Zwemmen in Oostburg vijf procent duurder Filmavond over duiven tijdens winterseizoen H. van der Laak uit Westdorpe vertrouwensman Turken FAMILIEBERICHTEN S.G.P. POLITIEKE REDE DINSDAG 31 JANUARI 1978 Wissel Zeeuws-V laanderen B. EN W. IN STUKKEN AAN SPORTRAAD: JAARLIJKSE AANPASSING TARIEVEN OOSTBURG-De Oostburgse sportraad moet in de vergadering van 6 februari haar advies geven over het voorstel van het gemeentebestuur om de tarie ven voor de zwemaccommodatie in de gemeente dit jaar te verhogen. Het gaat hier om een jaarlijkse aanpas sing van de tarieven en volgens de richtlijnen van het ministerie van eco nomische zaken mogen de tarieven dit jaar met maximaal 5 procent worden verhoogd. B en w willen de tarieven óók met 5 procent verhogen. De Oostburgse sportraad moet verder het college van burgemeester en wet houders adviseren inzake een verzoek van de tennisclub 'Schoondijke' voor het verbouwen van de kleedaccommo daties. Het gaat hier om het plaatsen van een kozijn met raam in een geve] waardoor het mogelijk wordt om bi; slecht weer het spel op de banen te kun nen volgen. Het college van burgemeester en wet houders stelt voor om toestemming te verlenen, maar wil dat de kosten van de verbouwing voor rekening komen van de tennisclub 'Schoondijke'. Verder is er nog een discussienota om het schoolzwemmen te koppelen aan het leszwemmen als agendapunt en vraagt de Cadzandse Omnisportvereni- ging A. S. O. C. opneiuw aandacht voor de kleedaccommodaties op het nieuwe sportcomplex. Het verzoek van A. S. O. C. is eerder in behandeling geweest bij de gemeenteraad. Nu kunnen via de sportraad nog suggesties en opmerkin gen omtrent de realisering van de kleedaccommodaties in Cadzand bin nen komen. Ook krijgt de sportraad tijdens deze vergadering nog inzicht in de nieuwe ontwerp-reclameverordening in en op de gemeentelijke sportaccommodaties. De vergadering van de sportraad is openbaar en begint om half acht in het gemeentehuis te Oostburg. Duo Den Engelsman en Van der Hooft winnaar tweedaagse op rollen Temeuzen TERNEUZEN - Jaap~dcn Engelsman en Wim van der Hooft zijn voor Van Kouteren/Dieleman winnaar gewor den van de tweedaagse op de rollen, die vrijdag en zaterdag in café 'Neutraal' te Terneuzen is gehouden. Met name Jaap den Engelsman was op dreef Vrijdag avond was hij door niemand te kloppen en ook zaterdagavond leek het erop dat hij de tweedaagse ongeslagen zou beëindigen. In zijn serie op de 250 meter werd hij echter geklopt door een uit stekende Kees Wiems van café 'Mari- net', die daardoor de tweede plaats voor zijn ploeg veilig stelde. Het experiment in café 'Neutraal' (het wasvoorheteerstdatereen tweedaagse werd gehouden) mag als geslaagde wor den beschouwd. Zowel vrijdag- als za terdagavond heerste er een ontspannen sfeer waarbij wedstrijdelement en vro- lijkheidhandinhand gingen./Hetis dan ook vrijwel zeker dat de trimclub 'Neutraal' ook volgend jaar weer een tweedaagse zal organiseren. Tot de vro lijke noot van dit trimevenement'op de rollen behoorden zeker Jolien Wisse en Annie van de Velde die de kleuren van de damestrimclub 'Extase Bar" verde digden. Vooral hun verkleed optreden van zaterdagavond oogstte veel bijval uit het publiek. In de strijd om de ereplaatsen waren Jaap den Engelsman en Wim van der Hooft heer en meester terwijl de tweede plaats was voor Jo Hamerlinck en Kees Wiems van café 'Marinet' en Theo Swar- telee en Bertus Dieleman beslag legden op de derde plaats voor de trimclub 'Ma rinet'. Einduitslag; 1 Van Kouteren/Dieleman (Jaap den En gelsman - Wim van der Hooft) 3.26.9. 