CARINA=VOORDEEL! Waar je een goede benzine nooit de schuld van kunt geven. Schriftelijke BIJBELCURSUS TOYOTA Shell helpt© CP gebr. de jonge b.v. 3 ervaren betontimmerlieden 1 voorman betontimmerman Administratiekantoor Legemaate 'de Kolibrie' een hoofdleidster Auberpe 'La Botte' een leerling-kelner serveerster en een keukenhulp a. een boekhoudkundige kracht t. een administratief medewerker of medewerkster bouwbedrijf Heinkenszandseweg 22 4453 VG 's-Heerenhoek tel. 01105-1710 vraagt met spoed Sollicitaties te richten aan bo venstaand adres of telefonisch 01105-1710 t.a.v. dhr. J. M. de Jonge. Het leven is 't waard om geleefd te worden. Maar dan moet u wel weten waarom en waarvoor te leven. Waarom "t zin heeft om u in uw bestaan te verdiepen. En hoe u uw leven meer diepgang, meer zin kunt geven Het antwoord ligt grijpklaar in de Bijbel. De Bijbel is een boeiend en leerzaam boek vol wijze levenslessen. Dat weet u. Maar veel blijft verborgen, omdat u nooit geleerd heeft de Bijbel goed te lezen, ook tussen de regels door Want ook dét is een kunst Onze gratis schriftelijke bijbelcursus brengt klaarheid in al die zaken, die tot nog toe voor u verborgen zijn gebleven. U gaat de Bijbel met andere ogen bekijken. Wat u leest belééft u als een openbaring, als een licht in de duisternis. De Bijbel wordt voor u 't toonbeeld van werkelijk leven. ESDA Vraag de gratis schriftelijke bijbelcursus vandaag nog aan. bij Stichting Esda, Prins Alexanderweg 1c. Huis ter Heide. Stuur een briefkaart of bel 03404-31509. Drenth en Cuelenaere Accountantskantoor en Belastingadviesbureau te Oostburg en Hulst vraagt voor het kantoor Oostburg een Medewerker die zelfstandig jaarstukken kan opstellen en belastingaangiften verzorgen Salariëring in overeenstemming met opleiding en ervaring, alsmede opname in pensioenfonds Sollicitaties te richten aan Brouwerijstraat 25. te Oostburg of telefonisch 01170-2055. Korendijk 48-56, Middelburg Tel. 01180-13275 b.g.g. 01180-37540 Dagelijks geopend van 9 tot 12 uur en van 13 tot 18 uur. Donderdagsavonds koopavond, zaterdags van 9 tot 17 uur Er zijn nog enkele showroomkeukens met fikse kortin gen zoals: massief eiken keuken model Gotik met koelkast, kookplaat, geïntegreerde afzuigkap en spoelbak. Lengte 360 cm. Van 11788,32 voor 7072,00. Kunststof keuken met eikelijsten en knopjes met te gelblad, spoelbak, kraan, kookplaat, afzuigkap, geïnte greerde koel/vriescombinatie, lengte 330 cm. Van f 8421,63 voor 5052,98. Kunststof keuken zonder apparatuur met tegelblad en spoelbak, lengte 230 cm. Van 3199,73 voor 1919,84- VOORJAARSAANBIEDING Italiaanse vloertegels 2e soort, dubbel hardgebakken in vier kleuren: van 47,- m2 nu voor 29,- per m2. Autom. bedr. A. C. de Jonge B.V. Van Hertumweg 7-13, Goes, tel, 01100-14810. Autocentrum Walcheren Mercuriusweg 25, Vlissingen, tel. 01184-12866/01189-2429. Autom.bedr. P. G. v. d. Velde Zn. Mariastraat 1-5, Zuidzande. tel. 01170-2232 Autobedrijf De Honte B.V. Burgemeester Geillstraat 31, Terneuzen, tel 01150-12258. Autom.bedr. Cevaal v/h Gebr. Blanker Klein Vlaanderen 97, Middelburg, tel. 01180-12865. Garage De Tol-Vervaet Vaartstraat 1, Axel, tel. 01155-1628. Autom.bedr. Dijkman Zuidstraat 10, Haamstede, tel. 01115-1446/1533. VRIJDAG 9 MAART 1979PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT11 Bij vonnis van de arrondis sementsrechtbank te Mid delburg d.d. 21 februari 1979 is in staat van faillis sement verklaard J. J. de Reu, wonende te Hoofd plaat, gemeente Oostburg, aan de Mgr. Luypenstraat. 11. met benoeming van de edelachtbare heer mr J van 't Hof tot rechtercom missaris en mr A A. J. Maat tot curator De curator, mr. A. A. J. Maat Nieuwstr. 