Zeeuws zwemkampioenscha? minder attractief: te sterke favorieten Van den Bunder: eerste zege bij beroepsrenners WOEDE RUUD KROL WEKT IRRITATIE MEDESPELERS PZC/s 't Is een filter, 't Blijft een Camel. WK OP TELEVISIE HAPPEL KRIJGT DE KANS OM TACTISCH GROOTMEESTERSCHAP TE BEWIJZEN 15 PAULA BUIJSSE, IRMA DE WAARD EN ROB GEERVLIET STAAN GARANT VOOR EEN HANDVOL EERSTE POSITIES EDWIN DE CAUSMAECKER IS STERK OP DE LANGE AFSTAND Arne houdt zeilcompetitie KEETIE VAN OOSTEN WEER NAAR USA KESSLER TEKENDE WOENSDAG 14 JUNI 1978 sport l Advertentie) PAULA BUIJSSE IRMA DE WAARD ROB GEERVLIET SAS VAN GENT -- In zijn totaliteit zal de strijd om het Zeeuws zonterzwemkampioenschap -dat wat de korte baan betreft- zaterdag en zondag a.s. in Sas van Gent wordt gehouden, minder interessant zijn dan vorige jaren: dat is de verwachting over deze titelstrijd van Zeeuws zwem-eommissielid Wim Buijs uit Souburg. Het is het gevolg van het feit, dat er voor dit kampioenschap te sterke favorieten aangewezen kunnen worden. Paula Buijsse van Braakman. Irma de Waard van Luctor en Rob Geervliet, eveneens van Luctor. leggen immers een te sterk accent op het zwemgebeuren in de Zeeuvvs-Vlaamse grensplaats, daaraan hoeft niet getwijfeld te worden. Terwijl in andere jaren met name Ylissinger Jaap Kcijmel (ditmaal niet van de partij, omdat hij teveel in beslag genomen wordt door tentamens voor zijn studie aan dc Haagse sportacademie) voor enorme verrassingen zorgde door hoegenaamd ongetraind een zak vol medailles uit het water te slepen. van Bruinvis en Marjan Leynse van Stormvogel als de grootste kans- hebslers. alsmede Sandra Verdonck en Arienne Knoester vooral op de school slag. Bij de jongens onder de twaalf zul len John de Vries van Stormvogel en Eric van de Velde van Ganze Goes el kaar het leven zuur' maken Wat -ten lotte- onder de tien Jaar zwemt, levert weinig geweldige resultaten op, het ge volg van het feit -we stellen het nog maals aan de orde- dat de meeste clubs weigeren om de jongste jeugd de grote nummers te laten zwemmen De Zeeuwse titelstrijd begint a.s. vrij dag al met dc estafettes de vier maal 100 meter vrije slag. de vier maal 100 meter wisselslag en de 5 maal 50 meter vrije slag zowel voor de dames als de heren Als de Luctorploegen compleet ingezet kunnen worden, dan zal Luctor alle estafettes winnen Dc ploeg is ster ker dan vorig jaar en ze is bovendien in de breedte gegroeid. ,,Ik zou niet weten welke club Luetor van de estafettes moet afhouden", verwacht ook zwem- commissielid Buijs. Misschien dat het Vlissingse Stormvogel voor sterke te genstand kan zorgen op de vier maal 100 meter wisselslagestafette Overigens is het winnen van alle estafettes niet uniek in het Zeeuwse zwemgebeuren: ook Stormvogel presteerde het enkele jaren geleden In dc damcsplocg van Luctor zijn het talent Irma dc Waard en Jolanda Spruijt dc beslissende factoren voor succes. Ze zwemmen zo sterk, dat de andere estafettcplocglcdcn zelfs op de andere teams kunnen verliezen om toch nog ruimschoots met dc volle winst aan te kunnen tikken. Buijs: „Wat ze tenslotte dik verdienen. Ik hoop daarbij, dat ze Zeeuwse records zullen zwemmen. Dat kan. want dc huidige records kunnen verbeterd worden. Op de korte baangeeft Wim Buijs het Luctortalent Irma de Waard kans op vijf adspiranteiititels en wellicht nog enkele seniorenkampioenschappen, als de immer goedgemutste zwemster ten- miste ook in de oudste categorie wordt ingezet Onder de 14en 16jaanslrmade Waard goed voor overwinningen op dc vlinderslag (waarop ze momenteel rond de 1.16 zwemt Zwaar toernooi Op de rugslag is de Middelburgse zeker van de zege onder de 14 jaar en onder de 16 misschien.Ook op de 200 meter wis selslag, waarop