met grote blijdschop geven wiij kennis von de geboorte von ons 32e kind prénatal Q In het voor- en naseizoen heeft de Rabobank nog een wereld vol mogelijkheden Rabobank pick-nick seLni> boekenplanken^^ vurehouten 59» kajuitbed 200x90 cm in Hünsruck/ PfcÜZ 6 persoons zwaar massief hout lengte 250 cm vanaf K&90 breedtes 20, 30 en 40 cm wm bijbehorende lattenbodem 27,50 tijdelijk in 250 hubo zaken GEMEENTE VALKENISSE GEMEENTE VALKENISSE GEMEENTE VALKENISSE AUTOSCHADE-MONTEUR Autobedrijf Joosse PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DONDERDAG 27 APRIL 1978 Zeeland gaat erop vooruit, jonge en aanstaande moeders hebben er voordeel van. Sonnevijlle gaat verder onder de Prénatal vlag. Op vrijdag 28 april opent in de Spuistraat 88 in Vlissingen, de 32e vestiging van het internationaal befaamde Huis Prénatal. U kunt er kennismaken met een ongelooflijk breed assortiment kwaliteitsartikelen. ALLES vooraanstaande moeders. En ALLES voor de hele kleintjes. En dat Prénatal ook in financieel opzicht op de kleintjes let, daar is deze advertentie al een klein voorproefje van. Komt u zich in onze nieuwe winkel daarvan maar overtuigen Cradle Buggy, een kombinatie kinder-/wandelwagen en reiswieg. Aléén bij Prénatal. Is zo plat opvouw- Kompleet eikehouten interieurtje, bestaande uit royale kommode en een pracht van een spijlen- ledikantje. Normale prijs 490,-. nu tijdens de opening slechts 349,- baar dat hij in de kleinste auto mee Toch voor maar 219, Robuuste wandelwagen "Hegowa" met verstelbare rugleuning Gemakkelijk opvouwbaar 49,- kleine attentie. Vóór iedere klant hebben -wij in de openingsweek een aardige attentie als herinnering aan uw eerste bezoek Spuistraat 88, Vlissingen. Tel. 01184-12844. Gratis Prénatal Gids. Een uiterst behulpzaam boekje vol met rake tips waar u veel plezier van kunt hebben U kunt er thuis rustig in - uitzoeken wat u nodig hebt. 't Loont zeker de moeite om daar-^ voor even langs te komen. Gratis tijdschrift "WIJ" Als aanstaande moeder 1 krijgt u nóg iets gratis: een abonnement op het tijdschrift J t "WIJ" dat tienmaal per jaar ver-^. schijnt. Het geeft u interessante informatie over zwangerschap, geboorte, kleding, voeding etc Want bij de Rabobank kunt u voor het voor- en naseizoen kiezen uit een groot assortiment hotels, appartementen en bungalows in vele landen in Europa. Stap daarom eens binnen bij één van de vestigingen van de Rabobank. Om een onbezorgde vakantie uit te zoeken en te reserveren. Bij de meest veelzijdige vakantie-adviseur in de buurt. Via zorg vuldig geselecteerde reisorganisaties als Holland Intematio- i nal, Arke Reizen, Vrij Uit- autoreizen, Ebatours, RentaHome, Scandinavian Arctic Sun way, Franse Touristen Service, GTW-reizen, Hotelplan, N.S.-vakantie reizen, Tor-Line en nog vele andere. In het voor- en naseizoen is trouwens boeken via een reisorganisatie vaak goed koper dan rechtstreeks bespreken. Daarnaast kunt u bij de Rabobank terecht voor reisver zekeringen, buitenlands geld, reischequesen de Internationale Reis- en Kredietbrief van de A.N.W.B. Een reisprogramma ligt voor u klaar bij de Rabobank, dicht bi) u in de buurt. Vrij Uit één week volpension in een hotel vanaf f152,- per persoon/ per week geld en goede raad mahonie houtfineer Goedkeuring le herziening bestemmingsplan Zomerhuizen- terrein Vebenabos. De burgemeester van de gemeente Val- kenisse maakt bekend, dat de bij raadsbesluit van 27 