B 'Philadelphia' wil in Goes twee dagverblijven uitbreiden Raad Aardenburg akkoord met grondprijzen in plan Oudestad „Politisering Euroj van grootste belanj PZC/ streek Zeeuwse renners reden in Belgie Eind deze maand heropening uitgebreide camping Braakmai WOENSDAG 2 MEI 1979 Win»! Zoeuws -V7.»n<W ■EN WACHTEN IS OP GOEDKEURING CRM 'DE RANK' EN 'ZUNNEGUUS' GOES - De stichting de Bevelanden voor Philadelphia dagverblijven en tehuizen is van plan in Goes zowel het kinderdagverblijf 'de Zunneguus' als het dagverblijf voor ouderen 'De Rank' uit te breiden. Dit deelde voorzitter C. van de Bovenkamp van de afdeling de Bevelanden van Philadelphia (de pro testants-christelijke vereniging van ouders en vrienden van het afwijkende kind)dinsdagavond mee tijdens een ledenvergadering, gehouden te Goes. De plannen voor de uitbreiding van het kinderdagverblijf zijn verder ge- Voorjaarskermis in Koewacht KOEWACHT - Koewacht staat zater dag 5 mei, zondag 6 en maandag 7 mei weer in het teken van de traditionele voorjaarskermis. Maandag 7 mei wordt gebruikelijke wielerronde voor amateurs in Koewacht verreden, waarvoor ruim zestig renners hebben ingeschreven. De start is om 18.30 uur in de Nieuwstraat. De winkeliersvereniging Koewacht stelt bij aankoop van een bepaald be drag bonnen beschikbaar, die kunnen worden gebruikt bij de verschillende kermisvermakelijkheden De voor jaarskermis gaat gepaard met een groot aantal schietingen Liefhebbers op de staande wip kunnen zowel zater dag. zondag als maandag terecht in de zaal bij A de Schepper te Koewacht. De schutters die liever op de liggende wip richten, kunnen zaterdag terecht bij J. de Guchteneire, aanvang 15.00 uur. en in café 'De Oude Molen' om 14.30 uur. Zondag 6 mei wordt er om 15.00 uur een schieting gehouden bij P. van de Steen en om 14.30 uur' bij J de Kind Een 'kloefkensschieting' is maandag om 9.30 uur bij G. van Rumste.dieom 15.00 uur wordt gevolgd door een 'bedryfs- schieting' Om 14.30 uur staat er bo vendien ook nog een schieting op het programma bij J de Kind Inspraakavond in Heikant HEIKANT - De inwoners van Heikant hielden een inspraakavond voor de toekomstplannen van Heikant Men sprak zich algemeen uit voor woning verbetering door particulieren en wo ningbouwverenigingen zonder het lan delijk karakter aan te tasten. De verga dering werd voorgezeten door de heer J van Waes. Er volgen nog twee in spraakbijeenkomsten De eerstvolgen de is op maandag 14 mei. JOHNNY WILLEMSEN IN DE '200 MIJL VAN HELMOND' TERNEUZEN - De Terneuzense mo torcoureur Johnny Willemsen heeft de uitnodiging gekregen om op zondag 13 mei deel te nemen aan de 200 mijl van Helmond. Willemsen, de enige Zeeuws-Vlaming die aan wegwed strijden doet, heeft deze uitnodiging te danken aan schitterende prestaties tijdens de trainingen voor de eerste voor het Nederlands kampioenschap meetellende wedstrijden in Wijnands- rade, die destijds werden afgelast vanwege het slechte weer. In de officiële trainingsrit versloeg hy zelfs Jack Middelburg. Daarna is hij nog wezen trainen op het circuit van het Belgische Zolder, waar hij veel indruk maakte op de eveneens aanwezige Jo- han van der Wal en Tonny van Schijndel. Hij had totaal geen moeite om deze twee rappe mannen by te be nen Bovendien kreeg hij daar de com plimenten van de als toeschouwers aanwezige vertegenwoordigers van Honda-Nederland. Door deze puike prestaties is hij dus uitgenodigd voor die 200 mijl van Helmond, die verreden wordt in twee manches van elk honderd mijl. Aanstaande zondag <6 mei) komt John ny Willemsen uit in de nationale races in het