m 0 II HUH ZEELAND Personeel mag niet dupe worden van opheffing Afvalwaterleiding IJzendijkenaren zijn wateroverlast beu PZC/ Ratten en muizen mede debet aan sluiting Edah LEDER MODE Vernieuwde Luxor I en II Terneuzen Donald is niet inz'n eendtje 'The boys from Brazil' 'Deep throat' donderdag 11 januari 1979 Witsel Zeeuws-Vlaanderen streek VOORZITTER D. J. OGGEL VAN DE A WL: SALARIËRING WATERSCHAPPEN LIGT LAGER AXEL Als de Afvalwaterleiding Ka naalzone Zeeuwsch-Vlaan deren (AWL) wordt opgeheven en de taken wordenondergcbracht bij liet water schap Axeler Ambacht, mag het per soneel van de AWL daar niet de dupe van worden. Bestuur en directie van de AWL maken zich momenteel sterk om de positie van het personeel zeker te stellen. „Ik wil nogmaals de aandacht vestigen op de situatie van het personeel", ver klaart Voorzitter D. J. Oggel van de AWL met het oog op het voorstel van b en w van Temeuzen om de AWL per 1 januari 1980 op teheffen. Ook de tweede andere by de AWL aangesloten ge- Filmmiddag junioren voetbalvereniging Vogelwaarde VOGELWAARDE - De jeugdafdeling van de w Vogelwaarde heeft voor za terdag 13 januari aanstaande een film middag op het programma staan voor de C-, D- en E-junioren. Deze filmmid dag wordt gehouden in de kantine van de voetbalvereniging en de aanvang is 14.00 uur. Song-festival Clinge CLINGE - De jeugdsoos 'Andromeda' te Clinge houdt zaterdag 20 januari voor de zesde achtereenvolgende maal het jaarlykse 'Song-festival' Tijdens het festival in zaal 'De Troubadour' te Clinge zal het carnavalslied voor 1979 worden gekozen. De nieuwe liedjes kunnen tijdens het festival onder be geleiding van het orkest van Johnny Contra ten gehore worden gebracht. De Raad van Elf zal daaruit het carnavals lied 1979 voor Clinge selecteren. Het 'Song-festival' begint om 20.00 uur Achtste regionale vogeltentoonstelling in Biervliet BIERVLIET - Voor de achtste maal was een regionale vogeltentoon stelling, deze keer in zaal 'Willem Beu- kelszoon' te Biervliet. De keurmees ters voor deze tentoonstelling waren de heren C. A. van Unen uit Roosen daal, C. van Watering uit Roosendaal en W. IJzermans uit Steenbergen. De inzendingen kwamen uit de plaatsen: Biervliet, Oostburg, IJzendijke, Hulst, Hoofdplaat, Sluis, Schoondijke, Hoek, Sluiskil, Breskens, Eede, Groede en Terneuzen. Uitslagen keuringen:. Klasse 7 goedgroen: Kamp. OK pigment C.P. van Dlerendonck, IJzendijke; klasse 62 oranje brons 2e prijs pigment EK C. BabUn, Biervliet; klasse 88 orante rood agaat. kamp. M. J. van de Broeke. IJzendijke, klasse 100 oranje rood isabel le prijs OK M J. van de Broeke. IJzendijke; klasse 101 oranje rood isabel schimmel, le pr. EK pigm. H. Maas. Biervliet; kamp. pig. EK Th. Comelis. Hoofdplaat; klasse 122 oranje rood derby kamp vet OK F de Meijer, Biervliet; klasse 123 oranje rood ivoor le pr. vet EK P. de le Lijs. Hoek; klasse 124 zalm le pr. vet. OK H. J. de Smit, Temeuzen, kamp. vet EK, C. Mook- hoek. Breskens. Postuur kanaries; Gloster Consort: le pr. EK A Buysrogge. Hulst; Gloster Corona: kamp. post EK A. Buysrogge, Hulst. Bastaarden; kamp. EK