KEETIE VAN OOSTEN NOG NOOIT ZO SNEL OP ACHTERVOLGING Ajax speelt zondag Amsterdam-703 tegen finale van Anderlecht Johan de Wolf winnaar in B-groep van ECl-toernooi Tactische Antheunisse versloeg een indrukwekkende Van Duysse PZC/s Finalist achtervolging positief bij controle Schuiten snelste in achtervolging Pronk tweede KUIPER EEN DAG TE LAAT Week rust voor Ronnie Schrier RAL VOLGEND JAAR NIET RIJ RODE 'BADGAST' PIET V0NCK: „DE MEESTE ATLETEN MAKEN VEEL TE VEEL TRAININGSKILOMETERS..." RKHAV'er liep 5 maanden niet... M UN CHEN - Norbert Durpisch, de donderdagnacht door zijn landgenoot Detlef Macha onttroonde wereldkampioen op de individuele achtervolging, is positief bevonden bij het onderzoek naar stimulerende middelen. Ook de contra-ex pertise wees uit dat de Oostduitser in zijn slechts ternau wernood gewonnen rit uit de achtste finales tegen de Noor Iversen efedrine heeft gebruikt. Dit bracht het urine-onder- zoek aan het licht dat in Keulen werd verricht door oud wielrenner Manfred Donicher. Het is de tweede keer dat het thema doping bij een wereldkampioenschap wielrennen actueel is. Eerder was dat het geval in 1975 in Luik. toen het Poolse tandemduo KocoUKotlinski niet op de dopingcontrole verscheen en daarop de wereldtitel werd ontnomen. Bij monde van delegatiechef Ingo Hulsberg, de secretaris-generaal van het ministerie voor sportzaken in Oost-Duitsland, heeft de ploegleiding inmid dels Durpisch' gebruik van efedrine toegegeven. Tegelijkertijd distantieer den de Oostduitsers zich volledig van de hele affaire, omdat de met een Tsjechische arts getrouwde Durpisch zich zou onttrekken aan de medische begeleiding en volledig zyn eigen gang gaat. Aanvankelijk overwoog de Oostduitse ploegleiding nog protest aan te teke nen tegen de gang van zaken rond de controle, doch bij nader inzien werd daarvan afgezien. Ingevolge artikel 25 van het UCI-reglement wordt Durpisch nu voor een maand geschorst. Voor het eindklassement van de achtervolging heeft deze doping-affaire uitsluitend gevolgen voor de Oostduitser, die als zilveren-medaillewinnaar is gediskwalificeerd. ZATERDAG 19 AUGUSTUS MUNCHEN - Het goud en zilver op de individuele achtervolging bij de dames kan Nederland normaliter niet meer ontgaan. De overmacht die Keetie van Oosten en Anne Riemersma zowel in de kwalificaties als gisteravond in de kwartfinales aan de dag leg den, degradeerden de concurrentie tot een groepje goedwillende figuranten. De wereldtijden die beide dames tot twee keer op het scorebord brachten, geven echter tegelijkertijd aan, dat het da- meswielrennen nog altijd in de kinderschoenen staat. Interessant voor Nederland blijft nu nog wereldkampioene Tamara Garkuchina inliep en bovendien de 3000 meter afleg de in een tijd. die niet alleen 13 seconden onder haar persoonlijke record lag. maar met welke chrono (3.49,54) zij het van 1974 daterende wereldrecord van Garkuchina met drie seconden omlaag bracht. In haar tweede rit deed de Zeeuwse het nogeens dunnetjes over. Na iets meer dan twee minuten had Keetie van Oosten de Belgische Nicole van den Broeck reeds achterhaald en slechts de vraag wie van het tweetal in het Oranje-onderonsje de wereldtitel voor zich zal opeisen. Voor de stijlprijs zal Keetie van Oosten, de tweevoudige wereldkampioene op dit onderdeel, nooit in aanmerking komen, maar dat verhindert haar niet tijden te scoren, die aardig in de buurt komen van de minde re goden bij de heren. Indrukwekkend was de manier waarop zij in haar kwalificatierit de zesvoudige haar tijd (3.52,32) was andermaal van superieur gehalte. Met die tijden stelde Keetie van Oosten nadrukkelijk haar kandidatuur voor de