Inwoners Goes onvoldoende betrokken bij beslissingen TWEE WEKEN GEVANGENISSTRAF VOOR WEIGEREN BLOEDPROEF Ziekenhuizen Terneuzen/Sluiskil willen keuken centraliseren ZLM Schouwen-Duiveland zeer ontevreden over beleid Van der Stee Zitting politierechter Middelburg: - VRIJDAG 9 MAART 1979 VOLGENS VEERTIG PROCENT VAN DEELNEMERS ENQUETE GOES - Ruim veertig procent van de Goese bevolking is van mening dat de burger onvoldoende betrokken wordt bij de beslissingen van het gemeentebestuur. Dit blijkt uit de resultaten van een enqute die het opinie-onderzoekbureau Lagendijk in Goes heeft gehouden. De onderzoekers vin den het een opmerkelijk hoog percentage. Uit de enqute is nog een ander punt naar voren gekomen dat het gemeentebestuur zich aan kan trekken. Gebleken is namelijk dat de ondervraagden evenveel vertrouwen in het college van burgemeester en wethouders (het dagelijks bestuur van de gemeente(, de gemeenteraad en het ambtelijk apparaat van de gemeente hebben. De samen stellers van het onderzoek opperen dat de plaatselijke overheid in Goes onvoldoende doorzichtig is en dat de bevolking de verschillende onderdelen van het gemeentebestuur als 'péén pot nat' beschouwt. ONDERDELEN GOESE BESTUUR 'EEN POT NAT' Het bureau Lagendijk heeft het onder dek ingesteld in opdracht van de AV RO Deze omroepvereniging wilde we ten hoe de bevolking van Goes denkt over wonen, werken en ontspannen in haar stad in verband met een radiopro gramma over Goes. Bij het onderzoek is alleen maar nagegaan wat de mening van de ondervraagden over bepaalde raken is. Er is niet vastgesteld of een en ander ook klopt. In totaal zijn er in de tweede helft van januari 330 inwoners van Goes ondervraagd. Die onder- vraagden zijn willekeurig gekozen. Wel ia ervoor gezorgd dat de verhouding tussen de verschillende leeftijds-, in- komens- en opleidingsgroepen in over- eenstemming is met de feitelijke situa tie in Goes. Uit de enqute blijkt dat de helft van de ondervraagde jongeren tussen 15 en 24 jaar Goes nog eens denkt te verlaten, terwijl een kwart van alle medewer kenden aan het onderzoek de wens heeft Goes te zijner tijd de rug toe te keren. Ook mensen met een betere op leiding zijn eerder geneigd uit hun huidige woonplaats weg te gaan. Twee derde van de geénquteerden heeft het goed naar de zin in Goes; de jongeren i echter minder dan de ouderen. De helft voelt zich echt Goesenaar. ongeveer dertig procent een beetje en twintig jprocent totaal niet. Drie van de tien in woners van Goes nemen deel aan het plaatselijk verenigingsleven. De ondervraagden zijn van mening dat jongeren, alleenstaanden, mensen met lage inkomens en degenen die op een andere manier dan gebruikelijk willen amenwonen minder gemakkelijk aan en woning in Goes kunnen komen dan ijvoorbeeld gezinnen met kinderen en lensen met ruimere inkomens. Onge- eer zestig procent van de ondervraag- en verwacht dat ze niet zonder pro- iemen aan een nieuw huis kunnen omen wanneer ze van plan zouden zijn everhuizen. Mensen met een eigen roning, degenen met een inkomen bo ven de 30.000 gulden, gehuwden en lensen tussen de 25 en 64 jaar vermoe- en dat ze de minste moeilijkheden op it gebied zouden hebben. Somberder aten de ongehuwden, de mensen die op amers of bij hun ouders wonen, dege- ten met lagere inkomens en de jongste oudste ondervraagden zich uit. On geveer ëen van de vijf ondervraagden gaf te kennen op kortere of langere ter mijn een andere woning te zoeken. De aantrekkelijkste wijken van Goes lijn: Goes-Zuid (voor 33 procent), 'Goes-Oost (voor 21 procent) en het cen trum (voor 14 procent). Goes-West en de Goese Polder scoren met res pectievelijk 8 en 7 procent belangrijk lager. De ondervraagden blijken de neiging te hebben hun eigen wijk bo ven de andere te verkiezen, Dit ver schijnsel doet zich overigens in ae Goese Polder en Goes-West minder voor dan in