Paul Wiskerke stopt als secretaris van het wielercomité 'Philippine' Don Revie kapt als manager van het Engelse elftal tennistoernooi Oostkapelle TENNISTOERNOOI SLUIS WEER STERK BEZET OOK KOERS IN PHILIPPINE NIET MEER AANTREKKELIJK VOOR TOPPERS VAN ELDERS REMISE K0RTSN0J EN P0L0EGAJEVSKI Sv Sluis begint met damesvoetbal VGGI QGGlnGmGrS ZELFSTANDIGE AANNEMER IN WEG- EN WATERBOUW Djajic terug naar zijn geboorteland rsrioj PQRTISCH- SPASSKI UITGESTELD Hartwig Steenken zwaar gewond bij auto-ongeluk Scheidsrechtei Lokeren Sandberg stopt met voetballen WOENSDAG 13 JULI 1977 PHILIPPINE - Paul W'iskerke map dan volgende weck maandag in Phi lippine voor de laatste maal actie) zijn als secretaris van het wielerco- mité Philippine, hij krijgt geen af scheid met een koers die uitblinkt door veel kwaliteit zoals dit de laat ste jaren in Philippine gewoon was. De altijd veel reisgeld betalende or ganisatie in Philippine kneep dit jaar de beurs dicht en besloot om iedere renner vijftien gulden reis geld te geven. Wel stelde men dc amateurs een extrapremieklasse- ment in het vooruitzicht van dui zend gulden. Zaken die duidelijk niet zijn aangeslagen bij de renners. De toppers van buiten de provincie blijven dit jaar thuis en Philippine krijgt dit jaar een amateurkoers als op vele andere plaatsen. Paul Wiskerke bekent wat teleurges teld te zijn in de gang van zaken. ..Eerlijk gezegd is het mij persoonlijk een beetje tegen gevallen We zijn al tijd goed geweest voor de renners door ze flink te betalen. Nu we heb ben besloten om dit niet meer te doen laten ze je direct vallen. Over het aantal hen ik niet ontevreden. Er hebben er in totaal 44 ingeschreven en daarbij komen nog wat Engelsen. Australiërs. Amerikanen en natuur lijk Belgen. Het is wel opvallend dat er weinig Zeeuwen hebben inge schreven". Zo ontbreken van Zeeuwse zijde in ieder geval Cees Spaans. Heddy Nieuwdorp. Vester Aarts en Thijs Fase in Philippine. Wie er wel aan de start komen zijn: Wimde Waal.Toine van den Bunder. Peter van der Kruijs, Ad Prinsen. Toon van der Steen, Johan van Meer, Wim Jere- miasse. Ad Tak, Jan Jonkers. Krijn St. Nicolaas. Wim Westdorp. Jan Gommers. Bert Begijn, Charles de Smit en Wim van Helvoirt om de voornaamsten te noemen. De wed strijd in Phillpine start om half drie en wordt voorafgegaan door een koers voor liefhebbers waarvoor eveneens 44 inschrijvingen binnen zijn met tal van bekende namen zoals Johan Lepoeter. Willy de Feber. Siep van Dongen. Wim Wielhouwer, Ton- nie Veerman, Ko Tolhoek en Bertus Wieles. De liefhebbers gaan om een uur van start en rijden 50 km. SLUIS- De voetbalafdeling van de sportvereniging in Sluis begint de ko mende maanden met damesvoetbal. Men heeft inmiddels de beschikking over 28 meisjes, die getraind worden door Johan Boogaard en Jan Caniere. Er wordt nu alleen nog gezocht naar een leidster van ouder dan 18 jaar. Voor de A, B, C. D en E-pupillen zijn inmiddels leiders en trainers aange steld. De jeugdige voetballertjes krij gen. voordat de competitie begint, een uitgebreid oefenprogramma voorge schoteld. Reeds op 26 juli worden er uit en thuiswedstrijden gespeeld tegen Nieuwdorp. PHILIPPINE - maandag 18 juli zal Paul Wiskerke voor de laatste maal aktief zijn als secretaris van het Wielercomité 'Philippine'. Nog een keer zal hij, zowel voor als na de koers, driftig heen en weer lopen in de Meerpaal. Links en rechts wat consumptiebon nen uitdelen en op zijn tijd met een van zijn vele kennissen een