Twee maanden gevangenis voor eeghalen huis bij scheiding Benegora houdt congres over Antwerpse havenagglomeratie Nu al staalwerken maken voor vaste oeververbinding over Westerschelde NIEUWSNET VANAF 7 FEBRUARI IN DE KIOSK. OORDEEL ZELF. Gs: beroep van boeren Canisvlietpolder is niet ontvankelijk NIEUWE HA VEN MIDDELBURG NA 16 JAAR WEER IJSBAAN OLITIERECHTER MIDDELBURG „We zijn er helemaal niet bang voor. We houden't natuurlijk wel in de gaten." VERONTRUSTING OVER VOORTGAANDE GROEI CNV-DISTRICTSBESTUURDER S. JORRITSMA IN TERNEUZEN: VRIJDAG 19 JANUARI 1979 PZC/provincie 7 lort, vr,ilDDELBURG - Het leeghalen van de echtelijke woning tijdens la,0 en scheidingsprocedure komt een uit Dieppe afkomstige tansman duur te staan. De politierechter veroordeelde de niet de zitting verschenen L. M. donderdagmorgen bij verstek tot nee maanden gevangenisstraf. De officier van justitie had de- «I rifde straf geëist. i&! Ie Fransman verscheen op 18 mei van het vorig jaar met een trhuiswagen voor de in Middelburg gelegen voormalige ech- li dijke woning en liet een groot deel van de inboedel inladen. PP INBOEDEL WAS it't IESLAG GELEGD eni pc gebeurde, terwijl op de boedel k E ais zogenaamd 'martiaal beslag' was p:eg(! door de deurwaarder. De Fransman maakte zich hierdoor tbuldlg aan hetonttrekkenvan de deren aan het beslag. Hij kon de üng gemakkeijjk binnenkomen, Jat hij nog in het bezit was van een politierechter mr J. Kolkman kreeg iorgen - eveneens bij ver- WiliCicviii*-' toderdagme. ontzegging van zes maanaen. net on- v - een zaak te behandelen, waarin verzekerd rijden kwam hem op een cu' Mor von lnctitip mr Hntrp Oili tmnH V all P1™ SE? van Justitie mr Hage (hij vond 5 bet bijna een zaak was voor de srvoudige strafkamer van de recht- ii) tot het plafond wilde gaan met neis: zes maanden gevangenisstraf, hoogste straf, die de politierechter fcn opleggen. Het ging om de inbraak Ir® inde nacht van 22 op 23 augustus van bitvorigjaar in de antiekhandel van de Krün Francke in Zoutelande. ilj maakte de 26-jarige, op het wnwagenkamp in Den Bommel (tereei verblijvende F. V. 62 munten 6 drie beugeltasjes, een tabaksdoos, rrt Biedermeier vaasjes, zilveren taaltjes en nog verschillende andere «werpen. De jongeman wistdoor het a 1Pj hceren van een raam binnen te drin- en wist vervolgens van binnenuit deur te openen. De politierechter a?beduidendonder de eis en beperk te gevangenisstraf tot drie maanden, een andere verstekzaak. tegen de e; verschenen M. van de W. uit Ter- (32) ging de politierechter even- ssaanzlenlijk beneden de eis van vijf gevangenis, waarvan twee we ll voorwaardelijk. Van de W. had in igustus in Koudekerke in een kantoor snadele van de Stichting 'Sjaloom' te raeuzen, die in Koudekerke een de- tdance heeft uit een geldkistje een !rag van 1500,- gestolen. De man igemakkelyk aan de sleutel komen jfcftde deur die toegang gaf tot het ver- waarin het - niet afgesloten - geld- K;< stond. De politierechter vond dat men het Van de W. wel erg telyk had gemaakt en bepaalde M op twee weken gevangenis, arvan één week voorwaardelijk met reejaar proeftijd. tngeldkistje met een bijna even groot Klragtf 1400,-) vormde op 14 oktober ibultvan de 22-jarige P. W. van H. uit Sddelburg - nu gedetineerd in Breda - fesamen met P. van H. een kantoor de Houtkaai in zijn woonplaats «binnen te dringen, het kantoor van TBronswerk. Dat lukte door een deur *nte breken. Gezien de recidive eiste ioffleier van justitie in deze zaak zes tanden gevangenis, waarvan twee tanden voorwaardelijk. ïpolitierechter bepaalde de straf ten- He op zes maanden, waarvan drie Einden voorwaardelijk met de by- ndere voor waarde dat de jongeman - zal laten behandelen in de Del ta ak in Rotterdam. Zijn raadsman, L L. Huisman, had