wereldtitel, in de finale waarvoor ze on vermijdelijk zal stoten op Anne Riemersma. Onlangs bij het nationale titelgevecht beroofde de Friezin Keetie van Oosten van een nationale titel, het geen toen tot de nodige irritatie leidde, omdat de Zeeuwse, in tegenstelling tot Anne Riemersma. niet was gestoken in het aërodynamische pak. De tijden die de zilveren medaillewinnares van Ven ezuela in Munchen scoorde (res pectievelijk 3.51.30 en 3.55,32, waarmee zü haar persoonlijke toptijd van 3 59 eveneens aanzienlijk verbeterde) bie den vermoedelijk net onvoldoende per spectief op de wereidtitel. maar vormen wel degelijk een garantie voor een uiter st boeiend tweegevecht. sport 25 AMSTERDAM - Ajax en Anderlecht zullen zondagavond in het Olympisch Stadion gaan uitmaken wie winnaar wordt van het toernooi Amsterdam 703. Beide ploegen bereikten de eind strijd na een gelijkspel met 2-2 tegen resp. Fluminense en AZ, die het prijs schieten vanaf de 11 meter-stip minder goed onder de knie hadden. Ajax en Fluminense hielden laat op de avond de spanning er het langst in, omdat na „tien onbeslist" de strijdvraag ont stond of spelers die al een strafschop hadden genomen, opnieuw aan bod mochten komen. De beraadslagingen duurden lang, maar uiteindelijk mocht het niet. Bij de 14e strafschop faalde Arthur, waarmee Fluminense in de kleine finale zat. Anderlechts reservedoelman Jacques Munaron mocht dan door het stoppen van liefst drie strafschoppen tot held MUNCHEN - Roy Schuiten en Herman Ponsteen hebben zich vrijdagavond geplaatst voor de halve finales van de individuele achtervolging voor be roepsrenners. Schuiten maakte de sneiste tijd met 5.54.04 en zal in de hal ve eindstrijd aantreden tegen de Belg Jean Luc van den Broucke. Herman Ponsteen, die in de kwalifica- tieritten de snelste was, haalde zijn te genstander de Italiaan Dino Porrini na vier kilometer in en geloofde het daarna wel. Zijn tijd, 6.01.46 was de minste. In de halve eindstrijd komt Ponsteen uit tegen titelhouder Braun. De uitslagen van de kwartfinales zijn: Schuiten (Ned) 5.54.04 - Schumacher mi) 5.58.55; Braun (Wdl) 5.54.79 - Gisi- ger (Zwi) 6.01.27; Van den Broucke (Bel) 5.59.95 - Brandbury (GBr) ingelopen; Ponsteen (Ned) 6.01.46 - Porrini (Ita) in gelopen. MUNCHEN-De wereldtitel bij de ama teurstayers is veroverd door de West duitser Rainer Podlesch. Het zilver ging naar Mathieu Pronk en het brons naar Martin Rietveld. Drievoudig we reldkampioen Gaby Minneboo gaf op. De uitslag van de stayersfinale voor amateurs is: 1. Podlesch (WDL) 50 km in 42.09.72 (gem. snelheid: 71.151 km uur); 2. Pronk (Ned) op 250 meter; 3 Rietveld (Ned) op twee ronden: 5 Schutz (WdL) zes ronden; 6 Jean Breuer (Wdl.) op ne gen ronden; Minneboo (Ned.) en Bastia- nello (Ita.) gaven op. ZOETEMELK PRAAT OPNIEUW MET POST ZEVENBERGEN - Joop Zoetemelk zal woensdag beslissen of hij overstapt naar de Raleigh-ploeg van Peter Post of toch in Franse dienst zal blijven. Zoetemelk heeft donderdagavond een gesprek gehad met Post. Na afloop daarvan liet hij weten: „Woensdag praat ik nog met de mensen in Frankrijk. Ik blijf het liefst bij die ploeg rijden, omdat ik daar al zolang zit". Mochten er echter grote verschillen tussen het Nederland se en het Franse aanbod zitten, dan zal hij toch voor Post kiezen. MUNCHEN - Volgens de letter van het reglement, kan Hennie Kuiper niet deelnemen aan het wereld kampioenschap wielrennen op de weg. De inschrijvingstermijn voor de wedstrijd op de Nurburgring ver streek namelijk donderdagavond en Hennie Kuiper werd door de KNWU vrijdagochtend officieel opgegeven. Officieel te laat dus. maar gezien de achtergronden van Kuipers toevoe ging aan