ze kort, geleden het Zeeuws record gebroken heelt, is Irma deWaard kansrijk maar het is uiteraard de vraag of ze op dit damesnummer in gezet zal worden, omdat zo in feite nog nooit een dergelijke zwaar toernooi heeft gezwommen. Het is immers een evenement, waarop een zware aanslag wordt gepleegd op de conditie Tenzij Irma de Waard enkele nummers overslaat, zal er voor Jolanda Spruijt weinig aan kampioenschappen te win nen zyn. Bij de dames mag immers ver wacht worden, dat de slanke Middel burgse tekort komt bij Paula Buijsse, die een uitstekende conditie heeft op gebouwd tijdens haar zwemtraimngen in het bad in het Belgische Eeklo en die in vergelijking met vorig jaar nog veel- zijdlger is geworden. Zo zwemt Paula Buijsse de 100 meter vlinderslag al in 118 rond De Braakmanzwemster is zonder meer favoriet op de 100.200 en 400 meter vrije i>lag en ze kan voortreffelijk uit de voe ten op dc 2U0meter wisselslag persoon- MIDDELBURG - De zeilwed strijdcommissie van dc w.v. Arne houdt voor de wedstrijdzeilers in alle klasse open boten een zomeravond- zeilcompetitie op een vijftal opeen volgende woensdagavonden en wel 14. 21 en 28 juni en 5 en 12 juli. Op elk van deze avonden wordt één wedstrijd gevaren, die meetelt voor een totaal klassement berekend over de vier beste wedstrijden De starts zijn om 1930 uur Aanmelden op het boten- strand te Oostwatering vanaf 18 45 uur ZWITSERSE PLOEG VOOR WEST ATHLETIC ZURICH - Met uitzondering van Robe rto Schneider (110 meter horden)Jean- Pierre Egger (kogelstoten), Franco Faehndrich (sprint) en Kolf Bcrnhard (verspringen), die ontbreken wegens blessures, zal de Zwilserse at- letiekploeg in zijn sterkste formatie verschijnen in Sittard. 'Eigen' lijk. Paula Buijsse heeft bovendien goe de kansen op de beide rugslagnummers. hoewel de concurrentie van de Goese meisjes Hannie Schuit en Ellen Panna beslist merkbaar zal zijn. bad Yvonne KÏasen is in hel 'eigen' bad fa voriet voor de schoolslagnummers, hoewel ze op de 200 meter enorme te genstand mag verwachten van Sandra Verdonclcvati Scheldestroom. die reeds tot. 1 28 is gekomende sterkste Zeeuwse seizoentijd Lenie van Bodegom van Stormvogel zal met. voor verrassingen kunnn zorgen, omdat ze zich niet. voor de finales heeft geplaatst Bij de jongensadspiranten is de strijd om de kampioenschappen meer dan bij de meisjes verdeeld In de groep onder de 14 jaar zijn er behoorlijk wat favorie ten. maar toch ziet Wim Buijs Leon Vcr- hage van de Zuidwester Middelburg de diploma's behalen op de 100 meter rug slag en de 100 meter vrije slag,Jan Kees Mol van de Stormvogel heeft met wat geluk de beste kans op de overwinning' op de andere onderdelen (schoolslag en vlinderslag) Bij de jongens onder de zestien jaar staat een aantal knapen van Stormvogel gereed om de 'plakken' te KLOETINGE -Keetie van Oosten-Hage uit Kloetinge heeft een persoonlijke uitnodiging ontvangen om van eind ju ni tot half juli enkele wedstrijden te komen rijden in dc Verenigde Staten. De Kloetingse wielrenster zal in gezel schap van haar zus Belle van de Spiegel-Hagc uil Sint-Maartensdijk naar Amerika gaan. Ook gaat een deel van de Amstel amateurploeg mee. Begin juli (het vertrek is gepland op 30 junizal ze ongeveer zes wedstrijden rij den in de Rocky Mountains in de staat Colorado ..Daardoor vertrekken we waarschijnlijk ook aan de vroege kant. omdat, er nog al een hoogte verschil Is", liet Keetie weten ZAANDAM (ANP) - George Kessler is de twaalfde oefenmeester die sinds de invoering van het scmi-profvoetbal in Alkmaar aan de slag gaat. Dinsdag te kende hij het KNVB-enntract nadat vo rige week al een overeenkomst was be reikt over zijn overgang van Wacker Innsbruck naar AZ'67 in