hierop aange- ogen: in een goede omgeving heeft &H. een behandeling nodig, die hem in bevrijden van drugproblemen, in Pbjjzonder het gebruik van heroïne. Spiegelstraat een gecompliceerde aan rijding veroorzaakte. De jongeman reed toen na teveel alcoholgebruik (de bloedproef wees een promillage van 1,11 uit) en was pardoes de voorrangsk- ruisingopgereden. De bestuurder van een vrachtwagen en een andere per sonenauto moest in een schrikreactie uitwfjken en hierdoor ontstond een ket- tingbotsing waarbij weer andere auto's betrokken waren. R. reed door. Later zou blij ken, dat hij ook nog onverzekerd reed. Voor het rijden na teveel drank gebruik werd R. ver oordeeld tot een boete van duizend gulden en een rij ontzegging van zes maanden. Het on- boete van 250,- te staan en verder zal hij 1129,- moeten vergoeden voor de schade aan de andere auto's. De eerder in zijn auto gevonden zendapparatuur werd verbeurd verklaard. Tot een boete van 750,- en zes maan den niet rijden (waarvan drie maanden voorwaardelijk) werd de 22-jarige D. B. uit Middelburg veroordeeld omdat hij op 11 september onder invloed (1,75 promille) op een motor had gereden. Hij zonder helm een straat In een verboden richting in te rijden. Fiets „U kunt beter gaan lopen", adviseerde de Vlissingse politie plaatsgenoot A. V., toen deze zich na een duidelijk glaasje op per rijwiel door het straat beeld bewoog. Gedurende zeer korte tijd volgde V. dit advies op. Hij had niet in de gaten dat de politie con troleerde of hij zich aan het advies hield. Weer op de fiets moest de politie de man wel aanhouden en dat leidde tot een bloedproefuitslag van 2,30 promille en gistermorgen tot een boete van 500.-, waarvan 250.- voor waardelijk met twee jaar proeftijd. Weigeren van de bloedproef leidt vaak tot gevangenisstraf en in dit opzicht konden donderdagmorgen J. L. uit Middelburg en J. P. uit Souburg met een milde straf de rechtszaal verlaten. De Middelburger, die tegen de politie had gezegd: „Ik laat me niet in m'n donder prikken", moet een boete van 750.- betalen en mag drie maanden niet rijden, de Souburger moet dezelfde boete betalen en de auto vier maanden laten staan. Een 24-jarige inwoner van Middelburg, R. E., moet één week naar de gevangenis omdat hij toch gereden had meteen auto in een periode, waarin de kantonrechter hem de rijbevoegd heid voor drie maanden had ontzegd. Het vonnis was twee weken gevangenis, waarvan één week voorwaardelijk met twee j aar proeftijd, de els eveneens twee weken gevangenis, maar geheel on voorwaardelijk. pen had gegeven. Voor het vervalsen van een kentekenbewijs werd de 19-ja- nge R. van D. uit Middelburg een boete van 150,- opgelegd en een vrijspraak was er voor W. O. uit Middelburg, die op 24 maart op de Vismarkt zou zijn door gereden na het veroorzaken van een aanrijdinkje. O. voerde aan, dat op zijn wagen geen schrammetje was gevonden en dat de politie niet de moeite had willen ne men er een expert bij te halen om de zaak te onderzoeken. De officier van justitie had in deze zaak eveneens vrij spraak geëist, omdat hij voor het leve ren van het bewijs de basis 'te smal' achtte. BONAVENTURA-DIRECTEUR LOUIS LEEMAN IN ISCHA MEYER'S WEERBOEK. H.P. 28 OKTOBER' HET EERSTE NIEUWSMAGAZINE VAN NEDERLAND. reed bovendien zonder rijbewijs, waar- Een ander Middelburger. D. G.. werd voor een boete van 250.