JUSTITIE DOET AAN STEMMINGMAKERIJ Kabinetsformatie weer in een ernstige impasse BING CROSBY (73) OVERLEDEN PZC Advocaten RAF-sympathisanten: PRINSES BEATRIX OPENDE INTEGRAAL KANKERCENTRUM Folkerts moet in kazerne blijven CDA maakt geen misbruik van abortuskwestie in de formatie het weer Politiebond bepleit een bundeling van inlichtingen diensten Zanger kreeg hartaanval ZATERDAG 15 OKTOBER 1977 ROTTERDAM - Ondanks protest van de advocaten, blijft het ministerie van justitie volhouden dat de drie mannen en de vrouw, enkele dagen geleden gearresteerd in Capelle aan den IJssel, 'RAF- sympathisanten' zijn. Wel erkent het ministerie dat deze sympathie op zichzelf niet van belang is wat strafbaarheid betreft. De advocaten van de vier zeggen, a at zelfs deze sympathie absoluut niet is bewezen, en dat justitie aan 'stem mingmakerij' doet. Volgens mr. J. Heinrici, verdediger van verdachte C. W., moet helemaal niet gedacht worden aan politieke activiteiten van lijn cliënt. „Hij maakte nooit deel uit van de Rode Jeugd of zoiets". Ook staat vast dat de hoofdverdachte, R G. G.. een actief politiek verleden heeft. Hij leidde enkele jaren geleden bezettingen op de katholieke sociale academies in Breda en Den Haag, en voerde terreuracties aan tegen de do- Vervolg kantlijn mensen van een ander ras. Dat kan al lerlei vormen aannemen, bijvoorbeeld van een ideologie. In een dergelijk geval wordt er uitgegaan van de onwrikbare overtuiging dat de eigen groep - de blanken - zonder meer superieur is aan mensen met andere kenmerken, zoals een andere huidskleur Er kan ook sprake zijn van een vastgeroeste hou ding, ontstaan in de loop van vele jaren of zelfs eeuwen: men heeft altoos neer gekeken op de minderheidsgroep zon der er zich verder veel om te bekomme ren. Het Amerikaanse 'racisme' blijkt in vele gevallen tot deze laatste groep te behoren met als gelukkige reactie dat steeds meer pogingen worden onder nomen om die onverschilligheid te doorbreken. Tot die pogingen behoorde de maatregelen van de universiteit van Califomië om minderheden een kans te geven in groter aantallen dan voorheen te studeren. En deze maatregel werd ge nomen in de wetenschap dat daardooi blanken mogelijk gepasseerd zouden worden. In dergelijke gevallen is echter een tegenactie vaak onvermijdelijk, zoals het hierbedoelde geval leert Daarin kan een groot gevaar schuilen: deze 'omgekeerde' discriminatie leidt ook tot 'omgekeerd' racisme. Een ge vaar dat in Nederland niet is uitgeslo ten. Als bijvoorbeeld Zuid-Molukkers zich met gewelddadige activiteiten- blijvend verzetten tegen de Neder landse rechtsstaat, ontstaat er onver mijdelijk een gevoel van toenemende ergernis en dat kan omslaan in een nieuw soort racisme. In aanleg is deze 'omgekeerde' vorm niet aanwezig, maar ze wordt opgeroepen door bepaalde ge weldsvormen. Öoortgelijke spanningen kunnen in breder verband optreden. De Verenigde Naties bijvoorbeeld worden nummenek beheerst door volkeren, die vroeger als 'minderheden' werden beschouwd. In New-Yorkse kranten kan men regelma tig felle reacties van inwoners uit deze stad lezen, gericht tegen de diplomaten van deze landen bij de VN: zij zouden allerlei voorrechten genieten, waarover de New-Yorkers zelf niet beschikken. Dergelijke tegenstellingen kan men doortrekken, met. mogelijke gevolgen voor de relatie rijke-arme landen. De uitspraak van het Amerikaanse hoog gerechtshof in deze Califomische zaak kan daarom van het grootste belang zijn: de beslissing over de vraag of er een principieel verschil is tussen discrimi natie en haar omkering. centen ervan G. had nauwe banden met de Bredase Rode Jeugd, maar vormde later een eigen groep om zich heen. Volgens mevrouw mr. A. Becking, de advocate van R. G. G., de man die door de politie als de hoofdverdachte wordt gezien, kent het