Schoolraad Borsele geen politiek etiket opplakken Boetes van vijfhonderd gulden wegens tong/schol-visserij in de kustwateren 8 mmm mmm PZC/provincie 13 ZLM-congres over toekomst van boer9 Eerste paal voor nieuwe RPA in Middelburg vrijdag geslagen Gevangenisstraf voor diefstal uit Prijsslag te Nieuwerkerk REACTIE OP UITLATINGEN RAADSLID C. VERDONK: Mevrouw Maris-Kosler MEIHODEN VOOR Een eenvoudige en deskundige beschrij ving van beproefde methoden, die het haast iedereen moge lijk maken minder be lasting te betalen. Opgesteld door be kende experts. VRAAG GRATIS EXEMPLAAR AAN BIJ: T.I.C., Postbus 71132 1008 BC Amsterdam. COUPON Zend mij boven omschreven boek ZATERDAG 27 MEI 1978 GOES - De zuidelijke landbouw- maatschappij (ZLM) gaat praten over de vraag of het nog zin heeft om boer te worden. Dat gebeurt tijdens een speciaal congres, dat georgani seerd wordt in het kader van de ZLM-manifestatie op donderdag 22 juni in "De Prins van Oranje" te Goes (aanvang 10.30 uur). Bedoeling van het congres is een bijdrage te leveren aan de plaatsbepaling van boer en tuinder in de samenleving. Er zullen twee inleidingen worden gehouden en wel door Wien van de Brink, voorzitter van het Nederlands agrarisch jongeren kontakt en door Huib van der Maas. lid van het hoofdbestuur van de ZLM De be zoekers kunnen daarna met een fo rum in discussie gaan Het forum wordt geleid door prof mr I A Diepenhorst, hoogleraar aan de vrije universiteit, te Amsterdam. Andere forumleden zijn S Algra, hoofd van de afdeling natuur- en land schapsbehoud van de stichting na tuur en milieu mr J S Biesheuvel lid van de raad van beheer van een bankinstelling en oud-secretaris van het landbouwschap ir S Herweijer. directeur-generaal van het minis terie van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening ir N Kóster- Constandse. redactrice van het blad van de Nederlandse bond van plat telandsvrouwen E Maris-Koster, boerin en statenlid, prof drs J de Veer, plaats vervangend-directeur van het landbouw economisch insti- tuut en de beide inleiders Bij de opzet van het. congres worden de bezoekers nauw betrokken om dat met name aan hen de vraag of het nog zin heeft om boer te worden, ge steld wordt Aan het begin van hei congres kunnen de bezoekers met behulp van een zogenaamde 'voto- meter" hun mening (ja-nee-geen me ning) geven De vraag wordt opnieuw gesteld aan het einde van het con gres Er zullen dan ook nog enkele andere vragen gesteld worden, die tijdens het congres bekend gemaakt zullen worden De totaal-mening van de zaal wordt steeds op een centrale wijzerplaat aangegeven Het congres wordt geopend door J. G. Doeleman, voorzitter van de ZLM. Mr J. Oggel. secretaris van de ZLM verzorgt de sluiting. Na de lunchpauze wordt een film ver toond. die betrekking heeft op hel congresonderwerp. De ZLM-mani festatie zelf wordt gehouden op23en 24 juni in Wilhelminadorp GEEN VERLENG STUK VAN PVDA EN PPR HEINKENSZAND - De school- raad openbaar onderwijs in Borsele is verbaasd en veront waardigd over de reactie die CDA-raadslid C. Verdonk heeft gegeven op de brief van de schoolraad over de benoeming van een hoofdonderwijzer aan de openbare lagere school in Nieuwdorp. De heer Verdonk had tijdens een verkiezings bijeenkomst betoogd dat de schoolraad zich steeds meer gaat gedragen als een verleng stuk van de PvdA en de PPR en dat de schoolraad zich steeds meer met politieke zaken bezig houdt. In een verklaring heeft de schoolraad nu geprotesteerd tegen Tiet politiek etiket dat de heer Verdonk op de schoolraad heeft geplakt. ..De schoolraad is een orgaan dat het gemeentebestuur gevraagd en onge vraagd van advies dient' aldus de ver klaring van de schoolraad ..Zij dient, daarbij de belangen van het