Personeel Rabobank HERCULES BV Personeelchef bij Philips inTerneuzen. intern controleur ervaren proces operators m General Electric Plastics B.V. Filiaalmanager voor het Keukencentrum te Middelburg een procesoperator een allround monteur-pijpfïtter VERTEGENWOORDIGER Het Rtieumaverpleegtehuis, ZIEKENVERZORGENDE de rijksoverheid vraagt regionaal verpleegkundige (mnl./vrl.) administratief medewerk(ster) PHILIPS VERTEGENWOORDIGER 18 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 2 DECEMBER 1978 Mat INTERIEUR TECHNIEK Het keukencentrum verkoopt naast de bekende Bruynzeelkeukens ook kasten, parketvloeren en Monta-magazijn- stellingen van Bruynzeel, stuk voor stuk gewilde produkten van hoge kwaliteit. De verantwoordelijke man. De man die wij zoeken krijgt na een inwerkperiode de gehele leiding over het keukencentrum en wordt daarmee ook de verantwoordelijke man voor de verkoop, die zowel in de showroom als bij de mensen thuis plaats vindt. De juiste eigenschappen. De eigenschappen die voor deze veelzijdige baan verlangd worden, liggen natuurlijk min of meer voor de hand. Representativiteit, technisch inzicht, kreatief vermogen en goede kontakt- eigenschappen komen op de eerste plaats. Daarnaast komen enige jaren verkoopervaring (in de meubelbranche bijvoorbeeld) zeker van pas. Leeftijd: 21 tot 30 jaar. Belangstelling? Deze baan stelt zeker eisen, maar daar staat veel tegenover. Afwisselend werk, grote zelfstandigheid, een vast salaris, een uitstekende provisieregeling, een auto en onkosten vergoeding. Als u belangstelling hebt en denkt aan de gestelde eisen te voldoen, schrijf dan uw sollicitatiebrief aan de direktie van ABRI BV, Postbus 696, 3800 AR Amersfoort. ABRI is een consumentenorganisatie met 18 verkoopvestigingen verspreid over geheel Nederland. In ons bedrijf te Middelburg is een plaatsingsmogelijkheid voor in volkontinudienst met een voor deze funktie passende vooropleiding (b.v. MTS, scheeps-wtk of LTS met ervaring in de chemische industrie. in dagdienst met minimaal een voltooide LTS-opleiding. Tot zijn taak behoort het onderhoud en de nieuwbouw van pijpleidingen. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te richten aan Hercules BV, Postbus 81, Middelburg. Op de enveloppe linksboven vermelden "sollicitatie". Hercules BV is een chemische industrie. Het hoofdkantoor van Herat les B V, de Nederlandse vestiging van Hercules Incorporated, U.SA. is in Den Haag gevestigd. Produktiebednjven bevinden ■HERCULES zich m Zteijndrecht en Middelburg. Wij zoeken een jongeman met een handelsgerich te opleiding, die belangstelling heeft te gaan wer ken als Het mag ook iemand zijn met al enige ervaring op dit gebied. Deze man die t.z.t. de plaats gaat in nemen van iemand die met welverdiend pensioen gaat. moet voor ons in hoofdzaak tuinbouwma- chines verkopen. Enige technische kennis is daarom welkom. Sollicitanten worden verzocht in een eigenhandig geschreven brief inlichtingen te geven over oplei ding en ambities. Deze brief te richten aan: ROENLEER MACHINES B.V. postbus 7, 4420 AA Kapelle Het Rheumaverpleegtehuis heeft een vakature voor een met diploma voortgezette opleiding. Ervaring in leiding geven is gewenst. Bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid tot promotie als 2e sub- hoofd. Tijdelijke huisvesting is mogelijk. Schriftelijke sollicitaties aan bovenstaand adres t.a.v. de verpleegkundige direktrice. GENERAL ELECTRIC PLASTICS B.V.gevestigd te Bergen op Zoom, is een dochteronderneming van CENERAL ELECTRIC COMPANY uit de U.S.A. en houdt zich in Nederland voornamelijk bezig met de fabrikage van zoge naamde "Engineering Plastics", kunststoffen voor technische toepassingen. Wij hebben plaatsingsmogelijkheid voor: (in 4-ploegendienst). Hun taak zal bestaan uit het bedienen en kontroleren van de proces instal laties in onze monomeer- en polymeer bedrijven. U kunt proces