- werd opge legd. De jongeman smeekte in wezen om aanhouding door zonder licht en veroordeeld tot een boete van 150,- omdat hij op 18 augustus een plaatsge noot met een schoffel een aantal klap- OP 10 FEBRUARI IN ESSEN (B) (Van ome redacteuren TILBURG-Een veertigtal Vlaamse en Nederlandse milieu-organisaties houdt zaterdag 10 februari in het Bel gische plaatsje Essen een congres met als onderwerp 'Grenzen aan de groei'. Centraal op dit congres staat de ha venagglomeratie Antwerpen, en de gevolgen die daarvan uit kunnen gaan op bet milieu van het gebied liggende tussen Antwerpen en Rotterdam; een gebied, dat voornamelijk ligt in de Belgische provincies Antwerpen en Oost-Vlaanderen en de Nederlandse provincies Noord-Brabant en Zeeland. Het congres wordt namens de veertig milieugroepen georganiseerd door Be negora, dat is het Belgisch-Nederlands Grensoverleg Regio Antwerpen in sa menwerking met de Bond Beter Leef- milue Vlaanderen en de Brabantse Mi lieufederatie. Vanuit Zeeland nemen aan het - overi gens voor iedereen toegankelijke - con gres deel de Vereniging Milieuhygiëne Zeeland, SOS-Oosterschelde en de werkgroep 'Geen Baalhoekkanaal'. De organisatoren willen zich niet uit spreken voor of tegen de werkzaamhe den ten behoeve van de haven van Antwerpen, maar de consequenties voor het milieu hiervan onder ogen zien, zo werd donderdag tijdens de persconferenties in Tilburg en Brussel gesteld. De organisatoren menen wel dat het agglomeratiegebied Antwerpen bij steeds meer groepen te boek is ko men te staan als 'een plaats met een concentratie van hinderbronnen'. Maar men betrekt ook de situatie in West- Brabant in de discussies, vooral wat daar staat te gebeuren met General Electrics, met de luchtverontreiniging vanuit Antwerpen, met de Zoomswe weg. de baggerwerken in de Schelde, en de ontwikkeling van kerncentrales In het omschreven gebied. Het PvdA-kamerlid Henk Hartmeler wees tijdens de persconferentie in Til burg op bet moeilijk op gang komende overleg tussen Brabant. Zeeland en Antwerpen. „Er zijn wel wat contacten, maar alles moet via de nationale dver- heden lopen". Het kamerlid - tevens bestuurslid van Benegora - achtte overleg dringend noodzakelijk omdat 'zowel in het Antwerpse als in het Westbrabantse en Zeeuwse gebied mi- lieucalamiteiten als destijds in Italië niet denkbeeldig zijn". BEZWAARSCHRIFT TE LAAT apenbez »rverboden wapenbezit werd don- Wagmorgcn W. uit Westkapelle ver- "dwld tot twee weken gevangenis- tal waarvan één week voorwaarde- li met twee jaar proeftijd. De op 25 tptember bij hem gevonden wapens 'Patronen werden ver beurd ver- lEati. Dit betrof een vuurbuks kali- «punt 22 met telescoopvizier, een ^pistool, een plastic imitatie-pis sen tachtig patronen. Er werd die bij de jongeman ook een zender bonden, waarvoor hij geen zend- *«btiging bezat. Aanleiding tot de jwdst was de overval op het PTT- utoor.te Domburg. Het bleek echter hiermee niets te maken had. Het onderzoek leverde de politie wel de ondsl van de verboden wapens op. De "Soman hoorde vier weken gevang- 0)5 tegen zich eisen, waarvan twee 'aardel ijk. 'aendinrichting' werd ook ontdekt de auto van de 22-jarige J. R. uit maar zwaarder werd hem brekend dat hy op 6 oktober in «s op het kruispunt Dam-Van der MIDDELBURG - Op de Nieuwe Haven in Middelburg kon donderdag voor het eerst sinds zestien jaar, weer geschaatst worden. De Nieuwe Haven is een van de laatste wateren in Middelburg, die op het Kanaal door Walcheren nabij strenge vorst dichtvriezen. Op bet Ka naal werd voor het laatst geschaatst in 1956. Het ijs op de Nieuwe Haven is niet door de politie ge keurd en een woordvoerder vertelde dat men daar op eigen risico kan schaatsen, maar hij raadt de schaat sliefhebbers aan om zich te verspreiden en om zichniet met grote groepen bij elkaar op het ijs te begeven. Hetijsopde binnenvesten is wel goedgekeurd. Alleen bij de Langevielesingel en Vlissings Bolwerk zijn borden geplaats met het opschrift "gevaarlijk ijs". Omdat daar baggerwerkzaamheden worden uitgevoerd, heeft er zich maar een dun laagje ijs gevormd en dat is natuurlijk bijzonder zwak. Informatie bij andere Zeeuwse