JAN DE KOSTER LEGT PER UUR ZO'N ZESHONDERD KNOOPJES GEMEENTE SLUIS KAN MOLEN RETRANCHEMENT VOOR VERVAL BEHOEDEN Volgend jaar opnieuw gooi naar drie nationale titels Spanning bedrijfsvolleybal Hulst bleef gehandhaafd Popgroep Link neemt werk anderen niet zomaar over Ambachtelijke hobby: netten breien Gemeentebestuur bestudeert offerte „Staaltje van antiek venuft" VRIJDAG 31 DECEMBER 1976 Bressiaander geeft nu ook lessen BRESKENS - Jan de Koster uit Bres- kens lent, als hij daar zin in heeft, zo'n slordige zeshonderd knoopjes in «en uur. Knoopjes in een lang eind draad dat onder zijn geoefende handen ver andert in een netwerk. „Vroeger kon ik er wel 110(1 per uur leggen, maar dat haal ik niet meer", aldus de 53-jarige De Koster uit Breskens. Voor zijn plezier houdt deze ex-binnenschipper zich bijna dagelijks bezig met een oud am bacht; het breien van netten. Niet van die grote voor gebruik bestemde net ten, maar kleine miniatuurtjes. Hij doet dat voor zijn plezier en nergens anders voor. „Het, is gewoon een hobby van me ge worden. Een hobby die me nu zo'n kleine driehonderd gulden aan mate riaal kost per jaar", zegt De Koster in het dienstencentrum 'Goedertijf in Breskens. Daar is hij een keer in de week op dinsdagavond te vinden temidden van een groep enthousiaste breiers en breisters Van heel jong tot erg oud. Want De Koster is er in geslaagd omzijn enthousiasme voor zijn hobby over te dragen aan anderen. Eens per week ko men die enthousiastelingen bij elkaar in 'Goedertijf waar dan driftig wordt ge breid, geknoopt en gekletst. Tot de re gelmatige bezoekers van deze hobby avond behoren ook mensen van buiten Breskens. Uit Biervliet komen er twee en één uit Schoondijke en ook nog een dame uit Oostburg. Iedereen is aan een eigen werkstuk bezig. „Je ontspant er lekker bij", zegt één van de dames. Tentoonstelling Het begon allemaal een jaar of drie ge leden toen er een tentoonstelling in Breskens werd gehouden. „Toen kwam eigenlijk de vraag of ik dat breien wilde voordoen. We begonnen met een groepje, van wie er nu nog steeds men sen zijn die trouw elke week komen", aldus Jan de Koster. bovendien zorg ik er voor dat dit oude ambacht niet helemaal verloren gaat". Wat dat betreft heeft de heer De Koster hetsindshetbeginvan ditschooljaar he lemaal getroffen. Regelmatig is hij in de katholieke school in Breskens te vinden waar hij de jongelui op de hoogte brengt metde beginselen van de brei- en knoopkunstzoals elke visser die vroeger beoefende. Noodgedwongen vaak en niet omdat men het zo graag deed. Een ambacht d&t aan éen kant makkelijker is dan het lijkt maar dat zeker niet van moeilijkheden ontbloot is. Want in totaal schat De Koster het aantel verschillende knopen op 100. Er worden er echter maar enkele van ge bruikt tijdens zijn 'lessen'. De Koster ziet deze creatieve bezigheid als een aangenaam tijd verdrijf sinds hij vijfjaar geleden met werken moest stoppen. ..Als ik dit niet omhanden had. dan ver veelde ik me dood", zegt hij letterlijk. Doordat hij nu ook anderen de vaardig heden van de knoopkunst bijbrengt houdt zijn hobby hem tevens onder de mensen. Een hobby die hem ook zo ver bracht, dat hij zeer regelmatig bij pas toor Omer Gielliet te vinden is. Een man.en datblijktuitde woorden van De Koster, waar hij veel bewondering voor heelt. Het was ook de pastoor die De Koster aan het werken met hout zette. ..Ik had eens enkele schepen voor de pastoor uitgetekend die hij dan uit hout zou beeldhouwen. Op een gegeven mo ment zei de pastoor tegen me: „Als je dat er op kunt tekenen Jan. dan kun je het er ook uitsnijden". En hij