operator worden als u naast enige jaren ervaring ook beschikt over de opleidingen LTS/MTS (procestechniek of gelijkwaardig), bedienings vakman A of B (Vapro/PBNA) of scheepswerktuigkundtge VD. wat hebben wij u nog meer Ie bieden, behalve plezierig wok? Een goed basissalaris, dat kan worden verhoogd met een bedrag dat afhankelijk is van opleiding en ervaring. Ploegentoeslag van SSjl voor de funkties in 4-ploegendie Minimaal 21 8% vakantietoesfa; Een dertiende maand uitkering. Premievrij pensioenfonds. En verdere uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Indien u geïnteresseerd bent 'in'boven genoemde funktie. dan kunt u u.v sollicitatie richten aan de Afdeling Personeelszaken van ons bedri|f. Postbus 117 te Bergen op Zoom. Telefonisch kunt u inlichtingen verkrngen bij de Afdeling Personeelszaken, tel. 01G40 - 32331. Het spreekt voor zich dat gemaakte reis kosten voor het voeren van het sollicitatie gesprek door ons vergoed zullen worden. it u voor mWr informatie ook gebruik rr ptaatsTelefoon, Opleiding Huidig beroep Leeftijd. Ik ben geïnteresseerd in de funktie van. Deze coupon kunt u in oen enveloppe zenden a: GENERA 1 ELECTRIC PLASTICS B ANTWOORDNUMMER 288 BERGEN OP ZOOM r behoeft geen postzegel op to plakken voor het Ministerie van Volksgezondheid en Milieuhygiëne t b v. de Geneeskundige Inspecties van de Volksgezondheid voor de provincies Zuid-Holland, en Zeeland Taak. in samenwerking met de reeds aanwezige regionaal verpleegkundige voor het ambtsgebied Zuid-Holland o m. toezicht houden op het doel matig functioneren van de verpleegkundige dienstverlening in beide provincies. Uitvoeren van inspecties m b t. verpleegkundige aan gelegenheden in zowel extra- als intramuraal verband; uitbrengen van adviezen en stimuleren van nieuwe ontwikkelingen; kwaliteitsbewaking van opleidingen voor verplegende en verzor gende beroepen; deelnemen aan werkgroepen, gespreksgroepen e.d.; leggen en onderhouden van contacten met personen en instanties op verpleegkundig terrein, voeren van correspon dentie en concipiëren van adviezen en nota's; de inspecteurs bijstaan bij de uitvoering van de aan de inspectie opgedragen taken. Vereist: diploma A-ziekenverpleging en een Hogere of Kaderopleiding, Docentenopleiding en Wijkaantekening; ervaring in de beroepsuitoefe ning en zo mogelijk in de opleidingen. In verband met het ambulante karakter van de functie strekt het rijbewijs B-E tot aanbeveling. Standplaats- de werkzaamheden worden gedeeltelijk vanuit 's-Gravenhage en gedeeltelijk vanuit Middelburg verricht. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 3874,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt bij de Genees kundige Inspecties van de Volksgezondheid voor de provincies Zuid-Holland en Zeeland, onder resp nr. (070) - 63 49 65 en (01180) - 2 79 51. Sollicitaties inzenden vóór 10 januari 1979. Bovengenoemd salaris Is exclusief 8% vakanlie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-7416/0111 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Graven- hage. Ib Met spoed gevraagd vakbekwame onderhoudsschilders Niet-vakbekwame personen hoeven niet te s liciteien. Schildersbedrijf voorheen A. Heijboer Balans 9, Middelburg. Tel. 01180-12336 (tussen 8.30 en 18.00 uur). de krant helpt u op weg Gevraagd een medewerker op onze Freesia—kwekerij. Voor de man die zich wil inzetten voor de verdere ontwikkeling van ons be drijf is een goede toekomst en blij vende werkgelegenheid gewaar borgd. M. Penning en Zonen B.V., Bospolder 23, Honselersdijk. Tel. 01740 - 26634 - 26085. Bij de stedelijke scholengemeenschap Middel burg kan worden geplaatst een die onder meer belast zal worden met: - het verrichten van typewerkzaamheden - archiefverzorging - leerplichtwet - wet partiële leerplicht - schoolgeldwet - het boekenfonds. Benoemingseisen: - havo of meao - leeftijdsgroep 21-23 jaar - tenminste 2 jaar kantoorervaring - typediploma - goede contactuele eigenschappen Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aan stelling plaatsvinden m de rang van admini stratief ambtenaar B (aanlooprang), salaris 1.646,- - 2.072.