Goes-Zuid en Oost. De rust. de ruimte, het groen, de win kelvoorzieningen en de recreatiemoge lijkheden worden als de aantrekkelijke in ten van Goes-Zuid gezien. Ruim de ïlft van de ondervraagden in Goes- uid noemt de spoorwegovergang, die vaak voor wachttijden zorgt, als een van de minder plezierige kanten van het wonen in deze wijk De bewoners van Goes-Oost zijn tevreden over de rust in hun wijk en het feit dat het cen trum tamelijk dichtbij ligt. Nogal wat ondervraagden in de Goese Polder <23 procent) merkte op dat de huizen er te dicht, op elkaar staan. De nabijheid van het centrum, het ruime wonen en de prettige bevolking worden gezien als de voordelen van Goes-West. Ongeveer een kwart van de onder vraagden zou jongeren het advies wil len geven om Goes te verlaten. De an deren. een ruime meerderheid dus, ziet voor jongeren zeer zeker een toekomst weggelegd in Goes. Twee-derde van de genen die aan de enqute hebben mee gewerkt vindt dat Goes moet uitbrei den. De meesten zijn echter wel van mening dat het oorspronkelijke karak ter van de stad gehandhaafd moet blij ven. Ruim tachtig procent is er een voorstander van wanneer er nieuwe be- drijfvigheid m Goes zou komen Alleen ziet men liever geen zware industrie Mannen en mensen met lager be roepsonderwijs zijn echter nog wel het meest welwillend ten opzichte van zwa re industrie. Op het verzoek iets vriendelijks over Goes te zeggen reageerde 40 procent van de ondervraagden met de opmer king dat de winkelmogelijkheden zo groot zijn. De aantrekkelijkheid van de binnenstad, de geografische ligging en de voordelen van de kleinschaligheid scoorden elK 12 procent en de omgeving van Goes, de onderwijsmogelijkheden en de rust 10 procent. De parkeerp roblemen zijn de grootste bron van er gernis (13 procent) en dan komen ver der: de spoorwegovergang (8 procent), het gemis aan een warenhuis (8 pro cent), weinig culturele activiteiten 7procent), verkeersproblemen (6 pro cent). huisvestingsmocilijkhcden (5 procent) en beperkte uitgaansmoge lijkheden (5 procent). Over de ontspanningsmogelijkheden zegt 32 procent dat er van alles te doen is, 28 procent roemt de mogelijkheden om sporten te beoefenen, 13 procent is tevreden over de vele clubs en vereni gingen, 7 procent over de uitgaansmo gelijkheden, 6 procent over het zwem bad, 5 procent over de mogelijkheden cursussen te volgen en 5 procent over de recreatiemogelijkheden voor oude ren. Er is ook kritiek op hel gebied van de vrijetijdsbesteding. Zo windt 10 pro cent dat er meer mogelijkheden moe ten zijn om toneelvoorstellingen en concerten te bezoeken. 7 procent be speurt beperkingen op cultureel ge bied, 6 procent mist een kunstijsbaan, eveneens 6 procent vindt dat er in Goes te weinig goede films gedraaid worden en er is verder nog kritiek op het ont breken van voldoende sportmogelijk heden, ontspanning voor de jeugd, speeltuin en speelweiden en uit gaansmogelijkheden. De Goesenaren ontspannen zich voor 55 procent thuis en voor 14 procent buitenshuis. De medewerkenden aan de enqule is ook gevraagd of ze van mening zijn dat voor de verschillende groepen recrea tiezoekers in Goes voldoende moge lijkheden zijn. Dat beaamde 74 procent als het gaat om kinderen tot en met 6 jaar. 82 procent dacht dat er voldoende mogelijkheden zijn voor kinderen van zeven tot twaalf jaar en 61 procent meent dat er genoeg te doen is voor jon geren tussen dertien en twintig jaar. De score voor andere groepen is: al leenstaanden 55 procent, ouderen 63 procent-, gehuwde vrouwen 71 procent, gehuwde mannen 74 procent en werk lozen 43 procent. Zesenzestig procent van de ondervraagden is verder van mening dat sexzoekers in Goes aan hun trekken kunnen komen. De onderzoekers van bureau Lagendijk willen geen vergaande conclusie aan de resultaten van de enqute verbinden. Een dergelijk onderzoek zou in meer gemeenten