Werkgevers willen hervatting overleg PZC Geen reden tot ongerustheid over olievoorziening Europa Elektrische centrale lamgelegd door UFO Nederland wil 60 vluchtelingen uit Vietnam toelaten I KAMERLID TELEURGESTELD FNV REA GEERT AFWIJZEND Iiet weer Meer vorst v-m Student gijzelt medestudenten Boumédienne begraven 'GEEN RATIONELE VERKLARING' DESKUNDIGEN MINDER SOMBER DAN VAN AGT PZC/binnen-buitenland 3 e PHILADELPHIA - Massa-Massa, de oudste gorilla in gevangenschap, vier de in de dierentuin van Philadelphia in de VS zijn 48-ste verjaardag. De jarige deed zich tegoed aan een taart van verrijkt graan en vlees, gegar neerd met appels, sinaasappels, bananen en worteltjes. DEN HAAG (ANP)-Dczeven centraleondernemersorganisaties, die samenwerken in de Raad van Bestuur in Arbeidszaken, heb ben d« vakcentrales vrijdag in een brief gevraagd, of deze alsnog 'een afgerond pakket van arbeidsvoorwaarden, dat rekening houd met de beperkte mogelijkheden en dat de loonkostenont- wikteling in 1979, inclusief de kosten van eventuele arbeids tijdverkorting, duidelijk afgegrendeld." ZATERDAG 30 DECEMBER 1978 De «ndememersorganisaües verwijzen naa' de brief, die minister Albeda na hetkamerdebal over de uitvoering van Beftek '81 aan de sociale partners heeft geschreven. Zij hebben vrijdag ook een 'oarlopig antwoord aan de minister ge- ituurd In hun brieven aan de vak centrales en aan minister Albeda stel- cen de werkgevers voor een driepar- tjenoverleg over het klemmende pro- heem van de vele vacatures tegenover ht hoge werkloosheidscijfer op korte tonijn te laten voorbereiden door een kiine werkgroep, om daarna spoedig to gezamenlijke beleidsaanbevelingen te omen. De werkgevers achten dit een halbare zaak, gelet op de eensgezind- Vouw bij ruzie diodgestoken RCTERDAM (ANP) - Bij een steek- paij in Rotterdam is vrijdagavond de 18-rige mejuffrouw H. van de Vijver omet leven gekomen. Voens de politie kreeg de vrouw op stnt ruzie met een kennis, waarbij de ms haar een aantal messteken toe- briit. Bij aankomst in het Dijk- zigiekenhuis bleek de vrouw te zijn ovleden. De dader, de 24-jarige Rot- teiammer G. L. D., is aangehouden. IVan onze weerkundige medewer ker) Aan het slot van december heejt de winter ons opnieuw in zijn greep gekregen. Vrijdag ging dit in het noorden en later ook verder naar het zuiden met ijzel gepaard en een temperatuurdaling tot drie graden onder nul. Vanmorgen komt vrij wel het hele land in de koudere lucht terecht waarbij de toind naar noordoost draait Het depressiegebied met nog een lage barometerstand zakt wat naar het zuiden weg en geeft regen in Frankrijk en een sneeuwkans in de bergen van Duitsland. Frank rijk en de Alpen. De noordoosten wind voert via Denemarken in het weekeinde nog wat koudere lucht in onze richting. Het kan daarbij in een deel van ons land tot matige vorst komen. Ook is er nog steeds een sneeuwkans aanwezig. In gebieden ivaar een dun laagje sneeuw komt te liggen, kan de vorst begin volgende week 's nachts vrij pittig zijn. By Hamburg ligt acht a tien centimeter sneeuw, in Slees- wyk-Holstein en Denemarken 15 tot 20 cm. Het is te verwachten dat deze koudegolf ook de eerste dagen van het nieuwe jaar zal voortduren met een goede kans dat er na nieuwjaarsdag al weer in een deel van ons land geschaatst kan wor den. Daling temperatuur Veel bewolking met plaatselijk sneeuw. Matige tot krachtige, in het Wadden-gebied nu en dan stormachti ge oostelijke wind. Middagtemperatu- ren omstreeks min drie graden. Vooruitzichten voor zondag en nieuwjaarsdag: Plaatselijk sneeuw en lichte tot matige vorst Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland: Voor zondag: Aantal uren zon: 0 tot 3. Min. Temp. omstreeks - 4 graden. Max. temp. om streeks - 1 graad. Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 80 pro cent, Kans op een geheel droog etmaal: 50 procent. Voor nieuwjaarsdag. Aantal uren zon: 0 tot 4. Min. temp.: omstreeks - 4 graden. Max. temp om streeks - 1 graad. Kans op een droge penode van minstens 12 uur: 80 pro cent. Kans op een geheel droog etmaal 60 procent. deltagebied Weerbericht Deltagebied Een hogedrukgebied boven Scandina vië breidt zich uit boven centraat Euro pa en aan de zuidflank daarvan stroomt steeds koudere lucht over de regio vanuit het noordoosten. Er zal veel bewolking voorkomen, waaruit het waarschijnlijk aanhoudend zal sneeu wen. Maximum temperatuur min 1 gr aad Celsius. De ivindverwachting noordoost 4-6 Bfl. Vooruitzichten voor zondag en maandag aanhoudend koud met vorst en af en toe sneeuw met krachtige noordoosten winden. ZON EN MAAN 31 december Zon op 08 48 onder 16.38 Maan op 09.40 onder 19.13 heid op dit punt tijdens het centrale overleg in november Centraal overleg Moeilijker ligt, aldus de ondernemers organisaties in hun brief aan de vak centrales. de kwestie van een herope ning van een centraal gesprek over de arbeidsvoorwaarden voor 1979, zeker tegen de achtergrond van de reeds op gang komende cao-onderhandelingen. ..Hoewel wl.1 in beginsel hiertoe bereid zijn. vragen wij ons af welke nieuwe mogelijkheden er zijn om tot een ge sprek te komen, dat een redelijke kans op overeenstemming biedtDe onder nemers zeggen op 27 november de in druk te hebben gekregen dat het niet mogelijk is te komen tot het door hen bepleite totaalpakket als doelstelling van een centraal arbeidsvoorwaarden overleg De ondernemersorganisaties blijven bij hun opvattingen, dat deel akkoorden op centraal niveau niet ef fectief zijn. „omdat deze de kostenont wikkeling in het totale proces van ma cro naai micro eerder zullen versterken dan afremmen In hun brief aan de mi nister van sociale zaken herinneren de ondernemersorganisaties de minister o.m. aan zijn uitspraak in het centrale overleg van november dat het geen zin heeft centrale afspraken te maken, die zo lek zijn als een mandje. De onderne mersorganisaties zullen omstreeks 10 i Van onze redactie economie DEN HAAG - De staking bij de olie-in dustrie in Iran geeft geen reden tot on gerustheid over onze olievoorziening, zeker niet op korte termijn, ondanks de sombere uitlatingen van premier Van Agt. Deze mening valt in kringen van deskundigen te vernemen. Als de si tuatie voor West-Europa in het alge meen en Nederland in het bijzonder op langere termijn moeilijk wordt, is men daarop beter voorbereid dan tijdens de „oliecrisis" van vijf jaar geleden. Verbruiksvermindering zou dan even tueel moeten worden overwogen, maar zover is het nog lang niet. Distributie, zoals in 1974. is totaal niet in zicht, ook omdat de omstandigheden van nu ge heel anders zijn dan vijfjaar geleden. Er zijn nu internationale afspraken en er zijn buffervoorraden. Bovendien is er sprake van een overschot op de oliemarkt. De aanvoer van olie voor ons land be staat voor by na een kwart uit Iraanse. Dit percentage is wel hoger geweest. januari hun interne overleg over de brief van minister Albeda aan de so ciale partners afronden. Met het oog op deze besluitvorming - en tevens reage rend op de brief van de FNV aan de partners in de Stichting van de Arbeid van 19 december - vragen zij de vak centrales hun reactie voor 10 januari te willen geven. Kok FNV-voorzitter Wim Kok zei vrijdag, in een eerste reactie, in de brief van de werkgevers niet of nauwelijks aan knopingspunten te zien voor hervat ting van het overleg in de Stichting van de Arbeid. De werkgevers wijzen volgens Kok in feite op voorhand al de verlangens van de vakbeweging af. De FNV had de sug gestie gedaan om in de Stichting van de Arbeid tot deelakkoorden te komen over zaken als bijvoorbeeld aftopping van de prijscompensatie. Centrale af spraken op dit soort