gearresteerde viertal elkaar goed. De drie mannen werkten allen bij de Rotterdamse Stichting Clubhuizen de Arend en de Zeemeeuw. G. als projectleider, de twee anderen als stagiaires. De gearresteerde vrouw Van den B die ONTVOERDE GRAZIELLA VRIJGELATEN GENEVE (AFP. RTR. UPI) - De vijfja rige Graziella Ortiz-Patino. die op 3 ok tober voor de woning van haar ouders werd ontvoerd, is donderagavond on gedeerd vrijgelaten nadat een losgeld van twee miljoen dollar was betaald. Dit is bekendgemaakt door een woordvoerder van de Zwitserse poli tie. Hel was de vader van hel meisje die het kind ongedeerd aantrof in een auto die geparkeerd stond voor een bar langs de weg tussen Geneve en Lausanne. De politiezegsman verklaarde dat de vader, Jorge Ortiz, de autoriteiten niet in ken nis had gesteld loen hij het losgeld ging betalen De man deponeerde het bedrag een paarkilometer van de parkeerplaats waar zijn dochter wachtte met eén van de mannen samenwoonde, zat ook in dit soort werk, maar is ontsla gen na een meningsverschil Volgens mr Becking staat helemaal niet vast. dat haar cliënt, G. de hoofdfi guur is. De gehuurde garage, waar de politie gestolen wapens, polltie-unifor- men en radio-apparatuur vond. stond vermoedelijk op naam van verdachte Van den B. Het viertal wist zeker gezamenlijk af van de inhoud van de goederen m de garage. R G. G is gearresteerd terwijl hij sjouwde met een zak met politie- AANVRAAGTERMIJl INDIVIDUELE HUURSUBSIDIE IS VERLENGD DEN HAAG (ANPl - .Minister Gruijters van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening heeft besloten om de termijn, waarbinnen de aan vrage voor subsidie over de periode juli 1977 - juni 1978, moest zijn inge diend. met drie maanden te verlen gen; dus lot 1 januari 1978, aldus vrijdag zijn ministerie. Dit houdt In. dat huurders, die me nen voor deze subsidie in aanmer king te komen en nog geen aanvraag hebben ingediend, nog tot 1 januari 1978 gelegenheid hebben een aan vraagformulier bij de gemeente in te leveren uniformen en O. is spoorslags naar de garage gegaan toen hij thuis hoorde dat zijn vriendin al was opgepakt PlaltegrQnden Maar méér dan dat staal volgens de ad vocate niet vast. R. G. G. heeft over de aanwezigheid van documentatie over bedrijven en de plattegronden van hui zen van industriëlen verklaard dal „w e die gegevens al jaren verzamelen en d at doen een heleboel andere mensen ook". Volgens mevrouw Becking zijn „nu juist drie plattegronden van functiona rissen uit een veel groter aantal gelicht door de justitie, alsof het daar nu net om gaat". R. G G heelt wel erkend dal hij in Luik een revolver heeft gekocht maar die heeft hij naar zijn zeggen niet in Neder land ingevoerd Wat hij er dan wel mee gedaan heeft, wil hij niet zeggen Mevrouw Becking zegt ..wel enige moeite te hebben met de verdediging van G omdat ik zelf tegen elk geweld ben Maar volgens haar is er voldoende vertrouwensrelatie tussen G en haar om toch zijn verdediging te kunnen voe ren Alle advocaten van het viertal zijn met de arrestanten in contact gekomen omdat zij op het moment van de ar restatie piketdienst, hadden. Ze hebben bij de Rotterdamse hoofdof ficier van justitie een klacht ingediend over de wijze waarop politie en justitie de arrestatie hebben verricht (onnodig geschoten), de zaak naar buiten hebben gebracht (hetzerigen op Duitse wijze) en het con tact tussen hen en de verdachten belemmeren. ROTTERDAM - Prinses Beatrix, in gezelschap van Prins Claus, opende vrijdagmiddag door het overhalen van een seheepstelegraaf naar 'Volle Kracht', het Integraal Kan kercentrum Rotterdam. Het centrum is de eerste van de drie centra waarin hel nieuwe nationale kankerprogramma van de regering in voorziet. Een van de sprekers bij de openings plechtigheid was staatssecretaris Hendriks van volks gezondheid. In zijn toespraak gaf Hendriks geen antwoord op de vraag waar de benodigde geldrn voor de integrale kankercentra vonHoo.