Limburgse Bom, die nu de eerste gaah worden, door de afgelasting in Wijnandsrade. die meetellen voor het nationale kampioenschap. ZAAMSLAG - Het blijft goed gaan met de nieuwelingen en junioren uit Zeeuwsch-Vlaanderen in Belgische koersen. Dit weekend was er weer een fraaie zege voor Karei van Goethem uit Kloosterzande in Bambrugge. waar hij een peleton van achtentwintig deelnemers te snel af was. Carlo Steel uit Axel kon wederom niet tot een zege komen. Nu moest hij genoegen nemen met een derde plaats in Wontergem- Deinze, waar de Belg Erwin Minncbo won. Bij de junioren waren er louter tweede plaatsen weggelegd. Werner Wieme uit UzendiJke presteerde dat zelfs twee maal Zowel in Sint Laureins als in Kaprijke moest hy een Belg voor laten gaan. In Sint Laureins was dat Eric Wuytack en in Kaprijke Patrick Van- raefelghem. Adrie de Maesschalck uit Axel kwam als derde binnen en wel in Melsele. De Amerikaan Greg Lemond was daar de snelste In Kieldrecht kwam De Maesschalck tot de vierde plaats, nadat de Belg Stephan Aerts gewonnen had. Jan Po- ley uit Kruiningen kwam daar als twaalfde over de meet Bij de amateurs niet veel hoge klasse ringen In Temse werden Thys Fase en Tonny Huyzen respectievelijk veer tiende en achttiende Ronald van Avermaet nam daar de blpemen mee In Knokke-Heist eindigde Han Harinck als achtste. Winnaar was Rudy van de Kerkhove vorderd dan die voor het dagverblijf voor ouderen - zo bleek uit de toelich ting van de heer Van de Bovenkamp. Voor de uitbreiding is goedkeuring nodig van het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk (crm). Deze goedkeuring is nog niet binnen. „Met de gemeente Goes is al wel overeenstemming bereikt", ve-r telde de heer Van de Bovenkamp. De uitbreidingsplannen voor het dag verblijf voor ouderen bevinden zich nog in de ontwerpfase. Door het stich tingsbestuur van de regionale Phila delphia afdeling is een bouwcommissie benoemd. Wanneer de plannen zijn uit gewerkt. hoopt het bestuur nog dit na jaar bij de desbetreffende instanties de verbouwingsaanvraag in te dienen De voorzitter van de oudervereniging zeg de toe in de komende najaarsvergade ring met verdere mededelingen te ko men aangaande de uitbreidingsplan nen. De heer A Mulder, voorzitter van het stichtingsbestuur de Bevelanden voor Philadelphia dagverblijven en tehui zen, verklaarde desgevraagd, dat het by de uitbreiding van het kinderdag verblijf 'De Zunneguus' gaat om de in passing van de nieuwe verruimde rege ling van CRM. De nieuw, aan het huidi ge gebouw, te bouwen ruimte, zal in hoofdzaak ten goede komen aan de di verse specialisten. „Tot nu toe is het behelpen. Diverse specialisten moesten gebruik maken van één en dezelfde ruimte. Als de plannen door crm goedgekeurd worden krijgt iedere ac tiviteit zijn eigen ruimte", benadrukte de heer Mulder. Het stichtingsbestuur koestert de ver wachting. dat de aanbouw van het kin derdagverblijf nog dit jaar te realiseren is. De uitbreiding van het dagverblijf 'De Rank' ligt op een ander niveau. Toch gaat het ook hier om een - gedeel telijke - toepassing van de verruimde regeling van crm. De plannen bestaan in het realiseren van twee werkruimten. In iedere werkruimte zullen in principe 8 pupillen worden onderricht. In totaal wordt dus een uitbreiding van 16 leer lingen mogelyk gemaakt. Ook een keu ken zal zyn plaats vinden in de uitbrei ding van het dagverblijf voor ouderen. „Om de leerlingen allerlei mogelijke Soos alleenstaanden HULST - De soos voor alleenstaanden 'Kontakt' uit Hulst houdt zaterdag 5 mei de maandelijkse bijeenkomst in het gemeenschapscentrum 