schoolverlaters bon auto adria dragiinemachinisl Beecham Farma vraagt medewerk(st)ers met een middelbare opleiding die uit zijn op PERSONEEL boekhoudassisfent(e) een vakbekwame timmerman en sjouwerman BOUWBEDRIJF HOMES B.V. VAKBEKWAME SCHILDERS o. Een tekenaar b. Een aankomend opzichter/tekenaar. GEMEENTE VEERE beheerder Beecham Farma bv SOMS IS DE KRANT OMTE BEWAREN. ^PECHINEY NEDERLAND—ALLM!NiLM- onze mechanische onderhoudsdienst zoekt die dit jaar hun diploma lts (minimaal b-niveau) of mavo behalen PECHINEY NEDERLAND N.V. GEMEENTE VEERE schoonhoudster/beheerster MAGAZIJNBEDIENDE HARINCK VERF 6.V. Lagere Techitiscbe School - Goes AANMELDINGEN OIAO-DIPLOMA PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 28 APRIL 19? - Thermecon Isolatietechniek B.V. houdt zich sinds de jaren '50 bezig met het isoleren van woningen en gebouwen. Op de afdeling boekhouding hebben wij plaats voor een: die als rechterhand van ons hoofd boekhouding eigen ver antwoordelijkheid en zelfstandig werken ambieert. Voor deze funktie achten wij noodzakelijk: - een voltooide MAVO-opleiding; bij voorkeur nu studerend voor P.D.-Boekhouden - Leeftijd omstreeks 20 jaar - enige kantoorervaring - typediploma Wij bieden naast een goede salariëring, een prettige werk sfeer binnen een jong team, goede sociale voorzieningen en mogelijkheden tot verdere ontplooiïng. Met eventuele vakantieplannen houden wij rekening. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij, t.a.v. het Hoofd Boekhou ding, tegemoet op ons kantooradres: Thermecon Isolatie techniek B.V., Engelsekade 2, Zierikzee (tel. 01110-4151). GEVRAAGD Westsingel 78, Goes. Tel. 01100-16393. In verband met dienstplichtvervulling voor direct gevraagd hoofdzakelijk onderhoudswerken Schildersbedrijf Fa. L. de Kraker en Zn. Wilhelminastr. 14-16 Wemeldipge tel. 01192-1370. Architektenburo De Jonge B.V. Burg. Jansenstraat 19, 4431 BK 's-Gravenpolder. tel. 01103-1610* Door toename van ons opdrachten pakket is er op ons kantoor plaats voor: De man in deze funktie moet in staat zijn vanuit een schetsontwerp de nodige bestek- en werktekeningen tè-maken. De man in deze funktie moet onder toezicht tekenwerk verrichten en toezicht houden op onze bouwwerken. Uw sollicitaties zien wij gaarne schriftelijk tegemoet aan ons kantoor te 's-Gravenpolder. een verpleeghuis voor somatisch zieken en psycho geriatrische pa tiënten te Koudekerke, heeft op korte termijn plaats voor een reserve-portier die bij ziekte .of afwezigheid de huidige funktionaris zal vervangen. Deze funktie zal onden meer de volgende taken omvatten: het bedienen van de telefooncentrale; het te woord staan en verwijzen van bezoekers; het opmaken van kontrole-rapporten Onze voorkeur gaat uit naar kandidaten, die minimaal de leeftijd van 25 jaar heb ben bereikt. Inlichtingen omtrent deze vakature worden gaarne verstrekt door de heer C J. Smolders, hoofd civiele dienst, tel (01185T12 16. Zij die interesse hebben, kunnen hun sollicitatie, onder vermelding van de letters D.B., richten aan het hoofd per soneelszaken van de Burgemeester en wethouders van Veere roepen sollicitanten op voor de functie van over het Verenigingsgebouw, Dorpsdijk 38 te Vrouwenpolder. In 1978 is deze ac commodatie volledig gemoderniseerd. Benoemde dient in het bezit te zijn van een verklaring van vakbekwaamheid en handelskennis, als bedoeld in de drank en horecawet, of bereid zijn hiervoor te studeren. De exploitatie van het buffet geschiedt geheel voor rekening van de beheerder. Minimumleeftijd is 25 jaar. Bezoldiging nader overeen te komen. Sollicitatiés worden ingewacht bij het college van burgemeester en wethou ders, voornoemd, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. eenbaano niveau Voor het rayon Zeeland Zuidhollandse eilanden. (Kandidaten dienen woonachtig-te zijn in het rayon, of in het gebied Nieuwe Waterweg) Als fabrikant van geneesmiddelen neemt Beecham Farma in de medische wereld een vooraanstaande positie in, vooral juist in Nederland. In nauwe samenwerking met de „regional-manager" verzorgt een enthousiast team van medewerk(st)ers de promotie van deze artikelen bij artsen en apothekers. Met hen bespreken zij alle facetten van onze geneesmiddelen, gebruik makend van alle relevante wetenschappelijke informatie. Zij zijn de schakels tussen arts/apothekers en Beecham Farma. Wij hechten daarbij veel belang aan een persoonlijke benadering. Goede kontaktuele eigenschappen zijn dan ook noodzakelijk. Om in dit boeiende werk te kunnen slagen ontvangen zij in het bedrijf een intensieve opleiding en worden zij bij hun werk door de wetenschappelijke afdeling voortdurend bijgestuurd en op de hoogte gehouden van de nieuwste ontwikkelingen op hét gebied van geneesmiddelen Wie hebben wij nü nodig. Om dit team te versterken en zijn werk terrein verder uit te bouwen komen wij graag in kontakt met mensen (zowel mannen als vrouwen) in de leeftijd van 25 tot 40 jaar, met een gedegen onder grond en een opleiding op middelbaar niveau (ten