Raad Reimerswaal voor grootste opening pijlerdam Oosterschelde Ter gelegenheid van de OPENING van AUTOBEDRIJF V. 0. VLIET- GOES Autobedrijf v./d. Vliet - Goes .V. 'Samenbundeling van scholen zal in Reimerswaal problemen geven' Acht schoollokalen nodig in Heinkenszand en 's-Gravenpolder GROTE DROPPING VAN PARACHUTISTEN Buit 1400 bij overval op café bij Ovezande Onroerend-goedbelasting met 3,5 procent omhoog chauffeur voor bestelwagen Jan van Poortvliet autobedrijf w. j. souks Bakkerij Poley WOENSDAG 27 SEPTEMBER 1978 WISSEL BEVELANDEN WISSEL SCHOUWEN VOOR ZEKERHEID VOOR OESTER- EN MOSSELCULTURES NCVB Nieuwdorp BRIEF AAN REGERING KRUININGEN - De gemeenteraad van Reimerswaal vindt dat de pijlerdam in de monding van de Oosterschelde van de grootst mogelijke doorlaatopening moet worden voorzien. Alleen dan kan er volgens de raad enige zekerheid ont staan over het voortbestaan van de oes ter- en mosselcultures in de Ooster schelde. De raad besloot dinsdag een brief aan de regering te sturen, waarin alsnog wordt aangedrongen op de grootste doorlaatopening. De kwestie werd aangekaart bij de be handeling van de begroting voor 1979. SGP-fractievoorzitter W. Koster wees erop dat er nog altijd sprake is van 'on zekerheid op onzekerheid' Hij zei dat noch gemeente, noch bedrijfsleven weet waar men aan toe is. De heer Koster achtte dat met het oog op voorgenomen grote investeringen een onverteerbare en moeilijke zaak Door het maken van de grootste doorlaatopening zag hij veel onzekerheden wegvallen „Mocht dit leiden tot enige vertraging in de uitvoering, dan zullen we dat voor lief moeten nemen, mede bezien in het licht van de partiële dijkversterkingen, die dan gereed zullen zijn", betoogde de SGP-er Hij onderstreepte dat niet al leen rekening moet worden gehouden met de recreatie en natuurbescherming, maar ook en zeker met de visserij, die volgens hem in het Oosterscheldege- bied de oudste rechten heeft. „We willen graag dat dit erkend zal worden, meer nog: erkend zal worden als de belang rijkste rechtern. waaruit dan volgt dat de economische waarde nummer één wordt", stelde de heer Koster. De SGP-fractievoorzitter herinnerde aan de vele wensen die er inmiddels op tafel liggen voor de aanleg van jacht havens en andere recreatieve voorzie ningen langs de Oosterschelde-oever. „Het is wel een feit dat er praktisch geen gemeente is waar voor de kust geen mossel-of oesterpercelen liggen van OVEZANDE - Maandagavond hebben vier mannen een overval gepleegd op het café van het bejaarde echtpaar O.-R. aan de 's-Heerenhoeksedijk bij Ovezande. Zij maakten 1400 buit en verdwenen waarschijnlijk per auto. Op het moment van de overval waren er volgens de politie geen klanten'in de zaak: alleen mevrouw R. zou aanwezig zijn geweest. Zij werd door de overval lers op hardhandige wijze opzij gezet. Daarna namen de daders 200 uit de kassa en nog eens 1200 uit de aange bouwde woning Het echtpaar deed pas dinsdagochtend aangifte van de over val. Hoge raad voor volksopleiding uit België op bezoek in Goes GOES - Van vandaag (woensdag) tot en met vrijdag brengt dc hoge raad voor dce volksopleiding uit België een driedaags bezoek aan ons land. Deze adviescommissie van het ministerie voor nationale opvoeding en Neder landse cultuur oriënteert zich hier over de aanwezige educatieve voorzienin gen. Vandaag gebeurt dat in Zeeland, donderdag in Brabant en vrijdag in Limburg. Ter afsluiting van het bezoek zal men zich beraden over de vraag hoe men in België kan toepassen wat men hier ervaren heeft. In overleg met de Zeeuwse Culturele Raad is voor wat deze provincie betreft het oog op Goes gevallen. Het 30 perso nen tellende gezelschap zal om 10.00 uur in het stadhuis ontvangen worden. Ge durende de ochtenduren zal ing. J. de Graag iwethouder van onder meer cul tuur en samenlevingsopbouw) een In leiding houden