-. moeten komen. Wel gewaagde hij van hetfeltdat de regering de geldstromen naar het wetenschappelijk onder zoek zowel van grenzen als vcan eisen voorziet en dat zij voorzichtig is bij het besteden van belastinggeld Het doel van de kankerbestrijding is mooi. maar lijkt soms zo veraf, aldus de bewindsman, dat wij er moedeloos van dreigen te worden. Ondanks alle inspanningen neemt de kankersterfte eerder toe dan af. Dit sombere beeld zaait tw ijfel over de richting die de bestrijding moet kiezen. In dat verband rijzen er veel vragen, waarop het vplgende kabinet moet reageren met politieke keuzen. UITSPRAAK KORT GEDING UTRECHT - De Uuecnise rechtbankpresident mr. V. J. A. van Dijk heelt vrijdagmiddagbepaald.dat de Westduitsc RAF-terrorist Knul Folkerts (25) in voorlopige hechtenis gehouden mag worden in de marechausseekazerne te Soesterbcrg. Folkerts had in een kort geding geëist, overgebracht te worden naar een normaal huis van bewaring. Rechtbankpresident Van Dijk overwoog echter, dat er geen enkele wet is die verbiedt dat verdachte personen met op een andere plaats dan een huis van bewaring in voorlopige hechtenis gehouden mogen worden. Bovendien sprak de president als zijn oordeel uit, na eerder deze week de marechausseekazerne bezocht, te hebben, dat de omstandigheden daar niet van dien aard zijn dat de staat de belangen van Folkerts onvoldoende heeft afgewogen. Folkerts heeft inmiddels een cassetterecorder gekregen ter be strijding van de geluidsisolatie waann hij zich bevindt, hij mag rechtstreeks klagen over zijn behandeling bij het ministerie van justitie en er wordt ge streefd naar overplaatsing naar een ander huis van bewaring waann hij goed bewaakt kan worden, binnen enkele weken. De advocaten van Folkerts hebben in een verklaring laten weten dat ze overwegen hoger beroep in te stellen Zij betreuren het dat de rechtbankpre sident met de staat van mening is dat in dit geval sprake is van een noodtoe stand „Kernpunt van het vonnis is dat deze noodtoestand het insluiten in een marechausseekazerne rechtvaardigt, zelfs al zou die insluiting onwettig zijn", aldus mr. Bakker Schut en mr. Willems. ..Daarmee heeft ook in Nederland het leerstuk van de bovenwettelijke nood toestand zijn intrede gedaan, waarmee in de Bondsrepubliek sinds jaar en dag gevangenen uit. de RAF als gijzelaars van de staat worden behandeld waarmee hun gesprekken in de gevangenissen onwettig worden afgeluisterd, waarmee hun verdedigers onwettig worden buitengestt n waarmee de ver nietiging van hun identiteidtgd'. zo menen de raadslieden. CDA WIJST VOORSTEL INFORMATEURS (8-7-2) VAN DE HAND 'Van onze parlementaire redactie DEN HAAG - De kabinetsformatie is vrijdag opnieuw in een ernstige im passe geraakt. Het CDA heeft het voor stel van de informateurs Verdam (CDA) cu Vrolijk (PvdA) om in het nieuw e ka binet aan de PvdA acht, aan het CDA zeven en aan B'66 één minister te geven, vierkant van de hand gewezen, In Den Haag verwacht men nu dat dc infor mateurs begin volgénde week toch met een 7-7-2-verdelïng op de proppen zul len komen. Het CDA had vrijdag slechts korte tijd nodig om tot een afwijzing te komen Alleen het fractiebestuur vergaderde anderhalf uur over het voorstel v au de informa'eurs Men vond het. niet nodig de gehele fractie bijeen te roepen Voor naamste argument van CDA-leider Van Agt was dat één zetel meer voor de PvdA geen recht doet aan de ver kiezingsuitslag. te meer daar de PvdA al de minister-president levert In zijn brief aan de formateurs herinnert Van Agt aan zijn brief van 15 juni, waarin hij de 8-7-I-formule resoluut af wees. Pr<1 verheugd De PvdA-fractie. die vanwege liet nar- Weinig of geen veranderingen Weersverwachting