openbaar onderwijs in de gemeente voor ogen te houden Als die belangen naar de me ning van de schoolraad op enigerlei wijze geschaad worden, acht zij hei haar recht in feite haar plicht om daarop te reageren". Volgens de heer Verdonk zou een groot aantal hoofden en onderwij- Ringlijders starten nieuwe seizoen met ereklaswedstrijden in Ritthem VLISSINGLN - Zaterdag begint de Zeeuwse Ringrijders Vereniging het nieuwe seizoen met een ereklas-wed- strijd op het Dorpsplein in Ritthem. De wedstrijden beginnen om 8.30 uur. Twaalf korpsen met elk drie deelne mers strijden dan om het korps- kampioenschap in de hoogste klasse. Alle deelnemers rijden 30 beurten op de normale wedstrijdring, die een door snee van 38 millimeter heeft. Als. aan het eind van de dag. een aantal deelne mers gelijk is geëindigd, hangt men kleinere ringen boven de baan. die uit eindelijk de beslissing zullen moeten brengen. De korpsen die aan dc wedstrijden deel nemen Koudekerke 1 en 2. Biggekcrke 1. Ritthem 1. Souburg 1 Zoutolande 1, Domburg 1Gapinge 1 en 2, Aagtekerke 1 en 2. Grijpskerke 1 Uit de eerste klas zijn Koudekerke 3 en Zoutelande 1 gepromoveerd naar de eerste klas promoveerden Koudekerke 2 en Ritthem 2 De ploegen strijden onder moer om be kers. beschikbaar gesteld door dc ge meenten Westkapelle en Vlissingcn. Het korps dat kampioen wordt, ontvangt tevens een legpenning die de ZRV heeft ontvangen van haar beschermheer. Pnns Bemhard Vele prominente nngrijders komen za terdag aan de start, zoals Adrie Rcijnierse en Henk Houterman uit Koudekerke. Rinus Koets uit Big- gekerke. Rinus Mocns uit Aagtekerke (vorig jaar persoonlijk kampioen) en mogelijk L Geschiere. die het vorig jaar persoonlijk kampioen van de eerste klas werd. P.L. Schoonheim promoveert in Amsterdam OFFICIER EISTE DUIZEND EN TWEEDUIZEND GULDEN „OVERTREDING IS EEN BITTERE NOODZAAK MIDDELBURG - De 34-jarige I.B. uit Tholen, eigenaar van een rederij, is vrijdagmiddag door de economische politierechter in Middelburg veroor deeld tot twee boetes van elk vijf honderd gulden, voor het vissen op tong of schol in de kustwateren. De uit spraak van mr J. van 't Hof was veel lager dan de eis van m W.G.C. Mijnssen. officier van justitie, die een boete van duizend en een boete van tweeduizend gulden had geeïst. Mr Mijnssen kon digde na de uitspraak van de poli tierechter meteen aan. dat hij hoger be roep zou aantekenen IBs schip, met zijn zoon B B aan het roer, was vorig jaar. m mei en sep tember. tweemaal gesnapt door een pa trouillevaartuig van de koninklijke bin nen de 'twaalfmijlszone'. waarin het schip niet op tong en schol mocht vis- B legde de politierechter uit dat het voor hem bittere noodzaak was de wet te overtreden B Voor u is dat een over treding. voor ons niet Volgens de wet is het strafbaar, maar wij kunnen niets anders B laakte de door Den Haag opgelegde vangstbeperking, waarvoor hij al eerder was veroordeeld Hij noemde als voor beeld de beperkingen op de kabeljauw vangst: „Twee jaar geleden dacht men dat de kabeljauw zou uitsterven „En nu", voegde de politierechter daaraan toe. moet u de vis eerst wegduwen voor u verder kunt varen B vertelde dat hij met zijn schip, vol gens de wet te groot om in de kustwate ren te mogen varen maar te klein om de zee op te gaan wel moet uitvaren om zowel zichzelf en zijn bedrijf, als de vis- verwerkende industrie op de been te blijven houden De politierechter zei toen hij uitspraak deed, dat hit rekening wilde houden met het feitdat B .en met hem alle vissers, in '77 „hadden moeten roeien met de rie men die zij hadden' Hij wilde géén voorwaardelijke straf opleggen omdat het Gerechtshof in Den Haag B eind februari, al had veroordeeld tot een voorwaardelijke boete van 1 250.