bast. groenllng, C. van Bostelen. Oostburg; kamp. OK bast. mex roodmus, C. van Renterghem, Groede; le pr. EK bast wlldz B de Graaf, Sluis; klas se 202 zebra vinken: kamp EK B. de Graaf. Sluis; tropen: zw.kop sijs. kamp. tropen OK C. van Bostelen, Oostburg; gr. kardinaal le pr. tropen, J Sonnevylle. Breskens; gras parkieten: iamp. grasp. EK H. v. d Linden, Sluiskil, lepr grasp. EK J. Sonnevylle. Bres kens; kamp. grasp OK H. v. d. Linden, Sluiskil grote parkieten: rood buik tur- quoisine kamp. derby, P. v. d. Broeke, Biervliet; kamp G. park EK P. v. d. Broeke, Biervliet; grijze valk park. kamp. G. Park. P. v. d. Broeke. Biervliet, kwartels- le pr. EK F. Doens, Oostburg; kamp. kwart OK C. van Renterghem. Groede; le pr. kwart. OK C. van Renterghem, Groede; kamp. kwart EK H. v. d. Linden. SluiskiL BIJ de nagekomen Inzendingen waren de vol gende uitslagen. zilverbekje jeugd kamp. Willy de Graaf, Schoondijke; kamp. trop EK; roodrug park le pr. B de Graaf, Sluis; kan. 122 2e pr, vet. EK D. Segers, Hulst; Norwich kamp. pos. OK A Buysrogge. Hulst. EK is eigen kweek. OK is open klasse. Klassement van verdienste: A. de lejjjs 444, C. Mookhoek 443; C. van Bostelen 441; M. v d Broeke 440; B. de Graaf 440; A. Buysrogge 439; F de Meijer 438: A J de Smldt 438; B Zegers 437; H. Maas 437, T. H. de Cock 430; J Sonnevylle 429; A de Vel- der 426; A. Moelker 425. Clubkampioen: F. de Meyer over 3 vogels: 266 punten. meenten (Axel en Sas van Gent) zullen de overdracht aan Axeler Ambacht op korte ternfijn behandelen. „Het per soneel is in onze dienst", stelt de heer Oggel, "en als de gemeenten de AWL overdragen, dan dragen die gemeenten ook de verantwoording voor dat per soneel. Nu is het zo dat een onderzoek wordt ingesteld naar de functiewaarde ring van het personeel. Maar het stre ven is, dachten wij, -dat vermoeden hebben wy en dat blijkt ook wel uit uitlatingen- dat ze dat af zullen stem men op de functiewaardering bij de wa terschappen. En die functiewaardering en salariëring by de waterschappen ligt lager. De heer Oggel is van mening dat dit verschil by opheffing van de AWL voor het personeel niet nadelig mag werken: „De waterschappen in ons land lopen eigenlijk een beetje achter en nu is de AWL in deze by de tyd. Wy zeggen nu dan ook; je moet ons niet ophangen aan iets dat achter loopt. Als je nu dat personeel overneemt, dan moet je ten slotte ook het personeel overnemen met zyn functiewaardering en salarië ring. Daar komen wy voor op en daar komen ook de vakbonden, die zyn inge schakeld, voor op". De voorzitter: „Nu gaat het voomame- lyk om de topfunctionarissen -de direc teur en de waarnemend-directeur en wy weten helemaal niet hoe die ingepast zullen worden. Wy hebben dan ook ge steld; als de gemeenteraden een besluit nemen dan dient het zo te zyn dat van tevoren bekend is hoe dat personeel in geschat zal worden. En of alle personeel overgenomen zal worden in de functie die het nu heeft en de salariëring die het nu heeft. Je kimt ze geen stapje terug laten doen, want dan is er eigenlyk een morele dwang om maar op wachtgeld te gaan. Dat moet je niet