de Nederlandse ploeg zal de internationale federatie (UCI) bekij ken of er sprake kan zijn van clemen tie. van deze ontmoeting worden gebom bardeerd. in feite was het natuurlijk de schuld van de falende Alkmaarse schutters Kees Kist, Kristen Nygaard en Ronald Spelbos. Want het missen van een strafschop blijft zeker voor een profvoetballer een onverteerbare, niet met excuses te camoufleren zaak. Het was overigens een opwindend slot van een krachtmeting die allesbehalve de indruk wekte dat beide ploegen al hun registers opentrokken. Vooral in de eerste helft kende het matte schouwspel maar weinig opwindende momenten, wijze - snelle spurt in de ruimte, de bal aannemen en meteen scoren - verzil verde. Goedkoop Weliswaar deed Peter Ressel (AZ) ver dienstelijk moeite zich als aanwinst te manifesteren, maar zijn goedbedoelde pogingen strandden op onwennigheid om in samenwerking met Pier Tol en Kees Kist tot produktie te komen Daarvoor moest slimme vos Willem van Hanegem worden gemobiliseerd, die een levensgroot misverstand in de Bel- ondanks het „binnenkomertje van spits gische defensie afstrafte; I-1 Ruud Geels, die kort na het begin een in de tweede helft leken belde ploegen paar meter vrijheid kreeg van de als hun leven wat te beteren, met als inter- voorstopper debuterende Henk van mezzo een strafschop tegen AZ. knap Rjjnsoever en dat op de hem bekende uitgelokt door de voor Van der Eist in gevallen Ronny Martens die daarop VLAARDINGEN - FC Vlaardingens nieuwste aanwinst, de 22-jarige Zeeuwse spitsspeler Ronnie Schrier (ex-Krabbendijke), kan de start van het nieuwe seizoen wel vergeten. Deze week heeft de Zeeuw een keelontste king opgelopen. Van de fysiotherapeut Houdijk van FC Vlaardingen kreeg Schrier te horen, dat hij voorlopig een week volstrekt rust moet houden. Dat houdt in, dat hij de bekerwedstrijd van vanavond (zaterdag) in Vlaardingen tegen de amateurs van Noordwijk en de eerstecompetitiewedstrijd van woensdagavond in Vlaardingen tegen Telstar moet missen. „In de loop van volgende week hoop ik weer te trainen', verwacht Schrier. gerechtigheid - wèl faalde. Binnen drie minuten werd de stand daarna op 2-2 gebracht door achtereenvolgens Kees Kist en Frank Vercouteren. Verder reikte de produktiviteit van de ploeg niet, ook al bleek het uitwisselen van Pier Tol voor J aan de Graaf een verbete ring in de Alkmaarse formatie, die tegen ploegen van kaliber nog kennelijk vol doende zelfbewustheid mist. Ajax Ajax gaat voor de vierde keer in succes sie een poling wagen om het Am sterdam-voetbaltoernooi te winnen. De drie voorgaande keren moesten de Am- steradammers de eer laten aan resp. RWDM. Anderlecht en AZ'67. Dat Ajax zich voor de eindstrijd plaatste van het 703-toernooi. dankte het voor een niet onaanzienlijk deel aan Piet Schrijvers. De stevige doelman stopte in de eerste serie strafschoppen (noodzakelijk na de 2-2. na 90 minuten) de schoten van Carlinhos en Edinho. waardoor Ajax na de missers van Lerby (tegen de paal) en Meutstege (ver naast) toch nog niet was uitgeschakeld. Ame- sen en Robertinho benutten vervolgens hun penalty's, Van Dord maakte in de daarop volgende beurt ook geen fout, maar Arthur trof niet het net. maar een fotograaf, waardoor Fluminense werd verwezen naar de kleine finale tegen AZ'67. Ajax-Fluminense werd het aanzien pas waard in de tweede helft, toen de Am sterdammers een in de 40e minuut op gelopen achterstand probeerden goed te maken. Francesco Marinho. die zich tijdens de Europese tournee van Flumi nense graag in de kijker speelt voor een vet buitenlands contract, benutte, na dat hij door Piet Schrijvers was neerge legd. zelf de door scheidsrechter