pintje pakken. Paul Wiskerke stopt er namelijk mee. Niet alleen het wielercomité moet het zonder secretaris Paul Wiskerke gaan doen, ook de voetbalvereniging verliest in hem een voorzitter van formaat. Het besluit van Paul Wiskerke komt voor niet ingewijden als een volslagen verrassing. Veranderin gen op het privégebied liggen aan de basis van zijn beslissing. Paul Wiskerke is sedert 1 juli een zelfstandige aannemer in de weg- en waterbouw, omdat hij met ingang van deze datum het bedrijf van de Fa. Lucasse, zijn werkgever, heeft overgenomen. „Het kan gewoon niet anders," zegt hij, „de zaak zal me de komende jaren veel tijd en inspanning kosten. Daardoor blijft er geen tijd over om in het vereni gingsleven aktief te zijn. In ieder geval niet op de manier waarop ik het altijd voor ogen heb gehad Daarom stop ik er mee. Maandag is het mijn laatste koers, op 1 augustus leg ik tevens de voorzit tershamer van de voetbalvereniging neer." De beslissing van Paul Wiskerke is in Philippine hard aangekomen. „Het is een verlies voor het verenigings leven en zekervoorhetsportgebeuren in Philippine." zegt Johan Quaars. die mogelijk de opvolger wordt van Paul Wiskerke als voorzitter van de voetbal vereniging. Secretaris Willy Spuessens typeert Paul Wiskerke misschien wel het best als hij zegt:Het is onvoorstel baar wat hij heeft gedaan, Neem alleen maar de bouw van de kantine en de kleedlokalen. Als er stenen gesjouwd moesten worden, dan was Paul er wel om het te doen. Al dat soort zaken pak ten hij aan. Hij vroeg meestal maar één keer iets aan iemand. Kwam er dan niets van terecht, dan deed hij het zelf." ten. Maar het is natuurlijk niet zo. dat ik er me niks meer van aan zal trekken. Zoveel ik kan, zal ik proberen te hel pen. Dat zal trouwens ook wel moeten. Verder is alle correspondentie in tweevoud gebeurd, zodat er afschriften genoeg zijn. Ik ben in ieder geval blij dat men doorgaat," aldus Paul Wis kerke die zelf Johan van Steenbergen als zijn opvolger heeft voorgedragen. Omloop In de 'oop der jaren heeft Paul Wiskerke samen met Henk Segers binnen de Zeeuwse wielerwereld een volledig ei gen positie ingenomen. Het was een duo, datzekereen aantal jarten geleden, nergens voor terugdeinsde, dat vrijwel alles aandurfde wat maar enigszins met wielersport te maken had. Onder hun bezielende leiding werd in 1970 de eerste Omloop van de Braakman voor ama- Verkeerd... In het wielercomité was Paul Wiskerke de spil waar alles om draaide. Hij deed alles en daardoor wordt het voor het wielercomité erg moeilijk om hem te vervangen. Paul Wiskerke ziet hij bij af scheid in, dat hij eigenlijk verkeerd heeft gehandeld door in de loop der ja ren alles van het wielercomité naar zich toe te trekken. „Misschien was het beter geweest dat ik de zaken wat meer gedelegeerd had, dan liad men nu niet voor het blok geze- EVIAN (ANP) - De vierde partij in de schaaktweekamp voor de halve finales van het kandidatentoernooi, tussen Viktor Kortsjnoj en Lev Poloegajevski, is in Evian na 33 zetten in remise geëin digd. Poloegajevski had een betere stel ling opgebouwd, maar verspeelde dit voordcel in de tijdnoodfase. Op voor stel van Kortsjnoj werd tot remise be sloten. Kortsjnoj leidt de tweekamp, die zestien partijen zal omvatten, met 3,5 punten tegen 0,5. Het verloop van de vierde partij tussen Kortsjnoi em Poloegajevski was: Wit: L. Poloegajevski (Sovi; Zwart V Kortsjnoi (statenl.i; 1 ds-d4 e7-e6. 2 g2- g3 c7-c5.3 pgl-13 c5xd4; 4 pf3xd4 d7-d5: 5 lfl-g2 pg8-f6; 6 0-0 e6-e5. 