over Goes in z'n alge meenheid, waarna vormingwerker ir. D. Eveleens iets zal vertellen over het rap- port-'Leren en laten leren' en het daarop gebaseerde programma Van 14 00-17.00 uur is men te gast bij de open school. Men zal zich daar onder andere laten informeren over prog ramma's. werkmethoden en leermate riaal NCVB Kruiningen kwam bijeen KRUININGEN - De afdeling Kruinin gen van de Nederlandse Christen Vrouwenbond heeft de eerste bijeen komst van het nieuwe seizoen gehouden in het gereformeerde jeugdgebouw te Kruiningen De avond stond onder lei ding van de presidente mevrouw Quaak-Buteijn Tijdens de bijeenkomst hield ds J. Noordhof uit Wervik (België) een lezing over zijn werk onder de schippers. De volgende bijeenkomst is de streekver- gadering op 12 oktober in de Oosterkerk te Goes COLLECTE WAARDE- De collecte voor het Prinses Beatrixfonds heeft in Waarde een be drag opgeleverd van 817.75. ROMMELMARKT OVEZANDE- Onder het motto 'Samen maken wij ons sterk voor het rogel ln de kerk' wordt zaterdag in Ovezande een rommelmarkt gehouden Deze rom melmarkt is één van de activiteiten in de komende maanden, waarvan de op brengst de kosten moet dekken van re paratie of vervanging van het orgel in de rk kerk De rommelmarkt wordt gehou den in een overdekte ruimte aan de Hoofdstraat en begint om 10 00 uur. De verkoop bij opbod begint om 11.00 uur. Reimeswaalse inwoners. Hoe staat het met het plan Buitengebied van die ge meenten. worden daarin de belangen van de visserij veilig gesteld? Voor de stuurgroep Oosterschelde ligt een mooie taak om hierin de juiste weg te vinden", aldus de heer Koster. Vraagtekens VVD-raadslid W. C. van Oost merkte op dat de visserijwereld nog vraagtekens zet bij de ontwikkelingen rond de Oos terschelde. „Wanneer gaat er wat ge beuren en wanneer krijgen we dat te weten, zodat er tijdig maatregelen ge troffen kunnen worden", zei de heer Van Oost, daarbij doelend op eventuele nieuwbouw van bedrijven. Het raads lid wilde weten of de mensen die des tijds met de oestercultures zijn gestopt vanwege dc plannen tot afsluiting van de Oosterschelde, een nieuwe kans krijgen om aan oesterpercelen te ko men. Hij vroeg verder aandacht voor de oesterpercelen die verloren gaan door de aanleg van de oesterdam. „Komt er een compensatieregeling, of worden er andere voorzieningen getroffen", in formeerde de heer Van Oost. De PvdA-er T. I. J. Moerland bracht naar voren dat de plannen in het kader van de gedeeltelijke dijkversterking bij Yerseke - met onder meer een buiten dijks industrieterrein bij de Molen polder en uitbreiding van vissers en jachthavens - een zware aanslag doen op de gemeentekas Hij was daarover be zorgd ..Wellicht zijn we te optimistisch geweest ten aanzien van te verkrijgen subsidies. We verzoeken het college met klem de inrichting van de havens zoda nig uit te voeren, dat zo min mogelijk een aanslag gepleegd wordt op de alge mene middelen", benadrukte de heer Moerland. Hij meende dat het gemeen tebestuur achtie moet ondernemen om zoveel mogelijk mensen in de mossel- en oestersector aan het werk te krijgen. De PvdA-er vond dat de huidige monopo liepositie van 8 tot 10 oesterhandelaren die nu alle percelen bezitten, doorbro ken moet worden Wethouder H. Comelisse (sgp, visserij) toonde zich warm voorstander van de grootste doorlaatopening in de Ooster- schelde-pijlerdam. Hij "onderstreepte dat dan de grootste zekerheid geboden wordt voor de mossel-en oestercultures. De wethouder was bevreesd dat er bij aanleg van een kleinere opening later toch weer vele kosten gemaakt moeten worden om de cultures in stand te hou den. De heer Cornelisse kondigde aan dat er binnenkort een gesprek zal ko men met de directie visserij van het mi nisterie van landbouw en visserij over de uitgifte van oesterpercelen. Hij waar schuwde er wel voor dat men een voor