Harm Wiersma damde en had tijd voor een praatje in 's-Gravenpolder Zwak optreden damesploeg in B-finale Europacup HANS FELIUS ZEGEVIERT IN HET TENNISTOERNOOI TE OOSTBURG Bart van der Feen wint toernooi van TV Kapelle Henk Lindner K0RTSJN0I IN FINALE Nemet winnaar Velp Franse heren in finale EC MAANDAG 8 AUGUSTUS 1977 Harm Wiersma tijdens zijn sirnultaanwedstrijd in s-GravenpolderOp dit moment is hij juist aanzet De heer Flipse (midden) speldt de onderscheiding op het overhemd van Jan Ganseman. Rechts tegen Jan Blom. die er in slaagde remise te spelen tegen de wereldkampioen. Blom had zelfs redelijke voorzitter Karei de Koeijer van 's-Gravenpolder. kansen op de winst 's-GRAVENPOLDER - Wereldkampioen Harm Wiersma heeft zaterdagmiddag in het dorpshuis in 's-Gravenpolder zijn fenomenale talenten op de honderd velden nog weer eens gedemonstreerd. Bovendien openbaarde Wiersma zich als een vrien delijke leermeester, die niet haasje-repje dit karwei klaarde, maar die bij tijd en wijle ook nog tijd nam voor een babbeltje met verschillende dammers, die hij versloeg of aan wie hij in zeldzame gevallen een remise moest toestaan. Voorzitter Jan Ganseman van de Zeeuwse dambond (die 'natuur lijk' ook door Wiersma werd verslagen) gaf dan ook als zijn me ning; „In zo'n sirnultaanwedstrijd blijkt Harm Wiersma niet zo ri stugge figuur als Ton Sijbrands. Wiersma geeft bijvoorbeeld ui tleg over bepaalde spelfragmenten. Hij laat ook in een simultaan tegenstanders zien welke voortzetting ze beter hadden kunnen kiezen. Daardoor werd het een zeer aantrekkelijk gebeuren" Van de 42 tegenstanders van Wiersma moesten er 38 capituleren. Vier Zeeuwen slaagden er in de wereldkampioen een remise af te dwingen: Zeeuws kampioen Arie Kammeraat uit Koudekerke. Peter Schunselaar uit Vlissingen (deze beide spelers komen uit voor Middelburg) en Jan Blom senior en Huib van de Vrie van de damclub 's-Gravenpolder. Later gaf Harm Wiersma zelfs toe. dat de oude rot Jan Blom een redelijke kans op de overwinning had gehad. En natuurlijk toonde Wiersma daarbij op hetbord ook aan, dat de stelling van Blom beter was geweest. Dit evenement was georganiseerd, omdat 's-Gravenpolder is ge promoveerd naar de landelijke tweede klas ide vroegere regionale hoofdklas) en omdat het tweede team van 's-Gravenpolder pro moveerde naar de provinciale hooldklas. Niet alleen leden van de damclub 's-Gravenpolder zaten achter de borden, maar ook de leden van het bestuur van de Zeeuwse dambond en enkele sterke spelers van andere clubs, zoals Ane Kammeraat en Peter Schun selaar. De sirnultaanwedstrijd werd geopend door burgemeester G.H.E.M. van Waes van de gemeente Borsele. In de avonduren hield de damclub 's-Gravenpolder een receptie. Tijdens deze receptie werd voorzitter Jan Ganseman onderschei den met de bondsonderscheiding. Jan Ganseman. woonachtig in Kapelle, is ook lid van 's-Gravenpolder De onderscheiding werd hem opgespeld door penningmeester Izaak Fhpse uit Biggekerke van de Zeeuwse dambond. Ganseman, die de onderscheiding kreeg 'voor veertig jaar trouwe dienst' en die bijna tien jaar voor zitter is van de provinciale bond, toonde zich zeer verrast Op de receptie werd ooknoghetwooid gevoerd door wethouder Peetere. TRINEC - De Nederlandse damesploeg heeft in de B-finale Europa Cup atletiek opnieuw bewezen dergelijke toernooien mentaal niet aan te kunnen. Het zwakke optreden ïn Trinec moet worden gezocht in het ontbreken van de juiste instelling en voorbereiding bij een deel van het team. Een eindstrijd als deze, is een uiter mate geschikte gelegenheid om tot goede verrichtingen te komen, maar op zo'n moment blijkt de Oranje-equipe haar kruit te hebben verschoten. Drie snel op elkaar