Weer ink toegekende strafschop. Cadeau Diezelfde Weerink gaf Ajax al na vijf minuten spelen in de tweede helft een penalty cadeau. Carlos Alberto had volgens de arbiter (die Arthur in de eerste helft geel gaf wegens het neer leggen van Tahamata) hens gemaakt, maar geen mens, op Weerink dan na, die dat gezien had. Amesen wist echter geen raad met het buitenkansje en tikte de bal via keeper Wendell naast de ver keerde kant van de paal. Ajax zette Fluminense daarna onder stevige druk. De Amsterdammers wa ren vooral op de rechtervleugel gevaar lijk, omdat op die kant diverse midden velders (Tahamata, Amesen, Schoena ker) de diepte opzochten. Ajax speelde zonder specifieke rechterspits, omdat Tscheu la Ling met een zweepslag langs de kant was gebleven. Zijn vervanger Lerby vond in de 57e mi nuut het hoofd van Ray Clarke (hij werd overigens te weinig in het spel betrok ken). De van Sparta overgekomen spits kopte over Wendell terug naar Meijer, die op zijn beurt Ajax op gelijke hoogte bracht met Fluminense. De Brazilianen konden zich ondanks de druk op het doel van Wendell vaak uitleven in ra- zendgevaarlijke counters In de 20e mi nuut resulteerde zo'n ver doorgevoerde combinatie in de Ajax-defensie in een goal van Carlos Alberto. Nog in dezelfde minuut echter zette Lerby zijn ploeg opnieuw op gelijke hoogte met Fluminense. De Deen kopte de bal via de binnenkant van de paal langs Wendell. Ajax kreeg daarna nog enkele kansen, maar miste precisie, waardoor de wedstrijd evenals AZ-An- derlecht in een 2-2 na 90 minuten eindigde De misser van Arthur in de daarop volgende strafschoppenserie maakte een finaleplaats voor Ajax voor de vierde achtereenvolgende keer tot een feit. ZEVENBERGEN - De w ielerploeg Bode-Shimano van ploegleider Henk Koopmans gaat volgend jaar alleen door. De besprekingen met een nieuwe co-sponsor voor volgend seizoen, waarin men groter terug wilde keren, zijn donderdagavond op niets uitgelopen. Van zes renners is zeker dat zij vol gend seizoen blijven. Dat zijn Bert Scheunemann, Johan van de Meer, Ad Prinsen, Ger Mak, Roelof Groen en de Zwitser Fridolin Keiler. Kees Bal. de kopman die onlangs werd ontslagen en nu als freelancer voor de formatie rijdt, keert definitief niet terug. SAS VAN GENT-Zonder een flagrante misser kan de Deen Eric Pedersen de titel in het ECI-schaaktoemooi niet meer ontgaan. Pedersen won gister middag in de voorlaatste ronde van de Duitser Cordes en kwam daardoor af getekend aan de leiding. Wie de laatste tegenstander van Peder sen wordt, was gisteravond nog niet be kend. Dat hangt nog af van de uitslag van Gizinsky-Jansen, een partij die gis teren afgebroken werd. Zeker is echter dat de Deen in die slotronde aan remise genoeg heeft om zich kampioen te mo gen noemen Hij gaat in ieder geval met een vol puynt de finale in. opvallend was gisteren de snelle remise van Gert Jan de Boer tegen de Engelsman Davies. Al na 17 minuten bood De Boer remies aan. Helmuth Cardon moest opnieuw een nederlaag incasseren. De Sassenaar Harry Provoost (Nederland) - E. Kourkouna- verloor gisteren van de Amerikaan kis (Griekenland) 0,5-0,5: E. Swoboda (Oos- Ginsburg. In de B-groep werd Johan de tenrijk) - J Guimaraes (Portugal) 0,5-0,5: G. Wolf uit Middelburg kampioen op Gray (Schotland)-C.Sel(TRurloJe) 0,5-0.5; E. weerstandsDunten De Wolf finishte ge- Brouwer (Nederland) - Zimmerman (Belgiè) weersianaspunum. ue vvuii ïuusrne ge n n s Mlrhi(,]s (Rp.l(^p,,R(.tcriei n 5- fijk met de Belg Danny Weyns (5.3 punt). De Middelburger had echter preciex één weerstandspunt meer en mocht zich daarom winnaar noemen. De uitslagen van de voorlaatste ronde m de Danny Weyns (Meetjesland) 5.5 (28,5 A-groep: Erik Pedersen (Denemarken) - H. weerstandspunten); 3. Eelco Haak (Mlddel- Cordes (W.