Scouting Oostburg liet vlet 'Zeearend' te water Erediploma's majorettenpeloton Terneuzen en Excelsior Kloetinge Z-Vlaamse brandweerkorpsen hielden wedstrijd in klassell Voorzitter J. Boonprogressief Nederland moet Vara-lid worden nationale onderscheidingenknf Tuinmeubelen uit voorraad leverbaar terneuzen a, philippine zaamslag en biervliet behaalden beste resultaat isabella ja chtha ven in de braakman MAANDAG 17 APRIL 1978 Zeeuws - Vlaanderen 'Advertentie ZEEUWSE BOND WIL ANDERE OPZET VAN CONCOURSEN GOES - De brassband 'Excelsior' te Kloetinge en het eerste Temeuzense Majorettenpeloton hebben vorig jaar in hun afdelingen op de concoursen landelijk het hoogst aantal punten be haald. Tijdens de algemene leden vergadering van 'De Zeeuwse Bond', de afdeling Zeeland van de Koninklijke Temeuzenaar Ben Bonte exposeert in Ertvelde (B) ERTVELDE- De Temeuzense kunst schilder Ben Bonte exposeert vanaf vrijdag 21 april in de galerij De Veld bloem van de Kulturele, Kring 'Ter Av- rije' te Ertvelde. De tentoonstelling wordt vrijdagavond om 20.00 uur geopend De kunstkritikus Willy Otte zal dan een inleiding verzorgen. De ex positie is op vrijdag en zaterdag geopend vanaf 19.00 uur en op zondag vanaf 9.00 uur Expositie Henri Lannoye in het stadhuis Terneuzen TERNEUZEN - In het gemeentehuis in Temeuzen heeft de heer Van Buynder, kabinetschef van de gouverneur van de provincie Antwerpen een tentoon stelling geopend van de kunstenaar Hcnri Lannoye. Lannoye exposeert tot zes mei een twintigtal gegoten bronzen. Onder die bronzen bevindt zich ook het 'Mortificatie', een kruisbeeld dat een plaats krijgt in het Vatikaans Museum in Rome. Eerdere werken van Lannoye die bekendheid verwierven waren 'De Moeder' (een 25 ton wegend produkt dat een plaats in het cultureel centrum in Toronto heeft gekregen) en 'De Pre sident' dat in het stadspark in Blan- kenberghe staat. De heer Van Buynder onderscheidde in het werk van Lannoye drie samen stellende delen. Allereerst was dat de liefde voor het materiaal: de armte straalt er van uit meende de heer Van Buynder. In de tweede plaats schreef hij aan de kunstenaar een eigen vor mentaal toe en in de derde plaats staat de kunst van Lannoye, nog steeds vol gens de inleider, dicht bij de mens.. Zes jaar geleden oogette Lannoye vol- gensde heer Van Buynder al waardering onder oudere collega's tijdens de 'Dag van de plastische kunst'. Burgemeester C. Ockeloen van Terneu zen sprak over 'prachtig werk' van Lan noye. De 31-jarige kunstenaar is geboren in Aardenburg. Hij volgde een opleiding in Tilburg en liep een half jaar stage bij diverse beeldhouwers onder meer in Brugge en Rome. Lannoye maakt van al zijn gegoten werken zes werkstukken. Vijf verkoopt hij er en één houdt hij voor zichzelf. Al jaren woont hij in Bomem in België. Nederlandse Federatie van muziekver enigingen - zaterdag in de Prins van Oranje te Goes -kregen de vertegen woordigers van de beide korpsen het nationaal ere-diploma uit handen van provinciaal voorzitter C. Schout. „Wij zijn er gelukkig mee dat elk jaar in Zee land enkele van deze ere-diploma's kunnen worden uirgereikt". aldus de heer Schout. De concoursen vormden heel wat ge sprekstof tijdens de vergadering De harmonie 'De Verenigde Vrienden' te Sas van Gent meldde zich staande de bijeenkomst aan als organisator van het zomerconcours 1979. De brassband 'Wilhelmina' te Colijnsplaat zal het marsconcours 1979 organiseren. De harmonie 'Vliegende Hollander' uit Terneuzen zal nagaan of zij wellicht de organisatie voor het najaarconcours 1979 voor haar rekening kan nemer- Voorzitter Schout deelde