nemen natuur lyk. Ik wil maar zeggen, je bent geen koopwaar. Dus daar is de aandacht nogal op gevestigd, vooral met het oog op het voorstel van b en w van Temeu- en de hoogte van bezoldiging, en omdat die juist by het waterschap wat lager liggen is er by ons personeel wat onrust dat men of voor het feit gesteld wordt een lagere positie te nemen of wacht geld te nemen en dat is natuurlyk he lemaal niet prettig. Als ze niks aan het bedrijf doen dan blyft het doordraaien zoals het nu draait en dat zit goed voor die mensen. Dat is eigenlijk zo'n beetje de kern van de zaak", aldus de heer Og gel./ Wachtgeld De heer Oggel is van mening dat de AWL-werknemers zeker niet op wacht geld gezet mogen worden. De voorzit ter: „Juist in dat voorstel van Temeu zen staat wél dat er volgens de regels gehandeld zal worden, maar dat kan natuurlyk ook inhouden dat sommige mensen op wachtgeld gezet worden. Dat willen wy niet. We hebben gesteld dat het personeel dat er nu is ook ab soluut nodig is. We hebben zelfs drie man meer nodig en dat heeft de raad van bestuur ook uitgesproken. Er is niemand die dat kan bestrijden, want het werk ligt er. Aan het personeel dat er nu is mag niet getornd worden, dat moet zó worden overgenomen. Het gaat daarby ook om de functiewaardering G. Vonck kampioen auto- en rallyclub 'De Vossenrijders' HULST - G. Vonck in de A-klasse met een totaal van 150 punten en M. Wil- laert uit Clinge met eveneens 150 pun ten in de B-klasse, zijn clubkampioen geworden van de auto-en rallyclub 'De Vossenrijders' te Hulst. De heer J. van der Hagen kwam voor de laatste oriéntatierit, die eveneens meetelde voor het clubkampioenschap, niet op dagen. Daardoor miste hij dat ene punt dat hij nodig had om als clubkampioen gehuldigd te worden. De derde plaats in de A-klasse was voor Jo Allefs uit St. Jansteen. In de B-klasse maakte Mare Willaert uit Clinge de meeste aanspraak op de titel van clubkampioen, en pakte die ook. Zyn vier opeenvolgende overwin ningen waren daar een duideiyk voor beeld van Samen met Etienne de Wit uit Clinge kan hy dit jaar starten in de A-klasse. Tweede werd J. Mechielsen die vooral in het begin van het seizoen op de titel leek af te gaan. Mindere rit ten in het tweede gedeelte brachten hem uiteindelyk op een tweede plaats. W. Mulderij moest tot de laatste rit strijden om zyn derde plaats veilig te stellen. Dat alles ten nadele van G. van Genderen en R. Wakker. Volledige eindstand. A-klasse 1 G. Vonck 150 pnt.; 2 J. v. d. Hagen 150 pnt.; 3 J. Allefs 145 pnt.; 4 J. Vink 142 pnt.; 5 H. de Wit 141 pnt.; 6 A. Elegeart 140 pnt7 E. de Kerf 139 pnt.; 8 W, Bolssens 139 pnt.; 9 N. Vonk 136 pnt.; 10 O Weemaes 94 pnt. B-Klasse: 1 M. Willaert 150 pnt.; 2 J. Mechielsen 149 pnt.; 3 W. Mulderij 146 pnt.; 4 R. Wakker 144 pnt.; 5 J. v. Gelde ren 143 pnt.; 6 G. Kindt 142 pnt.; 7 J. Vinke 139 pnt.; 8 E. Ivens 96 pnt.; 9 R Ottjes 91 pnt.; 10 E. de Wit pnt. 