punten zouden de cao-onderhandelingen in de bedrijfs takken een steuntje in de rug kunnen geven. De FNV acht evenals de werkge vers de kans op een allesomvattend centraal akkoord met of nauwelijks aanwezig en daarom is het volgens Kok des te meer te betreuren dat de werkge vers in hun uitnodiging al laten weten dat ze ook niets zien in deelakkoorden. „In feite stellen de werkgevers een reto rische vraag," aldus Kok. „Ze werpen de vraag op of verder praten over een centraal akkoord of deelakkoorden zin heeft en vervolgens zeggen ze dat ze daarin ook zelf eigenlijk niets meer zien. De uitnodiging van de werkgevers is hooguit een doorzichtige poging om ons nog eens een keer nee te laten zeg gen." Begin volgende week gaat het FNV-fe- M maar is juist in 1978 weer teruggelopen In EEG-verband zit Nederland wat hoog „in de schaal", want het EEG-ge- middelde van de aanvoer uit Iran is 15 procent. De Verenigde Staten ontvan gen vrijwel geen Iraanse olie, Engeland daarentegen vrij veel. Het concern Bri tish Petroleum haalt bijna de helft uit Iran. Na de oliecrisis van 1973-'74 is een in ternationale organisatie opgericht, het Internationaal Energie Agentschap (IEA), dat in Parijs zetelt. Daarin ne men 19 landen deel, alle westerse indu strielanden (waaronder Nederland) en verder de VS, Japan en Canada. Binnen het IEA zijn afspraken gemaakt voor het geval er storingen optreden in de olietoevoer, zoals indertijd bij het Ara bische embargo en in gevallen als dat van Iran Verdeling In het schema dat hiertoe bestaat, is deratiebestuur overigens de brlel van de werkgevers nog eens bekijken. Dan zal formeel worden beslist of men op de uitnodiging van de werkgevers zal in gaan maar veel brood ziet de FNV daar eigenlijk niet in. zo bleek uit de reactie van Kok De FNV ziet wel wat in de suggestie van de werkgevers om te gaan praten over de arbeidsmarktproblematiek (enerzijds veel werklozen anderzijds veel onvervulbare vacatures). Niet al leen moet worden gepraat over de vraag hoe je mensen geschikt kunt maken om vacatures te vervullen maar dan moet ook gepraat worden over de vraag hoe de werkgevers die banen aantrekkelijker kunnen maken, aldus Kok. Stiptheidsactie van Spaanse verkeersleiders MADRID (RTRi - Spaanse lucht verkeersleiders zijn vrijdag voor on bepaalde tijd een stiptheidsactie be gonnen om kracht bij te zetten aan hun eis voor meer salaris en beter mate riaal. Vakbondsfunctionarissen die dit in Madrid bekendmaakten, zeiden dat het vliegverkeer op het vliegveld Barajas bij Madrid door deze actie al vertraging ondervindt. Ook de luchtverkeers leiders van het vliegveld Prat bfj Bar celona nemen aan de actie deel. Nu de hotelstaking op de Canarische Eilanden voorbij is. gaan de Nederland se touroperators proberen bij de hotel exploitanten ter plaatse geld terug te vorderen wegens geleden schade. Dat geld wordt vervolgens teruggegeven aan gedupeerde vakantiegangers; on geveer 2000. In elk geval krijgen deze gasten het geld terug dat zij al hadden betaald voor kerstdiners die door de staking niet zijn gereserveerd. Dat ver telde vrijdagmorgen een opgeluchte adjudant-directeur van Dongen van de Algemene Vereniging van Reisbureaus. Gevolg van de verhoging met 25 pro cent van de minimumloon is wel. dat de Canarische Eilanden geen goedkoop- tegebled meer vormen. Volgens Van Dongen zullen daar voortaan ongeveer dezelfde tarieven gelden als voor de Costa del Sol. waar na een staking vorig jaar de verblijfkosten ook stegen. De "zwarte doos' van de DC-9 van de Italiaanse luchtvaartmaatschappij Alitalia die zaterdag bij Palermo in zee stortte, is vrijdag door duikers van de Italiaanse marine gevonden. Met behulp van deze zwarte doos kan misschien de oorzaak worden vast gesteld van het ongeluk waarbij 100 mensen om het leven kwamen. geregeld dat in bepaalde