mee. dat het Zeeuwse KNF-bestuur moet omzien naar een andere opzet van het jaarlijks Zeeuwse solistenconcours. Landelijk gezien is daarvoor in Zeeland een zeer hoge inschrijving van deelnemers, maar de belangstelling van het publiek om dit concours te bezoeken is vrij gering, het geen voor de KNF-afdeling tot hoge kosten leidt Na een uitvoerige discussie kon men wel akkoord gaan meteen idee van het bestuur, verwoord door de heer A. Wallenburg, om met het solistencon cours 'de boer op te gaan' en dit te sprei den over een aantal plaatsen in de pro vincie, in plaats van dit concours steeds maar in de Middelburgse concerten ge hoorzaal te concentreren. zonder prijs van de jury naar huis gaat, automatisch degradeert naar een lagere afdeling. Ook dit punt ontlokte nogal discussie. De heer A. W. Gossije, lid van het landelijk dagelijks bestuur van de KNF was van mening, dat dit dagelijks bestuur geen voorstel tot herkansing voor degraderende verenigingen zou in dienen op de algemene landelijke ver gadering van de KNF. De Zeeuwse KNF-vergadering besloot toen vroeg in oktober te-vergaderen, zodat tijdig be slist kan worden over voorstellen vanuit Zeeland toch het concoursreglement zo te wijzigen, dat de maatregel van auto matische degradatie bij het niet beha len van een concoursprijs wordt ver zacht Aan het begin van de vergadering maakte voorzitter Schout een aantal evenementen voor de nabije toekomst bekend: op 9 augustus doet de KNF Road Band Zeeland (Veere) aan. Op 9 september is er een 'play in' in Middel burg voor blaasmuzikanten. Iets dich terbij, op 27 mei is er het concours in de concert- en gehoorzaal en op 10 junreen informatiedag voor Rietblazers. Sportshop Chris Francke Breedestraal 3 Oostburg Waarschuwen Badkamer uitgebrand in Sas van Gent SAS VAN GENT- Een brandje in een badkamer van een woning aan de Albe- rtstraat te Sas van Gent heeft vrijdag avond voor vijf- tot tienduizend gulden schade aangericht. Het brandje ont stond omstreeks zeven uur door over verhitting van een snoer van een ka belhaspel. De nationaal muziekconsulent van de KNF, de componist Henk van Lijn- schooten, - die de vergadering bij woonde -zei alle meningen ter vergade ring geuit over de deelname aan solis tenconcoursen, wel te kunnen om- schrijven:„Maar ik wil wel waarschu wen tegen een te voorbarig optreden van solisten op dergelijke concoursen. Soms moet de dirigent van een orkest zijn mensen, "die willen gaan optreden als solist, tegen zichzelf in bescherming nemen". De heer Van Lijnschooten vond het spreiden van een solistencon cours over de regio wel een goede ge dachte. Oud-voorzitter Jac. Uitterhoeve pleitte voor verzachting van drastische bepa lingen in het concoursreglement. Die gilde in Oostburg houdt vanavond bepalingen schrijven thans voor dat een maandag - een bloemschikcursus in 'E orkest, dat op een concours niet in staat Commerce' in Oostburg Deze bijeen- -jlijkleen tweede prijs te behalen, en dus komst begint om half acht, Met dit snoer was een wasmachine aan gesloten. waarvan het vermogen hoger was dan waar het snoer op was bere kend. Drie kinderen van het gezin H.. die de grote rookontwikkeling ontdekten, konden op tijd door hun moeder in veiligheid worden gebracht. Hoewel de brandweersnel ter plaatse was, brandde de badkamer geheel uit. Er ontstond veel rookschade op de bovenverdieping. De familie H. is tegen brand verzekerd. De technische recherche stelt een on derzoek in. Bloemschikcursus OOSTBURG - Het katholiek vrouwen- 'Dfc Geuzetocht trok 75 fietsers TERNEUZEN - Ondanks het slechte weer in de morgenuren heeft de trim- club 