2 café "Marinet' (JoHamerünck-Kees Wiems) 3.29.3, 3 trimclub Marinet' (Bertus Dieleman - Theo Swartelee) 3.37.0, 4 trimclub Neutraal' (Jan Harms - Henk Grimm) 3.45.7, 5 citroen Van Fraassen (F. de Jongesr - F. de Jonge jr) 3.45.8, 6 La Belle Vue (Henk Faas - Inte Huitema) 3.48.1,7 Jos Voet (Willy van der Kant - Freek van der Kant) 3.49.2, 8 AKF Temeu- zen/Hoechst Viissingen (Arend Snel- Peter Jansen) 3.51.5, 9 w Temeuzen (Plet Wissel - Aector Dooms) 4.12.7, 10 Extase Bar (Jolien Wisse - Annie van der Velde) 5.07.5. Belaugstelling voor concert 'De Vliegende Hollander' Temeuzen Terneuzense fietser gewond bij aanrijding met auto TERNEUZEN - De Terneuzenaar M. A. raakte maandagmorgen gewond toen hij, rijdend op de fiets, werd geraakt door een personenwagen. Het ongeluk gebeurde op het terrein van Dow Chemical in Temeuzen. De auto werd bestuurd door de Terneuzenaar M._ G. De gewonde wielrijder is per am bulance van Dow naar het Terneuzense Julianaziekenhuis vervoerd. Jaarvergadering zeehengelclub SLUISKIL - Zaterdagavond hield de zeehengelclub 'Sluiskil' in café Dal- linga haar algemene jaarvergadering. De agendapunten werden door de voor zitter, de heer C. van der Muren, zeer vlot afgewerkt. Op de verslagen van secretaris H. Dallinga, penningmeester H. Bijsterveld en Westerschelde-fede- ratie-bestuurslid F. van Waes hadden de in gróte getale opgekomen leden weinig aan te merken. De afgetreden bestuursleden J. Dub beldam en H. Bijsterveld werden herko zen. Ook voor de rondvraag waren er voor het bestuur geen moeilijke vragen te beantwoorden, zodat men na een korte pauze over kon gaan tothet huldi gen van de kampioenen. Kampioen bij de heren; D. de Poorter, bij de dames mevrouw Van deBerghe en bij de jeugd Luc de WaaL Zij ontvingen uit handen van erevoorzitter NSM-di- recteur ing G. Huijs een prachtig statief en nog een prestatie prijs voor hun eerste plaats. Na de prijsuitreiking gingen de meeste leden nog tot in de kleine uurtjes verder met bingo en dansen. was te groot Camavalsprogramma 'De Betekoppen' uit Sas van Gent SAS VAN GENT - Het carnavalsp rogramma van de camavalsstichti g 'De Betekoppen' uit Sas van Gent is, vastgesteld. Vanaf het 'Prinsenhof vei trekt men za terdagmiddag om 14.45 uur naar het gemeentehuis waar 'Prins Augusto' met zijn gevolg op het balkon wordt ontvan gen door het gemeentebestuur. Om 15.30 uur gaat men enkele horecabe drijven af, waarna een bezoek wordt ge bracht aan het bejaardentehuis 'De Re doute'. Om 18.30 uur is de traditionele Boerenmaaltijd in de bovenzaal van "De Vlaanderen'. Om 20.30 uur afhalen van de 'Oude Wijven' in hotel 'Royal', 22.30 uur prijs uitreikingvan de 'Oude Wijven optocht' in 'Royal'. Zondag vertrekt om 14.30 uur de grote carnavals optocht door Sas van Gent Om 17.00 uur is de prijsuitreiking. De categorie A is in zaal 'Planetarium' door de jeugdraad en de categorie B voor de kiosk door 'Prins Augusto'. Om 20.00 uur is vanaf de Narrentempel de rondgang. Maandagmorgen 6 feb ruari wordt om 10.00 uur de minikroe- gentocht met plaatselijke Boerenkapel gehouden en is tevens de bekendma king van de etalagewedstrijd. Om 15.00 uur is het 'oude van Dagenbal' in 'De Speye' met het orkest "The But terflies'. Dinsdagmiddag worden toe ters e versnaperingen uitgedeeld op het parkeerterrein van 'De Vlaanderen' aan de kinderen en is de start van de kin deroptocht. Om 15.00 uur begint de kin dervoorstelling in 'De Vlaanderen'. Daarna vertrekt de seniorenraad met de boerenkapel voor een kroegentocht Om 24.00 wordt op grootse wijze het camavalsgebeuren 1978 afgesloten in het clubhuis 'Royal'. Op maandagmiddag 6 februari is er een speelgoedautorace op de Markt, aan vang 14.30 uur. 