Gs willen verkeersweg met parallelweg op Philipsdam Uitbreiding polikliniek ziekenhuis Goes geopend NOG GEEN CONCREET PLAN REDDING TOTAL VLISSINGEN Tienduizenden guldens schade bij felle brand in Koewacht Mogelijk ook in Zeeland acties almanak Standbeeld Naerebout moet blijven staan aan het Bellamypark Brief met bezwaren'bouw' tegen vervroegde aanleg VOW naar minister Energiemaatschappijen willen afzet stookolie garanderen Opschudding door hert in Vlissingen ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 AANLEGKOSTEN VAN 7.500.000,- VOOR PROVINCIE MIDDELBURG - Gedeputeerde Staten van Zeeland willen een verkeersweg en parallelweg laten aanleggen over de Philips dam, tussen St. Philipsland en de Grevelingendam. De kosten 7.500.000,-) zijn voor rekening van de provincie, omdat het rijk geen functie voor het wegverkeer aan de dam toekent. Het rijk moet wel voorzien in de bereikbaarheid van het te bouwen sluizencomplex in de Philipsdam en in onderhoudswegen op de dam. Hiervoor zou volstaan kunnen worden met een 5,5 meter brede werkweg. Het ontwerp-voorstel tot het aanleggen van de weg en het beschikbaar stellen van het krediet van 1.500.000,- voor de verdere voorbereidingen en de aankoop van grond komt ter sprake in de vergadering van de vaste commissie van advies en bijstand voor de waterstaat, die vrijdag 11 december wordt gehouden bij de provinciale griffie in Middelburg. De aanvang is 15.00 uur. MOGELIJK DAGRECREATIE Op de Philipsdam wordt in de periode van 1985 tot 1990 een verkeersomvang verwacht van 2100 motorvoertuigen L. A. C. Soeters in mei uit hoofdbestuur VOO VLISSINGEN - De heer L. A. C. Soeters te Souburg zzal op het congres van de Vereniging voor Openbaar Onderwijs (VOO) in mei 79 zijn functie als hoofd bestuurslid van de VOO neerleggen. Voor de komende vacature heeft de heer J.L.D. van der Linde, burgemees ter van Kortgene. zich inmiddels kan didaat gesteld. De heer Soeters heeft het Zeeuwse dis trict zes jaar op landelijk niveau verte genwoordigd. Hij blijft echter wel voor zitter van het districtsbestuur Zeeland van de VOO. ABVA EN KABO: MIDDELBURG - „Het is piet uitgeslo ten dat de amptenarenbonden ABVA en KABO maandag ook in Zeeland tot acties zullen overgaan". Dat deelde de districtsbestuurder van de Algemene Bond van Ambtenaren ABVbA, de heer B. Jacobs desgevraagd mee. Zoals bekend heeft het hoofdbestuur van de ABVA bij monde van voorzitter J. Dutman aangekondigd dat 'misschien maandag. dinsdag, maar zeker woensdag' de bij het ACOP aangeslo ten bonden harde acties zullen gaan voeren naar aanleiding van het mis lukken van de loononderhandelingen met de regering. Er wordt daarbij ge dacht aan het stilleggen van elektrici teitscentrales en het openbaar ver voer. Met deze acties wil men het kabinet dwingen om aan de ambtenaren en de trendvolgers per 1 januari de doorwer king van de bouwcao te laten betalen. De heer Jacobs wilde niet zeggen aan wat voor acties in Zeeland wordt ge dacht, omdat het verrassingselement pewaard moet blijven. Maar de ABVA- bestuurder zei wel. dat er vrijdag een bespreking met een groep bondsleden bij de PZEM was geweest, waarover "mets naar buiten mocht". Donderdag is op een vergadering van dc ABVAafdeling West-Zeeuwsch- Vlaanderen het beleid van het bonds- bestuur goedge keurd. Men was daar van mening dat ook in Zeeland aan ac ties moest wórden meegedaan en stelde 475,- uit de afdeling ter beschikking aan de landelijke weerstandskas van de ABVA ,Of het echter in deze provincie op grotere of kleinere schaal tot acties zal komen, hangt geheel af van de ac- tiebereidheid van onze leden", aldus ABVAdistricts bestuurder Jacobs. (Advertentie) tel. 01189-1900. b.g.g. 1965. Reserveringen diners - partijen - koffietafels a la carte vlees- en visspecialiteit per etmaal als gemiddelde voor de werkdagen en 4100 motorvoertuigen per etmaal als