september 1977, onder nr. 58, vastgestelde le herziening van het bestemmingsplan Zomerhui- zenterrein Vebenabos door gedepu teerde staten van Zeeland bij besluit van 3 april 1978, nr. 2067/488,4e afd. ro, is goedgekeurd. Het besluit van gedeputeerde staten en genoemde herziening liggen met ingang van 28 april 1978 gedurende een maand ter gemeentesecretarie te Koudekerke (afd. algemene zaken) ter inzage. Gedurende genoemde termijn kunnen zij, die zich tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedepu teerde staten hebben gewend, tegen de beslissing van gedeputeerde staten be roep instellen bij de Kroon. De beroep schriften dienen te worden gericht aan H. M. de Koningin en kunnen worden ingediend bij de Afdeling Geschillen van Bestuur van de Raad van State, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Koudekerke, 27 april 1978. De burgemeester voornoemd, S. Francke Goedkeuring le herziening bestemmingsplan bebouwde kom Koudekerke De burgemeester van de gemeente Val- kenisse maakt bekend, dat de bij raadsbesluit van 27 september 1977, onder nr. 55, vastgestelde le herziening van het bestemmingsplan Bebouwde Kom koudekerke door gedeputeerde staten van Zeeland bij besluit van 3 ap ril 1978, nr. 2068/489, 4e afd. ro, is goedgekeurd. Het besluit van gedeputeerde staten en genoemde herziening liggen met ingang van 28 april 1978 gedurende een maand ter gemeentesecretarie te Koudekerke (afd. algemene zaken) ter inzage. Gedurende genoemde termijn kunnen zij, die zoch tijdig met bezwaren zowel tot de gemeenteraad als tot gedepu teerde staten hebben gewend, tegen de beslissing van gedeputeerde staten be roep instellen bij de Kroon. De beroepschriften dienen te worden gericht aan H M. de Koningin en kun nen, zo mogelijk in tweevoud, worden ingediend bij de Afdeling Geschillen van Bestuur van de Raaa van State, Binnenhof 1 te 's-Gravenhage. Koudekerke, 27 april 1978. De burgemeester voornoemd, S. Francke. Ontwerp 4e herziening bestemmingsplan Buitengebied De burgemeester van de gemeente Val- kenisse maakt bekend dat met ingang van 28 april 1978 gedurende een maand ter gemeentesecretarie te Koudekerke (afd. algemene zaken) voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van de 4e her ziening van het bestemmingsplan Buitengebied. Deze herziening heeft voornamelijk be trekking op: 1. het wijzigen van het tracé van de ge projecteerde rondweg bij Big- gekerke; 2. het laten vervallen van het gedeelte van de vroeger geprojecteerde re- creatie-verdeelweg Walcheren ten zuiden en westen van Koudekerke: 3. het opnemen van de bestemming 'vuilstortplaats' voor een gebied nabij de Braamweg te Koudekerke, overeenkomstig de huidige toestand met een mogelijkheid tot uitbrei ding. Gedurende genoemde termijn van een maand kan een ieder schriftelijk bij de gemeenteraad bezwaren indienen tegen deze ontwerp-herziening van het be stemmingsplan Buitengebied. Koudekerke, 27 april 1978 De burgemeester voornoemd, S. Francke In de schadeafdeling van ons bedrijf te Vlissingen kunnen wij direct plaatsen een Onze gedachten gaan uit naar iemand die alle voorkomende schade's zelf standig kan repareren. Zij die ervaring hebben op dit gebied en graag zelfstandig werken, worden verzocht telefonisch of schriftelijk te solliciteren, bij: Gildeweg 20, Postbus 206 Vlissingen - 01184-19420. PEUGEOT 3 heer W. Brouwer Dealer

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 20