Gemeentebestuur Reimerswaal in Co praat met watersportvereniging Tot ziens in de Bööte Loos J. Neels op laatste vlucht uit Maastricht succesvol Stormezandpolder en gedeelte kom Wemeldinge in één bestemmingsplan autobedrijf w. j. soeks eerste oi aankomend kapster Dameskapsalon AngeliQue DOE HET ZELF ZAAK NIEUWERKERK Molenstraat 18 E3 01114 2134 Let op!! Minimarkt bij De Bööte Löösü Demonstratie Inbouwapparatuur voor keukens! peugeot bloc moteur dertig machines één krachtbron! vrijdag 22 september 1978 Wluml Zeeuws-Vlaanderen MOGELIJKHEID VOORTBESTAAN HAVEN ROELSHOEK Brassband'Wilhehnina' WETHOUDER: JE KUNT ER EEN LEUK HOEKJE VAN MAKEN KRABBENDIJKE - Er komt op korte termijn een gesprek tussen het gemeen tebestuur van Reimerswaal en de wa tersportvereniging die het haventje Roelshoek bij Krabbendijke huurt. Dat is een van de resultaten van het b en «■overleg dat deze week werd gehou den en waarin het haVentje aan de orde kwam. Voor het college ging het er daarbij om of het redelijk is, voor veel geld een stuk van het haVentje te be houden ten koste van mogelijk andere aken die in de gemeente van belang rijn. Bü het oVerleg ging het college uit Van tWee mogelijkheden. Ofwel de dijk bij Krabbendijke wordt verzwaard zoals men dat in eerste instantie voorzien had Daarbij moet het haventje ver dwijnen. Een tweede mogelijkheid is het uitbreiden van de bestaande havendam door er een soort golfbreker van te ma ken. Hierbij moet er buitendijks een spuikom komen die het dichtslibben van het haventje moet tegengaan. Als voor deze laatste mogelijkheid wordt gekozen betekent dat niet dat het ha ventje zoals dat er nu uitziet behouden kan blijven. Het aangezicht zal dan drastisch veranderen. Zo wordt bij voorbeeld de kade aanmerkelijk Modeshow plattelands vrouwen in Kruiningen KRUININGEN - De afdeling Kruinin gen van de Nederlandse Bond van Plat telandsvrouwen hield in 'De Koren beurs' in Kruiningen een modeshow. Leden van de gymnastiekvereniging ■Beter Bewegen' uit Kruiningen presen teerden de door het Goese modehuis •Eva Couture' beschikbaar gestelde kleding. De leidster van de gym- nastiekgroep, mevrouw De Baar-Filius, trad op als lady-speaker. kleiner. Volgens wethouder H Cornells- se van openbare werken zal deze moge lijkheid een 'fors en flink bedrag" gaan kosten. De wethouder ziet het overigens niet zo somber in voor het betreffende gebied. „Stel nu dat die haven inder daad gedempt moet worden. Dan krijg je op de plaats van de huidige haven een plateau. Nou ik stel me zo voor dat je daar prachtige dingen kunt doen. Als ik zo eens fantaseer dan kun je daar bij voorbeeld een hokje en banken plaatsen voor de bejaarden die regelmatig een wandeling naar Roelshoek maken, je kunt het gebied beplanten en je zou er een trailerhellingtje kunnen aanbren gen voor de bootjes in de Oosterschelde Op die manier kun je daar een mooi hoekje van maken", aldus de heer Cor- nelisse. De wethouder zegde toe dat het college de nodige aandacht zal besteden aan de handtekeningenactie die onder de bevolking van Krabbendijke is ge houden. Ha ndtekeni ngen Voorstanders van behoud van het ha ventje konden dat maandagavond kenbaar maken door hun handtekening te zetten. Dokter A. Constandse, een van de initiatiefnemers van de actie, deelde mee dat de handtekeningenac tie een dusdanig resultaat heeft opge leverd, dat men er zeker mee naar het college van b en w zal gaan om de hand tekeningen aan te bieden. Dat zal waar schijnlijk maandag of dinsdag gebeu ren. Over het resultaat van de actie wilde hij zich nog niet uitlaten. „Die