juligemiddelde. Voorlo pig kan volgens gedeputeerde staten worden uitgegaan van het feit, dat dé dam zelf weinig verkeer zal trekken. Wanneer de nodige voorzieningen wor den getroffen, zou de dam echter aan trekkelijke mogelijkheden kunnen bie- ZEEUWSE Bed In feestelijke afivachting van de le vering van een van alle gemakken voorzien nieuw bed, plaatste dat Vlissingse echtpaar deze week de oude sponde maar vast bij het huisvuil. Een handeling, waaruit aanzienlijke problemen voort vloeiden. Rond een uur of vier. toen wakkere huisvuilophalers het oude bed al lang hadden weggevoerd, begon de man wat nerveus te raken. Hij bel de de neringdoende in bedden, by wie de bestelling geplaatst was en kreeg te horen, dat het nog wel een dagje kon aanlopen. Het echtpaar sliep die nacht op de vloer. Nogal koud eigenlijk. Het moest, volgens afspraak, door de man zelf in elkaar gezet worden. Helaas was hem dat onmogelijk. De rugpijn was te erg. den voor dagrecreatie, zoals de Greve lingendam. Uit het oogpunt van de ver keersveiligheid is het echter volgens gs ongewenst dit recreatief gebruik te veel te mengen met gebruik door het snel verkeer. Gs verwacht dan ook. dat uit eindelijk een behoefte bestaat aan een parallelweg voor langzaam en recrea tief verkeer naast een autoweg voor het doorgaand verkeer. Zolang de recreatie niet op gang is gekomen zou echter vol staan kunnen worden met een weg. waarlangs een fietspad aangebracht moet zijn uit oogpunt van verkeers veiligheid. Het fietspad zou later uitge bouwd kunnen worden tot parallelweg Waar de latere uitbouw van het Fietspad op technische of financiële problemen stuit, moet al direct een fietspad wor den gemaakt met de breedte van een parallelweg.Dit laatste is volgens gs met name het geval op de ongeveer 650 meter lange hooggelegen brug over het sluizencomplex. Weliswaar zou het mogelijk zijn eerst een smalle brug te bouwen en deze later te verbreden, maar de kosten van een latere verbre ding worden geraamd op drie tot vijl miljoen gulden, terwijl het direct op volle breedte bouwen van de brug slechts 800.000.- extra zou kosten. Bo vendien kleven aan een latere verbre ding constructieve bezwaren. Daarom wordt nu uitgegaan van een rijbaan met Fietspad op het damlichaam en van een rijbaan met parallelweg op de over brugging. Volgens gs moet zeer spoedig een begin worden gemaakt met de voorbereiding van de werken en de grondwerving. In verband met het be schikbaar komen van het nodige zand bij de uitvoering van de werken aan de Philipsdam zou het werk aan de weg grotendeels in 1981 uitgevoerd moeten worden. Kruispunt WERKGROEP BESCHERMD STADSGEZICHT VAN VLISSINGS WIJKCOMITE: VLISSINGEN - De w erkgroep Be schermd Stadsgezicht van het Vlissingse Wijkcomité Binnenstad is van mening dat het standbeeld van Frans Naerebout op het Bel lamypark op zijn plaats moet blij ven. In een brief aan b en w Van Vlissingen spreekt de werkgroep zich uit tegen de plannen om het standbeeld te verplaatsen naar de hoek Coosje Buskenstraat- Boule vard De Ruyter. Het college reageerde positief op een verzoek daartoe van het bouwbedrijf De Delta, dat meende dat het stand beeld kan worden verplaatst ge zien de historische binding tussen Naerebout en de zee. De werkgroep vindt dit argument 'vergezocht' en stelt dat het beeld aan het Bella mypark nog nooit op de voorge stelde plek gestaan heeft. 