volgende interlands (halve finale EC. de wedstrijd tegen Belgien nu de B-finale) hebben nauwe lijks nog prestaties opgeleverd die voor de klassering in de top van de ranglijs ten in aanmerking komen. Na de nationale kampioenschappen in Sittard bleek de opwaartse lijn eruit, de plaatsen in de landenploeg werden ver deeld en een deel van de geselecteerden meent dan stoom te moeten afblazen Met zo'n opvatting over topsport kun nen teleurstellingen niet uitblijven Trinec was in dat opzicht een diepte punt. Elly van Beusekom bijvoorbeeld wierp de speer niet verder dan een schamele 47.64 meter, meer dan tien meter beneden haar eigen nationaal re cord uit 1975. En bijna vijf meter minder dan haar beste jaarprestatie. Sylvia Barlag komt de laatste weken op de honderd meter horden geen stap meer vooruit en hetzelfde kan worden gezegd van Truus van Amstel op de 400 meter. In Tsjechoslowakije bleef dat beeld on gewijzigd. optreden tussen een zestal grootheden van de wereld eindigde, gelet op haar recente record-evenaring van 1,88'm, in een teleurstelling. Zelfs Blagojeva (Bul garije). die zij in de halve finale te Dublin met speels gemak klopte, bleef haar nu ruim de baas. Het gevecht mondde uit in een tweestrijd tussen Sara Simeoni en Karbanova. die beiden tot 1.92 m kwa men. De Italiaanse won vanwege de minste foutsprongen en de Tsjechische vestigde met. die hoogte een nieuw na tionaal record Record Gelukkig was niet alles in mineur. Wilma Hillen verbeterde voor de vierde maal haar eigen nationaal re cord op de 400 m horden. Dit keer kwam de 25-jarige Enschcdese tot 59,72 se conden. Het oude record (27 juli van dit jaar in Brussel) stond op 59,85 secon den. De TION-atlete heeft nog veel moeite met het juiste aantal passen tussen de horden. Als dat beter gaat lukken, is een tijd onder de 59 seconden mogelijk. „Voorlopig ga ik het echter wat kalmer aan doen. Ik heb dit jaar al zo'n 30 wedstrijden gelopen, maar ik wil later in het seizoen toch nog eén keer sneller over de horden", vertelde Wilma. Elly Henzen bleek op de 100 m met een tijd van 11,79 seconden weer iets sneller, liep ook een goede estafette, maar kwam toen kracht tekort voor een rappe dubbele sprint (23.93 sec.). De ploeg kreeg ook nog met pech te kampen. Eén dag voor de wedstrijd moest discuswerpster Ria Stalman al naar het ziekenhuis voor een injectie tegen de griep. Ze deed tóch mee en on der deze omstandigheden is haar beste worp van 50.02 m nog redelijk te noe men. Joke van Gerwen gaf anderhalve ronde voor het einde van de 3000 m ge blesseerd op Ze lag toen in een fraaie derde positie achter de Bulgaarse Ca- vdarova (later winnares in 9.09.1 minu ten) en de Franse Joëlle de Brouwer (tweede in 9.09,31. Hinkend verliet de Nederlandse recordhoudster het strijd toneel. Twee wonden markeerden de plaats waar spikes van tegenstandsters haar been troffen. Ook zij vertrok naar het ziekenhuis voor een behandeling. Het bleek achteraf allemaal mee te val len. hoewel zij hinkend de thuisreis moest aanvaarden. ..De trappen in mijn been liep ik al eerder in de wedstrijd op. De pijn werd steeds erger en was uitein delijk niet meer uit te houden", vertelde de Spartaan-atlete met een beteuterd gezicht. ..en ik had nog wel een sterke drieduizend meter willen lopen Toen Joke van Gerwen uitviel, was Ne derland door Belgial op een grote ach terstand gezet. Gelukkig bracht Oos tenrijk het er nog slechter af. waardoor de ploeg voor de schande van een laat ste plaats bleef gespaard. Toine van de Goolberg. volgende maand in functie als bondscoach, keek al vooruit: „Kijk. wat in Trinec is gebeurd, mag in de toe komst niet meer voorkomen. Een aan tal zaken moet veel strenger worden aangepakt. Er gaat Veel veranderen binnenkort, ook de selectieprocedure". De eindstand. 