gemeenten leert dat er verder alleen in Temeuzen waarschuwingsborden zijn geplaatsten wel bij de Hoeksekreek. en detheensekreek. Foto: Na 16 jaar werd er donderdag weer geschaatst op de Nieuwe Haven in Middelburg. MIDDELBURG - Het beroep dat veer tien landbouwers uit de Canisvliet polder in Zeeuwsch-Vlaanderen op 12 december vorig jaar hebben aange spannen tegen het Waterschap Axeler Ambacht, is door Gedeputeerde Staten van Zeeland niet ontvankelijk ver klaard. De boeren hadden bezwaar gemaakt tegen het aanplanten van 250 populie ren langs de Middenweg In de Canis vlietpolder. Volgens hun zeggen waren ze niet tijdig op de hoogte gebracht van deze plantplannen" van het Water schap. De bomen, die er nu ai weer een jaar staan, zouden teveel schaduw werpen op de landbouwgronden, de wortels zouden vocht en voedingsstoffen ont trekken aan de grond en de aanplant en de stand van de bomen zouden de ryb- reedte van de landbouwwegen beper ken. Het beroep dat de boeren hebben aan getekend had binnen dertig dagen na het besluit om de bomen te planten. (eind 1977) bij Gedeputeerde Staten binnen moeten zijn, het kwam echter bijna een half jaar later. Gedeputeerde Staten zeggen in him uitspraak „Hoewel niet gebleken is, dat u binnen dertig dagen kennis hebt kunnen nemen van het besluit tot het aanbrengen van de beplanting (van welk besluit overigens mededeling aan belanghebbenden niet is voorgeschre ven) staat wel vast, dat u tijdig op de hoogte was van het aanbrengen van de beplanting in januari 1978. Naar onze mening hebt u niet in redelijkheid aan getoond, dat er gegronde redenen zijn. die u verhinderd zouden hebben tijdig beroep in te stellen. Wij hebben dan ook besloten om u wegens termijnover schrijding in uw beroep niet ontvanke lijk te verklaren." Er rest de landbouwers nu nog één mo gelijkheid en dat is beroep aantekenen by de Kroon, maar dan wel binnen der tig dagen na bovengenoemde uit- spraak. 'pspuiten Otheense beek slaat aan bij 'kaatsers Temeuzen ^NEUZEN - Het - in gedeelten - op- Men van de Orheense Kreek in Ter- blijkt een groot succes te zijn. "'is is over eenderde van de totale wie te berijden. Het opspuiten brosse - Jillef van d "meuzen*. j*bestuursleden van deze club kregen !«loop van donderdag assistentie groot aantal vrijwilligers. Za- presenteert de ijsclub zich aan 'bevolking met een prestatietocht. I* wordt verreden tussen 13.00 en 'VOOR METAAL EEN ENORME STIMULANS' TERNEUZEN - Districtsbestuurder S. Jorritsma van de Industriebond CNV meent, dat nn een aanvang gemaakt zou kunnen worden met de staalwer ken voorde vaste oeververbinding Westerschelde. Deze start is volgens hem een enorme stimulans voor de me taalindustrie in Nederland, waarvan Zeeland een graantje kan meepikken. in.» osse ijslaag gebeurde op ini- De ontwikkeling van de werkloosheid 1 van de nieuwe 'ijsvereniging, in Zeeland baart het CNV veel zorgen. De heer Jorritsmazei dit donderdag avond, tijdens de CNV-presentatie in de Opstandingskerk te Terneuzen. „Toen in juni 1976 de zogenaamde witte nota verscheen over de' Oosterschelde waren de belangrijkste argumenten veiligheid en milieu bij het nemen van „nn een beslissing. Maar ook werd een posi- PentcMR^n controleposten blijven tieve werking voor de werkgelegenheid fedPniL Ulllj r voorzien. Geruchten over het uitbeste- „lmfs ryd,en van.tafel n,a,ar ta" den van staalwerken aan het buiten en stempel in ontvangst te ne- jand, zoals de stalen schuiven en de gro te boot die voor deze werken gebruikt zal moeten worden, zouden met de ron de doen. als het argument werkgele genheid waar gemaakt wordt," aldus districtsbestuurder Jorritsma. Vooral de situatie in de metaalindustrie noemde hij zorgelijk. Wat voorheen een van de belangrijkste bedrijfstakken