sser Se mensen van de Amro Bank maken 'tuzo makkelijk mogelijk. m AMRO BANK nieuwe bril nieuwe bril nieuwe bril nieuwe bril kampman AUTORIJSCHOOL JASPERSE De Tinnen Kroese TTÏÏT 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 31 DECEMBER 1976 'nks dubben over vakantie. Willem-Frisoweg, Constantijnweg, Mauritsweg, de namen op zich maken a! duidelijk dat we in een nieuw bouwwijk zijn. Een heer met hond en paraplu wijst ons de weg. En het naambordje maakt aan alle onzekerheid een einde: „Annelies Koos Luytink". Binnen is het warm en gezellig. Marilyn Monroe kijkt ons vanaf de muur mysterieus glimlachend aan en een ruwharige tekkel laat zich met moeite terugsturen naar z'n mand bij de radiator. Als we allemaal koffie met kerstkrans voor de neus hebben, komen we ter zake. U weet toch dat we het over uw vakantie plannen willen hebben, hè? ,Ja, dat Bas, met moei te naar z'n zei die man die ons vorige week belde." Koos (27) kijkt Annelies (25) aan en andersom. „Wie begint, jij of ik?" Koos offert zich op. „Begin dit jaar hebben we een nieuwe auto gekocht. Dus dachten we dan gaan we ook met die auto op vakantie, dat leek ons het goedkoopst. Maar dat viel knap tegen. We waren in Frankrijk, Bretagne en Normandië en zo. Maar steeds in pensionnetjes en je eten en drinken en je benzine, dat liep behoorlijk op. Terwijl we echt alles zo goedkoop mogelijk hielden. Vandaar dat we nu eens wilden kijken hoeveel je kwijt bent met die verzorgde vliesvakanties. Annelies blijkt daar voor naar de reizen- balie van hun Amro Bank om de hoek te zijn gestapt. „Wat Koos u net vertelt, heb ik daar ook verteld. En dat we 't liefst naar Griekenland wilden. Toen kwam die man van Amro Reizen met een dikke folder, waar een hele reeks mogelijk heden in sfond: Kos en Rhodos en Korfoe en eh Athene natuurlijk en iets op Mykonos, dat vond ik wel wat, dat Mykonos. je vliegt naar Athene, overnacht daar en gaat dan verder met de boot. Annelies en Koosmet 't vliegtuig of de auto En op Kreta was ook iets heel geschikt voor ons, met halfpension. Dat kwam allebei in juni op een kleine f 900,- per persoon voor 14 dagen." Gaan ze dat nou inderdaad doen? „Nee, zo simpel ligt het niet. Want toen we over Griekenland hadden gesproken, zei die reisadviseur dat autovakanties toch echt niet zo duur hoeven te Hij liet iets zien in Denemarken van Rent-a-home, met fantastische appartementen aan prachtige stranden, op een eilandje was dat. Een dikke 500,- per week voor ons beiden, in juni tenminste. En van Neckermann had hij een auto vakantie in Ierland. ,Go-as-you- please' noemen ze dat. Dan heb je een hele lijst pensions, waar je ter plekke uit kunt kiezen. Hij moet hier ergens tussen zitten." Annelies pakt een stapel gidsen van een bijzettafeltje en toont ons de des betreffende pagina's. Dus ze staan wat je noemt in dubio, vliegen of auto. „Koos z'n oma zou zeggen: ik sta in duplo." Onze gastvrouw gaat een tweede pot koffie zetten en met haar echtgenoot praten we nog wat door over de voordelen die het heeft om een vakantie bij de Amro te boeken. „Alle keus en 't is inderdaad waar, we kunnen bij jullie gelijk alles laten noem maar op." Dan komen we op de foto die nog van ze gemaakt moet worden. Tot ieders verbazing vraagt de fotograaf of hij ze voor de deur van hun Amro Bank kan fotograferen. Dan hoef ik hier binnen tenminste geen ingewikkelde toestanden met lampen uit te halen. 't Is duidelijk: onze fotograaf is ook aan vakantie toe. Vliesvakanties Vliegvakanties zijn vaak relatie! goedkoop. Veel mensen die dit jaar op de bonnefooi zijn gegaan .zullen dat kunnen be amen, als ze de kosten verge lijken, En de 164 pagina's dikke Amro Reizen Neckermanngids bewijst dat nog eens extra. Oók 'met kinderen, want t/m 11 jaar gelden daarvoor fikse kortingen van zo'n 20-50".' voor een hele reeks van bestemmingen. Bij Amro verder een specia le gids 140 pag.) voor verre vl ieg- reizen, het Holland International programma met voordelige chartervluchten -naar de Ver enigde Staten en Canada en ook van Holland International het programma met hé-vliegreizen. Amro Reizen Bij 515 van de ruim 800 Amro Banken liggen reisgidsen voor de komende zomer klaar. Die