Alkmaar. George Kessler, geboren 23 september 1932, kreeg zijn opleiding in Keulen waar hij in I960 in vaste dienst kwam van de Westduitse voetbalbond. Daar werkte hij vier jaar Van sep- l ember 1964 tot juni 1970 was Kessler als bondscoach verbonden aan de KNVB In 1970 werd hy trainer van Sparia In 1971 verhuisde hij voor drie jaar naar Anderlecht om daarna een seizoen by PEC Zwolle te werken Van PEC Zwolle ging hfj naar Hertha BSC war hij in de functie van coach-trainer vervulde in de periode 1974-1977 Met AZ kwam hij veertien dagen gele den tot overeenstemming alhoewel hij nog een jaar onder contract stond bij Wacker Innsbruck In die overeenkomst was echter de clausule opgenomen dat de vereniging hem niets in de weg zou leggen indien hy zich maatschappelijk zou kunnen verbeteren De verbintenis met AZ geldt voorlopig voor een jaar Met dien verstande dat het verlengd kan worden, als beide partijen het eens kunnen worden ..Het eenjarig verband lijkt me een nor male zaak Ik zou het bij elke andere verenigin doen. men moet eerste zien ol het. klikt tussen belde partijen als het in het. belang van AZ'67 is dat er een lang durig contract wordt afgesloten, dan bekijken we dat. begin december," ver telde George Kessler dinsdagmiddag verdelen Rob van de Velde op de vrije slag en de vlinderslag, Erwin Blaauw op de rugslagterwijl ook Guido Sampon zich in de strijd aan de top mengt Carl Huis in 't Veld van Luctor is een sterke favoriet voor de schoolslag „Maar do minerende figuren bij de jongens zijn er toch niet", merkt Wim Buijs op Dominerend Bij de heren is dat wel het geval Rob Geervliet van Luctor moet. toch wel ga rant staan voor zes Zeeuwse kampioen schappen de 100 en 200 meter vrije slag. de 100 meter vlinderslag, de 100 en 200 meter rugslag en de 400 meter wissel slag Als de even sterke als sympathieke Middelburger sterk gemotiveerd is -en als hij conditie genoeg heeft- moet hy ook in staat zyn om de 400 meter vrije slag te winnen Op dit nummer ondervindt hij zonder sterke tegenstand van zijn clubgenoot John de Lange, studerend aan de Leidse universiteit (wiskunde), maar constant present tijdens de Zeeuws zwemwed strijden. Buijs: „Dat is een Figuur, waar je bewondering voor moet hebben. Dat is een echter zwemsportliefhebber". John de Lange zal zich ongetwijfeld ge prepareerd hebben voor de 400 meter Dat zal Paul Meerman van de Storm vogel gedaan hebben voor de 100 meter schoolslag, waarop hij de belangrijkste favoriet is Bij de categorie onder de twaalf imeisjes i zal men kunnen genie ten van vier talentjes- Janine Goedhals Langebaan In de week na de kampioenschappen korte baan staan de lange baantitels op het spel: maandag s.s. de 800 meter da mes en de 1500 meter heren, de don derdag daarop de 800 meter heren en de 1500 meter dames In beide categorieën zijn er uitgesproken favorieten op bei de afstanden: Paula Buijsse en Edwin de Causmaeeker van Bruinvis, die -evenals Paula Buijsse. trouwens- de Zeeuwse records op beide afstanden gebroken heeft en volgens Wim Buijs een uitstekend lange baanseizoen te gemoet gaal. Voor de 800 meter dames hebben zich geplaatst: Paula Buijsse. wier Zeeuws record momenteel op 10 26 9 staat, Irma de Waard. Jolanda Spruijt. Karin Mas- sink van Stormvogel. Margretha Kuijpers van Ganze en Addie Dek var. Zeelandia Reimerswaal Op de 1500 me ter voert Paula Buijsse het rijtje ook aan met 20 08 9 is ziJZeeuws record- houdster, dan volgen Irma de Waard Jolanda Spruijt. Tjitske Parma van Ganze. Marjan van der Mast, van Stormvogel en Addie Dek Op de 800 meter heren ls de volgorde Edwin de Causmaeeker. met zijn Zeeuwse recordtijd van 10 09 5. dan vol gen John de Lange, Guido Sampon. Rob Geervliet. Roel Veenstra