zichtig beleid moet voeren omtrent de uitgifte van oesterpercelen. De wethou- kwam hijeen NIEUWDORP - De afdeling Nieuwdorp van de NCVB heeft de eerste bijeen komst van het nieuwe seizoen gehou den. De vergadering stond onder leiding van de presidente mejuffrouw C. op 't Hof. Mevrouw Nagelkerke uit Rilland Bath hield een spreek beurt met als titel 'Onze tijd in deze tijd'. Op maandag 2 oktober brengt de der verklaarde dat de compensatie voor vrouwenbond een bezoek aan het Leger de percelen, die voor de oesterdam moe- ^es Heils.Donderdag 12 oktober is er ten wijken, ook bekeken zal worden. <*n streekvergadering in Goes Paul Snel winnaar clubkampioenschap GOES - Paul Snel is clubkampioen van de atletiekvereniging AV'56 uit Goes geworden. In de PZC van dinsdag werd ten onrechte gemeld dat Paul Sturm bij de senioren gepakt zou hebben. Het ging echter om Paul Snel, die kort na hersteld te zijn van een blessure, verras send Peter Molenaar voorbleef. PVDA-FRACTIE UIT KRITIEK OP BELEID: INITIATIEF VAN SGP EN CDA KRUININGEN - De onroerendgoed- belasting in de gemeente Reimerswaal wordt maar met 3,5 procent verhoogd en niet met 7,5 procent, zoals b en w hadden voorgesteld. Dat besloot de gemeenteraad dinsdagavond tijdens de behandeling van het voorstel tot vast stelling van de verordening tot wijzi ging op de heffing van onroerend- goedbelasting. Dit gebeurde op ini tiatief van het SGP-raadslid W. Koster en het CDA-raadslid P. de Jong. De heer Koster voerde aan dat de op brengst van de verhoging van de on roerend-goedbelasting zal worden ge bruikt voor het opvoeren van de reser vering voor de te bouwen sporthal in Reimerswaal. Voor deze sporthal was een bedrag van 130.000,- gereserveerd, waar het college nog eens 70.000,- bij wilde doen. Hij was het daar niet mee eens. De heer De Jong wilde de verho ging van de onroerend-goedbelasting niet koppelen aan de sporthal, maar was toch van mening dat die belasting maai met 3.5 procent verhoogd mag worden. Hij sprak van een belasting die vaak wordt gezien als 'een lekker melkkoet je'. Burgemeester H Boer maakte duidelijk dat de onroerend-belasting juist was in gesteld om de gemeenten een stuk vrij besteedbaar inkomen te geven. Volgens de burgemeester heeft een gemeente die bepaalde voorzieningen nodig heeft de vrijheid die belasting naar wens te ver hogen. Ook wees hij er op dat de stijging in de gemeente Reimerswaal over meerdere jaren gezien wel meevalt. Vol gens hem komt die neer op gemiddeld 4,67 procent per jaar Het voorstel de belasting met 7,5 procent te verhogen werd tenslotte verworpen met de stem men van de SGP, CDA en WD (in totaal 11tegen en die van de PvdA en het col lege ün totaal 6) voor. Het voorstel de belasting met 3,5 procent te verhogen werd door de raad unaniem aanvaard. Zuivering De raad stelde ook het bestem mingsplan 'Zuiveringsinstallatie af valwaterpersleiding West-Brabant' vast. Tegen dit plan heeft de hoofdin genieur-directeur van de landinrich ting bezwaar ingediend. Hij maakt be zwaar tegen het feit dat het beplan tingsplan rond de bebouwing in ver houding tot de totale oppervlakte te summier is. Hij acht dan ook een nieuw beplantingsplan, dat ruim genoeg is om de gebouwen van groen te voorzien, noodzakelijk. Het college stelde de raad voor het bezwaar ongegrond te verklaren en het bestemmingsplan vast te stellen. Dit voorstel werd una niem door de raad overgenomen. De SGP-fractie maakte verder bezwaar tegen het voorstel tot aankoop van grond te Krabbendijke als ruilobject bij de verwerving van grond voor toekom stige bestemmingsplannen. De heer Koster vond de kwaliteit, de vorm en de prijs van de grond niet Van dien aard dat tot aankoop moet worden overge gaan. Het CDA-raadslid E. A. E. M. Suij was het met de heer Koster eens. Het raadslid T. I. J. Moerland (pvda) vond de grond ideaal als ruilobject