'Vroeger stond daar een ander standbeeld in een omgeving die nogal ingrijpend is gewijzigd. Afge zien hiervan Vmden wij het niet ge past om vooruitlopend op de herin richting van het Bellamypark nu reeds een dergelijk beeldbepalend element te verplaatsen. Bovendien wijzen we U op de historische rela tie tussen Frans Naerebout en het Loodswezen en derhalve met de plaats bij de Koopmanshaven', al dus de brief van de werkgroep. Men besluit: 'Wij hopen dan ook dat u niet ingaat op deze commerciële wijze van opsmuk van een aantal door eerdergenoemde bouwon derneming te realiseren apparte menten, waarvoor in wezen geen zinnig ander argument voorhan den is'. De brief, ondertekend door de heer P. Visser, is in afschrift ook verstuurd naar de leden van de vas te commissie van advies en bij stand voor de openbare werken en voor de monumenten en aan de werkgroepp Beeldende Kunst van dc Stichting Culturele Gemeen schap Vlissingen. Tijdens de vergadering van de vaste commissie van advies en bijstand voor de waterstaat komt ook het ontwerp voorstel ter sprake tot verbetering van het kruispunt in de weg Middelburg- Serooskerke-Domburg. nabij Seroos- kerke Ook wordt het voorstel bespro ken tot het verlenen van een aanvul lend krediet van 3.800.000,- voor grondwerving ten behoeve van de weg Driewegen-Terhole. De commissie voor de waterstaat zal ook het voorstel be spreken tot het verlenen van een voor- bereidingskrediet van ƒ750.000,- voor verbetering van de weg Goes-'s-Heer Arendskerke. Ook bespreekt de com missie het voorstel om een gedeelte van de Roskamstraat in de gemeente Hulst te onttrekken aan het openbaar ver keer, met uizondering van het fietspad, dat langs de zuidzijde ligt. De nablussing m het gebouw van Arolm, waar een brand vrijdagmiddag grote schade aanrichtte BIJ VLASLINNENGROOTHANDEL AROLIN KOEWACHT Een felle brand bij de vlaslinnen-groothandel Arolin in Koewacht heeft vrijdagmiddag voor tienduizen den guldens schade aangericht. De voorraad ging bijnage- heel verloren. Ook aan het gebouw werd binnen grote scha de aangericht. De brandweer van Koewachten Axel kreeg de brandmelding rond half een vrijdagmiddag. De hogedrukwagen van Axel en de materiaalwagen met motorspuit van Koewacht waren snel ter plaatse. Later werd ook de lagedrukwagen van Axel nog ingezet De brand was vrij snel onder controle. Totlaat in TIJDELIJK KARAKTER Minder schepen op kanaal Gent- Terneuzen, maar tonnage toegenomen TERNEUZEN - Het scheepvaart verkeer op het kanaal Gent-Terneuzen is in de periode van januari tot en met oktober '78 iets afgenomen. Het aantal schepen nam af van 6444 tot 6280. Het tonnage daarentegen steeg: van 24.67? brt in '77 tot 25.951.007 dit jaar. De binnen- en recreatievaart nam. in dezelfde periode, eveneens af: van 57.957 vaartuigen vorig jaar tot 56.369 schepen dit jaar. Ook het laadvermo- GOES - In gebouw Noord van het gen nam af In '77 haalde men nog streekziekenhuis de Bevelanden te 35.540.808 ton, dit jaar kwam men (tot Goes is vrijdag met enig feestelijk ver- nu toe) niet verder dan 34.609.121 ton toon een uitbreiding van de poli- de middag zijn de Koewachtse brandweerlieden in de weer geweest met nablussen. Ten tijde van het uitbreken van de brand was er niemand in het gebouw aanwezig. De brandweer moest de toegangsdeu ren zelfs forceren om bij de brandhaard, die bleek in het magazijn te zijn, te komen. Eigenaar Th. Roelans is tegen brand verzekerd. Hoe de brand is ontstaan is (nog) niet be kend. De brandweer sluit met uit dat de brand is ontstaan doordat iemand een brandende sigaret heeft vergeten te do- MIDDELBURG - De werknemers- en werkgeversorganisaties in de bouwnijverheid in Zeeland hebben in een schrijven aan minister Tuijnman van Verkeer en Waterstaat hun bezwa ren kenbaar gemaakt tegen een even tuele vervroegde start van de aanleg, van de vaste oeververbinding over de Westerschelde. Zij vrezen dat een vervroegde start van de werkzaamheden de arbeidsmarkt in dit gebied en -en mogelijk daarbuiten- in hoge mate zal verstoren. 