Staatssecretaris gaat werken aan problemen Hansweert-Oost Goese PvdA-fractie wil snel openheid over woningstichting HORECA IN KORTGENE MAG UUR LANGER OPEN Inwoners Hansweert kregen informatie I I PZC/streek TOEZEGGING BROKX BIJ INFORMEEL BEZOEK Raad achter voorstel „Bij gelijke sluitingstijd minder hinder (Mahew dejjowe autobedrijf w. j. sonke [in het V. 0. lange VORSljj VRIJDAG 19 JANUARI 1979 WISSEL BEVELANDEN KRUININGEN - De staatssecretaris voor volkshuisvesting, mr G. Ph. Brokx, gaat op korte termijn praten met de minister van verkeer en waterstaat, ir D. S. Tuynman, over de verhuizing van de inwoners van Hansweert-oost naar andere plaatsen. In dat gesprek zal de heer Brokx ervoor pleiten al het mogelijke in het werk testellen om die verhuizing zo soepel mogelijk te laten verlopen. Ook zal de staatssecretaris bekijken of hij iets kan doen aan de overgang in huurprijs, van laag naar hoog. voor de mensen die Hansweert-oost gaan verlaten. Dat was het resultaat van een informeel bezoek van de heer Brokx aan de ge meente Reimerswaal. De staatssecre taris sprak donderdagmorgen geruime tijd met het voltallige college van bur gemeester en wethouders van Rei merswaal. Bij dat gesprek was ook de hoofd-ingenieur-directeur voor de volkshuisvesting in Zeeland, ing R. van der Meulen, aanwezig Na dit overleg, in het gemeentehuis te Kruinïngen. ver trok het gezelschap naar Hansweert- oost waar de staatssecretaris persoon lijk de situatie in ogenschouw nam. Volgens burgemeester H.Boervan Reimerswaal heeft men donderdag morgen de heer Brokx de problemen voorgelegd die er rond de kanaalver bredingsplannen van het kanaal door Zuid-Beveland spelen. Ook wees men op de zaken die geen problemen opleve ren. deelde de burgemeester mee. Hij doelde daarbij op het feit dat de ge meente een extra contingent aan hui zen krijgt toegewezen om de mensen op te vangen. Daarentegen bracht het college naar voren dat er vanuit de be volking signalen zijn opgevangen die erop wijzen dat de overgang in huur en de bijdrage van het rijk in de verhuis kosten (circa 3600,-) wel problemen opleveren. Problemen, zo deelde de heer Boer donderdag desgevraagd mee. die het college onderschrijft. De burgemeester: ..De staatssecretaris heeft ons aangehoord en zijn huiswerk naar Den Haag meegenomen. Hij heeft toegezegd dat hij de zaken met zijn Brokx heeft toegezegd dat hij alle in formatie rustig op zich zal laten inwer ken en na ongeveer een maand Rei merswaal iets zal laten weten" Toez 'ëtpingen e toezegging* Concrete toezeggingen heeft de heer Brokx met gedaan, liet de heer Boer nog los. ..Je hoopt daar wel op, maar m wachten. De staatssecretaris is in ieder geval zo vriendelijk geweest om naar Kruiningen te komen en naar ons te luisteren. In feite had ik hem gevraagd of ik niet eens naar Den Haag kon ko men voor een gesprek met hem. Dat was echter niet nodig omdat hij zelf kwam. Ik hoop ook dat hij één ding goed heeft gedaan, en dat is luisteren", sprak de heer Boer. DE BEVELANDEN 20-21 JANUARI WEEKENDDIENST ARTSEN ALARMNUMMER 01100-14444 Goes: v.a. vrijdag 20.00 uur tot zondag 23.00 uur: M J. Kooiman. Beesten markt 1, tel. 14450. Spreekuur voor spoedgevallen za. en zo. 10.00-10.30 uur en 17.00-17.30 uur. Wolphaartsdijk. Heinkenszand. Nieuwdorp, 's-Heer Arendskerke: v.a. vr. 20.00 uur tot maandag 8.00 uur A. P. v. d. Vlugt te Wolphaartsdijkaa. tel. 01198-231. Boodschappen graag voor 10.00 uur. Kruiningen, Hansweert, Yerseke: v.a. vr. 20.00 uur tot zo. 22.00 uur: J. de BeiJ, Hansweert, tel. 01130-1344. Spreekuur voor spoedgevallen 11-11.30 en 17-17.30 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur Krabbendijke, Waarde, Rilland-Bath: v.a. vr. 20.00-zo. 22.00 uur. J. de Swart. Rilland-Bath. tel. 01135-343. Spreekuur voorspoedgevallen 11.00-11.30 en 17.00- 17.30 uur. Boodschappen zo mogelijk voor 10.00 uur. De praktijk van de art sen J. Geldof. E Th. Klapwijk. J. M. A. Kole, A. Korstanje, S. E. J. Wöstmann wordt waargenomen door H. H M Zwartelé, WerriL 43 te 's-Heerenhoek, tel. 01105-1280 Kloetinge. Kapelle, Wemcldinge: de praktijk van de artsen A. J. Eckhardt. M. B. Rieraeijer. D. Vreeswijk wordt waargenomen door H. J. Entink te Kloetinge. tel. 01100-16857. Noord-Beveland: de praktijk van de artsen H. Jansen te Kortgene en W. J. Klein Wassink te Colljnsplaat en B. J. H. Hasken te Kamperland wordt waar genomen door J A. van Arkel te Wis- senkerke. tel. 01107-318. Sprekuur voor spoedgevallen za.-zo. 11.00-11.30 uur. Chirurgendienst: Dr. M. J. de Bruin, te Goes, tel. 01100- 27659. Tandartsdiensten: P. F. M. Gerritsen, Nassaulaan 151, Goes, tel. 01100-14974. Z., zond. 9-10 uur v.m. Apotheek De Zeeuwsche apotheek. Gr. Markt 10, tel. 15255. Ziekenauto's Auto Streekziekenhuis De Bevelanden, tel. 01100-2700 's-Heerenhoek, tel. 01105-1273. Krabbendijke. tel. 01134- 1527, b.g.g. 1323. Kamperland, tel. 01107-234 Dierenartsen: De praktijk van G. Boneschanscher en J. L. J. Gaakeer wordt waargenomen door J. L. J. Gakeer, Ovezande. tel. 01195-283. De praktijk van dr. M P. C. Karelse wordt waargenomen door dr. M. P. C. Karelse, Heinkenszand, tel. 01106-1290 of volg. telefoonbeantwoor- der. Visites zo mogelijk voor 9.00 uur aanvragen. Walcheren: L. Jobse/J. Stoel te Oost- kapelle. tel. 01188-1443. Consult alleen na telefonische afspraak. Wijkverpleging Goes, Wilhclminadorp, Kloetinge en Kattendijke: zr. Rosina, tel. 01100- 16158. Oudelande, Ellewoutsdijk, 's-Heeren hoek, Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, Nisse, 's-H. Hendrikskinderen, 's-Heer Arendskerke, Driewegen, Ovezande, Heinkenszand, Kwadendamme, Hoedekenskerke, Baarland, 's-Gra- venpolder, 's-H. Abtskerke: zr. Franca, v. Steestraat 9, 's-Heerenhoek, tel. 01105-1769. Z.-Beveland Oost: zr. M. Matla te Ril land. tel. 01135-481. N.-Beveland, Wolphaartsdijk: zr A. v d. Plank. Wolphertsplein 4, Wol phaartsdijk. tel. 01198-362. ambtenaren aal doornemen en zal kij- 'e weetje dat je die niet kunt ver- tirüfhfion Tip craarccpprpfowic ic in prior ken wat hy er aan kan doen. De heer Commissie financiën en onderwijs van Kapelle vergadert KAPELLE - De commissie voor de fi nanciën en onderwijs van de gemeente Kapelle vergadert maandagavond. Aan de orde komen onder meer enkele subsidievoorstellen en de verwerving van grond voor de nieuwe weg ten noorden van Kapelle. Ook moet de commissie een oordeel ge ven over het aangaan van een geldle ning van vier miljoen gulden in verband met de bouw van een nieuw zwembad in Kapelle. De commissievergadering vindt plaats in het gemeentehuis en be gint om 19.30 uur. Oecumenische dienst GOES - In de week van gebed voor de eenheid van de Christenen zal op zon dag 21 januari 1979. om 5 uur een oecu menische gebedsdienst worden gehou den in de Oosterkerk aan de J. D. van Mellestraat-hoek Bergweg in Goes. De dienst wordt georganiseerd onder auspiciën van de plaatselijke Raad van Kerken. Het thema van de gebedsweek is "Dient