'De Schelde' niet mogen klagen over de belangstelling voor de Geuze tocht, een trimtocht per fiets over een afstand van 75 km. In totaal hebben 75 trimmers zondag het slechte weer ge trotseerd om uiteindelijk onder zonnige omstandigheden de Gueuzetocht te volbrengeq. De trofee voor de trfmclub met het grootste aantal deelnemers was voor de trimclub Westdorpe, die met, 19 trimmers van start ging. De trimclub Breskens kwam in aanmerking voor de prijs voor de verstkomende ploeg, ter wijl F. de la Ruellfe met zijn 56 jaar de oudste deelnemer aan deze trimtocht was Politie controleerde opgevoerde brommers AXEL - In de afgelopen week heeft de rijkspolitie te Axel een controle ge houden op opgevoerde bromfietsen. Zeven bromfietsen werden uit het ver keer genomen en tegen de eigenaars werd proces-verbaal opgemaakt. Alles wat er aan veranderd bleek te zijn om de snelheid te verhogen werd na in beslagname van het voertuig verwij derd. Hierna werden de voertuigen te ruggegeven aan de eigenaars. keioen sprak er zijn vreugde over uit dat de wedstrijden in Temeuzen waren ge houden, in samenwerking met de be drijven De uitslag was als volgt: baan A (jury voorzitter H. den Hartog): 1 Temeuzen A 413 punten, 2 Philippine 407,3 Philips 394, 4 Kloosterzande 393, 5 Hulst 391. 6 Westdorpe 383, 7 Oostburg 382, 8 Ter neuzen B 379.9 Zuiddorpe 374.10 IJzen- dijke 373, 11 Hoek 350, 12 Schoondijke 340. Baan B (juryvoorzitter J Beenhakkeri: 1 Zaamslag 407. 2 Biervliet 379, 3 Sluis 376. 4 Hulst 1 359, 5 Vogelwaarde 359, 6 Suiker Unie 347. 7 ACZ 346. 8 Elopak 345, 9 Cadzand 343,10 Koewacht 329.11 Aardenburg 325. GOES - Huize den Berg, 16 uur: uitzen ding Nomen Nescio. Ziekenhuis De Bevelanden Z., 15.30- 16.30 uur: uitzending Nomen Nescio. MIDDELBURG - Gasthuis, 20-21.15 Dur: uitzending Rawa. VLISSINGEN - Bethesda/StrJoseph- ziekenhuis, 19.45-21,15 uur: uitzending Rawa. BIOSCOPEN BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: Een dolle beestenboel, a.l. Luxor, 20 uur: Dr. Vlimmen, 12 jaar. GOES - Grand, 20 uur: Wordt u al ge holpen?, a.l. HULST - De Koning van Engeland, 14.30 uur- Met een tweeling gaat het be ier, 18 jaar^20 uur: Star wars, a.l., 20 uur: Dr Vlimmen, 12 jaar. MIDDELBURG - City, 20 uur: The spy who loved me, 12 jaar. OOSTBURG - Ledel, 20 uur: Lekker op avontuur, a l. TERNEUZEN - Luxor, 20 uur: Star wars, a.l. VLISSINGEN - Alhambra-theater we gens verbouwing gesloten. TENTOONSTELLINGEN AXEL-Openb. Bibliotheek. 13.30-17.30 uur: Israël door de eeuwen heen. HEILLE - Landbouwmuseum, 10-12 en JJ-17 uur: Oude landbouwwerktuigen. HULST - Stadhuis, vanaf 14 uur: bijbel vondsten uit Israël. Openb. Bibliotheek: Israël door de eeu wen heen. KLOOSTERZANDE - Openb. Biblio- ®eek: Israël door de eeuwen heen. MIDDELBURG - Vleeshal, 10-17 uur: werken 27 beeldende kunstenaars in Zeeland Zeeuws Museum, 10-12.30 en 13.30-17 gur: verzameling Verheije Van Citters. Kl)ksarchief, 9-12.30 en 13.30-17 uur: Platencollectie Zelandia THnst.ru NISSE-Galerie 'De Moolje Staak', 9-20 ^werken Messemaker. OOSTKAPELLE - 'Molenwijk', Molen- eg, 9-12 uur: 'Fossielen'. TERNEUZEN - stadhuis: werken °eeidhouwer Henry Lannoije. HULPCENTRA ?0°rd' e" Midden-Zeeland - Goes, tel. V1I00-14444 (ook voor milieuklachten), «euwsch-viaanderen - Temeuzen. tel. ui100-94444 look voor milieuklachten), nno hulpdienst Zeeland - Tel. 1180 15551 dag en nacht bereikbaar "u'Pdienst Zeeland - Op bijbelse grondslag, voor mensen ln nood, tel. "1180-36251 van 10.00-24.00 uur, week was van 20.00-24.00 uur. ceinvsch-VIaanderen - Hulpgroep bij ""«Probleem (AA) tel. 01179-1473 of M172.J168, IN BEDRIJF