'Wij wijzen in dit verband op de zuigkracht die zal uitgaan van andere grote werken die in dit gebied op stapel staan, en ten dele reeds gestart zijn, op de bouwarbeids- markt'zo staat vermeld in de brief aan de heer Tuijnman. De werkgevers- en werknemersorganisaties verklaren zich gaarne bereid een toelichting te geven op bovenstaande problematiek tijdens een onderhoud me de heer Tuijnman en zijn collega van Sociale Zaken, aan wie ook een afschrift van de brief werd ge zonden. Om een eventueel gesprek te kunnen voorbereiden, verzoeken de ondertekenaars van de brief aan de mi nister de in de tweede helft vai lecem- ber geplande beslissing over h al dan niet vervroegen van de start ,an de werkzaamheden tot een later tijdstip uit te stellen. Het schrijven werd onder tekend door het Nederlands Verbond van Ondernemers in de Bouwnijver heid (NVOB) in Zeeland, de Nederland se Vereniging van Wegenbouwers (NVWB) in Zeeland, de Vereniging Aannemers Grond- Water- en Wegen bouw (VAGWW) in Zeeland en de re gionale en landelijke bestuurders van de bouwbonden FNV en CNV. kliniek in gebruik genomen. De chi rurgen, internisten en kinderartsen, voor wie de uitbreiding in hoofdzaak bestemd is, hielden samen met hun medewerkers 'open huis'. De uitbrei ding/aanpassing van de polikliniek ruimten heeft een tijdelijk karakter, in afwachting van de totale ver nieuwbouw van het Goese streek ziekenhuis. Als gevolg van uitbreiding van het aantal specialismen en een toename van het voorzieningenpakket kan niet langer meer gewacht worden met het scheppen van meer ruimte. De directie en administratie van het streekziekenhuis hebben hun werk ruimten afgestaan ten behoeve van de specialisten. De chirurgen M. J de Bruin, R. R. van Dam. en J. A. Koppi hebben direct na de entree van het ziekenhuisgebouw een vleugel betrok ken. met eigentijdse spreek- en onder- zoekkamers, een behandelkamer en een secretariaat. Tegenvoer de meuwe polikliniek chirurgie zijn de kinderart- sen P K. de Haas en H. Verweij gehuis vest. In de voormalige ruimten van het consultatiebureau tbc zijn de spreek-en onderzoekkamers van de internisten M. V. M. J. van Ongevalle en D. Zanen ge vestigd (de derde internist, verbonden aan het streekziekenhuis, H D. Tan, houdt spreekuur in gebouw Zuid). Voor directie en administratie is ruimte ge vonden in het zusterhuis, uiteraard ook als overbrugging tot het gereedkomen van de vernieuwbouw. In de afgelopen periode werden ook m gebouw Zuid van het streekziekenhuis aanpassingen verricht, onder andere voor de specialismen urologie (spe cialist A. J. J. van Stekelenburg) en oogheelkunde (oogarts T G. Ward- hana). In gebouw Zuid is ook de psy chiatrie geconcentreerd. In de loop van 1979 -althans, volgens de huidige plan nen- zal in gebouw Zuid voorts het Zeeuws haemodialysecentrum met de behandelingen kunnen beginnen Met de verbouw en inrichting van de nieuwe, tijdelijke voorzieningen (in beide gebouwen van het streekzieken- huis) is een bedrag gemoeid van onge veer 3 miljoen gulden. De gemeentebe sturen op de beide Bevelanden hebben zich. via de gemeente Goes, garant ge steld voor de rente en aflossing van de geldleningen die het ziekenhuisbestuur voor het financieren van de overbrug gingsoplossingen heeft moeten afslui- Raffinaderij praat met Dow over afzet nafta ivan onze Haagse redacteur) DEN HAAG/GOES - De drie zuidelijke energiemaatschappijen zijn bereid om de met sluiting bedreigde Total-raf- finaderij in het Sloegebied een be paalde afzetgarantie te bieden. PZEM- directeur Daelebout bevestigde vrij dagmiddag dat er over die zaak. op ini tiatief van de Total-directie. wordt onderhandeld. Hij voegt daar echter aan toe: „Wij kunnen dc redders van Total niet zijn". De toekomst van de raffinaderij, onderdeel van dc mul tinational Compagnie Fran^aise des Petroles nog steeds onzeker. Er is nog geen definitief reddingsplan, dat Total voor sluiting en de ongeveer 300 per soneelsleden voor ontslag kan behoe den. „Als er een plan ontstaan is. dan zouden wij er als vakbond van in ken nis moeten zijn gesteld. Dat is althans de afspraak met economische zaken", aldus H. Bi j vank van de industriebond FNV. Er zijn, volgens de geruchtvorming in 'politiek Den Haag', vijf