1 Bulgarije 98 punten. 2 Italië 83,3 Frankrijk 79.4 Hongarije 76.5 Tsjechoslowakije 75. 6 België 63, 7 Ne derland. 38. 8 Oostenrijk 27. STEENBERGEN - Tijdens de zondag te Steenbergen door de atletiekvereni ging Diomedon gehouden jubileum wedstrijden heeft Marathon-atleet Henk Lindner het Zeeuws record op de 2000 m. steeple-chase verbeterd en ge bracht op 6.11.4 min. Zonder noemens waardige tegenstand werd hij op dit nummer eerste. De derde plaats op deze afstand was voor zijn clubgenoot Johan de Vlieger, die een tijd van 6.42,8 min. nodig had. Voor Henk Lindner betekende dit zijn eerste Zeeuwse jeugdrecord. Zowel op de 1500 m (3.52,5) als op de 800 m. (afge lopen woensdag in Den Haag 1.55,7 min.) zit hij slechts enkele tienden van een seconde van de Zeeuwse records verwijderd. De mogelijkheid dathij deze dit seizoen nog zal verbeteren is zeker nog aanwezig. Jan de Bart van AV'56 en Rini van Dijk van Delta Sportdeden het in Steenbergen ook uitstekend. Beiden realiseerden op de 15oo meter een per soonlijk record. In de tweede serie werd Jan de Bart winnaar in 4.00.7 mm. met Rini van Dijk als tweede m 4.05.0 min. Bij het speerwerpen meisjes A kwam Marathon-atlete Joyce Quekelberghe tot een verdienstelijke 27.50 m. terwijl haar clubgenote Adrienne Segeren bij het hoogspringen meisjes B zesde werd met 1.50 m. Caroline Stam eveneens van Marathon won de 100 m. meisjes-B in 13.2 sec. en werd bij het verspringen tweede met. 4.87 m., slechts 2 cm achter de winnares op dit nummer. Isaline Hage, nu lid van de vereniging Olympia '48 won het discuswerpen met 44,36 meter. KAPELLE - Het tennistoernooi van TV Kapelle, dat onderhand een traditie gaat worden, is evenals verleden jaar ccn geweldig succes geworden. Begun stigd door goed weer werden in de weekeinden 30 en 31 juli en 6 en 7 au gustus zo'n 136 wedstrijden afgewerkt in de onderdelen dames enkel, heren enkel, heren dubbel en gemengd dub bel. Een groot gedeelte van de Zeeuwse top nam aan dit toernooi deel, hetgeen resulteerde in een voor het talrijke pu blick aantrekkelijke wedstrijden. De heren enkel partij ging tussen Bart van der Feen uit Goes en P de Jong uit Middelburg Van der Feen begon zeer sterk en kwam met 5-0 voor te staan. De Jong kwam daarna terug tot 5-4, maar kon niet verhinderen dat Van der Feen met 6-4 de eerste set pakte. De tweede set ging iets makkelijkeren met6-l eiste Van der Feen de heren enkeltitel op De dames enkelfinale werd zoals reeds vrijdag in ons blad vermeld reeds het vorige weekeinde gespeeld. Hierin loonde mejuffrouw P. van Bergen zich de sterkste tegen mejuffrouw H. Prins. Het gemengd dubbel werd een zege voor het koppel mejuffrouw P. van Bergen en R. NederpelL, Met 6-2, 6-1 bleven zij de baas over het duo mevrouw A. de Jong uit Middelburg en R. Lmdenberg uit Goes, die. al doet de uitslag dit niet vermoeden, toch zeer goed partij gaven. GENEVE (ANP) - Viktor Kortsjnoi heeft zich geplaatst voor de finale van de kandidatentoernooien. De uit de So vjet Unie gevluchte grootmeester speelde zaterdag in de dertiende partij te Evian remise met Lev Poloegajevski Kortsjnoi veroverde daarmee in deze halve-finaletwcekamp 8,5 punt en dat was voldoende voor de overwinning. Kortsjnoi ontmoet ïn de eindstrijd de winnaar van de tweekamp tussen Boris Spasski en Lajos Portisch om uit te maken wie de huidige wereldkampioen Anatoli Karpov mag uitdagen.witspe- ler Kortsjnoi opende voor het eerst in de tweekamp met Poloegajevski niet met c4. Hij koos voor paard f3. maar onmid dellijk daarna deed hij toch zijn meest favoriete openingszet. Na negen zetten al bood Kortsjnoi remise aan. maar Po loegajevski, die na zijn overwinning in de achtste partij vier keer een puntde- ling had bereikt, sloeg het aanbod af. Na zijn twintigste zet herhaalde Kortsjnoi zijn voorstel en toen accepteerde Poloe gajevski de remise. Dat betekende het einde van de tweekamp met een stand van 8.5 - 4,5 in het voordeel van Kortsj noi. Het verloop van de dertiende partij was: wit: Viktor Kortsjnoi. Zwart Lev. Poloegajevski. 