elkaar tot glorie van God". Voorganger is ds W. Stolte, gerefor meerd predikant. Muzikale medewer king wordt verleend door het combo "Gaudete". Stoffel Gunst bespeelt het orgel. LEWEDORP OOK EEN EIGEN SCHAATSBAAN LEWEDORP - Op initiatief van de heren C. Vermeulen. M. Traas en L.V. de Kok (hoofd van de katho lieke lagere school) hebben een groot aantal vrijwilligers in Le wedorp er voor gezorgd dat ook de Lewedorpse jeugd vandaag, vrij dag, en in ieder geval zaterdag naar hartelust kanschaatsen. Vanaf woensdag zijn de Lewedorp se initiatiefnemers druk bezig ge weest met het schaatsklaar maken van een -terrein bij de speeltuin in het verlengde van de Burgemeester Vermetsstraat Twee dagen is men druk doende geweest met het aan leggen van dijken door middel van zandzakken. Daarna is het terrein door de vrijwillige brandweer op gespoten. De vorst heeft vervol gens het karwei afgemaakt. KORTC.ÉNE-In Kortgene mogen de horecabedrijven in het vervolg door de week tot 's nachts één uur en in de weekends (vrijdag, zaterdag en zon dag) en 's zomers tottwee uur geopend zijn. De raad van Kortgene volgde donderdagavond een voorstel van b en w om dat mogelijk te maken. Achter grond bij het college was daarbij mede om nachtelijke hinder als gevolg van verschillende openingstijden van ho recabedrijven op te heffen. Alleen het sgp-raadslid G. Blankenstijn was om principiële redenen tegen de verlening van de openingstijden van het hore- cawezen. Hij meende, „dat ook de recreant zich aan Gods ordonnantiën heeft te onder werpen" en in zijn optiek hoort daarbij - zo maakte hij duidelijk dat de tap perijen 's zondags te 0.00 uur gesloten zijn. „Onbegrijpelijk" vond de heer Blankenstijn de opvatting van b en w. dat de hinder door de veranderde sluitingstijd zal afnemen. Hoewel CDA- woord voerder G. Boot en de heer C. van Damme(vvd) zich afvroegen of de nach telijke hinder inderdaad zal verminde ren steunden zij het voorstel, evenals de PvdA. Met name de heren Van Damme en Boot bepleitten een goed toezicht, waarbij de VVD-woordvoerder aante kende, dat „men de laatste tijd op de goede weg is." De heer Boot signaleer de. dat „de nieuweste vorm van over last er uit bestaat, dat oproerkraaiers na sluitingstijd bierglazen en glazen asbakken tegen de muren van de buren kapotgooien." Minder last Burgemeester J. van der Linde wees erop, dat de hinder nu mede wordt veroorzaakt doordat niet elk horeca bedrijf op hetzelfde tijdstip sluit, en kele bedrijven zijn tot drie uur open in de weekende. „Dat is nu afgelopen. Al le café's sluiten om twee uur en dat zal een vermindering van de overlast ge ven, omdat men niet meer van het ene naar het andere bedrijf gaat." Hij liet weten, dat er in de nieuwe opzet „slechts bij uitzondering" ontheffin gen zullen worden gegeven om het be drijf na twee uur open te houden. „Er zijn over de openingstijden met zowel exploitanten als politie duidelijke af spraken gemaakt. Als men zich daar niet aan houdt, zal een snelle intrek king van de muziekvergunning volgen en een proces-verbaal," zo zei hij. Voor de aanwezigheid van speelauto maten in recreatie-en horecabedrijven werd een leges van 50 gulden per auto maat vastgesteld. Met name CDA- woordvoerder Boot onderstreepte, dat zijn fractie bezwaar heeft tegen auto maten. waarop gegokt kan worden. „Voor die apparaten is een bedrag van tienduizend gulden leges nog niet hoog genoeg", vond sgp-raadslid Blan kenstijn. Burgemeester Van der Linde