verricht moeten worden om te kunnen constateren of Goes er in welke zin dan ook uitspringt. Wel wordt op grond van de cijfers het vermoeden uitgesproken dat de klassieke samen leving in Goes kraakt en dat er veran deringen op til zijn. De keuken van het Elisabeth-ziekenhuis in Sluiskil SLUISKIL - De directie van hel Temeuzense Julianaziekenhuis en het Sluiskilse Elisabethzieken- huis oriënteert zich momenteel op nogelijkheden, om de voedsel voorziening in de beide ziekenhui- :en te verbeteren. Tol op heden wordt het voedsel voor de patièn- en per afdeling 'opgeschept'. De nogelijkheid, om dat centraal, in *n grote keuken van een van de jeide ziekenhuizen, te doen. wordt nomenteel onder de loep geno- Dat zou betekenen dat een van de <eukens in Temeuzen en Sluiskil in le toekomst mogelijk 'op een lager aitje' wordt gezet. Welke dat is, is volgens economisch directeur Lin- ienbergh niet duidelijk. „We zijn nomenteel slechts op zoek naar iet systeem, dat het beste past bij inze ziekenhuizen", zei hij don derdag. Dat betekent dat het nog niet zeker is, dat die 'centrale por- tionering' vanuit een grote keuken voor de beide ziekenhuizen er ook daadwerkelijk komt. Het huidige keuken materiaal is volgens de economisch directeur 'wel goed. maar oud'. Het overschakelen op nieuwe vormen van voedselvoor ziening is volgens hem een pro bleem. dat in veel ziekenhuizen speelt. Gemeentebestuur ontving resultaten enquête van A VRO GOES - Medewerkers van de AV RO hebben het gemeentebestuur van Goes donderdagavond de re sultaten overhandigd van de en qule die het bureau Lagendijk heeft gehouden onder inwoners van Goes om erachter te komen hoe ze denken over wonen, werken en ontspannen in hun stad. De overhandiging van het verslag vond plaats tijdens een ontvangst hie het gemeentebestuur de AV- RO-medewerkers aanbood. De gegevens uit het onderzoek vormen de basis van het radiopro gramma "De Stad", waarvoor Goes 8ls locatie is gekozen. Vandaag, morgen en overmorgen gaan de makers van het programma met mwoners van Goes praten om hun leefwijze te registreren. Het Lagen- öijk-onderzoek is daarbij achter grondinformatie. Al deze gesprek ken zullen worden opgenomen. Die opnamen worden dan weer over legd aan een aantal dichters, pro- sa-schrijvers en musici. Deze zullen ae interviews gebruiken als basis voor hun culturele expressie. Het resultaat van een en ander zal op een nog nader te bepalen datum worden uitgezonden. De Dutch Swing College band speelt op 9 en 10 maart in het Streefkerkse huis 01186-1640 BRIEF AAN LANDBOUWMINISTER: De nieuwbouwwijk. Goese Polder komt in de enquete van het bureau Lagendijk onder de bevolking van Goes goed uit de bus. Vier hengstenshows in Zeeland VLISSÏNGEN - De Zeeuwse heng- stenhouders houden deze maand ge zamenlijk vier hengstenshows om een beeld te geven van wat er aan hengsten voor de Zeeuwse merriestapel be schikbaar is. De shows, die worden ge houden in Nieuwvliet, Kapeile, Se- rooskerke en Renesse. worden gecoör dineerd door de Vereniging van de Warmbloedfokkerij in Zeeland. Op maandag 12 maart wordt de eerste show in manege P Riemens te Nieuwvliet gehouden, die begint om 19.30 uur. Op woensdag 14 maart vanaf 19.00 uur is de show in manege 'De Braanjenhoek' te Kapeile In manege 'De Gouwe Reyers' te Serooskerke is de show op donderdag 15 maart vanaf 19.00 uur en op zaterdag 24 maart vanaf 14.30 uur in manege 'Grol' te Renesse Tijdens deze shows zullen 23 hengsten worden getoond waaronder Shet landers, Dartmoor, Welsh, New Forest, Haflo Arabier Connemara, Appeloosa, Arabische volbloeden en Arabische halfbloeden. WPK warmbloedhengsten en Nederlandse trekpaardhengsten ZIERIKZEE - Het dagelijks bestuur van de kring Schouwen-Duiveland van de Zeeuwse Landbouw Maat schappij (ZLM) heeft donderdag in een schrijven aan de minister van land bouw, mr A. van der Stee. uiting