van Ganze en Martin Dieleman van Stormvogel op de 1500 meter heeft De Causmaeeker een record van 19 23 5 staan De verdere volgorde is Guido Sampon. Martin Dieleman. Peter Bek van Zeelandia Piet Schop van Ganze en Bram van der Maale van Schelde Sport De estatettekampioenschappen en de lange baankampioenschappen begin nen om half acht. zowel zaterdag als zondag begint de titelstrijd om 2 uur HILVERSUM - Dc "CS zal. zowel op de televisie als op de radio, ook veel aandacht schenken aan de wedstrijden voor de tweede ronde van het we reldkampioenschap voetbal w Argentinië Het volledige televisieprogramma ziet er als volgt uit: WOENSDAG 14 JUNI: 17 45-18.30: voorbeschouwing op tweede ronde. Ned 1. 18 37-20 35 Neder- land-Oostenryk. Ned. 1: 21.37-23.30: Italiè-W -Duitsland. Ned 1 23.45- 24 00' Samenvat t ing Braziliè-Peru. Ned 1:00 10-02 00: Polen-Argentinië.Ned 1 Op de radio zullen naast de dagelijkse uitzendingen met commentaren en interviews om 07 55 uur ook rechtstreekse uitzendingen worden verzorgd van de ontmoetingen van Nederland op woensdag 14 en 21 juni via Hilversum 3. op zondag 18 juni via Hilversum 2 (Door Joop van den Berg) CORDOBA-Ernst Happel krijgt meer rïmeerd: „Door de haastige verplaat- dan ooit de kans om ook in Argentinië sing van Mendoza naar Cordoba kon zijn tactisch grootmeesterschap te be- mijn enkel ook niet goed behandeld wijzen. Want de Oostenrijker, die tij- worden. Twee dagen heb ik daar in dens de eerste (wee weken van dit WK- feite mee verspeeld". Rijsbergen kon avontuur met meer kritiek overspoeld zelfs het optimisme niet opbrengen om is dan in de vele voorgaande jaren van te voorspellen dat hij zondag tegen de zijn trainersloopbaan, moe! nu oplos- Duitsers wel weer in actie zal komen singen bedenken voor tenminste drie Voor de Feyenoordspeler is daarmee enorme problemen. En Johan Neeskens dit WK-toernooi een enorme desillusie en Wim Rijsbergen én Wim Suurbier geworden. Hij wil bij Fevenoord weg zijn door ernstige blessures uitge- en op het wereldpodium had hij de ba- schakeld voor de krachtmeting met sis willen leggen venr een goed con- Oostenrijk in Cordoba tract niet een andere club. Dokter Frits Kessel liet er geen twyfel Ook voor Johan Neeskc:-.: is dit WK- aan bestaan dat Wim Rysbergen niet zal toernooi tot nu loe een ware foltering spelen ..Tijdens de WK in West-Duits- Het is hem duidelijk aan te zien. dat de land is Rysbergen ook driemaal gebles- pyn steeds weer in zijn borst straalt door seerd geweest aan zijn kwetsbare enkel, een ribblessure In het vliegtuig dat de maar toen herstelde hij steeds zo snel. Nederlanders van Mendoza naar Cor- dat. hij alle wedstrijden kon meespelen doba vloog, kon de vedette van Bar- Daar is nu geen sprake meer van. De celona nauwelijks zelf zijn jasje uittrek- fatale trap heeft Rijsbergen eigenlijk al ken. En later vertrok zijn gezicht weer gekregen tegen Ierland tijdens de kwa- van pijn toen hij door andere spelers in lificatiewedstryd vorig jaar" In die zijn colbert werd geholpen Het was dan wedstrijd werd de Feyenoord-verdedi- ook geen psychologische oorlogvoering ger ook per brancard van het veld ge- van Ernst Happel toen hij de inter- dragen nationale pers in Alta Gracia liet weten: Eenzorgisook.dat Frits Kessel in Zuid- ..Rijsbergen kan helemaal niet. spelen Amerika over minder medische appara- en Neeskens ook niet tuur kan beschikken dan bijvoorbeeld De derde gewonde die van het front in vier jaar geleden in West-Duitsland om Mendoza kwam. is Wim Suurbier: hij blessures als die van Rysbergen te be- liep een knieblessure op. maar moest handelen Rijsbergen zelfwas volkomen vaak krimpend van pijn doorzwoegen, ontgoocheld door deze tegenslag omdat de