van het KNMI. Droog en vrij zonnig inaar in de och tend eerst nog op diverse plaatsen mist. Zwakke tot matige zuidoostelijke wind. Maxima rond 15 graden maar in hardnekkige mistgebieden enkele gra den lager. Aanhoudend droog. Plaatselijk mist en middagtemperaturen van 11 tol 18 gra den. Weersvooruitzichten in cijfers gemid deld over Nederland Voor zondag Aantal uren zon: 1 tot 7: min temp.: om streeks 8 graden: max temp: omstreeks 15 graden: kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 procent: kans op een geheel droog etmaal' 90 procent. Voor maandag: Aantal uren zon- 0 tot 5: min temp om streeks 9 graden: max tempomstreeks 16 graden: kans op een droge periode van minstens 12 uur 95 procent kans op een geheel droog et maal: 80 procent N B. Voor de temperaturen geldt voor zondag een marge van 2 graden en voor maandag een marge van 3 graden rond de opgegeven waarden Boven heel Europa is nu een vlerk ho- gedrukgebied ontstaan. In het geheel zit weinig beweging en de komende dagen zal de situatie zich met veel wijzigen. Met zuidoostelijke wind wordt erg voch tige lucht aangevoerdwaardoor ge makkelijk mist ontstaat Hel ziet er dan ook naar uit. dat we morgen en vandaag een groot gedeelte van de dag in de mist zitten. De maximum temperatuur tem peraturen zullen ongeveer IS graden bedragen Wmdvcnoachting zuidoost I tot 3 Beaufort, morgen zuidoost tot oost I tot 3 Beaufort Temperatuur zeewater 14 graden 16 oktober zon op 07 06 onder 17 44 VAN AGT ANTWOORDT THEOLOGEN: DEN HAAG (ANP) - Het gebruiken van de abortuskwestie om een kabinet op te breken of de vorming ervan te voorko men, terwijl er in feite andere redenen in het spel zijn, is misbruik maken van de eerbied voor het leven. Dit zal het CDA nooit doen. Dit is de kern van het antwoord van fractieleider Van Agt aan zeven theologen, die in een brief het. optreden van het CDA in de onderhandelingen over het nieuwe kabinet, hadden afge keurd Van Agt bestrijdt hun standpunt, dat het- CDA christelijke beginselen zou hebben gehanteerd om zich aan de democ ratische procedures van onze samenleving te onttrekken Hij wijst erop dat het CDA nog steeds een kabinet met de PvdA wil en dat er ook uiteindelijk, na bemoeienis van informateur Veringa. een oplossing is gevonden voor de regeling van de abortusproblematiek De christen-democratische voorman zegt in een uitvoerig antwoord aan de zeven - prof dr E Schillebeeckx. drs Th Beemer. dr. W. J Berger, prof. dr. F. Haarsma. mevr drs C Halkes. prof dr Van Iersel en prof. dr H Kuitert - dat de voorstellen van Den üyl erop neer kwamen dat het CDA actie! en passief mee zou werken aan een praktisch volledige liberalisering van de abortus in Nederland. Het politieke en christelijke geweten van het CDA stond dit niet toe. aldus de 18 kantjes tellende brief van Van Agt Geloofïuaardighe i cl De zeven theologen meenden dat de handelwijze van het CDA de geloofwaardigheid van het evangelie zou schaden. Ook dit bestrijdt Van Agt. Hij vindt dat het CDA meer schade zou hebben berokkend en meer onbegrip bij zijn kiezers zou hebben veroorzaakt als wel op de voorstellen van Den Uyl was ingegaan. Het CDA is van mening dat binnen het kabinet eerst moet worden gezocht naar een oplossing Als dat niet lukt, kan pas gewacht worden op parlementaire initiatieven Geleid door christelijke, ethische en menselijke beginselen kon het CDA de voorstellen van Den Uyl niet aanvaarden De oplossing die daarna is gevonden doet echter recht aan het CDA-standpunt en ook aan dat van de theologen, zo meent Van Agt tijcongres m Amsterdam vergaderde, ging unaniem akkoord. De fractie loonde zich verheugd dat de 8-7-1-for- inule uiteindelijk toch bespreekbaar is gebleken. De PvdA heeft er steeds op aangedrongen dat deze formule serieus zou worden besproken; een andere formule was