- Dc zaak tegen de 31-jarige fruitteler P M van L uit Goes die ervan be schuldigd werd zo kwistig met omge sprongen dat koeien in de weide van zijn buurman vergiftigingsverschijnselen vertoonden, werd aangehouden Poli tierechter en officier wilden meer getui gen horen De koeien van Van L's buurman, acht in getal, konden, zo las mr Van 't Hof uit het proces-verbaal voor alleen worden gered dankzij het snel indienen van tegengif door de opge trommelde veearts De rekening van die veearts, waarmee van L. door zijn buurman werd geconfronteerd weigerde hy te betalen 'liestuigje Voor een andere 'vergiftigingszaak' werd de uit Wassenaar afkomstige J.C.M H. (50). veroordeeld tot een boete Aan achthonderd guiden. waarvan de helft voorwaardelijk. H. piloot, had onzorgvuldig gevlogen met een vliegtuigje dat landbouw vergit sproeide, een feit dat hij toegaf, en had daardoor schade veroorzaakt aan volk stuintjes en een stuk grond waarop aardappels groeiden. De schade had hij inmiddels vergoed. De politierechter hield in zijn vonnis rekening met het feit dat H.'s straflijst tot nu toe blanco was gebleven. Mr Mijnssen had negen honderd gulden boete geeist. waarvan vijfhonderd voorwaardelijk. De 31-jarige J de R uit Veere kreeg een geheel voorwaardelijke boete van twee honderd gulden opgelegd Hij had in augustis vorig jaar. zijn boetiekje op zondag opengehouden, en was al eerder voor hetzelfde feit veroordeeld De R naar aanleiding van de eerdere veroor delingen Ik weet niet of ik nu nog wel met wn winkeltje door kan gaan' Mr Van 't Hof Justitie roomt Uw omzet wat teveel af' Mr Mijnssen had een boete van 150 - geeist. maar kondigde wel aan dat de tarieven' het voigend jaar omhoog zou den gaan als De R opnieuw voor de eco nomische politierechter zou moeten verschijnen De transportondernemer M J O uit Hansweert moet een boete van 175 - betalen, voor het feit dat zijn zoon met een oplegger had gereden waarvan 4 ton aan gewicht niet door vergunningen werd gedekt De uitspraak was 75 gul den lager dan de eis van mr Mijnssen De zaak tegen de 36-jarige J.D. uit Souburg, directeur van een technisch bedrijf, werd aangehouden D. zou. zo luidde da dagvaarding, werknemers hebben uitgeleend zonder de daartoe vereiste vergunning van het ministerie van sociale zaken. D. ontkende dat. en loochende het rapport dat de loon- technische dienst over de zaak had uit gebracht. Hij overlegde een kopie van een contract dat hij over de zaak had afgesloten, en w aarin werd bepaald dat de werknemers gewoon bij D. in loon dienst bleven. De loon-technische diens! moet de zaak nu opnieuw uit zoeken. MIDDELBURG- De heer P.L. Schoon heim uit Middelburg zal dinsdag 20 juni in de aula van de Universiteit van ;\msterdam promoveren op het proef schrift 'Aristoteles' Meteorologie in arabischcr und lateinischer Uberset- zung: Trxtkritischc Ausgabe desersten Buches'. De promotor is de emeritus hoogleraar in de antieke wijsbegeerte, professor dr H.J. Drossaart Lulofs. De heer Schoonheim is als weten schappelijk medew erker verbonden aan de Provinciale Bibliotheek van Zeeland Hij is belast met catalogusautomatise ring. De heer Schoonheim werd in 1940 in Gelselaar (gemeente Borculo) geboren Na het Stedelijk Gymnasium te Leiden te hebben doorlopen studeerde hij in dezelfde plaats klassieke letteren Het doctoraal examen behaalde hij in 1969. Vervolgens ging de heer Schoonheim naar München waar hij op uitnodiging van de 'Deutscher Akademische Austauschdienst' twee jaar studeerde Hij volgde eveneens de opleiding tot Wetenschappelijk Bibliothecaris en was een jaar werkzaam bij de Koninklijke Bibliotheek alvorens naar Zeeland te vertrekken De promotie begint in de aula om 16.00 uur. zers van openbare