7 pd4-b3 Ic8-e6. 8 c2-c4 pb8-c6; 9 c4xd5 pf6xd5,10 pbl-d2 If8-e7; 11 pd2-e4 b7-b6; 12 pe4 c3pc6-b4, 13 Lcl-d2 ta8-c8; 14 ddl-bl 0-0; 15 tfl-dl dd8-c7; 16 pc3xd5 pb4xd5, 17 tdlcl dc7-d7; 18 dbl-e4 17-15. 19 de4-bl e5-e4, 20 pb3-d4 Ie7-f6; 21 pd4xe6 dd7xe6; 22 ld2-el kg8-h8; 23 a2-a4 de6-e5: 24 tal-a2 If6-g5". 25 tcl-dl tc8-c6. 26 ta2-a3 tf8-c8. 27 e2-e3 Ig5-f6; 28 ta 3-b3 de5-e6.29 lg2-fl h7-h5; 30 a4-a5 pd5-c6; 31 tb3-b4 b6xa5; 32 tb4-a4 tc8-b8, 33 dbl-a2 de6xa2. Re mise op voorstel van Kortsjnoi. Poloe gajevski gebruikte 2 uur en 25 minuten bedenktijd. Kortsjnoi 2 uur. BELGRADO - Dragan Djajic, de be faamde linksbuiten uit Joegoslavië, keert terug naar zijn geboorteland. Maandagavond tekende hü een vierja rig contract bij zijn oude club Rode Ster Belgrado. Het afgelopen seizoen heeft Djajic gespeeld voor de Franse club Bastia GENÈVE - De vijfde partij in de schaaktweekamp tussen de grootmees ters Portisch uit Hongarije en Spasski uit de Sowjet-Unie is van dinsdag ver schoven naar vrijdag a.s Na vlet par tijen leidt Portisch met 2.5 tegen 1.5 Een verdienste op zich van het duo Segers-Wiskerke dat vooral in de begin fase van deze klassieker opzien baarde door overal in den 1 ande op te duiken om contacten te leggen met ploegleiders en sponsors. „Die eerste jaren waren geweldig," zegt Paul Wiskerke nu. „We gingen overal naar toe en trokken ons nergens iets van aan. Wat we wilden zouden we krijgen, daar gingen we vanuit. We hebben heel wat afgelachen. Vooral Henk was er sterk in om tijdens kalen dervergaderingen zijn mond open te doen over zaken die ons niet aanston den. Dan zei hij lot ergenis van velen precies hoe hij er over dacht, meestal Paul Wiskerke (rechts) met Henk Segers middenj en Johnny Spuessens niet te netjes. Later is dat wat afgezakt. Hel wilde is eruit. Henk heeft doorzijn zaak ook niet zo bar veel tijd meer. Het is ook niet meer nodig dat we op pad gaan. Iedereen kent ons. Dat hebben we er uiteindelijk toch mee bereikt. Ok ge loof wel dat we als wielercomité be kend genoeg zijn." Coolslngel Een typisch voorbeeld van de slagvaar digheid van het duo Segers-Wiskerke speelde zich af in juli 1972 toen men in Philippine het grootste deel van de olympische ploeg had gecontracteerd en men op vnjdag een telefoontje kreeg dat al deze renners een startverbod hadden gekeregen voor Philippme om dat ze in trainingskamp op Papendal moesten zijn. Toevallig was er op zater dag het merkenkampioenschap op de Coolsingel in Rotterdam. Samen met sponsor Gilbert de Caluwé togen Segers en Wiskerke die zaterdag naar Rotter dam om de sportcommissie en bonds coach Joop Middelink te gaan vertellen hoe zij er over dachten. „Die dag was wel de mooiste die ik heb meegemaakt op wielergebied", zegt Paul Wiskerke. „Dat vergeet ik nooit meer". In Rotterdam speelden Segers en Wiskerke hun bekendheid met een aantal vooraanstaande ploegleiders vakkundig uit. Ploegleiders als Piet het wielercomité Philippine. Liebrechts en Ton Ketting waren er unaniem voor dat hun renners in Phi lippine zouden starten. Maar ook de renners kozen toen duidelijk voor Phi lippine. Liebregts stelde toen: „Het is een goede voorbereiding en er valt wat te verdie nen. Ze moesten de gehele selectie er heen sturen. Ze moeten wel in Ermelo voor een hap boerenkool rijden" Alle maal koren op de molen van Segers- Wiskerke. Paul zegt er nu over: „Toch wou Middelink er niets van weten Uit eindelijk is hij toch gezwicht en is hij met vrijwel de complete selectie naar Philippme gekomen en Hennie Kuiper won zelfs de wedstrijd". OOSTKAPELLE - Voor de tweede ach tereenvolgende maal werd door de L.T.C. 