gaf de raad de verzekering, dat de ver ordening apparaten om te gokken niet toestaat en dat er in Kortgene alleen in vrije spelen op de apparatuur staan. De raad gaf goedkeuring aan de door b en w aangekochte woning Hoofdstraat 113 te Kortgene. voor welke woning de gemeente indertijd een garantiestelling verleende; over de aflossing ontstonden problemen. WDraadslid C. van Dam me verweet wethouder N. Filius, dat b en w die aankoop hadden gedaan zon der een raadsbesluit. „Als ik op uw plaats had gezeten, had ik de stukken eens goed bekeken," reageerde de wet houder. „De woning wordt pas aange kocht als de raad dat goedkeurt. Dat gebeurde. Enig politiek verschil van in zicht ontstond donderdag over de vraag of raadsleden in de advies commissies voor sport en voor handel- ambachten vertegenwoordigd moeten zijn. PvdA:woordvoerder J. Dobbelaar wilde, dat óf alle fracties in de commis sies zouden zitten óf dat er geen raadsleden zitting in nemen. Zijn voor stel om commissies zonder raadsleden te benoemen haalde het echter niet: het kreeg alleen de vier PvdA-slemmen, de andere fracties wilden de situatie hou den zoals die is: in beide commissies twee raadsleden. Over de bezetting van de sportcommissie zal de raad zich in een later stadium uitspreken. De raad gaf geld voor afrastering van enkele ter reinen en besloot tot de aanleg van een voetpad langs het havenkanaal naar het Veerse Meer (kosten ruim 13.000 gulden). BESTUURSLEDEN TREDEN NIET ZOMAAR AF' GEMEENTE NOG NIET OP DE HOOGTE VAN DE PROBLEMEN GOES - De fractie van PvdA in de Goe se gemeenteraad vindt dat er snel openheid moet komen over het reilen en zeilen van de woningstichting Sa menwerking Goes (SSG). De raadsfractie wil met name ophelde ring over het aftreden van twee dage- lijksbestuursleden van de stichting (waarin drie woningbouwcorporaties zijn verenigd). Raadslid J. G. Welle- man zei dit donderdagavond tijdens de raadsvergadering. Hij verwees naar notulen van de SSG en een publicatie in de PZC. Zoals gemeld, hebben de fungerend- voorzitter C. F. van der Peijl en de se cretaris M. Meijboom hun SSG-functies vervroegd ter beschikking gesteld. Aanleiding was onder meer een rapport van drie algemeen-bestuursleden «met assistentie van de SSG-directie en het Nederlands Christelijk Instituut voor de volkshuisvesting), waarin de nodige kanttekeningen worden geplaatst bij de manier waarop het SSG-bestuur werkt. De heer Welleman stelde dat be stuursleden 'als regel niet zo maar af treden'. Hy achtte het noodzakelijk, dat de gemeenteraad op de hoogte ge steld wordt van wat er bij de SSG pre cies aan de hand is Het raadslid vroeg van het dagelijks bestuur van de ge meente om een schriftelijk antwoord. Wethouder L. H. de Leeuw (ruimtelijke ontwikkeling en volkshuisvesting) zeg de dat toe. Hij deelde mee nog niet over informatie te beschikken over de gang van zaken bij de SSG. „Begin februari hebben we het periodieke overleg met de stichting, daar zullen we informeren naar de motieven voor het vertrek van de twee dagelijks bestuursleden", aldus de heer De Leeuw. ..Het is my overigens bekend, dat voorzitter Van der Peijl al enige tijd geleden zijn vertrek heeft aangekondigd". Burgemeester F G. A. Huber voegde er aan toe, dat ook het college van burgemeester en wethou ders benieuwd is naar de toestanden bij de SSG. De gemeenteraad stemde in met de fi nanciële opzet voor het bestem mingsplan Goes-Noord (het gebied achter de kaden). Er werd