'Oasis' treedt op in Terneuzen TERNEUZEN - In de tweede helft van januari komt de internationale mu ziekgroep van 'Youth for Christ', 'Oasis'» naar Terneuzen. De groep bestaat uit een Engelsman, een Schot, een Duitse en een Neder landse en speelt eigentydse christelyke muziek. Woensdag 17, donderdag 18 en vrijdag 19 januari is 'Oasis' te beluisteren op een aantal scholen in Temeuzen en omgeving. Donderdag 18 Januari is er om 20 uur een informatie- en muziekavond in de Opstandingskerk. John Oostdyk zal er iets vertellen over de activiteiten van 'Youth for Christ". Zaterdag 20 januari om 20 uur geeft 'Oasis' een slotconcert in de kantine van het Zeldenrustcollege en op zondag 21 januari werkt de groep om 9 uur mee aan een jeugddienst in de Opstan dingskerk. De leiding berust by ds. Verhoog. Kerstboom verbranding in Cadzand CADZAND - Zaterdag 13 januari wor den de kerstbomen weer verbrand. Op het strand voor hotel Noordzee. De or ganisatie rust bij de rebellenclub van de AXOC. Het vuur wordt omstreeks half zeven aangestoken en er worden oliebollen by geserveerd. Vooraf wordt er een hard loopwedstrijd en een wandeltocht ge houden. die om half vyf beginnen Rollenwedstrijd in "t Heike' te Heikant HEIKANT-HULST - In het kader van een wintercompetitie op rollen voor Zeeuws-Vlaamse toer- en trimclubs, houdt de toerclub Hulst in samen werking metjiet bestuur van de toer club Heikant, zaterdag 13 januari een rollenwedstrijd in het gemeen schapscentrum t Heike te Heikant. De deelnemende ploegen zyn: toerclub Hulst, toerclub Heikant, Van den Ber gen uit Koewacht, De Kreekzoom uit Temeuzen en een ploeg van de trim- en toerclub Fitness Shop/St. Aloy uit Hulst/Graauw. Het aantal renners dat per vereniging mag deelnemen is onbe perkt, alleen de vyf beste tijden van el ke vereniging komen in aanmerking voor de eindklassering Voor elke deel nemer staan twee wedstryden van 250 meter op het programma. De wedstry den beginnen om 19.30 uur. Uitslagen competitie bridgeclub Hulst HULST - De bridgeclub Hulst speelde in het kader van de wintercompetitie een wedstrijd in het gemeenschapsceo- trum 'Den Dullaert' te Hulst De uitsl» gen waren als volgt: A-eroen met e»n Howell 10 en een rusttafel' 1 mevrouw Arondson-mevrouw Vroome 61.68; 2 mevrouw Biesbroeck-de heer Sandrinj 54.86%. en de heer Biesbroeck-de hee Beuzenberg 54 86%; 4 deJieer Melcher* mevrouw Van de Boogaert 48 61% 5 mevrouw Sandrini-mevrouw Nyenhuis 47.92 B-groep met een Howell van 81 mevrouw Van der Linden-mevrouw Boyaert 60 11%. mevrouw Heve-mev- rouw Van Damme 56 54%; 3 de heer et mevrouw Wendels 52.97%; 4 mevrouw Snuyverinck-mevrouw Beuzenberg 52.38%; 5 de heer en mevrouw Borm 48.80% C-groep met een Howell van 10: 1 de dames IJsinck 57.75%. 2 mevrouw De Kort-de heer Etkins 57 14%; 3 me vrouw Weemaes-mevrouw Verstraeten 52.97% en mevrouw De Boer-mevrouw Smulders52:97%; 5 mevrouw Stallaert mevrouw Van de Velde 51.19%. RUILBEURS BIERVLIET - Zaterdagmiddag 13 ja nuari aanstaande wordt de maande- lykse ruilbeurs gehouden in buurthuis 'De Pèreplu' De ruilbeurs voor postze gels en andere ruilobjecten is geopend vanaf 14.00 uur in plaats van 15.00 uur. A. Claeijs .Je bent verplicht om laarzen te dragen KWESTIE SLEEPT AL LANG LAARZEN NODIG IN BRANDGANG IJZENDIJKE - Bewoners van de