Nederlanders in de strijd te- Maandag al tijdens de reis van Po- gen de Schotten al twee spelers (Nees- l rerillos naar Alt a Gracia (40 km buiten kens en Rijsbergen) uit het veld hadden Cordoba) was Rijsbergen zo uit het lood gehaald geslagen, dat hij maar liever naar huis wilde gaan: „Voor mij heeft het. nauw elijks zin meer Ik reis nog liever woensdag af naar Nederland Daar ga ik met Happel over praten" BELSELE-Toine van den Bunder heeft zijn eerste overwinning bij de profes sionals binnen. Gisteren was hij voor het 85 man sterke rennersveld in het Belgische Belsele niet te Auiten toen hij drie kilometer voor het einde aan de haal ging. Met een voorsprong van twintig seconden finishte hij voor de Belg Walter Planckaert en de Frans man Regis Delepine. Bij het ingaan van de laatste ronde van zes kilometer (de wedstrijd ging over 148 kilometer) maakte Van den Bunder deel uit van een kopgroep van drie renners met de Belg Mare Meernhout en de Ne derlander Matje Dohmen De hele koers lang had de „schicht" al gejaagd op een grote kopgroep van twaalf renners Toen die werden teruggepakt ging hy er met de twee anderen vandoor Maar ook die groep leek te worden opgeslokt door het fel jagende peloton. Op het moment echter dat zestig renners aanpikten sprong Van den Bunder opnieuw en nu met succes „Het heeft lang geduurd voordat, ik een wedstrijd won, maar nu komt de over winning toch nog onverwacht", zei Van den Bunder Ik voelde zondag in Voer- endaal al dat ik goed reed. ook al was de uitslag niet best Gisteren was het een beetje koud weer en dat ligt me wel Ik had de macht in de benen" Anderhalve week voor de Nederlandse kampioen schappen is de Zeeuw dus m een uitste kende vorm Toch wil hij waken voor een te groot optimisme .De conditie is goed, maar bij de eerste drie zal ik zeker niet eindigen Het is een wedstrijd over 240 kilometer en ik kom natuurlijk ki lometers te kort Maar als het een beetje meezit kan ik er wel een leuke uitslag rijden" De uitslag van de koers ln Belsele is 1 Toine van den Bunder iNed) 148 km in 3 uur 27 mi nuten 2 Willy Planckaert iBeli op 20 sec 3 Regis Delepine iFrai. 4 Eddv van Haeren iBeli 5 Waller Planckaert iBeli 6 Gemevan Gerwen iNed»; 7 Frans Verhaegen iBe:- 8 Theo Smit >Ned>. 10 Matje Dohmen i Ned i 2.8 Richard Bukackt >Nedi 29 Wim de Ruiter (Ned» Wereldpodium Dinsdag in Hotel Sierras in Alta Gracia was Rijsbergen nog altijd gedep- (door Joop van den Berg) CORDOBA - „In woord en gebaar", zoals dat in de voetbalwereld zo aardig heet, ging Ruud Krol tijdens de bijna rampzalige confrontatie te gen Schotland bij tijd en wijle enorm te keer tegen zijn medes pelers. De Nederlandse aanvoerder uitte enkele malen zijn woede zo heftig, dat het zelfs voor de toe schouwers duidelijk was. De krachttermen, die over de lippen van de Amsterdammer gekomen moeten zijn, vielen bij enkele spe lers later duidelijk verkeerd. Suurbier: „Er waren er nogal wat die op hun beurt weer woedend op Krol waren, maar ik ken hem toch Hij moet zich toch ook kunnen af reageren". Maar Ruud Krol liet weten niet de indruk te hebben dat ernu binnen de spelersgroep een sluimerende aver sie tegen hem bestaat. Toch zat het de Nederlandse aanvoerder niet lekker, dat de opmerkingen achter zijn rug gemaakt worden: „Als ik ze in een bespreking uitdaag tot een discussie zeggen ze niets". De pro fessionele Krol realiseert zich dat hij zelf ook niet in topvorm acteert in Argentinië: „Maar niet alleen over verwijten moet gediscussieerd worden, ook over het spel. Als alles goed loopt, zoals vier jaar geleden in West-Duitsland. dan is er weinig discussie over hel spel nodig, maar nu het slecht gaat moeten we praten. En als ik ze dan uitdaag voor een