primeur bewaar ik voor de burgemees ter en wethouders", aldus de heer Con standse. Wethouder Comelisse vond dat men wel moet overwegen met welke gedachte de inwoners van Krabbendijke hun hand tekening hebben gezet. „Volgens mij hebben die mensen getekend met de gedachte dat dan misschien het haven tje zoals we dat nu kennen behouden kan blijven. Maar dat is niet het geval. Dat haventje kan eenvoudig niet onver anderd blijven bestaan. De mensen die getekend hebben weten ook niet hoe het zal worden", vond hij. De wethouder WEEKENDDIENST ARTSEN DE BEVELANDEN Alarmnummer 01100-14444 23-24 september Artsen: Goes: v a. vrijdag 20 00 uur tot zondag 23.00 uur' M. J. Kooiman. Beestenmarkt 1, tel. 14450. Spreekuur voor spoedgevallen za. en zo. 10.00-10 30 uur en 17.00-17.30 uur. Wolphaartsdijk, Heinkenszand, Vieuwdorp, 's-Heer-Arcndskerke: v.a. w. 20 00 uur tot maandag 8.00 uur: P. van Driel te 's-Heer Arendskerke, tel. 01106-1202. Boodschappen graag voor 10.00 uur. Hansweert, Yerseke: v.a. za. 10 00 - zo. 22.00: J. de Beij, Hansweert. tel. 01130- 1344. Boodschappen graag voor 10.00 uur. Kruiningen. Krabbendijke, Waarde, Rilland-Batli: J. de Swart te Rilland- Bath. tel. 01135-343. Ingang diensten na telef. overleg. Boodschappen zo moge lijk voor 10.00 uur. De praktijk van de artsen J. Geldof, E. Th. Klapwijk, J. M. A. Kole. A. Kor- stanje, H. H. M. Zwartelé. wordt waar genomen door: S. E. J. Wöstmann, Nieuwstr. 18a, te Ovezande, tel. 01195- 450. Kloetinge. Kapelle, Wemeldinge: de praktijk van de artsen H. J. Entink. E. F. Fagee-Schaeffer. D. Vreeswijk, wordt waargenomen door: A. J. Eckhardt, Wemeldinge, tel. 01192-1438. Noord-Beveland: de praktijk van de artsen B. J. H Hasken te Kamperland en J. A van Arkel te Wissenkerke en H. Janssen te Kortgene wordt waargeno men door: W. J. Klein Wassink te Co lijnsplaat, tel 01199-304. Spreekuur voor spoedgevallen za. - zo. 1100-11.30 uur. Chirurgendienst: Dr J. A. Kopp te Goes. tel. 01100-14396. Tandartsdiensten: J H. Stam, Fr. den Hollanderlaan 16 te Goes, tel. 01100-15459. za. zond. 9-10 uur Apotheek: De Goesche apotheek, Klokstr. 19, tel 27104. Ziekenauto's: Auto Streekziekenhuis De Bevelanden, tel 01100-27000. 's-Hecrenhoek. tel. 01105-1273 Krabbendijke, tel. 01134-1527 b.g.g. 1323 Kamperland, tel. 01107-234. Kapelle, tel 01102-1999. Dierenartsen: De praktijk voor Noord- en Zuid-Beve land wordt waargenomen door: J. L. J. Gaakeer te Ovezande, tel. 01195-283. Visites zo mogelijk voor 9.00 uur aan vragen. Walcheren: I. C. Klok te Oostkapelle, tel. 01188-1443. Consult alleen na telefonische afspraak. Wijkverpleging: Goes en Wilhelminadorp, Kloetinge en Kattendijke: zr. T. Coomans tel. 01100- 27970. Oudelande, Ellewoutsdijk, 's-Heeren- hoek, Borssele, Nieuwdorp, Lewedorp, Nisse, 's-Heer Hendrikskinderen, 's- Hecr Arendskerke, Driewegen, Ove- ünde, Heinkenszand, Kwadendamme, Hoedekenskerke, Baarland, 's-Gra- venpolder, 's-Heer Abtskerke: zr. De Waaijer, Oudelandseweg 1. Heinkens zand. tel. 01106-2270. Z.-Beveland-Oost: zr. De Brufjn-Bert- ram te Kruiningen. tel. 01130-1744. N.