legde de hamers en beitels voor me neer en liet" me gewoon beginnen", aldus De Koster. Spijt heeft hij er geenszins van Momen teel is hij bezig met het houwen van een relief van de Breskense vissershaven Extra's „Je ervaart dan, dat er weer iets extra's bijkomt Dat isdan in dit geval de diep tewerking en dat heb je met de brei- en knoopkunst niet". Nog niet zo lang ge leden ervoer Jan de Koster zelf hoe moeilijk het toch eigenlijk wel is om dat breiwerk te leren. Zelf leerde hij het vroeger spelenderwijs maar dat is er tegenwoordig voor de jeugd niet meer bij. „Laatst had ik er iemand bij die links was. Toen ik het moest voor doen - links - stuntelde ik netzo hard als die beginneling", lacht De Koster. Naast deze hobby heeft Jan de Koster nogeen andere hobby. En dat moetcian wei vertellen zijn Want als hij eenmaal begint te vertellen - over vroeger, over zijn zoons die allebei m de voetsporen van hun vader getreden zijn - dan raakt hij niet uitgepraat. Ondertussen gaan de handen bedrijvig door Vaardige handen zijn het ook.Je kan wel zien dat dat daar door De Koster gemaakt is". zegt één van de oudere dames terwijl ze naar een mini-fuik wijst. „Dan is ons werk nog maar prutswerk", voegt ze er aan toe Waarna 'de meester' haar uit legt hoe je de laatste hand legt aan zo'n minifuik en hoe je de onvolkomenheden verduistert. „Je zorgt er gewoon voor dat die bij het ophangen tegen de muur aankomenadviseert hij. SLUIS - Het Sluise gemeentebestuur krijgt de kans om de eeuwenoude open standerdmolen in Retranchement te behoeden voor verder verval. Namens de erfgenamen van de dit jaar overle den molenaar Willem Wisser heeft Sluisenaar A. van der Heydt een offerte gemaakt, die in feite uiteenvalt in twee delen: een voor de molen zelf (met terp en erve) en een voor het molenaarshuis (met landbou wschuur, wagenhuis, tuin en erve). De heer Van der Heydt houdt de vraagprijs voorlopig geheim, maar de prijs ligt volgens hem in ieder geval ruim beneden de onlangs op 163.000 gulden geschatte waarde van het hele complex. Hij draait er niet omheen: „We willen het liefst verkopen aan de gemeente. Dat is de aangewezen instantie om een dergelijk mooi monument in stand te houden". Tot nu toe is het moeilijk za ken doen gebleken tussen de gemeente en de eigenaars van de molen. Er be stond geen schijn van kans op overeen stemming met molenaar Visser, die de gemeente enkele malen slechts een krachtig nee verkocht. Of het nu tot verkoop komt. hangt vooral af van de financiële bereidwilligheid van de ge meente. Is die onvoldoende, dan liggen er volgens de heer Van der Heydt ver schillende kapers op de kust. „Er is ge noeg belangstelling. De vraag is alleen of de mensen die bepaalde plannen hebben met de molen, die ook kunnen verwezenlijken. Het is uiteindelijk een monument Het kan trouwens nog aan leiding geven tot een aardig strijdpunt als een adspirant-koper de molen zou willen verplaatsen. „Monumentenzorg heeft de molen nu wel als onroerend goed op de lijst gezel, maar ik denk dat ik dat met enige kans op succes zou kunnen bestrijden. Die molen staat na melijk helemaal los, is nergens veran kerd. Ja. ik stond er zelf ook van te kij ken. maar het is echt zo". Snel Waar iedereen het wel over eens is: er moet snel iets worden gedaan aan de open standerdmolen, anders krijgen weer en wind er steeds meer vat op. Het uit 1643 daterende monument (van dat type staat er in Zeeuwsch-VIaanderen verder alleen nog eentje in Groenen dijk) is tot nu toe tamelijk solide geble ken, maar zonder tijdige opknapbeurt moet het gevaarte het op den duur wel begeven. De offerte