ifl Kent u het technisch ABC vanOvertoorn? HSKa massee ONS EIKEN IS WAARD OM NAAR TE KIJKEN overtoom techdiek Altijd tijd voor Campina. Neem nou'es: natuurlijk lekker 1 Kapsalon De Jonge HAGO NEDERLAND B.V. GLAZENWASSERS en/of LEERLING GLAZENWASSERS PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 18 SEPTEMBER isjt y s Dit gave massief eiken kabinet is een kostbaar bezit. Tijdelijke prijs van 3150,- voor 2695,- Wij leveren direct uit voorraad en als steeds betaalbare prijzen. Ook onze ranken kasten salonkasten hoerenkasten servieskasten kaaskasten hoekkasten boekenkasten In eiken, 10 tallen bergmeubelen van 140 tot 350 breed. Ook in elementen, dus alle maten op diverse hoogten. Ladenkasten reeds v.a. 139,- Mimisets reeds v.a. 98,- T.V. kasten muziekkasten alle maten, secretaires en buro's. Zilveren wandkastjes als afbeeldinq 169.- Ook in noten en wor telnoten. Dekenkisten in alle maten in noten, wortelnoten en mahonie houden wij voorraad in diverse bergmeubelen, kabinet ten, t.v.- en ladenkasten en massief kleinmeube- Eiken bankstellen met bijpassende salonstafels. EETKAMER STOELEN ook in leer met bijpassende tafels 4 stuks 1280,- Nu 895,- Als steeds betaalbare prijzen en 100% ser vice en correcte be handeling woninginrichting koudekerk 2500 m2 woning inrichting tel. 01185-1493 Wij zijn altijd voordeliger Vrijdagavond koopavond (ÉT Mas goei IH reec Massee is een groothandel in cv-apparatuur, sanitair, wit goed, elektronische artikelen, luxe aanbouwkeukens, ge reedschappen enz. met vestigingen in Goes en Dordrecht. Voor onze vestiging in Goes vragen wij wegens toenemende drukte in onze magazijnen een magazijnmedewerker Tot zijn taak kan o.a. gerekend worden het ver kopen van goederen aan onze balie en het ver- zendklaarmaken van orders. Leeftijd 18-25 jaar. en een magazijnmedewerker/ chauffeur in het bezit van een grootrijbewijs. Leeftijd 20-45 jaar. Tot zijn taak kan o.a. gerekend worden het ver werken van aangevoerde goederen, het ver- zendklaarmaken van orders en het assisteren bij het laden en lossen. Tevens moet het mogelijk zijn om ingezette kun nen worden bij onze expeditie afdeling voor het vervoer van goederen. Wanneer u ginteresseerd bent, gelieve u te schrijven of contact op te nemen met Massee B V., Postbus 87, Goes, t.a.v. H. J. M. van Zant wijk. D Koninklijke Handelmaatschappij Wed. J. C. Massee Zoon. Goes: Dr. A. F. Philipsstraat11 Telefoon01100 21222 Dordrecht: Kamerlingh Onnesweg 13T5, Telefoon078 36566 D Alliance Francaise Walcheren CURSUSSEN FRANSE TAAL AANVANG VANAF 2 OKTOBER Diverse graden van gevorderdheid. Voorberei ding voor de diploma's van de Alliance Francaise te Parijs. Alle lessen worden door Franse leerkrachten ge geven. Duur der lessen: 1.5 uur per week van oktober tot juni. Inlichtingen en inschrijving m het schoolgebouw Verdilaan 2 te Vlissingeir Voor oud cursisten op maandag 25 september van 7 tot 8 uur Voor de nieuwe cursisten op dinsdag 26 sep tember van 7 tot 8 uur Het cursusgeld 180.- voor 30 lessen, en 250.- voor de conversatiecursus, moet bij de inschrij ving worden voldaan Laat het opnemen in het MCC (d.i. het landelijk werkende Makelaars Computer Centrum) cy4. van det~ tJVIaaS DuiUiiiiM- hiXiifriir Oftewel het technisch leesplankje van Overtoom? Onmisbaar voor scherpe inkopers die snel iets nodig hebben. Scherp, want de korting kan oplopen tot 40%. Helaas konden al onze 30.000 artikelen die wij uit voorraad leveren niet op het plankje. Vandaar dat u de rest aantreft in onze 500 pagina's tellende katalogus. En u weet het: 's ochtends bellen, 's avonds bij ons de deur uit. Snel geleverd, uit onze negenduizend vierkante meter voorraad. •BON voor Gratis voor bednjven Fbrticulieren 112 50 gironummer 433540 