bouwgereed maken van het gebied een krediet van ruim 8,5 ton beschikbaar gesteld. Raadslid J. A. Salomé (pvda) was met de financiële opzet met helemaal ge lukkig. Hy wees erop dat de kleinere (wuningweu wumngen m net pian toen het duurste uitkomen, ondanks subsi dies van rijk. „Die subsidies wegen niet op tegen het belastingvoordeel dat de bewoners van vrije sector huizen heb ben. De zwaartse lasten worden niet op de breedtste schouders gelegd", be toogde de heer Salomé. Opmerkingen werden ook gemaakt door de raadsle den B. Buurke (wdl en G. J. Eshuis icda). Wethouder De Leeuw onder streepte dat er, mede gelet op de hoge uitgaven die voor het plan gemaakt moeten worden sprake is van redelijke grondprijzen, zowel voor wat betreft de sociale woningbouw als de vrije sector bouw In het plan Goes-Noord is plaats voor in totaal 164 woningen: 81 woningwet, 26 verkoopwoningen in de beschutte sfeer, 57 premie- of vrije sector woningen. Het plan (niveau's genaamd) is ontworpen door het architectenbureau Treffers en Polgar uit Waddinxveen. Het ligt in de bedoeling dat begin maart 1979 met het bouwrijp maken begonnen wordt. De planning geeft aan, dat er wel na de bouwvakvakantie met de werke lijke bouwactiviteiten gestart moet worden. Gladheid Tijdens de raadsvergadering haakten de raadsleden Welleman en L. J. Mol- De Jager (vvd) in op de heersende weersomstandigheden en de daaruit voortvloeiende activiteiten van ge meentewege. De heer Welleman vroeg aandacht voor het sneeuwvrij maken van de fietspaden, alsmede voor het bestrijden van de gladheid op deze fietswegen. Het raadslid vestigde voorts de aandacht op het onvoldoen de sneeuwvrij maken van de stoepen. Hij vond dat er, krachtens de algemene politieverordening, opgetreden moet worden. „Misschien kan dat wat hel pen. Nu kunnen de mensen nauwelijks gebruik maken van de trottoirs", aldus de heer Welleman. Mevrouw Mol noemde in dit verband de voetgan gerspaden rondom het ziekenhuis De Bevelanden-zuid, die volgens haar het goed doen als ijsbanen. Wethouder J. de Graag (gemeentewer- ken)vertelde dat er inmiddels een kleine sneeuwploeg is aangeschaft, speciaal ten behoeve van fietspaden. Hy zei dat de burgers bij de gemeente (stadskantoor) kunnen aankloppen als men last heeft van onvoldoende sneeuwvrij gemaakte wegen. De heer De Graag stelde, dat de burger in de eerste plaats verantwoordelijk is voor het schoonhouden van de 'eigen stoep'. Hy maakte bekend dat er over de ver antwoordelijkheden in deze. een cir culaire aan de burgerij gestuurd wordt. Jeugdcommissie bijeen RILLAND-BATH - donderdagavond isin dorpshuis Luctor et Emergo te Ril land-Bath een vergadering gehouden van de jeugdcommissie in Rilland- Bath. Voorzitter C. Heeren gaf na zijn openingswoord aan de aanwezigen een uiteenzetting over de taak en werkwij ze van de plaatselijke jeugdcommissie en de gemeentelijke jeugdraad. Hij vond het jammer dat de jeugdcom missie min of meer ter ziele is gegaan, want zo verliest de kern Rilland de mo gelijkheid om via de jeugdraad mee te denken ente spreken over gemeentelij ke zaken met betrekking tot het jeugdwerk in de gemeente Reimers waal. Omdat de zittingsperiode voor de afgevaardigden voor de kern Rilland in de jeugdraad afgelopen is, is het vol gens hem dringend gewenst om de jeugdcommissie te Rilland nieuw leven in te blazen De niet aanwezige vereni gingen zullen daarom nogmaals aange schreven worden. Hij gaf vervolgens een uiteenzetting