'Molemkwartier' te Axel hield een wedstrijd kappen AXEL- In de loyer van het cultureel centrum 'De Halle' te Axel hield de huishoudschool 'Het Molenkwartier' uit Axel maandagavond een school- wedstrijd, die de leerlingen van de primaire opleiding de gelegenheid bood om aan ouders en patroons te la ten zien waar ze toe in staat waren op het gebied van het kappen. Een des kundige jury, bestaande uit oud-leer lingen die al jaren in het vak zitten, beoordeelde eerst het door de leerlin gen van de eerste klas gemaakte föhn kapsel. Als prijswinnaressen kwamen uit de bus: 1. Connie van Zuuren, 2. Marie- Louise Verduin, 3. Ans Keyzer. Na een korte pauze, waarin de leerlingen van de vervolgopleiding een 'show' gaven van recreatieve kapsels met haarstukjes en dergelijke voor feestelijke gelegenhe den, werd door de leerlingen van de tweede klas een dagkapsel gemaakt. De jury, onder leiding van Mara Bevers, kwam tot de volgende uitslag: 1. Karin de Martelare, 2. Lenie Goossen, 3, Noèlla van Heese. Tussentijds en na afloop kon men praten met de consulent voor de vakopleiding van het kappersbedrijf, de heer C. Kappelaar uit Bergen op Zoom. Begin april wordt vermoedelijk een in formatieve avond gehouden voor ad- spirant-leerlingen van de opleiding tot dameskapper. B en w Oostburg willen wijziging van de algemene politieverordening OOSTBURG - B en w van Oostburg wil len de algemene politieverordening wijzigen. Het college wil maatregelen treffen om het parkeren van caravans op de openbare weg tegen te gaan. In verband met het laden en lossen van de caravan en voor het uitvoeren van re paratiewerkzaamheden vinden b en w het wenselijk het parkeren voo maximaal 48 nor toe te staan. Het college vindt dat de politie meer mogelijkheden moet hebben óm op te treden, .-wanneer Wordt vastgesteld dat sportvissers zich Dnder levensgevaar lijke omstandigheden op de Wester- schelde of Noordzee begeven. „Zo ge beurt het dat een groot aantal personen zich in een zeer klein bootje bevindt, terwijl zich bovendien onvoldoende reddingsmiddelen aan boofd bevin den", schrijft het college de leden van de raadscommissie voor financiën en straf- en belastingverordeningen. De commissie komt op maandag 6 feb ruari (om kwart voor vier 's middags) bijeen. De commissie behandelt ook de wijzigingen op de verordening on roerend goedbelasting '78 en de veror dening reinigingsrechten '77. AMGteam haalde punten in nationale bowling-leage Sas de Nationale Bowling-leage tweede klasse heeft voor het A. M. C. -team van Bowling Bond de "Vlaanderen" uit Sas van Gent flinke winst opgeleverd. In Breda kwam het team eerst uit tegen het team "Landsfort" uit Heerlen. De uitslag was in het voordeel van de Lim burgers. Het AMC-team kwam echter los tijdens de wedstrijd tegen de "Tref fers" uit Heerlen. De eerste game werd gewonnen met een verschil van 117 ke gels en de tweede met 89 kegels. AMC won met 3-0. De laatste wedstrijd die werd gespeeld tegen "B. C. 11" uit Venlo leverde één punt winst op. Hoewel men weinig punten uit de wedstrijden wist te halen, bezette het AMC-team met 4735 kegels toch de tweede plaats in het