AAN SCHEPENDIJK IN TERNEUZEN TERNEUZEN - Drieëntwintig brand weerkorpsen uit geheel Zceuwsch- Vlaanderen (vrijwillige brandweer en bedrijfsbrandweer) hebben zaterdag in Temeuzen hun beste beentje voorgezet tijdens de brandweerwedstrijden in klasse II. Vier van de 23 ploegen slaag den er door hun klassering in zich te plaatsen voor de provinciale kam pioenschappen die 3 juni in Schoon dijke worden gehouden. Die vier waren Temeuzen A, Philippine, Zaamslag en Biervliet. Er werd waterdag gespeeld op twee banen. Het organisatiecomité bestaande uit de heren J. Bruggeman, J. Rottier, A. IJsebaert en A. den Hamer (allen uit Temeuzen) zorgde er voor dat de deelnemers geconfronteerd werden met reële problemen. Op het bedrijf van de heer Swets aan de Schependijk in Temeuzen was brand uitgebroken in de werkplaats. De brand had zich naar andere ruimten verplaatst en was ook tot de zolder doorgedrongen. Op die zolder bevond zich een slach toffer, dat door de vlammen niet langs de gebruikelijke wegmeer naar beneden kon of durfde te gaan. Daarom, en pro vinciaal wedstrijdleider C. Schout uit Vlissingen benadrukte dit, moesten de Tijdens de wedstrijden in Temeuzen moesten de brandweerlieden onder n brandweerheden eerst het slachtoffer gewonde van de zolder van het brandende pand halen redden. „Datkomtvooronsopdeeerste plaats. Daarna komt het voorkomen van uitbreiding van de brand en daarna pas het bestrijden van de vlammen op .zich", aldus de heer Schout. De heer Schout was er overigens blij mee dat de werkplaats er tijdens de wedstrijden uitzag zoals hij er anders ook uitzag. „Dat betekent dat de brandweermen sen hier met een geval van brand te ma ken kregen dat ze ook in de praktijk zo tegen kunnen komen", meende de pro vinciale wedstrijdleider. Om negen uur werd begonnen met een ontvangst van de juryleden in de brandweerkazerne te Temeuzen. Van tien uur tot kwart over elf volgde het eerste deel van de wedstrijden. Daarna werden juryleden en genodigden door het gemeentebestuur van Temeuzen ontvangen. Na het tweede gedeelte van de wedstrijden 's middags was om acht uur de prijsuitreiking in de kantine van nv Philips. Na die prijsuitreiking door burgemeester C. Ockeloen was er nog een gezellige avond met het dansorkest van Jan Jonkman. Burgemeester Oc- doopte SPOtte m *e' T°nd'toenpenningmeester Efaffvan Scouting Oostburg het nieuwe vlet •Zeearend'zaterdagmiddag PENNINGMEESTER PFAFF DOOPTE HET SCHIP OOSTBURG - Met een paar ferme klappen, de fles met inhoud ging niet zo vlot stuk als iedereen verwachtte, heeft de heer G. Pfaff zaterdagmiddag het nieuwe vlet van de zeeverkenners van Scouting Oostburg gedoopt. De doop en de tewaterlating vonden plaats bij de Isabellajachthaven in de 'Braakman'. Bij de plechtigheid waren diverse ver tegenwoordigers van Scouting Oost burg aanwezig, terwijl natuurlijk ook de komplete groep zeeverkenners (jon gens en meisjes de tewaterlating van dit vierde vlet van de groep bijwoonde. De heer Pfaff.. penningmeester van Scouting Oostburg, meende dat het goed draaien van de zeeverkenners voor een groot deel te danken is aan de inzet van schipper Simpelaar Hij wenste het nieuwe vlet de 'Zeearend' een goede vaart. De tewaterlating betekende meteen de Actie 'Hosanna' te Axel werd succes AXEL - De actie 'Muziek is troef van de christelijke drumfanfare 'Hosanna' te Axel is een groot succes geworden. De opbrengst voldeed in alle opzichten aan de verwachtingen van de organisa toren. Tijdens de rommelmarkt op het Szyd- lowskiplein was het de hele dag een enorme drukte, niet alleen veel Axelaars kwamen kijken en kopen, maar