ZEELAND NEGEN NIEUWE KIKKERS GEMEENTE AARDENBURG PZC/ streek Kikkerordes voor de vijfde maal uitgereikt Rechtstreekse uitzending Nightingale vanuit Hulst In Hulst meer woningen dan quantum van 120 FAMILIEBERICHTEN H—I VERNIEUWDE LUXUR I en LUXOR II te TERNEUZEN «/EWty Heropening Cosy Corner 3 C Z Po,,bul' WidttelburjTrt.lO1100)15256* LEDEL THEATER OOSTBURG DONDERDAG 14 DECEMBER 1978 WiSS«l Zeeuws-Vlae, AARDENBURG - Sinds dinsdagavond Is de kikkerorde in Aardenburg met „(gen nieuwe 'kikkers' uitgebreid. In bet Aardenburgse gemeentehuis wer den de negen onder het toeziende oog van het gemeentebestuur van Aarden burg geridderd door de voorzitter van bet kikkercomité, de heer E. O. Cuele- naere- Het was de vijfde keer dat de kikkeror des werden uitgereikt Bij de gebeurte nis was een opnameploeg van 'Van Ge vest tot Gewest' aanwezig, (uitzending 26 december) Alle eerder geridderde leden waren uitgenodigd de uitreiking bij te wonen. Geridderd werden dinsdagavond me vrouw E. van de Broecke- De Man uit Vlisstngen, ereburgeres van Aarden burg. voor het vele werk dat zij op cul tureel gebied voor Aardenburg deed. de 90-jarige bolder Peet Hermie uit Sint gruis, architect A. Schoonis uit Sas van Gent. ontwerper van diverse bouwwer ken in Aardenburg. de 84-jarige A. Dmninck uit Sint kruis, vanwege zijn werkzaamheden in het Oranjecomité en als oudste blazer in de Aardenburgse fanfare, C. Dhondt, voor zijn tienjarig voorzitterschap van 'De Edelzangers', A. Vercraeye en A. Rammelaere, direc teuren van de Rabobanken in Aarden burg en Eede voor het feit dat de ban ken bij hun 75-jarig bestaan nogal wat op touw zetten. R. Martens uit Eede, warme bakker, die bij evenementen al tijd wel iets voor de verenigingen over Het Aardenburgse kikkercomité. Zittend tweede va1 naere. Op de foto ontbreekt één lid van het comité. rechts voorzitter De Cule- heeft, en P Roozen uit Eede (oud schoolhoofd). Bij de gebeurtenis moesten de nieuwe ridders de moederkikker een ferme kus geven. Het kikkercomité trad voor het eerst aan in het nieuwe kostuum, groene jacks met een fel rode baret. Zaalvoetbalcommissie in Sas van Gent nrgadert vanavond SAS VAN GENT - Vanavond, don- dtrdag. houdt de voorlopige zaal voetbalcommissie Sas van Gent een laatste, afsluitende vergadering in de kantinevan het sportpark 'DE Valcke' In Sas van Gent, aanvang 19.30 uur. Tijdens deze vergadering komt onder meer aan de orde de verkiezing van le den van de definitieve zaalvoetbal commissie door de afgevaardigden van de verenigingen, die aan de in januari van start gaande zaalvoetbalcompeti- tie deelnemen. Andere agendapunten ajn: toelegging op de competitie en de financiële consequenties ervan. De definitieve zaalvoetbalcommissie krijgt als eerste taak de (halve) com petitie, die wordt gespeeld in de nieuwe sporthal van het Vlaanderencomplex, voor te bereiden. De eerste competi tiedag is vastgesteld op maandag 8 ja nuari. Er zal iedere maandagavond worden gespeeld van 19.00 tot23.00 uur. Elf verenigingen hebben voor de com petitie ingeschreven. Maandag 18 en dinsdag 19 december worden van 20.00 uur tot 23.00 uur