mogelijkheden die in combinatie met elkaar de raf finaderij van Total zouden kunnen red den Een daarvan is de gegarandeerde afeet van stookolie aan de drie ener giemaatschappijen. Die energiebedrij ven hebben, zo stelde de heer Daele bout vrijdagmiddag, aan Total de be reidheid uitgedrukt om de aankoop van stookolie te garanderen. Het gaat. zei hij, om een hoeveelheid van 450.000 ton stookolie per jaar, die over de dne maatschappijen in Zeeland. Noord- Brabant en Limburg moet worden ver deeld. De PZEM dekt 50 procent van haar stookolie met door Total gelever de produkten; dat zou m de nieuwe si tuatie niet veranderen. Het initiatief om de bereidheid van de PNEM, PZEM en PLEM in een contract om te zetten, moet in de huidige fase van de onderhandelingen van de kant van Total komen. In ruil voor een gega randeerde afzet zou de Total-directie de drie maatschappijen garanties moeten bieden over de prijs van de stookolie, aldus de heer Daelebout De drie maat schappijen zouden bereid zijn Total voor een periode van 3 tot 5 jaar een afeetgarantie te bieden. Dow Chemical De chemiegigant Dow Chemical in Temeuzen kan. onder andere volgens de heer Bijvank die kort geleden een overname van Total door Dow voor stelde. óók een rol spelen bij pogingen om de raffinaderij voor sluiting te be hoeden. Dow-directeur Laarman be vestigde vrijdag dat Dow en Total on derhandelingen voeren over de levering van nafta aan het bedrijf in Terneuzen. „Het gaat echter", aldus de heer Laar man. ..over de mogelijke verlenging van het contract dat wij al met Total heb ben en dat31 december afloopt". Dow is niet van plan om Total een veel grotere rol te laten spelen bij de levering van de totale nafta-behoefte. „Het gaat om nunder van 10 procent van het totaal" zei de heer Laarman. Het argument dat Dow door méér nafta van Total af te nemen iets kan doen voor het behoud van de raffinaderij, speelt voor Dow geen rol. „Dat staat buiten ons", aldus directeur Laarman. „Het gaat ons alleen maar om de lever antie van het produkt" Hij stelde dat de moeilijkheden bij To tal juist een belemmerende factor vor men bij de onderhandelingen tussen de twee bedrijven. Dow wacht liever af tot er wat meer duidelijkheid is rond Total. De heer Laarman verwacht dat over enkele weken te kunnen beoordelen. Defensie Als onderdeel van het plan dat Total zou moeten redden, wordt ook de mo gelijkheid genoemd de raffinaderij in te schakelen bij de strategische ener gie-voorziening voor de Navo-landen in oorlogstijd. Een woordvoerder van het ministerie van defensie ontkende die plannen éch ter. Hij stelde dat het Sloegebied van enig belang is voor de bevoorrading van de Westerse landen in crisissituaties, maar zag geen rol voor Total daarbij: „Het hele Total-gebeuren op zich is niet iets waar defensie wat aan kan doen. Het belang van de NAVO is erop toege spitst dat er in oorlogstijd in het Sloegebied aanvoermogelijkheden blijven". Het voortbestaan van Total staat daarbuiten, zei hy. Het verlenen van een achtergestelde lening, waaruit Total zou kunnen put ten als de prijsontwikkeling van de olieprodukten tegenvalt, en het omzet ten van de verplichte aankoop in '79 van een stuk grond van 200 ha groot in blijven voortbestaan De heer Bijvank: Van een concreet plan weet ik niets, maar de elementen die daar in zouden staan komen mij be kend voor. Wij spreken ook al lange tijd over dit soort oplossingen Zijn collega S. Jomtsma van de industriebond CNV- „Ik heb niets van die plannen vernomen, maar ik hoop dat het waar is. Dat zou een stuk in de richtmg van een goede oplossing zijn" Een woordvoerder op het ministerie van economische zaken wilde -zolang het ministerie nog overlegt met de To tal-directie- weinig commentaar leve ren. Hy stelde wel dat zijn ministerie alles doet wat mogelijk is om lichtpun tjes te scheppen voor Total Hetbehoud van de