voor de PvdA niet bij voorbaat onaanvaardbaar. Het deed de PvdA-fractie ook deugd, dat de infor mateurs de verkiezingsuitslag als 'leiddraad' voor huil beslissing hebben genomen. Ook in de PvdA-fractie over heerste de mening dat de formulering van de brief van Verdam en Vrolijk eigenlijk geen ruimte laat voor het doen van een ander voorstel, zoals bij voorbeeld 7-7-2. Vooral de nadruk die zij leggen op de verkiezingswinst van de PvdA, komt volgens de fractie niet lot uitdrukking in de 7-7-2-verdeling. De D'66-fraclic daarentegen gaat tegen heugen meug akkoord met het voorstel. Fractievoorzitter Terlouw vond de ar gumentatie van Verdam en Vrolijk erg mager Hij verklaarde dat een 7-7-2-ver- delingnaarzijn mening toteen stabieler kabinet kan leiden Ook is niet voldaan aan de wens van D'66. dat justitie over gaat naar een andere partij In het voor- stel blijft justitie in handen van het CDA Om de formatie met nog veel lan ger te laten voortduren, ging de D'66- fracüe toch akkoord met het voorstel. Meuiue voorstellen Volgens Van Agt hebben de infor mateursvrijdagmorgen niet gezegd dat dit hun laatste voorstel was. „Zij heb ben dit niet te kennen gegeven", zei hij. Van Agt zou hel toejuichen als de in formateurs nu nieuwe voorstellen zou den doen. Terlouw toonde zich verbaasd over het voorstel. „Ik weet werkelijk niet wat de informateurs nu gaan doen. Uit de toon van de b ricf kun je opmaken dat ze echt niet aan een andere formule den ken. Maar ik hoop dat ik ongelijk heb. Het zou heel treurig zijn als de infor mateurs opgaven", aldus Terlouw. Volgens Verdam en Vrolijk zijn er vol doende zakelijke argumenten voor een zetelverdeling op basis van 8-7-1. „Voor ons weegt daarbij in het bijzonder het argument dat binnen ons meerpartijen- stelsel bij de vorming van een coali tiekabinet de noodzakelijke duidelijk heid voor de kiezer met name gevonden zal moeten worden m het leggen res pectievelijk verschuiven van accenten op basis van de verkiezingsuitslag In de formule 8-7-1 komt dat accent tot uit drukking". aldus hun brief aan de drie fractieleiders Het is volgens de informateurs van zelfsprekend. dat Den Uyl minister-pre sident van het nieuwe kabinet wordt. Over de positie van Van Agt schrijven zij: „Op basis van de behaalde resulta ten bij de verkiezingen is ook niet duidelijk te maken waarom de lijst trekker van het CDA, de toenmalige vice-minister-president en minister van justitie (Van Agt -red. j. niet zou kunnen terugkeren". De reden waarom de informateurs zo snel met hun voorstel zijn gekomen, „is DEN HAAG - De voorzitter van de Ne derlandse Politiebond (N'PB), L. van der Linde, heeft donderdag met de de missionaire minister van justitie en binnenlandse zaken een onderhoud ge had over de coördinatie van de in ons land werkzame inlichtingendiensten, overeengekomen is. dat deze zaak in het georganiseerd politicoverleg zal worden behandeld, aldus de NPB. Volgens de voorlichter van de NPB. de heer S Brandsma. berust de admini stratie van tn ons land verblijvende ge vaarlijke personen bij vele inlich tingendiensten. die langs elkaar heen- werken Het gaat erom, dat de poli tieman 'panklare' informatie kan krijgen over gevaarlijke individuen waarmee hij te maken heeft. Krijgt hij die niet, dan brengt dat risico's voor zijn werk met zich mee, zo zei hij In ons land werken behalve de binnenlandse veilig heids dienst (Bvd.), ook de centrale re cherche informatie dienst (CRI) en de criminele inlichtingen dienst (CIDi Daarnaast hebben volgens Brandsma veertig politiekorpsen de beschikking over een eigen inlichtingendienst De onlangs opgerichte actiegroep politievrouwen biedt op 24 oktober en kele duizenden handtekeningen aan aan minister De Gaay Fortman bin nenlandse zakeni. Dat zal gebeuren op hel Haagse Binnenhof gelegen in onze diepe overtuiging