omtrent de organisa tie van evenementen en het oplossen van problemen in de kemen waarbij hulp of coördinatie van de jeugdraad gewenst is, zoals de subsidieregeling en eventueel cursussen. Van de aanwezigen op de vergadering was alleen de heer M. Verryzer bereid zitting te nemen in de jeugdcommissie. Besloten werd iedere jeugdvereniging een maand de tijd te geven om intern twee kandidaten te zoeken. Tevens wa ren de aanwezigen de mening toege daan dat er in de jeugdcommissie ook plaats moet zijn voor een vertegen woordiger uit het onderwijs, personen die iets in het jeugdwerk willen doen, maar geen lid zijn van een jeugdvereni ging. Als afgevaardigde van de kern Rilland zijn er momenteel eventueel twee personen beschikbaar voor be noeming door de gemeenteraad tot lid van de jeugdraad. Een vertegenwoor diger van het comité kindervakantie week zei toe dit jaar weer een poging te willen ondernemen om een vakantie week voor de kinderen in Rilland te or ganiseren. Het comité wil bij de organi satie een beroep te doen op de jeugdverenigingen en op de ouder commissies van de diverse scholen. - KRUININGEN - „Als onze wensen voor een hogere bijdrage van het rijk in de huren niet worden ingewilligd, dan zou ik eerlijk ook niet weten hoe het moet", dat vertelde donderdag avond burgemeester H. Roer van de gemeente Reimerswaal, de mensen die te kennen hebben gegeven van Han sweert-Oost naar Kruiningen te willen verhuizen. Ongeveer 20 van hun waren die avond aanwezig op een infor matiebijeenkomst van de Algemene Woningbouwvereniging REeimer- swaal, in 'Ons Dorpshuis' te Kruinin gen. Op deze bijeenkomst kregen de belang stellenden voor het eerst te horen in welke huizen men eventueel in Krui ningen zoukunnen wonen en waar deze huizen gebouwd kunnen worden. Hierbij bleek dat het gaat om een groep van ongeveer 40 woningen, in het be stemmingsplan Eendenpoel. De huizen zouden kunnen komen tussen de Mar conistraat en de Eendenpoelweg. Het betreft twee typen huizen; een soort met drie slaapkamers en een hob byruimte enn type met vier slaapka mers. De huren van deze huizen worden geraamd op respectievelijk 450,- en 465,-. Met name de huurprijs was voor een groot aantal aanwezigen een be langrijk punt van discussie. Men vond de bedragen over het algemeen te hoog. iets wat ook de burgemeester onfer- streepte. Daarbij bleek donderdag avond dat het mogelijk is dat er huizen (met weliswaar 2 slaapakmers) kunnen worden gebouwd voor een huur van 290,- in de maand. Voor deze huizen, die voorlopig alleen in Hansweert-West gerealiseerd zouden kunnen worden, bleek op de informatie-avond nog maar weinig belangstelling. Meer belangstelling had men voor de vraag of er garages by de woningen kunnen worden gebouwd. Iets wat vol gens de voorzitter van de woningbouw- vereniging. E A E M Suij. in pnjJ wel mogelijk is J Burgemeester Boer vertelde déaüj zigen ook over het bezoek ven stasia cretaris mr G Ph. Brokx, donderti morgen aan Reimerswaal Volgens^ heer BBoer is er geprobeerd d. -M Brokx van de redelijkheid vaneenii gere bijdrage van het rijk te overtiJ De belanstellenden werd donfèïff avond ook al meteen gevraagde^ te spreken voor een bepaald typ;*, ning, waarbij men dan nog kiê»E, twee verschillende soorten voorgetj Ontruimd Op een vraag uit het publiek ded|( verder de heer Suij mee dat het st^ Hansweert, tussen de spoorlijn cti Zanddijk op 1 januari 1983 ontruijB met zijn. Hij raadde verder de mciiZ aan om zo sffel