J. J. Benteijnstraat te IJzendijke zijn boos op de Regionale Woningbouwvereni ging 'Zeeuwsch-Vlaanderen' te Axel. De IJzendijkenaren hebben last van wateroverlast in hun brandgang en de Regionale Woningbouwvereniging doet naar hun mening te weinig om dit euvel le verhelpen. Bewoner A. Claeijs:„Dc moeilijkheden dateren van het najaar '77. Na iedere flinke re- BEDRIJF ZOEKT ANDER PAND IN TERNEUZEN TERNEUZEN/HELMOND - Het besluit van het levensmiddelenconcern Edah om de supermarkt aan de Axelsestraat in Terneuzen te sluiten heeft mede te maken met een hardnekkige ratten-en muizenplaag in dit pand. „Het liep de spuigaten uit", aldus woensdagmiddag een zegsman van de Edah-directle in Helmond. Hy vertelde verder, dat de omvang van de winkel te royaal was om een goede exploitatie te waarborgen. Edah is in Temeuzen inmiddels op zoek naar een ander gebouw. Het personeel van de supermarkt, vyf vaste krachten en enkele parttimers, wordt niet ontslagen maar tydefijk elders tewerkgesteld. Volgens de directiewoordvoer der zyn de medewerkers in een vroeg stadium by de sluitingsplannen betrokken. „Er staat een mededeling op de ruit, dus de mensen weten ervan, wy zyn trouwens gewend om regelmatig met ons personeel te overleggen". De supermarkt is zaterdag voor het laatst open. Districtsbestuurder H. Hoogduin van de bond Mercurius vindt dat Edah oryuist heeft gehandeld, door de bonden niet over de sluitingsplannen in te lichten. Ledenvergadering sportvereniging Hoek HOEK - De sportvereniging 'Vlugheid en Kracht' te Hoek houdt op dinsdag 16 januari in restaurant 'de Molenhoek' de algemene ledenvergadering. Naast een gesprek over contributieher ziening zullen er leden gekozen moeten worden om de kascommissie. de feestcommissie en de kledingcommis- sie aan te vullen. Doordat de secreta resse mevr. L. Sentse-Samann en de penningmeester de heer M. Sentse en het bestuurslid de heer W. Camphens aftreden dienen 3 bestuursleden geko zen te worden. Het ledental van 'V en K' nam by de senioren toe met 32 leden in 1978 en bedraagt nu 107 leden. Er zyn 153 juniorleden wat een afname met 57 betekent in 1978. Verkeerscursus Kloosterzande KLOOSTERZANDE - Veilig Verkeer Nederland afdeling Kloosterzande or ganiseert in 1979 weer de zogenaamde Verkeerscode-cursus. Deze cursus omvat 7 lesavonden en wordt gegeven in zaal "Van Leuven' te Kloosterzande. De aanvang van deze avonden is tel kens 19.30 uur, te beginnen op don derdag 25 januari aanstaande. Cur susleider is de heer A. van den Broecke, gepensioneerd politie-agent. De lessen worden geïllustreerd met fo to's, en dia's. Opgave voor deze cursus is mogelyk tot 16 januari aanstaande bij; A. van den Broecke, Margrietstr. 