gevallen ver delingsafspraken moeten werken. Pas wanneer de totale aanvoer naar de IEA-landen zeven procent minder wordt dan de cijfers over de laatste 12 maanden aangeven, worden deze af spraken van kracht. Dan dient een ge lijke verdeling te geschieden, zodat niet een land alleen de klap moet op vangen. Pas als het tekort negen pro cent wordt, kunnen de landen hun buf fervoorraden gaan aanspreken. Het opbouwen van buffervoorraden is ook een zaak die na 1973-'74 werd ge realiseerd. Krachtens IEA-richtlijnen dient ieder der 19 landen een voorraad voor 70 dagen te hebben. Nederland heeft zelfs een voorraad van 90 dagen aangelegd, zodat onze positie gunstig is Dat er geen onrust bestaat, bewijst ook. zo wordt aangevoerd, het feit dat het IEA-bureau in Parijs tijdens de kerst- en jaarwisselingsperiode geslo ten is en de medewerkers tvan wie er velen uit het buitenland komen) met vakantie zijn. DEN HAAG (ANP) - De regering heeft besloten opnieuw een groep van zestig Vietnamese vluchtelingen toe te laten en zal gezagsdragers van Nederlandse schepen er op wijzen dat het goed ge bruik is mensen die met kleine bootjes zijn gevlucht aan boord te nemen. Dit hebben minister Van der Klaauw (buitenlandse zaken) en staatssecreta ris Haars (justitie) meegedeeld in ant woord op vragen van de twee kamer leden Harry van den Bergh en Relus ter Beek (beiden pvda). In september zijn 62 Vietnamese vluch telingen in Nederland aangekomen. Zij behoorden tot een groep van 72 die door twee Nederlandse schepen aan boord was genomen. De tweede groep van zes tig zal zo spoedig mogelijk naar Neder land worden overgebracht. Naast de jaarlijkse bijdrage voor de algemene programma's van de hoge commissaris heeft Nederland deze zomer een extra bijdrage van anderhalf miljoen gulden geschonken. In de speciale bijeen komst die eerder deze maand ln Genève werd gehouden over de vluchtelin- gensituatie in Zuid-Oost-Azië kondigde Nederland een tweede extra bijdrage van een miljoen aan. Nederland heeft zijn bezorgdheid over het naleven van de mensenrechten in Vietnam bij verschillende gelegenhe den onder de aandacht van de Vietna mese autoriteiten gebracht De rege ring beschikt niet over aanwijzingen Er zal veel moeten gebeuren wil het in ons land tot bijzondere maatregelen komen. Bovendien kan het totale te- kont van de IEA-landen niet boven de 9 procent komen, zo wordt veronder steld. omdat Iran niet meer dan 10 pro cent van de wereldproduktie levert. Dat is nog altijd een flink aandeel, maar in dit verband wordt gewezen op het feit dat Saoedi-Arabië zijn produktie fors heeft verhoogd: van 8 tot 11 miljoen va ten per dag. Mogelijkheden De aandelen der olielanden in de totale aanvoer liggen geheel anders dan een jaar of vijf geleden. Ook speelt een rol het feit dat Engeland en Noorwegen nu al een steeds stijgende eigen produktie uit de Noordzee hebben, waarvan toen nog nauwelijks sprake was. De win baarheid van deze voorraden (en ande re) kwam in zicht juist door het opdrij ven der prijzen, dat in 1973 begon tege lijk met het zogenaamde „embargo". dat degenen die sinds de machtswisse lingen zijn gevangen genomen - schat tingen over hun aantal variëren van 50.000 tot 800.000 - ook inderdaad na uiterlijk drie jaar zouden worden vrij gelaten. zoals in Vietnam Is meege deeld. Schepen Er zijn geen aanwijzingen dat Neder landse schepen opvarenden van kleine scheepjes aan hun lot zouden hebben overgelaten. De Vietnamese autoritei ten. zo zeggen beide bewindslieden voorts, zijn niet erg bereid mee te wer ken wanneer het gaat om gezinsher eniging. Hun is een aantal gevallen voorgelegd van Vietnamezen die hun land met achterlating van gezinsleden hebben verlaten, doch tot nu toe zijn daarbij, op enkele uitzonderingen na, weinig positieve resultaten geboekt. Niettemin zal de regering