kennismakingswed strijden gespeeld. Kerstbijeenkomst plattelands vrouwen Zaamslag ZAAMSLAG De christelijke plat telandsvrouwenbond houdt maandag 18december de kerstvergadering in 'De Poort' te Zaamslag. Na kerstllturgie en pauze vertelt mevrouw Van der Plas uit Oostburg over hulp aan christenen in Puntenschietingen te Sluikil SLUISKIL - De handboogschutters van sociëteit Dailinga uit Sluiskil hebben hun jaarlijkse puntenschietin gen beëindigd. De eindstanden zijn: Met vizier. 1 C. Stoffels, 2 J. Stoffels, 3 E. Fermont; zonder vizier, 1P. Sheele, 2 T. Bleijenburg..3 P. v. d. Wege. Uitslag sociëteit schutters; Hoogvogel, R. Dhooge, eerste zijvogel, L. Devaere, tweede zijvogel, R. Dhooge. meeste vo gels, J. Fopma (4 stuks). Er waren 44 deelnemers. Opnieuw VOS-cursus TERNEUZEN - In januari gaat in Ter- neuzen opnieuw een VOS-cursus (Vrouwen Ontwikkelen zich in de sa menleving) van start. In deze cursus praten vrouwen met elkaar over on derwerpen die hen interesseren en waar zij meer van willen weten. Zy bepalen zelf. in overleg met de be geleidsters, de onderwerpen. De cursus is in het bijzonder bedoeld voor vrou wen met lager onderwijs of enkele jaren voortgezet onderwijs. Dinsdag 19 de cember is er om 14 uur een voorlich- tmgsbyeenkomst in de St Willibrord- school. Begoniastraat 2. Mevrouw W. Postma geeft nadere inlichtingen Fanfare Nooit Gedacht sloot jubileumjaar af GRAAUW - In het kader van haar 25- jarig bestaan hield de fanfare 'Nooit Gedacht' uit Graauw als afsluiting van het jubileumjaar in samenwerking met de drumband van de jubilerende fanfare alsmede de Koninklijke Har monie 'Sint-Cecilia' uit het Belgische Kieldrecht een geslaagd jubileumcon cert in het gemeenschapscentrum te Graauw. De fanfare 'Nooit Gedacht', onder lei ding van de heer R de Nijs en de drum band onder leiding van de heer B. de Gucht brachten de volgende nummers ten gehore: Dansing Jimmy (drum band). Immer-Fest (fanfare), Sundday Morning (fanfare). Saint Triphon (fan fare) en drumband). Down by the river side (fanfare). Koninklijke muziek Preaetorius (fanfare). Amboss Polka fanfare i. Seven Up fanfare i. White Christmas (fanfare) De harmonie Sint-Cesilia) onder lei ding van de heer P. Heyndrikx bracht The Chairman. American Folk Suite, Mara ton (mars), Brasil Barono. Florel Dance en Radetzki mars. Zeehengelwedstrijd te Terneuzen TERNEUZEN - Onder leiding van de heren M. Dailinga en R. van Waes is bij de watertoren te Terneuzen een vi swedstrijd ge Er namen 100 sportvissers deel aan de ze wedstrijd waarbij de prijzen uit wild bestonden De uitslagen zijn: 1 R. Her mans. 2 K. Federman. 3 H. Bijsterveld, 4 R. de Blok. 5 P. Faas. By de dames won mevrouw Federman de eerste prijs en bij de jeugd eindigde Pedro v. d. Velde op de eerste plaats. RIA-jeugd houdt autowas actie te Westdorpe WESTDORPE - Zaterdag 16 december houdt de jeugdafdeling van de vv RIA een autowas actie. Hiermee hoopt de jeugd de kas wat te kunnen spekken. De actie begint om 9.30 uur 's morgens. DUIVENRUBRIEK AARDENBURG - De handboog- schuttersvereniging 'Sint Sebastiaan' uit Aardenburg hield een Sint