van heinde en ver kwamen de be zoekers. Leden van de drumfanfare ver kochten alle mogelijke artikelen tegen de prijs die men ervoor overhad. Tv's, naaimachines, stoelen, boeken en wat niet meer zij ging voor een prikje van de hand. Enkele dagen tevoren waren de nieuwe t-shirts van de drumfanfare aangekomen, zodat de kooplieden goed herkenbaar waren. Ze hadden de be schikking over alle mogelijke facilitei ten, zoals een caravan en een grote vrachtwagen. Deze werd ge- en een grote vrachtwagen. Deze werd ge en een grote vrachtwagen. Deze werd gebruikt voor het rad van avontuur dat de hele dag draaide en waar Freek Bakker een schorre keel aan overhield Smurfen, ezels en pakken boter verwisselden bij inlevering van het goede nummer van eigenaar. De opbrengst zal gebruikt worden om nieuwe instrumenten aan te schaffen voorde nieuwe leden die aan de muziekschool opgeleid worden en om het bestaande instrumentarium uit te breiden. start van het nieuwe vaarseizoen van de De financiën voor het vierde vlet wer- zeeverkenners. Tot ongeveer half ok- den. aldus schipper Simpelaar. onder tober gaat de groep bijna wekelijks met meer verkregen door de contribu- de fiets naar de Braakman om daar en- tiebijdragen van de verkenners en door keie uren bezig te zijn met het varen. In een subsidie van de gemeente Oostburg.: de wintermaanden worden de vaartui- Alles bij elkaar schat de heer Simpelaar gen naar Oostburg gehaald om daar een de kosten van het zeilvlet op zo'n goede onderhoudsbeurt te krijgen. 7.000 - DISTRICTSRAADSVERGADERING VARA ZEELAND Zeilwedstrijden op de Braakman HOEK - Op de Braakman worden zon dag 7 mei zeilwedstrijden gehouden voor de klassen Spanker. 470. 420, Vaurien, Moth, Laser, Volksboot, Op timist en Fireball. De starts zijn om 10,11.30 en 14 uur De wedstrijden worden gezeild onder olympische puntentelling. Er kan 's ochtends tussen 9 en 11 uur worden in geschreven bij het clubhuis. „VARA MIST EEN SPORTPROGRAMMA" GOES - Voorzitter J. Boon van het Vara-district Zeeland heeft progrcssïel Nederland opgeroepen te tonen werke lijk progresssief te zijn door lid te wor den van de Vara. De heer Boon zei za terdagmorgen aan het begin an de dis trictsvergadering in Goes dat het te denken geeft dat de Vara in een tijd waarin de aanhang van de progressieve partijen groeit, verdrongen dreigt te worden door andere omroepen. En het geeft evenzeer ie denken dat die prog ressieve aanhang veel Telegraaf-lezers en Tros- en Avro-leden telt. Hij vond daarom dat de progressieve krachten zich ten gunste van de Vara moeten bundelen. De heer Boon herinnerde in zijn openingswoord aan de problemen waarvoor de Vara zich vorig jaar ge plaatst zag toen een telling van het le denbestand door het ministerie van cul tuur, recreatie en maatschappelijk werk had uitgewezen dat de Vara ondanks de succesvolle rode-rozenactie te weinig leden had om haar A-status te kunnen handhaven. Een nieuwe ledenwerfactie en een nieuwe telling hebben die A-sta tus inmiddels veilig eesteld De districtsraad nderschreef het stand punt van de afdeling Walcheren dat het hoog tijd wordt dat de Vara een goed sportprogramma gaat maken. En onder een goed sportprogramma werd niet FC Avondrood verstaan. Verder sprak men zich ertegen uit. dat de sport een onder deel is van het programma Vara-Visie. Bij de behandeling van de verslagen van de Zeeuwse vertegenwoordigers in de verenigingsraad van de Vara bleek dat deze hun werk vaak moeilijk kunnen doen omdat de verschillende commis sievergaderingen van de verenigings raad dikwijls 's avonds worden gehou den. De Zeeuwse leden van de vereni