Mix Mensenvriend De Hoge Veluwe, iets voor Peugeotrijders? Peugeot, iets voor Hoge Veluwe liefhebbers? «Sill» Pik's Automobielbedrijf b.v. Autobedrijf Joosse Autobedrijf 0appendijk c.v. Autobedrijf Walther de Block Automobielbedrijf "DeNobelpoort" B.V. PEUGEOT een wonder op wielen ervaren hydr. kraanmachinist Fa. Verhage en Kluijfliout Als u in een „wild en bijster" landschap volstrekte rust wilt zoeken, ja. Als u getroffen wilt worden door een opmerkelijke mengeling van oud Veluws landschap met moderne beel dende kunst, ia. Als u aan een prettig bezoek een prettige rit wilt koppelen ja, dan is Peugeot zeker iets vooY u. U komt er heel comfortabel. Want élke Peugeot heeft uitstekende, steun gevende en verstelbare stoelen. Veel ruimte, PROVINCIE ZEELAND commissie voor streekplannen vergadert op 11 februari de\ De commissie van advies en bijstand voor de streekplannen - een commis sie. die bestaat uit leden van provinciale staten van Zeeland - zal in het •openbaar vergaderen op vrijdag 11 februari 1977 (aanvang 10 uur) in hetProvinciehuïs te Middelburg, SintrPieterstraat 42. De commissie zal een bespreking wijden aan de door de provinciale planolo gische dienst van Zeeland ontworpen regionale uitwerkingen van de nota bewoningspatroon. Provinciale staten hebben deze nota eind april 1976 behandeld. De uitwerkingen hebben betrekking op de volgende gebiedsdelen; Schouwen-Duiveland, Tholen en SintrPhilipsland, Walcheren en de Beve- landen, WestrZeeuwsch-Vlaanderen. Wie van deze regionale uitwerkingen kennis wil nemen kan daarvoor terecht op het Provinciehuis, bureau ruimtelijke orde- ning. ook achterin. En een vering en wegligging die varieert van zeer goed tot geweldig. U stapt ook comfortabel in en uit. Wont élke Peugeot sedan heeft 4 deuren. De nieuwe 104-serie zelfs vijf! U komt er veilig. Want élke Peugeot heeft'n praktisch onfeilbaar remsysteem. Een onvervormbare veiligheidskooi (jawel, alle modellen hebben die, van 104 tot 604). En'nog tal van andere veiligheids voorzieningen. U komt er voordelig. Niet alleen omdat u (door de technische perfektie) weinig onkosten maakt. En niet alleen omdat elke Peugeot redelijk tot zeer zuinig rijdt. Maar ook omdat Peugeot dezer dagen met een aardige akfie is gestart: Iedere serieuze maker van een proefrit in een nieuwe Peugeot ontvangt namelijk (zolang de voorraad strekt) een fraai Hoge Veluweboek waar een gratis laarkaart voor auto en berijder in zit. Het boek „Vrij Entree" geeft informatie over wat misschien de meest fervente Hoge Veluweminnaar nog niet wist en laat u honderden foto's in kje.yr.en zwatjvyitjien. Iets voor u.1?;U ;-,• Importeur Gebr. Nefkens. Industrieterrein Lage Weide. Atoomweg 68. Antwoordnr 204. Utrecht Tel. 030 - 449711. Ook leasing faciliteiten. Tegen half maart a.s. gevraagd: LOON- EN VERHUURBEDRIJF Vlissingen tel. 01184-16379 Koudekerke tel. 01185-1232 M. A. de Ruyterlaon 35,Tel. 01100 -16588 Showroom: Lange Vorststraat 11-17, Goes.Tel. 01100 - 27935 Dealer voor Walcheren Gildeweg 20, Vlissingen Tel. 01184-19420 Axelsestraat 174Terneuzen Tel. 01150-7455 Tivoliweg, Hulst, tel. 01140 - 20 58 Mol Schuddebeurs B.V. Korte Nobelst root 37-39 Zierikzee Tel.01110-3118 De man van Keetje. Filmer Paul Verhoeven is niet zo dol op "blote films'. Voelt zich depressief en onzeker. Teach-In terug. Nieuw succes met nieuwe nummers en nieuwe zange resjes die nog geen aan bidders «Sx hebben. Heintje, de verdrietige achtergrond van een pret park... een pelgrims oord voor oudere Conny Vandenbos. Bestaan Sjakie, Roosje en Ome Arie echt? Conny Vandenbos krijgt in elk geval wel brieven van nen. Louis van Dijk. Kosterszoon dook in jachtig leven vol muziek drank en spelletjes. Ook deze week weer de Hammonds. Plus al W het andere gezellige nieuws over mensen, mensen, mensen. In de fijne, nieuwe Mix!

Provinciale Zeeuwse Courant | 1977 | | pagina 18