scholen in de ge meente Borsele zeer actief zijn in de PvdA/PPR In zijn zijn verklaring zegt de schoolraad dat, deze opmerking niet op de juiste feiten stoelt En overigens is iedere leerkracht in het openbaar on derwijs vrij om privé een politieke over tuiging Ie hebben, aldus de schoolraad Bovendien wijst, de schoolraad erop dat de openbare school principieel voor iedereen toegankelijk is „De openbare school is noch links noch rechts noch atheïstisch noch christelijk De CDA- woordvoerder zegt het nietmaar wekt met zijn opmerkingen wel de indruk dat sommige scholen in de gemeente Bor sele een PvdA/PPR-jasje aan zouden hebben Deze indruk is onjuist en beslist niet in het belang van het openbaar on derwijs De schoolraad protesteert dat ook scherp tegen het feit dat de heer Verdonk de vermeende politieke over tuigingen van leerkrachten, die in hun werk de uitgangspunten van de openbare school onderschrijven, in de verkiezingsstrijd werpt Frequenter Hel terugtrekken van de CDA-verte- genwoordiger uit de schoolraad, zoals door de heer Verdonk is geopperd, lijkt de schoolraad onjuist. „Beter lijkt het ons die vertegenwoordiger de vergade ringen van de schoolraad wat frequen ter dan tot nu toe het geval was te laten bezoeken" Overigens wil de school raad wel erkennen dat zijn kritiek op de benoeming van de Nieuwdorpse hoofdonderwijzer door de gemeente raad niet alleen aan het CDA maar aan meerdere fracties gericht had moeten worden. Maar voor het overige hand haaft de schoolraad onverkort de in houd van de brief aan de raad. Leden veiling 'Krabbendijke over samenwerking Postcode, plaats KRABBENDIJKE- Op dc algemene le denvergadering van de veilingvereni ging 'Krabbendijke en omstreken', dinsdag 6 juni in het cultureel centrum aan de Noordweg te Krabbendijke, moeten de leden tot een uitspraak ko men over een topcooperatie tussen de beide Zeeuwse Centrale Veilingen 'Goes-Krabbendijke' en 'Kapelle-Ter- De veilingvereniging te Krabbendijke vormt samen met de veiling 'Zuid-Be veland een van de centrale veilingen Dc leden van Krabbendijke en omstre ken' worden tevens verzocht, de statu ten. die op een mogelijk coöperatie zijn afgestemd goed Ie keuren Op de bijeenkomst wordt voorts het ge- zamelijke jaarverslag van de centrale veiling 'Goes-Krabbendijke behan deld Daaruit blijkt dat Zeeland in 1977. ondanks de vorstperiode in april wat de hardfruitoogst betreft er goed is afge komen Van enkele appelrassen waar onder de Cox en de Goudreinette. werd slechts een halve oogst binnengehaald De prijzen van de veilingaanvoeren wa ren gunstig De veilingomzet van 'Krabbendijke eo' was in 1977 10 194 917.86 tegen in 1976 8 731.677.41. De centrale velling had een omzet van 25.860 004.55 tegen in 1976 19 978 373.01 Het ledenbestand van de Krab- bendijkse veiling liep ln 1977 met vier leden terug tot 187 De veiling'Zuid-Be- veland" verloor twintig leden en had per 31 december 1977 een ledenbestand van 345 Naast de behandeling van het jaarver slag worden 6 juni commissie-- en be stuursverkiezingen gehouden De heer C A C Goossensuit Wouwse Plantage is niet meer herkiesbaar in de commissie van toezicht. Hel bestuur stelt twee kandidaten voor: A C.J. Goossens te Steenbergen en G Huysmans te Kruis land Als plaatsvervangend lid van deze commissie kunnen de leden kiezen tus sen de heer Joh de Leeuw te Waarde en mevrouw J Westrate-Van Koeveringe te Waarde Periodiek aftredend in hel bestuur zijn de heren BM Blok J A Nïeuwenhuljse en Joh Schrier Naast de zittende be stuursleden heeft het bestuur de heren Chr Nleuwenhuyse. J J van Gorsel Hzn en M van Koeveringe op de voordracht, gezet MIDDELBURG - Monique ten Broecke bediende de heimachine voor de eerste paal van de RPA in Middelburg. DOOR