dag- klassement Het Vlaanderen-team speelde hun voorlaatste wedstrijd in Heerlen. Als eerste tegenstanders kreeg men het team "Aldo" uit Heerlen. De eerste game werd verloren, maar men won de tweede game met een verschil van 26 kegels. Uitslag 2-1 voor het Vlaande ren-team. Van het team "Zwart" uit Liessel werden beide partijen met ruim verschil gewonnen. De derde wedstrijd werd gespeeld tegen "B. C. 4" uit Maas tricht Ook in deze strijd werd de eerste game verloren, maar met zo'n minimum verschil dat men door de tweede game met een verschil van 17 kegels te winnen nog 2 wedstrijdpunten behaalde. Het Vlaanderen-team steeg hiermee op nieuw naar de vierde plaats in het klas sement Op 19 februari spelen de Sas- senaren de laatste wedstrijd, die gehou den wordt in het Bowlingcentrum "De Vlaanderen" te Sas van Gent EHBO -EXAMENS HULST - In het Sint-Liduina-Zieken- huis te Hulst hebben acht leerling-ver- plegenden het examen voor EHBO af gelegd. De namen van de geslaagde da mes luiden als volgt: M. Ehrentraut, E. Hamelink, H. de Koning, E. de Korten E. de Winter. De geslaagde heren zijn D. Luijks, R. Schoenmaekers en L. van der Velde. D UI VENR UB RIEK TERNEUZEN - Het jaarlijkse concert van de Terneuzense drumband en har monie 'De vliegende Hollander', zater dag in het Zuidlandtheater is een enorm succesgeworden. De belangstel ling voor de verrichtingen van 'De vliegende Hollander1 (aan het concert werd ook meegewerkt door 'De Ver enigde Vrienden' uit Sas van Gent) was zo groot dat zeker honderd mensen te- rug naar huis moesten: het Zuidlandt heater was stampvol. De muziekliefhebbers kregeb eeb bij zonder gevarieerd programma aange boden. Zowel de opening als het slot werd verzorgd door beide harmonieën. Ze brachten enkele marsen ten gehore. Hoogtepunt van het optreden van 'De Verenigde Vrienden' was het klarinet concert van Jan van der Waart, met Ro ger Nijt ais solist. De Sasse harmonie bracht, onder leiding van Johan de Witte, een gevarieerd programma, van klassiek tot modem. Het optreden van "De Verenigde Vrienden' werd bij het publiek bijzonder enthousiast ontvan gen. Enthousiasme was er zeker ook over het concert van 'De vliegende Hol lander" onder leiding van Piet Eekman. Hoogtepunt van het optreden van de Terneuzense harmonie was ontegen zeggelijk 'Morgen, middag, avond in Wenen' van Suppé. De drumband van 'De vliegende Hol lander' trad zaterdagavond eveneens voor het voetlicht. Ook de verrichtingen van de drumband (onder meer met 'Co ming Man') waren van hoge kwaliteit. Tenslotte was er een optreden van de majoretten van Temeuzen. De majoret- ten, onder leiding van Anneke de Que- lerij, vieren dit Jaar het tienjarig be staan. Het was voor de negende achter eenvolgende maal dat 'De vliegende Hollander" concerteerde. Nog nooit ech ter was de publieke belangstelling zo groot. Het concert werd door zeker vijf- honder mensen bijgewoond. JE BENT GETIKT OM JE VOOR HEN IN TE SPANNEN WESTDORPE - „Je bent wel gek om je voor hen in te spannen", reageren sommige Nederlanders uit de omge ving van de heer H. van der Laak uil Westdorpe, op het werk dat hij doel voor Turkse gastarbeiders. De Turken, wier vertrouwensman hij is geworden, noemen hem 'papa' Var der Laak. Zijn werk bestaat voor een groot gedeelte uithet wegwijs maken van gastarbeiders inhet op het eerste gezicht ondoorzichtige woud van so ciale voorzieningen en overheids-in- stanties. De heer Van der Laak heeft al ver schillende malen een bezoek