was. daar vallen volgens hem juist de zwaarste klappen. De heer Jorritsma zei. dat ook de werk gevers zich gelukkig zorgen maken om de ontwikkeling van de werkloosheid in Zeeland. „Het is voor ons dan ook onbegrijpe lijk, dat onderhandelingen over een cao zo moeizaam verlopen. Discussie over zaken die van invloed kunnen zijn bij het oplossen van de problematiek is mogelijk, maar concreet invullen is er veelal niet bij. Het belangrijkste is blijkbaar verbetering van winst, om meer werkgelegenheid te scheppen. Toch is nog nooit duidelijk aange toond, dat meer winst meer werk geeft. Onze angst is, dat dan eerder verder geautomatiseerd gaat worden. Dat be tekent dus minder werknemers," aldus de heer Jorritsma. Dit wil volgens hem niet zeggen, dat het CNV tegen automatisering zou zijn. „Automatisering en gebruik van de computer kunnen veel vormen van geestdodende arbeid vervangen. Het mag echter nooit zo zijn. dat de mens enkel maar een bediener van het werk mag zijn. waardoor hem het nut en de zm van het werk ontgaat. Om deze re den is de ontwikkeling van de zoge naamde chips beangstigend te noe men," aldus de heer Jorritsma Bedrijfstakraden Hoofdbestuurder Bram Sonneveld van de Industriebond CNV ging in zijn toe spraak nader in op het 70-jarig bestaan van het Christelijk Nationaal Vak verbond. de invoering van bedrijfstak- raden en de actuele situatie op het ter rein van het arbeidsvoorwaardenbe leid. Bij de oprichting van deze overle gorganen moeten volgens hem niet al leen werkgevers en werknemers, maar ook de overheid partij zijn, voor de af stemming met het sociaal-economisch beleid, dat de overheid wenst te voeren. Als het beleid van de bedryfstakraad geformuleerd is. moet de uitvoering van dit beleid volgens hem een zaak zijn van werkgevers en werknemers. Aanslui ting bij een bedrijfstakraad zou moge lijk moeten zijn voor alle ondernemin gen binnen de bedrijfstak en in eerste instantie op basis van vrijwilligheid. „Ervaringen hebben ons echter geleerd, dat aan een meer dwingende vorm van deelname niet ontkomen kan worden." zei de heer Sonneveld. Hij dacht daarbij aan de rubber- en de radiatorenin dustrie. Volgens de heer Sonneveld zouden wettelijke regels gesteld moe ten worden voor verplichte deelname van de overige ondernemingen, als 70 procent van de ondernemingen van een bepaalde bedryfstak zich voor deelna me heeft uitgesproken. Besluiten van de raden zouden in aanmerking moeten komen voor algemeen verbindendver klaring. zoais ook met cao-artikelen ge schiedt. Binnen de bedrijfstakraad moeten naar de mening van de Indu striebond CNV onder meeraan de orde komen het werkgelegenheidsbeleid, de zeggenschapsverhouding, een „De groei van Antwerpen heeft con sequenties voor het streekplan van West-Brabant en voor Zeeland, maai ook Antwerpen wordt beïnvloed dooi de ontwikkelingen in West-Brabant er Zeeland. Het congres wil er bij de na tionale parlementsleden op aandrin gen dat er tussen Belgié en Nederlanc een gezamenlijk milieubeleid moe: worden gevoerd, als aanzet van eer Europees beleid. Een gezamenlijk* aanpak is dritagend nodig", aldus hei kamerlid. Tijdens het congres zal onder meer aai: de orde worden gesteld de gevolgen var de aanleg van het Baalhoekkanaal, he feit dat de Belgisch/Nederlandse com missie voor grensoverschreldende wa teren, in 1974 opgericht, nog nooit by een is geweest, het feit dat er geen aan sluiting op elkaar is van de routes voo: gevaarlijke stoffen in België en Neder land. dat de beheerders van aan elkaar grenzende natuurgebieden niet sa menwerken, en dat er geen gezamen lyke rampenplannen zijn. Ook zal ty dens het congres worden aangedronger op spoedige publikatie van de reedi lang in ontwerp gereed liggende Bene luxstructuurschets voor het