aan het Sluise gemeentebes tuur 'De ervaring leert dat, indien een pand ol monument niet meer wordt be woond of gebruikt, het snel tot verval raakt.. Dat is juist wat de huidige eigena ressen van de open standerdmolen in Retranchement willen voorkomen. Zij vertrouwen er op dat het betreffende on roerend goed na verkoop de nodige aandacht zal krijgen en als voorbeeld van representatief landschappelijke bouwkunst bewaard kan blijven". Eerste reactie van burgemeester mr. H. P. L. van den Beid van Sluis: ..Ja. wij hebben wel interesse, dat hebben we al vaak genoeg duidelijk gemaakt. Die mo len moet blijven als het enigszins kan. Maar ik kan nu echt nog niet zeggen of deze offerte reëel is. We zullen het be studeren". In de offerte steekt Van der Heydt zijn bewondering voor het bouwwerk in Re tranchement niet onder stoelen of ban ken. Hij is onder de indruk van de histo rische kenmerken, het ambachtelijk werk. de vormgeving, de versieringswij- zen en niet op de laatste plaats ook de constructie. „Dankzij haar verwonder lijke constructie, 'een staaltje van antiek vernuft, is dit monument toch eeuwen lang bewaard gebleven voor de veelal hevige weersinvloeden". Totaliteit De bijbehorende gebouwen, in net bij zonder het molenaarshuis worden apart aangeprezen. Van der Heydt her innert eraan dat in dat huis onder een dak houten binnenblinden, vier be dsteden, een waterput en een zoge naamde ouderwetse 'kete' met een ge metselde bakoven zijn te vinden. Al leen al daarom vinden hij en zijn op drachtgeefsters dat het complex beter in zijn totaliteit kan worden verkocht. Over een gescheiden verkoop valt ech ter te praten, als de gemeente van het molenaarshuis liever geen museum of hoerenkamer wil maken, zoals wordt gesuggereerd in de offerte. 'Als de ge meente de molen koopt, moet bijvoor beeld een particulier die de rest over neemt. natuurlijk wel enige vrijheid hebben om dat naar zijn zin in te rich ten'. De standerdmolen te Shus KAMPIOEN POWERLIFTING ALBERT HARMS: Af VOORDIEN ACTIEF GEWICHTHEFFER TERNEUZEN - De Terneuzense krachtsporter Albert Harms heeft in het afgelopen jaar enkele fraaie tro feeën aan een toch al zo omvangrijke collectie toegevoegd. Hij werd derde bij het nationaal kampioenschap bankdrukken in Den Haag, le in Delft tijdens de kampioenschappen kniebui- gen en in oktober ook in Delft algemeen kampioen powerlifting. En toch weet bijna geen enkele Zeeuws-Vlaming wat powerlifting nu eigenlijk inhoudt. „Ze denken bijvoorbeeld als ik vertel dat ik met kniebuigen 195 heb gehaald dat je daarvoor 195 keer door je knieën moet zaken", vertelt Albert Harms la chend. Harms is 35 jaar en hij heeft er zich al lang mee verenigd dat hij in Tem»uzen nooit op zijn juiste waarde zal worden geschat. Ter illustratie vertelt hij: „Ik was een keer bij de kapper en kwam daar toevallig in gesprek met een voet baller van Temeuzen „Voor jou is het niet moeilijk om kam pioen van Nederland te worden. Er zijn maar een paar mensen die aan powerlit- ting doen." zei hij. „Ik vertelde hem be leefd dat er nog altijd 1000 actieve po- werlifters in aanmerking komen voor een nationale titel. En ik voegde er sma lend aan toe datikm enkele jaren tijd de top van Nederland heb bereikt, terwijl ze bij Temeuzen nu al 20 jaar lang roe pen dat ze nu eindelijk eens eerste klas zullen gaan spelen. Op dat moment wacht ik nu nog steeds." Albert Harms begon met powerlifting toen hij al bijna 30 was. Daarvoor was hij actief als gewichtheffer en haalde hij eveneens de nationale top bij de zwaar gewichtklasse. In 1967 werd hij dooreen zwaar ongeval genoodzaak 11wee