26, Kloossterzande. genbui staat onze brandgang blank. Het duurt dan een hele tijd voordat de boel weer een beetje opgedroogd is". Claeys vervolgt: „Als het regent zyn wfj verplicht laarzen aan te doen. Anders hebben we gegarandeerd natte voe ten". Herbestraten van de brandgang is volgens de heer Claeys de enige af doende oplossing. „De hele boel moet eruit. Een paar stenen eruithalen en grind erin gooien helpt niet". Eind '77 hebben de bewoners van de J J. Benteijnstraat de betrokken wo ningbouwvereniging, die verantwoor delijk is voor de afwatering van de brandgang, een brief geschreven waarin ze hun grieven uiteen zetten. Claeijs:,.Na achtmaanden kwam er een reactie. Men zei ons dat de zaak nader zou worden bekeken als het veel gere gend had. Ik heb daarna nooit meer iemand gezien" Dorpsraad De boze IJZedijkenaren hebben in middels contact opgenomen met de plaatselijke dorpsraad over de kwes tie. Of dat zal helpen betwijfelt de heer Claeijs ten zeerste. „De woningbouw vereniging beschouwt ons als een stel letje nietsnutten. Als er op korte ter mijn niets aan wordt gedaan, kaarten we de zaak bij een hogere organisatie De heer Th. van Rooydirecteur van de Regionale Woningbouwvereniging, zegt dat men de zaak in behandeling heeft „Het probleem in IJzendyke is, dat de ondèrgrond daar erg hard is. We hebben de zaak proberen op te lossen door enkele stene te vervangen door gnnd. maar dat helpt niet. Daarom hebben we stratenmakers de opdracht gegeven de zaak te herstellen. Die be ginnen zodra de vorst uit de grond is". „Mocht ook dat geen oplossing blyken, en we moeten gaan draineren, dan zul len de betrokken bewoners wel reke ning moeten houden met een huurver hoging.". Toneeluitvoering in dorpshuis St.-Kruis SINT-KRUIS - De toneelgroep Sint- Kruis geeft op zaterdag 27 januari een toneeluitvoering in het dorpshuis te St.-Kruis. Gespeeld zal worden een biyspel in drie bedrijven, van H. Jan sen, namelyk 'Kom terug lieve Kar- rien'. Aanvang 20 uur. Na afloop wordt er een bal gehouden. GROTE KORTINGEN 1 j Suède, leder en lamsvachtkleding Meerminnestr. 1, Sluis, 01178-1522 Ook 's zondags geopend Winkelcentrum 'Trefpunt', Vismarkt, Hulst 01140-5659. 's Zondags van 2 tot 6 uur geopend AANVANG 18-1-1979 Donderdag 11 jan. 8 uur. Vrijdag 12 jan. 8 uur Zaterdag 13 jan. 7.30 uur. Zondag 14 jan. 2 en 8 uur. Maandag 15 jan. 8 uur. Dinsdag 16 jan. 8 uur. Brengen wij een een der mooiste films der laatste jaren. Onster- felyke muziek en spel. 'Bekroond DAVID LEAN'S FILM nOKIOIl ZJilAGO een CARLO P0NTI produktie Naar het bekende boek van Nobelprijswinnaar BORIS PASTERNAK De film die door zyn schoonheid van spel en sfeer iedereen ont roert. Een film om weer te zie. Mis er geen meter van. Gegaran deerd genoegen. Donderdag 11 jan. - uur. Vrijdag 12 jan. 8 en 22.30 uur. (dus vrijdag ook late voorst.). Zaterdag 13 jan. 2, 7.30 en 9.45 uur. Zondag 14 jan., 8 uur. Maandag 15 jan. 8 uur. Dinsdag 16 jan. 8 Richard Widmark, Genevieve Bujold, Michael Douglas. Eli sabeth Ashley. Rip Torn in de beroemde film: De super suspense thriller van t jaar' i Ziekenhuis, operatie, coma en wat gebeurde er daarna??? De han del in levende organen groeide uit tot een ge weldig misdaador ganisatie. Een wereld complot. Spanning en actie in een enorme film, 12 jaar. Zaterdag 13 jan. 2 uur. Zondag 14 jan. 2 en 4 uur. Brengen wij u het nieuwste Walt Disney- pfogramma voor de hele familie: Vü samen met Pluto, Knabbel en Babbel en andere beroemde Disneyfiguren Walt Disney's nieuws te farmlieprogramma voor 2 uur schaterla chen. Prijzen oud en jong ƒ5.