mogelijk, vanifï moment dat er huizen beschikkj zijn, uit Hansweert-Oost te veruA ken. Hij wees daarbij op de letfbJ heidssityuatie die meer en mwriT slechtert. Als voorbeeld noemde# heer Suij de nu al slecht begaan» wegen. Toch gaf ongeveer de helft ij de aanwezigen aan dat men licverj lang mogelijk in Hansweert-Oosli willen blijven. Voor een ander dj hing dat sterk af van de huurprijs# men moet gaan betalen. Verder werd nog meegedeeld ids: I» voldoende bejaardenwoningen mxW gebouwd om de ouderen op te vanaf Met de bouw daarvan is men opï moment al bezig. Ook voor de men:* die zelf een huis willen bouwen isC doende grond aanwezig, deeldedeits* Boer mee. Woensdag 24 januari wol# er een soortelijke bijeenkomst gek} den voor de mensen die liever in ft# sweerLWest willen wonen. Deze tï eenkomst begint om 19.30 in r>J Dorpshuis'. Het gaat om uw charme In deze tijc Op elke leeftijd kunt U char mant zijn. En Uw charmante ver schijning accentueren met een briljant sieraad. Binnen Uw prijs- wens lukt dat bij ons. HOFLEVERANCIER h. KERKSTRAAT 30 GOES f AFWEZIG van 20-27 januari Spreekuur te Nieuwdorp op maandag-woensdag en vrijdag 7.45 - 8.30 uur v. m. Boodschappen via assistente Apotheek normaal geopend. G. A. C. Aarnoutse arts Havenweg 16, Nieuwdorp, 01196-12327. Tevens zullen op 8-15 febr. de donderdag- morgen spreekuren vervallen. V GEMEENTE REIMERSWAAL BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Rei merswaal maakt bekend, dat het be sluit van gedeputeerde staten van Zee land van 17 oktober 1978, waarbij goedkeuring is verleend aan het raadsbesluit van 27 juni 1978 tot vast stelling van het bestemmingsplan: „le wijziging Krabbendijke Rijksweg" inmiddels onherroepelijk is geworden. Het plan ligt ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor iedereen ter inzage. Kruiningen, 19 januari 1979. De burgemeester voornoemd, HONDA-DEALER Fruitlaan 16, Goes Tel. 01100-T5415-14987 mm GEMEENTE reimerswaal BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente 1 merswaal maakt bekend, dat met in-1 gang van 22 januari 1979 gedurendeeen I maand ter gemeentesecretarie afdeling I algemene zaken voor iedereen ter inza-j ge ligt het ontwerp van het bestem-1 mingsplan: „Rioolwaterzuiveringsinstallatie Waarde" omvattende een gebied gelegen in de I westelijke hoek van de Westveerpoldff J te Waarde. Gedurende bovengenoemde termijn 1 van een maand kan iedereen die bezwa-1 ren heeft tegen dit ontwerp-bestera-1 mingsplan, deze indienen bij de ge-1 meenteraad. Kruiningen, 19 januari 1979. De burgemeester voornoemd, Gemeente Kapelle (Z) De burgemeester van Kapelle maakt ingevolge het bepaalde in artikel 31 van de wet op de ruimtelijke ordening be kend, dat de gedeeltelijke goedkeuring door gedeputeerde staten van Zeeland bij hun besluit van 31 oktober 1978 nr. 413/349, afdeling 4, bureau R. O. van het bestemmingsplan bedrijfsterrein Smokkelhoek, vastgesteld bij raadsbe sluit van 31 januari 1978 onherroepelijk is geworden. Het plan ligt met de daar- f bij behorende toelichting met ingang H van 22 j anuari 1979 voor een ieder op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken ter inzage. Kapelle, 19 januari 1979. De burgemeester voornoemd, G. Huitsing. Gaat u op wintersport? Vergeet dan niet een zonnebril uit onze mooie collectie: Christian Dioe - Renato Balestra - Silhouette - Ray Bam - Roden- stock of Polaroid. TEL. 01100-27251

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 26