-Dultsland) 1-0; G. Sanna (Italië) - burg) 4,5, 4 Dino Webbink (KNSB) 4.5; 5 Pat- A Gfeller (Zwitserland) 1-0; Bengt Svensson trick Maes (Leopoldsburg) 4.5, 6 Eric Wille burg (Ver. Staten) 0-1; Pal Ole Llabotro Verhelst (Witte Paard) 2.15 Eric Ivens (Witte (Noorwegen) - M. Lauren (Finland 0.5-0.5: Paard) 1,5; 16 Carlo Maas (Witte Paard) 1. DOMBURG - Op even indrukwekken de als merkwaardige manier heeft RKHAV-atleet Hugo van Duysse. af komstig uit Belgie, gisteravond in dc eerste atletiekronde van Domburg het trainingsstadpunt van zijn ploegmaat Piet Vonck gestalte gegeven. „Je moet niet te veel kilometers trainen en zo goed mogelijke resultaten bereiken", vertrouwde de als badgast in Domburg aanwezige Vonck („Ik wist te laat, dat deze wedstrijd gehouden werd en bo vendien moet ik zaterdag in Belgie een wedstrijd lopen") aan commentator Niek Flipse toe. Hugo van Duysse liep na de 24 uurs-race van zijn club eind april geen enkele wedstrijd meer om dat hij zijn huis wilde verbouwen, trainde voor de wedstrijd in Domburg slechts matig en won deze race nog bij na ook. Slechts in de eindsprint werd de Belgische RKHAV'er verslagen door de tactisch goed lopende Johan Ant heunisse van het Vlissingse Marathon. Volgens Niek Flipse („Ik heb een derma te lastige stuitblessure. dat ik hoogstwaarschijnlijk dit seizoen niet meer in actie zal komen", verzekerde Zeelands topatleet op de 800 en 1500 meter) vertelde Piet Vonck. gekleed in superwit vakantietenue en vergezeld ui teraard van vrouw en dochter, behar- tenswaardige zaken over zijn trainings- aanpak. „De meeste atleten, ook die van de middenmoot, lopen veel te veel trainingskilometers. En als ze dan min dere resultaten behalen, maken ze ng meer trainingsuren. Ik heb nooit veel kilqmeters gelopen, maar toch veel prij zen behaald.Op zaterdag 16 september ga ik in het Belgische Berchem een ma rathon lopen,ze zeggen, dat ik dat kan, maai' daarvoor train ik niet meer dan een stuk of zes duurlopen en verder der tien tot zestien kilometer per dag". Zijn clubgenoten hebben die trainings- opzet van Vonck nooit willen volgen, maar misschien is Hugo van Duysse er nu ook voor 'gewonnen'. Hij ging ten minste na vijf maanden non-activiteit ,Ik wilde perse mijn huis verbouwen en ik heb da t doorgezet") onmiddellijk mee met Johan Antheunisse. RKHAV- ploeggenoot Jan van Laarhoven, die la ter terugviel, en AAC-atleet. Henk van Nugteren uit Amsterdam, die al na een kilometer het leidende viertal vormden, op een tiental meters gevolgd door een groep met Cor Peute van Dynamo tin eigen dorp lopend). Jaap Oele van AV '56. veteraan Ron Jansen van Sprint Breda, en de later naar achter verdron gen lopers Johan de Vlieger van Mara thon en Koos Oggel Van AV '56. Omdat Johan Antheunisse het tempo niet wilde maken („Anders had ik het waarschijnlijk niet kunnen volhou den") hielden de drie koplopers tot de vijfde ronde het tempo vrij laag. Maar op het moment, dat Henk van Nugteren het groepje aanvoerde, plaatste Hugo van Duysse op het zwaarste deel van het rondje van een kilometer rond het Badpaviljoen (dat dus acht maal gelo pen moest worden) een felle demar- Johan Antheunisse vertelde daarover: ..Het was een felle tussensprint, die Hu- go bovendien wel een halve ronde lang volhield. Van Nugteren kon dat tempo niet volgen, maar ik kon Van Duysse wl volgen, al was het op de helling omhoog langs de buitenkant van de duinen be hoorlijk zwaar.Bovendien had en heb ik nog steeds 1 st van mijn beenblessure, waar ik al vele maanden mee sukkel Maar dankzij de conditie, die