-Bcveland. Wolphaartsdijk: zr A. v d- Plank. Wolfertsplein 4. Wolphaarts- dijk, tel. 01198-362. WEEKENDDIENST ARTSEN Schouwen-Duiveland: Alarmnummer 01100-14444 Tholen, St-Philipsland: Alarmnummer 23 en 24 september Artsen: Vanaf vrijdag 18.00 uur tot maandag 8.00 uur wordt de praktijk van J. B. Vis ser en A. W. van Geer te Zierikzee en L. Lodiers te Noordgouwe waargenomen door: W. Bontkes te Zierikzee, tel. 01110-2280. Westhoek, Brouwershaven: v.a. vrij dagavond 18.00 uur tot maandagmor gen 8.00 uur wordt de praktijk van J. L. Fiach te Renesse en L. A M. Bruel te Brouwershaven waargenomen door- J. Ph. P. Stenger. Burghseweg 54. Haamstede, tel. 01115-1861 Spreekuur za. - zo. 11.30-12 00 uur 16.30- 17.00 uur. Voor spoedgevallen. Bruinisse, Oosterland, Nieuwerkerk: v.a. vrijdagavond 18.00 uur tot maan dagmorgen 7.30 uur wordt de praktijk van F. Buitendijk te Bruinisse en M. M. v. d. Berg te Nieuwerkerk waargenomen door- H. Speelman te Oosterland, tel. 01114-1280. Stavenisse, St-Maartensdijk. St-Anna- land en Scherpenisse: (patiënten dok ter v. d. Bel): E. H. Veldman te Stavenis se, tel. 01663-400. St-Philipsland, Nieuw-Vossemeer: C. H. M de Groot te Nw.-Vossemeer. tel. 01676-545. Poortvliet, Oud-Vossemeer, Tholen en Scherpenisse: (patiënten dokter Padt): R. P. Kale. te Tholen, tel. 01660-2542. Dierenartsen: M. K. Buth te Haamstede tel. 01115- 2254. v.a. zat. 9.00 uur. Scherpenisse: A Rinses, tel. 01666-2596. Spreekuur vr. 18.30-19.00 uur, za. 8.30- 9.30 uur Wijkverpleging: Oud-Vossemeer, Poortvliet, Tholen en St-Philipsland: zr. Schot-Uil. te Tholen, tel. 01660-2620. St-Maartensdijk, Scherpenisse, St-An- naland en Stavenisse: zr. Priem te Sta venisse, tel. 01663-549. Schouwen: zr. A v d. Schelde. Noord- dijkstr. 63, Brouwershaven, tel 01119- 682. Duiveland-Zierikzee en Bruinisse: zr. P v d Velde. Weelstr. 16, Oosterland. tel, 01114-2050. TAAKVERDELING WETHOUDERS TE KAPELLE KAPELLE - Binnen het college te Ka pelle, is er gedurende de periode waar in de burgemeesterspost vakant is, een gewijzigde taakverdeling. Wethouder C. M. Dagevos is eerste waarnemend burgemeester. Daarbij heeft hij de por tefeuilles onderwijs, sport, volks gezondheid. planologie, grondzaken, openbare werken, recreatie, gewestza ken, politie, brandweer en civiele ver dediging. Wethouder mevrouw A. J, Vermer- ris-Feijtel ls tweede waarnemend bur gemeester en heeft de portefeuille so ciale zaken en maatschappelijk werk, woningverdeling, cultuur, jeugdzaken, personeelszaken, financiën, volkshuis vesting, woningbeheer, verkeer en ver voer. economische zaken, interne en al gemene zaken en welziin wees er op dat er in ieder geval redelijk overleg tussen alle partijen gepleegd moet kunnen worden „We moeten hier zeker niet met de botte bijl te werk gaan", aldus de heer Comelisse. COLIJNSPLAAT - De brassband 'Wil- helmina' uit Colijnsplaat geeft zaterdag een open luchtconcert in de Voorstraat In Colijnsplaat. Na het concert, dat om half acht begint, is er een lampionoD- tocht door het dorp. DUIVENRUBRIEK THOLEN, BEVELANDEN (Van een medewerker MIDDELBURG - Op de laatste vlucht van het seizoen vanuit Maastricht heb ben enkele liefhebbers nog een for midabel toegeslagen. De allerbeste prestatie leverde Jac. Neels uit Yerse ke. Op een aantal van 234 duiven be haalde hij de eerfste vier prijzen, te vens de 6e en de 11e prijs, terwijl hij met zijn vierde duif nog 5 minuten los vloog, op Gebr. Poley. In Wemeldinge ook een superprestatie van Jac. Wil- dcrom 1.2.6,8 en 10 en dit op een aantal van 136 duiven. T. Weening werd hier 3e en 9e. In Wolfaartsdi jk presteerde W. Muller voor de derde maal ongelooflijk goed nu, weer met de eerste drie prijzen en zes duiven bij de eerste tien. We overdrijven niet als we zeggen dat in heel Zeeland niemand zo'n succes ge had heeft op de navluchten, want al is zijn vereniging klein, in het rayon eindigde hij ook steeds vooraan. Gebr. Houtekamer werden 4 en 9. Eigenlijk in Krabbendijke ook maar eén grote winnaar G. Neels met vier duiven bij de eerste tien en 50 pet. prijs