j aar te stoppen met trainen. „Ik moest op nieuw beginnen en ik wist voor mezelf dat ik het op die leeftijd niet meer zou redden." zegt Harms. „Gewichtheffen vergt enorm veel van je lichaam en na een kampioenschap kon je soms een maandlang geen halter meer zien." Harms zocht naar een alter natief in de krachtsport en kwam in aanraking met powerlifting. een sport die volgens hem heel wat minder zwaar is. Harms: „De Russen en de Amerika nen beginnen op zeer jeugdige leeft ijd met powerlifting. Ze trainen alleen maar op techniek en beginnen pas als ze 20 zijn met zwaardere gewichten." DAMES L YBEERT LIEPEN IN VC CACTUS VER VOOR IN DE TWEEDE KLAS HULST - In de eerste klas heren van de bedrijl'svolleybalcompetitie Hulst hebben de uitslagen van deze week weinig veranderingen teweeg gebracht in de rangschikking. Het blijft boven aan enorm spannend. CVC 1 en I.ybeert Verstracten hebben de leiding overge nomen van Clitex Sport dat zelf niet binnen de lijnen kwam. Lybeert Vcr- straeten haalde 3 punten tegen KPJ (3-0) cn CVC 1 haalde de volle winst binnen tegen datzelfde KPJ, ook 3-0. Verder speelden in de eerste klas Bol- sport en Remortel Sport. Bolsport won met 2-1. Stand tweede klas: VC Cactus 10 9 0 1 18 29- 7 Joseph-mavo 10 5 2 3 12 17-18 KPJ 2 9 5 0 4 10 16-15 Neckemsann 10 5 0 5 10 17-17 Ambulo 9 4 1 4 9 18-13 PZ Modecentr. 10 4 0 6 8 15-19 GVC Graauw 10 3 1 6 7 11-24 SC Morres 10 3 0 7 4 12-22 CVC 3 kwam in de derde klas heren op een punt van leider CVC 2 door een reg lementaire 4-0 overwinning op V.O.L. K CVC 2 was zelf vrij evenals Luctor Ban- denhandel. Ondanks die 4-0 nederlaag handhaaft VOLK zich nog op de vierde plaats. In de strijd om de onderste plaatsen won WC 2 met3-0 van HAKO DAF en wees PZ Modecentrum 2 LTS 2 terug (3-0). CVC 1 Lyb. Ver Clitex Sport LTS 1 Bolsport Remortel Sport KPJ 1 WC 1 10 8 0 2 23 23- 7 10 7 0 3 23 23- 7 10 8 0 2 22 22- 8 9 4 0 5 12 12-15 10 5 0 5 10 11-19 9 3 0 6 9 10-17 10 3 0 7 8 8-22 10 1 0 9 7 8-22 Stand 3e klas; CVC 2 CVC3 Luctor Banden Volk HAKO DAF WC 2 PZ Modecentrum LTS 2 8 7 0 1 14 21- 6 8 6 1 1 13 21- 6 8 6 0 2 12 16- 9 9 5 0 4 10 18-11 9 4 0 5 8 16-14 9 4 0 5 8 12-18 9 12 6 4 11-23 9 0 18 0 4-28 Netten breien onder leiding van Jan de Koster. In de tweede klas blijft VC Cactus over tuigend leider. De nummer 2 van vorige week. KPJ 2. bracht het tegen Cactus niet verder dan een 2-1 verlies en dat betekende dat Cactus nu leidt met 6 punten voorsprong op Joseph-mavo dat door een 3-0 overwinning op Morres de tweede plaats overnam. Neckerman schaarde zich bij de subtop door de 4-0 zege op GVC Graauw en Ambulo won met 3-0 van PZ Modecen trum. Dames De twee leidende teams in de eerste klas dames. Morres en W Hulst, hadden deze week vrijaf Hierdoor kon Lybeert Verstraeten (3-0 wmst tegen KPJ) iets dichterbij komen, maar het lijkt er toch wel op d a t zowel W Hulst als Morres om de titel zullen gaan knokken. CVC 1 blijft in de middenmoot door de logische 3-0 overwinning tegen Remor tel Sport. Hel komt bij powerliften vooral aan op techniek en ademhaling. De sport op zich is niet zo zwaar als gewichtheffen. „Bij het gewichtheffen," zegt Harms, „moet je het hebben van een enorme explosie. Toen ik nog met deze sport actief bezig was kon ik ongeveer aan 2 of 3 wedstrijden per jaar deelnemen. Dat ligt met powerlifting anders. Als ik 's avonds getraind heb voel ik de an dere morgen niets meer." Het verschil tussen beide sporten is als volgt samen te vatten: Bij het gewich theffen wordt de halter van de grond voor de borst gebracht en vervolgens boven het hoofd getild. Powerlifting be- staatuitdrieondèrdelen: bankdrukken. kniebuigen en dead lift. Bij bankdruk ken ligt de beoefenaar op een bank met aan beide kanten een standaard waarop de halter ligt. De halter wordt opgepakt, zakt tot op de borst, en wordt daarna op een teken van de scheidsrechter om hoog gedrukt. Evenals bij gewichtheffen moet het gewicht twee seconden om hoog worden gehouden. Bij het knie buigen staat de halter op schouder hoogte. De powerLifter kruipt er eerst onder, neemt de halter op de rug. zakt even door de knieën en moet daama proberen rechtte komen. Hetonderdeel dead lift toont nog de meeste overeen komsten met gewichtheffen. De halter ligt op de grond en moet met gestrekte armen worden opgepakt. De halter kemt dus met verder dan heuphoogte Desillusie Het sterkste onderdeel van Albert Harms isbankdrukken, ondanks zi jn 3e plaats in het nationaal kampioen schap. Voor de Temeuzenaar was het kampioenschap bankdrukken dit jaar een enorme desillusie. Harms vertelt: „Ik had maandcnlanggetraind voordit kampioenschap en enkele dagen voor die titelstrijd was ik geweldig op dreef. Uitgerekend op die belangrijke dag werd ik ziek. Ik had 39.8 koorts maar wilde persé meedoen. Het werd slechts een 3e plaats maar ik ben er zeker van dat ik eerste had kunnen worden wan neer ik in een optimale conditie had verkeerd." Harms herstelde zich tijdens het kam pioenschap kniebuigen waar hij 195 kg haalde. Daama in het algemene kam pioenschap begon hij met 165 kg bankd rukken- Harms: „Daarmee liep ik al be hoorlijk uit op de concurrentie. Toen ik daama ook nog 200 haalde bij het knie buigen was er eigenlijk al geen vuiltje meer aan de lucht. In mijn zwakste on derdeel. waar ik bijna nooit op train, de dead-lift. verloor ik slechts 5 kg aan mijn naaste belager." Slikken Albert Harms wil nog een paar jaar doorgaan met powerliften. „Zolang ik nog aan de nationale top sta stop ik be slist niet," zegt hij. Zijn ideaal is om nogeen keer 600 kg totaal tc halen. Met 170 - 210 - 200 zit hij daarin nog 10 kg onder. Voorlopig traint hij drie keer in de week om dit te verwezenlijken. Hij hoopt- maar in topvorm te zijn voor de wed strijd Zuid-Holland - rest van Neder land Daama volgen de kampioen schappen van Nederland bankdrukken en daarin heeft Albert nog iets goed te maken. Or Harms ooit nog eens verder komt dan een nationaal kampioen schap betwijfelt hij. Harms: „Wij komen internationaal verschrikkelijk veel te kort. Het wereldrecord ligt onmenselijk hoog maar dat is niet zo vreemd als je ziet wat die mannen allemaal slikken. Ze spotten met hun leven en dat hoeft voor mij niet, Powerlifting is voor mij altijd nog een hobby en gelukkig den ken mijn collega's daar in Nederland al lemaal zo over. Anders zou ik onmiddel lijk stoppen." OP NIEUWJAARSDAG CONCERT Stand le klas dames: Morres 9 3 0 1 23 23- 4 W Hulst 1 9 7 0 2 21 21- 6 Lyb Verstraeten 9 6 0 3 17 17-10 WC 1 9 6 0 3 17 17-10 Neelemans 9 4 0 5 13 13-14 CVC 1 9 4 0 5 12 12-16 KPJ 1 10 1 0 9 5 5-25 Remortel Sport 10 1 0 9 3 3-27 In de tweede klas staat er geen maat op het meesterschap van PZ Modecentrum 2 De leiders wonnen met 3-1 van GVC Graauw en hebben nu vier punten voor sprong op ATEK en Joseph-mavo. Deze twee enige overgebleven concurrenten wonnen overigens ook vrij gemakkelijk. ATEK versloeg VC Cactus met 3-1 en Joseph-Mavo gaf Neckermann geen schijn van kans (4-0). Morres 2 won met 4-0 van Joseph Mavo 2. Stand tweede klas: PZ Modecentrum 10 9 0 1 18 32- 5 Joseph-mavo 10 7 0 3 14 23-12 ATEK 10 7 0 3 14 21-12 GVC Graauw 9 4 2 3 10 19-13 VC Cactus 1 9 4 1 4 9 17-15 SC Morres 10 4 1 5 9 20-17 Joseph-mavo 2 10 1 1 8 