- of administratief ambtenaar C (standaardrang), salaris 1.880,- - 2.268,- met diensttijduitloopmogelijkheden tot 2.401.-. Van toepassing zijn; vakantietoelage 8%, pre miespaarregeling, ziektekostenregeling voor ambtenaren (IZA). algemene burgerlijke pen sioenwet, studietoelageregeling Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad. onder vermelding van vacaturenr. 78137. inzenden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. het hoofd van het bureau personeelszaken. Lange Noordstraat 1 4331 CB Middelburg. In Terneuzen staat een productiebedrijf van Philips met een personeelbezetting van ca. 950. Er worden flitslampen, miniatuur-en neonlampjes en starters voor tl-buizen gemaakt. Tot de belangrijkste hulpafdelingen behoren de Productontwikkeling en Bedrijfsmechanisatie. In de personeeldienst is een vacature voor een personeelchef die enige productie- en hulpafdelingen tot zijn werkterrein krijgt Als personeelchef gaat u zich bezighouden met. werving en selectie van personeel voor uw afdelingen. Daarnaast bent u betrokken bij de toe passing van het systeem voor functie-, classificatie, het begeleiden van werkoverleg, ondersteunen van de afdeling'sleiding bij formatievraagstukken en meer algemeen bij de uitbouw van het personeelbeleid voor deze afdelingen. U werkt nauw samen met deskundigen op het gebied van opleiding, bedrijfs geneeskunde en maatschappelijk werk. Voor uw loopbaanontwikkeling in de sociale sector van Philips kunt u rekenen op begeleiding door een centrale afdeling. We vragen van u sociale academie (richting PW). Ervaring is beslisteen pluspunt. Leeftijd tot 35 jaar. Meer inlichtingen kunt u krijgen bij A.P. Wolfs, Hoofd Personeeldienst, telefoon 01150-13751 Richt uw sollicitatie aan P. Hilhorst, Philips Personeelzaken. antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. A. C. van der Peijl B.V. Automaterialen - gereedschappen - aandrijftechniek MIDDELBURG In ons bedrijf is plaats voor een Zijn taak bestaat uit het bezoeken van onze relaties op Walcheren. Woonachtig te Middelburg of omgeving, kennis van de branche is vereist. Sollicitaties te richten aan: A. C. van der Peijl B.V., St-Janstraat 20, Middelburg, tel. 01180- 25251 t.a.v. dhr. W. J. Jurry, na 18.00 uur 01180-15395. Rabobank Zierikzee De Rabobank Zierikzee heeft plaats voor een Deze functionaris heeft de taak om, namens de directeur en op basis van de geldende normen en procedures: - door middel van een doelmatige controle te bevorderen dat het bedrijfsgebeuren juist, volledig en tijdig wordt vastgelegd - het functioneren van de organisatie te beoordelen en voorstellen te doen tot verbetering. Voorts wordt van hem verwacht dat hij, vanuit zijn functie, in het staf- overleg een actieve bijdrage levert aan het algemene beleid van de bank. De man die deze functie op de gewenste manier vervult, zal ons inziens beschikken over het vermogen zowel aandacht te kunnen hebben voor de grote lijn als voor het detail. Naast inzicht en inventiviteit behoort bij deze functie specifiek de eigenschap om naast de zakelijke, ook goede persoonlijke relaties te kunnen onderhouden. Wij menen dat hij 25 a 35 jaar oud zal zijn en beschikt over een opleiding van het niveau SPD I. Naast een medische keuring zal een psychologisch onderzoek deel kunnen uitmaken van de selectie procedure. Een woning is beschikbaar. Voor mensen met capaciteiten zijn in de Rabobank-organisatie doorgroeimogelijkheden in ruime mate aanwezig. Belangstellenden nodigen wij c uit hun sollicitatiebrief te sturen aan de directeur van de Rabobank, postbus 28,4300 AA Zierikzee. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 18