3 Oostburg. Zet zelf'n Kleintje indePZC. tot ongeveer 20 jaar, in bezit van HAVO-di- ploma (handelsvakkenpakket) en eventueel ty pen. Da werkzaamheden omvatten onder meer, assistentie bij de verzorging van belastingaangiften en het bijwerken en uit werken van boekhoudingen. Sollicitaties aan: Paul Krugerstraat 8 te Vlissingen De Stichting R.K Schoolbestuur Vlissingen e.o. vraagt voor de onder haar bestuur staande kleuter school per 1 augustus a.s. De kleuterschool werkt nauw samen met de naastliggende lagere school, de Mar- kusschool, welke samenwerking in de komende tijd verder zal worden geïnten siveerd. Sollicitaties binnen 74 dagen te zenden aan de secre taris van de stichting p/a Hunzestraat 18. Oost- Souburg. Ingevolge beschikking van de arrondissements rechtbank te Middelburg de dato 23 augustus 1978 maakt ondergetekende bij deze bekend dat op 4 ok tober 1978 in het huwe lijksgoederenregister ter griffie van de arrondis sementsrechtbank te Mid delburg onder nummer 228/78 werd ingeschreven het afschrift van een op 3 oktober 1978 door onderge tekende notaris verleden akte van huweffiksvoor- waarden tussen dc ech telieden KAM. Lockefeer en A C. G Remijn beiden te Goes, Kleine Kade 15 heeft plaats voor twee jonge medewerkers Wij vragen enthousiasme en volledige inzet (be langrijker dan aanwezige vakkennis) Wij bieden: werken in een klein team in een gezellig restau rant, 5-daagse werkweek in een aaneengesloten werktijd van 42 uren p.w Sollicitaties. Ring 39, Ouwerkerk. Tel. 01114-1241 tenminste in het bezit van praktijkdiploma boekhouden en eventueel bereid tot verdere studie voor diploma M B A De wagen die u alles biedt. Volop ruimte,ook onder het kofferdeksel. Volop temperament door de krachtige 1600-motor en het fijne weggedrag. Volop luxe en komfort. Ongelofelijk veel auto voor die prijs. De Carina is er in 7 modellen, waaronder Automatic en luxueuze Stationwagon. 2 jaar garantie ongeacht het aantal kilometers maakt uw keus wel heel eenvoudig importeur voor Nederland IOUWMAN RARQUI \feursestraatweg 280. Letdschendam.Tel 070-209353 Op ons administratiekantoor is plaats voor; Al sta je er niet élke dag bij stil.de motor van een moderne auto is een ge- kompliceerd stukje techniek. En eigen lijk is het verbazingwekkend dat die motor - uitzonderingen daargelaten - het maar zelden laat afweten. Minder bekend is evenwel.dat die automotor uiterst gevoelig is voor de kwaliteit van de benzine,die hij krijgt toegediend. Benzine is namelijk een uiterst ingewikkeld produkt.dat aan allerlei - soms tegenstrijdige eisen moet voldoen.Om'ns duidelijk te maken hoe nauw dat luistert, hébben we op een rijtje gezet wat uw auto kan gaan mankeren als de benzine niet zo goed zou zijn als hij nu is Slecht aanslaan Benzine verbrandt alleen in damp vorm. Bij een koude start moet de benzine daarom zo snel mogelijk ver dampen. Als de gewilligheid daartoe, de „vluchtigheid" van de benzine, onvoldoende is, slaat uw auto moeilijk of helemaal niet aan. Afslaan Verdamping vraagt warmte. Daardoor kan het in de carburateur zo koud worden, dat de waterdamp in de lucht gewoon bevriest. Een ijslaagje kan dan de toevoer afsluiten, waardoor de motor afslaat. Shell benzine bevat daarom een speciale toevoeging die ijsvorming tegengaat. Pingelen Het mengsel van lucht en benzine hoort geleidelijk te verbranden. Gebeurt dat niet, dan gaat de motor „pingelen!" Benzine moet daarom een voldoen de hoog octaangelal hebben. Vapour-lock Benzine móet, zoals gezegd, snel verdampen. Maar ook weer niet te snel, want dan kunnen er dampbellen in de benzineleiding ontstaan, met het gevolg dat de toevoer stagneert en de motor afslaat. Olieverdunning Alweer een verdam pingskwestie. Als de benzine niet volledig verdampt, druipt erbenzinelangsdecilinderwanden in het carter, waardoor de smeerolie wordt verdund en de smering minder goed wordt. Vervuiling inlaatsysteem Doorblaasgassen!' die via het carter worden teruggevoerd naar de carbura teur, kunnen het inlaatsysteem vervuilen, waardoor de afstelling onnauwkeurig wordt.Shell benzine bevat daarom ASD, een toevoegingdievervuilingtegengaat. U ziet: een hele waslijst van moge lijke kwalen. U kunt er echter gerust op zijn dat benzine zelden of nooit dergelijke problemen zal veroorzaken. Als u er al eens last van krijgt is zelfs de kans groot, dat het aan uw auto ligt en niet aan de benzine. Echt slechte benzine wordt er in Nederland gelukkig zelden verkocht, wel goede en nog betere. Wij menen in alle bescheidenheid dat Shell benzine tot de beste behoort. Niet alleen omdat er ASD in zit, ook omdat we pas tevreden zijn als wede allerhoogste kwaliteit bereiken. Dat zijn we tenslotte aan onze stand verplicht. Als u meer informatie wilt,bel dan even 010 - 696112 of schrijf naar Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V., Antwoordnr. 175,3000 VB Rotterdam. Een postzegel is niet nodig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 11