JONGSTE STUDENTE EN OUDSTE DOCENT VERVANGING OUDE GEBOUW NOORDSTRAAT MIDDELBURG - De eerste paal voor de nieuwe Rijks Pedagogische Academie, aan de Kruitmolenlaan in Middelburg, is vrijdagmiddag geslagen onder toe ziend oog van studenten, docenten, het niet onderwijzend personeel, oud-stu denten en nud-docenten. De jongste studente. Monique ten Broecke be diende de heimachine en werd daarbij terzijde gestaan door de oudste docent van de school. ~de heer J. van Kasteel. „Ik moet bekennen, dat wy niet weten hoe groot de groep studenten in de naaste toekomst zal zijn De kranten staan bol van de berichten over wer keloosheid onder het onderwijzend per soneel Maar onderwijzers zullen altijd noodzakelijk zyn Ik heb de stelligste overtuiging, dat iemand, die onder wijzer wil worden, het zeker ook zal wor den. In Zeeland wordt doorgaans ge bruikt gemaakt van onderwijzend per soneel. dat op onze academie de oplei ding heeft genoten Maar ook elders in het land zijn de Zeeuwen geliefd bij be noemingen Dit zei de heer C.J. de Graaf directeur van de Rijks Pedagogi sche Academie in zijn toespraak, nadat de heipaal in stelling was gebracht „In dc toekomst zullen wy wellicht met weemoed terugdenken aan het gebouw aan de Lange Noordstraat." vervolgde hy „Maar de sfeer wordt niet alleen be paald door een gebouw, maar vooral door de mensen En die nemen wij mee naar de Rosenburchlaan Tot slot wil ik de hoop uitspreken iedereen terug te zien bij de opening van het gebouw en misschien zelfs al bij het leggen van de eerste steen." aldus de heer De Graaf Na zijn toespraak voerden enkele stu denten een volksdans uit op het terrein, onder leiding van gymnastiekleraar J Felius De heer J M Quist sprak namens de oud-studenten. Hy is de op een na oudste nog in leven zynde oud-student van de academie en zei zich nog leven dig te herinneren, hoe hy in 1908 op 14- jange leeftijd het gebouw aan de Lange Noordstraat binnenstapte, om toela tingsexamen af te leggen In 1912 verliet hij de school, waarna hij 46 jaar als on derwijzer werkte in Rotterdam Inmid dels geniet hij al 20 jaar van zyn pen sioen „Het heeft mij destijds bij het feest van het 100-jarig bestaan van de academie ten zeerste gespeten, dat wij onze directeur geen cadeau konden aanbieden Er komt nog wel een gele genheid. dacht ik toen Als Zeeuw moet AANBESTEDING SCHILDERWERK RIJKSWATERSTAAT TERNEUZEN - e arrondissement- signgenieur van rijkswaterstaat in Terneuzen heeft het uitvoeren van on- derhoudsverfwerk aan woningen, dienstgebouwen etcetera in Zeeuwsch-Vlaanderen aanbesteed De werkzaamheden zullen naar verwach ting worden uitgevoerd in de periode mei-november van dit jaar. De uitslag van de aanbesteding: Schildersbedrijf C de Witte Terneuzen 56 000 gulden schildersbedrijf A J Jurry 61 000 gulden, schildersbedrijf R. Houtepen Sas van Gent 61 800 gulden en schildersbedrijf De Schrijver BV Lamswaarde 67 000 gulden RECHTBANK VEROORDEELT TWEE VERDACHTEN MIDDELBURG - Voor het stelen van een groot aantal goede ren uit het filiaal van de Prijsslag in Nieuwerkerk. werden vrijdagmorgen de voormalige afdelingschef C. M. uit El- lemeet en zijn helper A. V'. uit Bruinisse door de rechtbank in Middelburg veroordeeld tol respectievelijk 5 maanden ge vangenisstraf met aftrek en 5 maanden met aftrek, waarvan 2 maanden voorwaardelijk. Een derde verdachte. J P. uil Rotterdam werd vrijgesproken. Eerder, op vrijdag 12 mei. had de officier van justitie tegen M. een zelfde gevangenis straf geeist maar tegen V. 4 maanden, waarvan 2 voor waardelijk Tegen P.. die een deel van de goederen geheeld zou hebben, had de officier 10 maanden gevangenisstraf geeist. waarvan 5 maanden voorwaardelijk. De rechtbank deed verder uitspraak in