blijven aan dringen op het verlenen van uitreisvi sa in het kader van de gezinshereni ging. Het is niet gebleken, dat bij deze Nederlandse aanvragen Vietnamezen van Chinese herkomst wel toestem ming zou worden verleend om het land te verlaten, en aan anderen niet Teleurgesteld Het tweede-kamerlid Van den Bergh (pvda) heeft zich vrijdag teleurgesteld getoond over het antwoord, dat minis- Van groot belang is in leder geval de duur van de Iraanse crisissituatie. Als een paal boven water staat verder dat de economie van dit land „drijft" op olie. Welk (ander) regiem ook het land beheerst, er zal regeerders alles aan ge legen zijn de olieproduküe opnieuw op gang te brengen om de economie te la ten draaien, zodat geen verdere schade wordt opgelopen en de positie als olieproducerend land internationaal in gevaar komt. Voor de Nederlandse (en Westeurope- se) situatie is ook de factor van het weer van enige betekenis (Bij langdu- rige kou stijgt het verbruik uiteraard). Maar het totale tekort op de gezamen lijke aanvoer der IEA-landen zou aan zienlijk meer moeten worden wil dc noodzaak tot beperkende maatregelen bestaan. Bovendien valt in het kader van de afspraken ook dc mogelijkheid tot onderlinge herverdeling van de oliemaatschappijen, een regeling waarmee ook vijf jaar geleden erger is voorkomen. GRONINGEN - De 24-jarige student J. D. uit Groningen heeft vannacht in een kamerverhuurpand in de Tuinstraat in Groningen eerst een en later totaal drie studenten gegijzeld, mishandeld en met een mes bedreigd. Een van de gegijzelden was zo bang dat hfj niet naar de politie durfde te gaan toen hij er op uit gestuurd werd om bier te halen. De gijzeling kwam na enkele uren ten einde toen twee van de drie slachtoffers D. besprongen en al vech tend op straat rolden. D. kon even later door de politie worden gearresteerd, De zaak begon om ongeveer elf uur donderdagavond, toen D. met een mes met een lemmet van 30 centimeter lang de kamer binnenkwam van student G. B. S. (20) die in hetzelfde pand woont. „Wat doet je vader. Ik moet geld heb ben. Kom mee naar mijn kamer", kreeg S te horen. Dat ging gepaard met en kele klappen en schijnbewegingen met het mes. De geschrokken S. ging mee. Even later kwamen de studenten W. M. (21) en J. E. M. bij S. op bezoek D. ving ze op en leidde ze ook naar zijn kamer. Opnieuw volgden klappen en bedrei gingen. Er werd enkele uren gepraat over hoe het nu verder moest S. was op bier uitgestuurd, maar „moest het niet in zijn hoofd halen de politie te waar schuwen". Dat deed hy dan ook niet Om ongeveer een uur zagen S. en M. hun kans schoon om D. te bespringen. Er volgde een flinke vechtpartij, waar bij de drie over straat rolden. De derde student maakte dat hij weg kwam. D. wordt door de politie verhoord. ter Van der Klaauw van buitenlandse zaken hem gal „Het bedrag van een miljoen gulden extra is een druppel op de gloeiende plaat Nederland moet veel ruimhartiger over de brug komen", aldus Van den Bergh in zijn reactie. Volgens het kamerlid moet Nederland ach ook royaler opstellen wat betreft het opnemen van vluchtelingen uit Vietnam. „In het licht van de ontzag gelijke nood betekent de opneming van een groep van zestig vluchtelingen ex tra niet veel. Het zou om een veel groter aantal moeten gaan", vindt Van den Bergh. In het algemeen meent hij. dat de Nederlandse regering zich actiever zou moeten opstellen als het gaat om hulp aan de Vietnamese vluchtelingen. Teruggesleept De waterpolitie van de Portugese en clave Macao heeft vrijdag vier vis sersboten met 126 Vietnamese vluchte lingen teruggesleept naar de zee nadat de autoriteiten de Vietnamezen had den verboden aan land te komen. De vluchtelingen hebben voedsel en wa ter meegekregen. Vermoedt wordt dat de scheepjes nu op weg zijn naar Hongkong. De Zuidafrikaanse regering heeR 