banken zijn herkenbaar aan het. Amro Reizen vignet. U vindt er deskundige, speciaal op geleide, reisadviseurs die veel bestemmingen uit ervaring kennen en die u ook daardoor goed kunnen informeren en advi seren.Omdat snel-erbij-wezen de grootste en voordeligste keus be tekent, is het aanbevelenswaar- VY X VU jt L Vlll Vb Ub VOOR TWIJFELAARS- DB VUE6CRUISE. dig om nu gidsen te halen en tij dig te boeken. De keus uit vlieg-, boot-, trein-, bus- en autoreizen van Neckermann, Holland In ternational, Europa Express, Rcnt-a-home en Transalpino is groter dan ooit. Autovakanties Amro heeft een berg moge- hjkheden voor mensen die met hun eigen auto op vakantie wil- len. Er zijn 3 dikke gidsen van Rent-a-homc, Holland Interna tional en Neckermann. Vol met bungalows, vakantiehuisjes en appartementen. En zoals het verhaal van de Luytinks al duidelijk maakt niet alleen in de echte trekpleis ters maar ook in landen als Ier land en Denemarken bijvoor beeld. Reisverzekeringen Ook en misschien wel juist tijclcns de vakantie kun nen er allerlei onprettige dingen gebeuren. Ziekte, ongeval, dief stal. Er kan thuis iets gebeuren waardoor er eerder per lijnvluchl terug moet worden gereisd. Zoiets op zich is al erg ge noeg. Laat het niet ook finan- i/oor twijfelaars: de oroepsfie tsvakantie cieel een probleem worden. Een Amro reisverzekering moet er gewoon zijn. Het bedrag is altijd goed besteed. En doen zich ter plaatse ernstige problemen voor: op het verzekeringsmapje staat ons alarm-telefoonnummer. Ook een annuleringsverze kering is geen overbodige luxe. Als u b.v. vlak voor vertrek ziek wordt, moet' u het grootste deel v van de reissom toch betalen. De annuleringsverzekering dekt die schade tegen 3 a 4% van de reis som (afhankelijk van de soort reis). Amro reischeques Niets is beroerder dan je va kantie verknoeid te zien door verlies of diefstal van je reisgeld Heeft u 'n stapel zonnige folders, twee grogs en 'n handdoek voor de hond? voor twijfelaars- het autospoor. Iedereen wordt daarom aangeraden z'n geld in de vorm van Amro reischeques mee te nemen, met wat contanten voor de eerste dagen. Wie Eurocheques heelt, neemt die mee. Per cheque kan bij plaatselijke banken tot f 300,- buitenlands geld worden opgenomen. In beide gevallen geldt: bij verlies of diefstal wordt uw scha de vergoed. Zeer snel als het moet. Want daarvoor heeft de Amro de z.g. Teleservice in het leven geroepen. U belt 283400 in Amsterdam en van daaruit zorgt men dat er binnen de kortste ke ren geld wordt overgemaakt naar de dichtstbijzijnde bank in uw vakantieplaats. Laatste advies: neem wat cheques als reserve mee. Niet gebruikte Amro reischeques wisselt u na terug komst kosteloos In ons bedrijf is op korte termijn plaats voor één administratieve medewerker min. opleiding havo. Liefst in het bezit van diploma P.D. boekhouden, eventueel M.B.A. strekt tot aanbeveling. So/licitaties voor 6 januari 1977 te richten aan Brasser aluminium, postbus 12, Kou de kerke, tel. 01185-2010. OFFICIËLE BEKENDMAKING Het gemeentebestuur van Goes maakt bekend dat het op maandag 3 januari 1977, des namiddags van 16.30 uur tot 18.00 uur NIEUWJAARSRECEPTIE zal houden in hotel 'De Korenbeurs' te Goes. De aandacht wordt er op gevestigd dat er geen afzonderlijke uitnodigingen worden verzonden. Goes, december 1976. Het gemeentebestuur voor= noemd, F. G. A. Huber, burgemeester J. A. Hoste, secretaris GEMEENTE GOES de Zeeuwse Verwarmings Unie staat ook op kerstnacht en oudejaarsavond voor u klaar niet omdat onze c.v.-installaties dat eisen, maar omdat u dat van ons mag verwachten Zeeuwse Verwarmings Urne N. V. Industrieweg 36 Ternouten Tel 01150-36-11 LANGE VORSTSTRAAT 57 GOES tel.01100.27251 Jz ..VOOR ALLE VEILIGHEID MIDDELBURG - TEL. (01180) 13387 de krant helpt u op weg lin galanterie Lange Vorslstr. 7 Goes Uitsluitend zuive nen voorwerpen tin- IPfsl NIEUWJAARSRECEPTIE Ter gelegenheid van de' jaarwisseling houden burgemeester en wethouders van Vlissmgen op maandag 3 januari 1977 van half vijf tot zes uur een ontvangst in de Bur gerzaal van het stadhuis. Iedere belangstellende is bij deze ontvangst van harte welkom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 8