gege ven aan de heersende grote ontev redenheid in landbouwkringen over het beleid van de bewindsman. „Blijft uw beleid ongewijzigd, dan zal ook de kring Schouwen-Duiveland van de ZLM binnen de landbouworganisaties aandringen, het vertrouwen in u als minister van landbouw op te zeggen", aldus bericht het kring-bestuur de be windsman Van der Stee. Namens de bijna duizend leden van de Defensieminister Scholten voor de CHU-kring Zeeland VLISSÏNGEN - De CHU-kamerk- ringvereniging Zeeland houdt maan dag 12 maart de openbare jaarverga dering in 'Open Hof in Vlissingen. Spreker op de vergadering is de minis ter van defensie, mr W. Scholten. Mr Scholten spreekt over 'Vrede en veiligheid', 'Europa' en het kabinets beleid. De vergadering begint om 20.00 uur. ZLM-kring Schouwen-Duiveland wordt de minister gewezen op de grote bezorgdheid in landbouwkringen over de toekomst van land- en tuinbouw in Nederland „Voor 1979-1980 is de Europese com missie met prijsvoorstellen gekomen die in feite een inkomensverlaging voor een grote groep Nederlanders beteke nen Op zichzelf is dat al ongehoord in het huidige Europa. Bedenkelijker; zijn' echter uw reacties op de prijsvoorstel len", aldus schrijft het kring-bestuur minister Van der Stee. In de brief wordt de manier waarop de minister de land bouw heeft laten voelen achter de prijs voorstellen te staan zowel irriterend als provocerend genoemd. Het schrijven gaat ervan uit dat de mi nister bekend is met de cijfers van het Landbouw Economisch Instituut 'die aan duidelijkheid niets te wensen over laten'. Het ZLM-lcringbestuur Schouwen- Duiveland deelt de minister mee dat het aanbeveling verdient 'deze keihar de bewijzen van verpaupering van de boerenstand' in overweging te nemen bij het bepalen van een landbouwbeleid voor de nabije toekomst. „Dat betekent dat u een echt landbouwstandpunt ten aanzien van de prijsvoorstellen van de Europese Commissie zou moeten in nemen", aldus geeft het kring-bestuur minister Van der Stee te verstaan. Goes krijgt boom tan Belgische watersporters \Dc voorz'tter van bet bestuur t»L v,aamse Vereniging voor Wa- report uit Antwerpen biedt vrijdag r"aarl het gemeentebestuur van J*** «n boom aan. Ran! om uur 3311 Grote feit Haf s' Aanleiding hiertoe is het t, ®„cen van de schepen van de wa- K^freniginS vor'g Jaar bij een Aarnilli v manoeuvre in de Goese heeft Tin.ö.vetl een boom vernield keeri lep overbancUgen exemplaar „Onbeheerst gedragen" MIDDELBURG- Tot twee weken on voorwaardelijke gevangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbe voegdheid, waarvan zes maanden voorwaardelijk en met aftrek van de tijd (drie maanden) waarin het rijbe wijs reeds in beslag was genomen, ver oordeelde de Middelburgse poli tierechter, mr J. Kolkman, don derdagmorgen de 35-jarige A. van L. alt Domburg. De man had 6 december op de Sandberglaan te Middelburg volgens de tenlastelegging, onder in vloed een auto bestuurd. Hoe hoog het alcoholpromillage in zijn bloed was, kon echter niet worden nagegaan, om dat Van L. de bloedproef weigerde. Verder had hij zich, volgens de politie, onbeheerst en recalcitrant gedragen. De raadsman van Van L.. mr E. H. Sehute, zei in zijn pleidooi dat zijn cliënt in de bewuste periode in grote zakelijke en persoonlijke moeilijkhe den verkeerde, maar dat hij nu net een nieuwe baan had bij een 'jong bedrijf en dat Van L. zijn auto daarvoor hard no dig had. De officier van justitie, mr J. G. F. A. Hage, had negen maanden rijontzegging geëist, alsmede twee we ken gevangenisstraf Van L. was bovendien ten laste gelegd, dat hij 28 juli 1978 op de Langevieleweg bad gereden onder invloed. De toen wel genomen bloedproef wees een promil lage aan van 2,14. Deze bloedproef was echter binnen een uur na de proef met het blaaspijpje genomen (er staat wet telijk een uur voor) en ook een tweede bloedproef werd binnen