de Mara thonatleet uit Middelburg nog over had gehouden van de nationale kampioen schappen. kon hij Van Duysse makke lijk volgen, die net voldoende wed strijdritme miste om de lange Middel burger in de eindsprint behoorlijk partij te kunnen geven. In een lange rush flit ste Antheunisse als eerste door de fi nish. op drietiende seconde gevolgd door de RKHAV-atleet, die volgende week vrijdag met de halve marathon van zijn eigen vereniging zijn tweede wedstrijd sinds de 'gedwongen' rust periode loopt.Een evenement, waarbij natuurlijk ook Piet Vonck acte de pre sence zal geven, temeer omdat ver moedelijk Walter van Renterghem, de sterke Belg. present is. De afwezigheid van sterke concurrentie was volgens de kleine doorzetter uit Hulst ook n van de redenen, waarom hij gisteren niet in Domburg liep. ..Laat de anderen maar eens winnen, anders den ken ze, dat ik alles wil winnen", rede neerde Piet Vonck. Het verbaasde Hugo van Duysse, dat hij zo makkelijk gelopen had na die lange afwezigheid. „Die acht kilometer hier was net voldoende, temeer omdat ik op de baan nog niet heb gelopen. Maar het ging lekker en ik heb dan ook goede moed voor de halve marathon in Hulst" Na Ron Jansen, die uiteraard de eerste veteraan werd. legde Cor Peute beslag op de zesde plaats. „Voor mij was deze race extra zwaar, omdat ik telkens 75 kilo omhoog moest hijsen langs de duinenkant. Maar het viel me toch mee ik had nooit op een zo goede klassering gerekend. Want al woon ik dan in Dom burg, trainen op dit traject doe ik nim mer" Op twee seconden van de Domburgse Dynamoloper volgde Jaap Oele. die op zijn beurt vier seconden voorsprong had op Ad Muys van Thor Roosendaal. Wlm Kaljouw van Dynamo toonde met een negende plaats aan. dat hij al niet meer aan een comeback bezig is. maar de top van de middenmoot vormt Hij eindigde vr Henk Stange van Dynamo, Ad Kuzee van Marathon en Koos Oggel, die de op nieuw sterk lopende Willem Roose van AV '56 vooraf gingen. Dynamo Middel burg organiseerde samen met de Dom burgse VW deze wegwedstrijd, die onge twijfeld een jaarlijks terugkerend even ement in de Walcherse badplaats zal worden. Uitslag De voornaamste resultaten luiden als volgt: 1 Johan Antheunisse. Marathon 25.37.7; 2 Hu- go van Duysse, RKHAV Hulst 25.38 0; 3 Henk Nugteren. AAC 26.07.4; 4 Jan van Laarhoven, RKHAV 26 25; 5 Ron Jansen. Sprint Breda 1 Vet 27.15; 6 Cor Peute. Dynamo 27 16; 7 Jaap Oele. AV56 27.18: 8 Ad Muys. Thor 27 22: 9 Wim Kaljouw. Dynamo 27 45: 10 Henk Stan ge. Dynamo 27.50. 11 Ad Kuzee, Marathon 27 54. 12 Koos Oggel. AV'56 27.54; 13 Wim Roose, AV'56 28,10; 14 Louw Dingemunse, Zeeland Sport. 2e Vet. 28,23, 16 Kees We- strale, Marathon 28.35, 16 Frans Pleyte Dy namo 28 36; 17 Johan de Vlieger Marathon 2837:18ChnsdeKoe. Dynamo2839,19 Adrie Hercebout. Marathon 28 55: 20 Paul van Iwaarden. Dynamo 28 57 21 Job Mathljsse., Dynamo 29.00; 22 Hulb Dalebout AV 56 29 05: 23 Kees Markusse. AV 56 29 06. 24 Piet de Klerk, Dynamo 29 10. 25 Ab Jeras. Dynamo 29 35; 26 Cees v d. Bulck, Zeeland Sport 29.40; 27 JanMinderhoud.Dynamo29 49;28Arend- se. Marathon 29 52; 29 Peter Hameeteman. Zeeland Sport 30 09. 30 Huib Lavooy. Prins Hendrik 30.12; 31 Hans Bostelaar, Dynamo 3e vet. 30 16.32 J van Oorschot. AC Olympla 4e Vet 30 24, 33 Han Reynhout Dynamo 5e Vet. 30.27. 34 Verhulst AV56 30.28; 35 R. Geelhoed. AV'56 30 48; 36 S. P Geerse. Mara thon 31 21; 37 Plet ZouteweUe. Vet. NederL6e vel 31.26: 38 Teun van Rooyen. Dynamo 31.32; 39 M. van BlokpoeL Marathon 31.42 koplopers in Domburg no bijeen: voorop Henk Nugteren, daarna winnaar Johan Antheunisse en Hugo van Duysse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 25