'de Sprink' te Oostkapelle een tennistoernooi georganiseerd voor de leeftijdsgroepen t/m 12, t/m 14 en t/m 16 jaar. Het aantal inschrijvingen over trof 't aantal van vorig jaar. Bijna 90 deelnemers uit het district Zeeland cn ook van buiten Zeeland hebben de hele week onder zeer gunstige weersom standigheden hun sport kunnen beoe fenen. De finales, die alle op zaterdag volgende Jongens enkel t/m 12 jaar: 1 Piet Hein v d. Graaf (Assen). 2 Mario Titiheru (Mid delburg). Jongens enkel t/m 14 jaar: 1 Jimmy Salawane (Oostkapelle. 2 Piel Heinv. d. Graaf (Aswen). Jongens enkel t/m 16 jaar: 1 Jan Verschelling (Axel). 2 Frank Bauer (Kruinmgen). Meisjes en kel t/m 12 jaar: 1 Marjolein Cljsouw (Westkapelle), 2 Hanneke Mol (Middel burg). Meisjes enkel t/m 14 jaar: 1 Karin Roodenburg (Bussum), 2 Elvira Schaap (Zienkzee). Meisjes enkel t/m 16 jaar: 1 Rosita Breuring (Goes). 2 Simone Es- selbrugge (Axel). Jongens dubbel t/m 12 jaar: 1 Mario Titiheru (Middelburg) en enno v. d. Hout (Axel), 2 Piet Hein v. d. Graaf en Cas v. d. Graaf (Assen). Jon gens dubbel t/m 14 jaar: 1 Mario Titiheru (Middelburg) en Joost Thore- naar (Middelburg), 2 Govert van Boven en Robbert J an Schoolkate Oostkapel le). Jongens dubbel t/m 16 jaar: 1 Eric Houg (Terneuzen) en Frank Bauei (Krumingen), 2 Paul Klinckhamers en Jan Verschelling (Axel). Meisjes dubbel t/m 14 jaar. 1 Moniquede Jager(Kapelle en Judith Vermeulen (Terneuzen). 2 He len Titiheru en Hanneke Mol (Middel burg). Meisjes dubbel t/m 16 jaar: 1 Si mone Esselbrugge en Manan Dieleman (Axel). 2 Jacqueline Bemer (Oostkapel le) en Nicole Beudeker (Oss). Gemengd dubbel t/m 14 jaar: 1 Monique de Jager Kapelle) en Peter Bauer (Kruiningen). 2 Helen Titiheru (Middelburg) en Menno v. d. Hout (Axell. Gemengd dubbel t/m 16 jaar. 1 Rosita Breuring (Goes) en Frank Bauer (Kruiningen). 1 Marian Dieleman (Axel) en Eric Houg (Terneu- Eenzeerspannenden wedstrijd was het 3 uur durende duel in de finale tussen Mario Titiheru en Piet Hein van de Graaf, die werd gewonnen door de laat ste met als stand 6-7, 6-3 en 14-12. Bondsgedelegeerde A, Bode uit Vlissin- gen had na de afloop van de wedstrijden veel waardering voor de goede leiding van dit toernooi en vroeg aan het be stuur al het mogelijke te doen om vol gend jaar weer een toernooi te organise- rea De voorzitter van de organiserende slaagde tennistoernooi, dat voor et- groot deel kwam door de deskundige leiding van de wedstrijdleider de heer j Honingh en ook door het zeer sportieve gedrag van de deelnemers. HANNOVER - De Westduitse sprin gruiter Hartwig Steenken is in de nach! van maandag op dinsdag zwaar gewond geraakt by een auto-ongeval bij Lan- genhagen - in de buurt van Hannover. Met zware hoofdverwondingen werd Steenken opgenomen in het acade misch ziekenhuis van Hannover: zijn toestand is na een spoedoperatie als ernstig gekwalificeerd. Steenken. die op 8 juni jl. als eerste Westduitse springrui ter prof. werd. was met twee vnenden onderweg naar zijn woonplaats Mellen- dorf. De auto, bestuurd dooreen vriend moest plotseling uitwijken voor een tegenligger, raakte in een slip en botstt frontaal tegen een muur. De overigs twee inzittenden raakten licht gewond Zes per jaar Vorig jaar organiseerde men in Philip pine maar liefst zes maal een wielerwed strijd. „Het was teveel