dat zelfde uur genomen. Hierdoor was wel overtuigend, maar niet wettelijk bewezen wat Van L. ten laste werd gelegd en daarvan werd hij dan ook vrijgesproken. Een alcoholzaak van een heel ander kaliber diende tegen de 34-jarige J.J.B. uit Goes. Op 11 december 1977 veroor zaakte hij 's avonds omtrent zeven uur een aanrijding in de Voorstraat in Goes. De automobilist die aangereden was kreeg van B. een naamkaartje met adres. Op zich heel keurig Maar de au tomobilist vertrouwde het toch niet en ging met het kaartje naar de politie Naam en adres bleken te kloppen toen de politie na een half uurtje bij B. voor de deur stond. Deze was echter danig onder invloed en verklaarde deze toe stand door te vertellen dat hij na de aanrijding thuis twee en een halve bel cognac had gedronken. Bij de bloedproef bleek het promillage maar liefst 3,36 te bedragen. De agenten wa ren niet zó te goeder trouw dat zij zon der meer aannamen dat dit van die paar boreels kwam in zo'n korte tijd. De advocaat van B mr F J Kessels vertelde wat achtergronden:B, leefde in die tijd heel erg ongezond, hij at niet en dronk alleen maar. Zijn ontbijt be stond uit een flesje bier. Hij was toen een psychisch en fysiek wrak." Veder had mr. Kessels grote twijfels over het alcoholpromillage van 3,36. „Er is een soort alcoholgebruik waarbij gisting in de maag plaatsvindt en op een of ande re manier wordt dan niet het juiste promillage aangetoond. Want ik kan me niet indenken datje van twee en een halve borrel op 3.36 terecht komt." B zelf is inmiddels helemaal van de drank af. Zijn zaak kwam pas na ruim een jaar voor omdat deze een paar keer werd aangehouden. B heeft van sep tember tot vier weken geleden in het ziekenhuis gelegen en een kuur gevolgd om met het alcoholgebruik helemaal te stoppen, ook eet hij weer normaal. De offcier eiste een boete van f 750,-, vier maanden ontzegging van de rijbe voegdheid voorwaardelijk met, een proeftijd van twee jaar en twee weken voorwaardelijke hechtenis met twee jaar proeftijd. De poltiierechter ging ver mee met de eis maar hij liet de twee weken voorwaardelijke gevangenis strafbuiten zijn vonnis. In de sloot De alcoholproblci ïatiek vierde hoog tij tijdens deze oltierechterzittïng. Met een promillag van 2,01 werd de 65-jarige J. H.Z. u it Vlissingen op 4 maart vorig jaar aangetroffen op rijksweg 58. Hij was met zijn auto in een sloot terechtgekomen en door ge tuigen werd de poltiie gewaarschuwd. Z. had in het verleden al meer veroor delingen gehad voor gebruik van alco hol in het verkeer. Hij werd dit keer veroordeeld tot een geldboete van f 1500,-. twee weken hechtenis voor waardelijk met twee jaar proeftijd en een ontzegging van de rijbevoegdheid, eveneens voorwaardelijk, voor vier maanden met een proeftijd van twee jaar. Dit vonnis was conform de eis. De 26-jarige M L uit Middelburg reed op 2 februari 1978 in de Olmenlaan, werd by toeval gecontroleerd en hij bleek een alcoholpromillage te bezitten van 1,75. Dit was goed voor een geld boete van f 1000.-, met een voorwaarde lijke ontzegging van de rijbevoegdheid van dne maanden en twee jaar proeftijd. Zo had ook de els geluid Een alcoholpromillage van 1,57 kostte de 55-jarige Middelburger D B. een boete van f750.-. en drie maanden voor waardelijke ontzegging van de rijbe voegdheid met een proeftijd van twee jaar. De 27-jarige F.F.S. uit Middelburg was op 24 september 1977 op het dievenpad gegaan. Uit een café ontvreemdde hy twintig girobetaalkaarten, een giro page. rijbewijs, kentekenbewijs, pas poort en een bedrag van f 1840.