de jarenlang slepende honden-affaire van mej, M. de R uit Sluis Mej De R had in hoger beroep terruggave gevraagd van 3 of 4 van haar hon den. die eerder door de kantonrechter „verbeurd waren ver klaard De rechtbank vernietigde het. vonnis en handhaafde de verbeurt verklaring van de honden De 24-jarige F S uit Boxtel, die vorig jaar by Yerseke een ernstig autoongeluk had veroorzaakt, waarbij zeven mensen, waaronder S zelf. zware verwondingen opliepen, werd ver oordeeld tot een boete van 750 en ontzegging uit de rijbe voegdheid voor I jaar De 22-jarige A O had met zijn trekker mei oplegger een ongeluk veroorzaakt met dodelijke afloop De rechtbank vonniste hem hiervoor tot een boete van 1.500 en 6 maanden rijontzegging De els was 2 500 en 6 maanden niet rijden Tenslotte werd de 24-jarige R. W. uit het Belgische Rekkem veroordeeld tot een boele van 1.500 en 6 maanden rijontzegging. De eis tegen W'. was een boete van 1.000 en 6 maanden niet rijden, waarvan 3 maanden voorwaardelijk. W. was met zijn trekker combinatie in hotsing gekomen met een personenauto, waarbij de chauffeur om het leven kwam. je geduldig zijn. Nu is het moment ge komen. waarop ik als penningsmeester van de commissie oud-studenten deze enveloppe mag overhandigen, waarvan de inhoud bestemd wordt, om iets in de herinnering te brengen aan de tijd van vroeger. Misschien is deze tyd moeilijk voor het ondcrwys. maar als Zeeuw zeg ik 'luctor et emergo aldus de heer Quist Hy overhandigde de enveloppe met een inhoud van 2000.- aan direc teur De Graaf, die het bedrag heeft be stemd voor een wandkleed-collage, die gemaakt wordt door lerares handvaar digheid Aagje Feldbrugge Tijdens de daarop volgende samenzang ging de heipaal dreunend de grond in Geslaagden RP\ Middelburg ZMIDDELBURG - By hat aan de Rijkspedagogische academie te Mid delburg gehouden examen voor de hoofdakte onderwijzer(es) slaagden Yvond de Bruyn. O. Souburg Nora van Egdom. Yerseke: Rudle Eggermont. Terneuzen AndadeFeyter Terneuzen: Helma La Gaxxe. Breskens: Hennie Kommer. St Laurens Jan Jonkman. Terneuzen André Koster. Zierikzee Peter de Mucnk. Oostburg: Aad van Os. Middelburg Tru-scie Rey. Middelburg: Co van Schaik. Axel: Martin Schieman, ouwerkerk. Marjan van 8tee. Yerse- keke Ria Steendijk, Stavenisse Stefa- nie Stok. O-Souburg Peter Strating. Goes Bernard Verhage. Vllssingen Jo- han v Westenburgge. Niewerkerk Huib Westerweel.. St Maartensdijk: Jan Zuydevelt, Middelburg Jozien Aalbregtse. Cadzand: Carlien de Bac kers. St Kruis. Hester de Bruine. Haamstede Marian Commelin, Oost burg: Ria Co melisse Goes: Peter Crucq O Souburg: Sonja Dhont, Sas van Gent Tonnv Dumkerke. Goes: Astrid Flipse. Vllssingen. Astrid Geense Goes. Amy Hoek v Dyke. Kruiningen Pieter Kooiman. Zierikzee Annemarie v Putten Ooltgensplaat Marjolein Riemens. Axel Yvonne Tas. Sluis: Ans Tegelaar 's-H. Arends- kerke: Winnie Vermeulen. Dirksland: Marijke de Vos. Sommelsdfjk: Wim Westerweele. Borssele Jan de Wilde, Niek Backerra, Oostburg; Magda Baert. Aardenburg Anneliew Bekkering, Goes: Katrien Bije. Renesse Janita Bomhof. Middelburg Hans v d Burg. Leiderdorp: Kovd Buuse. O Souburg Emile Eshui. Kloetinge: Jarja Heyboer. St Annaland Els Jansen, Oostburg: Hans Jongepier Axel Mark v d Kloos ter. Middelburg Ans Kools, Cadzand. Lex Köpsters. Kapelle: Jan Kort. Mid delburg: Karei Leeftink. Koudekerke. Jonny Leeman. O Souburg Hans Mar- kusse, Goes: Ronnie Meuldyk. Hulst: Dave Meijer, Middelburg. Sandra Ore- lée. Axel Mieke v d Post. Zierikzee: Marleen Staelens. Schoondijke Anneke v d Woestijne. Middelburg Totaal aan tal kandidaten 69 van wie 65 slaagden. 3 een herexamen en één een uitgesteld examen kregen

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 13