'Den Dul- laert' te Hulst. Op het programma staan een gezellig samenzijn, een bingo- spel en een verloting. Bovendien kan er gedanst worden op de muziek van het orkest 'The Butterflies' De avond be gint om 20.00 uur. V oorlich ti ngsa vond Europees Parlement voor vrouwen Axel AXEL - De werkgroep 'Politieke Scholingscursussen' in Zeeland houdt met het oog op de verkiezingen voor het Europees Parlement een serie voorlichtingsbijeenkomsten op ver schillende plaatsen in de provincie. Voor Axel en omstreken zal deze ge houden worden op donderdag 3 mei om 8 uur in de Halle Spreekster is me vrouw P. J. de Rooy-Janse Het doel van deze bijeenkomst is de vrouwelijke kiezers duidelijk te maken waarom het nu eigenlijk gaat bij deze verkiezingen en welke de bevoegdhe den zijn van het Europees parlement. De werkgroep nodigt alle geïnteres seerden uit de voorlichtingsavond bij te wonen Het lidmaatschap van enige vrouwenorganisatie is niet vereist. vaardigheden by te brengen", stelde de voorzitter van het stichtingsbestuur. Een dependance van het gezins vervangende tehuis 'de Karnemelk- sehoeve'. staat hoog genoteerd op het verlanglijstje van het stichtingsbe stuur. Een speciaal ingestelde com missie is bezig met de uitwerking van het idee. De heer Mulder zag in een de pendance de mogelijkheid om de be woners met een wat hoger niveau van het gezinsvervangende tehuis beter te begeleiden op weg naar hun 'zelf standigheid. Met gebruikmaking van SPULLEN GESTOLEN Huishoudschool IJzendijke houdt 'fiets in' voor video en tv IJZENDIJKE - Door het houden van een fiets-in hoopt de roomska- tholieke school voor lager huis- houd- en nijverheidsonderwijs in IJzendijke geld bij elkaar te krij gen om een kleurentelevisie, een video-recorder en diverse banden te kunnen kopen. Tot voor kort was deze apparatuur nog op ^chool, maar onbekenden hebben in de nacht van 30 op 31 maart deze spullen en wat geld uit de Ihno- school ontvreemd. Het materiaal was nog nieuw en stond nog geen tien maanden in de school. Het w as bij elkaar gespaard door het houden van een rommelmarkt, een wafelactie en een verloting. „Er werd intensief gebruik ge maakt van deze apparaten", aldus directrice A. van Morrelghem. De lhno-school zit echter niet bij de pakken neer en probeert om nu voldoende gelden bij elkaar te krij gen voor dezelfde apparaten. De fiets-in is de eerste activiteit De omroeper van Ijzendijke Peet de Martelaere was dinsdagmorgen in de klassen van de lhno-school aan wezig om de leerlingen op te roepen mee te doen aan deze fietsactie waarvan de opbrengst dan voor de aanschaf van de audlo-vtsuele middelen bestemd is. Het is de be doeling dat alle leerlingen van de school (in totaal zijn het er 147. en juffrouw Van Morrelghem rekent op deelname van 120 leerlingen) op donderdag 10 mei ongeveer 40 ki lometer fietsen. Ze moeten probe ren om voor die 40 kilometer een sponsor te vinden die bereid is om per gefietste kilometer een premie te betalen. Vanuif vijf plaatsen in West-Zeeuwsch-Vlaanderen ver trekken de leerlingen naar een te voren aangegeven punt. Daar wordt dan gepicknickt Deelna- meformulieren worden afgestem peld en vervolgens keren de leer lingen weer terug naar hun start punt. Ook daar wordt weer ge stempeld en met de gestempelde kaart kan de leerling dan bij de sponsor of sponsors het overeenge komen bedrag gaan innen. „Hoeveel het opbrengt weet ik echt niet. Hetzal er ook aan liggen hoe de ouders op dit idee reageren, maar als we met deze actie een be gin kunnen maken, dan verzinnen we nog wel iets, aldus juffrouw van Mosselghem. Daarbij