op 17 inkorvingen. Evenals H. v.d. Veke won hij de verenigingsprijs M. van de Berge werd 2e. H. v.d Veke 3e en 6e. In de an dere verenigingen op enkele plaatsen verrassende winnaars. Bij de 'Rode Doffer' in Goes won I van de Sande voor P. Hoekman die 2e en 6e werd, terwijl A. Kloosterman hier 3e en 7e werd. In Borssele ook een prettige verrassing, winnaar werd W. Priester. G. Capello. W. Moerdijk en Joh. Janse volgen op de an dere ereplaatsen. Als je maar twee dui ven in concours hebt en één ervan wordt winnaar is dit geen slechte prestatie. Dit gebeurde bij I Kegge van de 'Trouwe Duif in Tholen. L. Hage. P La- ban en A Korsman bezetten de volgen de plaatsen, terwijl C. Moeliker als mge twee duiven bij de eerste tien klokte. Bij de 'Blauwe Doffer' in Kortgene ging de eerste prijs naar J van Belzen uit Co lijnsplaat. tweede werd P. Verburg. die het op de navluchten zeer verdienstelijk heeft gedaan, H. van de Moere, M. van Belzen en Zn. en P. van Belzen zagen alle dne kans er twee bij de eerste tien te klokkea P. van Belzen gaf ook op de laatste navlucht zijn visitekaartje af met 12 op 24. Bijzonder jammer dat op de laatste vlucht voor het eerst de uit slagen van P.V.'Zierik' niet op tijd bij ons binnenkwamen. De uitslagen: Maastricht, Ierseke 234 duiven SNEL HEID 1128 meter 1,2,3.4,6 en 11 Jac. Neels 5 gebr. Poley 7 en 10 E, Minnaard Mz. 8 W. Zuidweg 9 gebr. Zuidweg. We meldinge 136 duiven snelheid 1113 me ter 1,2,6.8 en 10. Jac. Wilderom 3 en 9 T. Weening 4 M. Oudeman, 5 Schouwe- naar, 7 H v. Stel, Wolfaartsdijk, snelheid 1105 meter 40 duiven 1,2,3,5,8 en 10 W. Muller Gebr Houtekamer 4 en 9. P. A. van Loo 6 J. Schrier, 7 Krabbendijke snelheid 1116 meter 192 duiven. 1,7.9 en 10 G. Neels. 2 M. van de Berge, 3 en 6 H. van de Veke, 4 P. Verburg 5 en 8. H. Neels; Tholen 94 Duiven snelheid 1098 meter1J. Kegge, 2 L. Hage3 P. Laban. 4 A. Korsman, 5 L. v.d. Klein Jz. 6 en 10 C. Moeliker7 J. Bogaart, 8 L. v.d. Klein, 5 9 J. Praat. Goes 83 duiven, snelheid 1088 meter. 1 I. v.d. Sande, 2 en 6 P. Hoekman 3 en 7 A. Klossterman 4 I. Boer, 5 J. v. Es 8, J. Haay, 9 en 10 K. Verhage. Borssele 136 duiven, snelheid 1060 meter. 1 W. Priester. 2 en 9 G. Ca pello, 3 W. Moerdijk, 4 en 8 Joh. Janse, 5 F. Nieuwenhuijse 6 en 7 H. Mondeel, 10 K. Hage. In Zeeuwsch-Vlaanderen deed 'EMM' uit Temeuzen mee aan een prijsvlucht vanuit Maastricht. Er waren 23 duiven in concours De uitslagen: 1 A. de Bruijne; 2 L. den Hamer; 3 J. van de Graaf; 4 A. de Bruijne; 5 P. Leunis: 6 L. den Hamer: 7 A. de Bruijne; 8 J. van de Graaf. Collecte KORTGENE - De collecte ten bate van het Koningin Wilhelmina-fonds bracht in Kortgene een bedrag van 1581.82 Plattelandsvrouwen vergaderden in Sint-Annaland SINT-ANNALAND - De afdeling Sint- Annaland van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen kwam in Sint- Annaland bijeen Tijdens de vergade ring hield mevrouw Westerweel uit Tholen een causerie over het werk van de bibliotheek. Ze wees erop dat de bi bliotheek niet alleen dient voor het uit lenen van boeken, ook het verschaffen van materiaal voor studerenden en het geven van lectuur aan slechtzienden behoort tot de takenVerder werd beslo ten om te proberen een maal per maand een bijeenkomst te houden. 