Wester scheldebekken. Namens Benegora-België zette Pair Staes uiteen waarom of van Belgische zijde het congres noodzakelyk word: geacht: „De Antwerpse Havenautori teiten leggen de Belgische regering een nieuw vijfj arenplan voor de haven voor Er komt straks toch wel een nieuwe Belgische regering tot stand, waarmee over milieuzaken moet worden gepraat en dat geldt ook voor het nieuwe beleid van de nieuwe schepen voor Ant- werpense havenzaken Huygenbaert. De stormstuw in de Schelde bij Lillo is aanbesteed en zal milieu-gevolgen hebben. Voorts heeft de onduidelijke verkeerssituatie in het bedeelde Ant werpse gebied ook haar gevolgen voor Nederland en ook dat vraagt de aan dacht". Ministers Voor het congres is de Nederlandse minister van volksgezondheid en mi lieuzaken Ginjaar uitgenodigd, even als zijn Belgische collega Dhoore en de Nederlandse professor Biersteker van de Landbouw Hogeschool in Wagenin- gen. Drie Nederlandse tweede kamer leden - allen betrokken bij Benegora- zullen eveneens aan het congres deel nemen. Het zijn de kamerleden Hart- meier (pvda), Nijpels (wd) en Heone- kam (cda), terwijl ook de Zeeuwse se nator C. van Waterschoot (ppr) van de partij zal zijn. Voorts zyn uitgenodigd tal van andere Nederlandse en Belgische politici, ge meenteraadsleden, leden van provin ciale staten, burgemeesters, wethou ders, vakbondsbestuurders en milieu deskundigen en functionarissen uit het bedrijfsleven. „Een pannel van hoogle raren zal er voor waken dat de divserse discussianten elkaar geen halve waar heden. verzinsels, of foutieve cyfers voorschotelen", zo verzekeren de or ganisatoren. Het Belgisch-Nederlands Milieucon gres 'Grenzen aan de groei' begint za terdag 10 februari om 13.00 uur en wordt gehouden in het Heilige Hart College Rommershoeve te Essen in België. scholingsbeleid en het investeringsbe leid. „Voor de werkgelegenheid is een drin gend beroep op de ondernemers in de chemische industrie van Zeeuwsch- Vlaanderen, om medewerking te verle nen aan de tot standkoming van een bedrijfstakraad. ten volle verant woord," aldus de heer Sonneveld. Vol gens hem kan Juist hier een aanzet wor den gegeven tot de oprichting van be drijfstakraden, omdat een aantal be langrijke ondernemingen in de chemi sche bedrijfstak is gevestigd in Zeeuwsch-Vlananderen. Volgens de heer Sonneveld is nu de noodzaak ontstaan voor het indienen van aanvullende voorstellen, als ge volg van de kinderbijslagmaatregelen voor gezinnen met studerende 16- en 17-jarigen kinderen en voor gezinnen met een eerste kind. Momenteel wor den compenserende voorstellen inge diend voor de contracten waar de on derhandelingen tussen nu en enkele dagen over beginnen. Hij dacht daar bij aan de metaa industrie, de confec- tie-industrie en een aantal onderne- mings-contracten. Verdeling taken dagelijks bestuur gemeente Kapelle KAPELLE - Het dagelijks bestuur van de gemeente Kapelle heeft in verband met de komst van burgemeester G. Huitsing een nieuwe taakverdeling gemaakt. De burgemeester doet finan ciën, onderwijs, gewestzaken, verkeer en vervoer, economische aangelegen heden (waaronder de havencommis sie), interne zaken, algemene zaken, en de wettelijk aan de burgemeester toe komende taken (politie, brandweer, civiele verdediging en dergelijke). Wethouder C. M. Dagevos is de eerste waarnemend burgemeester Hy heeft ruimteUjke ordening, volkshuisvesting, openbare werken, grondzaken, sport, recreatie en volksgezondheid in zyn portefeuille. Wethouder mevrouw A. J. Vermerris-Feytel. de tweede waarne mend burgemeester, houdt zich bezig met sociale zaken en maatschappelijk werk, personeelszaken, cultuur, jeugdzaken, welzyn en volkshuls- vesting (woningverdeling.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 29