denkt ze aan het houden van een uitvoering met verloting in het overblijflokaal dat binnenkort bij de school verrijst. de diciplines, die voor de 'zelfstandig' wonende nog onontbeerlijk zijn, kun nen de pupillen langzaam in de maat schappij ingevoerd worden. Deze de pendance moet minimaal plaats geven aan 6 tot 8 personen en kan in Goes worden gebouwd. De openvallende plaatsen in het hoofd gebouw van 'de Karnemelksehoeve' kunnen weer opgevuld worden met pu pillen van een wat lager niveau. „He laas weten we momenteel niet goed waar we aan toe zijn CRM is wijfelend wat betreft het creeèren van depen dances. Onze dependance is echter wel opgenomen in het provinciaal verde lingsplan voor dagverblijven en gezins vervangende tehuizen. Al met al kun nen we geen streefdatum hanteren voor de bouw van de dependance, maar ik heb hem persoonlijk liever vandaag dan morgen", zei de heer Mulder De voorzitter van de oudervereniging Philadelphia de Bevelanden, de heer Van de Bovenkamp, nam wegens drukke werkzaamheden afscheid van het bestuur, waarin hij acht jaar actief is geweest. De nieuwe voorzitter is de heer H. Scherrenburg uit 's-Graven- polder. Tevens werd op de leden vergadering afscheid genomen van het bestuurslid G. Klaassen, vanaf het eerste uur twaalf jaar ononderbroken actief in het bestuur en van mejuf frouw M. van de Berge. Na dit huishoudelijke gedeelte hield de heer P. C. C. Hakstege, medewerker van het landelijk bureau van Philadelphia, een inleiding met als titel 'De toekomst van de oudervereniging'. Hiemawas er gelegenheid tot discussie Excelsior Cadzand bestaat 85 jaar CADZAND - De christelijke mu ziekvereniging 'Excelsior' te Cadzand viert dit jaar haar 85-jarig bestaan. Ter gelegenheid van dit jubileum geeft 'Ex celsior' op 5 mei in het verenigingsge bouw 't Zwin' te Cadzand een uitvoe ring. De aanvang is om half acht Ex celsior zal onder leiding van Qlemen van de Bulck verschillende mu ziek werken uitvoeren. Ook het jeugdkorps, onder leiding van Sjaak Basting, zal een bijdrage leveren. In de pauze is er een verloting Gemeentebelangen Aardenburg: carillon voor Sint-Kruis AARDENBURG - De politieke groepe ring Gemeentebelangen in Aarden burg wil dat er een carillon komt bij de dorpskerk in Sint-Kruis. De gemeente Aardenburg kan wellicht een klokken spel van 49 klokken verkrijgen via de stichting 'Ons Nationaal Monument' uit Drachten, en deze klokken wil Ge meentebelangen graag in Sint Kruis zien. De overwegingen daarvoor zyn dat de plaats voor een dergelijk uniek carillon volgens Gemeentebelangen uitstekend past bij het historisch karakter van Sint-Kruis. En bovendien wordt 3int- Kruis steeds meer het culturele cen trum van Aardenburg. Ten derde vindt Gemeentebelangen dat Sint Kruis ook toeristisch gezien goed ligt. namelijk langs de smokkelroute en de kreken route Gemeentebelangen heeft ook al twee mensen bereid gevonden die en- kelekosten voor hun rekening willen nemen voor het plaatsen van het caril lon De heer J. Leenhouts wil gratis de benodigde situatietekeningen maken, en de heer A Verstraete wil gratis de funderingen leggen. G. VAN VOOREN NIEUWE GEMEENTESECRETARIS IN VORIGE VERGADERING STAAKTENSTEMMEN AARDENBURG - In tweede instantie is de gemeenteraad van Aardenburg dinsdagavond unaniem akkoord ge gaan met de vaststelling van de grondprijzen in het plan Oudestad op 70 en 55 gulden per vierkante meter. Tijdens een vorige vergadering staak ten de stemmen over dit voorstel met 5 tegen 5. Gebrek aan documentatie had Middenstand zette raad Aardenburg tot spoed aan AARDENBURG - De gemeente raad van