'Bidt en Werkt"1 houdt verkoopdag in Oosterland OOSTERLAND - De zendingskrans 'Bidt en Werkt' van de gereformeerde gemeente van Oosterland houdt dins dag de jaarlijkse verkoopdag van, op de bijeenkomsten gemaakte goederen. Van 14.30 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur kunnen kopers terecht in de grote zaal van het dorpshuis 'Oosterhof aan de Sint-Joosdijk in Oosterland. Naast vele soorten handwerken, zijn er gebak en zelfgemaakte babbelaars te koop. Tevens is er een boekenstand op de verkoping aanwezig. Ds Sinke, voorheen te Stavenisse, overleden STAVENISSE - De hervormd emeritus predikant in Waalwijk, ds F.J. Sinke is op 70-jarige leeftijd overleden. Ds Sin ke was van 1947 tot 1948 predikant in Stavenisse. In de bezettingstijd verrri- chtte ds Sinke veel verzetswerk in de Betuwe, zo hielp hij vele joodse land genoten. Ds Sinke werd op 5 september 1908 in Delft geboren en op 5 maart 1939 werd hij predikant van de gemeente Lan- gerak. In 1942 deed hij intrede in Mete ren en Est. In 47 vertrok hij naar Sta venisse. In 48 werd hij bevestigd in He- teren. In 56 vertrok ds Sinke naar Rid derkerk. Vanaf september 69 tot aan zijn emeritaat was hij predikant in Berso- yen. Ds. G. W. Korevaar 45 jaar predikant GOES - Ds. G. W. Korevaar, hervormd emeritus predikant te Zwolle, viert zon dag zijn 45-jarige jubileum als predi kant. Ds. Korevaar werd 6 juni 1908 te Den Haag geboren waar hij het christe lijk gymnasium bezocht. Hij studeerde aan de Rijksuniversiteit te Leiden en werd in 1933 predikant te Biggekerke In 1937 vertrok hij naar Zaamslag en van 1940 tot 1946 stond hij te Goes. Van daar ging hij naar Zwolle waar hem in mei 1974 emeritaat werd verleend. Daarna werd hij geestelijk verzorger van het bejaardentehuis 'Rivierenhof inZwolle. VOORSTEL COLLEGE KAPELLE ONTWERPPLAN BINNEN EEN JAAR KAPPELLE - Het college Van b en w Van Kapelle stelt de gemeenteraad voor het voorbereidingsbesluit be stemmingsplan Stormezandpolder en gedeelte Kom Wemeldinge Vast te stel len. Voor het gebied Stormezandpolder en het gedeelte Van het bestem mingsplan Kom Wemeldinge, genaamd Nieuwendijk en omstreken, gelden momenteel nog twee bestem mingsplannen. Hierop ligt de bestem ming uit te werken recreatiegebied. Het streven van het college is er op ge richt beide plangedeelten in êen be stemmingsplan te realiseren. Hiertoe zijn begin dit jaar al enige plannen be kend gemaakt. De verwachting luidt dat binnen een jaar een ontwerpplan ter visie kan wor den gelegd. In verband hiermee is het college van mening dat ter voorkoming van ongewenste ontwikkelingen, waar door de uitvoering in de toekomst moeilijkheden zou kunnen opleveren, een zogenaamd voorbereidingsbesluit dient te worden vastgesteld door de raad. De gemeenteraad moet ook beslissen over het verlenen van een krediet van 12.800,-- als subsidie aan de heer J. L. van der Boomgaard uit Maam, voor de restauratie van het pand Dorpsstraat 13 te Wemeldinge. De heer Van der Boom gaard kan nog eens rekenen op een ex tra subsidie, dat wil zeggen als de raad Plattelandsvrouwen Kapelle-Biezelinge hielden bijeenkomst. KAPELLE - De plattelandsvrouwen van de afdeling Kapelle-Biezelinge. hielden hun maandelijkse bijeenkomst in gebouw 'Obadja' te Kapelle. De ver gadering stond onder leiding van me vrouw J. de Bert, die na haar welkomst woord afscheid nam van de secretaresse van de afdeling, mevrouw Edens. die wegens verhuizing de vereniging gaat verlaten. Slager L. C J. Jansen uit Krabbendijke was aanwezig om over vlees, de toepas sing en verwerking iets te laten zien en proeven. Een en ander lichte hij toe met dia's. Het is de bedoeling om met de af deling deze herfst een bezoek te brengen aan de schouwburg in Breda. met het voorstel instemt, van 10 procent van de restauratiekosten, als het pand voor permanente bewoning wordt ge bruikt. De totale restauratie kosten be dragen 