en schaarde zich achter het voorstel van het college. Wethouder I. N. Lindenberg (pvda) was van mening dat het met de kwaliteit van de betreffende grond best meeviel en dat het een goede gelegenheid was om de grond voor een redelijke prijs in het fxlm steun bezit te krijgen. Het voorstel werd na stemming met 10 stemmen voor en 7 stemmen tegen aangenomen. KRUININGEN - De PvdA-fractie in de gemeenteraad van Reimerswaal vindl dat het college van burgemeester en wethouders op dit moment te weinig doen met het oog op de toekomstige samenbundeling van het kleuter- en het lager onderwijs. „Nu al is te zien da( dit problemen gaat opleveren", zei dinsdagmiddag Pvd A-fractievoorzit ter T. I. J. Moerland tijdens de behande ling van de gemeentebegroting voor 1979. „Bmijvoorbeeld niet alle kleuter en bijbehorende lagere scholen liggen bij elkaar". De heer Moerland vroeg het college van b. en w. een inventarisatie te maken van de te verwachten problemen. Ook wen ste hij een voorspelling van de leerlin genaantallen in de toekomst. Met deze gegevens zal een plan gemaakt moeten worden voor de manier waarop in Reimerswaal de integratie van kleuter en lager onderwys kan worden aange pakt. SGP-fractievoorzitter W. Koster maak te enkele kritische kanttekeningen bij de verhoging van de bijdrage voor hel regionaal pedagogisch centrum Zeel andvan ƒ3,- naar 4,83 per inwoner. Hij constateerde dat de dienstverlening van het RPCZ te wensen over laat (tes- taanvragen lopen ongeveer een jaar) en hij vroeg zich af of er bij het RPCZ niet teveel getheoretiseerd wordt, waardooi het praktische werk op de achtergrond komt. De heer Koster wees er verder op dat verschillende activiteiten van het RPCZ voor 'een niet onbelangrijk deel van de scholen in onze gemeente' vol strekt onaanvaardbaar zijn. Hijdoelde daarbij op de scholen van de gerefor meerde gemeente ..De scholen die we) van alle diensten gebruik kunnen ma ken. hebben een duidelijk bevoorrechte positie. Waar blijft de gelijkheid van on derwijs dan?" aldus de heer Koster. Hij stelde verder de vraag of het RPCZ niet een te zelfstandig bestaan leidt, waar door eigen 'hobbies' boven de prakti sche behoeften van de scholen gaan. Het RPCZ. zei hij, is er toch voor de scholen en niet omgekeerd Volgens de SGP is het ook onjuist dat de schoolbege leidingsdienst een bedrag per inwoner krijgt. Beter vindt de fractie het - en meer in overeenstemming met de vrij heid van onderwijs - een bedrag pei leerling aan de scholen te verstrekken dat bij het al gebruikelijke bedrag per leerling kan worden geteld. Overigens wilde de SGP-fractie in Reimerswaal wel aarzelend ja zeggen tegen de verho ging van de bijdrage aan het RPCZ. „Maar", waarschuwde de heer Koster, „blijven er volgend jaar ondanks de uit breiding van het centrum klachten van de scholen komen, dan zullen we ons voor volgend jaar opnieuw beraden, waarbij een nee onzerzijds zeer waar schijnlijk is". op zal gaan als met het RPCZ: de rijks overheid zet een en ander op, maar wen telt de kosten al gauw af op de gemeen ten. De PvdA-fractie meende dat het gemeentebestuur bij de minister op ex tra financiële steun moet aandringen als het Open School-werk volledig ten laste van de gemeente gaat komen. In tegen- De heer Koster sprak de vrees uit dat het met de Open School dezelfde kant NOTA BORSELE OVER ONDERWIJS TOT 1991: HEINKENSZAND - In de dorpen Heinkenszand en 's-Gravenpolder zul len in de komende jaren acht lokalen moeten worden bijgebouwd om de toe name van het aantal leerlingen voor het kleuter- en lager onderwijs op te vangen. Voor 's-Gravenpolder zullen, wanneer er niets gebeurt, de ruimtep roblemen het grootst worden: voor het lager onderwijs moeten er vier lokalen bijkomen en voor het kleuteronderwijs één. Het lager onderwijs in Heinkens zand zal de beschikking moeten krijgen over drie extra