Nico- laasschieting. waaraan door 22 schutters werd deelgenomen. De uit slag: hoogvogels: Th. Lampaert (2x) H. de Rijcke en D. van Hermon; zy vogels: Th. Lampaert en J. Cattoor, H. van Iwaarden sr en D. van Jermon. Kallen: P. Lippens, Th. Lampaert en H. van Iwaarden sr. meeste kleine vogels: G. Blondeel en J. Houg (4), vliegende vo- gelprijs 1 D. van Hermon, 2 H. van Iwaarden sr. en 3 J. Cattoor. Ook de jeugschutters hielden een St. Nicolaas- schieting, waarbij er 13 deelnemers wa ren. Hoogvogel: R. Buzeyn; zy vogels: F. Lampaert. E. Buzeyn; meeste vogels: S. Heiiboer (7 st.). Zaterdag open huis in school De Stelle te Philippine PHILIPPINE - In de nieuwe openbare lagere school 'De Stelle' te Philippine wordt zaterdag 16 december van 14.00 tot 16.00 uur open huis gehouden. In de PZC van Woensdag werd abusievelijk vermeld, dat de school, die morgen, vrijdag, officieel wordt geopend, op de dag van de opening is te bezichtigen. ZIEKENOMROEP VIERT VOLGEND JAAR LUSTRUM Zwemwedst rij den Scouting-groep West-Zeeuwsch-Vlaande ren AARDENBURG - De afdeling West- Zeeuwsch-Vlaanderen van Scouting Nederland hield zwemwedstrijden te Aardenburg. De uitslagen zijn: Schoolslag kabouters: 1 Monique van Riet Terneuzen; 2 Mla Luteljn, Oostburg; 3 Mar jolein Legrand, Oostburg; Vrije slag jongens 8-11 Jaar: 1 Philip Steckelink, Aardenburg; 2 lean Mare Buyze, IJzendijke; 3 Patric Berk- wei Oostburg. Schooslag jongens 8-11 jaar 1 Jee. Jansen v Roosendaal. Oostburg; 2 frink Tazelaar. Oostburg. 3 Martin Be- tf*i|n. IJzendijke; Estafette jongens 8-11 Har. 1 Groep Oostburg; 2 Groep Aardenburg LI; 3 Groep Aardenburg I. Jongens vrije slag 12-14 jaar: 1 Harold Salomons, Oostburg; 2 Alex Hamerlinck, IJzendijke; 3 Alex Span- d«al, Oostburg; Jongens schoolslag 12-14 J«ar: 1 Peter Aemoudts, Sluis en Rudy Aemouts. Sluis en Rudy Hermans, Sluis; 2 Ooar de Batselaere, Sluis; 3 Ronald Mercy, Aanlenburg. Estafette jongens meisjes 12-14 Har 1 groep IJzendijke; 2 groep Aardenburg; poep Sluis. Reisjes vrije slag 12-14 jaar: 1 Rian Cauwels, Owtoutg; 2 Liesbeth ZonnevijUe, Oostburg; 3 Diana Bondewel. Terneuzen. jongens vrije «g 15-17 jaar 1 Gerard Willemse, IJzen- dUae, 2 Walter PfafT, Oostburg; 3 Rens van de Bulk, IJzendijke. Jongens schoolslag 15-17 JUT l Onno Pandaen, Oostburg; 2 Peter Blmpelaar, Oostburg; 3 Jos de Jonge, Oost- Estafette jongens 15-17 jaar 1 Groep Oestourg j, 2 groep Oostburg H; 3 groep 1J- «adijke. Welzijnsraad Sas van Gent praat vandaag Wrrlpr nvor nmhtomon 0Ptted™s artiesten uit de omge- 'Cf Mcf U Viff pruuiemcn Ving. En bekende figuren uit de radio- Turkse werknemers Van een medewerker TERNEUZEN - De postduivenvereni ging EMM aangesloten bij de bond van zaterdagvliegers hield in café Driewe gen in Terneuzen haar jaarlijkse ten toonstelling. Door zowel zaterdag- als zondagvliegers waren er maar liefst 265 duiven ter keuring aangeboden. Men had ze onderverdeeld in de be kende acht klassen. De erkende keurmeester J. van Steen uit Roosen daal kwam in de diverse klassen tot de volgende waarderingen: Oude doffers: 1 A. Verduyn, 2 J. Riemens, 3 en 4 A. Simonse. 