42.666,-. Hiervan wordt 30 procent door CRM gedragen. Ook het college wil 30 procent (en eventueel die 10 procent) verlenen. Op de agenda van de raadsvergadering dinsdag, om 19.30 uur in het gemeente huis te Kapelle, staat ook het Voorstel tot het benoemen van vertegenwoordi gers in verschillende lichamen en commissies. Stichting Opbouw krijgt er een full-time kracht bij BAARLAND - De stichting opbouw West Zuid-Beveland krijgt er een ad- minstratief medewerk(ster)er op full time basis bij- Het bestuur van de stich ting heeft, vooruitlopend op de be stuursvergadering van dinsdag 26 sep tember. het voorbereidingsbesluit ge nomen dat de eerste sollicitanten zul len worden uitgenodigd. De stichting krijgt er een kracht bij, na dat een verzoek hiertoe aan het Regio naal Coördinatie-college voor Openbare Werken was gericht. Deze kracht wordt toegewezen m het kader van de interim maatregel voor jeugdige werklozen. Eis van het coördinatie-college was wel dat de nieuwe kracht binnen 3 maanden is aangesteld- Op de agenda van de bestuursvergade ring van dinsdag staat verder het voor stel bestuursleden te benoemen uit de kernen Driewegen, 'sGra venpolder. Nisse en Lewedorp. Deze kemen hebben nog geen vertegenwoordiging in het be stuur. Om die vakatures op te vullen wil men ln de betreffende dorpen een rond schrijven aan de bevolking richten, zoals dat is gebeurd in Kwadendamme/ Oudelande en Ovezande Als kandidaat voor de functie van vice- vooraitter wordt de heer G. Minnaard voorgedragen. Deze vakature is ont staan door het ontslag van de heer J. Geldof Ook de nota 'Onderzoek naar de leefsi tuatie van de Borselse bejaarden' staat op de agenda De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden m het kantoor van de stichting te Baarland. HONDA-DEALER Fruitlaan 16, Goes Tel. 0110O-15415-14987 M Plaats uw familieberichten in de PZC iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiii Met spoed gevraagd: Prettige werksfeer Mevrouw Vahlenkamp Kapelle, tel. na 18.00 uur: 01102-1869 iiiiiililililiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiililiiiiiiililll „trouwfoto's^ de krant helpt u op weg Stichting jeugd jongerenwerk Goes Organiseert vanavond, 20.00 longerensoos met optreden van Jon Wyce. Engelse gitarist folkzanger. Entree ƒ2,50 A. Joachimkade 5. Goes, tel. 01100-28142. illlllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll SLEUTELS MAKEN klaar terwijl u wacht. FAASE sleutelservice Korte Vorststraat 14, Goes, tel. 01100-16709. 99 Vrijdag 22 sept, van 14.00 uur tot 21.00 uur. Zaterdag 23 sept, van 9.00 uur tot 16.00 uur. Wilt u meer weten? Kom dan vrijdag 22 sept. vanaf 14.00 uur. Heeft u interesse om een oven aan te schaffen. Geeft u dan op voor demonstratie van de JUNO-convectomaat (Heteluchtoven) 22 sept. van 19.00 uur tot 21.00 uur (beperkte plaatsen) Tijdens deze dagen Doorlopende Peugeot Demonstratie Het gereedschap voor Vakman en Doe Het Zeiver. op zaterdag 23 sept. Demonstratie wandsierpleister Delmarock - Traverti G.K. - Perlastuuk probeert uhet zelf ook eens!! Vele voordelige aanbiedingen van zowel nieuw als gebruikte goederen o.a. deuren ramen kozijnen enz. enz. Komt u ook?! Gratis koffie, stickers enz. Hout - gereedschap - knutselmaterialen - tegels - steen - tuinhekken - gaas - hang/sluitwerk - Lero verf - Bovakeuken - Konijn parket - kleinmeubelen - PVC- materialen enz. - meer dan duizend artikelen. ZEELANDS GROOTSTE EN VERLICHTING SPECIAALZAAK VERLAAGT ZIJN PRIJZEN MET 107. BORST BEHANG WESTSINGEL 8

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 35