lokalen. De kleuter scholen in dit dorp zullen niet verder te hoeven worden uitgebreid als de thans in uitvoering zijnde uitbreidingen vol tooid zijn. Een en ander blijkt uit een nota die het gemeentebestuur van Bor- sele heeft laten maken met voorspel lingen van het aantal leerlingen voor het kleuter- en lager onderwijs in de kernen 's-Gravenpolder en Heinkens zand in de jaren 1979 tot en met 1991. Bij deze voorspellingen is overigens geen rekening gehouden met mogelijke ver lagingen van de leerlingenschaal in de toekomst. De situatie in 's-Gravenpolder is het in gewikkeldst. Verwacht wordt dat het aantal kinderen in de leeftijd van vier tot elf jaar in dit dorp jaarlijks met on geveer twee procent zal toenemen. Voor het kleuteronderwijs zal in de jaren 1983-1984 te top bereikt worden. Het zit erin dat de kleuterschool van de gere formeerde gemeente in 1979 van twee naar drie lokalen zal gaan en de openba re kleuterschool in 1982 van drie naaf vier lokalen. De bedoeling is dat de kleuterschool van de gereformeerde gemeente gebruik gaat maken van het derde lokaal van het gebouw aan de Ambachtstraat Nu maakt de protes tants christelijke kleuterschool hiervan nog gebruik Deze school zal naar ver wacht wordtin 1981 worden opgeheven. Tot. die tijd krijgt de pcschool de be schikking over het mobiele lokaal, dat nu nog in gebruik is bij de pcschool in Borssele. Wanneer de pc-school per 1 augustus 1981 zou worden opgeheven, dan wordt mede als srevolg hiervan de openbare kleuterschool vierklassig. De openbare lagere school heeft nu zeven lokalen, maar zal er aan het begin van het schooljaar 1979/1980 negen nodig hebben en twee jaar later tien. De lagere school van de gereformeerde gemeente gaat in 1984 van zes naar zeven lokalen. Bemoeilijkt Het uitstippelen van een beleid voor de uitbreiding van de scholen in 's-Gra venpolder wordt bemoeilijkt door de mogelijkheid dat er in het dorp een school van christelijk nationale sig natuur kan worden gesticht. Daarvoor bestaan plannen. Het college van bur gemeester en wethouders van Borsele heeft twijfels over de door de bouwkundige onderwijsinspectie voorgestelde verbouwing van de be staande lagere school van de gerefor meerde gemeente tot een gecom bineerde kleuter- en lagere school met twee a drie werklokalen en een speel lokaal voor het kleuteronderwijs en zes a zeven lokalen voor het lager onder wijs. Voor b en w is het de vraag of er door een verbouwing ooit een school kan ontstaan die zal kunnen voldoen aan de toekomstige eisen die bij de sa menbundeling van het kleuter-en lager onderwijs zullen worden gesteld. Aan bouw van een kleuterschool is boven dien geen dringende zaak omdat deze school in het gebouw aan de Ambacht straat een goed onderkomen heeft. De oplossing die het college van b en w aandraagt bestaat uit twee delen: op korte termijn het bijplaatsen van een semi-permanent lokaal bij de lagere school van de gereformeerde gemeente in 1984 en op dc lange termijn de bouw van een geheel nieuwe geïntegreerde basisschool in hel plan Weltcvredc. Ook de situatie rond de openbare lage re school is niet eenvoudig. Volgens de voorspellingen zal deze school in 1989 zelfs elf lokalen nodig hebben. Gezien de verminderde bevolkingsgroei van 's-Gravenpolder in de toekomst vindt het college van b en w het niet verstandig om hier een permanente voorziening voor te treffen. Probleem is heeft over het nut van de Open School, is de PvdA er een groot voorstander van. De heer Moerland vroeg b. en w, trouwens of het niet zinvol is de behoefte in de gemeente Reimerswaal te peilen vooreen zogenaamde moeder-mavo. Hij stelde dat de afstand naar Goes of Ber gen op Zoom voor velen net iets te groot Commissie stemt in met voortbestaan Goese opbouwraad GOES - De Goese raadsccommissie voor welzijn heeft er geen bezwaar te gen als de raad voor het