aan Turkije gebracht, en weet daardoor iets van de manier waarop Turken hun leven inrichten. Zonder al te veel ophef over zijn werk, z'n vriendschappen en contacten te maken, praat de heer Van der Laak over de manier waarop hij met de Turkse gastarbeiders in aanraking kwam: „Het is zo'n dertien jaar gele den begonnen. Ik werkte vrijdags en zaterdags Lri het badhuis en daar kwamen altijd een paar Turken die bij Fassaert, een bedrijf aan de Axelse Sassing, werkten. Ook een timmerman hier in Westdorpe had een paar Turken in dienst. We raak ten aan het praten, en na een poosje bleek dat huisvesting een groot pro bleem voor hen was. Na een poosje rondkijken hebben we toen een huisje gevonden, klein weliswaar, eentje waar je met je hand bij het plafond kan en naar onze begrippen niet veel soeps, maar waar zij zich thuisvoelden." De Turken die regelmatig kwamen baden ontdekten in Van der Laak iemand die vriendelijk tegen hen was. en hen in hun eigen ervarings wereld trachtte te begrijpen. Ge leidelijk aan werden de contacten in tensiever en na een poosje kwamen ook de vrouwen van dé gastarbeiders met hun problemen bij Van der Laak. „Mijn vrouw heeft voor alle Turkse vrouwen en kinderen hier jurken ge naaid, allemaal volgens hetzelfde pa troon". „Ik vind", zegt hij „dat wij als Ne derlanders te veel onze gewoonten aan die mensen willen opdringen. Ik vind dat we die mensen volgens hun cultuur en him godsdienstige ge woonten moeten laten leven. De mensen hier nemen niet de moeite om te proberen de mentaliteit van de gastarbeiders te begrijpen". Moeilijkheden Al twee jaar is de heer Van der Laak nauw betrokken bij de pogingen van de Turk Ismail Kilig om aan een goede woning te komen. Kilig en zijn familie wonen nu in een lekkende en tochtige éénsteenswoning aan de Bemhardstraat. Een fatsoenlijk toilet is er niet: ln de tuin staat een hokje dat Kilig als geimproviseerde wc gebmikt Van der Laak: „Laatst had Kilig drie sleutels in z'n zak van woningen hlei aan de Singel. Voor hem zijn dat be taalbare huizen. Toen de omwonen den echter in de gaten kregen dat ei mogelijk een Turk in hun buurt zou komen wonen, hebben ze hemel en .aarde bewogen, net zolang totdat Kilig z'n sleutels maar weer terug 'ging brengen." Hij vervolgt: „Dat vind ik erg, zulke dingen. Ze gaan wel naar de kerk, maar als het op christen-zijn in de praktijk aankomt, dan geven ze niet thuis. II ben ook bang dat we straks weer huisves tingsproblemen krijgen, als er straks in Sas van Gent woningen gereno veerd gaan worden waarin Turkse gastarbeiders wonen. Zij willen niet uit hun woningen naar duurdere ver huizen. Zij willen zoveel mogelijk sparen om geld naar him familie in Turkije te kunnen sturen". Van der Laak zou een urenlang pleidooi willen houden voor de buitenlandse werknemers: „Ze worden meestal niet goed inge werkt, omdat ze Nederlands slecht begrijpen als ze hier komen. Als iemand hen duidelijk zou maken wat er precies van hen verwacht wordt, dan zouden er geen proble men zijn. Als je een schaapherder achter een machine zet, dan zal die toch ook eerst moeten weten hoe dat apparaat werkt". VERKOPING DIEREN EMIEL PIESSENS (Van onze medewerker) BIERVLIET- De duivenfïlmavond, georganiseerd door de Westdorpse postduivenhoudersbond 'Volharding', trok ondanks de geringe reclame,* welke ervoor gemaakt was, een zeer -bevredigende belangstelling. Op zeer vlotte wijze gaf-de heer Donker uitBergenop Zoom teksten uitleg bij de door hem zelf