- Laat uw kinderen genieten van een heerlijke film en kom zelf mee. LEDELTHEATER OOSTBURG Vrijdag 12 jan. 8 uur. Zaterdag 13 jan. 7.30 uur. Zondag 14 jan. 2 en 8 uur. Brengen wy in West-Zeeuwsch-Vlaanderen de wereldberoemde thriller naar de bestseller van Ira Levin: Nog dagelyks wordt deze film besproken in pers en radio, geïnspireerd op de jacht van Si mon Wiesenthal op de beruchte Nazimisdadi- gers. ais zy net overleven, wat gebeurt er dan met ons... Een film die u aan uw stoel eekluisterd houdt van spanning. U ziet: Alle goede films komen toch in Oostburg. 12 jaar. Zaterdag 13 jan. 9.30 uur. Zondag 14 jan. 4.30 uur. Dinsdag 16 jan. 8 uur prolongeren wij voor de 2e week Dc meest besproken en bestreden film van een pornografisch karakter en dan ook strikt 18 jaar. een kassier of caissière en een zaal controleur Alles voor afwisselende diensten, toerbeurten (hobby/by verdiensten). Aanmelden by de heer Pont, i/h theater of 01150-12041. ZEEUWSCH - VLAANDEREN 11 donderdag 11 t/m dinsdag 16 januari t/m Luxor 2 Terneuzen 16 AN UNMARRIED WOMAN Film van P. Mazursky Voor aanvangstijdenzie dag- en weekbladen Org. Filmliga Terneuzen 12 vrijdag 12 januari 20.00 uur uit Zuidlandtheater Terneuzen LIEVE LEUGENAAR van Jerome Kilty met Paul Steenbergen en Ellen Vogel Kaarten f 14,50; CJP/Pas 65 f 7,50 uitslui tend telefonisch te bestellen van 14-16 uur op het Uit-buro, Markt 11, Terneuzen, tel. (01150) 95555 en indien nog voorradig verkrijgbaar a/d zaal 12 vrijdag 12 januari 20.00 uur j'uit Vismijn Breskens GRUPPO SPORTIVO Nederlandse popgroep Kaarten f 6,50 verkrijgbaar in Oostburg bij Schippers-Nauta b.v.. Eenhoornplantsoen 8 en bij fa. Belderok Zn., Burchtstraat 1 in Terneuzen van 14-16 uur op het Uit-buro (uitsluitend telefonisch) en indien nog voor radig a/d zaal 13 zaterdag 13 januari 20.00 uur uit De Halle Axel THEATERGROEP KOMPOST Mime, zang, dans, toneel en poëzie Kaarten f 9,00; CJP/Pas 65 f 6,50 uitslui tend telefonisch te bestellen van 14-16 uur op het Uit-buro en indien nog voorradig verkrijgbaar a/d zaal 15 maandag 15 januari 20.00 uur uit Ledeltheater Oostburg DE TRAP - toneelspel van Gerard Lemmens met Cor van Rijn, Jenny Arean, Huib Broos Kaarten f 14,50;CJP/Pas 65 f 7,50 in Oost burg verkrijgbaar bij Schippers-Nauta b.v., Eenhoornplantsoen 8 en bij fa. Belderok Zn., Burchtstraat 1in Terneuzen van 14-16 uur op het Uit-buro (uitsluitend te lefonisch) en indien nog voorradig a/d zaal 16 dinsdag 16 januari 20.00 uur Grote Kerk Terneuzen ORGELKONSERT: PHILIP MOORE (ENGELAND) Kaarten f 5,00;CJ.P/Pas 65 f 3,50 a/d kerk Org. Commissie Orgelconcerten Terneuzen 19 vrijdag 19 januari 20.00 uur uit Zuidlandtheater Terneuzen KALEIDOSKOOP (IN CONCERT) Muzikaal programma met o.a. Laurens van Rooijen en Jan Akkerman Kaarten f 14,50;CJP/Pas 65 f 7,50 vanaf vrijdag 12 januari uitsluitend telefonisch te bestellen van 14-16 uur op het Uit-buro in Terneuzen en indien nog voorradig verkrijgbaar a/d zaal §02p°"bu''24MiddeiburoT'i'(o"Bo)'6268'

Provinciale Zeeuwse Courant | 1979 | | pagina 24