Zes aanbevolen auto's tussen 14.260 en 14.990gulden. vertegenwoordiger medewerkers in 4-ploegendienst 0 General Electric Plastics B.V VAUXHALL CAVALIER !H jLJZ-Ji, jSTTZX. ^Zii, iSZSA,. fgy 'i~M ErrSi METSELAARS TIMMERLIEDEN OPPERLIEDEN GRONDWERKERS Eerste Zeeuwse Autogarage L. BLAAS B.V. interfunction GEMEENTESECRETARIS VAN WIJNEN BOUWMAATSCHAPPIJ BV ZATERDAG 10 SEPTEMBERiB Sunca 130" GLS SLUIS Aanmelden bij Leenhouts' Aannemings Bednjf bv, postbus 25 te Sluis, telefoon 01178-1443 of 's avonds voor de metselaars, timmerlieden en opperlieden: C. de Schipper, tel.: 01102-1993, voor de grondwerkers Th. de Baerdemaeker, tel.: 01178-1459. Wegens mil. dienstplicht hebben wij binnenkort in onze Fiat werkplaats een vacature voor AUTOMONTEUR Belt u even voor een afspraak naai 01180-12918 tijdens werktijd of's avonds 01180-13940 (de heer Blaas). Markt 45-47 - Middelburg Een van onze relaties, Crawford Deur B.V., is fabrikant van sektiedeuren, die o.a. worden toegepast in de industrie, in garagebedrijven, magazijnen en in de agrarische sektor. Crawford is een expansief bedrijf, dat in deze branche reeds een groot marktaandeel heeft verworven en dit nog voortdurend vergroot. De onderneming maakt een kwalitatief hoogwaardig produkt, en wordt verder gekenmerkt door een snelle levering en een aktief service apparaat. In verband met de interne promotie van een tweetal vertegenwoordigers en de behoefte aan uitbreiding van het huidige corps, zijn wij voor onze opdrachtgever voor enkele rayons op zoek naar een aktieve De rayons, waar het hier om gaat, liggen ir het midden, het westen en het zuiden van Nederland. De vertegenwoordiger bij Crawford is een verkoper van kapitaalgoederen en moet in staat zijn zeer zelfstandig de markt in zijn rayon effektief te bewerken. Dit bewerken houdt enerzijds in het opbouwen van goede relaties met architekten en aannemers, en anderzijds het bezoeken van potentiële afnemers. De vertegenwoordiger rapporteen aan de distrikts-manager en weet zich vanuit het distrikts-kantoor voortdurend gesteund door een team medewerkers, die zich bezighouden met orderbegeleiding, montage, service verlening en technische ondersteuning. De suksesvolle vertegenwoordiger zal naast een commerciële instelling en kontaktuele kwaliteiten ook gevoel moeten hebben voor techniek en moeten beschikken over vasthoudendheid en overtuigingskracht. Wij denken voor deze funktie aan kandidaten van circa 30 jaar, met een opleiding op middelbaar niveau en enige jaren ervaring als vertegenwoordiger. Als u geïnteresseerd bent in deze dynamische funktie in dit moderne bedrijf, schrijf dan een briefje t.a.v. de heer J. G. M. Geurts op onderstaand adres of bel even 073 - 128766 voor nadere informatie. adviesgroep voor werving en seleklic van personeel stationsweg 20 's-hertogenbosch tel. 073-128766* GEMEENTE BORSELE in verband met het vertrek van de hui dige functionaris roepen burgemeester en wethouders van Borsele sollicitan ten op voor de functie van De gemeente Borsele (inwonertal ruim 17.000) is een mooi gelegen agrarische gemeente bestaande uit 15 dorpskernen met aan de westzijde een behoorlijke aanzet voor industrievestiging. Van de te benoemen functionaris wordt verwacht dat hij: - kan bogen op een brede theoretische kennis en praktische ervaring; - een representatieve persoonlijkheid is met goede leidinggevende en con tactuele eigenschappen; - het vermogen heeft de ambtelijke on dersteuning van het bestuurlijk be leid te inspireren en te coördineren met gevoel voor verhoudingen; - een goede uitdrukkingsvaardigheid heeft, zowel mondeling als schrifte lijk. In de sollicitatieprocedure zal een aan tal geselecteerde kandidaten gesprek ken voeren met een vertegenwoordi ging van de raad en het secretariesper- soneel. Deze kandidaten zullen bereid moeten zijn mee te werken aan een psy chologisch onderzoek. De salarisregeling gemeentesecretaris sen Zeeland is van toepassing. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie (met uitvoerige inlich tingen, referenties en voorzien van een recente pasfoto) te richten aan burge meester en wethouders en in te zenden aan de burgemeester. Postbus 1 te Heinkenszand, binnen 14 dagen na ver schijning van deze advertentie. Op de envelop vermelden: gemeentese cretaris. Singel 271 Dordrecht vraagt timmerlieden voor een woningbouwproject in Mijnsheerenland (Hoeksewaard). Inlichtingen en aanmelding op het werk (tel. 01862-1158) bij de heer B. Kamsteeg. General Electric Plastics B.V,, gevestigd te Bergen op Zoom, is een dochteronderneming van General Electric Company uit de U.S.A. en is producent van enkele belangrijke engineering plastics, Lexan Polycarbonaat en Noryl. Wij hebben plaats voor Hun werkzaamheden zullen liggen binnen de afdelingen Extrusie Magazijn Kleurafdelingen en bestaan uit het bedienen van de apparatuur (mengers, extruders, inzakinstallaties e.d.die gebruikt worden voor de fabrikage van de zogenaamde "Engineering Plastics" Noryl en Lexan. Eisen: L.T. S. of gelijkwaardig. Minimum leeftijd van 21 .jaar. Wij bieden: Een basissalaris, dat kan worden verhoogd met een bedrag dat afhankelijk is van ervaring in een soortgelijke funktie. Ploegentoeslag. De hoogte van de ploegentoeslag is gebonden aan het ploegensysteem waarin men te werk gesteld zal worden. Minimaal 20 vakantiedagen. 8% vakantietoeslag. Een dertiende maand uitkering. Premievrij pensioenfonds. en verdere uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Indien u gelhteresseerd bent kunt u uw sollicitatie sturen naar de Afdeling Personeelszaken van ons bedrijf, Postbus 117 te Bergen op Zoom. U kunt ook telefonisch inlichtingen verkrijgen van de heer L.G. van Brink van de afdeling personeelszaken, tel. 01640-32332. iedereen leest de krant altijd en overal. Er zijn in de 14 duizend gulden klasse een aantal bekwame wagens. Hierboven ziet u er een vijftal. En de debutant in dat rijtje? De spiksplinternieuwe Vauxhall Cavalier. Een zelfverzekerde auto met ongeveer alle eigenschappen van de beste wagens in zijn klasse en met soms zelfs een beetje meer dan dat. Iets wat nadrukkelijk wordt bewezen in binnen- en buitenlandse roadtest- rapporten, die wij u graag toesturen. Het eerste wat er rijdens die roadtest natuurlijk opviel: de up-to- date styling van de Cavalier, met z'n brutale neus en gestroomlijnde body. Maar ook over andere aspekten zeggen de deskundigen veel goeds. Over de luxe afwerking met kamerbreed tapijt, achterruit- verwarming, andere standaard extra's, over de techniek en de wegligging. Over de geruisloosheid, de asbakken, de zit en de pit. Maar zoals gezegd: dat vinden de deskundigen. Wij vinden het veel belangrijker wat u er in de dagelijkse praktijk van vindt. Daarom nodigen wij u uit voor een testrit met de Vauxhall Cavalier voordat u een nieuwe wagen kiest. Omdat u anders misschien verkeerd kiest. Leverbaar als 2 deurs, 4 deurs of als coupé in verschillende uitvoeringen. Vanaf f14.608,- inclusief BTW. ex. General Motors Continental. Rotterdam. Dan heeft u goed gekozen. Knip dar coupon uit voor een gntis kleuren brochurcvui: Cavalier 2 Dr Ld Cavalier 4 Dr LO r Cavalier'! DrGLO Cavalier Coupé a.u.b. aankmiti wat gewenst wordt. Zonder posmjcl opsturen naar- General Motors. 'Antwoordnummer 1807, Rotterdam. Adres: Woonplaats:

Provinciale Zeeuwse Courant | 1977 | | pagina 32