minste HAVO). Een even tuele para-medische studie kan van voordeel zijn, is echter niet nood zakelijk. Mensen met een grote mate van zelfstandigheid en een representatief optreden, die niet alleen gemakkelijk kontakten kunnen leggen, maar die ook goed weten te onderhouden. Natuurlijk staat hier het een en ander tegenover. Uw inspanningen worden gehonoreerd met een goed vast salaris Daarnaast bieden wij tal van moderne voorzie ningen, zoals een 13e maand, een ruime onkbstenvergoeding, een studie- kostenregeling, een eigen auto. Hebt u interesse? Dan kunt u meer informatie over deze belangrijke funktie telefonisch aan vragen (020 - 45 98 01toestel 45) Ook kunt u natuurlijk direkt schriftelijk solliciteren. Een uitvoerige sollicitatie brief met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring en bijvoeging van een recente pasfoto, kunt u zenden aan de afdéling Personeelszaken van Beecham Farma b.v., Sportlaan 198, 1185 TH Amstelveen. Beecham Farma b.v., een zelfstandige werkmaatschappij van de Engelse Beecham Group, ontwikkelt, fabriceert en verkoopt geneesmiddelen Tot de belangrijkste behoren: semi-synthetische penicillinen, vitaminen, allergie preparaten en andere receptgeneesmiddelen. originators of the new penicillins Het is de gewoonte om elk jaar een aantal van hen een plaats aan te bie den in onze bedrijfsschool, die half augustus weer start met volledig dagonderwijs Er wordt in '2 jaar tijd opgeleid tot onderhoudsbankwerker (primair Bemetel-diploma) Het dienstverband berust op een leerovereenkomst (met uw ouders) en een arbeidsovereenkomst. U gaat tijdens het eerste jaar 2 da gen per week naar de streekschool in Middelburg voor vaktechnische en maatschappelijke vorming; het tweede jaar 1 dag per week. De rest van de week wordt u praktisch opge leid in de bedrijfsschool., waarvan 1 dag stage in de mechanische onder houdsdienst. Indien alles goed gaat kunt u na het behalen van het diploma bij ons doorgroeien in de mechanische onderhoudsdienst. Vervoer van en naar het bedrijf en de streekschool worden geregeld of vergoed door Pechiney Nederland. Werkkleding gratis. Buiten een 13e maand en 8% vakan tietoeslag bedraagt het brutoloon voor bijv. een 17-jarige fl.1450,- per maand. Indien u meer wilt weten kunt u onderstaande bon invullen en op sturen naar Pechiney Nederland NV antwoordnummer 4, Vlissingen. I Ik wil graag meer weten over de bedrijfsschool van Pechiney. I Ik hoop dit jaar het lts - mavo - I diploma te behalen Naam Adres. Woonplaats: I Leeftijd: doorhalen wat met van toepas- sing is. Postbus 49, 4380 AA Vlissingen, telefoon 01196 - 16651 Mytylschool Zonneveld schoolgemeenschap voor speciaal onder wijs aan lichamelijk gehandicapte leerlin gen vraagt leerkracht lichamelijke opvoeding (M.O.P.) voor de periode half mei tot half sep tember. (vervanging wegens zwarrgerschap) 10 tot 15 klokuren per week Inlichtingen aan de school, Duinvlietweg 1, Oostkapelle, (tel. 01188-1910) toestel 49, of bij mevrouw I. de Looff-Houwing tel. <0T184)-19772. Voor mobiele grijperkraan vragen wij op korte termijn een. ervaren De te verrichten werkzaamheden zijn: lossen schepen Woonplaats omgeving Walcheren Zonder ervaring onnodig te solliciteren. Sollicitaties te richten aan ZAND- EN GRINTHANDEL VAN OUWERKERK B.V. Punt 11, 4332 AB Middelburg telefoonnr. 01180-26846 01180-25739. Burgemeester en wethouders van Veere roepen sollicitanten op voor de functie Benoemde zal worden belast met het schoonhouden en het beheren van het toiletgebouw aan het Bastion te Veere. Benoeming zal geschieden op ar beidsovereenkomst naar burgerlijk recht. Salaris nader overeen te komen. Sollicitaties worden ingewacht bij het college van burgemeester en wethou ders, voornoemd, binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. Auto Adria is-een groeiend, middelgroot garagebedri|f r agentuur de bekende Ford auto' s Receptionist (e) Onze gedachten gaan uit naar een actieve fnan of vrouw van 30 laar met zakelijk inzicht en een zelfstandige werkinstellmg. Zijn of haar taak zal met assistentie v e meisje bestaan uit Werkplaatsfacturering Binnenkomende telefoon beantwoorden Aflevering auto's Garantieclaims afwikkelen Follow-up klantensysteem bijhouden Verhuur-auto's regelen Schade-nacalculatie Sollicitatie schriftelijk binnen 10 dagen aan Marconistraat 14461 HH Goes, Tel. 01100 - 20440" Informatie kunt U telefonisch inwinnen bij Dhr. A.W. de Groene HARINCK VERF B.V. vraagt: voor verkoop aan de balie, ontvan gen van goederen enz. Als u iets voelt voor dit afwisselend werk, wilt u dan contact opnemen met Zuidvlietstraat 122, Goes, tel. 01100-21440. Bergweg 14 - Tel. 01100-15504 van cursisten voor de opleiding voor het (2-j. opleiding voor het bewijs algemene ontwikkeling) z.s.m. op het adres van de school Dit diploma geeft toegang tot de opleiding voor leraar bij het beroepsonderwijs en is van belang voor hen die een middenkaderfunctie willen bereiken. DE DIRECTEUR.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 36