Aardenburg heeft dins dagavond in looppas de agenda voor de raadsvergadering doorge werkt In nauwelijks een uur tijd was de zaak bekeken Aanleiding was een verzoek van de Aarden- burgse winkeliersvereniging WARVO. Men zou graag zien. dat gemeentebestuurders na afloop van de raadsvergadering de trek king van de verloting kwamen ver richten in de tent, die vlak by het gemeentehuis stond opgesteld. ..Op een niet te laat uur", deelde burgemeester drs W L. A Loc- kefeer aan het begin van de raadsvergadering mee En de raadsleden zetten er de pas in. Want voor politici zijn midden standers ook klanten. En de klant is koning toen het ongenoegen van de raadsle den opgewekt. Deze documentatie was er nu wel en dat gaf de doorslag. „Het was een lesje voor het college. We heb ben er uit geleerd, dat goed gedocu menteerde stukken meer kans maken", besloot burgemeester drs W. L. A. Loc- kefeer de behandeling van dit agenda punt. De raad ging unaniem akkoord met de benoeming van de heer G A C. van Vooren tot gemeentesecretaris van Aardenburg met ingang van 1 januari 1980 Hy volgt dan de huidige secreta ris. de heer J Paridaen op, die met pen sioen gaat. De Vereniging Milieuhygiène Zeeland (VMZ) krygt van Aardenburg geen sub sidie Alleen de fractie van de PvdA wilde het werk van de VMZ - dat door burgemeester Lockefeer als woordvoerder van het college als 'over bodig' werd aangemerkt - wel met een subsidie steunen Voor de kampeerweekeinden van de Stichting Jeugdcentrale wilde de raad wel 432.- uittrekken, het bedrag waar de SJC om gevraagd had Het college van b en w had niet verder willen gaan dan 10.85 per kind. wat in totaal neer zou komen op een bedrag van ƒ361,- De SJC werd bovendien 3.185.- in het vooruitzicht gesteld voor de organisa tie van de 'speulmart'. De raad stelde voorts een krediet be schikbaar van 7 500,- voor de aan schaf van schoonmaakspullen, een krediet van 11.210,- voor het verbete ren van het sportveld in Aardenburg. een krediet van 25.700,- voorde aanleg van een trainingsveld voor de voetbal lers in Aardenburg en een krediet van 65.490,- voor de verbetering van het fietspad Aarden burg-Sint Kruis, waar een vier cm dikke asfalt-betonlaag op komt. Wethouder A. van den Bliek ïS*i NEGENTIG PLAATSEN MEER HOEK - Op 26 mei zal de officiële her opening plaatsvinden van de camping op het recreatieschap 'De Braakman'. De camping is uitgebreid met onge veer negentig plaatsen. De cam pinguitbreiding zal 15 mei worden op geleverd. Met de vergroting van de camping is Terneuzen werd geïnformeerd over speelgeiegenheid TERNEUZEN - Enkele binnenstad bewoners (meest leden van de wijk raad binnenstad) hebben dinsdag avond met vertegenwoordigers van de dienst Openbare Werken van Terneu zen van gedachten gewisseld over de aanleg van speelvoorzieningen aan de Schependijk in Terneuzen. Vorig jaar zaten binnenstadbewoners ook al met gemeentelijke vertegenwoordigers om de tafel om te praten over de invulling van de terreinen aan de Schependijk. Toen werd vooral aandacht besteed aan de beplantingDe gemeente wil nu op korte termijn de speelvoorzieningen realiseren. Men denkt aan een trapveld aan de zuizyde van het gebied en aan een flinke voorziening parallel aan de Grenulaan tover een lengte van onge veer honderd meter). De omwonenden legden maandagavond tal van sugges ties op tafel. Daarmee zal. zo verzeker den ing. J. J. Huigh (directeur) en J. C. Boeye (hoofd technische dienst) van Openbare werken, zoveel mogelijk re kening worden gehouden De plan nenmakers willen het gebied opsplitsen in een speelweide en een stuk grond, waar