aan het worden", redeneert Paul Wiskerke. „Vooral fi nancieel was het niet meer op te bren gen. We hadden de Omloop van de Braakman, een tijdrit in de Omloop van Zêeuwsch-Vlaanderen, de Omloop van de Braakman voor trimmers, de ker- miskoers, een jeugdkoers en de gentle- mankoers die overigens dit jaar niet door zal gaan Koersen die we met schooien financieel rond hebben gekre gen. Misschien is het wel goed dat ei nieuw bloed komt binnen het wielerco mité. SLUIS Maandag en dinsdag is tijdens het Belfort-tennistoernooi in Sluis vooral gebleken. dat het C-herentoemooi in de breedte erg sterk bezet is. Op de eerste geplaatste Thoma na. hadden de geplaatste spelers het nu nog makkelijk. Maar wedstrijdleider Van Dale verwacht van de volgende rondes bijzonder spannende cn vooral kwali tatief sterke partijen. Bij de laatste 16 zitten onder meer Ronnie van der Mor tel. Rob Lindenberg, Stef Rietbergen, de sterke Frank Brouwers uit Roer mond en natuurlijk Robert de Coster. Naast de geplaatste spelers Harry Kos ter, Ivo Stockbrockx en dc sterke Piet de Jong. Alleen de Duitser Thoma redde het net niet. Hij verloor van de hautaine Van Bladel, die zegevierde met 6-3, 7-6. De dames van de C-categorie zijn zelfs al tot de halve finale gevorderd, waarin Monique Torns tegen Nely Wondergem en Ellen d. Groot tegen Rosita Breuring echter pas vrijdagaan treden. Vooral het spel van Ellen de Groot uit Leiden baarde veel opzien. Met de derde ge plaatste Ans van Dijk had zij totaal geen moeite, door vlot met 6-0,6-2 te winnen. Haar loopvermogen is groot en zij va rieert erg veel in haar spel, wat Ans van Dijk voor veel problemen zette. Ook eerst geplaatste Monique Torns be schikt over een grootloopvermogen met daarbij scherpe forehand en backhand waar Wilma Kutser totaal niet aan kon komen 6-3. 6-1). Ineke Vreeke dacht misschien in de tweede set ook in de halve finale te komen, maar dat is wel een misrekening tegen de tennis-lerares Nely Wondergem, die na een 6-3,3-0 ach terstand achter elkaar de tweede set en daarna de partij won met 3-6, 6-3, 6-3 tegen de iets teveel risico nemende In eke Vreeke. De vierae naive finaüste is Rosita Breu ring, die M. Hendrikse versloeg met 6-4, 7-6, nadat M. Hendrikse eerder van ge- LONDEN - Volgens het Engelse blad de Daily Mail, heeft Don Revie zijn functie als manager van het Engelse nationale elftal neergelegd. In een verhaal op de frontpagina van hel blad verklaarde Revie dat hij na overleg met zijn echt genote had besloten zijn ontslag bij dc FA in te dienen. „Wij zijn tot de conclu sie gekomen dat de baan de inspanning niet langer waard was. We hadden er beiden een hartkwaal van kunnen krij gen", aldus Revie. De 50-jarige Don Revie volgde in 1974 sir Alf Ramsey op als manager van het En gelse elftal Hij kreeg een contract vooi vier jaar met een jaarlijks inkomen van 25.000 pond (ongeveer 107.000 gulden in de huidige koers) Daarvoor was Revie 13 jaar manager bij Leeds United. Hij wordt nu genoemd als opvolger van de ontslagen Tommy Docherty bij Man chester United. De FA moet nu op korte termijn een opvolger zien te vinden om de laatste strohalm voor plaatsing voor het eind- toernooi in Argentinië te grijpen. Engeland heeft in groep 2 van het Euro pese kwalificatietoernooi nog weinig kans op een eerste plaats. Momenteel staat de ploeg nog wel op een gedeeide eerste plaats met Italië. De Azzuri' hebben echter een wedstrijd minder ge speeld en hebben een aanzienlijk beter doelgemiddelde