gingsraad zouden liever zien dat die vergaderingen op zaterdagen worden gehouden In een korte Inleiding vertelde Vara- medewerker H. Swets dat het de bedoe ling is dat de Ombudsman een onder deel blijft van Vara-Visie De activitei ten van de Ombudsman vergen overi gens een flinke financiële bijdrage van de Vara. De omroepvereniging heeft de zelfstandige stichting de Ombudsman al met acht ton moeten bijstaan. Het zit er wel in dat dit bedrag nog groter zal worden De heer Swertszei verder dat de opbrengsten van de omroepbijdragen sterk achterlopen bij de programma kosten. Gvolg daarvan is dat de Vara de afgelopen jaren uit eigen middelen al leen al in de sector televisie acht ton heeft moeten steken. En ook dit jaar zal zo'n aanvulling nodig zijn. al is het alleen maar om een al te sterke verschraling van de prog ramma's te voorkomen. Aan de hand van wat cijfers onderstreepte de heer Swets hoe groot het verschil is gewor den tussen de omroepbijdragen en de werkelijke programmakosten. Voor eén uur televisie ontvangt de Vara 26.000 gulden uit de omroepbijdragenpot, maar een drama- of amusementsp rogramma van één uur kost gemiddeld al 110 000 gulden Daar staat wel tegen over dat het uitzenden van een film 10 000 gulden kost per uur. ..Maar je moet", zei de heer Swets. „heel wat films uitzenden om alleen uit de omroepbijd ragen een uur drama of amusement te kunnen bekostigen." De heer Swets overhandigde de heer Vinke uit Bres kens een prent vanAlbert Haen als waardering voor zijn vele activiteiten voor de Vara in Zeeuwsch-Vlaanderen. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn innig geliefde man, onze beminde vader, grootvader, zoon, broer en oom ACHILLES EMILE WILLE echtgenoot van Clara Clementina de Smet geboren te IJzendi jke op 9 oktober 1918 en over leden te Aardenburg op 15 april 1978. Aardenburg: C. C. Wille-de Smet Sluiskil: J. Wille G. M. A. Wille-Lippens Pascal, Frank en Peter Biervliet: R. P. A. Wille L. E. WiUe-van Landschoot Sophie en Dominique Aardenburg: P. J. Wille Familie Wille Familie de Smet De plechtige uitvaartmis, gevolgd door de ter aardebestelling zal plaatshebben op woensdag 19 april a.s. om 10.30*uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Aardenburg. Samen komst: woensdagmorgen om 10.00 uur aan de Peurssensstraat 18 te Aardenburg. De overledene ligt opgebaard in het mortuarium van het bejaardencentrum 'Coensdike' aan de Bootstraat te Aardenburg. Eucharistieviering tot zijn intentie op dinsdag avond 18 april a.s. om 19.00 uur in eerder ge noemde kerk. Zeer plotseling is uit ons midden weggenomen, mijn dierbare man, ónze lieve, zorgzame vader en grootvader ABRAHAM ROBIJN echtgenoot van E. C. Baas op de leeftijd van 65 Jaar. Oostburg: E. C. Robijn-Baas Biervliet: P. A. Robijn C. C Rob(jn-Hoogestijn Rob en Carianne Gorinchem: M. C. van Smaalen-Robijn J. L. van Smaalen Use en Mare Gorinchem: A. M Robijn M. Robijn-Stekelenburg Oostburg, 16 april 1978. Brouwerijstraat 49. De crematie zal plaatshebben donderdag 20 april in het crematorium Rotterdam-Zuid, Maeterlinckweg 101. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium. Zeer plotseling is uit ons midden weggenomen, onze lieve broer en zwager, de heer ABRAHAM ROBIJN op de leeftijd van 65 Jaar Oostburg: M. Robijn P. Robijn-Bliek Oostburg: P. Robijn A. Robijn-Eversdijk Breskens: J. Robijn J Robijn-Bentschap-Knook Oostburg: P. Baas A Baas-van Houcke Oostburg: A. Baas E. Baas-Merrelaar Oostburg: N. Robijn C. Robijn-Baas Oostburg: J. Dierkx A. Dierkx-Baas Oostburg, 16 april 1978.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 17