(süzJ Deze Philips volautomaat biedt u jarenlang degelijkheid en wasgpmak. Tijdelijk al verkrijgbaar vanaf 84^-. administratief medewerkster Philips, dan is het gpecLvoor jaren. PHILIPS KOK/ KOOKSTER wpè 'T]!uistvan «SS?** *5S«, 1 AUTOMONTEUR MOTORVOERTUIGEN FA. A. TRAMPER EN ZN. Provinciale Zeeuwse Courant SPD-er of HEAO-er (BE) 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 24 MAART 1979 SVZ-Baarland is een van de werkmaat schappijen van Nutricia-Nederland.' SVZ-Baarland heeft zich gespecialiseerd in de teelt en verwerking van zilveruien en augurken. De produkten worden deels toegeleverd als grondstoffen voor de konserven- industrie, deels verwerkt tot eind- produkten, zoals b.v. tafelzuren. In verband met het vertrek van onze huidige medewerkster zoeken wij een administratief medewerkster met als standplaats Baarland. Als belangrijke taken kunnen worden aangemerkt: - de verwerking van produktie- gegevens; - faktuurkontrole; - aannemen van binnenkomende telefoongesprekken. Belangstellenden van 20-23 jaar, die in staat zijn zelfstandig te werken en in het bezit zijn van een MAVO- en type diploma, worden uitgenodigd hun sollicitatie te richten aan SVZ-Baarland B.V., Oude Dierik- polderweg 1, 4435 NE Baarland. spver.van der vijver zwanenburg baarland n.v verenigde bedrijven nutricia is een gespecialiseerd voedingsmiddelconcern, waarin ondergebracht Nutricia-Nederland, Nutricia België en Nutricia Internationaal Het concern heelt vestigingen in Zoetermeer, Cuyk, Diemen. Den Dolder, Enen-Leur. Breda, Athene. Madrid, Bradford (U.K.) en Bornem (België) Funktie-inhoud: het bedienen van de telefoon centrale; het te woord staan en verwijzen van bezoekers; verrichten van lichte admini stratieve werkzaamheden Funktie-eisen: mavo-4 niveau; goede mondelinge uitdruk kingsvaardigheid; ervaring met typewerkzaamhe den. De werktijden worden bij toerbeurt in overleg met het receptieteam vastgesteld en zijn van maandag t/m vrijdag van 17.00-22.30 uur. Tijdens de weekends liggen de werktijden tussen 7.30 en 22.30 uur. Inlichtingen omtrent genoemde vacature worden verstrekt door de heer A. P Duynstee, hoofd civiele dienst en wel dagelijks tussen 10.45-11.45 uur. Tel 01180-25751 Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto te richten aan het hoofd personeelszaken van Jawel, u leest 'tgoed. Deze volautomatische Philips wasmachine is tijdelijk al verkrijgbaar tot I5 april 1979 vanaf f849,-. Echt geen geld voor zoveel degelijkheid, zoveel wasgemak en zoveel extra's. Wat kan deze AWB009 allemaal voor u betekenen? Hij heeft 7 basis wasprogramma s plus I 10 extra programma mogelijkheden. Hij heeft 2 wolwasprogramma's. Hij heeft een aparte temperatuurknop 1 waarmee u naar eigen keuze de tempera- tuur in kunt stellen tussen 0° tot 95°C. Maar hij kan nog meer. Veel meer. Regelbaar centrifugeren Natuurlijk centrifugeer je tegenwoordig meteen in dezelfde machine waarin je de was hebt gedaan. Geen natte boel meer en geen gesleep meer. Helemaal ideaal is dan regelbaar centrifugeren. Traploos van 120 tot 550 toeren per minuut. U stelt de gewen- snelheid in zodat elke type stof - van stug en zwaar tot tere vitrage toe - zonder onnodig kreuken gecentrifugeerd wordt. Speciale 2 KG-knop Het is niet altijd mogelijk of praktisch// om steeds te wassen met een volle lading (j van vier a vijf kilo. Ook al is dat natuurlijk de zuinigste manier. Van de nieuwe Philips serie wasautomaten hebben vijf machines een 2 KG-knop! Wordt die knop ingedrukt, dan gebruikt de machine automatisch minder water bij voorwas en spoelgangen. De Energie-bespaarknop maakt besparing tot ca. 30% energie mogelijk! Wil men de witte was die sterk bevuild is werke lijk goed schoon en helder krijgen dan moet die gewoon met een temperatuur van 95°C gewassen worden. Als de was niet zo sterk