5 J. Riemens Jaarlingdoffers: 1 J. Geelhoed, 2 Ge broeders Zegers, 3 J. den Hamer, 4 F. Dieleman, 5 A. van Tricht. Jonge doffers: 1 F. Thyssen, 2 A. Simon se, 3 A. Verduyn, 4 J. van de Graaf. 5 A. Verduyn. Najaarsdoffers: 1 A. Simonse, 2 J. Riemens, 3 J. den Hamer. 4 J. de Jonge. 5 J. Peeman. Oude duivinnen: 1 A. Simonse. 2 A. Verduyn, 3 J. de Kraker. 4 en 5 W. van Hoeve. Jaarling duivinnen: 1 A- Simonse, 2 L. de Hamer, 3 A. Schieman, 4 J. den Ha mer. 5 J. Geelhoed. HULST - De Hulster ziekenhuisom- roep 'Radio Nightingale' presenteert zondag 17 december rechtstreeks pro gramma's vanuit café De Tapperij in de Lange Nieuwstraat te Hulst. De pa tiënten uit het Hulster Sint-Lidanina- ziekenhuis kunnen 's middags tussen 15.00 en 17.00 uur en 's avonds tussen 20.00 en 22.00 uur via hun radio de rechtstreekse uitzending vanuit het centrum Van Hulst beluisteren. Onder de titel 'Radio Nigtingale's Sportcafé' wordt het programma de ether ingezonden. De ziekenhuisom- roep laat 's middags sportmensen uit de regio aan het woord, die zich op de een of andere manier verdienstelijk maken of hebben gemaakt. 's Avonds zyn in het programma onder meer de artiesten Frans Hallegraeff en Duo Ellende te horen. Zij treden in De Tapperij op Belangstellenden kunnen de uitzending vanuit De Tapperij by- wonen. Volgend jaar viert Radio Nightingale het eerste lustrum. In de periode van april tot begin sep tember zullen er allerlei activiteiten op touw worden gezet, zoals een grote le denwerfactie, sportevenementen en De Hulster ziekenhuisomroep zal bin nenkort overgaan in een stichting, waardoor men professioneler te werk kan gaan. Binnen niet ai te lange tijd zal er een samenwerkingsorgaan op poten worden gezet tussen de zieken- huisomroepen in Zeeland, Goes, Mid delburg, Vlissingen en Hulst. Rollenwedstrijd in Graauw HULST-GRAAUW - In het kader van een wintercompetitie op rollen voor ,Zeeuwsch-Vlaamse toerclubs, houdt de toerclub Hulst in nauwe samen werking met de trimclub St. Alov uit Graauw vrijdagavond 15 december een rollenwedstrijd voor trimmers in het tafeltenniscentrum van St. Aloyius te Graauw. De deelnemende trim- en toerclubs zyn, TC Hulst, Van den Bergen uit Koewacht, Wemolin uit Heikant, De Kreekzoom uit Terneuzen, C. van Hoeye uit Nieuw Namen en een trimaf- deling van St. Aloy/-Fitness Shop uit Graauw/Hulst. De deelnemende ver enigingen mogen met een onbeperkt aantal renners inschrijven. Alleen de vyf beste tijden van elke vereniging komen in aanmerking voor de eindklassering. Genoemde verenigin gen komen vrijdagavond met hun sterkste formatie naar Graauw, zodat opnieuw een boeiende strijd verwacht mag worden. Alle renners rijden twee keer 250 meter. Deze sportavond, die meetelt voor het toerclub-wielerklas- sement, begint om 19.30 uur. MET TOESTEMMING MINISTERIE MEER DAN 300 WONINGZOEKENDEN HULST - Dit jaar is in Hulst het con tingent te bouwen woningen van 120 ruim overschreden. In 1978 zouden in de hele gemeente 60 gesubsidieerde en 60 vrije sector woningen mogen wor den gebouwd. Onder meer vanuit de gemeenteraad kwam daartegen ver zet. Nu is gebleken dat het quantum ruimschoots