r P Kan 'n auto die zó kompleet is, nog kompleterT ««..jeeft nu óók nog Hydragas-vering. LOUWERSE &DE PRIESTER BV Toch maar mooi van Leyfand. a) een boekhoudkundig medewerker b) een medewerkster voor de data-input de leiding van het C.B.T.B.-kantoor in GOES KLEUTERDAGVERBLIJF GOES Arrondissementsrechtbank te Middelburg administratieve kracht (vrouwelijk) MEDISCH KLEUTERDAGVERBLIJF GOES Kunt met wat dubbeltjes de hele wereld rond? 16 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 16 SEPTEMBER 1978 Groothandel in tegels, bouwstoffen, keukens, sanitair, beplating- Vestigingen in Middelburg, Breda, Tilburg en Terneuzen Naast de groothandel in bovengenoemde produkten, kent ^1 ons bedrijf een sektor dienstverlening, zoals tegelzetterij, plafond- en keukenmontage. De volledige financiële administratie van alle vestigingen wordt gevoerd in de hoofdvestiging te Middelburg. Daarbij wordt gebruik gemaakt van een IBM-office com puter In verband met promotie enerzijds en vertrek wegens hu welijk anderzijds, hebben wij de volgende vakatures: De funktie ad a) omvat o.a.: - codering van dagboeken - controle van in- en output - controle van tussenrekeningen en kruisposten Eisen voor deze funktie - mavo-opleiding - tenminste praktijkdiploma boekhouden en studerend voor mba - leeftijd plm. 23 jaar - ervaring in handelsonderneming wordt op prijs gesteld, De funktie ad b) omvat o.a.: - input van kommerciële en financiële gegevens. Eisen voor deze funktie: - mavo-opleiding - interesse voor automatiseren; ervaring als datatypiste is een pré - leeftijd plm. 20 jaar. Van enthousiaste geïnteresseerden, met duidelijk verant woordelijkheidsgevoel ontvangen wij gaarne een zo uit gebreid mogelijke sollicitatiebrief, voorzien van een pas foto. U gelieve deze sollicitatie te richten aan onderstaand adres, t.a.v. afd. Personeelszadministratie. Voor telefonische informatie kunt u zich in verbinding stellen met onze heer Hulstman. middelburg waldammeweg 2 postbus 11 telefoon 01180 - 25055 telex 55075 SeggKS L8tP Vanwege het feit, dat de huidige funktionaris benoemd is tot algemeen sekretaris van onze organisatie, zoeken wij een jonge, enthousiaste kracht, die belast zal worden met Voor de vervulling van deze vakature gaan onze gedachten uit naar een jonge akademikus (b.v. landbouw-ekonoom), die zich vanuit een protestants-christelijke levensovertuiging wil inzetten voor de belangen van de boeren en tuinders, aange sloten bij onze landbouworganisatie. Ervaring in een dergelijke funktie kan tot aanbeveling strek ken, maar is geen voorwaarde. Ook H.L.S.-ers met de nodige ervaring kunnen reflekteren Geboden wordt een zelfstandige en afwisselende baan. Bij gebleken bekwaamheid zijn de mogelijkheden voor verdere promotie aanwezig. Nadere inlichtingen over deze funktie bij de algemeen sek retaris mr. G. W. Smallegange, tel. 01106-1790 (privé), 01100- 15448 of 023-281353 (kantoor). Sollicitaties tot uiterlijk 30 september a s. te richten aan het bestuur van de Christelijke Boeren- en Tuinders Bond West- Nederland, Zuiderhoutlaan 12 te Haarlem. DER BOEDE is een verpleeghuis te Koudekerke, waar somatische en psychogeriatische patiënten verpleegd worden. In de cember start de opleiding tot ziekenverzorgende Deze leerling-ziekenverzorgenden zullen worden op geleid om de patiënten die in dit verpleeghuis verblij ven te verzorgen, en zo mogelijk te reactiveren. De opleiding duurt twee jaar en bestaat uit een theore tisch en praktisch gedeelte. Gedurende de eerste acht weken wordt de leerling de primaire kennis van de ziekenverzorging bijgebracht. Na deze vooropleiding bedraagt het salaris 1358,03 bruto per maand. Om aan deze opleiding te kunnen deelnemen dient men tenminste drie jaar voortgezet onderwijs te hebben af gerond, blijkende uit een diploma. Wij denken hierbij aan opleidingen zoals I.N.A.S., M.A.V.O., e.d. Tevens dient men minimaal 17 jaar oud te zijn. Wanneer u nadere informatie omtrent deze opleiding wenst, kunt u kontakt opnemen met de verpleegkundig