspoort voor Zekerheid, T\ Anjelierstraat 5-7, Goes, tel. 01100-16810 44 mooellen zorgen voor kracht op m r Yamaha maakt buitenboordmotoren met in gebouwde voordelen. Er zijn 44 modellen, van 1.5 tot 62.5 kW, (2 tot 85 pk.) Van 678,- tol 10.384- Voor de voort stuwing van allé denkbare boottypen. En steeds weer met die superieure Yamaha- techniek, waarvan de 1100 smering een perfekt bewijs is. Stap eens naar onze zaak. wij laten die Yamaha s maar al te graag vaderdag fotostudio hans nijs 'de bussel' 15, goes-zuid tel. 01100-20077 a Ars francke Lening Financiering Assurantie Sloestraat 36 Lewedorp tel. 01196-12285 TE KOOP GOES Mooie woning a/d Frederik Hendrikstraat 7. Prijs nader overeen te komen. Spoedig te aanvaarden. LEWEDORP. Korenweg 30, twee-onder-1-kap. Landelijk gelegen met zeer grote tuin totale opper vlakte 1835 m2. HONDA-DEALER Fruitlaan 16, Goes Tel. 01100-15415-14987- adverteer in de krant In verband met de komende feestdagen worden de routes van de huisvuil- en bedrijfsvuilophaaldiensten als volgt gewijzigd: De route van donderdag 24 mei, hemelvaartsdag: binnenstad, Wilhelminadorp-Oost van het kanaal. Kattendijke, de wijk tussen de Troelstralaan en de Oude Zeedijk wordt gereden op woensdag 23 mei. De route van donderdag 24 mei. Hemelvaarts dag, de wijk tussen de Troelstralaan en de Ring baan, wordt gereden op vrijdag 25 mei. De route van maandag 4 juni, 2e pinksterdag, wordt gereden op dinsdag 5 juni. Men wordt verzocht het huis- en bedrijfs- vuil tijdig vanaf 07.30 uur gereed te zetten. GEMEENTE GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 28