is overschreden. Zo werd onlangs nog besloten toe stemming te geven aan de Hulster Wo- ningbouwdvereniging voor de realisa tie van 53 gesubsidieerde huizen Dat is echter onmogelijk zonder de toestem ming van het ministerie van volkshuis vesting en ruimteiyke ordening. Die gaf wel toestemming ondanks het feit dat de hoeveelheid van 120 al was bereikt. Burgemeester P Molthoff denkt dat de oorzaak gelegen Is in het feit dat elders minder wordt gebouwd dan ls toege staan. ..Hulst mag mogeiyk daardoor meer woningen bouwen", veronder stelde hy. Won i ngzoekenden Bij de Regionale Zeeuwsch-Vlaamse VVoningbouwvemiging en de Hulster Woningbouwvereniging staan 363 ge gadigden voor een woning in de ge meente Hulst ingeschreven. Na vergelijking van beide ïysten blijken 37 mensen by beide verenigingen inge schreven te staan. Er blijft dan een net to resultaat van 326. Het stadje Hulst - waar de Hulster Woningbouwvereni ging de bouw voor haar rekening neemt - heeft 205 ingeschreven. De Regionale heeft 158 ingeschrevenen voor de ge meente. Deze woningbouwvereniging bouw in de andere kernen (Sint-Jan steen, Heikant, Clinge, Nieuw-Namen. Graauw). Sinterklaasschieting Duivententoonstellingen in Terneuzen en St. Kruis Jonge duivinnen: 1 P. Koopman. 2.4 en 5 A. Simonse, 3 Gebroeders Zegers. Najaarsduivinnen: 1 A. Sijnonse. 2 J den Hamer, 3 Gebroeders Zegers, 4 J. Geelhoed. Byzonder succesvol was de heer A. Si monse uit Biervliet met lOpryzen. Hy eindigde in diverse klassen by de eerste vyf, waaronder viermaal een eerste prijs. Toch was de eer voor de mooiste doffer van de tentoonstelling weg gelegd voor het EMM-lid A. Verduyn, die daarnaast nog verschillende erep rijzen behaalde. Als eenj onge duif tot de mooiste duivin van de gehele tentoon stelling wordt uitgeroepen, moet het een wondermooie vogel zyn. Deze ge noemde duif behoorde toe aan de heer P Koopman te Zaamslag. Tijdens de drukbezochte tentoonstelling zorgde een bonnenverkoop en een verloting ervoor dat royaal de onkosten werden gedekt. 'De Blauwe Doffer'te St Kruis hield haar eerste tentoonstelling in baar be staan en zowel qua deelname (125 stuks) als belangstelling was het met een een succes. Als keurmeesters tra den op de heer M. de Smet en R. de Clerk uit Eede, waarvan laatstgenoem de op provinciaal niveau by de zon dagvliegers een begeerde trofee won, door viermaal een eerstgetekende te klokken. Een byzonder succes oogstte het jeugdlid de 11-jarige J P. de Lyzerdoor met een jaarling de prys van de mooiste duivin van de tentoonstelling te beha len. De mooiste doffer was van A. Buys- se, die wel de grote overwinnaar van deze tentoonstelling geneomd mag worden. De uitslagen: Oude doffers: 1 en 2 A. Buysse. Oude duivinnen: 1 G. Buysse, 2 A. Buysse. Jarige doffers: 1 en 2 A. Buysse. Jarige duivinnen: 1 J. P. de Lyzer. 2 B. Tanghe. Jonge doffers: 1 mevrouw A.J de Lyzer, 2 A. Buysse. Jonge duivinnen: 1 G. Buysse, 2 A Willemsen. Late doffers- 1 CL de Cock, 2 A. Buysse. Late duivin nen: 1 Cl. de Cock, 2 A. Buysse. Nog onverwacht is van ons weggenomen, mijn lieve man. onze zorgzame vader en behuwd- vader, op de leeftijd van 70 jaar. P. van Trappen-Feenstra S. de Graaf van Trappen- Meijer J. de Graaf en verdere familie. Sluis, 12 december 1978. Gouvemeurstraat 11. De crematie zal plaatshebben vrijdag 15 decem ber a.s. om 14.00 uur in het crematorium te Mid delburg. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis, dat voor zien v. d. H. Sacramenten der Zieken is overle den mijn lieve man, vader en opa MATTHEAS VAN DE PLASSE echtgenoot van Maria Elisabeth van Tiggelen op de leeftijd van 76 jaar. Cadsand: M. van de Glasse- van Tiggelen Biervliet; Anny en Johan Lippens van de Plasse Peter, Ronald, Jacqueline Cadsand: Netty en André de Winter- van de Plasse Freddy, Monique Cadsand: Johan en Ireen van de Plasse-Buysse Michèl, Rita Terneuzen: Adrie en Dimph van de Plasse-Masseurs Marcel Cadsand, 12 december 1978. Prins Willem-Alexanderstr. 4 De plechtige uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatshebben op zaterdag 16 december a.s. om 10.00 uur in de parochiekerk v.d. H. Eligius te Oostburg, waarna de teraarde bestelling om 11.30 uur op de algemene be graafplaats te Cadsand. Samenkomst om 9.45 uur in de kerk. Eucharistieviering, vrijdag om 19.00 uur in de parochiekerk te Oostburg. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van net ziekennms te oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen, vrijdag van 19.30-20,00 uur. Zij die door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, deze aankondiging als zo danig te beschouwen. SAS VAN GENT - De welzi jnsraad in S« van Gent wijdt vandaag, don- «rdag, opnieuw eenJ)ijeenkomst aan problemen van Turkse gastarbei ders. Bet is de bedoeling dat mr. Hootsman de stichting buitenlandse werkne- ®era in Zeeland en een Turkse tolk, de «eer Akdagh, Iets zullen vertellen over oe opzet van een speciale cursus over i, ^et,aal en cultuur voor vrijwilligers met de hulpverlening aan deze Poep willen bezighouden. De vergade- Kaart ing begint om 19.30 uur in 'De Rose- ~er De heer Hootsman was ook aan log op de avond die de welzljnsraad 9 gember besteedde aan de problemen de Turken. Er hebben zich inmid- i vrijwilligers gemeld voor het •nx onder deze groep en deelname'aan «cursus. Ook de welzljnsraad zelf wil fle avonden volgen. en televisie-wereld. De jaarlijkse open dag wordt ook niet vergeten. Een nieuwtje voor de radio-amateurs uit Hulst vormt Nightingale's Cam- pingour, langs de kust van Zeeuwsch- Vlaanderen in de zomermaanden. Zondagmiddag en zondagavond pre senteren in De Tapperij Jan de Geus. Alex Vioen en Rudolph van den Hoven het programma. Hét technisch gedeelte wordt verzorgd door Ronald Troch en Hans Koster. WESTDORPE - Zondag 17 december houden de samenwerkende vak verbonden NKV en NVV een kaartmid- dag voor hun leden. De prijzen zullen bestaan uit wild. Er wordt tevens om een kalkoen gedobbeld. De kaarting wordt gehouden inzaai v. d. Goes en begint om 1500 uur. Donderdag 14 dec. uur. vrijdag 15 dec. 8 uur. za terdag 16 dec. 7.30 uur, zondag 17 dec. 8 uur. maandag 18 dec. 8 uur. ANTHONY QUINN en JAQUELINE BISSET in het veel besproken meesterwerk van de weduwe v. d. president