verschillende attributen zullen worden geplaatst. Op verschillende plaatsen in het gebied worden ook bankjes neergezet Hoofdenkring P£0 TERNEUZEN - De hoofdenkring van het 'Protestants Christelijk Kleuter en Lager Onderwijs' (PCO) hield dins dagavond een vergadering in de lagere school 'De Stelle' te Terneuzen. De heer D van Toom. lid van de Regio nale Schoolraad Zeeland, hield een in leiding over de werkwijze van deze in stantie. Hy benadrukte dat de Zeeuwse schoolraad onvoldoende contacten heeft met de achterban. „Daarom is er een gewijzigde opzet vap de structuur in voorbereiding, waarbij een rayon schoolraad voor Zeeuwsch-Vlaande ren, bestaande uit vertegenwoordigers van schoolbesturen, deze contacten be ter kan onderhouden en ook speciale problemen kan aanpakken, aldus de heer Van Toom. verleden jaar na afloop van het seizoen begonnen. Het bouwrijp maken van de grond stond onder toezicht van de Ne derlandse Heidemaatschappij. Voor de heropening van de camping is een voorlopig programma opgesteld, dat echter nog door het bestuur van het re creatieschap bekeken moet worden. Het uitdiepen van de Braakmankreek verloopt geheel volgens schema. Na twee maanden vertraging door slecht weer begon een cutterzuiger met een capaciteit van 16.000 kubieke meter per week met de baggerwerkzaamheden. De verwachting is. dat de zuiger het karwei rond 25 augustus zal hebben ge klaard. Verder zal in de eerstvolgende vergadering van het algemeen p' van het recreatieschap worden]*'1 over de uitgifte van percelen ir met de uitbreiding van het buide park. Viswedstrijd St-JANSTEEN - De visclub 'Efc hanen' uit Heikant hield eenfb strijd in de Westerschelde. Er nJ^ visliefhebbers aan deel. De e ging naar de 9-jarige E Bogj^( Heikant met 540 punten. 2L Bleijzer uit Clinge; 3: O. F Jansteen: 4: J. Drees uit Clin Obrie uit Sas van Gent. EUROPEES CDA-KANDIDAAT: S. J. JONKER SPRAK IN POORTVLIET POORTVLIET - ..Politisering van Europa is van het grootste belang. Wat we nationaal aan controle verloren hebben, moeten we terughalen in het Europese parlement", zei de heer S. J. Jonker, CDA-kandidaat voor de Euro pese verkiezingen op 7 juni, dinsdag avond in 't Ouwe Raed'uus te Poortvliet op de eerste van eenr reeks spreekbeurten die hij in Zeeland gaat houden. De heer Jonker hield de kleine groep belangstellenden voor, dat er momen teel veel technocratie en bureaucratie binnen de EEG is. Zo'n vijf procent van. de wetgeving wordt in Brussel ge maakt. maar daarop is geen enkele parlementaire controle, zoals bijvoor beeld ten aanzien van de landbouwp rijzen. De CDA-kandidaat erkende overigens, dat het parlement beperkte be voegdheden heeft: het kan de Europese commissie naar huis sturen en verder heeft het parlement het laatste woord over de begroting. „Ook de nationale parlemènten hebben hun bevoegdhe den echter niet op een presenteer blaadje gekregen Daar hebben ze altijd voor moeten knokken.Er is ook verschil tussen bevoegdheden en Invloed", al dus de heer Jonker. Hij verwachtte geen hoera-parlement, maar een parlement met een eigen au toriteit en een levendige discussie. „Economisch is de EEG een reus. maar politiek een dwerg. Dat moet verbeterd worden en daar ben ik ook niet. bang merkte ten aanzien van de voetbalvel den nog op. dat er een byzonder plezie rige samenwerking tussen de club en het gemeentebestuur is. wat als resul taat heeft gehad, dat de club veel zelf gaat doen Wethouder A Paridaen wil graag on derzoeken of PvdA-raadslid L de Klerck gelijk heeft met zijn opmerking over de gerenoveerde woningen in Ee- de Volgens de