1Pgl - f3 Pg8 - i6; 2. c2-c4e7 - e6:3. Pbl - c3 Lffi b4. 4. Ddl - c2 c7 - c5; 5. g2 - g3 0-0; 6. Lfl - g2 Pb8 - c6; 7.0 - 0 Dd8-e7; 8. e2 - e3 d7 - d5,9 Pb3 - a4 d5 x c4; 10 Dc2 x c4 Ta8 - b8:11 Dc4 - c2 b7 - b5. 12 Pa 4 - c3 Lc8 - d7; 13 b2 - b3 TB - c8; 14 Lel -b2Lb4-a5:15.d2-d3Ld7-e8; 16.Tfl-dl a7 - a6.17. Dc2 - e2 La5 - c7; 18 Ta 1 - c 1 Pc6 - e5; 13 Pf3 x eó Lc7 x e5; 20. d3 - 04 Le5 - d6. Remise op voorstel van Kortsjnoi. De twaalfde partij van de tweekamp tussen oud-wereldkampioen Boris Spasski en de Hongaar Lajos Portisch in de halve finales van het kandidaten toernooi, is uitgesteld. De partij stond voor zondag op het programma. Beide schakers en de toemooiorganisatie in Genève kwamen overeen de partij twee dagen te verdagen, naar aanstande dinsdag. De score is nog steeds gelijk: 5.5 - 5.5. Later werd officieel bekendgemaakt dat Boris Spasski om uitstel had verzocht. De Rus heeft nu zijn drie 'ziektedagen' opgesoupeerd. Portisch mag nog een maal om verdaging vragen. In de afge lopen week had Portisch twee 'snipper dagen' opgenomen om in Hongarije tot rust te komen. Speels gemak Olga Commandeur betaalde op een vreselijke manier de tol voor een snelle openingsronde op de 800 nieter. Achter de Bulgaarse Koleva en de Franse Maric-Fran«?oïse Dubois begon zij na 58 seconden aan de laatste 400 meter. Die tussentijd bleek voor haar voorlopig nog te snel. De Velsense hield dapper stand tot 200 meter voor de finish. Op dat moment liep Bernadette van Rov (Belgié) haar met speels gemak als eer ste voorbij. Olga ging tot op de bodem van haar kunnen, maar op het laatste rechte eind stond ze praktisch stil. Hui lend van ellende en uitputting bereikte ze als laatste de finish (2.08,4). Een nare ervaring rijker. Begeleidend coach Toine van de Gool berg- „We wilden eens kijken hoever Olga was. Zij zelf trouwens ookDe Suomi-atlete was schaars in haar com mentaar. „Zo'n snelle eerste ronde moet ik normaal kunnen hebben, maar het liep helemaal fout af Misschien dat ik in de vakantie toch nog te weinig heb ge daan" Hoogspnngster Mirjam van Laar suk kelde in Trinec met de aanloop Op haar aanvangshoogte van 1,73 m sprong zij één keer af. haalde zonder problemen de 1,76 m, maai had op 1.79 m opnieuw twee pogingen nodig Met uitzondering van de Oostenrijkse Iris Albrecht waren toen nog alle deelneemsters in de strijd. Op 1.82 m vielen Marie-Christine De- bourse (Franse recordhoudster met 1.88 m) en Annemarie Pira (Belgische re cordhoudster met l,92m) verrassend at Mirjam van Laar haalde die hoogte in h keer. maar toen de lat op 1.84 m lag, liep het fout. Ip de laatste poging had de Achilles-top-atlete voldoende hoogte, maar wierp met de hielen de lat af Het OOSTBURG - Ondanks de verwachte sterke tegenstand van vooral Ben Hamberg en Pieter Snijder is de Zeeuw Hans Felius erin geslaagd het 13e WV badgastentoemooi te Oostburg zijn naam te brengen. Eerst werd in de halve finale eigenlijk makkelijk Ham berg aan de kant gezet (6-4, 6-2) In de finale moest de Amsterdammer Pieter Snijder het onderspit delven. Snijder begon goed: via 3-3 won hij de eerste set met 6-3. Felius speelde daarna een ho ger tempo r tempo te spelen en na de sterke eerste service en hij zodoende de tweede set vrij gemakkelijk winnen (6-2)In het begin van de derde set was Snijder even uit zijn concentratie en dat kostte direct een 3-1 achterstand. Hij kwam nog terug tot 3-2, maar de in de derde set constant spelende Hans Felius wist de buit toch binnen te halen met als totaaluitslag 3-6, 6-2, 6-3. Bij de dames in het B toernooi was Alk- inaarse Nel Palsrok een klasse apart. In de halve finale schoof zij Birgit Beyer aan de kant met de klinkende cijfers 6-2. 