adjunct-direkteur Broeder J Rave, telefoonnummer (01185)1216 Mocht u interesse in deze opleiding hebben dan kunt u uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto, richten aan het hoofd van de afdeling Per soneelszaken van de Stichting 'Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland', Postbus 100, 4330 AC Middelburg AWl W Austin Maxi Zakenautoen gezinsauto Enorme laadruimte (1442 liter). Neerklapbare achterbank. Vijfde deur. Voorwielaandri|ving. HL uitvoering 1750 cc en vijf versnellingen, achterruitverwarming, ruitewissers met 2 snelheden.stoelen met verstelbare rugleuning, dwarsgeplaatste motor, tapijt op de vloer, antiverblindmgsspiegel. buitenspiegel en make-up-spiegel,elektrische ruitesproeiers.sigare-aansteker. Snel, pittig,zuinig, komfortabel. Maxi heeft alles wat 'n automobilist zich kan wensen. Wie deze verbazingwekkende auto kent, weet dat. 't Iseen auto met onvoorstelbaar veel ruimte. En wat komt daar nu nog bij? Het geweldige komfort van Hydragas-vering. Een onderhoudsvrij, nooit aan kwaliteit verliezend systeem, waarmee de carrosserie keurig vlak blijft op een oneffen wegdek. Wie deze auto met op z'n lijstje zet, doet zichzelf (en z'n gezin) te kort Uw Leyland-dealer demonstreert u graag Maxi's vele mogelijkheden. En wilt u 'n proefrit maken - stap in! In de nu nóg kompleter geworden Maxi! Austin Maxi Prijs inkl BTW, af fabriek. Impiorteur van Leyland automobielen: Leyland Nederland.Gouda. Tel.01820-11122. Mini-Allegro-Marina-Maxi-Prmcess-Triumph-Rover-Jaguar-Daimler- Leyiand Land-Rover-Range Rover-Sherpa-Bedrijfswagens 200 Verkooppunten in Nederland. Autobedrijf de Beule B.V. Gentsevaart 79, Kapellebrug. Tel. 01140 - 2097 Garage van den Bosse Nieuwstraat 60, Weststraat 2, Oostburg. Tel. 01170-2996 Garage de Jager Nieuwendijk 1. Axel. Tel. 01155-1774 Automobielbedrijf v.d. Vliet-Goes B.V. Anthony Fokkerstraat 85, Goes. Tel. 01198 - 526 Garage Rida Terneuzen B.V. Mr. F. J. Haarmanweg 4, Terneuzen. Tel. 01150 - 1 36 90 Autobedrijf Wondergem Melse Industrieweg 31Vlissingen. Tel. 01184 -15220 vraagt wegens uitbreiding voor de groep peuters/kleuters een GROEPSLEIDER Het Medisch Kleuterdagverblijf is ge vestigd in eengezinswoningen. Per wo ning kunnen max. 7 kinderen worden opgenomen. Functieomschrijving: - begeleiden, samen met een collega, van een groep van max. 7 kinderen in de leeftijd van 1,5 t/m 6 jaar. - onderhouden van contacten met de ouders. - nauw samenwerken met hoofdleider, maat schappelijk werkster,, psychologe, kinderarts en groepsleiding. Gevraagd wordt - opleiding M.B.O.-i.w. of k.w. of gelijkwaardig, - min.leeftijd 21 jaar. - kunnen werken in teamverband. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Directeur Vereeniging Kinderzorg, Nieuw straat 47, 4331 JK Middelburg. Ter griffie van genoemde rechtbank kan - voorlopig in tijde lijke dienst - worden geplaatst een in de rang van schrijver A. Salaris en vakantie volgens rijksregeling. Ervaringen en diploma typen is vereist, alsmede het bezit van het diploma MULO/MAVO of daarmede gelijkstaand diploma. Sollicitaties te richten vóór maandag 25 september 1978 aan de griffier der arrondissementsrechtbank te Middelburg, Hofplein no. 8. vraagt een PSYCHOLOGE voor 8 uur per week. Het Medisch Kleuterdagverblijf zal eind oktober 1978 gehuisvest worden in vier eengezinswoningen aan de Roosevelt- stede te Goes. Gewerkt wordt in teamverband met hoofdleider, kinderarts, maatschappen)* werkster en groepsleiding Voor inlichtingen omtrent deze functie kunt u zich wenden tot mevrouw drs. E. Beck-van de Aarssen, psycho^ge van de Medische Kleuter dagverblijven te Middelburg en Vlissingen. Zij is telefonisch bereikbaar onder nummer 01184 18582. Schriftelijke sollicitaties richten aan: directeur Vereeniging Kinderzorg, Nieuwstraat 47, 4331 JK Middelburg. psssst! niet verder vertellen hoor; maar u kunt het zeker als u voor wat duppies n krantje koopt en dat even lekker doorleest

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 16