heer De Klerck regenen enkele woningen door „Het is mij niet bekend. Ook in de laatste vergadering met de bewonerscommissie is dit niet ter sprake gebracht", aldus de heer Pa ridaen. G.A C van Vooren Diepbedroefd maar met. grote dankbaarheid voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve man, vader, behuwd, groot- en overgrootvader CHARLES BONNEWEL echtgenoot van Pieternella Ockê in de ouderdom van 90 jaar. Oostburg: P Bonnewel-Ocké Breskens: M. Jansen-Bonnewel P. Jansen Sluis: W. van Opdurp-Bonnewel I. van Opdurp Breskens: W. Bonnewei 1B Bonnewel-Caus Kleinkinderen en achterkleinkind. Oostburg. 1 mei 1979 Verpleeghuis 'De Stelle' Corr adres. J. van Daelestraat 15. Sluis De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 4 mei a s. om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Breskens, na voorafgaande rouwdienst in het dienstencentrum 'Goedertijt', aanvangende om 13.20 uur. DANKBETUIGING Daar het ons. door het overweldigende medele ven, na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, behuwd- en grootmoeder mevrouw AALTJE CATHARINA RIEMENS- VAN DER HOOFT niet mogelyk is ieder persoonlijk te danken, be tuigen wij langs deze weg onze oprechte dank aan familie, vnenden en kennissen, de buren, en voor al aan doktoren en verplegend personeel van het Juliana ziekenhuis. Het medeleven van zovelen in deze droeve dagen was ons tot troost en steun, waar voor wij u dank baar blijven. Terneuzen, mei 1979. Oostelijk Bolwerk 460 voor met mensen als Tindemajiai dreotti, Brandt, Mitterand Die moeten de kar trekken en hopen dat we mioet politieke k( wat van het Europees parlemt nen maken", zei de heer Jonki Hij bracht verder naar voren Jrw landbouwbeleid het meest gei tegelijk ook het meest veri derdeel van de Europese Ecoi Unie is. Wat de overschotten noemde de heer Jonker het uit oni te denken dat men de lan< roduktie kan regelen via pri „We moeten andere regelingen zoals bijvoorbeeld eenpremie minder produceren Het inkoi de boer wordt dan niet houdt werk. want de tyd van bedrijven is voorbij, terwijl EEG ook al 6 1/2 miljoen w> hebben", aldus de toekomst^ parlementariër. Hu noemde het een gelukkige digheld dat de christen-democij partijen in Europa elkaar ge hadden in één programma, reerd op fundamentele waarden. Het is een redel gramma waarin het renmeesl van 'niet bij brood alleen' is vinden. We móeten voor en mi werkenzei de heer Jonker, seerde het 'geldverslindende van het Europese parlement nu plaatsvindt door op drie plait* veraderen Brussel, Straatslf- Luxemburg. De heer Jonker de dat die regerling niet gaut derd zou zijn. gezien de aam van de burgemeester v en de eerste minister van Luxei het Europese parlement Idf Met droefheid geven wy u kennis van het t( nog vrij plotseling overlijden van mijn geliet man, onze lieve pa. broer en zwager WILLEM RIJK echtgenoot van Maria van Waterschoot op de leeftijd van 61 jaar. Zaamslag. M. Rijk-van Waterschoot Bennie Riet-Ronald Winy-Karel Familie Rijk Familie van Waterschoot 4543 PL Zaamslag. 1 mei 1979. Eendragtweg 20. De plechtige uitvaartdienst, gevolgd doorl* begrafenis waarbij u beleefd wordt uitgenodlf zal plaatshebben op vrijdag 4 mei a.s. om 101® uur.in de parochiekerk van de H. MartinUSÏ' Kloosterzande. De overledene ligt opgebaard in het mortuar van Huize St. Antonius, Groenendijk 50. Klt^J terzande. Correspondentie-adres: Camping Hellegat. Eendragtweg 20, 4543 PL Zaamslag Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebtè ontvangen gelieven deze advertentie als zodalf te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 24