16 mensen verboden bijeenkomsten btj te wonen. Voor 15 van hen geldt de maat regel vijf jaar. Voor de andere slechts t wee jaar. Onder de betroffenen zijn en kele studentenleiders, zoals Laura Jean Leveton. de vtce-voorzitter van de Na tionale Unie van (de blanke» Zuidafri kaanse Studenten. Vijf anderen waren tot 1977 functionaris van de zwarte stu dentenorganisatie, die in dat jaar werd verboden. Directie: F van de Velde. K. Scherphuis en W. F de Pagter Hoofdredactie: M. P Dieleman en C van der Maas BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56#). tel. (01184) 15144. Middelburg: Markt 51. tel (01180) 27651 Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Temeuzen: Nieuwstraat 22, tel. (01150) 94457 Hulst: Steenstraat 6. tel. (01140) 4058. In de avonduren is de centrale re dactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144. Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling: (01186) 1584. 's Zaterdags (01184) 15144 van 9.00- 11.30 uur. Redactie: (01184) 14796. Voor klachten bezorging op zaterdag: de plaatselijke kantoren van 90Ü- 11.30 uur. Expeditie: (01184) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20 30 tot 22.00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Abonnementsprijzen: pér kwartaal 41,65; franco per post 47.50; per maand 14,10; losse nummers 0.60 (inclusief 4 pet. btwl. Postrek nr 3754316. tri v PZC ab.rek. Middelburg. Advertentietarieven 86 cent per mm; minimumprijs per advertentie f 12,90; ingezonden me dedelingen 2'/zx tarief. Voor brieven bureau van dit blad 3,50 meer. Volledige tarieven met contractprij zen op aanvraag. Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw. Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg. ALGIERS - President llnuari Boumedienne is vrijdag begraven bij de soldaten die onder zijn bevel stonden in de oorlog tegen Frankrijk. Honderden belangstellenden vielen flauw of kwamen in het gedrang ten val. Naar schatting twee miljoen mensen wilden van de plechtigheid getuige zijn. Tientallen liepen lichte kwetsuren op. De Libische leider Moammar Chadafy, de Syrische president Hafez Assad, de leider van de Palestijnse bevrijdingsorganisatie Jasser Arafat, Boumediennes bondgenoten van de harde lijn bij de Egyptische-Israêlische vredesonderhande lingen en tienlallen vertegenwoordigers uit Arabische landen, de derde wereld en het westen stonden aan de groevt;. ROME IAFP) - Een onbekend vliegend voorwerp heeft donderdagmorgen een kleine elektriciteitscentrale in liet Ita liaanse bergmassief van de Gran Sasso buiten gebruik gesteld. Het bericht werd vrijdag verspreid, na een onderzoek door de politie en tech nici van de elektriciteitsmaatschappij. Alvorens de centrale met werken op hield. waren de instrumenten zelfs die buiten gebruik - op hol geslagen. De twee employes van de centrale hebben het vliegend voorwerp gezien. Het gaf licht af en had rode vleugels. Over de panne aan de nog steeds buiten gebruik zijnde centrale, zeiden politie en technici: „er is geen rationele ver klaring voor, zelfs geen bliksemslag." Sigaret In Argentinië zijn volgens de plaatse lijke pers drie mannen van een bedrijf in de stad Cordoba over IS kilometer meegevoerd in een vliegende schotel Ze hadden in een auto van het bedrijf gezeten. De mannen vertellen dot de sigaret die ze op het ogenblik van hun ontvoering rookten, tijdens de vlucht ln de vliegen de schotel niet opbrandde, „alsof de tijd had stilgestaan." Ook in Bahrein aan de Perzische Golf is een vliegende schotel gezien. Dat was boven de stad Issa op vijftien kilometer ten noordwesten van Manama, de hoofdstad aldus het dagblad 'Achbar Al-Chalye' De waarnemers van de vliegende schotel waren twee vroutcen in de ver keerstoren op het internationale van Bahrein,

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 3