Tolhuisl3an47-8S- DenDoi3errjti tel 050 784641 lijd voor'n opkikkerde F.vpn iets Hat ip maan vult. ie Horst lest of ie lekkere trek Even iets datje maag vult je dorst lest of je lekkere trek stilt, 'n Opkikkertje van Campina. En waar u ook voor kiest, het is'allemaal verantwoord gezond en ontzettend lekker. Of het nu een gewoon glaasje melk is (dat goed doet op elk moment van de dag) of een verrukkelijke vruchtenyoghurt. Of magere chocodrank of vla in zoveel smaken. Of kwark, havermoutpap, rijstepap. Lekker is het. En gezond. Is het niet heerlijk dat Campina met al die opkikkertjes dagelijks het klokje lekker rond maakt! Halfvolle melk. 1/1 Itr fles gepasteuriseerd van 102 voor 39 1/1 ltr fles gesteriliseerd van 105 voor on l/l ltr fles M 1,5 van 112 voor 99 M 12 cent korting op alle andere literverpakkingen. Aanbiedingen geldig van 18 tot en met 30 september. Burgemeester en wethouders van Vlissingen, ge let op artikel 133, eerste lid sub C van het reg lement verkeersregels en verkeerstekens, bren gen ter openbare kennis: 1Het parkeren te verbieden aan het gedeelte van de Adriaen van Ostadelaan achter het pand President Rooseveltlaan 667; 2 Het parkeren te verbieden aan het gedeelte van het parkeervak gelegen aan de westzijde van de Ambrostus Bosschaertstraat tegenover het pand nummer 10. 3. Het parkeren te verbieden aan de westzijde van het gedeelte van de westelijke rijbaan van het Oranjeplein gelegen tussen het pand nummer 27 - dit pand niet inbegrepen - en de Bur gemeester Stemerdinglaan. 4 Aan te wijzen als verplicht fietspad voor fietsen en bromfietsers het gedeelte van de Vlissingse Kleiweg gelegen tussen de Paauwenburgweg en de Boksweg 5. Aan te wijzen als verplicht fietspad voor fietsers en bromfietsers, met dien verstande dat deze aanwijzing niet geldt voor het be stemmingsverkeer. het gedeelte van de 'oude' Zuidbeekseweg gelegen tussen de Gcrbrandy- straat en het punt 130 meter ten oosten van de splitsing 'oude' Zuidbeekseweg - Gerbrandy- straat. Vlissingen. 18 september 1978. Burgemeester en wethouders voor- Haarwerk Zeeuwse klederdracht echte haarstrengen en rollen Gravenstraat 23-Middelburg telefoon 01180-12074 Schoonmaakbedrijf/glazenwasserij Wij vragen enige nette Leeftijd vanaf 18 jaar. U kunt zich aanmelden 21 september in het Gewestelijk Arbeidsbureau te Terneuzen van 14.00 tot 17.00 uur. Vragen naar de heer Rosen en de heer Din- gemans. Inlichtingen: districtskantoor Eindhoven Tel. 040-111750. GEMEENTE VLISSINGEN Onttrekking aan het openbaar verkeer Burgemeester en wethouders van Vlissingen, ge let op artikel 12. tweede lid van de wegenwet. brengen ter openbare kennis: dat gedurende veertien dagen, te rekenen vanaf 19 september 1978 der gemeentesecretarie, afde ling algemene zaken, kamer 118, voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de staten van de Pro vincie Zeeland d.d. 21 april 1978 nr. 18 tot onttrek king aan het openbaar verkeer van het wegvakje, dat is gelegen tussen het j aagpad langs het kanaal door Walcheren en de rijbanen van de Nieuwe Vlissingseweg. nabij de brug te Souburg, gemeen te Vlissingen. goedgekeurd bij koninklijk besluit van 4 juh 1978. no. 43 Vlissingen, 16 september 1978. Ziehier 't nieuwe najaarspak, voorzien van alle modegevoelige details. Smalle haakrevers dus en een smalle pijpwijdte van onderen De rest is j overigens lekker ruim Dit alles gemaakt van een prima kwaliteit 100% katoenen ribcord in de juiste kleuren als: beige, bruin, manne en grijs, 't Zalu dan ook niet verbazen dat dit een echt HE-MAN pak i Om de prijs zult u zich echter wél verwonderen- Alleen deze week van 160,- voor 140,- Hij Herenmode: Nu ook in Terneuzen - Noordstraat 58-®

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 22