die iedere man in de we reld kon krijgen. Vrijdag 15 dec. 22.30 uur. zaterdag 16 dec. 9.30 uur. zaterdag 16 dcc. 22.30 uur. zondag 17 dec. 8 uur, maandag 18 dec. 8 uur, dinsdag 19 dec. 8 uur. THE CREZX TYCOON THE GREEK TYCOON Waarom koos zy de Greek Tycoon De liefdesaffaire die de we reld verbijsterde. Alle leeft. Een mijlpaal in de his torie v. h. exorcisme. Een v.d. ijzing wekkendste films ooit gemaakt van hoge kwaliteit. Strikt 16 jaar Vrijdag 15 dec. 8 uur, zaterdag 16 dec. 2 uur. ook 7 30 en 9 30 uur, zondag 17 mei 2 en 4.30 uur Het meest adembene mende avontuur dat ooit in de geschiedenis m beeld werd gebracht. Star Track m de toe komst. Alle leeft. Zaterdag 16 dec. 2 uur. zondag 17 dec. 2 en 4 uur. Een geheel nieuwe WALT DISNEY tekenfilmfeest EN leMioal Lachen voor de hele fa milie. Entree, 4.- en 7.50. Donderdag 14 dec. 8 uur, vrijdag 15 dec. 22.30 uur, zaterdag 16 dec. 23 30 uur.l dinsdag 19 dec. 8 uur. woensdag 20 dec. 8 uur Zdden werd een film meer besproken, meer beuxhien... HET FENOMEEN WN AMFR1KA i LINDA LOVELACE Harry Reems Er is door zoveel men sen om gevraagd dat wij iedereen boven de 18 jaar in de gelegenheid willen stellen te laten zien waarom deze film verboden is geweest Waarschuwing: dit is een film met een hard pornografisch karakter. Toegang boven 18 jaar. Zaterdag 16 december a.s. wegens sterfgeval ge sloten OLIE- EN KOLENHANDEL-CAFÉ JOH. LIPPENS. Vrijdag 15 december a.s. Café U bent van harte welkom. Bij een goed glas bier maakt men vee! plezier. Receptie van 19.00 tot 21.00 uur. Frank en Frans ZEEUWSCH- VLAANDEREN 15 vrijdag 15 december 20.00 uur uit Concordia Westdorpe RAYMOND VAN HET GROENEWOUD THE MILLIONAIRES - Vlaamse rock Kaarten f 9,00; CJP/Pas 65 f 6,50 verkrijg baar bij de bibliotheek te Sas van Gent, van 14 -16 uur op het Uit-buro in Terneuzen uitsluitend telefonisch onder nr. (01150) 95555 en indien nog voorradig a/d zaal 15 vrijdag 15 december 20.00 uur uit Hervormd Kerkcentrum Oostburg SOLOKABARET DOLF DE VRIES Kaarten f 9,00; CJP/Pas 65 f 6,50 verkrijg baar in Oostburg bij Schippers-Nauta b v. Eenhoornplantsoen 8, bij fa. Belderok zn.. Burchtstraat 1in T erneuzen van 14-16 uur uitsluitend telefonisch op het Uit-buro en indien nog voorradig a/d zaal 17 zondag 17 december 12.00 uur uit De Speye Sas van Gent KOFFIEKONSERT door MARTINE BIJL met Henk van der Molen, gitaar Kaarten f 6,50 a/d zaal Jeugd t/m 12 jaar gratis toegang 17 zondag 17 december 12.00 uur uit De Halle Axel KOFFIEKONSERT: GITAARTRIO DICK VISSER Kaarten f 6,50 a/d zaal Jeugd t/m 12 jaar gratis toegang Vrijdag 15 dec. 8 uur, zaterdag 16 dec. 7.30_ uur, zondag 18 dec. 8 uur, maandag 18 dec. 8 uur. Brengen wij in W.Z.VL een geweldige film: Een onthutsend relaas! Het beroemde verhaal van Billy Hayes onge lofelijke moed.. Het was onmogelyk maar gebeurde toch. Een felle waarschuwing Hasjsmokkelaars.. GAAN ZIEN'!!"1 jaar. Zaterdag 16 dec. 9.30 uur. zondag 17 dec. 4.30 uur, dinsdag 19 dec. 8 uur Kostelijke sexhumor als Zweedse schonen Tirol op stelten zetten... Pikant lachen strikt 16 jaar. voor

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 33