discussie, moeten ze niet hun mond houden". Oranje mag zich dan geplaatst heb- prestatics nopen slechts tot be scheidenheid. En in die sfeer is de stemming in de groep ook kwets baar. Daarom wil Krol ook niet reageren op een opmerking van Ke- né van de Kerkhof die de Oranje- aanvoerder een „dandy" noemde Krol: „Daar til ik niet zo zwaar aan". Happel verkeerde ook in de mening dat Rene „psychologisch aangesla gen" was: „Bij een aanval van Ne derland moest hij in de huurt van de cornervlag even buiten het veld gaan staan, omdat er anders een buitenspelsituatie kon ontstaan. Hij sjokte toen zo langzaam terug, dat ik dacht dat hij aangeslagen was" Happel: „Maar ik heb dat uitgespro ken met René. Er is niets met hem aan de hand. Hij hud die eerste 45 minuten alleen te veel gegeven en liep wat rustiger terug om op adem te komen". Rene zelf noemde de be trekkelijke opwinding die rond hem was ontstaan „Een beetje kolder. Kr was niets aan de hand. Net als iede reen realiseer ik me wel eens dat ik 17.000 kilometer van huis zit en dat maakt je wel eens moedeloos. Dat is normaal. Maar het gebeurt niet in hel veld" Als er by Rene al sprake was van een kleine mentale inzinking dan werd die dinsdag wel helemaal weggeno men Want Willy en René van de Kerkhof kregen dinsdagavond be zoek van hun vrouwen, die in Cor doba arriveerden Het begeleidende team van het Nederlands elftal was wel zo verstandig om de PSV-twee- llng toestemming te geven op bezoek te gaan bij hun vrouwen. Veerkracht genoeg De uiterlijk onbewogen Happel maakte de indruk dat er nog altijd niets aan de hand is: „We hebben nu niets meer te verliezen. We moeten wakker worden. Er is nog veerkracht genoeg in het elf tal. Eerder hebben we in een oefenwed strijd van Oostenrijk gewonnen, maar deze tegenstander zal hier in Cordoba heel anders spelen dan bijna een maand geleden in Wenen. Ze zullen nu veel meer het accent leggen op de verdedi ging. Tenminste vier verdedigers op een rij. Oostenrijk zal het vooral met de contra-attaque tegen ons proberen", voorspelde Ernst Happel de tactiek van zijn landgenoten. Noodgedwongen zal Happel nu waar schijnlijk nog een vertegenwoordiger van de nieuwe lichting (Ernie Brandts van PSVi in het veld gaan brengen als voorstopper Tot nu toe zijn het vooral de .jongeren' geweest die met meeste élan, de meeste vechtlust in Oranje etaleerden Vooral Jan Poortvliet, maar ook Piet Wildschut, bleven nog het re delijkst overeind tegen de Schotse aan valsgolven Ruud Krol („Nee. een voor bespreking voor de wedstrijd tegen Oostenrijk hebben we nog niet gehad") voelt er kennelijk alles voor om nu ook Ernie Brandts in het veld te brengen De samenwerking moet dan wel onmid dellijk klikken Ruud Krol daarover „Ik heb nog nooit samen in team met Emie Brandts gespeeld En een libero en een voorstopper moeten natuurlijk rot een perfecte samenwerking komen Maar waarom zou ik geen vert rouwen in hem hebben? Hij heeft toch ook een enorme ervaring opgedaan in de vele Europa-Cupwedstrijden van PSV Dan weet hij wel wat er in het internationale voetbal aan de hand is" Het meest waarschijnlijke is dan ook, dat Ernst Happelnuzal kiezen vooreen verdedigingslinie met Piet Wildschut, Ruud Krol. Ernie Brandts en Jan Poortvliet. Arie Haan, die in de tweede helft van de oefenwedstrijd tegen Oos tenrijk ook excelleerde en het winnen de doelpunt maakte, zal vrijwel zeker tegen de Oostenrijkers ook nu niet bui ten de ploeg gehouden worden. Willy van de Kerkhof. Wim Jansen en een te ruggetrokken. zwervende Robbie Rcn- senbrink zullen vermoedelijk ver ach ter de aanval spelen, waarin Johnny Rep en René van de Kerkhof de spitsen zijn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 15