6-1 en in de finale moest de Vlissingse Marja Wondergem iverrsssend) tot. de finale doorgedrongen) capituleren met 6-3. 6-0 voor 'mannelijk spelende' Nel Palsrok, die over grote-slagen- repertoire en loopvermogen beschikt. Ook het gemengd dubbelspel was voor Nel Palsrok samen met Ben Hamberg. Het was de laatste partij van de finale dag en het verloop was wel zeer grillig In de eerste set leek er geen vuiltje aan de lucht voor Palsrok/Hamberg. wan t ze liepen uit naar 5-1. Op onbegrijpelijke wijze stokte het toen. Naast de constant zeer goed spelende Kann de Bruin be gon toen Ernst Wondergem goed in te grijpen en de rollen werden geheel om gedraaid. Via 7-5 eerste set voor de Bruin/Wondergem kwamen zij in de tweede set voor met. 4-1 Voornamelijk door iets te veel risicospel van Wonder gem kwamen Palsrok/Hamberg weer terug en wonnen tenslotte de wedstrijd met 5-7, 6-4. 6-1 De heren-dubbel was verrassend voor Jeroen van de Tol en Dirk Bosch, beiden C-spelers. die tezamen alle B-spelers voor het blok zetten. In de finale zege vierden zij sterk spelend van Ben Ham berg en Pieter Snijder 6-3. 6-3. Bij de dames-dubbel waren Marion Tacke en Arda Krediet, beide in de single te vroeg uitgeschakeld, duidelijk de sterksten. De finaleuilslag tegen Nel Palsrok en Aida Koopmans 6-4. 6-3, na een sterke attractieve wedstrijd In het C toernooi was de verrassend in de finale gekomen Jan Verschelling uit Axel (Via Ron van Remortel) in dne sets nog met opgewassen tegen het gedegen spel van Bram van Dijk. die de finale had bereikt via een zege op Dirk Bosch. De uitslag was 6-2,6-2. Maai het is zeker te venvachten, dat de jonge Jan Ver- schelling spoedig hetzelfde spelpeil zal bereiken Ingrid Voskuyl uit Leiden had in de da mes C-finale geen enkele moeite met Christian Keunen Na een half uur stap ten de d ames alweer van de baan me t als uitslag 6-0, 6-0 In he t D- toernooi was Ronny de Jong ui t Temeuzen een klasse apart In de finale tegen Paul Zeven speelde.hij aanvanke lijk sterk en zegevierde verdiend met 6-4, 6-0. De dames in deze categorie speelden een zeer lange partij, met als uiteinde lijke winnares Simone Esselbrugge. die zegevierde over mevrouw Van Acker met 6-4, '2-6. 7-5. Het vuurwerk kwam van de heren dub bel De finale ging tussen de Goesenaren M. de Rave en B. van der Feen en J. de Vliegeren H. de Koster uit Zlerikzee In een magnifieke partij werd deze wed strijd door de Goese heren gewonnen met 6-3,6-4. De verliezersronden werden respectievelijk gewonnen door J. P Wil- lemse. heren enkel, het dames enkel door mejuffrouw T. Boogaard; de heren dubbel door F. van Eenennaam en L. Jansen en de gemengde dubbel door het echtpaar Vogelaar. De prijzen werden na afloop uitgereikt door de wethouder van sportzaken van Kapelle, de heer Dage vos, die met enige welgekozen woorden de prijzen en bloemen aan de respectievelijke win naars en winnaressen overhandigde. Al met al een zeer geslaagd en goed geor ganiseerd toernooi. VELP - Opnieuw geen Nederlandse zege in het Reinbouwschaakioernool, dat zaterdag in Velp zijn laatste dag beleefde. De Joegoslavische meester Ivan Nemet, die vorig jaar zijn eerste internationale succes boekte in dit toernooi, won opnieuw en prolon geerde de open Nederlandse schaakti tel. De Noord-Hollandse schaker Wim Luberti kon net niet winnen van