dat vier en een halve maand na de verkie zingen het. land op de kortst mogelijke termijn een volwaardig parlementair meerderheidskabinet nodig heeft", al dus de brief. Het is volgens de beide in formateurs uitermate ongewenstdat. tal van ingrijpende beslissingen die in be langrijke mate de richting van het in de komende jaren te voeren beleid bepa len. aan een demissionair kabinet wor den overgelaten De informateurs stelden de volgende verdeling van deministersposten voor: PvdA: algemene zaken, buitenlandse zaken, binnenlandse zaken, onderwijs en wetenschappen, financiën, cultuur, recreatie en maatschappelijk werk, volksgezondheid en milieuhygiëne, technologie en wetenschapsbeleid CDA justitie, defensie, volkshuis vesting en ruimtelijke ordening, verkeer en waterstaat, landbouw en visserij, so ciale zaken, ontwikkelingssamen werking. D'66: economische zaken breid werd met Harry Bairis. Onder de naam Thy Rhythm Boys trad het trio MADRID - De vermaarde Amerikaanse zangeren filmacteur BingCrosby (73) is gisteren plotseling overleden tijdens een partijtje golf in Madrid. Een har taanval op het terrein van de golfclub La Moraleja maakte een einde aan zijn leven. Bing Crosby werd op 2 mei 1904 in Ta- coma in de staat Washington geboren Zijn eigenlijke naam luidde Harry Lilhs Crosby Aanvankelijk studeerde hij rechten, maar die studie maakte al snel plaats voor een carrire in de showbusi ness Al tijdens zijn studietijd vormde hij mei Al Rinker een zangduo dat m revues optrad Hel begin van de grote successen kwam toen het duo uitge- Binq Crosbij hier samen met Bob Hope trad Crosby onder meer op bij de orkes ten van de Dorsey Brothers, Duke El lington en Jack Teagarden. Sinds 1931 acteerde hij in meer dan 70 films. Nog zeer onlangs verklaarde hij tegenover een Spaanse krant dat de film High Society waarin onder meer ook Grace Kelly, thans prinses Gracia van Monaco en wijlen Louis Armstrong optraden de fijnste van allemaal was. Voor zijn rol in die film ontving Crosby een Oscar. Kort voor hij naar Spanje kwam ver zorgde de zanger van bijna legendari sche succesnummers als White Christ mas. Jmgle Bells. September in the Rain. Heatwave. Li! He Oneen I love you Samanrha een optreden in het be roemde Londense Palladium Het was de eerste maal dat hij weer op de plan ken stond, hersteld van een val in een theater in Pasadena in Califomië Bij die val had hij een ernstige blessure aan zijn rug opgelopen Directie: F van de Velde. K. Scherphuis en W F. de Pagter. Hoofdredacteur: G. A. de Kok. Adjunct-hoofdredacteuren: M. P. Dieleman en C. van der Maas BUREAUS: Vlissingen: Walstraat 56-60, tel. 101184) 15144 Middelburg: Markt 51, tel. (01180) 27651.. Goes: Grote Markt 2, tel. (01100) 16140. Terneuzen: Nieuwstraat 22, tel. (01150) 94457 Hulst: Steenstraat 6. tel. (01140) 4058, In de avonduren is de centrale redactie bezet van zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur: (01184) 15144 Telefoonnummers buiten kan tooruren: Advertentie-afdeling (01186)1584. 's Zaterdags (01184) 15144 van 900-11.30 uur Redactie (01184) 14796. Voor klachten bezorging op zater dag: de plaatselijke kantoren van 9.00-11.30 uur Expeditie: (01184) 63533. Overl. adv. maandag- t/m vrij dagavond van 20 30 tot 22,00 uur (01184) 15144. Zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur Abonnementsprijzen per kwariaal 40.35; franco per post 46.-, per maand f 13,65; losse nummers 0.60 (inclusief 4 pet btwl Advertentietarieven: 82 cent per mm. minimumprijs per advertentie 12.30; ingezonden mededelingen 2' ix tarief. Voor brieven bureau van dit b!ad 2.50 meer Volledige tarieven met contract prijzen op aanvraag Alle advertentieprijzen exclusief 4 pet btw Giro: 35 93 00, Provinciale Zeeuwse Courant. Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 1977 | | pagina 3