opbouwwerk van de gemeente Goes éen jaar langer blijft bestaan. De driejarige proefpe riode van de opbouwraad loopt in 1978 af en aan het gemeentebestuur is ge vraagd om nog een poosje door te mo gen gaan. Tijdens de dinsdagavond ge houden commissievergadering bleek dat de raadsleden met dat verzoek geen moeite hadden. Wel werd opgemerkt dat de resultaten van drie jaar raad voor het opbouwwerk aan de magere kant zijn. Het verlengen van de proefperiode werd mede daarom zinvol geacht, opdat de opbouwraad zich kan bezinnen op werkwijze en structuur. De commissieleden stemden in met de benoeming van mevrouw E. Bouwmans tot bestuurslid van de stich ting jeugd- en jongerenwerk Goes (SJJG). Wethouder ing. J. de Graag stelde de commissieleden op de hoogte van de be slissing van de ministter van verkeer en waterstaat om een aanzienlijke rijksbij drage te geven in de kosten voor de bouw van een nieuwe sluis bij het Goese echter dat de ruimte iuhu uc geuouwen van de openbare kleuter- en lagere school niet veel mogelijkheden biedt om nieuwe lokalen bij te bouwen. Daarom zullen ook hiervoor in het plan Weltev- rede oplossingen gezocht moeten wor den. Meteen eventueel te stichten ohris- telijk nationale school kan op dit mo ment alleen maar in planologische zin rekening gehouden worden. Voor zoVer het de behoefte aan lokalen betreft wordt aan de hand van de voor spellingen voor het kleuteronderwijs in Heinkenszand in de toekomst geen verandering verwacht. In dit dorp zal het aantal leerlingen jaarlijks met twee procent toenemen. Na de nu in uitvoering zijnde uitbreiding van de openbare en de rk kleuterscholen zul len het openbaar en het pc kleuteron derwijs in het dorp beide over drie lo kalen de beschikking hebben en de rk school over vier. Dat kan zo blijven. Hooguit zal de rk school in twee scho len met elk twee klassen worden ge splitst. Alleen voor het lager onderwijs in Heinkenszand zullen dus overloop lokalen nodig zijn: in 1982 een voor de openbare en een voor de rk school (die thans beide zeven lokalen hebben)en in 1985 een voor de nu vijf klassen tellen de pc school. Het verdient volgens het college van b en w aanbeveling deze lokalen in één keer te bouwen omdat dit financieel aantrekkelijker is dan in twee fasen. De lokalen zullen, zo is de bedoeling, aan het in Heinkenszand te bouwen ont moetingscentrum worden vastgekop peld. zodat buiten schooluren ervan ge bruik kan worden gemaakt door vereni gingen, bijvoorbeeld voor vergaderin gen. Wanneer deze lokalen voor meer voudig gebruik geschikt worden ge maakt, zijn er subsidies van de zijde van het ministerie van CRM mogelijk. Eind oktober 1978 sluit de termijn voor de re servering van deze subsidies. Daarom zal de Borselse gemeenteraad in haar oktobervergadering een beginsel-be sluit moeten nemen over de bouw van de drie lokalen Gelieve mets meer af te ge ven aan mevr. L. A. VAN STRIEN- VAN OUDENAREN omdat ik. J. L. van Strien, niets meer betaal wat na 22-9-'78 is afgeleverd. Julianastraat 37, St-Annaland. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Gevraagd: bij voorkeur met ervaring. Oud-Vossemeer, 01667-490. illlllllllllllllllllllllllliiiilllllllllillllilillllllllllillillliilllililiiiliiliiililiiiiliillili HONDA-DEALER Fruitlaan 16, Goes Tel. 01100-15415-14987 tm lillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Gevraagd: medewerker in onze brood- en banketbakkerij. In het bezit van rijbewijs. Hoofdstraat 29, Wolphaartsdijk Tel. 01198-275. lllllllllllllllllllllllll I Automobielbedrijf De Groene B.V. I Anjelierstraat 5-7, Goes, tel. 01100-16810 Biezelingsestraat 7, Kapelle, tel 01102-1267 I met fakkels en vaandels morgenmiddag 4 uur Verrijn Stuartweg 10 (Verlengde v. d. Fruitlaan, over Ringspoorlijn) Goes-Zuid Tel. 01100-28751 (privé 01198-526).

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 24