3 6-29 Necketmann 10 0 1 9 l 2-37 In de derde klas werd alleen de wed strijd Joseph-mavo 4 - Volk gespeeld. Volk won met 3-1. De stand: WC 2 9 6 3 0 15 27- 8 W Hulst 2 10 6 2 2 14 27-11 VC Cactus 2 10 5 2 3 12 18-13 Joseph-mavo 3 9 4 2 3 10 21-12 CVC 2 9 4 2 3 10 17-16 Volk 9 3 1 5 7 13-20 SC Morres 3 9 2 2 5 6 13-21 Joseph-mavo 4 9 0 0 9 0 3-33 TERNEUZEN" - Harm Geensen, zanger van de Terneuzense popgroep 'Link' denkt er nog vaak, en met veel plezier, aan terug. „Ons optreden daar was on getwijfeld een van onze beste", zegt hij. We praten over het eerste grote groeps- optreden tijdens het Eigen Bodemfes- tival in maart '75. Geensen vervolgt: „Het was ons eerste optreden voor zo'n groot publiek. Hun reacties maakten er voor ons een onvergetelijke avond van". Nu bijna twee jaar later, bestaat Link nog steeds, zij het in iets andere bezet- ting. Afgelopen zomer verlieten kort na elkaar de gebreders Linck. Pum en Bol- üe. de groep. Harmsen: „De oorzaak van ons uiteengaan waren muzikale me ningsverschillen. Jan de Waard, orga nist van de groep zegt hierover: „Pum hield niet zo van experimenteren en stelde zich muzikaal ietwat behoudend op. Op een bepaald moment klikte het niet meer tussen ons en zijn uit elkaar gegaan. Als goede vrienden overigens". In Werner Cornant uit Zelzate vonden de overgebleven groepsleden al snel een opvolger voor Billie Linck. Voor gitarist Pum Linck werd een vervanger aange trokken en vanaf begin augustus be slaat de groep dus uit 6 man te weten: Jan de Waard (organist). Tonnv de Vet ter (Bas), Ko van Rijen igitaari. Hans Burger (saxofoom. Harm Geensen (zangi en Werner Cornant (drums). Iedere zaterdagmiddag oefent men op dezolder van het buurthuis 'De Sluis" in de Terneuzense Dijkstraat. 'Ideaal' Het is een ideale oefenruimte, warm. ruim en goed geïsoleerd. Ideaal dus om zich volledig op de muziek te concente- ren. Muzikaal gezien blijkt het vertrek van de gebroeders Linck wel degelijk gevolgen tc hebben. Jan de Waard: idealist die een excuus zoekt voor het feit dat hij niet altijd consequent is. Onze gitarist Ko heeft voor het eerst, ook een nummer geschreven getiteld Life and Death of Emily Brown'. Num mers van anderen, favoriet zijn Van Morrison, Randy Newman en The Band, zal Link blijven spelen. Harm Geensen: „We nemen andermans werk niet zomaar over. We bewerken het net zo lang totdat het In onze sound past". Ook op zakelijk gebied bleef niet alles bij het oude: Chris 't Gilde uit Axel werd daarvoor aangetrokken. Contracten, boekingen, affiches, alles loopt nu via hem. Harm Geensen: ..Kunnen wij ons tenminste bezighou den met de muziek". Zondag 1 januari treedt Link. na een maandenlange afwezigheid, weer voor het eerst op. De plaats van handeling is het Axels gemeenschapscentrum 'De Halle'. De aanvang is half negen. Met dit nïeuwjaarsoptreden herstelt Link een oude traditie. Jan de Waard: „Toen we nog Bloody Picnic heten speelden we op 1 januari altijd in een café bij Drieschouwen. Ons eerste op treden onder de naam Link was even eens op nieuwjaarsdag". Wat het komende optreden betreft: Link speelt twee sets van elk een uur. Harm Geense: „De eerste zal meer me lodieus zijn, de tweede wat ruiger'. Veertien daten na De Halle is Link te zien tijdens het derde Eigen Bodemfes tival in het Zuidlandtlieater le Temeu- PETER VERDURMEN voor mij De afgelopen maanden heb ik weer heel wat nieuwe nummers geschreven zoals 'Lusinda' en 'Human too' bijvoorbeeld. Het eerste gaat over een vrouw die les geeft in de liefde en het tweede over een ZEEUWSCH-VLAANDEREN

Provinciale Zeeuwse Courant | 1976 | | pagina 33