werkgelegenheid staat daarbij centraal. „Wij hebben veel moeite ge daan om het bedrijf naar het Sloege bied te krijgen, en dan laten we de werkgelegenheid die daarmee gepaard ging na een paar jaar niet zomaar verlo ren gaan". Economische zaken kan overigens weinig doen om Total aan de gevraagde afeetgaranties te helpen „Wij zijn geen olieboeren. Het enige wat wij kunnen doen is eens met andere bedrijven pra ten" Over de berichten over de al genoemde mogelijkheden Total te kunnen laten voortbestaan, wilde hij niet veel kwijt De woordvoerder van economische za ken wees ze echter niet stellig van de hand. December wordt volgens hem de maand waarin spijkers met koppen zullen moeten worden geslagen Een delegatie van de Raad van Be stuur van Total-Nederland gaat op woensdag 13 december naar Den Haag om er te overleggen met de vaste Tweede Kamercommissies voor so ciale en economische zaken. Aan sluitend daarop gaan de vakbonden -op 19 december- met de directie van de raffinaderij om de tafel zitten om de situatie rond het bedrijf nogmaals te bespreken. De heer Jorritsma (CNV) heeft de directie een brief geschreven, waarin hij nogmaals aandring op een werkgelegenheidsgarantie voor de tijd van één jaar. „Ook willen we pre cies weten wat er met die raffindarij gaat gebeuren, hoe thans de verhou ding met economische zaken ligt en of er nu ja dan nee sprake is van een defi nitieve sluiting. Volgens de heer Jorritsma is de 19e de cember uitgekozen omdat hij verwacht dat de directie dan meer zal kunnen zeggen over de gevoerde onderhande lingen met instanties en bedrijven. Jo rritsma acht de kansen dat de raffina derij open blijft groter dan een aantal weken terug: „Er is een gunstige ont wikkeling in de prijzen aan de gang. Bovendien is men niet doof gebleken voor de acties van vakbonden en poli tieke partijen tot behoud van de werk gelegenheid. Het lijkt me toe dat het hoofdkantoor in Parijs geen overijld besluit meer zal willen nemen". Een woordvoerder van de Total-direc tie zei vrijdag: „Er wordt gestudeerd op mogelijke oplossingen. Het is bij Total echter niet bekend dat er al een konk- reet plan geconcipieerd zou zijn. Veder liever geen commentaar'! VLISSINGEN - De Vlissingse poli tie is vrijdagmorgen ruim twee uur bezig geweest een loslopend hert te vangen, dat zich in de om geving van het Sportfondsbad aan de President Rooseveitlaan op hield. Het - waarschijnlijk uit een hertenkamp ontvluchte dier zorg de in Vlissingen voor de nodige op schudding en verkeersproblemen. In de Rooseveitlaan werd het aan gereden, toen het plotseling de weg overstak.Bij de botsing werd de auto van de Vlissinger A. J. M. L. licht beschadigd. De eerste melding van het hert kwam van een Vlissinger uit de PresidentRooseveltlaan. Hij moest zich in de ogen wrijven, toen hij het dier 's morgens rond zeven uur de straat zag oversteken. Nadat er, meer meldingen bij de politie wa ren binnengekomen, besloot met twee surveillancewagens uit te la ten rukken. Vier Vlissingse poli tieagenten begonnen aan een zon derlinge speurtocht die ruim twee uur zou duren Eerst rond half negen werd het hert by het Vlissingse Sportfondsbad door de speurende agenten gesig naleerd. De politieagenten hadden alle moeite om het dier tot half tien, toen de Middelburgse dierenarts met een verdovingspistool was gearriveerd, in bedwang te houden. Het duurde nog tot tien uur voor dat het dier zodanig verdoofd was, dat het naar het dierenasiel aan de Lange Leenweg in Vlissingen kon worden overgebracht. Examens Aan de rijksuniversiteit te Utrecht I slaagden voor het examen geneeskun de mejuffrouw M. Breel te Middelburg i en de heren R Snel te Goes en J. P de Jonge te Hontenisse Aan de rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het doctoraal-examen so ciale georgrafie de heer G. J. Otten te Veere

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 2