gemaakte flims, die hoofdzakelijk over het vervoer der dui ven naar de lossingsplaatsen en het los sen der duiven ter plaatse gingen. De aanwezigen kregen op deze wijze een indruk van het moderne vervoer en over de bezwaren die aan sommige duiven- wagens kleven. Bovendien kregen zij een indruk van het enorme moeilijke werk en over de verantwoordelijkheid van de convoyeurs. De heer Donker, zelf Jarenlang con- voyeur, wond er geen doekjes om. Hij toonde zeer geslaagde als totaal mis lukte lossingen. Het is in feite op de los singsplaats als op het thuisfront: als het goed gaat moppert niemand, als het slecht gaat en de radio laat steeds maar weer, soms dagenlang, het woordje "wachten' horen, begint ook daar de een na de ander te kankeren en dan heeft de chefconvoyeur de moeilijke taak con voyeurs en mannen bij elkaar te hou den. De Zeeuws-Vlamingen kunnen de film zaterdag 4 februari zien, wanneer hij vertoond wordt door de Terneuzense vereniging EMM op de wijk Driewegen. 'De snelle duif te Clinge heeft ook een filmavond op haar programma staan. Hier wordt de Mariman-film 8 februari vertoond in hun clublokaal Op 11 februari worden op doktersadvies alle duiven van een der grootste kam pioenen van de provincie, Emiel Pies- sens, verkocht Een werkelijkunieke verkoping, wantin deze verkoping zitten liefst drie ver schillende duiven, die een eerste prijs provinciaal gevlogen hebben. In 1975 won Piessens de eerste Provin ciaal Chateauroux en tevens de eerste Bondsconcours. In dat zelfde jaar werd die duif tweede Asduifkampioen van de provincie en twee jaar later won een jong van deze duif de eerste Cha teauroux Provinciaal In 1976 was het zijn Donkere, die de eerste Provinciaal en Bondsconcours Parkestone won. Een voor de meeste kenners zeer belangrijke verkoping, omdat naast de buitengewone vliegwaarde van deze duiven het alge meen bekend is, dat dit hok, in betrek kelijk nauwe inteelt opgebouwd, zo'n enorme vliegwaarde heeft gepaard aan kweekwaarde. Het zijn namelijk steeds duiven uit dezelfde bloedlijn die voor geweldige prestaties zorgen. Regionale Agrarische Commissie bijeen SCHOONDIJKE - Donderdagmiddag houden de leden van de Regionale Ag rarische Commissie West-Zeeuwsch- Vlaanderen een bijeenkomst in de Rijks Middelbare Landbouwschool te Schoondijke. De standorganisaties zullen op deze bij eenkomst voorlichting geven over ruilverkaveling in het algemeen. Voorts zal de cultuurtechnische dienst aan de hand van kaarten inzicht verschaffen in de mogelijkheden voor. West- Zeeuwsch-Vlaanderen. De bijeenkomst begint 14:00 uur, en is ook toegankelijk voor niet-leden. Na een welbesteed leven is heden van ons heen gegaan, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken in Huize 'Sint-Antonius' te Groenen dijk, onze dierbare vader, groot- en overgroot vader, de heer AUGUSTINUS CORNELIS HELJENS weduwnaar van Maria A. L. de Kort op de leeftijd van 87 jaar. Temeuzen: P. Heijens C. Heijens-Dehulsters Koewacht: R. Boutens-Heijens A. Boutens Hulst: A. Heijens R. Heijens-van Wijnsberghe Philippine: M. Hecke-Heijens E. Hecke Vogelwaarde: P. Lauwers-Heijens P. Lauwers Temeuzen: F. Heijens T. Heijens-Sies Kleinkinderen en achterkleinkinderen Fam. Heijens Fam. De Kort Kloosterzande, 29 januari 1978. Huize 'Sint-Antonius', Groenedijk 50. De plechtige uitvaartdienst gevolgd door de begrafenis zal plaatshebben op donderdag 2 februari aanstaande om 10.00 uur in de pa rochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Philippine. Samenkomst voor de uitvaartdienst aan de parochiekerk. Gebedsdienst woensdagavond om 19.00 uur in de kapel van Huize 'Sint-Antonius'. De overledene ligt opgebaard in het mortua rium van Huize 'Sint-Antonius'. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in hotel 'de Zwaan', Havenstraat 2, Philippine. Correspondentieadres: P. Lauwers. Hengstdijkse Keiweg 1, Vogelwaarde. Zij die bi) vergetelheid geen uitnodiging hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zo danig te beschouwen. Algemene kennisgeving. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat na een langdurig lijden van ons is heengegaan mijn lieve moeder, onze lieve oma en overgrootmoe der LOUISA JANNEKE VAN DE PLASSCHE- VAN DE GAZELLE op de leeftijd van 86 jaar. Zutphen: J. J. de Vries-v. d. Plassche Jan Voorburg: Lies en Herman Aalten: Gré en Pieter en Marieke Zutphen, 30 januari 1978. Berkelpaviljoen. Correspondentieadres: Paulus Potterstraat 22, Zutphen. Een korte plechtigheid zal worden gehouden op donderdag 2 februari om 11.00 uur in de aula van de Zutphense Begrafenisstichting, Lieve Vrouwenstraat 12-14, Zutphen, waarna om 11.45 uur de teraardebestelling zal plaats vinden op de Oosterbegraafplaats, Voorster Allee te Zutphen. Wilt u de teraardebestelling bijwonen dan wordt u verzocht om 10.50 uur in de aula aan wezig te zijn Allen, die, in welke vorm dan ook, blijken van sympathie hebben getoond bij de viering van mijn 40-jarig ambts jubileum, betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn wel gemeende dank. G. P. MEERT Koninginnelaan 15, Temeuzen Lees de PZC' Tandarts Van Mieghem Afwezig van 1 februari t/m 12 februari DANKBETUIGING De overstelpende drukte op de receptie op 14 ja nuari 1978, het grote aantal schriftelijke felicita ties en de vele cadeaus maken het mij echt onmo gelijk ieder persoonlijk te danken, hoe gaarne ik dat dat oojc zou doen. Daar komt nog bi] het overlijden van mijn zwager op 18 januari. Daarom wil ik op deze, een beetje onpersoonlijke, wijze u allen hartelijk danken voor alles. Een bij zonder woord van dank aan pastoor Hermans, het personeel en het feestcomité is hier wel op zijn plaats. Om al deze redenen hoop ik, dat u onze dank wilt aanvaarden mede naméns mijn vrouw en kinde ren. EMERIE SCHELFHOUT Hengstdijk 28 januari 1978. Algemene kennisgeving. Heden is nog plotseling van ons heengegaan in de gezegende ouderdom van 91 jaar, onze' zwager, oom en oudoom DIRK HAAK Uit aller naam: D. Haak Hoek, 29 januari 1978. Binnendijk 5. Correspondentieadres: D. Haak, Bonteweg 2, Sluiskil. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 1 februari aanstaande om 14.15 uur op de alge mene begraafplaats te Hoek nan voorafgaande rouwdienst vanuit het Ned. Her»'. Kerkcentrum, Langestraat, aanvangende om 13.30 uur. Geen bloemen. TERNEUZEN: DV woensdag 1 februari, burg. G. v. d. Berg, lid prov. staten, voor het uitspreken van een Aanvang half acht, in de hal van de Ds. D. L. Aangeenbrugschool, Mad. Curiestraat 25. leder hartelijk welkom. WATERSCHIP HULSTER AMBACHT De dijkgraaf van het waterschap Hul ster Ambacht maakt bekend dat een openbare vergadering van de algemene vergadering zal worden gehouden op DINSDAG 14 FEBRUARI 1978 OM 14.00 UUR in Gemeenschapscentrum 'Den Dul- laert', Sportlaan 14 te Hulst. Hulst, 31 januari 1978. De dijkgraaf voornoemd, K. J. A. Baron Collot d'Escury.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1978 | | pagina 22