-. Tussen 24 september en een maart 1978 inde hij op naam van de eigenaar en voorzien van een valse handtekening dertien van de girobetaalkaarten. Inmiddels heeft hij de eigenaar al f 1500,- terugbe taald en dat pleitte vóór hem, vond de officier. De oorzaak van de diefstal lag in moei lijkheden met zijn vrouw. Deze had op een kwade dag het huishoudgeld mee genomen en was er vandoor gegaan S moest dat geld op de een of andere ma nier weer aanvullen, althans dat vond hij zelf S. is inmiddels weer óp het goede pad en heeft onder meer contact met Leger des Heils. Het vonnis luidde: een gevang enisstraf van drie maanden, maar voorwaardelijk, met een proeftijd van twee jaar en de bepaling dat S. zich in die proeftijd moet houden aan de aan wijzingen die het Leger des Heils hem geeft. Het vonnis was conform de eis Ruiten Op 29 augustus 1978 klonk er een hoop gerinkel in het Middelburgse poli tiebureau aan Achter de Houttuinen Aan de achterkant stond de 42-jarige H.C.B. uit Middelburg die enkele ste nen door de lucht had laten vliegen en deze versplinterden drie ruiten van het bureau. In het rapport dat over B. was uitgebracht stond dat hij tijdens zijn daad stomdronken was. Maar B. ontkende dat in aile toonaarden. B.: „Ik was helemaal niet dronken, ik ver keerde in een psychotische toestand en ik wist gewoon niet meer wat ik deed-Ik zat ook dik in de probiemen." De officier was van mening dat proble men nog geen vrijbrief zijn om maar straffeloos ergens de ruiten in te gooien en hy eiste een geldboete van f75.-. Zo luidde ook het vonnis Twee zaken werden de 28-jarige W W. uit Middelburg ten laste gelegd. Hij had op 20 juni vorig jaar een dreigende hou ding aangenomen tegenover een par keerwachter en zijn auto stond bij een parkeermeter zonder betaling. De par- keercontoleur J Z had net een bon op de voorruit van W. geplakt toen W er aan kwam. „Neem die bon terug jóh. zou W. gezegd hebben. Maar Z. voelde daar niets voor. waama W wat scheldwoorden uitte, een bokshouding aannam en Z. een stomp verkocht. De reden, waarom de auto van W. zich op de Vlasmarkt bevond was gelegen in het feit dat hij de avond ervoor eigenlijk heel verstandig was geweest. Hy had in een café naar de wereldkampioen schappen voetbal zitten kijken, had een paar pilsjes gedronken en was vervol gens met een taxi naar huis gegaan.Dit laatst kon de politierechter dan ook zeer waarderen De officier vond de "bokshouding" een boete waard van 100,- en het niet be taald parkeren 25,-. De politierechter deed van het eerste bedrag 25 af, maar de rest was conform de eis Belangstelling voor warmbloedpaard neemt toe in Zeeland GOES - „Er is in Zeeland een toene mende belangstelling voor het warm bloedpaard. Mede hierdoor is er een duidelijke taak weggelegd voor de vereniging van het Warmbloed Paar denstamboek Nederland". Dit zei de heer J. Goedegebure. voorzitter van het WPN voor de afdeling Zeeland, donderdagavond op een afdelingsver gadering in 'De Prins van Oranje' te Goes. De afdeling Zeeland van het WPN func tioneert sinds 1 Januari 1978 als zelf standige afdeling en telt nu bijna 500 leden, De verwachting is, dat dit er op korte termijn meer zullen worden. Met algemene instemming van de aanwezi ge leden werd de heer J P van Dalen tot inspecteur en de heer M. Sanders als adviseur van de afdeling benoemd. Evenals vorig jaar zal de afdeling Zee land Hengstenkeuringen. stamboek- keuringen en een centrale premiekeu ring organiseren Op het programma staat ook een aantal fokdagen Het be stuur van de afdeling Zeeland is van plan stimulerend te werken ten opzich te van lezingen en cursussen voor de leden. Vlissingse pianiste Marianne Boer (10) in 'Stuif es in' VLISSINGEN - De 10-jarigepianis te Marianne Boer uit Vlissingen is morgen zaterdagte zien in het tv- programma 'Stuif es in'. Ze vertolkt in dat programmaeen gedeelte van een pianoconcert van Haydn en speeU vervolgens met begeleiding van een band een jazznummer 'Stuif cs in' wordt uitgezonden op Nederland 1 en begint om 16.35 uur. Marianne Boer is lid van de Zeeuw se Muziekschool en is een leerlinge van Ge Audenaerdt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 7