Paul van der Sterren, maar eiste wel de tweede plaats voor zich op. Frans Brom, in de slotfase sterk opge komen, kreeg van Nemet geen enkele kans. De door Borm nagelaten rochade was daarfvan indirect de oorzaak. Ne met kon een aardige combinatie opzet ten en telde vervolgens vlot de Neder landse hoofdklasser uit. Borm was door deze uitslag uitgeschakeld en alles draaide nu om de partij tussen Wim Lu berti en Paul van der Sterren. De Noord-Hollander kreeg de beste kansen en in feite de gelegenheid, om de span ning er in te houden. Van der Sterren moest een kwaliteit geven en dacht ook zelf verloren te staan. Twee sterke lo pers redde hem juist van een nederlaag. Remise dus en dat betkende de titel voor NE met. Wim Luberti werd tweede en dat is een fraaie prestatie van de 23- jange, uit Purmerend afkomstige scha ker. Het is ook zijn eerste grote succes, al speelde Luberti vorig jaar in een reserve-meestergroep van het IBM- toemooi. Dat Luberti alleen tweede werd zat in de uitslag van het duel tus sen Rob Hartoch en Bram van Dijk uit Muidenberg. Hartoch kon geen voor deel krijgen en durfde geen risico te ne men. Op zijn voorstel werd er tot remise besoten. Henk van der Poel uit Hulzen leverde in de slotronde opnieuw een knappe prestatie. Guido den Broeder uit Voorburg werd door hem verslagen. "Met Pter Bosch uit Delft, die Frans HElmond uit Utrecht liet struikelen en de Deen Sorensen, voegde Van der Poel zich onder degene, die op de gedeelde derrie plaats zijn geëindigd. Zwarts uit Bruinisse voegde op de val reep van het toernooi og een half punt aan zijn totaal toe, door een puntenver deling te boeken tegen Bontsema. In to taal scoorde Zwarts twee punten, Daarmee bleef hij een half punt achter op Tjoonk uit Wemeldinge. die een ne derlaag moest incasseren van Bestman uit Baarn. In de tienkampen van de bondswedstrijden viel er voor de Zeeuwse vertegenwoordigers geen eer te behalen. Wise uit Vlissingen eindigde door een remise tegen Karreman uit Enkhuizen en een nederlaag tegen Drent uit Huizen op drie punten Hans- sen uit Vlissingen verloor van Berben uit Valkenswaard. maar liet in de laat ste ronde toch wat positiefs zien. Hu klopte Neve uit Breda waardoor hij af sloot met 2,5 punt. GOTHENBURG - De Franse atletiek- ploeg heeft zich dit weekeinde in Go thenburg geplaatst voor de volgende week in Helsinki te houden finale van de strijd om de Europese beker voor heren door de.B-eindslrijd te winnen. De Fransen verzamelden 115 punten. Zweden werd met een achterstand van zeven punten tweede cn Roemenië (94) eindigde als derde. Advertentie) Een exclusieve delicatesse Winnaar Ham Felius in actie tndens de finale Het, heren-dubbelspel was voor het duo Dobbelan/de Roos die zegevierden over Ronny de Jong en Paul Smolders, na drie spannende sets (3-6. 6-4, 6-4). Mevrouw Van Acker wist toch een titel te behalen en wel in het dames dubbel met mevrouw Van Remortel. Zij ver sloegen de jonge Wilma Kupfer en Liande van Damme met 6-4. 6-3. Het gemengd dubbel-spel tenslotte was voor Dorry Zwets en Jan Hoekstra, die te sterk bleken voor Liesbeth Schrijre- makers en Hans Noptrop met 6-3. 6-0 De bij de prijsuitreiking in het zonnetje gezette wedstrijdleiding, onder leiding van Paul de Bruyckere, hopen in ieder geval volgend jaar de uit het gehele land komende deelnemers te ontvangen op vier gravel -tennisbanen in plaats van op de huidige twee. omdat het reizen tussen IJzendijke. Sluis en Oostburg toch vele problemen met zich meeb rengt en het toernooi met vier banen weer met hetzelfde grote aantal deel nemers gespeeld kan worden GEITENKAAS jong, belegen of oud uitsluitend verkrijgbaar bij SMITH kaas

Provinciale Zeeuwse Courant | 1977 | | pagina 12