bevuild is dan kan men een heel goed wasresultaat verkrijgen metó0°C, i mits de wasduur verlengd wordt. Vijf van de nieuwe Philips wasautomaten hebben een energie-bespaarknop. Gebruikt men deze energie-knop dan wordt het wasprogramma automatisch verlengd. Vragen? Misschien zijn er nog meer dingen^ die u over deze, of over andere Philips wasautomaten wilt weten. U kunt er uw Philips-winkelier naar vragen. U kunt ook even met.Philips bellen. Het telefoonnummer is 040 - 78 44 78. U krijgt dan de afdeling Consumentenbelangen aan de telefoon. Men zal u daar graag verder nelpen. Philips biedt ii keuze uit uitgebreid progrmmna van degelijke wasautomaten. 5 Voorladers en 2 Bovenladcrs. Eén daarvan is vast de wasmachine waant naar op zoek bent. MEDISCH KLEUTERDAGVERBLIJF VLISSINGEN voor plm. 25 personen. Werktijden maandag t/m vrijdag van 09.30 tot 12.00 uur. Tijdens de schoolvakanties wordt doorgewerkt. Recht op 20 vakan tiedagen. Minimumleeftijd 22 jaar. Schriftelijke sollicitaties vóór 7 april richten aan: Medisch Kleuterdagverblijf Ster- kenburg 56, 4385 GG Vlissingen. jljlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll.ll Voor ons automobielbedrijf te 's-Gravenpolder vragen wij voor zo spoedig mogelijk: Onze gedachten gaan uit naar iemand, die van aanpakken houdt, studeert voor le monteur i of bereid is hiervoor te gaan studeren. Daar stellen wij tegenover: goede beloning en afwisselend werk in prettige sfeer. Sollicitaties richten aan: Automobiel en Landbouwmechanisatiebedrijf •S-GRAVENSTRAAT 9 'S-GRAVENPOLDER miniumimmuun Gevraagd; SLAGERSKNECHT Slagerij: P. A. Govers Dorpsstraat 107 Heinkenszaiul Tel. 01106-1224. Per boot, bus oftreinlaatdePZCuw reisgenoot zijn MIDDELBURG Ter versterking van onze administratieve staf zoeken wij een voor assistentie van het hoofd van de administratie. Voor deze veelzijdige functie denken wij aan iemand met ervaring in het bedrijfsleven of accountancy met goede contactuele eigenschappen. Leeftijd 25-35 jaar. Bekendheid met de grafische branche en interesse voor automatiseringsvraagstukken strekken tot aanbeveling. Naast interne controle en verslaggeving omvat de functie werkzaamhe den op het gebied van statistiek en kostprijs. In de loop van dit jaar zal de huidige kaartcomputer door een schijven- configuratie worden vervangen. Honorering zal in overeenstemming zijn met leeftijd en ervaring. Voor de juiste man zijn er prima toekomstmogelijkheden Geïnteresseerden kunnen telefonisch nader over onderneming en functie informe ren bij de heer D Verboom: tel. 01180-27651: huisadres tel. 01184-65690. Uw reactie wordt uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld. Sollicitaties met vermelding van achtergrond en werkervaring aan de directie van de Provinciale Zeeuwse Courant. Markt 51. Middelburg. De kamer van koophandel en fabrieken voor Midden- en Noord-Zeeland zoekt voor haar secretariaat te Mid- delburg een bekwame secretaresse die gewend is zelfstandig en accuraat te werken. Haar taak zal alle normaal voorko mende secretaressewerkzaamheden omvatten ten behoeve van het be stuur en de staf van het secretariaat van de Kamer, in welke functie zij nauw betrokken is bij het brede ter rein van de belangenbehartigir" door de Kamer ten behoeve van hel regionale bedrijfsleven in Midden-en Noord-Zeeland. In verband hiermede zijn een mid delbare schoolopleiding, vaardig heid in typen, representatief optre den, alsmede goede contactuele eigenschappen vereist. Salaris, afhankelijk van leeftijd en er varing, 1.029,- tot 2.072,- pe' maand. Vakantietoeslag 8%. Premie ao« aww is voor rekening van de Kamer Vergoeding van eventuele verhuis kosten. Belangstellenden kunnen binnen 14 dage11 schriftelijke sollicitaties richten aan de se cretaris, Seisdam 28 te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 32