Alleen een overwin ning met grote cijfers op Italië, dat. nog naar Wembley moet komen, kan de En gelse ploeg alsnog een ticket voor Ar gentinië bezorgen ALs manager van Leeds United be haalde Revie grote successen. Hij stond 12 jaar in dienst van dit elftal, dat in dit tijdsbestek twee keer landskampioen werd en een keer de Engelse beker won Onder Revie wist Leeds eveneens be slag te leggen op de Europese beker voor jaarbeurssteden, de voorloper van de UEFA-cup. Sinds hij bondscoach werd is er bijna geen wedstrijd geweest waarin Revie niet op het laatste moment nog wijzi gingen in zijn ploeg moest aanbrengen. In februari werden de Engelsen op eigen terrein nog weggespeeld door het Neder landse elftal, dat. door doelpunten van Jan Peters een 2-0 overwinning behaal de. Als opvolger van Revie worden de na men genoemd van Bobby Robson. trainer van Ipswich, Dave Sexton (ex- Queens Park Rangers). Brian Clough (Nottingham Foresti en Jackie Charl ton, de ex-trainer van Middlesbrough. De Engelse voetbalbond reageerde zeer verbolgen, aangezien men de verras sende stap van Revie uit de kranten moest vernemen Revie's schriftelijke ontslagindiemng kwam pas later op het bondsbureau binnen. Teleurstelling heerste alom in de Engelse selectie over Revie's besluit om te stoppen. Mike Channon van Southampton vatte de heersende opinie over Revie als volgt samen' „Alle spelers stonden volledig achter hem. Hij was een kundig mana ger." plaatste M. Lamote had gewonnen. (6-0, 3-6. 7-5) In het D-toernooi hebben de geplaatste spelers de laatste 16 bereikt Kees Cole, makkelijk met 6-0. 6-0, tegen nieuwko mer Daan de Pagter, John Leenhou wers, maar net via Jan-Willem Reesink. (6-3, 1-6, 6-3) Alleen vierde geplaatste Frank Haaksma werd verrast door H. vanQuekelberge met7-6.6-3. Een sterke indruk maakte vooral Ronnie de Jong uit Temeuzen. die Jan van der Meulen I met 6-0.6-2 versloee. Bij de dames is de kwart-finale bereikt Alhoewel hier valt geen voorspelling op de eindzege te doen. Zo verloor eerstge- plaatste Jetty Henry van Josefien v de Stroom met 6-2, 6-3. maar die vooral op haar beurt weer van Wil van Remor- tel met 6-4, 6-2 verloor. Wat vooral door de grotere vastheid van Wil tot stand kwam. De overige kwart-finalisten zijn Simone Esselbrugge, Katrien van de Wee, Marian van de Berge, M. Lanckriet, Matjan Pieters, L. Mast en de met twee forehands slaande Marjan Zuydweg. OOSTBURG - De 32-jarige scheidsrechter C.H.J. van der Laar uit Enschede is door de KNVB Belgische profclub Lokeren. zaterdaga vond in Oostburg. Daarmee leidt Van 1 der Laar voor het eerst in zijn carrière een wedstrijd van betaalde voetballers. Het duel begint zaterdagavond om kwart over zeven. KAISERSLAUTERN - De Zweedse in ternational Roland Sandberg moet we gens een ernstige knieblessure stoppen met voetballen. De Duitse club Kaisers- lautem, waarvoor Sandberg vele Jaren uitkwam, zal op 26 Juli een benefietwed strijd voor hem spelen tegen het Engelse Queens Park Rangers. GEEN UITVALLERS 1e DAG VIERDAAGSE VAN APELDOORN APELDOORN (ANP) - De 1548 wande laars. die dinsdag de eerste etappe van de 24e vierdaagse van Apeldoorn be gonnen, hebben allen de eindstreep ge haald, Na dertig, veertig of vijftig kilo meter. De tocht voerde van Apeldoorn onder aanvankelijk bewolkte, maar la ter opgeklaarde hemel langs Ugchelen. Beekbergen. Loenen. Het Loo, Liesel. en Vaassen terug naar Apeldoorn.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1977 | | pagina 12